Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Coolnet przeszedł do historii.... na chwile :-)

orlan - Sro Gru 14, 2005 3:29 pm
Temat postu: Coolnet przeszedł do historii.... na chwile :-)
Nie ma na świecie niczego co trwa wiecznie nawet atomy sie rozpadaja ....
Niestety z przykrościa musze zawiadomić iz coolnet przeszedł do historii. Zlikwidowano serverownie mialo to nastąpić rok wczesniej. Wszytskim graczom chcialem podziekowac za wspolne emocje ktore szalaly na serverze oraz administratorom ktorzy poswiecali swoj czas i dbali aby reguly byly przestrzegane. Chcialem tez przeprosic iz zamkniecie coolnetu nastapiło tak nagle i niespodziewanie co było tez dla mnie zaskoczeniem. Istenieje iskierka nadzieji, iz server podobny do coolnetu niespodziewanie sie gdzieś odrodzi o czym napewno pospiesze poinformować na tym forum.....

Żegnam sie z Wami starym powiedzeniem "wojowników" z Pruszkowa
"Żeby sie zabawić trzeba kogoś zabić" niestety oni jeszcze nie znali q2ctf....

Kazwa - Sro Gru 14, 2005 3:35 pm

q2 is dead, q2 is dead :D
zyz - Sro Gru 14, 2005 4:07 pm

I co ja teraz bede robic jak mi sie bedzie nudzic ? na czata mam isc ?:( %-)
Prezes_Kiler - Sro Gru 14, 2005 4:17 pm

Szkoda, nie ma teraz dobrego serwera :/
<sad><sad><sad>

Grzdyl - Sro Gru 14, 2005 4:34 pm

szit...
szyna^ - Sro Gru 14, 2005 5:14 pm

Hahah i Grzdyl gdzie teraz bedziesz gral ? ;D oj az bede wpadal czasem na serwy ;d
SiDq - Sro Gru 14, 2005 6:49 pm

Szyna... wpadaj :wink:
emilio - Sro Gru 14, 2005 7:47 pm

kapa z nedza.... prozac strasznie hujowo rwie po netgraphie ;/
szkoda szkoda szkoda ...

Bartxxx - Sro Gru 14, 2005 8:12 pm

Nareszcie pogramy na dobrych serwerach :) Od poczatku dziwilem sie co Wy w tym coolnecie widzicie. Jego historia powinna minac wraz z nalozonymi ograniczeniami maxfps i rate. A pozatym ten szalony ping w dzien...
Nuclear - Sro Gru 14, 2005 8:42 pm

DOBrze gadasz bartx, no fakt ze coolnet długo dzialal i kazdy wspomni go z łezka w oku, ale ....
i jeszcze dodam pozdrowienia dla tych ludzi kturzy sie tak namietnie ostatnio bili o prawa administratora do niego. HAHAHAHA OFICIALNIE ZOSTALIŚCIE WYŚMIANI :>

kazpex - Sro Gru 14, 2005 10:04 pm

Po 1 to sytuacja jest smutna skoro uszczupla się i tak skromną listę serwerów q2ctfpl.
Po 2 to ja nie znam żadnego człowieka "ktury sie tak namietnie ostatnio bil o prawa administratora"(cytat z powyższej wypowiedzi) Coolnetu chyba że autor ów wypowiedzi zna... (pozostawiam to do rozpatrzenia we własnym zakresie).

Adolf - Sro Gru 14, 2005 10:09 pm

No szkoda troche, bo coolnet to byl najlepszy server ( przynajmniej dla mnie ) jezeli chodzi o warunki gry dla nas i dla zagraniczniakow. Szkoda tez wszystkich wpisow, bo to byl caly kawal historii i sporo xywek sie przewinelo przez ta cala liste, juz nie wspominam o wpisach propagandowych ;)
Teraz nam zostal rwiacy prozac ( ale tylko od czasu do czasu ) i euro-pad. Duzego wyboru nie ma, chyba ze cos nowego sie pojawi na froncie ... w co szczerze mowiac watpie, bo za malo ludzi gra.

