Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - problemy z quake2!!

Budziu - Pon Mar 22, 2004 3:45 pm
Temat postu: problemy z quake2!!
Witam... 8)
Stworzylem ten topic z mysla iz wiele osob grajacych w quake2 ma czasami problemy z ta gra.
Sam wpadlem w jeden z takich problemow, wyglada on tak :

W czasie gry na jakimkolwiek serverze gdy uzywam Grapple wywala mi quake2.exe. dlaczego??
juz przeinstalowalem q2 i nic... nie wiem jak mam sobie pomoc... nie gram juz 2,5 tyg, wpadamw depresje, licze na pomoc. :(

Spidi - Pon Mar 22, 2004 5:41 pm

1. moze masz jakis blad w cfg ?
2. sprobuj odbindowac i zbindowac go jeszcze raz
3. nie uzywaj grappla :]

Kiler - Pon Mar 22, 2004 8:10 pm

1. jaki masz system?
- mozliwe ze jest jakas kolizja dllkow uzywanych w q2 z windosowskimi[siakies ustawionka grafy albo cus]

i teraz jedizemy:
jak juz przeinstalujesz system [chyba ze teraz masz w miarę czysty]
instalnij kfaka.
nie dodawaj zadnych swoich pakow. [tylko standardowe paki + mapy z download.ctf.pl lub serwa]

tak jak spidiash dobrze mowi pochodz po mapie z standarddowym cfgiem ze zbindowanym hakiem.
jezeli bedzie oka
to wrzuc swojego cfga i zobacz czy ładnie dziala
jezeli nie - pobaw sie cfgiem
jezeli tak - wrzucaj jednego swojego paka i patrz czy q2 good chodzi i tak po kolei ;s

Budziu - Pon Mar 22, 2004 8:43 pm

Spidi to co mowiles to juz robilem... bindowalem chyba pod kazdym klawiszem grapple i nadal d..a!
Kiler mam XP'eka a dysk jest prawie czysty bo jakies 3 tyg temu instalowalem nowy system i formatowalem caly dysk... zabawe z instalowaniem nowego quake2 tez mam juz za soba, na samej podstawce grapple tez mi sie zawiesza... to jest jakies pierdzielone fatum...
albo jakis znak... !G!R!A!J! !W! !D!e!e!Ma! hehs...
ale dzeki chlopaki za zainteresowanie...!! WIELKIE THX!!

'oczywiscie zapraszam do wpisywania swoich problemow'
Wgrupie jakos damy rade! :wink:

Spidi - Pon Mar 22, 2004 10:13 pm

no to co nie masz wyboru i musisz uzyc sposobu nr 3. zapewniam 100% skutecznosci :] hehe
i ja tak tylko sobie strzelalem co mozna robic bo 1 raz slysze zeby ctf sie jebal jak sie uzywa grappla :]

Grzdyl - Wto Mar 23, 2004 2:41 am

format c:

;)

Kiler - Wto Mar 23, 2004 8:53 am

format all disks + install win2000
na bank pomoze ;s

Budziu - Wto Mar 23, 2004 12:21 pm

Grzdyl... SSIJ!! ;]
pomijam ten fakt ze mkasz dysk 120GB i jedna partycje bo nie mozesz wiecej zrobic... HEHE
sppidi... ta opcja jest niedorzeczna...
killer win2000?? a masz moze instalke?? ;] przeslij mi przez GG 8)

Grzdyl - Wto Mar 23, 2004 1:03 pm

nie moja wina ze xp zostal stworzony wczesniej niz moj twardziel :evil:
Kumanus - Wto Mar 23, 2004 3:03 pm

Jak odpalic kfktimer. udalo mi sie go zainstalowac ale to wszystko ;o
Kiler - Wto Mar 23, 2004 6:38 pm

budzik moge spakowac zawartosc cd rarem
i jezeli ty masz zew. ip to wtedy przesle ci przez gg [zostawie kompa na noc]
i po klopocie :D
moj gg: 2526208

kozako - Wto Mar 23, 2004 7:09 pm

kumanus z kfk nigdzie nie pograsz ;p
Kumanus - Wto Mar 23, 2004 9:49 pm

jk nie ? w domu z botami bo po necie i tak ie gram bo pigi w pizdu .. .;(
kozako - Wto Mar 23, 2004 10:27 pm

ekhm... jezeli chcesz pograc na boty i miec kfk to musialbys postawic server bo jezeli chcialbys zakladac normlanie przez multiplayer/start.... to nie pokazuje timerow (tak zawsze na Ras Comie bylo- taka cafe)
Budziu - Sro Mar 24, 2004 8:09 am

