Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Ilość graczy na coolnecie

Yokai - Czw Cze 16, 2005 9:02 pm
Temat postu: Ilość graczy na coolnecie
zastanawialem sie czy stawiac do tego osobny topic-i chyba innej mozliwosci nie bylo

a wiec-chodzi mi o ograniczenia do max 16 osob na serwie..kiedys byla juz dyskusja na ten temat..ale chyba nic nie dala- mam pytanie do wladz coolnetu i adminow .. czy nieuwazacie ze 16 osob max na tym serwerze to zbyt malo? wiem ze jest sporo powodow ktore potwierdza ze liczba 16 jest ta odpowiednia...ale fakt tesh ze jednak w polsce w ctf gra troche wiecej osob nish 16-wiec chyba warto im pozwolic grac..widzaielm na wlasne oczy niepotrzebne klotnie ilu to jest specow lub rozmowy typu " jak nie grasz to wyper*** "..qrcze-doszlo do tego ze nie mozna popatrzec na spokojnie jak ktos gra?...niby istnieja inne serwy na ktorych mozna grac(i owszem)-ale nie wiem dlaczego tak jest ze na tych "innych" nikt nie gra..wiec wszystko sprowadza sie chcac niechcac do coolnetu...wiec tu moj apel-czy nie mozna by ustalic max limitu na chociazby 20 ? mysle ze ta zmiana lub wieksza wyszla by wszystkim na dobre

to by bylo na tyle - oczywiscie to tylko propozycja z mojej strony-nic ponad to :wink:

Adolf - Czw Cze 16, 2005 9:28 pm

Nie zebym byl upierdliwy, ale jest jeszcze 6 innych serverow. Trzeba dowalic limit na 12 osob i tak bedzie najlepiej, 2 gra - 10 na specu. Tak winno byc!
Spec team pwnz!

Vea - Czw Cze 16, 2005 9:51 pm

12 to za malo... 16 optymalnie... choc fakt to kolejny powod do klootni... zacznie sie wywalanie osob specujacych...

Ale co do qlnetu... da sie cos zrobic zbey nie wywalalo przy zmianie fov... to jest cholernie denerwujace...

Kazwa - Czw Cze 16, 2005 9:56 pm

Vea, pisalam w tej sprawie do Orlena i "moze" sie tym zajmie [mowie o fov], bo tez mnie przez to kopie :/ A co do ilosci osob, 16 jest w porzo .. optymalnie, relaxacyjnie i bez lagow .. przy limicie rzedu 24 osob, niezle krechy sie pojawiaja w netgraphie ..
WoLF - Czw Cze 16, 2005 10:03 pm

..mnie wkuwiaja..niektorzy..siedza na tym pecu..kija robia..a ja czekam 15 minut zanim mi wejdzie..bo jaki raczy wyjsc...albo przy zmienie mapy..mnie szybciej polaczy niz kogos i sie wbije na krzywca :twisted:

Spece..jak cchecie popatrzec to w TV!! :evil:

Yokai - Czw Cze 16, 2005 10:05 pm

hm...no nie wiem-jak tam uwazacie...
mysle ze bylo by lepiej-no ale ja sam nic nie zmienie

f3jk - Czw Cze 16, 2005 10:20 pm

Cytat:
niby istnieja inne serwy na ktorych mozna grac(i owszem)-ale nie wiem dlaczego tak jest ze na tych "innych" nikt nie gra..wiec wszystko sprowadza sie chcac niechcac do coolnetu...wiec tu moj apel-czy nie mozna by ustalic max limitu na chociazby 20


heh.. to moze ustawic na 10 :D to wtedy ludzie beda na innych servach grac :lol:

Grzdyl - Czw Cze 16, 2005 11:32 pm

fajnie by bylo gdyby coolnet byl bez limitu (wtedy dopiero mozna zobaczyc sile polskiego ctf-a) ale niestety sprzet na jakim stoi coolnet (jezeli sie myle to mnie poprawcie) powyzej 16 osob nie wyciaga optymalnych wartosci dla grajacych co stanowi podstawowy problem... ale opcja bez limitu przy lepszym sprzecie dla mnie wypas... ;)
Kribol - Pią Cze 17, 2005 12:13 am

16 jest ok, sa inne servery, tylko ze polowa graczy potrafi w konsoli wpisac jedynie adres coolnet i to jest smutne :(
Grzdyl - Pią Cze 17, 2005 12:17 am

im wiecej tym lepiej...
i tak polowa siedzi na specu...

f3jk - Pią Cze 17, 2005 5:49 am

Cytat:
im wiecej tym lepiej...
i tak polowa siedzi na specu...


w polowie przyznam ci racje ze im wiecej tymlepiej, ale jezeli jest 8vs8 np na takiej mapie jak lf10 to nie da sie grac :? , za duzy tlok.. i nawet byle lamka gdzie nie strzeli to gdzies trafi :) (zreszta na innych wiekszych mapach od lf10 tez 8vs8 przeszkadza - przynajmniej mi). 16 to jest bardzo dobry limit.
Cytat:
fajnie by bylo gdyby coolnet byl bez limitu (wtedy dopiero mozna zobaczyc sile polskiego ctf-a)

hmm :) co do tej sily to jezeli by ona byla to min jeszcze jeden server powinien byc zajety przez graczy :) a tu tylko kilka razy na dzien jest max16 na cool, tak wiec moim zdaniem ta "sila" jest mala :roll:

Grzdyl - Pią Cze 17, 2005 6:55 am

ta sila jest mala przez ograniczenia coolnetowe. to chyba proste...
ale ustawic taki myk na serverze ze do red i blu moze wejsc max po 8 osob... a server na 24... tylko pytanie brzmi czy jest to wykonalne...