shinoda - Sro Gru 14, 2005 10:39 pm

...to sie kur** nacieszylem adminem... lmao :]

RIP Q2CTF_PL

SiDq - Sro Gru 14, 2005 10:50 pm

TPI rox.
zyz - Czw Gru 15, 2005 8:18 am

Moze czas sie przerzucic na nowa gre ?:-> :-D
kogucik - Czw Gru 15, 2005 8:20 am

EURO-NET - ping 12 :D Kozak jestem, co?
luz - Czw Gru 15, 2005 11:19 am

coolfon, zaniedlugo bedziesz odpalal sobie tam boty zeby cos pokillowac ;)))



Owned by cod2. ;>
ps; a moze dywizje [s] w cod2 utworzyc? ;D

ChMiElU! - Czw Gru 15, 2005 11:25 am

zrobcie na prozacu vote od 2 osob bo czesto siedzą 2,3,4 osoby i nie mozna vota zrobic.. dzisiaj gralem 1/1 na ctf 5 hah ;d


...albo po prostu moze dacie mi admina;d ?

szyna^ - Czw Gru 15, 2005 11:46 am

rotfl. Na bank Ci Pyz da adma na prozaka ;D
Ps. Kiedys bylo tak ze wszyscy grali na Tpi a nieliczni na coolnecie, teraz czas wrocic na stare lame Tpi.

kogucik - Czw Gru 15, 2005 11:57 am

luzie nie będę, bo nie umiem :P A jak bym umiał to bym nie odpalał :P
zyz - Czw Gru 15, 2005 12:21 pm

Luz podejdz po plytke to w wow'a pogramy :-)

Q2 juz sie powoli nudny robil, jednak badz co badz szkoda qlnetu bo odkad pamietam ( a dlugo w to cos gralem :P ) to on zawsze byl :P

Yokai - Czw Gru 15, 2005 12:39 pm

super...coolnet upadl i wiekszosc zalamana. Szkoda tylko, ze nikt nie pamieta jak wiekszosc(zaznaczam nie wszyscy!) narzekala " o kurwa ale tu lagi" lub " boze jaki to jest skurwialy serw-pierdole nie gram".

sie zdecydujcie w koncu

ps-qlnetu wcale od zawsze nie bylo

zyz - Czw Gru 15, 2005 12:45 pm

Yokai, a pojecie takie jak metafora/przenosnia to Ty znasz ? no to wiesz juz co mialem na mysli, jesli nie to na onecie jest slownik :-D

Wiem ze qlnetu nie bylo od zasze bo pamietam jeszcze TPI i inne syfy :-)
Ale jednak qlnet jakos mi tak najbardziej w pamieci siedzi, moze dlatego ze na nim gralem dosc dlugo, a TPI itp... to stare dzieje ?

Yokai - Czw Gru 15, 2005 12:49 pm

owszem wiem co to metafora;p



Cytat:
Ale jednak qlnet jakos mi tak najbardziej w pamieci siedzi, moze dlatego ze na nim gralem dosc dlugo


oki spox -rozumiem..wiesz tylko dziwi mnie to jak kazdy teraz tego zaluje( w sumie i ja troche rowniez-nie przecze) kiedy dotychczas kazdy go bluzgal...dla mnie to dziwne..no ale nie musze wszystkiego rozumiec;p

zyz - Czw Gru 15, 2005 1:00 pm

Yokai, moze dlatego ze dopuki czegos nie utracimy nie umiemy docenic tego ze to mamy ? Ludzie to dziwne stworzenia, sam klnalem nie raz, wkurwialem sie na ping, lag, itp...ale teraz poprostu szkoda mi bo nie mam gdzie wejsc i se zagrac :( w sumie to i tak nie mam teraz juz ochoty na gre w q2 :)
Adolf - Czw Gru 15, 2005 1:04 pm

