Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Capture the Flag nie tylko w Quake2? ;)

luz - Pią Gru 02, 2005 10:33 am
Temat postu: Capture the Flag nie tylko w Quake2? ;)
No wlasnie! Panowie i nieliczne Panie. ;) CTF nie tylko jest w q2... Ja wlasnie experementuje z COD2 ( Call Of Duty 2 ;P ) i musze powiedziec ze MASAKRA :)))) W COD2CTF wprawdzie nie ma techow, ani grappla ALE za to MILION okien, zakamarkow, itp itd, i Leetowe Snajpy. ;) ( niczym railgun ;o ) A przede wszystkim 1 shot 1 die, krotko i tresciwie, no i rasowe okrzyki konajacych ss'manow. ;)
Zabawa uprzednia, a wystarczy miec jedynie nolegal kopie cod2 i sprzet na ktorym bedzie to w miare chodzic i bez obaw mozna smigac, :) serwerow jest sporo i maxymalnie duzo ludzi.

A jakies inne gry godne polecenia? ;)

shinoda - Pią Gru 02, 2005 2:27 pm

luz, jestes nielegal masta :] cukier tez kupujesz nielegalny? :D czy nie slodzisz? ;]
Adolf - Pią Gru 02, 2005 2:37 pm

No co ty shi... nie znasz luza ;) On kradnie trzcine cukrowa, a potem z tego robi cukier, oczywiscie nie swoimi rekoma.
emilio - Pią Gru 02, 2005 3:35 pm

az taki maniak kompotowy to nie jestem i twierdze ze za zadna gre nie zaplace ;) chyba ze symboliczne 10 ,- za pirata ;D starczy ze palce za net + sztrom
szyna^ - Pią Gru 02, 2005 4:35 pm

jebac cod'a :p
Yokai - Pią Gru 02, 2005 5:10 pm

jebac ET'a ;)

joke

a tak odnosnie topicu i powaznie-to polecam wczesniejsza wersje COD2 a mianowicie COD1. Fajnie dopracowana(mimo wszystko) dosc ciekawie odwzorowany swiat i realia- o ile mozna wogole mowic o "realiach" w grze ..no ale..pograc warto

co nie zmiania faktu, ze i tak zadne cod 15 czy inne takie do q2 sie nie umywaja ;p

Kribol - Pią Gru 02, 2005 9:24 pm

Cytat:
az taki maniak kompotowy to nie jestem i twierdze ze za zadna gre nie zaplace ;) chyba ze symboliczne 10 ,- za pirata ;D starczy ze palce za net + sztrom


stary miej szacunek ludzkiej, ciezkiej pracy, gdyby nie ciezki wysilek wszystkich ludzi piszacych gry twoim jedynym zajecie bylo by granie w siatke na trzepaku lub szybka partyjka w warcaby z dziadkiem.

pyz - Sob Gru 03, 2005 1:05 am

WoW rowniez ma CTFa.

A zgadzam sie ze zdaniem Kribola, podejscie "place za internet to wszystko co jest w nim nalezy mi sie za darmo" jest conajmniej popierdolone. To cos w stylu "place podatki to wszystko w tym kraju mi sie nalezy".... Chce dozyc czasow, kiedy wszelkie piractwo bedzie tepione w trybie natychmiastowym i ludzie pokroju kabanosa beda zapierdalac po 5 lat zeby splacic grzywne jakie na nich naloza. :S

luz - Sob Gru 03, 2005 9:11 am

cukier importuje od chinczykow, bo robia za miske ryzu. :)
emilio - Sob Gru 03, 2005 3:57 pm

pyz jak ty pierdolisz ;)
nie bede placic bo nei mam z czego, a pozatym jak moge miec za free to wole miec za free ;]

pyz - Nie Gru 04, 2005 9:18 am

Samochod tez mozesz miec za free, idz na parking i sobie wybierz.
szyna^ - Nie Gru 04, 2005 10:58 am

Jak za free to bierz 2 ;d
emilio - Nie Gru 04, 2005 12:25 pm

to sobie destruction derby zorganizuje ;D
kozako - Nie Gru 04, 2005 11:06 pm

a jak bedziesz jezdzil dwoma na raz ?
emilio - Nie Gru 04, 2005 11:47 pm

zgadnij ;D ;D
odp. wezme 2 na hol i bede celowal w inne ;)

pyz - Nie Gru 04, 2005 11:58 pm

czemu zadajesz pytanie i odrazu sam na nie odpowiadasz? czyzbys sugerowal, ze koza nie byl w stanie na to pytanie odpowiedziec? uwaza go za glupka?

... koza, ja bym mu jebnal x_O

emilio - Pon Gru 05, 2005 9:17 am

ooo widze ze znowu ujawniaja sie twoje talenty w uzywaniu tarota...
po 1 moim zdaniu potrafi stwierdzic co mysle o kozie ... dobry jest
teraz chcial bym sie dowiedziec co balcerowicz mysli o marcysi -.^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group