a czasami akcje na lf10 10/10 tez potrafia nauczyc czlowieka szybkich reakcji... duzy plus przy grach fpp (szczegolnie kiedy na horyzoncie pojawia sie 4)...

pyz - Pią Cze 17, 2005 7:05 am

Cytat:
Grzdyl:
im wiecej tym lepiej...


to się nie tyczy Grzdylów, bo jeden to i tak za dużo.

szyna^ - Pią Cze 17, 2005 8:32 am

dla mnie to bez roznicy ile slotow jak ktos chce to zagra ;P
Yokai - Pią Cze 17, 2005 9:41 am

hm...tzn mi chodzilo o to zeby zwiekszyc np do 20 slotow max (thx za wyraz szyna) o tak na probe..w sumie jesli jest po 8 osob w teamie to chyba 2 kolejne zmienia niewiele a zato 4 kolejne osoby beda mogly pograc w wolnej chwili-jezeli by to np sie nie sprawdzilo to w kazdej chwili mozna to zmienic a topic wyciac :wink:
.. a odnosnie innych serwerow-nikt na nich nie gra bo sa niestety zalosne i to trzeba sobie szczerze powiedziec - ping , lag..skutecznie odstrasza- mozna duzo mowic zlego na cool ale w tej chwili jest to napewno najlepszy polski serwer ctf...dlatego jest oblegany

ps-kiedys kiedys na multi czy tpi bylo wiecej niz 16 osob i tesh fajnie sie gralo :wink: ostatecznie ctf to nie dm...

no ale to tylko moje zdanie-jezeli wiekszosc uwaza ze 16 to liczba optymalna...no to trudno..widac tak zostanie

Adolf - Pią Cze 17, 2005 1:39 pm

Widze ze zdania sa podzielone na ten temat. No ale zacznijmy od poczatku :)
Generalnie ludzie zawsze beda narzekac na limit, niezaleznie od tego jaki on bedzie. Pamietam czasy ( w sumie to bylo niedawno, ale ostatnio z moja pamiecia roznie bywa ) jak na coolnecie byl limit na 24 osoby albo nawet wiecej, w teamach po 10 osob i generalnie byla masakra, nie wspominajac o lagach i generalnym chaosie ( nawet na specu zle sie gawedzilo ) - wiekszosc wtedy narzekala na limit.
Teraz jest limit 16 osob, nie ma masakry w teamach, nie ma lagow, nie ma chaosu ( mozna pogadac na specu spokojnie ;) ) - czesc osob narzeka na limit.
Dla mnie to jest wszystko oczywiste. Limit na 16 osob to dobre rozwiazanie, a ludzie i tak beda narzekac, wiec nie ma sie czym przejmowac. Natomiast co mozna zrobic zeby nie narzekali ? Zaczac kur** grac na innych serverach i nie pisz mi Yokai, ze nie mamy drugiego dobrego servera w polsce, bo jest i nie jeden. Icpnet to jeden z lepszych serverow ( coolnet jest weak przy nim ), euro-net spokojnie daje rade i jeszcze mozna na tpi pograc w mniejszych skladach. Problem jest tylko taki, ze jakis idiota budzi sie rano, wchodzi na coolnet ( bo nie zna innego servera, wiecej niz polowa osob nie zna innych serverow, bo tutaj nie zaglada i nie uzywa zadnego softu typu ASE czy GS, poprostu coolnet jest znanym serverem, wystarczy tylko porty zmieniac i rozny gry wyskakuja ;) ) i siedzi tam az ktos wpadnie, a potem wpada nastepna i nastepna osoba, lancuszek bez kurwa konca. Najbardziej irytujace jest to, ze ludzie zamiast przeniesc sie na inny server przy pelnym coolnecie, wola czekac w kolejce, narzekac, wkurwiac sie i plakac mi na gg zebym kogos zbanowal, bo oni nie moga wejsc ( codzienny obrazek ). Wystarczy tylko wpisac adres innego servera i problem zniknie, a ktos napewno wpadnie na drugi server, bo jak chce pograc to pogra. Wystarczy tylko chciec ;)
Wracajac jeszcze do specow, bo widze ze niektorych to strasznie wkurwia. Oni zawsze byli i beda, niezaleznie od limitu i nie ma sie co drzec, ze ktos siedzi na specu. Spec to jeden z teamow do wyboru na serverze ( team red, blue i spec ), sluzy do odpoczywania po ciezkiej grze, niektorzy grali w to 7 lat i sobie teraz odpoczywaja ;) Inna sprawa, ze na specu jest bardzo przyjemny chat z dobra grafika i dzwiekami w tle, no jaki kur** komunikator ma takie bajery ? Dlatego duzo ludzi lubi korzystac z takiego bajeru jakim jest spec, to krok w przyszlosc.
Dlatego poprostu lepiej przejsc na inny server niz pakowac sie w wojne ze specami, oni sie nie rusza, a wy sie tylko wkurwicie, ot co, strata czasu :)

Jeszcze chcialem wrocic do tego co Grzdyl napisal o szybkiej reakcji przy 10/10 na lfctf10. Dawno tego nie pisalem, ale teraz musze - Idz sie leczyc! i wcale to nie jest atak na ciebie, tylko troska o zdrowie ;). Szybkiej reakcji to sie mozesz nauczyc jak na mapie jest malo przeciwnikow i nagle ci ktos wyskoczy, ale nie przy 10 wrogich przeciwnikach, ktorzy jak wyskakuja to w 5 i zazwyczaj nie wyskakuja, bo sa wszedzie. Jedynie w czym ci reakcja pomagach w takiej grze, to zeby odpowiednio szybko zareagowac na respawn ammo, bo akurat przy takiej rzezni tego zawsze brakuje.