Kiler, pomysli sie... :wink:
grzdyl... wsumiew racja... musisz czekac na nowego windowsa... moze bedzie WindowsAZ for new computer grzdyla, i wtedy zaradzi sie :D

Kumanus jak chcesz to wi wysle taki fajny stoper na szyje... jak maja WFisci w podstawowkach i srednich szkolach... bedziesz sobie wlanczal i wylanczal... taki podreczny KFK... 8)

aha killer a moze wiesz skad moge sobi sciagnac win2000 bo ja mysle ze to bedzie dluzej niz jedna noc sciagania przez gg... pomijam to jak by sie cos zjebalo i wylaczylo :( wtedy moj ISDN (modem) leci przez okienko :shock:

Kiler - Sro Mar 24, 2004 9:13 am

najlepiejzebys m ial win2000 proffesional.
A SKąD -=> Kazza, imesh,dc,

zeby ci sie bitme,kfk wlaczal jak postawisz server to musisz miec lfire2.0 u siebie skopiowane. [wtedy tesh bedzie ci wyswietlalo w ile s doniosles szmate]

nie kumam why nie mozesz zpartycjonowac tego hdd?

Budziu - Sro Mar 24, 2004 11:14 am

to Grzdyla ma problema z partycjonowaniem... :D Sam bylem u niego i widzialem jak to wyglada... grzdyl a moze sciagnij sobie programik, zwie sie on "particion magic..." jakos tak...
Ewentualnie wyciagnij go z obudowy i RĘCZNIE... wiesz srubokret, kombinerki, młotek i inne narzedzia do dzielenia... :)
wlasnie ssam z DC++ win 2000 pro...

PKS RULEZ... 8)

Grzdyl - Czw Mar 25, 2004 12:10 am

moj twardziel jest na Sata... Taki maly czerwony kabelek podlaczony do plyty glownej zamiast normalnej listwy... Bajer ktory zwieksza przesylanie danych do 100 MB na sekunde... Czy jakos tak... ;) A XP nie widzi go jako normalnego twardziela i wyskakuje niebieski error ze blad blablablabla w 234234xcdc2341124... i nie wlacza mi opcji podzielenia dysku na partycje... a do nikogo nie moge sie udac z tym twardzielem bo moi qumple maja "normalny" sprzet... ;)

dlatego mam jedna 120 gigowa i niezly burdel... ;)
dopiero 10g w dc++ ale ciagle ide do przodu...

budzik... radze ci zgrac wszystkie pierdoly na plyty i format c:... inaczej mozesz sobie poogladac q2 na specu... ;)

edited:
gdzies mi blad wyskoczyl... ;)

Kala - Czw Mar 25, 2004 2:48 pm

sorry nie czytalem wszystkiego..
Grzdylu to moze fdisk ? ;] w dosie, jezli go wykrywa w 5.0 bo nie wiem, a tak propo masz fajny dysk :) i chyba niezly sprzet ? pochwal sie.

Kiler - Czw Mar 25, 2004 3:50 pm

tak jak kala mowi spartycjonuj pod dosem albo progzami do partycjonowania [znany partition magic ale jeszcze inne do pobrania np. z www.pcworld.pl [wejdz do ftp]]
ps. bzdyl jak ci sie nie uda to wyslij mi tego hdd ja sobie juz go spartycjonuje ;]

Grzdyl - Czw Mar 25, 2004 4:33 pm

komp taki sobie...
amd 2.4 ram 512 (pc400) 120 gb (ten twardziel) radeon 9600 (128) 5 glosnikow plus subwuafer... (sasiedzi sie skarza dlatego nie moge sprawdzic pelnej mocy... ;) )jakas przekosmiczna plyta glowna... 8)
a co do bajerow...
to plexi w obudowie... kosmiczny wiatrak i neon w kompie 8) ...

