Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Zjazd/Turniej w Warszawie - omawianie spraw - lista str.1!

vitez - Pią Gru 05, 2003 3:45 pm
Temat postu: Zjazd/Turniej w Warszawie - omawianie spraw - lista str.1!
Zeby nie rozszerzac tamtego tematu wypisze cokolwiek tutaj.
Po pierwsze - termin to okolice ferii i na pewno weekend. Wiec nawet jak nie ferie to spokojnie mozecie sie na weekend wybrac no nie?
Drugie - poprosze o wstepne zapisy kto jest chetny! Bardzo wiele od tego zalezy, na pewno wybor miejsca (ilosc kompow) jak i pozniejsze rozmowy o ewentualne znizki (jesli bierzemy rezerwacje na calosc to mozna spokojnie sie o konkretna sume dogadac a nie placic oddzielnie od kazdego stanowsika).

Trzecie - do wyboru mamy miejsca:
- Arena (scisle Centrum Warszawy, Metro Centrum); bylem, dosc ciasno, niezbyt "intymne" (brak oddzielnej salki "na luzie" ) , klopoty z piciem/paleniem (ochrona metra sie szwenda, posterunek Policji tuz obok( ale Polak potrafi ;) . Ilosc kompow 20 plus pare sztuk (2-3? ) wlasnych, dobre lacze (ale po co?), chyba tez konsola i duzy ekran jest :)
- Strefa (bliskie Centrum; Metro Politechnika obok; duzo sklepow pubow i klubow dookola); nie bylem pisze z relacji (ale bede). Wygodne duze miejsce, ok 20 kompow plus pare wlasnych. Luzniejsze (szczegolnie otoczenie, Plac Konstytucji).
- Cyberland (Metro Sluzew); najluzniejsze, najwieksze, ponad 39 kompow, mala salka boczna (z automatami do Coli, jednym stolikiem)- moze sie cos pozmienialo bo dawno nie bylem. Zalety to najspokojniejsza mozliwosc picia/palenia/bawienia sie, obok kilka pubow i sklep (w tym podobno nocny), wygodny taras do palenia/picia, brak scislej ochrony, najwiecej miejsca . Wady - najdalej od Centrum, nie wiadomo jak z noclegiem w okolicach (podobno jest jakies schronisko).

Ceny we wszystkich trzech podobne, ale jak bedzie wiele osob to da sie wynegocjowac, sadze ze ok 30-40zl za noc/dobe.

Lista obecnosci: (wg kolejnosci zgloszen)
1.ryq
2.szyna
3.Rezor
4.wspolnik
5.brzoza
6.duke
7.turin
8.kurz
9.grzdyl
10.diax
11.omen
12.Jezus
13.taz
14.mag
15.levy
16.Kribol
17.Icer
18.Neo
19.Pielucha
20.Kaziu
21.tylorz
22.Karbon
23.ziutek
24.grimlok
25.sliw
26.Auchim
27.Jimi
28.pyz
29.ROJTER
30.Rejv
31.kozako
32.Magnus
33.Widmo
34.kfak
35.Tygrys
36.Vitez

Rezor - Pią Gru 05, 2003 4:01 pm
Temat postu: s
eh vitez poczekajmy na jakies odpowiedzi
ryq - Pią Gru 05, 2003 4:09 pm

ja tam sie na to pisze ;] a chyba lepiej pasuje ten Cyberland jak tam jest taki luzik ;)
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 4:12 pm

Vitez last opcja by byla de besciarska zeby noclegi gdzies skrecic ;]
Ja sie pisze na bank! bez roznicy kiedy, pieniadz itp. !

Rezor - Pią Gru 05, 2003 4:33 pm

tez sie na to pisze
sliw - Pią Gru 05, 2003 4:40 pm
Temat postu: Re: Zjazd/Turniej w Warszawie - wstepne dywagacje i zapisy
[quote="vitez"]
[ciach]
Trzecie - do wyboru mamy miejsca:
- Arena (scisle Centrum Warszawy, Metro Centrum);
- Strefa (bliskie Centrum; Metro Politechnika obok;
- Cyberland (Metro Sluzew);
[/quote]

Najleprzy wydaje mi sie ze Cyberland, w szczegolnosci ze dzieki metru wszedzie blisko. Bylem we wszystkich trzech wiec moge potwierdzic. Co do miejscowek to w ferie sporo studentow se jedzie do domow, wiec domy studenckie beda puste. A w poblizu i prostytucji i sluzewia jest pelno akademikow.