btw. nie chcialem tak duzo napisac, tak wyszlo po prostu :(

Yokai - Pią Cze 17, 2005 1:59 pm

ech..ok - przyjalem do wiadomosci..czyli norma- wszystko zostaje jak bylo...
temat skonczony

Kribol - Pią Cze 17, 2005 2:16 pm

Cytat:
.. a odnosnie innych serwerow-nikt na nich nie gra bo sa niestety zalosne i to trzeba sobie szczerze powiedziec - ping , lag..skutecznie odstrasza


zalosne to wy macie lacza =]

Grzdyl - Pią Cze 17, 2005 8:33 pm

pyz - i vice versa...
adolf - ja w ten sposob moge pocwiczyc refleks... im wiecej osob na serverze tym wiecej przeciwnikow do zabicia... co za tym idzie czesciej zdarzaja sie extremalne sytuacje czyli takie w ktorych decyduje "refleks"... to samo sie tyczy lf4... masz inne zdanie? mozesz sie nie zgadzac z moim ciagiem przyczynowo skutkowym i ja nic na to nie poradze... anyway... server na lepszym sprzecie i max players na 24 vote yes! ;)

kazpex - Pią Cze 17, 2005 8:58 pm

może ustalić pory dnia kiedy nie będzie limitu ?(o ile to możliwe)
pyz - Sob Cze 18, 2005 10:43 am

postawcie sobie sami taki server, my, źli niedobrzy manipulatorzy, właściciele sceny i tyrani, wieczni spece i wrogowie grzdyla, mówimy stanowczo -- NIE!
Yokai - Sob Cze 18, 2005 10:49 am

powoli zaczynam rozumiec dlaczego ta "scena" zrobila sie taka mala....

btw-topic mozna juz wyciac

f3jk - Sob Cze 18, 2005 11:06 am

Cytat:
właściciele sceny


ahahhahahhahaha... rotfl :lol: , normalnie n/c :!:
-spływam z krzesła

Kribol - Sob Cze 18, 2005 3:10 pm

Cytat:
powoli zaczynam rozumiec dlaczego ta "scena" zrobila sie taka mala....


wtf ?

Yokai - Sob Cze 18, 2005 4:48 pm

to tylko moja opinia...i moje zdanie- mnijesza o to....

ps- pozatym ta dyskujsa idzie w zla strone-wiec lepiej skonczmy ja tu i teraz,
zreszta temat zostal juz chyba wyczerpany

Adolf - Sob Cze 18, 2005 4:52 pm

Wlasnie ja tez nie rozumiem poprzedniego posta Yokaia :)
Anyway, wcale nie uwazam zeby temat sie wyczerpal, jak dla mnie to sie dopiero zaczal hehe. Przeciez jeszcze nie bylo ani jednego flame w tym topicu, tak nie moze byc :)

Kribol - Sob Cze 18, 2005 9:06 pm

Cytat:
to tylko moja opinia...i moje zdanie- mnijesza o to....

ps- pozatym ta dyskujsa idzie w zla strone-wiec lepiej skonczmy ja tu i teraz,
zreszta temat zostal juz chyba wyczerpany


To podziel sie z nami swoja opinia chetnie ja przyczytam, jak cos zaczynasz to powinienes skonczyc ;)

Yokai - Nie Cze 19, 2005 10:38 am

Cytat:
Przeciez jeszcze nie bylo ani jednego flame w tym topicu, tak nie moze byc :)


chyba Cie rozczaruje Adolf :wink: bo ja go nie zamierzam zaczynac ani prowadzic...a przynajmniej nie tu

Krib...zaznaczam ze to tylko moja opinia zeby sie zaraz jakies klotnie nie pozaczynaly :wink:
chodzi mi o pewien utrzymujacy sie na forum konserwatyzm-tzn cos w tym stylu...a dokladnie dziwi mnie ze jesli ktos probuje wprowadzic jakies zmiany spotyka sie z niechecia..hm...wszystko co stare jest na ogol najlepsze-zgadzam sie z tym ale czasem mozna by COS zmienic-wkoncu nie wszystkie zmiany musza zawsze wyjsc na zle..np ostatnio Teodor dal nowy pomysl, wczesniej byly dyskusje nad innymi zmianami prowadzonymi przez innych graczy(odnosnie map itd) .. niestety ze tak powiem wszystkie zostaly odrzucone :wink: moze to dobrze a moze i nie-nie mi o tym decydowac...ale raz na jakis czas jakies odswiezenie swojego rodzaju (wlasnie przez takie cus jak np pomysl Teodora lub jakies mapki ) nie bylby chyba zly... ja tez najbardziej lubie stare q2ctf1,2,3,4,5 i wszystko to co bylo 6-7 lat temu..ale czasem tez z przyjemnoscia zagra sie jakas nowa mapke(nawet lamerska lf 10 ).. ot tak dla odmiany

to tyle..czekam na kontr argumenty :wink:

Matrix^^ - Nie Cze 19, 2005 10:54 am

Nie śledziłem tego topicu od początku ale śmiem twierdzic z tego co wiem , ze yokai ma racje.
No bo w godzinach 20:00-23:00 serv jest zapchany a jak sie juz wejdzie to na specu jest 6 osob a gra 10 i to jest denerwujace.

ps-jak dla mnie powinno byc 24

ziomek - Nie Cze 19, 2005 12:08 pm

to o to tez adolfowi chodzi jak jest zapchany serw to czemu na inne nie wchodzicie tylko tu jakis burdel robicie z tego
vitez - Nie Cze 19, 2005 8:32 pm

Cytat:

No bo w godzinach 20:00-23:00 serv jest zapchany a jak sie juz wejdzie to na specu jest 6 osob a gra 10 i to jest denerwujace.

ps-jak dla mnie powinno byc 24


Widac ze nie czytales.
Jak zapchany, specuje 6 a gra 10 to jest IDEALNIE - 5/5 i normalna gra a nie przepychanka, przyczepianie sie hakiem do quada, bluzganie ze ktos podprowadzil techa czy PS sprzed nosa itp - to uroki grania 10/10 lub lepiej :/ .