jak gralem na starym rzechu to nauczylem sie strzelac "na czuja"... i teraz nie mam zadnych problemow z trafieniem kolesia... bo raz ze sama mi reka leci we wlasciwe miejsce to jeszcze WRESZCIE widze gdzie ten koles zamierza wyladowac/skoczyc/skrecic/poleciec/zakopac sie... wczesniej po wysztrzeleniu rakiety komp nadawla sie tylko do dodawania i odejmowania liczb dwucyfrowych... ;)

powiem wam... zajebista sprawa kiedy obok ciebie przelatuje rakieta a ty stojac do niej bokiem slyszysz jak sie zbliza... jest na wysokosci twojej glowy... i odlatuje... no masakra... kwiatki mi z półek spadaja... ;)

thx za porady... ;)
trza bedzie wziac sie do roboty ;) [/list]

Kiler - Czw Mar 25, 2004 7:51 pm

chujowy komp krootko mowiac, wywal przez okno [daj znac gdzie :D :) ]
Spidi - Czw Mar 25, 2004 9:25 pm

hehe grzdyl powiedz mi z kad wziolesc digital dolby do q2 :]
bo jesli mi sie zdaje to troche inne roczniki wydania sa obu tych produktow :] a nie slyszalem zeby byl jakis patch ktory zmienia dzwiek w q2 na 3d :]
chyba ze sie myle :]

Budziu - Czw Mar 25, 2004 10:26 pm

eno, kiler co do kompa grzdyla to jest pewna kolejka na ktorej czeles toje ja... nawet gdyby zrzucal przez okno to bedzie szit bo mieszka na 11 pietrze... czyli dysk sie zpartycypuje samoistnie :D
grzdyl nie chce byc zlosliwy ale wiesz z tymi rakietami to przesada... :twisted:
hehe...
mija juz 3 tydzien od kiedy mam niedzialajacego quake2... depresja sie powiekrza... mam wory pod oczami, schudlem, wyrzywam sie fizycznie na przedmiotach znajdujacych sie wokol mnie (regał, szafa, łużko)...
myslalem o poinformowaniu o moim problemie sprawe dla reportera ale moja ukochana wybila mi to z glowy :cry:
Naszczescie mam dobrego kumpla (grzdyla) ktory zawsze mnie pociesza jak przychodze do niego... Mianowicie gra przy mnie i sie cieszy... ah ta orzyjazn :P
P K S R U L E Z :!: 8)

xXx - Pią Mar 26, 2004 2:17 am

Budziu ja bym CI proponowal zalatwic sobie nowa instalke q2 (choc to nie ma nic do rzeczy moim zdaniem) a predzej nowa (z innych zródeł) instalke ctf (samego moda) bo mozliwe ze to nie jest problem z q2.exe tylko z dll'em, tris'ami ctf'a konkretnie tris'ami grappla.

BTW jaki dokladnie error Ci wyskakuje ? o jakiej tresci.

Zauwarzam ze czytalem tylko kilka pierwszych postow.

Grzdyl - Pią Mar 26, 2004 2:30 am

Cytat:

By Spidi...
hehe grzdyl powiedz mi z kad wziolesc digital dolby do q2 :]
bo jesli mi sie zdaje to troche inne roczniki wydania sa obu tych produktow :] a nie slyszalem zeby byl jakis patch ktory zmienia dzwiek w q2 na 3d :]
chyba ze sie myle :]


jak zamkne oczy to wszystko moge sobie wyobrazic... ;)

a tak na serio... sprawa jest oczywista... w q2 dzialaja 3 glosniki + sub... wlasciwie rozlozone (z subwuaferem na ziemi - przelatujaca rakieta) jestem w stanie uslyszec wszystko... (np. ty Spidi masz plaskostopie... ;) ) dzwiek przelatujacej rakiety nie jest slyszany o takim samym natezeniu we wszystkich 3 glosnikach... wiec nie wiem o jakim patchu mowisz ale ja tego nie potrzebuje... ;)

Cytat:

By budzik...
wyrzywam sie fizycznie na przedmiotach znajdujacych sie wokol mnie (regał, szafa, łużko)...


wreszcie nie rozwalasz klawiatury na kolanie a myszka nie zabijasz much na scianie... ;)