Sliw
ps. Vitez hihi, teraz nawet na forum zaczalem sie udzielac. :>

Wspolnik - Pią Gru 05, 2003 4:59 pm
Temat postu: Re: Zjazd/Turniej w Warszawie - wstepne dywagacje i zapisy
Cytat:
Sliw:
Co do miejscowek to w ferie sporo studentow se jedzie do domow, wiec domy studenckie beda puste. A w poblizu i prostytucji i sluzewia jest pelno akademikow.



Wlasnie to jest calkiem niezla mysl. Postaram sie czegos moze dowiedziec w wolnym czasie (jak z cenami i wogole czy jest taka opcja, bo jednak ci studenci jada ale ich rzeczy juz nie) A tak wogole to Vitez tez podsunol dobry pomysl. Kiedys spotkalem takiego Austrliczyka w wawie, zagadalem z nim troceh i wtedy to sie wlasnie dowiedzialem ze jest tu troche takich miejsc (dla studentow-turystow, chyba wogole UW tez tam sie miesza w cala ta akcje) gdzie mozna sobie pokimac za w miare przystepna cene (on cos nawiajl ze mieszka kolo Muzeum Narodowego w jednym z takich miejsc). Tez sie postaram czegos dowiedziec o tym. Jak bede wolny :? eh....

A i ja tez sie zglaszam ze przybede na ten zjazd :D

brzoza - Pią Gru 05, 2003 5:01 pm

ja sie zapisuje tez.. vitez edytuj moze swojego posta wpisujac wszytskich co sie dopisali zeby miec liste dokladna a nie po postach szperac...
duke - Pią Gru 05, 2003 5:48 pm

Jak 25-26 styczen to ja odpadam :E, mam wtedy 18stke.
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 7:24 pm

Duke co Ty swirujesz ;] ja tam nie mam zamiaru tego przepuscic ;] najwyzej spedzisz Go na turnieju lub dojedziesz ? ;S
duke - Pią Gru 05, 2003 8:00 pm

Juz se klub zarezerwowalem :P
Tur!n - Pią Gru 05, 2003 8:06 pm

bede!
kurz - Pią Gru 05, 2003 9:03 pm

wchodze :shock: :shock: rybka mi gdzie byle by byly noclegi blisko :twisted: :shock:
Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 9:16 pm

ja tez na banka wpadne i tak jak juz wczesniej mowiuem postaram sie przyjechac kilka dni wczesniej zeby pomoc w finalnym stadium organizowania zjazdu...

co do miejscowki na dzizen dzisiejszy chyba najbardziej odpowiada ten cyberland z racji panujacego klimatu w lokalu plus mozliwosc wynajecia pokoju w akademiku... pouaczenie tych dwoch spraw przyniesie zajebisty efekt... tylke teraz przydauoby sie troche wiecej konkretow... i co do cyberlandu (lub innego lokalu) i co do akademika... ;)

wspolas jezeli zadziauasz to bedizesz miau u mnie duzego plus a ja potrafie sie odwdzieczyc adekwatnie do zachowania i zaangazowania w sprawe... ;)
brzozik ma urwanie guowy z racji studiow na dzien dzisiejszy ale mysle ze jezeli nie bedzie planowau gdzies wybyc na ferie to moguby poswiecic pare dni na pomoc w organizacji...
vit jak zwykle zabiegany i zaangazowany w 1000 palacych projektow PCP ;) dobrze by byuo gdyby tez znalazu chwilke na odwiedzenie "wspolnikow" lub po prostu wybadanie sytuacji w cyberlandzie...

i jeszcze jedno... jezeli wypaliuby ten akademik nie byuoby problemu z noclegiem w cafe co na dzien dzisiejszy jest chyba najwiekszym problemem... dlatego poswiccie na to rtroche czasu a przyjezdni na pewno odwdziecza Wam sie w odpowiedni sposob... ;)
btw. ile kosztuje triptiserka w wawie ? ;)

kurz - Pią Gru 05, 2003 9:46 pm

:lol: kiedy sa w warszawie ferie? bo tu 14 lutego cos kolo hm :cry: :oops: :? :( :evil: :x
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 10:59 pm

Japan nie swiruj ;] masz byc i tyle ;D
Diax - Pią Gru 05, 2003 11:12 pm

No ja to też sie przejade Vitez wszystko git tylko potrzebny jest troche nocleg!No a tak to jest ok : :D