Yokai bluzganie na warunki na coolnecie to nie wina warunkow na coolnecie. Kazda gra wywoluje jakies emocje, czasami skrajne i trzeba na cos narzekac, a latwiej na cos co ci nie odpowie ;D Zreszta duzo ludzi tlumaczylo swoje porazki lagiem.
Tak wogole to coolnet mi sie raczej kojarzy z powolnym upadaniem tej sceny, niz z najlepszym serverem ( ktorym oczywiscie byl do konca, ale tylko jezeli chodzi o warunki gry ). Kto pamieta czasy multinetu i ekipe tam grajaca, to pewnie to zrozumie ;)

Yokai - Czw Gru 15, 2005 1:15 pm

Adolfie - nie zapominaj o monika.ct.krakow.pl - jakos tak to szlo :wink: ( MON wtedy tez sie liczylo )

zyz-
Cytat:
dopuki czegos nie utracimy nie umiemy docenic tego ze to mamy


chiba racja..tak to bywa niestety ;/

Adolf - Czw Gru 15, 2005 1:24 pm

Na monice nigdy nie gralem, ba, nawet ten klan mi zbytnio nie podchodzil ze spedalonym clan leaderem ;D
Ze starych dobrych serverow ( czasy resetu ) pamietam jeszcze pasje, zdaje sie, ze to byl serverek postawiony w jednej z krakowskich kafejek. Mialem tam ping 130 na modemie, masakra.

Yokai - Czw Gru 15, 2005 1:29 pm

heh no bez kitu..."monika", ktora okazala sie byc mezczyzna-noto checa ;p no ale na serwie gralem troche-przyznaje choc gejem nie jestem;p

pasja..nom cos bylo-ale multi i tpi dominowaly no chyba, ze byl;y tam jakies meczyki i wtedy trzeba bylo zmieniac serw bo haselka byly pozakladane:p Takze stronki tych serwerow gdzie kazdy mogl sobie sprawdzic ile np razy sie zabil o sciane :) byly oblegane

zyz - Czw Gru 15, 2005 3:10 pm

No tak bylo :) stare dobre czasy....co to czas refleksji ?:P takiej swiatecznej chyba %-)

Juz tak nie bedzie, kiedys graly rzesze ludzi, dzis garstka w porownaniu z tym co bylo kiedys, no ale nic, wszystko sie rodzi, zyje, no i kiedys umiera...:(

orlan - Czw Gru 15, 2005 5:08 pm

Wiec .... jest lacze 4MB (narazie) .... juz dziala tam dm wkrotce ruszy ctf adres sie nie zmieni games.coolnet.pl:27913 . Kto ma wladzie na DNSami ma wladze nad internetem

Zmieniamy swiat na plus ..... adminy ostatnio wybrane beda dzialac :-) wielkie podziekowania dla Yossariana

ChMiElU! - Czw Gru 15, 2005 5:23 pm

Łooo wypas :) moge admina ;d ?
emilio - Czw Gru 15, 2005 5:26 pm

a juz chcialem usuwac quake'a :D
szyna^ - Czw Gru 15, 2005 7:24 pm

a ja wyjebalem ;D
Prezes_Kiler - Czw Gru 15, 2005 7:28 pm

VIVA COOLNET ;d
Grzdyl - Czw Gru 15, 2005 7:43 pm

VIVA ZWEI! ;)
SiDq - Czw Gru 15, 2005 7:52 pm

mtv
emilio - Czw Gru 15, 2005 7:55 pm

cartoon trabant
Grzdyl - Czw Gru 15, 2005 9:41 pm

viva Infinity 8)
zyz - Pią Gru 16, 2005 10:54 am

Heh a ja zainstalowalem wow'a :-P ale moze czasami wpadne zagrac, choc mnie tutaj nikt nie lubi, bo zawsze bluzgam ludzi, jestem chamem i skurwielem :-D i mam nadzieje ze takiego mnie wlasnie zapamietacie %-)
pyz - Pią Gru 16, 2005 10:59 am

lol zyzio w WoWa grac bedzie xD ale na normalnych serwerach czy piratach? x_O
kurz - Pią Gru 16, 2005 11:35 am

a co to q2? :shock:
ChMiElU! - Pią Gru 16, 2005 11:44 am

:(
orlan - Pią Gru 16, 2005 12:12 pm

Oki serverek juz chodzi sprawdzcie czy sa wszytskie mapy. Adminow o to prosze bo nie wszytskie sa recysclowane w trybie public. Oraz wogole czy wszystko jest oki. Configi coolnetu sa w ktoryms z przyklejonych topicow jak macie jakies propozycje co do ustwaien serva nie wstycie sie pisac .