A jak zapchany? To idz zesz jeden z drugim na inny serv, poczekaj cierpliwie 5-10 minut az paru innych kumatych (ze istnieja inne servy niz coolnet) sie zbierze i tez sobie spokojnie pogracie jak Coolnet pelny.

Kribol - Nie Cze 19, 2005 8:59 pm

Cytat:
Krib...zaznaczam ze to tylko moja opinia zeby sie zaraz jakies klotnie nie pozaczynaly :wink:
chodzi mi o pewien utrzymujacy sie na forum konserwatyzm-tzn cos w tym stylu...a dokladnie dziwi mnie ze jesli ktos probuje wprowadzic jakies zmiany spotyka sie z niechecia..hm...wszystko co stare jest na ogol najlepsze-zgadzam sie z tym ale czasem mozna by COS zmienic-wkoncu nie wszystkie zmiany musza zawsze wyjsc na zle..np ostatnio Teodor dal nowy pomysl, wczesniej byly dyskusje nad innymi zmianami prowadzonymi przez innych graczy(odnosnie map itd) .. niestety ze tak powiem wszystkie zostaly odrzucone :wink: moze to dobrze a moze i nie-nie mi o tym decydowac...ale raz na jakis czas jakies odswiezenie swojego rodzaju (wlasnie przez takie cus jak np pomysl Teodora lub jakies mapki ) nie bylby chyba zly... ja tez najbardziej lubie stare q2ctf1,2,3,4,5 i wszystko to co bylo 6-7 lat temu..ale czasem tez z przyjemnoscia zagra sie jakas nowa mapke(nawet lamerska lf 10 ).. ot tak dla odmiany

to tyle..czekam na kontr argumenty :wink:


Spraw odnosnie servera na tym forum napewno nie zalatwisz, z takimi rzeczami nalezy pisac do Orlana, na forum mozna co najwyzej spytac ludzi czy chca takich i innych zmian, tylko ze nalezy to robic we wlasciwy sposob czyt. Ankieta (chociaz i tak mniejszosc ludzi grajacych tutaj zaglada, ale mniejsza o to) i jezeli ludzie w ankiecie zaakceptuja zmiany to wtedy mozna sprobowac napisac do Orlana, i wtedy jest szansa ze do takich zmian dojdzie.
I czemu odrazu niechec do zmian, ktos daje propozycje (jak narazie nie bylo w moim odczuciu zadnych ciekawych) i ludzie pisza co o niej sadza, a to ze 3-4 zmiany nie przeszly pokazuje jedynie ze nikt takich zmian nie chce np. ten limit, zmiana na wiekszy niz 16 bedzie tylko i wylacznie niekorzystna dla graczy, bo jak wiadomo coolnet nie wytrzumuje wiekszej liczby playerow, a przeciez nikt nie lubi grac na lagu. Jestem pewien, ze jak padna dobre propozycje napewno przejda :)

I teraz jest ciekawa sytuacja bo jak widac Orlan wprowadzil pewna zmiane na coolnecie, ktora nawet byla poruszana w tym topicu, tylko szkoda ze jest ona kompletnie niepotrzebna i znacznie utrudnia gre w wyrownanych skladach.

pyz - Nie Cze 19, 2005 10:47 pm

f3jk, to tylko świadczy o tym, że kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi :) przetłumaczę na polski..

"my, którzy są tacy źli, manipulują wszystkim, robią co chcą, traktują siebie lepiej niż pozostałych, na których nie ma siły (a.k.a. petycje Grzdyla :D ), nie wyrażamy zgody" .. teraz spójrz na to, spójrz na tamto, pomyśl chwile (zakładam, że jako przedstawiciel gatunku ludzkiego chociaż czasem jesteś do tego zdolny) -- a potem napisz co wymyśliłeś.. jak to samo co poprzeczytaniu wersji #1 to daruj sobie odpisywanie

Yokai - Pon Cze 20, 2005 9:20 am

Cytat:
Spraw odnosnie servera na tym forum napewno nie zalatwisz, z takimi rzeczami nalezy pisac do Orlana, na forum mozna co najwyzej spytac ludzi czy chca takich i innych zmian


i wlasnie oto mi chodzilo :wink: chcialem zobaczyc co Wy o tym myslicie..a dopiero potem kombinowac cos z ankietami lub rozmawiac z kompletnie mi nieznajomym Orlanem ... uwierz ze w tym topicu nie chodzi mi o mnie..ja i tak gram jak lama i gram malo-ale moze komus by to pomoglo

ps-a z ta ankieta to moze miales racje..ale nie wiem czy ktos wogole by sie nia przejal lub zainteresowal. Co innego gdybys to Ty ja postawil a nie jakis yokai ktorego malo kto zna ;p

Cytat:
Jestem pewien, ze jak padna dobre propozycje napewno przejda


ok trzymam Cie za slowo :wink:


Cytat:
I teraz jest ciekawa sytuacja bo jak widac Orlan wprowadzil pewna zmiane na coolnecie, ktora nawet byla poruszana w tym topicu, tylko szkoda ze jest ona kompletnie niepotrzebna i znacznie utrudnia gre w wyrownanych skladach


cholera do bystrzakow nie naleze wiec nie wiem dokladnie co miales na mysli ...ale czy mowisz o tej zmianie fova o ktorym wspominaly Kazwa z Vea ?