Budziu - Pią Mar 26, 2004 6:05 am

no tak... klawiatury nie lamie bo mam niedosyt finansowy... a much nie mam w domu :evil:
co do twoich glosnikow to doc zego ci sie przydaja pozostale dwa? tzw zapasowki. :P grzdyla ja juz instalowalem quake z 5 razy i patche z roznych zrodel sciagalem i g...o :!:
mysle sobie ze musze chyba napad na apteke zrobic zeby miec na nowego kompa :D

Kiler - Pią Mar 26, 2004 6:18 am

panie budziszyński, zassaleś pan tego winzgrozę 2000???
Budziu - Pią Mar 26, 2004 11:35 am

panie kiler... jeszcze nie... mam isdn, nie wymagaj codow... :)
Kiler - Pią Mar 26, 2004 2:45 pm

hehe
btw chcialbym miec modem isdn, fajna sprawa jak padnie stałe ;s

Kala - Pią Mar 26, 2004 3:43 pm
Temat postu: thc jak nic...
Budzik odezwij sie do mnie na gg 1709014 bo juz nie moge na to patrzec dam Ci namiary wleziesz se na mego ftp'a sciagniesz se q2, kulturalnie go spakuje bedzie krzyczec gdzies okolo 100mb bo to only ctf bedzie :)

Kiler - uwierz mi nie chcial bys miec modemu ISDN ;] no moze w godzinach od 0:00 do 9:00 to jest luzno ;)

a tak ogolem q2ctf rulezzz

Kiler - Pią Mar 26, 2004 4:10 pm

kaluś mowiłem że jakby była awaria stałego łącza to by się przydało
[jednak jest roznica, zwykly modem 56kb/s a isdn 128kb/s]

;s

Kala - Pią Mar 26, 2004 10:52 pm

heh ty no tak, ale ja mam ISDN 256kb/s to taki syf ze sie w glowie nie miesci, czasami jest milo, ale ogolem to huj nie lacze :)
Budziu - Sob Mar 27, 2004 1:25 am

kala generalnie jestem posiadaczem isdn od jakis 1,5 roku... wiec moge sie wypowiedziec calym zdaniem na temat isdn'u, mianowicie... QRWA DIALOGA POWINNO SIE POWIESIC ZA TE LACZE... QRWA huja WARTE i tyle... Gdyby byla mozliwosc zmiany nie zastanawial bym sie... a jak mi sie uda zmienic na satelitarne moze przed wakacjami to powybijam szyby w rynku w salonie dialoga... to tyle na temat isdn'u...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kala - Sob Mar 27, 2004 1:49 am

ha, racja jebac ISDN bo to syf po calosci, moze kiedys to bylo cos, ale nie teraz zdecydowanie nie teraz...... wysokich transferow budzik ;D z mego ftp'a, a jednak sie skusil hehe
Budziu - Nie Mar 28, 2004 3:51 pm

kala z towjego ftp mam max 10 kb/s... wiec nie doloj mnie...

A wogule to jestem zdziwiony ze zaden gracz quake2 niema juz problemow z ta gra... normalnie czuje sie jak bym mial uposledzienie... ;/ A moze sie ludzie wstydza... ;/ :wink:

P K S R U L E Z ! ! !

Tur!n - Nie Mar 28, 2004 4:25 pm

true true




PKS RUULAA

Budziu - Pon Mar 29, 2004 8:41 am

a mysle sobie ze jezeli nie podziala przeinstalowanie systemu to wezwe sobie jakiegos mozga (profesjonalnego informatyka) do mojego kompa... moze on cos poradzi... boje sie jednak ze mi powie to co wiem... i strace 20 zł... :evil: . Generalnie po raz pierwszy w zyciu brakuje mi czegos tak jak ctf'a :? gdyby nie moja ukochana to bym juz wogule zwariowal ale ona spokojnym glosem do mnie "nie mart sie Misiu.. poradzisz sobie... wieze w ciebie" no i to w jakis sposob mnie podnosi na duchu...
uwazam jednak ze jezeli nie poradze sobie jakos z naprawa mojeko kompa, quake2... to zrobie czyn bardzo paniczny... mianowicie uzbieram 600-700 zl i kupie na gieldzie jakis szrot zeby tylko quake dzialal... i zrobie kompa ktory bedzie przystkosowany ONLY FOR QUAKE2... mysle ze w ten sposobn pokaze wszystkim jak zalezy mi na tej grze... :D
a wogule to nie tylko moj komp w tym momencie jest chory... :roll: ja tez mam ostatnio slabe samopoczucie...