Do viteza please wywal ze strony te czaren listy i inne zeczy dot coolnetu bo juz sa nie aktualne. thx

zyz - Pią Gru 16, 2005 12:39 pm

Pysiu, narazie od wczoraj mam na dysku :) jesli mi podejdzie to pewnie przerzuce sie na platne servcery, zalezy tez jak z kasa bedzie, bo teraz na luty to mnie wydatkow czeka troche %-)

Wy gracie na normalnych servach pewnie ?:->

pyz - Sob Gru 17, 2005 12:18 am

ta, na piratach gra ta gorsza czesc graczy WoW -.-
ChMiElU! - Sob Gru 17, 2005 8:55 am

btw cos na coolnecie sie zwalilo ze mapa nie chce pojsc dalej -> naprawcie to plz :o
emilio - Sob Gru 17, 2005 12:37 pm

chmilu siedz cicho rozmawiaj o wow... nie wiedzisz ze to nie ten temat?
ChMiElU! - Sob Gru 17, 2005 1:07 pm

oj przepraszam :oops: ale bana nie dostane ?
shinoda - Sob Gru 17, 2005 2:11 pm

nie pekaj wafla :D pyza sie bac nie trzeba :D
ja jego warriora kiedys rozwalilem moim priestem w walce melee ;] /heal + shield/ :D

pamietasz to pyz jeszcze? ;]

vitez - Sob Gru 17, 2005 4:00 pm

Cytat:

Do viteza please wywal ze strony te czaren listy i inne zeczy dot coolnetu bo juz sa nie aktualne. thx


Zrobilem updejt danych o Coolnecie... ciekawe czy ktokolwiek to czyta.

Gdyby mi sie chcialo spedzic tydzien nad updejtami to stronka ctf.pl bylaby naprawde pokaznie wyposazona w teksty, listy itp... no ale gdy wiekszosc sceny (ta fejkowo, imprezowo, najebacsie-i-postrzelac czesc) traktuje mnie per "spierdalaj Vitez" to nie dziwne ze mi sie nie chce 8)

Prezes_Kiler - Sob Gru 17, 2005 5:09 pm

mnie się wydaje, że jakby ci się naprawdę chciało to byś to zrobił nie patrząc na to co inni mówią...
SiDq - Sob Gru 17, 2005 6:03 pm

A mi się wydaje, że jak gram na prozacu i jest równy mecz, ale server nagle ma malutką wtyczkę to nie wychodzę z teamu i mówie wszystkim, żeby sobie poszli stąd bo tu laguje. po 1. obrażasz pyzusie ; D po 2. Coś z emce było, że przestał grać i dostał bana. Dość podobna sytuacja i tylko mam jedną prośbę. Nie odpisuj bo to tylko moje skromne zdanie... Z góry dziękuję za nie odpisanie. pzdr i wesołych świąt Gitez : )
Prezes_Kiler - Sob Gru 17, 2005 8:11 pm

Gitez : )


hehehehhehe to było fajne ;d

zyz - Sob Gru 17, 2005 8:42 pm

Heh, bijcie sie dzieciaczki %-)

Pyx, org ver + 60zl/m-cznie, ogolnie nieduzo 60zl/m-c :-P ale gry nie sa moja pasja zeby wyrzucac co miesiac na nie kase :-D

Wiec jak WoW mi nie podejdzie to nie bede kupowal przeciez oryginala + placil co miesiac Blizzardowi :-)