a tak podsumowujac...Szynie to wszystko jedno ilu graczy ;p Grzdyl i Matrix byli o ile pamietam za zwiekszeniem slotow..ale wiekszosc byla za zostawieniem max 16-wiec chyba tak musi byc... trudno

Kribol - Pon Cze 20, 2005 4:55 pm

Kiedy wchodzisz na server lub po zmianie mapy od razu ladujesz w teamie :) zmiana zupelnie nie na miejscu =]
Yokai - Pon Cze 20, 2005 5:08 pm

LOL..ale ze mnie pala-wogole nie zwrocilem uwagi..na przyszlosc bede bardziej spostrzegawczy :wink:
f3jk - Pon Cze 20, 2005 7:00 pm

odpisze ci w ten sposob:

56+


:lol:

vitez - Pon Cze 20, 2005 7:44 pm

Cytat:

I teraz jest ciekawa sytuacja bo jak widac Orlan wprowadzil pewna zmiane na coolnecie, ktora nawet byla poruszana w tym topicu, tylko szkoda ze jest ona kompletnie niepotrzebna i znacznie utrudnia gre w wyrownanych skladach.


Eeee... to chyba ja wlaczylem i zapomnialem przestawic - dmflagsami sie toto ustawia 8)

I juz, po bolu. Jednoczesnie potwierdzilo to eksperymentalnie pewne moje podejrzenie - kiedys Coolnet restartowal sie przynajmniej raz dziennie, wiec wszelkie zmiany limitu graczy czy fullbany nie bardzo mialy sens - nastepnego dnia limit wracal na 24 po restarcie serva.
Obecnie sie nie restartuje skoro moje dmflags tak dlugo sie utrzymuja... czyli - bojcie sie fullbanow :> (tym bardziej ze moje haselko na restart coolnetu nie dziala :/ ).

Kribol - Pon Cze 20, 2005 8:02 pm

Orlan czy Vitez mala roznica hehe
Matrix^^ - Pon Cze 20, 2005 9:54 pm

Vitez sam wiesz , ze coolnet to najleprzy ser w posce do ctf'a.
Icp po tym jak pyz go restartna i przywrocil do bytu to chodzi fatalnie ping (200-500)
tpi w miare ale wisi co 2 mapy
prozac widac po samej nazwie
euronet moze i dobry serv ale tam gra ktos 1 na rok

Adolf - Wto Cze 21, 2005 12:27 am

Niestety nie ma sie czego bac, a napewno fullbanow. Wlasnie 5 minut temu coolnet mial reset ;)
vitez - Wto Cze 21, 2005 2:41 pm

Cytat:
Vitez sam wiesz , ze coolnet to najleprzy ser w posce do ctf'a.


Hmmm... ja wiem ze Coolnet to najbardziej popularny server. Ale to nie znaczy ze najlepszy (Ich Troje to tez popularny kabaret muzyczny :roll: ).

ShreK - Wto Cze 21, 2005 4:32 pm

mniejsza z tym jaki to server, wazniejsze kto ma adminy!

qrwa, Vitez ty zlamasie jebany, dorwalbym Ciebie na zywo, to byc w gacie robil. po ryju bys oberwal, no i nigdy juz bys nikogo nie zbanowal. A tym bardziej za nic! jesli sie tobie az tak bardzo nudzi, to polacz sobie dwa kompy kabelkiem, przy jednym posadz mamusie, przy drugim usiadz sam, no i banuj matke ile tobie wlezie. moze wtedy sobie ulzysz troszke, ty fujaro zasrana! takiego to tylko dorwac i ryj mu obic. mam dla Ciebie dobra rade ... idz sie poloz na siemietnik!!! bo tam twoje miejsce!

sorki za off-topic, ale nie musialem odreagowac :)

f3jk - Wto Cze 21, 2005 5:24 pm

rotfl
Prezes_Kiler - Wto Cze 21, 2005 6:35 pm

[quote="ShreK"]polacz sobie dwa kompy kabelkiem, przy jednym posadz mamusie, przy drugim usiadz sam, no i banuj matke ile tobie wlezie. [/quote]


to było słabe :D

pyz - Wto Cze 21, 2005 6:58 pm

a czego oczekiwałeś po zielonym ogrze? :-P
ShreK - Wto Cze 21, 2005 8:04 pm

Prezes_Kiler jesli chcesz cos dodac to dodaj, nie krepuj sie :P
Kazwa - Wto Cze 21, 2005 9:30 pm

A za co Cie zbanowal? :-)
szyna^ - Sro Cze 22, 2005 12:50 am

BUEHEHEHEHEHHEHEHHE O JEJU JA DZIS NAWALONY ALE TO CO PRZECZYTALEM TO KOMEDIA :D
PS. PECH ?

