Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Majowka, majowka... tuz, tuz !

Jimi - Sro Lut 25, 2004 10:24 am
Temat postu: Majowka, majowka... tuz, tuz !
Chcialbym sie zorientowac czy komus podchodzi taki pomysl tanie wino majowe powietrze i natura ... - okolice Czarnej b-stockiej ... :] oczywiscie jak sama nazwa wskazuje party bedzie w maju ... - ja i moje ziomki jedziemy - jak sie ktos bedzie reflektowal to zapraszam ... - fajnie by bylo aby przeczytac konkretne wypowiedzi bo ten standardowy syf mozemy wszyscy sobie odpuscis - prosze wiec przemyslec co macie zamiar przekazac ... :D




-------- Oj Oj ------- bedziem latac wysoko ... ! :> ------

szyna^ - Sro Lut 25, 2004 10:39 am

Jimek ja obadam jak to bedzie do maja w chuj czasu jeszcze stary ;D
kfak - Sro Lut 25, 2004 10:58 am

nie natura tylko matura :P
Kazwa - Sro Lut 25, 2004 8:52 pm
Temat postu: ;)
Za daleko Jimi, za daleko .. chociaz, spotkalismy sie w Holandii to moze jednak cos z tego wyjdzie :)

A Zibish tez jedzie?

Hm .. moze lepiej do Stolunia... ^^

mero - Pią Lut 27, 2004 12:31 am

Jak juz siegamy tak daleko :}
to ja bym chetnie zobaczyl taka scene: namioty, alkohol, slonce, woda i kupa ludzi ze sceny q2 :}

Icer - Nie Lut 29, 2004 8:09 pm

uu ja jak cos to sie pisze na to :p a keidy sa zielone swiątki ?? hehe bo sie nie orjentuje :p
Jimi - Sro Mar 10, 2004 11:06 am

Olka to jest tak - oczywiscie ze Zibish tesh bedzie jak i Tatanka i prawdopodobnie Dany i Pecik i cala reszta studentow z Wrocka ... Oni by nie przepuscili okazji tygodnia w lesie badz co badz w doborowym sqadzie i doborowym zaopatrzeniu ... :D tymbardziej ze mam zamiar do Amsterq pojechac przed zabawa, sprzedac fajki i przywiezc conieco ... :>



----- bedziem latac wysoko pacz zeby kolec nie ukuj w oko ... :> -----

Icer - Sro Mar 10, 2004 4:09 pm

to zrobimy sobie Amsteram Grass Mission :P hehe
szyna^ - Sob Mar 13, 2004 3:11 pm

ja to bym do stolunia z checia pojechal ;)
Grzdyl - Sob Mar 13, 2004 3:27 pm

oj szyna szyna... byles dopiero 1 rok i tak cie tam ciagnie...
Kazwa - Sob Mar 13, 2004 4:00 pm
Temat postu: :)
Grzdyl, wiesz jak to jest ... Kto jeden raz pojechal, kce tam wracac ;)

Jimi, no to super! :) Pozdrof odemnie Amsterdamskie cofiszopy .. i oczywiscie most rowerow :]

Jimi - Pon Mar 15, 2004 9:51 am

hyhy... potrzeba mi jakiegos lepka z bialego ... - albo najpeiej 2 chetnego na tygodniowy wiraz do AmS - taniej z przejazdem przez niemcy a ten kto nie byl holi to bedzie zobaczyc mogl ... :] - nie powiem Icer licze na Ciebie ... :]
Icer - Wto Mar 16, 2004 5:01 pm

napiszm i na gg kiedy co i jak... moze sie sqsze:P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group