Wiem ! zaraz mnie zjedziecie, ze niby jak mi sie moze WoW nie podobac %-)

emilio - Nie Gru 18, 2005 10:04 am

A co z tym coolnetem w koncu ? on wisi czy co? orlan wez sie niem na poczatku troche zaopiekuj a potem masz wolne :D
pyz - Nie Gru 18, 2005 10:27 am

shino, ale i tak dales sie zfearowac "o wiewiorke" ! :) hehe. pozatym ja mialem wtedy def build, czego oczekiwac? :( def warr = 0 dps

zyz, no ja gralem najpierw w bete i tak juz zostalo, ze gram :) krib na poczatku byl wielkim przeciwnikiem tej gry (w sumie ja tez), a teraz obaj potrafimy pol nocy nie spac grajac w to ~~

shinoda - Nie Gru 18, 2005 10:37 am

Cytat:
shino, ale i tak dales sie zfearowac "o wiewiorke" ! Smile hehe.


haha, teraz mi to przypomniales :d rotflmao : ))))

vitez - Nie Gru 18, 2005 12:44 pm

Cytat:
mnie się wydaje, że jakby ci się naprawdę chciało to byś to zrobił nie patrząc na to co inni mówią...


No widzisz a mi by sie naprawde chcialo gdyby nasza zdechla scenka miala w sobie nieco wiecej zycia i nieco mniej dresiarstwa.

SiDq - Nie Gru 18, 2005 5:17 pm

Prosiłem :( Dresiarstwa nie widze : p w ogóle nie : PP
Kupolot - Nie Gru 18, 2005 5:20 pm

a ja mam problem z wejsciem na coolnet, wyrzyca mnie i pisze ża urzywam jakiegoś q2ace. Jak temu zaradzic??
Prezes_Kiler - Nie Gru 18, 2005 5:40 pm

kupolot [btw fajny nick!]
usun q2ace
sciagnij nocheat DOWNLOAD
rozpakuj go i wrzuc do /quake2
i uruchamiaj q2 z nocheata i na bank nie ebdziesz miał problemu

p.s sid to dresiarz!

ChMiElU! - Nie Gru 18, 2005 8:01 pm

naprawcie coolnet !!
orlan - Nie Gru 18, 2005 11:42 pm

map brakuje. lista map jest na http://ctf.pl/forum/viewtopic.php?t=1002 jak sie na jakiejs mapie sie wiesza tzn ze nastepnej brakuje. Napiszcie ktorych nie ma.
Kazwa - Pon Gru 19, 2005 12:24 am

lfow wszystkich :) .. chyba tylko standardowe ctf sa ..
Prezes_Kiler - Pon Gru 19, 2005 7:18 am

dokładnie,
ctf1-ctf5 są ale lfy żadne niewchodziły, innych zapewne też nie ma.

szyna^ - Pon Gru 19, 2005 9:27 am

Kiedys byly tylko ctf1-ctf5 i wszyscy byli happy.
pyz - Pon Gru 19, 2005 10:15 am

i gralo sie q2ctf5 16v16, i mimo to dawalo rade nosic flagi :D

po prostu ludzie wtedy byli bardziej pro, teraz to banda lam :)

SiDq - Pon Gru 19, 2005 12:22 pm

Killer wcale bo nie e. Kłamiesz kłamiesz ot co : ) dresy to nawet wstyd w domu nosić bo jak przyjdą znajomi to lipa ; p sialalallaa
orlan - Pon Gru 19, 2005 1:02 pm

Zajme sie tymi mapami moze macie jakies propozycje to slijcie na orlan malpa o2 pl
zyz - Pon Gru 19, 2005 3:49 pm

Pyz, no to widze ze to malobezpieczna gra :( juz w wakacje sie nacialem na ogame i mialem 3 miechy zycia w plecy :-D
Wiec zanim odpalem znow WoW'a to sie zastanowie 2 razy.

Co wy ludzie sie tak czepiacie tego Viteza ? kurwa w sumie kazdy kazdego sie czepia.

A dresy sa ok, sam ubieram i nosze %-) co prawda nie w domu ani nie na dworze, ale posiadam, nosze i jestem z tego dumny :-D ajak !