ShreK - Sro Cze 22, 2005 2:10 am

za co?? tego chyba on sam nawet nie wie! ale moze za to, ze jemu matka nie obciagnela. a moze za to, ze pies nie mial ochoty dac mu dupy. a moze po prostu wyskoczyl mu na dupie kolejny pryszcz. chuj go wie, jaka byla przyczyna.
d3 - Sro Cze 22, 2005 7:15 am

shrek luzzzz
ShreK - Sro Cze 22, 2005 7:59 am

d3 podaj mi choc jeden powod dla ktorego mialbym wyluzowac??
nic do tego czlowieka nie mialem, az do wczoraj. kiedy to zupelnie bez podstawnie dostalem kicka i bana na jedna mape z servera. po powrocie, zapytalem sie, jaki byl powod. to uslyszalem: "zamknij sie i graj". wiec odpowiedzialem: "glupia parowa". no i kolejny kick, no i ban na dluzej. dlatego teraz kiedy tylko bedzie okazja, napisze kilka cieplych slow o nim. przeciez na serverze sobie nie pogadasz, bo zaraz kicka dostaniesz. to jest jedyne miejsce. aha, z gory wszystkich przepraszam jesli kogos urazaja moje slowa, ale one sa kierowane tylko do tego pajaca Viteza. pozdro :)

pyz - Sro Cze 22, 2005 8:06 am

dla takiego, że za takie teksty łapie się bany -- żółta kartka, next wtopa ban.

p.s.
"gdy złapią Cię za ręke na kradzieży, mów, że to nie Twoja ręka.." -- co nie shrek? :)

ShreK - Sro Cze 22, 2005 8:14 am

daj spokoj pyz. w nocy wszedlem na coola, no i wszystko bylo oki, czyli moglem grac. nawet z adolfem i spolka sobie pogadalem. teraz wchodze, no i znowu ban! no i jak tu sie nie zdenerwowac?? ten dzieciak, nawet nie potrafi odpowiedziec, jedynie ucieka sie do takich glupich zagrywek. to jest zalosne!!! domyslam sie, ze teraz dostalem full bana pewnie.

PS. trzeba najpierw krasc pyz :P

vitez - Sro Cze 22, 2005 8:53 am

Wiesz Shrek... zanim zaczniesz na kogos bluzgac upewnij sie ze bluzgasz wlasciwa osobe, bo inaczej mozesz wpierdol za niewinnosc dostac.
Inaczej: to ze Vitez jest na serwerze nie oznacza automatycznie ze to Vitez ci krzywde zrobil (chyba ze potrafisz to udowodnic a nie bluzgami pokazujesz jakies swoje widzimisie) i wbij to sobie do durnego lba zanim ci Vitez naprawde krzywde zrobi (np naprawde zacznie cie scigac i banowac - za nieuzasadnione bluzganie na niego).
Chcesz naprawde bym kilka razy dziennie sprawdzal czy cie nie ma na servie i banowal jak zobacze? Czy grzecznie przeprosisz za nieudowodnione, nieuzasadnione oskarzenia i bluzgi?
No jak bedzie? Wojna czy pokoj?
Bo mnie juz naprawde zaczynaja wkurwiac te niczym nie poparte bluzgi i oskarzenia cwaniaczkow na mnie - ledwo pojawiam sie na servie, ktos wylatuje a pozniej defaultowo na mnie - odpierdolcie sie i najpierw udowodnijcie ze to ja, chyba ze naprawde chcecie bym byl to ja :twisted:

Ogolny hint - zacznijcie sobie po prostu grac a nie szukac okazji do zaczepki, bluzgow i ogolnego pierdolenia o dupie Maryny :?

Yokai - Sro Cze 22, 2005 9:14 am

wchodze sobie na ctf.pl patrze na moj topic i mysle .. - o kurwa 4 strony juz? co jest... - noto mam odpowiedz :? kolejne klotnie...

Vitez..a ja mam taki pomysl-ja nic nie mowie ze to Ty zbanowales Shreka-nie wiem tego..i nawet wole nie wiedziec...ale jezeli jakies gowno sie pod ciebie podszywa i banuje ludzi to nie dalo by sie naprzyklad jakos ustawic na serwie czy jakos w inny sposob zebys tylko Ty mogl wchodzic jako "Vitez" lub "[TIC]Vitez"..czy moze pod jakims innym nickiem ktorego nieznam..?-moze wtedy mialbys tego kogos kto sie podszywa z glowy i troche spokoju...a pewne klotnie same by sie rozwiazaly...

tak sobie tylko pomyslalem

ps-kutfa to mial byc topic o ilosci graczy ... ech :wink:

pyz - Sro Cze 22, 2005 9:18 am

Vitez, vote yes, agree i w ogóle :>

p.s.
no kurde, -1 gracz z racji bana to też na temat, prawda? :)

ShreK - Sro Cze 22, 2005 9:27 am

chcesz dowodu, to prosze

http://geddo.fm.interia.pl/skrinek.jpg

to bylo chwila przed tym, jak zostalem pierwszy raz wywalony z servera. ja tam widzie tylko jedna osobe, ktora ma admina!

ale mniejsza o to, po powrocie (bo to byl level ban, czy jak mu tam), pytam sie jaki powod. a po chwili kolejny kick i ban. w nocy niby moglem grac. a rano ban. przed chwila gralem sobie na innym zagranicznym serverze, no i next ban po ilus tam minutach gry. Wiec jedno krotkie szybkie pytanie. Rzniesz glupa czy nim jestes??

PS. A jesli sie ktos pod Ciebie podszywa, to juz nie moja wina! Ja pisze o tej osobie z ktora mi dala kicka i bana.

