Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Quake na LCD

Czarny - Czw Sie 21, 2003 6:27 pm
Temat postu: Quake na LCD
Witam,

Mam pytanie - gra ktoś w quake na monitorze LCD ? - jakie parametry powinienen mieć monitor LCD aby można na nim było normalnie grać ?

Testowałem ostatnio LC NEC 1550X - z czasem reakcji 50ms i była wielka lipa :(

Podobno czas reakcji 25 ms wystarczy ale nie mam jak tego sprawdzić :?

ryq - Czw Sie 21, 2003 9:41 pm

Ja tam nie gram bo mnie na niego narazie nie stac ;p
Icer - Czw Sie 21, 2003 9:59 pm

musisz z vitezem pogadac moze on cos na ten temat wie.. bo my to nie bardzo .. nie pomozemy ci :P
Tur!n - Czw Sie 21, 2003 10:01 pm

LCD-smierdza :P

kup sobie normalny monitor... o parametrach o niebo lepszych od LCD... za duzo mniejsze pieniadze...




soory za bledy ale jestem na lekkim gazie...

vitez - Pią Sie 22, 2003 2:58 am

Cytat:
musisz z vitezem pogadac moze on cos na ten temat wie..


A sio... ja az taki guru nie jestem, tez mnie nie stac na LCD a nawet jesli... to wolalbym normalna 21ke (tylko do filmow :> , bo grac uwielbiam na 15" ).
Nie testowalem jak Q2 wyglada na LCD, jedyne co wiem to ze Pyzmen kiedys (moze nadal?) gral na LCD i marudzil ze LCD smierdzi... ogolnie cos z odswiezaniem jest tam nie tak i strasznie rwie jakbys mial malo fps. Ale to moze bylo dawno, moze teraz lepsze LCD robia... nie wiem... ale ja bym nie ryzykowal :>

Krsnick02 - Pią Sie 22, 2003 3:02 am

Z tego co sie orientuje to z LCD tylko te najdrozsze sa dobre i znosne w uzywaniu, reszta albo ma zle odswiezanie, albo duza plamke, albo cos innego jest nie tka co przeszkadza w normalnym korzystaniu z LCDka.

Tak jak zrobilo to juz pare osob, radze nie grac na LCD w q2 jezeli nie masz jednego z najlepszych dostepnych narynku LCD.

Auchim - Pon Sie 25, 2003 7:07 pm

Powiem krótko na LCD nie da sie grać w quaka ani w nic innego , nie wiem przez co ale obraz sie strasznie rozmazuje i nie zalezy to od modeu, firmy, plamki,czy ceny. Jak dla mnie to tak samo beznadziejnie sie gra na najprostszym modelu Belinei 15" za 1100zł i na NECu 17"za 2400 zł.
ziuum - Wto Sie 26, 2003 3:40 pm

Nie wiem czy to o to chodzi, ale na jednym z turniejów byly takie monitory od sponsora, to nie dało sie na nich grac wogóle..
Krsnick02 - Wto Sie 26, 2003 10:26 pm

Powiedzialbym ze to raczej kwestia przyzwyczajenia, mi np az tak zle sie nie gralo na lcd na turnieju, ale jak widac nie dla kazdego pasuje lcd.

Auchim skad ty wytrzasnoles te ceny ? nie za wysokie one ?

vitez - Sro Sie 27, 2003 2:17 am

Cytat:
Powiedzialbym ze to raczej kwestia przyzwyczajenia, mi np az tak zle sie nie gralo na lcd na turnieju


No az tak zle to nie... tylko cholernie beznadziejnie ;) :D (UWAGA TO JEST ZART! - special notatka for Tiger's eyes only ;) ).

vitez - Sro Sie 27, 2003 2:17 am

Cytat:
Powiedzialbym ze to raczej kwestia przyzwyczajenia, mi np az tak zle sie nie gralo na lcd na turnieju


No az tak zle to nie... tylko cholernie beznadziejnie ;) :D (UWAGA TO JEST ZART! - special notatka for Tiger's eyes only ;) ).

Krsnick02 - Czw Sie 28, 2003 2:06 am

Vitez przecierz to to prawda co pisze a ty sie zgrywasz odrazu :P

PS: Vitez a myszka ci nie nawala :D ? bo cos chyba dwa razy klikles, hrhr

PS2: Ja tez ZARTOWLAEM zeby ktos se nie pomyslal :P

vitez - Czw Sie 28, 2003 3:08 am

Cytat:
PS: Vitez a myszka ci nie nawala :D? bo cos chyba dwa razy klikles, hrhr


Specjalnie dwa razy kliknalem zebys na pewno zauwazyl ;)

Icer - Czw Sie 28, 2003 9:28 am

kurwa wy jacyc upośledzeni czy jak ? ze piszczecie ze to zart... chyba mozna wywnioskowac z wypowiedzi ze to jest zartem .. chyba ze u was z tym nie bardzo .. to przepraszam zwracam honor;P

ps.ten nie bede gorszy i napisze ze to zart!

[cth] - Czw Sie 28, 2003 11:36 am

Yo. Ja mam LCD i jest mi smutno z tego powodu :? Moj wyciaga max 75 fps a jezeli chce wiecej i wylacze synchronizacje pionowa to wyciagam 770 ale obraz jakby 'drga' i juz lepiej grac na tym 75 fps... :/ No ale chociaz mam wiecej miejsca na biurku :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group