Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Podanie

pyz - Pią Kwi 01, 2005 11:44 am
Temat postu: Podanie
1 kwietnia 2005, Gorzów Wielkopolski

Do:
[S] Adolf
Administrator Forum ctf.pl

Od:
[S] Pyzmen
użyszkodnik forum ctf.pl

Drogi Panie administratorze, zwracam się do Pana z ogromną porśbą przydzielenia mi nowego statusu na forum ctf.pl. Mój wymażony nowy status to "For the Horde!". Prośbe moją motywuje tym, iż po rozmowie z obojgu nam znanym [S] Maliną, zostałem pożegnanym tym oto stwierdzeniem i uznałem, że musi to zostać uwiecznione. Nadmieniam, iż prośba moja jest jak najbardziej poważna i wcale nie ma związku z dniem 1 kwietnia, znanym jako "Prima Aprilis". Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z wyrazami szacunku,
[S] Pyzmen

Yokai - Pią Kwi 01, 2005 8:40 pm

kolejny swietny topic..poprostu rece opadaja
...nie wiem czy to zart czy nie-cos tu pisze ze nie...pewnie wyjde na jakiegos zgreda po tym co teraz napsize-ale trudno
tak wiec-mam pytanie: dlaczego kiedy ktos z graczy nie zaliczajacy sie do tzw. czolowki zamiesci topic lub posta ktory nie ma jakiegos wyraznego sensu-jest od razu krytykowany przez pol sceny ctf itd itp....ale kiedy ktorys z "wymiataczy" stawia takie topicy(lub posty) wszystko jest ok...i nikt tego nie zauwaza??
spoko-wolnosc slowa itd...ale badzmy konsekwentni-jezeli topic jest zly to mowmy ze jest zly...a nie robmy szopki i nie udawajmy ze jest ok kiedy nie jest....
duzo mowi sie na forum o "nowych" ktorzy psuja niejako ta scene-i to w duzej mierze prawda....ale Ci "starzy" maja tu duzy wklad...to wszystko

ps. od razu mowie ze nie zamierzalem zaczynac zadnego flamewara lub cos wtym stylu....jezeli chce ktos cos napisac na temat-z checia poczytam....jezeli chce mnie zjechac lub cos wtym stylu-oto moj nr gg 1700177

pozdrawiam

Dev - Pią Kwi 01, 2005 8:55 pm

jak najbardziej sluszna uwaga , Yokai ;) - tez sie nad tym zastanawialem . mamy do czynienia z pewnego rodzaju segregacja :)

Dev Luther King

szyna^ - Pią Kwi 01, 2005 9:09 pm

To sie nazywa "R.E.S.P.E.C.T"
Adolf - Pią Kwi 01, 2005 9:11 pm

For the HORDE!
szczekus - Pią Kwi 01, 2005 10:46 pm

heeh cos w tym jest .... a tak z ciekawosci pyza co ty odpierdalasz dawaj na q2 S CIE POTRZEBUJE no chyba ze masz to w () ... :arrow: :arrow: cos za duzo tych topicow ledwo kumam co z czym .....
pyz - Sob Kwi 02, 2005 10:26 am

To był pierwszy kwietnia i chciałem być zabawny, przepraszam :(

Szczekus, ja nawet q2 już nie mam, configów moich, paków, nic kompletnie.. pozatym mam WoW'a.. a WoW.. to WoW :) zagrasz kiedyś to zobaczysz.. Jedyne co mnie tu trzyma to to, że znam większość i jestem (i będe, dopóki mnie nie wyrzucą) nadal w [S] no i trzymam (i bardzo starannie pilnuje :D ) servery q2ctf =))

p.s.
Adolf, mam czekać 2 tygodnie na odpowiedź? ;-)

szczekus - Sob Kwi 02, 2005 8:36 pm

a ci musze powiedziec ze gralem gralem w bete ale wole lineage 2 chroncal lepsze od wowa.... bez 2 zdan ..miec swojego pupila ktoremu siegasz do jednej drugiej wysokosci paznokcia !! to jest cos .......... jak by jakies pytania to do [P]oooha o w to napierdziela ........

ps: a wow jest gitez z tego co tam gralem ale i tak wole q2 :D


:arrow: :arrow:


ps.nr.2:pyzmenie a czemuz to skasowal q2 :) pogral bys ale wiesz co do starych smieci zawsze sie przychodzic i odchodzi ;d

pyz - Sob Kwi 02, 2005 11:49 pm

nie skasowałem celowo ;-)

otóż to było tak, że chciałem zainstalować Windowsa, na primary master na partycji wydzielonej "na końcu dysku"... Ale Windows, jak to Windows.. powiedział mi "pałuj się" i wpakował się na początku i zniszczył mi cały FAT, a że byłem zły to wyczyściłem dysk i olałem.. poszło mi w ten sposób 80GB muzyki/filmów, q2 i pare innych dupereli.. ;P

vitez - Nie Kwi 03, 2005 3:39 pm

I dlatego ja swojego q2 trzymam na dwoch CD jeszcze, oprocz tego na CDRW, i na ofline'owym, backupowym dysku na ktorym mam zapasowy system, ghosta itp.
Kazwa - Nie Kwi 03, 2005 3:50 pm

Vitez, jeshcze wynajmij jakas firme ochroniarska do tych plyt i hdd .. a nuz, ktos bedzie probowal sie dobrac do twojego 'my preszzzyyysss' :)
szyna^ - Nie Kwi 03, 2005 8:14 pm