:twisted:

szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:22 pm

Wspolas wynurz jeszcze pare razy pupsko z domQ i obczaj noclegi ;D
Spalimy sie na maxa w nagrode ;D

omen - Pią Gru 05, 2003 11:28 pm

bede? ;>
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:30 pm

co bede? :D ktorego w koncu ma byc ten turniej ? :evil:
omen - Pią Gru 05, 2003 11:31 pm

nie wiem ale wiem ze bede i ty tez bedziesz ;-)
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:33 pm

jak bede mial ferie to spox 8) :twisted:
omen - Pią Gru 05, 2003 11:35 pm

a jak nie bedziesz miec to se ja sam zrobisz :-)
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:35 pm

wiem :D :D :P :P
vitez - Sob Gru 06, 2003 3:52 am

Wstepny termin (to tylko sugestia!) to albo koncowka stycznia (30,31,1) albo tydzien pozniej (6,7,8 luty).

Co do miejsc, odwiedzin, organizacji - w ta niedziele moze sie do strefy wybiore zajrzec, w tygodniu (czwartek planuje) do Cyberlandu zajrzec i pogadac.

Cytat:
Szyna:
Vitez last opcja by byla de besciarska zeby noclegi gdzies skrecic ;]


O ile w lokalu na samo siedzenie dosc malo miejsca (ciasny pokoik) to na tarasie/korytarzu sporo... ostatnio pozwalali palic/pic na tarasie wlasnie... a co tam ze zima... wooda bedzie to zimno na tarasie nie bedzie :)

Cytat:
Co do miejscowek to w ferie sporo studentow se jedzie do domow, wiec domy studenckie beda puste. A w poblizu i prostytucji i sluzewia jest pelno akademikow.


Mozesz sliw sprecyzowac gdzie kolo Sluzewia? Bo ja nic w tamtych okolicach nie kojarze, a noclegi na pewno sie znajda w akademikach bo nie tylko na ferie ale ogolnie na weekend sporo studentow wyjezdza :)

Aha - w pierwszym poscie updejty listy robie :)

ryq - Sob Gru 06, 2003 4:29 am

mi pasuje opcja nr.1 czyli data: 30,31,1 :wink:
Jezus - Sob Gru 06, 2003 8:13 am

Witam...
Juz nie moge sie doczekac :>
Po dlugim oczekiwaniu nadszedl znow dzien chwaly bede gosciem, a nei organizatorem :) Mozesz mnie pisac na liste :)
Sadze, ze cyberland jest spoko, jeszcze oblukaj jakies schronisko dla Qukowca :D Lub akademik :)

p.s. Grzdylu nadchodze !

tZ - Sob Gru 06, 2003 9:09 am

stycznia (30,31,1) albo tydzien pozniej (6,7,8 luty). jak takie terminy to mi pasuja:P vitek jak jeszce mozesz to podaj przyblirzoe ceny noclegu i turnieju:P bo duzo imprez sie szykuje:P
duke - Sob Gru 06, 2003 10:20 am

Ja tam wole tydzien pozniej. : p
tZ - Sob Gru 06, 2003 10:49 am

Idziemy do centrum (c)Koza whhhhahwahhah khahahaha:P koza owns:P
kurz - Sob Gru 06, 2003 11:28 am

zdecydowanie 6,7,8 luty bo mam ferie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Rezor - Sob Gru 06, 2003 11:30 am
Temat postu: h
ja mam ferie 6,7,8 lub 13,14,15
szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:43 am

Chesa ;] no no bedziesz gosciem ;D
ludzie nie wkrecajcie mowcie ze pasuje wam kazdy termin :P

m^ - Sob Gru 06, 2003 1:24 pm

myśle że ja i levy też będziemy, raczej jestem tego pewien na 100% ;D
m^ - Sob Gru 06, 2003 1:25 pm

myśle że ja i levy też będziemy, raczej jestem tego pewien na 100% ;D
m^ - Sob Gru 06, 2003 1:26 pm

ja pierdole, sorry za te 2 razy ;]
Wspolnik - Sob Gru 06, 2003 1:50 pm

Cytat:
"szyna^":
Wspolas wynurz jeszcze pare razy pupsko z domQ i obczaj noclegi ;D
Spalimy sie na maxa w nagrode ;D