A scena zdycha i nic sie na to nie poradzi, kiedys jak juz ktos wyzej napisal, bylo duzo fajniej, multum ludu, gra sprawiala przyjemnosc, a teraz tylko techy podpierdalacie, ammo, do quada nikt nie pojdzie bo po co...no i to jest wkurwiajace a nie przyjemne %-)

SiDq - Pon Gru 19, 2005 4:27 pm

pierdolisz.
Prezes_Kiler - Pon Gru 19, 2005 5:30 pm

[quote="zyz"]

A dresy sa ok, sam ubieram i nosze %-) co prawda nie w domu ani nie na dworze, ale posiadam, nosze i jestem z tego dumny :-D ajak !

[/quote]

do kościoła w nich chodzisz ? :D

ChMiElU! - Pon Gru 19, 2005 7:11 pm

tez mam dres ;} czasami, baaardzo zadko w nim po domu chodze ;] wygodny :)
Kazwa - Pon Gru 19, 2005 8:40 pm

Ja zawsze w dresie po domu poginam .. co w tym zlego, nie rozumiem? Ciez niewychodze w nim na ulice, ani na uczelnie ;)
Nie uwierze, ze kazdy z Was chodzi po domu w ubraniach, w ktorych normalnie wychodzi na swiat? Alez to nie ma sensu :P

ChMiElU! - Pon Gru 19, 2005 8:56 pm

no raczej ;] dresik luźny jest i w nim najwygodniej.. nie bede po domu biegał w jakichś jajogniotach !
zyz - Pon Gru 19, 2005 9:46 pm

SIDq tak Ciebie %-) mUuuuA :D ale i tak Cie lubie :-P

Prezes, nie chodze do kosciola ;-) a w dresie mi sie najwygodniej cwiczy.

Cytat:


Ja zawsze w dresie po domu poginam



Kazwa piszesz jak prawdziwa dresiara %-)

szyna^ - Pon Gru 19, 2005 10:10 pm

ja tez po chacie smigam w dresie ;d i w dodatku wychodze w nim wyniesc smieci :P
Killer - Pon Gru 19, 2005 10:43 pm

[quote="szyna^"]ja tez po chacie smigam w dresie ;d i w dodatku wychodze w nim wyniesc smieci :P [/quote]

no ja tesh... mam Reebok a ty ?:D hehehehe

Killer - Pon Gru 19, 2005 10:44 pm

BTW: Orlanku podmien z laski swojej ldctf4 na ta z quadem oki ?:D Dzieki skarbenku ;*
ChMiElU! - Wto Gru 20, 2005 6:53 am

lfctf4 Kilus ;)
Adolf - Wto Gru 20, 2005 8:40 am

Juz pare razy wysylalem fajne mapki na rozne maile ludzi zwiazanych z coolnetem, ale niestety nigdy sie one nie pojawily na servie ( olac mapliste, wazne ze beda sobie lezec ). Zrobie to jeszcze raz ... w oczekiwaniu na cud ;)
Co do coolnetu, a wlasciwie samego ctfa. Zaniedlugo zblizaja sie swieta, wiec trzeba bedzie zagrac jakiegos porzadnego COPika. Dawno juz w q2 nie gralem, ale COP? Czemu nie, z checia na specu posiedze :D

pyz - Wto Gru 20, 2005 8:43 am

signed, tez bym popatrzal jak zolty, szyna czy slepy morduja ;)
Kribol - Wto Gru 20, 2005 12:59 pm

WTS 2x [Arcanite Bar] 45g

btw. na copa moze i bym wpadl, no chyba ze w tej mapliscie nie ma ctf1 i ctf2 :)

Adolf - Wto Gru 20, 2005 1:04 pm

Moze jednak zrobie podforum WoW? Kurwa.
Killer - Wto Gru 20, 2005 8:28 pm

vote NO... dopoki nie zaczne grac ;]
szyna^ - Wto Gru 20, 2005 9:30 pm

Pyza jo nie gra ;s
Kala - Sro Gru 21, 2005 12:35 am

vote yes ;) co do wow'a hihihi qwa myslalem ,ze juz q2 nie istnieje :)
Adolf - Sro Gru 21, 2005 2:26 am