PS2. Mowisz, abysmy zaczeli po prostu grac a nie szukac okazji do zaczepki. O ile nie wiesz, to wczoraj wlasnie ja sobie po prostu gralem. Nic nie pisalem, nikomu nic nie zabieralem, nikogo nie zteleportowalem (pozdro ZiBO :wink: ). No a ktos mnie wywalil. A ten ktos mial nick: [TIC]Vitez!!!

szyna^ - Sro Cze 22, 2005 10:26 am

FLAME FLAME :D ihhhaaaaaa ;>
Matrix^^ - Sro Cze 22, 2005 10:59 am

Nie no vitez złapali Cie :D ..teraz pyz bedzie mowił , że to nie on i tak bedzie w koło :?
Kazwa - Sro Cze 22, 2005 12:37 pm

Ja tam nic nie mowie, ale szczerze mowiac, powoli zaczynam rozumiec Pyza i Viteza za banowanie fejkow .. zastanawiam sie, czy nie zarzadzic takich massowych banow .. na 16 osob na servie, 10 to fejki .. dajcie spokoj ..
Yokai - Sro Cze 22, 2005 1:10 pm

hm... Vitez twierdzi ze to nie on-wiec mam pytanko...ile osob ma adminy na cool'u?chyba nie jest tego zbyt wiele...wiec czy nie daloby sie sprawdzic logow lub cos w tym stylu i dojsc do tego co to za zartownisz fejkuje? potem wsadzic temu komus bana na miesiac i zabrac admina i problem z glowy...
Kazwa - Sro Cze 22, 2005 1:37 pm

ja tylko mam question .. czemu tam jest Shrek na specu, a na zielono [jako gracz, ktory w tym momencie robi screena] jest kutwa jakas? ;)
ShreK - Sro Cze 22, 2005 2:13 pm

kazwa, ja wtedy gralem pod nickiem "kutwa", bo bylem wpieniony z przyczyn osobistych :) . shrek, to po prostu blad, za innego playera wskoczyla ta nazwa. nie wiem czemu tak mi sie dzieje. czesto mam tak, ze jak demka ogladam z meczow ligowych, to moj nic wskakuje za kogos. tak jest i w tym przypadku. a jesli ciezko jest w to tobie uwierzyc to posle tobie demko, jesli bardzo bedziesz chciala :wink: to tak w roli wyjasnienia.
Adolf - Sro Cze 22, 2005 2:18 pm

Nie ma sie z czego tlumaczyc. Tak to poprostu jest, ze przy ogladaniu demek nasz nick pojawia sie w miejscu innego gracza, bug stary jak swiat :)
ShreK - Sro Cze 22, 2005 2:35 pm

jak widac adolf nie wszyscy o tym wiedza :twisted:

a ponizej przedstawie wam dwa demka (dwa kicki), czyli vitez w roli glownej (malo zajmuja, wiec mozecie sobie zoabczyc jak bylo naprawde):

http://geddo.fm.interia.pl/vitezik1.dm2
http://geddo.fm.interia.pl/vitezik2.dm2

no i czy nadal bedziesz udawal glupiego Vitez??

PS. Jesli bedziecie chcieli to umieszcze tu jeszcze kilka demek ze wczesniejszych mapek. Czyli z lfcft10 (prawie cale 20 minut), pozniej kolejna mape, ale szybka zamine na lfctf4. A tam juz kick i ban (czyli vitezik1.dm2). Wtedy sie przkonacie, ze zupelnie bez powodu zostalem wywalony!

pyz - Sro Cze 22, 2005 3:27 pm

Cytat:
Kazwa:
Ja tam nic nie mowie, ale szczerze mowiac, powoli zaczynam rozumiec Pyza i Viteza za banowanie fejkow .. zastanawiam sie, czy nie zarzadzic takich massowych banow .. na 16 osob na servie, 10 to fejki .. dajcie spokoj ..


!! Ola, w końcu mądrzejesz :-) normalnie hug, kiss i w ogóle :)

Kazwa - Sro Cze 22, 2005 4:08 pm

Ja to madra byuam zawsze Pyz, ale nie stosowalam takich radykalnych srodkow jak Wy :/ Ale chyba nie ma wyjscia ..

W tej beznadzieji totalnej, w tej sytuacji arcybanalnej .. los sie musi odmienic =]

Matrix^^ - Sro Cze 22, 2005 4:48 pm

Nie za to vitez powinien byc skarany!!!!
Dla mnie to poprostu bylo hamstwo, moze vitez ma za duza wladze na tym servie??vitez poucza innych choc sam sie nic nie nauczyl :?

vitez - Sro Cze 22, 2005 5:36 pm

Ty sie Shrek naprawde nudzisz prawda? Idz, zrob cos ze swoim zyciem. Leczenie paranoi podobno jest kosztowne.

Pyz wez mu cos zrob bo chyba bez pierdolniecia w leb chlopak nie zrozumie ze to tylko gra i takie plakanie "a ktos mnie zbanooooowaaal" ze smiesznymi nic nie wartymi dowodami - tylko osmiesza :roll: .

ShreK - Sro Cze 22, 2005 6:26 pm

ohh tak mi wstyd Vitez, wstyd.

na zakonczenie tego bajecznego tematu, powiem tylko tyle. Iz myslalem, ze masz troszke rozumu, ale jednak okazalo sie zupelnie odwrotnie. pech?? 8)

powodzenia w zyciu, bo sie tobie przyda!

PS. Co do leczenia itp., to raczej tobie sie przyda (a moze nie?). bo wiesz, ta twoja choroba jest niestety (a moze staty) NIEULECZALNA!

PS2. Skoros taki twardy Vitez, to zapraszam do Szczecina. Zobaczymy jak wtedy bedziesz spiewal, jak mnie spotkasz osobiscie :twisted: . Przez neta i kompa, mozesz sie uciekac do banowania i kickowania. Ale w real swiecie, po prostu bys ... (sam sobie dokoncz).
cu

f3jk - Sro Cze 22, 2005 8:12 pm

hmm ja jestem za walkami K1 :D , badz pride oczywiscie uczestnicza zawodnicy q2 :)
proponuje pierwsza walke:
w lewym narozniku ShreK (z|3lony Noch4l) vs czerwony naroznik Vitez (b4N-kicK3r)

:twisted: :P

Grzdyl - Sro Cze 22, 2005 8:51 pm

qrwa a ten ciagle swoje...
i jeszcze idzie w zaparte...
zajebisty poziom vitez...