:D szynkos w tym wlasnie rzecz ze ja sie wynurzam z domu za czesto :)
I widze ze wszyscy cisnieniowcy cha juz wiedziec gdzie beda mogli zamiesczkac :D Apeluje do wszystkich o spokoj. Wiem ze czas goni, kazdy ma cos tam do roboty, ale do feri zdarzymy (mam nadzieje :D ). Mnie narazie nurtuej pytanko czy zalicze kolokwia wszystkie a potem sesje :roll: Ale nie martwcie cos sie zalatwi, w wolnym czasie bede dzialal. Vitez napisal ze beda miejsca w akademiku ale... ja nie wiem bo to roznie bywa. Z tego co gadalem z kolesiami od siebie z wydzialu to bywa tak ze np mieszka 3 w pokoju, maja tam swoje manaty i jest tak ze dwoch sie zmywa, jeden zostaje i wtedy nie ma zabardzo jak zamieszkac w takim pokoju (z ich kompami i telewizorem :D ), ale cos sie wymysli bez paniki.

A wiec spooookoooooj. Nie wiecie ze pod presja sie trudniej zdiala ?? :wink: a plotka w wawie jest tak ze Vitez pod presja wogoel sie wylacza i znika na cale dnie, :D wiec... :wink:

levy - Sob Gru 06, 2003 1:59 pm

Oczywiscie, my zawitamy, tzn mag/ja -> 100% i moze dexter :>
m^ - Sob Gru 06, 2003 2:02 pm

już to mówiłem ;]
levy - Sob Gru 06, 2003 2:08 pm

a ja powtarzam, bo Ciebie nikt nie slucha ;]
Grzdyl - Sob Gru 06, 2003 2:31 pm

jezu to ja widze ze zrobi sie z tego ciekawa impreza ;)
wreszcie nie bedizesz miau tysiac spraw na guowie i bedziesz mogu napic sie z qumplami i pogadac o starych dobrych czasach ;)

a wie ktos czy wpadna takie suawy jak Orlan Porti Trigg Adolf i reszta starej ekipy?

sliw - Sob Gru 06, 2003 3:35 pm

[quote="vitez"]
Mozesz sliw sprecyzowac gdzie kolo Sluzewia? Bo ja nic w tamtych okolicach nie kojarze, a noclegi na pewno sie znajda w akademikach bo nie tylko na ferie ale ogolnie na weekend sporo studentow wyjezdza :)

Aha - w pierwszym poscie updejty listy robie :) [/quote]

Ech vitez, jest tam cale quasi miasteczko studenckie SGGW, jakies 6 domow studenckich. No moze przesadzilem mowiac ze jest to kolo. Idzie sie pietnascie minut. A jako ze jest to kolo mnie to nawet moge podskoczyc i sprawdzic po ile (mam nawet znajomkow ktorzy tam mieszkaja). Szczegolnie ze ostatnio se wybudowali dwa nowe domki dla studentow. Jesli chodzi o moje uczestnictwo raczej myslalem ze tam zajrze i popatrze, bo ja grac, Vitez nie chce sie zblaznic ;) .

Sliw

Kribol - Sob Gru 06, 2003 5:42 pm

co do Adolfa to wiem tyle ze staram sie go przkonac (mozecie mi pomoc i wywrzec na nim jakas presje:)) ale wiadomo jakie adolf ma do takich rzeczy podejscie :)

a Porti lepiej zeby nie przyjezdzal bo mu wisze flaszke :D

brzoza - Sob Gru 06, 2003 5:48 pm

a ty bedziesz ?
Icer - Sob Gru 06, 2003 7:03 pm

jak sporo osób pojedzie z b-stoku to ja tez jade ..:p
Kribol - Sob Gru 06, 2003 8:03 pm

brzozik ja raczej bede.. ale to zalezy od pracy czy bede mogl .. bo ze szkola to juz nie problem.
Neo - Sob Gru 06, 2003 9:03 pm

Ja wsiadam w skode moja :D i jestem na miejscu :D mam 4 miejsca wolne jak by co to zawsze taniej wyjdzie :) mimo to ze w 5 osob bedzie nie tak wygodnie jak w pociaga ale zawsze szybciej i sami swoi :D i moza :D wiec jak all bedzie zapiete na ostani guzik to mowic mi kto jedzie z białego i jedziem :D
kurz - Sob Gru 06, 2003 10:23 pm

neo rajdowcu :lol: :lol:
PIELUCHA - Sob Gru 06, 2003 10:43 pm

hehhe udalo sie zalogowac...poznan zglasza swoja obecnosc...tzn ja Kaziu pewnie moja kobita :) i skoro grzdylu jedzie to i karbi z tylorzem sie zabiora....czekam na dalsze info :)
pozdrawiam

szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:13 pm

To jak dopsh wyjdzie to caly bial furami sie wybierze ;d
vitez - Sob Gru 06, 2003 11:42 pm