Olka rozwalilas mnie :>
luz - Wto Kwi 05, 2005 11:10 am

a ja chcialbym "Rocco, one, two, three" ;)
Matrix^^ - Wto Kwi 05, 2005 10:15 pm

a ja q2 mam na dyskietce :P a tak pozatym to lerzy gdzies po gomu ostatnio kat sie nia bawil...no jedziemy do teleamigos wynajmniemy gosci do pilnowania dla viteza jego plytek z q2
pyz - Sro Kwi 06, 2005 10:04 am

prosiłbym o translacje postu powyżej z polsko-ziąskiego na polsko-ludzki, dziękuje.
chrom - Sro Kwi 06, 2005 10:51 am

matrix chodzisz do szkoly czasem?
luz - Sro Kwi 06, 2005 12:21 pm

chrom, bo po co... ;)


EJ, wpierdalac mi ze śliweczkami, i rocco wrzucac, ale juz! dziekuje. ;)

chrom - Sro Kwi 06, 2005 12:47 pm

w jego wieku jeszcze trzeba ';) takie bledy to robia dzieci z podstawowki
pyz - Sro Kwi 06, 2005 7:02 pm

tak btw. to Grzdyl przestał pisać na forum czy unika topiców gdzie ja czasem coś napisze?

hop hop, Wojtuś, daj głos.. ;)

Matrix^^ - Czw Kwi 07, 2005 10:26 pm

chodze....ale tylko po to bo mi mama karze...no i sa fajne dupy 8)
Kazwa - Pią Kwi 08, 2005 12:27 pm

Ja ci dam dupy maly dziadzie .. :evil:
Matrix^^ - Pią Kwi 08, 2005 12:29 pm

dziadzie....kto tu jest starszy...babciu 8)
WoLF - Pią Kwi 08, 2005 1:18 pm

hehehehe...dupy :D ...ta w szkoel to zawsze ich mnostwo bylo..a teraz te 15 -16 tak szczuja..ze nie wiem co....teraz to okraglejsze i w ogole..co one jedza..za moich czasow to same ciche myszki byly...rzadko kiedy jakas laska sie nawinela hehe..te Matrix w gimnazjum to masz raj:D// ale te starsze sa lepsze:D pEacE :roll: ..czu Olu :* :wink:
Matrix^^ - Pią Kwi 08, 2005 1:26 pm

wolf raj to ja mam wszedzie 8) ...a w klasie to mam same gnomy 1.50wzrostu...a w szkole to nawet.nawet....nie kaz sorry za ta babcie ale ja nie dziadek a duzo mi do niego brakuje :P
shinoda - Pią Kwi 08, 2005 1:28 pm

Cytat:
chodze....ale tylko po to bo mi mama karze...no i sa fajne dupy 8)


mama Cie karze? pewnie kara za bledy w pisaniu :o

Matrix^^ - Pią Kwi 08, 2005 1:42 pm

nie chce abym byl dobrym dzieckiem :P
Kumanus - Pią Kwi 08, 2005 6:44 pm

dobry glomb nie jest zly ;)
Joseph - Sob Kwi 09, 2005 11:50 am

Cytat:
...lerzy gdzies po gomu ostatnio kat sie nia bawil...


O fpizdu... text roku... I o so chosi? :D

Joseph - Sob Kwi 09, 2005 11:54 am

Raj powiadasz... Nie dziwcie się, że takie 14-15tki to teraz odpier----ją takie rzeczy... ostatni widziałem kobitę [może z 25-30] z małą córką ubraną w różowy sweterek ledwo piersi zakrywający, różowe plastikowe mini, z pod których widać było majtki... oczywiście różowe plastikowe buciki z czubem 2 razy dłuższym niż stopa... i umalowana lepiej niż Pamela [zgadnijcie na jaki kolor] .... aha i włosy w lakierze... dziewczynka miała może 4 lata...

tylko co to ma do tematu? no ale chciałem się podzielić.. sorry..

Adolf - Sob Kwi 09, 2005 12:00 pm

Joseph gdzie tam patrzysz ? :D
4-ro latek sie zachcialo :(

WoLF - Sob Kwi 09, 2005 2:11 pm

..no no no zadne 4 ro latki...zaraz na tygrysie zawisniesz :P be
M!ng - Sob Kwi 09, 2005 2:17 pm

omg, ludzie co wy wypisujecie, bleh.
Polecam kodeks karny jako lekture ;)

Matrix^^ - Sob Kwi 09, 2005 10:04 pm

heh 4 latki ja mam brata 5 ale boje sie cie z nim zapoznac 8) nie zartuje ale teraz to jak kumpelke widzialem to jak ja zlapalem za policzek to mi reka utonela w kosmetykach i ona domnie gdzie sie tak ubrudziles a ja buhahahah....tez chcialem sie podzielic rowniez nie na temat :wink:
white05 - Czw Kwi 14, 2005 8:23 pm

heh 4 latki ja mam brata 5 ale boje sie cie z nim zapoznac nie zartuje ale teraz to jak kumpelke widzialem to jak ja zlapalem za policzek to mi reka utonela w kosmetykach i ona domnie gdzie sie tak ubrudziles a ja buhahahah....tez chcialem sie podzielic rowniez nie na temat



Ty naprawde jestes taki "gupi",czy tylko udajesz ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group