Matrix^^ - Sro Cze 22, 2005 9:21 pm

http://www.starterupsteve.com/funny/ShotGun_Ed.jpg

Mata chlopki na rozluznienie

szyna^ - Sro Cze 22, 2005 9:28 pm

Vitez zawiodlem sie na Tobie :P
Ps. matrix to sciema .. przypatrz sie .

f3jk - Sro Cze 22, 2005 9:38 pm

ta i nie to zebym sie czepial.... ale na kiego grzyba dawac ten sam link w dwoch tematach :? ...ehh
Matrix^^ - Sro Cze 22, 2005 9:55 pm

nie wiem f3jk jak sadzisz ale niektorzy nie zagladaja do niektorych tematow...a tyn link jak dla mnie jest full wypas
shinoda - Czw Cze 23, 2005 3:16 pm

shrek:
Cytat:
PS2. Skoros taki twardy Vitez, to zapraszam do Szczecina. Zobaczymy jak wtedy bedziesz spiewal, jak mnie spotkasz osobiscie Twisted Evil . Przez neta i kompa, mozesz sie uciekac do banowania i kickowania. Ale w real swiecie, po prostu bys ... (sam sobie dokoncz).


shrek zawiadom mnie :) fpadne z kamera. a i moze sam kopa w dupe zasadze za pare zaleglych akcji :twisted:

Vea - Czw Cze 23, 2005 4:06 pm

Cytat:
Wiesz Shrek... zanim zaczniesz na kogos bluzgac upewnij sie ze bluzgasz wlasciwa osobe

wlasciwa?

Cytat:
Bo mnie juz naprawde zaczynaja wkurwiac te niczym nie poparte bluzgi i oskarzenia cwaniaczkow na mnie - ledwo pojawiam sie na servie, ktos wylatuje a pozniej defaultowo na mnie - odpierdolcie sie i najpierw udowodnijcie ze to ja, chyba ze naprawde chcecie bym byl to ja

udowodnione?

;)

ziomek - Czw Cze 23, 2005 5:15 pm

vitez i tak wymowke znajdzie wiec po co dochodzic do tego wszystkiego?? :wink:
Yokai - Czw Cze 23, 2005 6:26 pm

.....a tak na marginesie to po kiego grzyba te dyskusje? nie szkoda Wam czasu i nie lepiej pogadac o czyms ciekawszym nish tracic czas na cos czego i tak sie nie zmieni i co bedzie do konca swiata lub jeden dzien dluzej..?

btw-nie stawialem topicu poto zeby powstalo kolejne miejsce do klotni...no ale-bede mial nauczke na przyszlosc

Matrix^^ - Pią Cze 24, 2005 12:16 pm

nom yoki ma racje:D

ps. koniec swiata bedzie jak murzyn bedzie papiezem:D

f3jk - Pią Cze 24, 2005 7:34 pm

:?
luz - Sob Cze 25, 2005 11:11 pm

shrek nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, ale bedac pelnoletnim ( zakladam ze jestes ) podlegasz pod kodek karny, a obraza publiczna oraz grozby podlegaja pod wymiar kary kodeksu karnego. ;)

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.



jakby vit wytoczyl ci sprawe, to kazdy sad przyzna mu racje, poniewaz ma logi jako "twardy dowod" a co za tym idzie ty otrzymasz prawdopodobnie grzywne, oraz wyrok w zawieszeniu. Warto czasem takie rzeczy wiedziec... ;)


ps: pozdrawiam szyne i pyza, oraz vitezia. ;>

shinoda - Sob Cze 25, 2005 11:49 pm

luz, a Ciebie za pobicie nikt tam wsadzic jeszcze nie chcial? :)
jakas akcja przed dziekanetem byla kiedys chyba, co? ;]
zadnych paragrafow na to nie bylo? :P

luz - Nie Cze 26, 2005 12:15 am

brak swiadkow + przedawnienie sprawy. ;))) a co najwazniejsze brak oskarżen ! ;P
luz - Nie Cze 26, 2005 12:15 am

a tu chcialem sie wykazac wiedza merytoryczna... ;p



ps; tak nabijam posty. :P

Yokai - Nie Cze 26, 2005 8:54 am

Adolf mam prosbe..zrob mi przyjemnosc i usun ten topic-z gory thx
szyna^ - Pon Cze 27, 2005 12:18 am

Bo wtedy luz pobil niewidomego ;> i dlatego tak wyszlo ...
ShreK - Pon Cze 27, 2005 7:36 pm

luz, tak wiem dlatego w ostatnim poscie juz napisalem aby sobie sam dokonczyl :P :wink: . ale jesli mowa o grozeniu itp, to przeczytaj rowniez dokladnie posty Viteza :P
np. post z: Sro Cze 22, 2005 8:53 am.

wiec podobnie i ja jemu moge wytoczyc sprawe, ktora bym wygral :P

PS. wiedza to sie wykazales, przyznaje :) . chyba studiujesz ten kierunek, co? :wink:

luz - Pon Cze 27, 2005 8:44 pm

prawa nie, ale elementy prawa mam. ;)
Kazwa - Wto Cze 28, 2005 3:42 am

eh .. a co za kierunek ekonomiczny nie ma prawa .. Byloby zalosne jesli nie, so sad lux :/
ShreK - Wto Cze 28, 2005 6:42 am

hehe, yokai to juz chyba z siebie wychodzi, poniewaz w tym temacie zostal poruszony kolejny off-topic :D
luz - Wto Cze 28, 2005 8:56 am

a ja nie nie jestem rowniez na kierunku ekonomicznym. ;> ...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group