P K S R U L E Z ! ! !

Kiler - Pon Mar 29, 2004 2:55 pm

tyle ze to jest wina softwarowa a nie hardware :]
no mozesz sproobowac [porzyczyc od kumpla] karte graficzna inna i zobaczyc, ale mi sie wydaje ze albo kolizja programow w q2, albo cos nie tak z cfgiem.
Może drivery do karty graficznej. Ale wątpie..... [dlatego watpie ze karta graf. zjebana ;s]
sciagnij win2000, wtedy injstalnij tylko tą winde, q2 i zobacz czy śmiga...

Budziu - Pon Mar 29, 2004 4:31 pm

killerku :P
karte graficzna to juz pozyczalem od grzdyla... nawet ramy od niego wzialem... i dalej to samo... :( sciagam win 2000 ale wiesz jak to wyglada na ISDN'ie. co do driverow do mojej karty to instalowalem z plytki i sciagalem z netu naj naj najnowsze... wiec nie jest to wina karty... config... nie ma znaczenia czy uzywam budzik.cfg czy config.cfg... jak tylko zmienie bron na grapple jest szit...
no wiecie ze boje sie ze jak bedzie mi dzialac q2 to ten topic przestanie istniec :evil:
chyba ze sie pojawia inne osoby z problemami quake lub cewki moczowej (joke)... a wogule mialem dzis kolokfium z anglika... 4+... 8) 8) 8)
sie wie... no nie... aim wery hapi... :lol:

Budziu - Wto Mar 30, 2004 12:27 am

Jest godz 1:17... chcial bym oznajmi ze QUAKE 2 MI ZNOWU DZIALA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Jestem bardzo rad osoba ktore wlozyly wklad w pomoc naprawy mojego q2... JESTESCIE RULEZ!! znowu mam po co zyc :twisted: oczywiscie zyje dla swojej ukochanej... no ale bez quake2CTF co to by bylo za zycie... dobrze mowie panowie :?:
R O D Z I N A C T F ' A R U U U U L L L L E E E E Z Z Z Z :!: :!:

Tur!n - Wto Mar 30, 2004 5:16 am

Budziu mi po sciagnieciu najnowszych sterow q2 nie dzial.. znaczy dziala ale w grafie software.... to est dopiero zieja :) ciesze sie ze jestes z NAMI :) )) papa ja kce LATO :)
Budziu - Wto Mar 30, 2004 7:45 am

wiec co ci polece... sprawdz sobie anty virem ( http://skaner.mks.com.pl/ ) caly katlog z quake... ja tak zrobilem wyszlo ze jest w nim 34 wirusy... polecam zrobic to kazdemu z was... bo nie chce byc wstretny ale jako pierwszy wirus zostal wykryty w no czicie :twisted: ... i dlatego tez u mnie quake sie sypal... KALA sprawdz anty virem rowniez swojego quake na FTPie... aha turin sprawdz na innej gierce (tylko zeby byla 3d :D ) czy dziala grafa... moze sie sypnela... albo amsz h.j.we sterowniki... podaj mi jaka masz karte grafy to ci dam link...
Kumanus - Wto Mar 30, 2004 12:03 pm

wystarczyl zwykly anty vir a wy mu kazaliscie dysko formatowac ;o :P
Kiler - Wto Mar 30, 2004 3:34 pm

budziona le tego win2000 i tak instalnij ;s
Budziu - Nie Kwi 04, 2004 1:24 pm

Kumanus masz racje... tacy z nich fachowcy... :twisted:
nie no spoko... robili co mogli... sam nie podejrzewalem ze moze to byc zwykly TrojaN :shock:
J.Kiler nie mam skad zalatwic sobie windy 2000 ale jak bede mil ja w lapach to odrazu instal... nie chce mi sie sciagac z netu... skoro dziala quake to nie marnuje czasu na downloading... chyba ze sie znowu zjebie... to wtedy bede intensywnie zasysal... :wink:

