Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Najszypszy Polski Grappler

Nuclear - Pon Gru 05, 2005 10:16 pm
Temat postu: Najszypszy Polski Grappler
Witam
Wlasnie siedzac na kiblu (bo wtedy nailepsze pomysły przychodza do głowy - chyba) wymysliłem konkurs na najszybszego polskiego graplera.

Sprawa jest prosta - tak mi sie wydaje, wystarczy nagrac swoje demo z najszybszym capem. Co do map to jest do ustalenia.
Proponował bym mapy na których szybki cap nie jest taki prosty czyli CTF1, CTF2, LF7.

Dema nailepiej juz z samymi capami by trzeba gdzies squadowac, byle jaki serwer byle by pojemny. A z braku laku mozna wykorzystac poczte o2.
Dobra wypowiedzcie sie ludziska na ten temat, czy warto czy nie warto. I jakie mapy byście proponowali.
Pozdro

szyna^ - Pon Gru 05, 2005 10:44 pm

hm.... jak sie komus bedzie chcialo to spoko ... ;d
Nuclear - Pon Gru 05, 2005 10:48 pm

asz no patrz,a liczylem ze ty pokazesz swoje fetsonowskie wyczyny :)
Adolf - Wto Gru 06, 2005 12:34 am

Juz tyle razy byly takie 'konkursy', ze mi sie nawet nie chce ogladac tych demek, bo wiem mniej wiecej jak to wyglada i jakie mozna czasy uzyskac. Lepiej juz zrobic cos w stylu pobijania czasu z1b0 na ctf1. Mysle ze tylko Pielucha da rade :D
Zreszta ctf1, 2 i lf7 to w miare proste mapy do biegania. Lepiej sprobowac porobic rekordy na holywars albo ctffive - zawsze cos nowego :)
Ja w kazdym razie odpadam. Nigdy nie bylem zbytnio szybki w te klocki, a druga sprawa, ze kiepski sklad bedzie ( ta prorokuje ).
Anyway, GL. Zawsze jakies ozywienie na tej scenie sie przyda.

pyz - Wto Gru 06, 2005 8:31 am

grapple.ctf.pl v2.0 ?

i tak najlepszy grapple w polsce to ziutek

Kazwa - Wto Gru 06, 2005 1:03 pm

Kurz :/
pyz - Wto Gru 06, 2005 1:24 pm

kurz tez jest pro, ale imo to ziutek jest lepszy

nie mozna rowniez zapomniec o acim =] chociaz ten to teraz jest zbot a nie grapple.. moze ankieta? :) takie trendi to bylo .. powrocmy do tego

Adolf - Wto Gru 06, 2005 3:22 pm

Ziut i tyle! Do not underestimate the power of force!
szyna^ - Wto Gru 06, 2005 4:18 pm

Ta Ziuta byl 1szym ktory robil wszystko na nitce. (Polska scena ;P)
Grzdyl - Wto Gru 06, 2005 11:46 pm

factor jest zajebisty...
siedzac mu na plecach czasami dochodze do wniosku ze te 'potkniecia' sa spowodowane zbyt dlugim czasem dotarcia informacji o kliknieciu myszki do systemu... ;)

kazpex - Wto Gru 06, 2005 11:51 pm

Ziutek i Factor
Kribol - Sro Gru 07, 2005 12:23 am

Factor rotfl
kozako - Sro Gru 07, 2005 7:44 am

KULA i Zgreg
pyz - Sro Gru 07, 2005 7:45 am

Marco2001 > all
vitez - Czw Gru 08, 2005 7:38 pm

Ale to juz bylo...

Podpisze sie pod Ziutkiem i kurzem.

Kurz bije Ziutka ale... w skokach a nie grapplu 8) (q2jump mod).

Nuclear - Sob Gru 10, 2005 1:26 am

Dobra my tu gadu gadu a samo sie nie rostrzygnie.
Wiec ruszczie 4 liteki (zdrabniamy) i nagrajcie demeczko. Co do squadowiska demeczek, to pewniczkiem bedzie to mailik, bo nie mam na oczku pojemnego serwerka.
Wiec chętni niech nagraja lub wygrzebią z archiwum stare demo za czasów kiedy byli młodzi i szybcy.
Co do rostrzygniecia tego powiedzmy zrobi sie to jakoś w styczniu. Wiec jest jeszcze troche czasu.