Hihihi <- co to kurwa jest? Buahahaha. Witaj kala :)
Buahaha.

pyz - Sro Gru 21, 2005 7:40 am

Kala jak tam, full cenarion juz jest? =]
luz - Sro Gru 21, 2005 9:22 am

a ja mam dres z nike i jest ostry.
a wow jest NIEFAJNE ;P , gra jest nudna, dla nudnych ludzi ( respect dla szydercow z [s] ale... no sorry ;P ) juz wiecej emocji daje mi chinczyk na w w w . k u r n i k . pl niz te w0w. ;)


PS: ale KAR98 i PPSH'a L33tuje w c0d2 ;)

KON - Sro Gru 21, 2005 10:12 am

Skr1pt k1dd13 (tylko dla zaawansowanych!)
Script kiddie (lub "skr1pt k1dd13") jest, póki co, najfajowszym rodzajem użytkownika na IRC-u. Łatwo go rozpoznać, bo zastępuje większość liter cyframi i lubi mówić o tak złożonych sprawach, jak "smurfowanie", "Linux", "BSD", "nukowanie" i "pokemony". Nienawidzi Microsoftu, lubi tylko Linuksa i/lub BSD. Uniksy są lepsze wszędzie, nawet jako środowisko pracy. Każdy, kto używa Windowsów lub je uaktualnia, jest debilem.

<l33t_h4x0r> 3hl0
<l33t_h4x0r> zh4czyl3m t3pS3 wcz0r4j
<l33t_h4x0r> wjechalem im na serwa prez Linux/BSD POSIX przez
rozdzielony multipleksem kernel mountnienty ICMPem na forku TCP
z toolami do zdalnego sterowania.
Jak widzisz, skr1pt k1dd13 zna się na wszystkim i niszczy swoich dręczycieli, używając RedHata 7.2 i konta dialupowego.

<l33t_h4x0r> i tak właśnie zrerutowałem ipx, żeby wejść
appletalkiem do wewnętrznego firewalla na lanie, i mój procek
mógł wreszcie przetaktować benckę na cmosie.
<jakis_gupek> Ej, to nie ma sensu. Jesteś idiotą i próbujesz
nadrabiać brak mózgu używaniem skrótów i terminologii
komputerowej.
<l33t_h4x0r> z4R4z C!3 //y||oo|<ooj3.
Zwróć uwagę, jak szybko wycofał się jakis_gupek, drżąc ze strachu po groźbie wynukowania. Jeśli wystarczająco długo kręcisz się wśród fajowych h4x0rów, może dowiesz się, co oznacza owo "nukowanie" i nauczysz się niszczyć swoich wrogów. Bardziej zaawansowani h4xorzy mają dostęp do hostów w rodzaju moja.mama.puka.twojego.tate.com albo mis.uszatek.rzondzi.a.linux.ss.ie.

luz - Sro Gru 21, 2005 10:40 am

Wtf? ;O
zyz - Sro Gru 21, 2005 10:52 am

Ze jak ?;-0 , a pokemon to taki wirus co raka powoduje %-)

www . gram . pl / news . asp?id=975

KON - Sro Gru 21, 2005 11:07 am

:)
http://www.irc.pl/jakbycfajowym

Kala - Sro Gru 21, 2005 2:01 pm

buhaaua te hihihi jest 1337 :) Pyz ajtam Cenarion czy tam Stormrage :) druid feral to jest cos ;) mam za 10 rank pvp set i jest kozi :) ownuje na moim serwie :P 14/31/5 ? ;0

btw. dziala q2 ? serwery jakies gdzie gracie jezeli jeszcze gracie, bo skonczyl mi sie pre-pide i zmula chwilowo :) :):) i gdzie jest podforum wow'a ? loooool just kidding.

pyz - Sro Gru 21, 2005 7:49 pm

e tam feral ... ja jestem imba healer z malutkim dodatkiem PvP! 2/7/42 :) rejuvenation po 301~302 wale /flex
Kala - Sro Gru 21, 2005 9:03 pm

taa Ty jestes imba healer ;) niezle po 300 ;] Druid na instansy

Kod:
http://wow.allakhazam.com/profile.html?108910


:) :):):)