Cytat:

No moze przesadzilem mowiac ze jest to kolo. Idzie sie pietnascie minut. A jako ze jest to kolo mnie

Jak kolo ciebie to moze lepiej metrem niz piechota? Schleja sie, porozlaza po osiedlu i kto ich ptoem bedzie z wytrzezwialki zabieral? ;)
Cytat:
to nawet moge podskoczyc i sprawdzic po ile (mam nawet znajomkow ktorzy tam mieszkaja)


Podskocz i sie zapytaj, podajac od razu przewidywany termin (te co wymienilem). Poza tym podaj dokladny adres - ja tez podskocze i sie zapytam (bo znam twoj poziom roztargnienia)

Cytat:
Jesli chodzi o moje uczestnictwo raczej myslalem ze tam zajrze i popatrze, bo ja grac, Vitez nie chce sie zblaznic ;) .


Grac nie musisz, pic mozesz. Wejsciowe niezaleznie od "celu" tyle samo.

Co do wstepnych koszto - jeszcze nie teraz. Bardzo ogolnie (z glowy pisze, strzelam itp) - ok 30zl za noc grania chyba kosztuje. Jesli wezmiemy cala kawiarnie na cale 48 godzin to pewnie nam taniej policza. Powiedzmy 40 osob zgloszonych, jak zaplaci po 60-70zl od osoby a bedziemy od 16 w piatek do 16 (pewnie krocej) w niedziele). Nocleg w okolicach 20-30 zl /noc/osobe, tyle kosztuje mniej wiecej w akademikach.
Czyli liczcie ze minimalne koszta to 100zl i tyle. Doliczac trzeba dojaz, zarcie i picie ale to juz kazdy we wlasnym zakresie. McDonald i sklepy sa blisko Cyberlandu :) poza tym jakies bary, restauracje itp (to jest Centrum Handlowe).

szyna^ - Nie Gru 07, 2003 12:00 am

Aaaaa le jaja ;S
kurz - Nie Gru 07, 2003 12:38 am

o gud :) blisko bedzie :shock: akademik tez blisko ? :twisted:
Ziutek - Nie Gru 07, 2003 2:57 am

Vitez do listy dopisz:
1.Ziutek
2.Grimlok

mozliwe ze jeszcze namowie messa, hammera i magnusa ;) ale to bede wiedzial dopiero jutro... a i co wazniejsze, to sugerowalbym 2 tydzien ferii, bo w pierwszy ludzie wyjezdzaja (najczesciej, no np. ja planuje wyjechac), a bardzo mocno chcialbym na turniej wpasc :)

vitez - Nie Gru 07, 2003 4:01 am

Cytat:
a i co wazniejsze, to sugerowalbym 2 tydzien ferii, bo w pierwszy ludzie wyjezdzaja (najczesciej, no np. ja planuje wyjechac), a bardzo mocno chcialbym na turniej wpasc :)


Po pierwsze - Wawa ma troche inaczej ferie niz Bialystok chyba... a ja sie przyznam ze nie wiem kiedy wiec mi tu podajcie kiedy macie.
Po drugie - bedzie na ten temat ankieta, ale dopiero po ostatecznym wyborze miejsca oraz wstepnych negocjacjach w gralni i akademikach.

Wspolnik - Nie Gru 07, 2003 10:06 am

Dobra jezeli chodzi co do feri w Bialym to sa one w dniach 26.I-7.II

http://www.kuratorium.bia...ku_szk_2004.htm

w Wawie od 2.II-14.II

http://www.kuratorium.plock.org.pl/main.htm

w Gdansku 16.II-28.II

http://www.kuratorium.gda...php?c=76&d=1059

Szczecin 2.II-14.II

http://www.kuratorium.szc..._szkolnego.html

No a reszta musi sobie sama sprawdzic :wink:

kurz - Nie Gru 07, 2003 10:36 am

:shock: :shock: :shock: :shock: szczecin ma ferie wtedy kiedy wawa :shock: no jak widac z tych dat najlepiej robic zjazd gdzies w srodku ferii 6-7 luty :twisted:

ps. zauwazcie ze wielu nie wchodzi na forum, warto by bylo ich poinformowac :twisted: rejv sie nie wpisal tutaj a bedzie na zjezdzie np. no i inni pewnie :P :twisted:

szyna^ - Nie Gru 07, 2003 11:33 am

Brawo dla Wspolasa :D ;] =]
tZ - Nie Gru 07, 2003 11:36 am

:P trzeba namuwic koze on ma wolna fure i znalesc kierowce:P
duke - Nie Gru 07, 2003 11:39 am