Kazwa - Sob Gru 10, 2005 2:07 am

q2 is dead, baby .. q2 is dead. ;)
Teraz sama zaczelam juz w to wierzyc. -inv- sie sypie [sklad..] , ewc sie rozpadlo [sklad] .. Ludzie przestaja grac, bo wyrastaja [sa wyjatki]. Jest kilka osob totalnie w to wkreconych i probujacych cos pozytywnego z tego wyciagnac, ale ta garstka ludzikow, ktore same nic nie zdzialaja.
Ile juz bylo projektow? Liga Kriba, ktora pada, bo nikomu sie nie chce, a Krib [ost glowny dzialacz] przerzucil sie na WoW. Mecz allstarz [pamietacie cos takiego?] - 20 postow, glosowanie, wybory, elegancko ale nic z tego nie wyszlo. Filmik q2 ? Alez w zyciu Mariana to nie wyjdzie :P Teraz, najszybszy grappler...a kto ma nim byc, jak ani Ziut ani Kurz nie graja, a to forum regularnie odwiedza [S] + 15 osob max, ktore owszem, graja, ale nie czesto. Na servach same fejki, sporadycznie na 20 osob [wieczorami tyle jest] 5 nickow sie wydaje znajomych. W sumie, to trudno nawet ocenic kto gra w q2, a kto zaprzestal.

Sa 2 rozwiazania: walczymy albo odpadamy. Ja votuje za tym drugim :P W koncu, swoje lata juz sie ma.. Pierwsze zmarszczki, siwy glos na glowie, reumatyzm .. ;)
Hehe, dobra koncze.. Taka wieczorna refleksja.

pyz - Sob Gru 10, 2005 2:13 am

spoko, ja wracam do q2ctf niedlugo :)
Grzdyl - Sob Gru 10, 2005 5:00 am

nihil novi...
cb dziala... tam zawsze mozna pograc...
a co do pucharu to rozumiem ze >> wygralo bo pozostali przeciwnicy sie... rozsypali? ;)

SiDq - Sob Gru 10, 2005 7:52 am

łyru łyru :wink:
ChMiElU! - Sob Gru 10, 2005 9:39 am

"pozostali", a zw^ ? :D :D:D
Grzdyl - Sob Gru 10, 2005 11:46 am

dobra to wyglada na to ze >> i zw musi rozstrzygnac final bez pomocy organizatorow ktorzy juz wyemigrowali do wowo...

let the negotjacjon begin!

pyz - Sob Gru 10, 2005 1:00 pm

GTW nadal funkcjonuje, noobie.
Kazwa - Sob Gru 10, 2005 1:10 pm

Eh, mowie, ze mam problemy ze skladem .. ale zeby Wam dupska skopac, zawsze sie znajda ochotnicy :P Nawet Pyz z WoW przybiegnie, gdy uslyszy, ze Grzdyl bedzie grac :D Wiec, wiesz .. co do naszej ligii, to mozemy juz grac final : A CB? 16 klanow .. hehe, kazdy jedzie po Polakach i robia, na nasza niekorzysc. Wystarczy przeczytac komentarze nt odejscia ewc .. Dziwne, ze tego nie widzicie :/
Yokai - Sob Gru 10, 2005 1:23 pm

w zasadzie to prawda, ze q2 umiera. Fejki itd itp etc..to co mowila Olka..niby ligi padaja, klany..to fakt. Ale jednak czasem fajnie wejsc sobie na cool'a i zobaczyc ze gra 20 osob :wink: troche postrzelac dla odstresowania... pewna epoka w q2 sie juz skonczyla-zaczela nowa, ale for fun warto od czasu do czasu postrzelac i powspominac
Kazwa - Sob Gru 10, 2005 1:43 pm

Ta, mozna ff pograc .. ale nie zeby sie zabardzo excytowac, tworzyc ligii, grac klanowki .. Tak o, dla naszej przyjemnosci ..
SiDq - Sob Gru 10, 2005 2:03 pm

Mi tam <>< Czy kolesie którzy kiedyś grali, grają teraz... ważne, że po wejściu na server można jeszcze się pozabijać z kimś i cała gra nadal sprawia mi przyjemność, a kogo kill'ne sprawia mi przyjemność :wink: Siedze w tej chwili na coolnecie i jest 17 osób. 3/4 nie znam, ale to mi nie przeszkadza i nie będę pisać, że CTF umiera. Szczałki nie umieraja i z chęcią zagrałbym se w pierwszej kolejności z szynami - jeśli dalej jest w ewc. a jak nie to inv też może być :wink: Kazia? Kiedy?
Killer - Nie Gru 11, 2005 8:18 pm

Pierdolenie o szopenie. Q2CTF zyje dopoki zc bedzie ostatni server na ktorym sie da grac. Ale faktem jest ze kiedys bylo... inaczej ;]
Prezes_Kiler - Nie Gru 11, 2005 8:53 pm

widze ze łączy nas niie tylko nick...

