Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - q2mix in Poland

SiDq - Sro Sty 11, 2006 11:14 pm
Temat postu: q2mix in Poland
Grają na xs'ach. Czemu nie możemy grać w Polsce? Możemy!
Zasady takiego mixa, aka copa:
-Tylko i wyłącznie 5v5 (nie ma akcji 6v6 czy coś takiego)
-Wybierają 2 osoby, pierwsza zaczyna ta która w krótkim pojedynku pierwsza trafi przeciwnika z rg.
-Kazpex nie robi unlocka : )
-mirc: #q2cop
To tyle. Nie wiele prawda? Więc do zobaczenia na serverach! : )

kazpex - Sro Sty 11, 2006 11:48 pm
Temat postu: Re: q2mix in Poland
Kazpex pilnuje aby Ci co chca sobie pograc mieli prawo gry. Co do formuly rozgrywek jaka jest ów cop to raczej sie nie robi tego jak jest wieksza liczba graczy niz wpsomniane wyzej 5/5 na serwerze, zreszta reguly zmienia sie adekwatnie do zaistnialej sytuacji a nie sztywno trzyma sie nielogicznych ramowych zasad tlumaczac to ze tak gra reszta swiata czy pingwiny na Grenlandii (przykład-"Wybierają 2 osoby, pierwsza zaczyna ta która w krótkim pojedynku pierwsza trafi przeciwnika z rg." -raczej lepszy gracz bedzie wybieral gdyz uwazam ze czynnik losowy ma w tym przypadku mniejsze znaczenie niz "skill" - i gdzie tu sprawiedliwosc i rownowaga teamow?). Raczej nie bede dopuszczal do takich sytuacji kiedy gra 10 osob a spece skarza sie ze nie mozna pograc...no chyba ze mi odbierzecie admina ;]
pyz - Czw Sty 12, 2006 1:06 am

no, i spojrz na jego avatar teraz i sprobuj cos odpyskowac.. jak Ci wyjebie soczystego kopniaka w leb z polobrotu to Ci sie odechce ;D /respect Norris !
Yokai - Czw Sty 12, 2006 7:38 am

dobry copik nie jest zly :wink:

z tym, ze kaz ma racje w zasadzie-nie ma co przeszkadzac ludziom w graniu i dobijac sceny ... ale jest przeciez 2 wyjscie. Serwerow mamy sprawnych (a raczej uzywanych) minimum dwa- wiec nie widze problemu aby chetni na copika przeniesli sie na ten 2 i sobie grali. Kto zechce pobiegac free for all zostanie na pierwszym serwerze. Copikowcy mogli by w tym czasie smigac na drugim i powinno byc ok

no ale..to tylko proposition :wink:

SiDq - Czw Sty 12, 2006 8:25 am

Dobra. Jakoś będzie, a jak w ogóle nie będzie to nic nie będzie. :wink:
pyz - Czw Sty 12, 2006 8:35 am

zwlaszcza, ze Ci co chca free for all przybiegna na serwer gdzie sa ludzie od COPa (bo bedzie na tym serwie wiecej osob)... i mamy bledne kolo, bo komu sie chce zaczynac od 1v1 i czekac az sie ludzie zejda? tylko maniakom, ktorzy juz dawno w COPa smigaja - a inni, "biedne szare zuczki", pozostana na specu bez mozliwosci gry :( /cry
szyna^ - Czw Sty 12, 2006 3:30 pm

Sid tam sa ludzie chetni do gry, tu nie bardzo.
Ps. Musi post dlatego ze Ciebie do zagranicznych 5v5 nie wybieraja :P /joke

Prezes_Kiler - Czw Sty 12, 2006 6:19 pm

jestem pewien ze przez 2-3 miechy porządnego copika nie zagracie, ciekawe czemu ;p ?
kogucik - Czw Sty 12, 2006 9:03 pm

Nie wiem co to copik, ale chyba dzisiaj fajnego się zagrało :P
vitez - Czw Sty 12, 2006 11:40 pm

Jest jeszcze jedna roznica miedzy tym co wy probujecie a mixem na XS - ventrilo.
Praktycznie wszyscy grajacy to maja i uzywaja i bardzo milo sie wspolpracuje z komunikacja glosowa.

SiDq - Pią Sty 13, 2006 9:30 am

y racja, ale jeśli by zależało komuś np. Pyzowi (czesc ; p ) zeby ten q2cop istniej to moze by udostepnil swoj serv vo : ) ?
szyna^ - Pią Sty 13, 2006 12:21 pm

Mysle ze mozecie tak samo uzywac zagranicznego, lub zagadac ze Slasherem.
Killer - Pią Sty 13, 2006 1:22 pm

No niestety same problemy. A pomysl Sida jest dobry. No coosh w polskich realiach niemozliwe sa "mix'y", ale zawsze pozostaje "nam" mozliwosc spotkania sie na vo pyziaka, wskoczenie na prozac i rozegranie fajnego copika... Czasem sie udaje ;/

p.s. Pozdro dla stalych vo'wcoof i tych z wow'a i tych z q2 ;D

Nuclear - Pią Sty 13, 2006 2:21 pm

e lepiej juz dołaczyc do q2mix, w Polsce q2ctf umarl na zawsze.
Prezes_Kiler - Pią Sty 13, 2006 4:02 pm

dokładnie, nas nie ma
jesteśmy tylko złudzeniem

nuc złą pigułke wybrałeś ... :twisted:

Adolf - Pią Sty 13, 2006 4:33 pm

Jak umarl? Codziennie widze ludzi grajacych na polskich serverach.
Chyba ktos tu nie rozumie tego slowa :)

pyz - Pią Sty 13, 2006 4:54 pm

na moje VO jest wolny wjazd, wejsc moze kazdy - sa kanaly porobione .. have fun .. :P
Kribol - Pią Sty 13, 2006 5:00 pm

moze i ja sie dzis wybiore na q2, ale pod jednym warunkiem ze bedzie adolf na serverze =]
Adolf - Pią Sty 13, 2006 5:03 pm

Ok
SiDq - Sob Sty 14, 2006 2:14 pm

Pyza jest fajny : ) Dzięki :wink:
Dziś 23 zatoczymy coś! : ) Wbijać ol : )

szyna^ - Sob Sty 14, 2006 3:30 pm

Ja wole isc sie napic :P
SiDq - Sob Sty 14, 2006 3:48 pm

Ja mam dość po wczoraj. Dlatego w sobote(nienormalne troche) siedze w domu.
Nuclear - Nie Sty 15, 2006 9:39 pm

Cytat:
na moje VO jest wolny wjazd, wejsc moze kazdy - sa kanaly porobione .. have fun .. :P


YYyyyyyy???...

Co niekturzy nie znaja IP. Wiec hew fan :>
Pozdro :)

SiDq - Nie Sty 15, 2006 10:21 pm

kam.pl : P
pyz - Pon Sty 16, 2006 9:07 am

wiele osob zna, czasami jak zerkam to przesiaduja tam ludzie z q2, wiec zna (przynajmniej czesc), a ci ktorzy beda chcieli.. to sie dowiedza :) nie bede spamowal na forum bo jakies 5-10-15 zaczna mi tam wchodzi ze swoimi niuniami poczatowac. a 'stala ekipa' z q2 smialo moze korzystac

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group