Kumanus - Sro Kwi 07, 2004 6:58 pm

chlopaki & dziewczeta (w wiekszosci :P )
Otoz ...
mam w98se i po zainstalowaniu IE6.0PL nie dziala mi automatyczne logowanie tutaj na forum...
Ktos ma jakis rozsadny pomysl jak rozwiazac moj problem ?

brzoza - Sro Kwi 07, 2004 7:20 pm

zainstaluj dobra przegladarke.. np. firebirda
brzoza - Sro Kwi 07, 2004 7:20 pm

oczywiscie mialo byc firefoxa .. firebird to dobry klient poczty :D
Tur!n - Sro Kwi 07, 2004 8:44 pm

a zkad zessac?
brzoza - Sro Kwi 07, 2004 10:22 pm

http://www.firefox.pl/
przegladanie w tabach rulez!

Tur!n - Sro Kwi 07, 2004 10:39 pm

dzieki brzuzka :********
Tur!n - Sro Kwi 07, 2004 10:40 pm

kurwa nie ma edit.....



jakis ciekawy download mozesz polecic............ esce? :)

Kiler - Sro Kwi 07, 2004 10:45 pm

Narzedzia -> Opcje internetowe -> Zabespieczenia -> i tutaj zmniejsz zabespieczenia o jeden w dol (mniejsze), bodajrze ochrona cookie jest za wysoka ;P

Co innego to moze byc nie przychodzi mi na mysl :P

//Yours Tige 8)

Kumanus - Sro Kwi 07, 2004 11:04 pm

fakt ... moze to nie do konca to ale trop jest dobry ... :d udalo mi sie ;] dziekowa
Tur!n - Czw Kwi 08, 2004 7:29 am

wrrr... a jak urychomic pod firefoxa... DAP? download acceleator (cos tam) ... da sie? :) ))
Nuclear - Czw Kwi 08, 2004 10:00 am

Łe najlepsza przegladarka to Opera, działa bez problemu, i jeszcze fajnie wyglada.
[url]opera.com[/url]

vitez - Czw Kwi 08, 2004 11:21 am

Cytat:
po zainstalowaniu IE6.0PL nie dziala mi automatyczne logowanie tutaj na forum...


A mi dziala... tylko sobie cookiesy na odpowiedni poziom ustaw (ja mam na niski bo te brzydkie cookiesy firewall przechwytuje).

Budziu - Pią Kwi 09, 2004 10:12 pm

a ja mam tez pytanko... jestem posiadaczem "cudownej" skrzynki ISDN z dialoga... i jest problem tego typu ze nie moge wejsc na irca... tzn moge ale zaden server nie odbiera mojego polaczenia :cry: cos kiedys slyszalem jak to zrobic ale starosc nie radosc a skleroza postepuje... prosze o PoMoC... THX z góry... :roll:
mookee - Pią Kwi 09, 2004 10:15 pm

Abonenci usług łączy stałych (S2000, S128, Minisieć, Dialnet Szkoła) mogą łączyć się z sieciami IRC bezpośrednio.
Abonenci usług wdzwanianych Dialnet mogą uzyskiwać połączenie za pośrednictwem serwera "IRC proxy". Dostęp taki pozwala na jednoznaczną identyfikację klientów usługi IRC na podstawie nazwy konta internetowego, bez względu na ustawiony nick (pseudonim), czy też bieżący adres IP.
W programie używanym do komunikacji z siecią IRC jako serwer IRC należy wskazać "irc.dialog.net.pl". W momencie połączenia z serwerem zostanie wygenerowany jednoznaczny identyfikator użytkownika, który będzie identyfikował go przy dalszych połączeniach z sieciami IRC. Po uzyskaniu połączenia z serwerem "IRC proxy" klient otrzyma informacje na temat sposobu dalszego łączenia się.



instrukcje z manuala dialogu :/

vitez - Nie Kwi 11, 2004 12:11 am

Cytat:
(...)
instrukcje z manuala dialogu :/


O, jaki mily... ja bym po prostu napisal: RTFM!!!

Budziu - Wto Kwi 13, 2004 11:29 am

T H X Mookee... :D
wsumie nie pomyslalem ze na stronie dialoga moze byc takie cos... :-/
Vitek ty sie nie przechwalaj :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group