[no niech ktos cos dopowie ;d ]

SiDq - Nie Gru 11, 2005 9:58 pm

Ta, dzis Chrom podbiegl do mnie na servie jak gralismy z nu i dal buziaka ; p
kocham kobiety ; )

Kribol - Pon Gru 12, 2005 4:16 am

Nic nie pada, liga idzie wolno ale idzie pozostalo rozegrac jeszcze final inv - >> bo ewc odpadlo a dla zw dokopalismy. Na mecz w polskiej lidze kazdy sie stawie, ale CB to pierdole nie lubie jak na kazdym kroku chca mnie wyruchac w dupe :) i innym polskim playerom rowniez polecam takie podejscie do sprawy.

Co do forum to nawet jak servery byly zapchane i czekalo sie 20 min by sie na nie dostac (chyba ze jest w GTW heh) to i tak forum odwiedzala ciagle ta sama garstka ludzi.

Przestancie plakac i idzcie pograc w wow'a, PKS do Hordy a reszta moze do Alliance :shock: , aha ja tak jak pyza wracam niedlugo.

pyz - Pon Gru 12, 2005 9:36 am

ta, chetnie bym sie umowil na sparing Tmd+Elfusia vs 5~6 PKS :)

a tak offtopic!
shino, ten rzeznik dobil rank14.. i ostatnio takie nowy hobby, 2 vs 5~10... wczoraj raid do Stratholme przegonilismy (aczkolwiek raz sie wipnelismy na nich, potem oni na nas, rofl =]), a drugie hobby to 2 man Stratholme run - niezla kasa :) ale baronowa to juz we 3 musimy bic :( ciekawe jak dojdziemy do barona.. :D

Prezes_Kiler - Pon Gru 12, 2005 10:15 am

ale beka no nie mozliwe ;/ jak ty to zrobiles? ;d

heh jak ja nie lubie wowa ;d

Killer - Pon Gru 12, 2005 12:09 pm

WTF ???
Nuclear - Pon Gru 12, 2005 1:00 pm

osz kurfa, w kazdym topiku napierdolone o tym wow'ie, wes Adolf załuz strone na tym forum dla wow'owcow moze nie beda pitolić od rzeczy wszedzie.
ChMiElU! - Pon Gru 12, 2005 2:28 pm

albo zrobcie osobne forum np ctf.pl/wow/ :P
Adolf - Pon Gru 12, 2005 3:54 pm

Nie ma sie co wkurwiac, bo sami zaniedlugo bedziecie w to grac. To tylko kwestia czasu :)
Tak wogole to juz dawno temu myslalem nad zalozeniem dzialow do roznych gier albo jednego ogolnego. Ekipa z q2ctf daje rade, wiec warto grac razem w inne gierki <- ostatnio troche gralem w inne fppy i poziom ludzi grajacych w te inne fppy mnie powalil. Takiej holoty to nawet nie ma w alliance :D
Moze troche forum by odzylo, a to zawsze jest ciekawa opcja.

pyz - Wto Gru 13, 2005 2:43 pm

fix sessions table, kthx.
Adolf - Wto Gru 13, 2005 3:06 pm

=[
To odciagnij kaszuba od pracy, pracy, zony, dziecka, 30min grania tygodniowo i moze sie cos naprawi ;)
Ja tu tylko sprzatam :(

vitez - Pią Gru 16, 2005 12:25 am

Cytat:
Nie ma sie co wkurwiac, bo sami zaniedlugo bedziecie w to grac. To tylko kwestia czasu :)


O co zaklad ze ja nie?

Adolf - Pią Gru 16, 2005 12:34 am

O dziewictwo brzozy ;)
Nie lekcewaz potegi mocy!

pyz - Pią Gru 16, 2005 1:07 am

Yoda pwns you all.
emilio - Pią Gru 16, 2005 9:01 am

ja tez robie siuku na wow, co was zapewne ucieszy :) to dobrze :>
Kribol - Pią Gru 16, 2005 1:06 pm

konkurs na emblemat miesiaca wygrywa Adolf, rotfl
kogucik - Pią Gru 16, 2005 7:10 pm

Chciałem to napisać!
szyna^ - Pią Gru 16, 2005 9:07 pm

Pucuj sie swierzak.
kogucik - Sob Gru 17, 2005 8:07 am

Weź idź ssij moszne, bo mi ciebie żal...
shinoda - Sob Gru 17, 2005 2:10 pm

Cytat:
Pucuj sie swierzak.


albo zwierzak albo swiezak... :-)

vitez - Sob Gru 17, 2005 3:09 pm

Cytat:
O dziewictwo brzozy ;)


Podaj do kiedy zaklad obowiazuje bo mnie wow w ogole nie rajcuje :> .