ChMiElU! - Czw Gru 22, 2005 7:30 am

zrobcie osobne forum dla wow :roll:
pyz - Czw Gru 22, 2005 8:40 am

juz mi sie ciut zmienil gear :) neck, jeden ring i offhand. ale docelowo potrzebuje jeszcze +44 healing z Jin'do neck, oraz +21 int / +11 spells offhand z MC, a skurwysynstwo nie chce mi wypasc nigdy :( no i ewentualnie band of sulfuras albo drugi counterizing band i bedzie elo. potem tylko tier2 pozbierac trzeba bedzie =]
Prezes_Kiler - Czw Gru 22, 2005 11:49 am

DZIECI....
KON - Czw Gru 22, 2005 12:31 pm

wesolo wybiegly ze szkoly
ChMiElU! - Czw Gru 22, 2005 12:36 pm

zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki ...
emilio - Czw Gru 22, 2005 4:36 pm

chodnik zapluły, ludzi przaepedziły
SiDq - Czw Gru 22, 2005 4:49 pm

Siedzą na ławeczkach i kurwa nie pamietam dalej
szyna^ - Czw Gru 22, 2005 6:14 pm

I RYCZA DO GÓRY!
Kazwa - Czw Gru 22, 2005 7:14 pm

La La LA :) podklad ..
SiDq - Czw Gru 22, 2005 10:23 pm

[quote="szyna^"]I RYCZA DO GÓRY![/quote]
ojeeezu. Przypomnialo mi sie, ale RYCZĄ DO SIEBIE! omg. zjebałeś. :wink:
Jako, że oglądalem czasem Idola stwierdzam iż podkład definitywnie się nadaje :wink:

szyna^ - Czw Gru 22, 2005 10:29 pm

Do siebie ? :S
Ps. Pewie gdzies na necie slowa znalazles to taki cwany.

SiDq - Czw Gru 22, 2005 11:32 pm

Nie e :cry: Źle się czuje z tym, że posądzasz mnie o cheaty :cry:
pyz - Pią Gru 23, 2005 7:50 am

wszyscy mamy zle w glowach, ze zyjemy ...
ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 8:50 am

hej hej
kogucik - Pią Gru 23, 2005 11:01 am

na na na na
ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 12:06 pm

hej hej hej
Rezore - Pią Gru 23, 2005 12:09 pm

ale wy tu burdel robicie :o
ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 1:12 pm

Ostatnio ty robiłeś :twisted:
Rezore - Pią Gru 23, 2005 1:33 pm

ostatnio sie nie odzywalem
ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 2:27 pm

i byl porzadek ;'
szyna^ - Pią Gru 23, 2005 3:35 pm

HAHAHHAHA ! dobre ;d
emilio - Pią Gru 23, 2005 7:32 pm

chwilami pieknymi sa chwile, w ktorych milczysz ;)
orlan - Sob Gru 24, 2005 12:16 pm

po swietach beda mapy na coolu poki co bedzie sie wieszal po lf10. Niech admini wywala te bezsensowen posty do obory ....:) Przyjemnych Swiat i Sylwestra z jakims mlodym cialkiem ( dla mnie to oznacza ponizej 40 stki :) )

Mikolaj
Jakieś dzwonki słychać z dala,
to Mikołaj zapierdala,
minę jakoś ma dziś srogą,
renifery już nie mogą.
Dopierdala aż się kurzy,
dziś zapierdol ma dość duży,
mimo wielkiej dziś roboty
z równowagą ma kłopoty.
Rozerwany ma swój worek
i rozpięty ma rozporek,
spodnie całe wymiętolił,
chyba z sanek się spierdolił.
Alkoholu czuć aromat,
najebany jak automat,
Wysiadł z sanek, głośno beknął
i wielkiego orła jebnął.
Wyskoczyły mu dwa jaja,
jak tu wierzyć w Mikołaja?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group