Teraz w czworeczki gram... q4, civ4 a w kolejce czeka heroes 4.

emilio - Sob Gru 17, 2005 7:03 pm

japolecam PoP:SoT , PoP:WW , PoP T2T :)
pyz - Nie Gru 18, 2005 10:29 am

Civilization 4 moze byc niezle.. pamietam jak sie w 1 i 2 siekalo dniami i nocami :)
szyna^ - Nie Gru 18, 2005 11:22 am

Coolfon jak to do mnie bylo, to rwij pajacu.
vitez - Nie Gru 18, 2005 12:49 pm

Cytat:
Civilization 4 moze byc niezle.. pamietam jak sie w 1 i 2 siekalo dniami i nocami :)


W 2 nie gralem, Civ3 > Civ1 , Civ4 > Civ3 .
Sporo fajnych pomyslow, poprawiona miodnosc i grafika, sporo rzeczy wzieli z Call to Power.
Tylko albo ja mam cos ze sterami zle (a raczej nie, skoro q4 smiga) albo gra ma wybujale wymagania lub cos w kodzie spiepszone bo w high detail sie przycina ze sie grac nie da i musialem pare bajerow graficznych wylaczyc i opcje medium ustawic :shock: (Athlon 3500+ @ 3800 , GF 6800GT, 2GB Kingston HyperX Dualchannel PC400 ).

ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 2:59 pm

to jak z tym konkursem.. ? Chce sie komus ? ;] Ja moge podrzucic swoje demka:D Nawet dobrze latam na grapple ale wiem ze sa lepsi :)
omen - Pią Gru 23, 2005 4:46 pm

na ctf1 nabilem 11.0 sec. kiedys ;-)
ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 4:49 pm

no to niezle.. ja ponizej 13 nie zszedlem na ctf1
Killer - Pią Gru 23, 2005 5:21 pm

[quote="ChMiElU!"]to jak z tym konkursem.. ? Chce sie komus ? ;] Ja moge podrzucic swoje demka:D Nawet dobrze latam na grapple ale wiem ze sa lepsi :) [/quote]


Wygrales ;]

ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 10:11 pm

juhhuuuuu ;> Wycieczke do najbliższego sporzywczego;d ?
Killer - Pią Gru 23, 2005 11:00 pm

chyba spożywczego ?:P
ChMiElU! - Pią Gru 23, 2005 11:11 pm

jeden chuj ; p
shinoda - Sob Gru 24, 2005 1:37 pm

Cytat:
na ctf1 nabilem 11.0 sec. kiedys Wink


zibo na ctf1 miał 9.6s chyba.

Adolf - Pon Gru 26, 2005 6:08 am

Zibo to zibo, nie ma sensu go gonic ;) Afair pobil ten rekord raz na servie, na ktorym nawet przez przypadek siedzialem ... i nikt nie nagral demka :/ Ale to byla roznica 2-3 sekund tylko ( lol ).
Mi sie nigdy nie udalo zejsc ponizej 10 sekund na ctf1. To jest dla mnie granica nie do przejscia. Raz zrobilem 10.3 zdaje sie, ale normalnie to nosze 20 sekund z groszem ;d

Nuclear - Nie Sty 08, 2006 10:19 am

Wszyscy mysla ze zibo taki gosc, ale nie on byl 1, nauczyl sie tego od kolesia o ksywie Ctapuha który jest jeszcze szybszy.
Adolf - Nie Sty 08, 2006 10:46 am

Ctapuha jest tak szybszy, jak rosjanie ktorzy maja wiecej niz 120 lat. Problem w tym, ze nie maja zadnych dokumentow :D
Prezes_Kiler - Nie Sty 08, 2006 11:30 am

hmm fettsonżyje? a moze zibo i fett to to samo nasienie, czy nie ?;d
bo dawno nie widizałem fettsona w akcji ;]

szyna^ - Nie Sty 08, 2006 4:02 pm

Fett gra w q4 z tego co mi sie obilo o uszy :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group