Jak zdarze wyrobic sobie prawko to moge prowadzic Kozy fure;]
fear - Nie Gru 07, 2003 11:42 am

kurz masz fure ?? :D
xman - Nie Gru 07, 2003 12:05 pm

ta i konia :D
Rezor - Nie Gru 07, 2003 12:09 pm
Temat postu: ej vitez
ja sie jako 3 zglosilem a nie sliw :o
Neo - Nie Gru 07, 2003 1:37 pm

Ja bym sie bał dla duka dawac fure :D se wyobrazi ze musi spierdalac od jakis potworkow i pojedziecie w las :D najara sie i bedzie ZONK :D no ale jestem ciekaw ile samochodow wyjedzie z białego :D
fear - Nie Gru 07, 2003 1:53 pm

fajnie by bylo jakkby chociaz jeden wyjechal ze szczecina ... moze porti ma bryke :S
duke - Nie Gru 07, 2003 2:05 pm

e.. ja juz nakrecam rodzicow by mi dali mitsubiszi jak sie uda, to nie dojedziemy zywi do wawy :P
Diax - Nie Gru 07, 2003 2:09 pm

No a ferie w białym zaczynają się 24 stycznia chyba wiec najlepi jby bylo zeby turniej odbyl sie okolo 2-9 luty co wy na to ??
Wspolnik - Nie Gru 07, 2003 2:21 pm

No ladnie juz sie zglosilo 25 osob przez 3 dni (napisano nedziela 7 grudnia 15.19) :D Oj oJ dobry balet bedzie 8) tylko kompy sie powli koncza :? (jezeli zrobimy w Cyberlandzie, bo jak nie to sie skonczyly 5 osob temu :shock: )
Auchim - Nie Gru 07, 2003 3:16 pm

Bede :) tylko nie wiem czy fura czy nie :) . A i jeszcze jedno kumpel mieszka w akademiku w wawie w ktorym jest wiekszość obcokrajowców , mówił mi ze na codzien sa tam wolne pokoje , to na feriach powinno być wogle pusto, jak dowiem sie wszystkich szczergółow to napisze :D
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 3:20 pm

No ja to z Dukersem by zasrany jechal ;]
Auchim bierz fure i nie swiruj ;D

Wspolnik - Nie Gru 07, 2003 3:34 pm

Auchim dowiedz sie gdzie jest ten akademik lepiej(dzielnica), bo ze znalezieniem miejsca na noclego to nie bezdie problemu (np. tu jest kilka miejsc http://www.warsawtour.pl/index_pl.html i chodzi mi o te tansze a nie Sheraton )
ale chodzi o to zeby bylo to w miare blisko tam gdzie bedziemy grali, czyli Cyberland bo ja juz innej mozliwosci nie widze. Tak wogole to z zalatwieneim schroniska mlodzierzowego albo akademika jakiegos to nie mam chyba problemu tylko trza bedzie dymac pol miasta, a jak komus sie zachce o 3 rano jechac sie kimnac ?? To stary, coprawda nocne autobusy w wawie to sa najweselsze autobusy na swiecie, ale jada okreznymi drogami 2 razy dluzej i czsem bywa tak ze po wyjscu z niego na najblizszym przystanku trzeba jescze dmuchac z buta kawal drogi ! :?
A co to za przyjemnsoc stracic 2 godz. na dojazd ??

Auchim - Nie Gru 07, 2003 3:47 pm

Jak znajde jakiegos abstynenta za szofera to wezme fure :P
pyz - Nie Gru 07, 2003 4:20 pm

po co spac? ziutek w Gdansku udowodnil, ze mozna i bez tego, albo ROJTER pokazal, ze 2 metry kwadratowe wystarcza obok kompa by sie wyspac :) Jesli bede w Polsce to wpadne, wezme tez miecz by moc powalczyc z rycerzem Votezem ;)

p.s.
vitek, zaopatrz sie w tabletki antystresowe, nie bede szczedzil tekstow na Ciebie ;]

m^ - Nie Gru 07, 2003 4:23 pm

Ja przyjadę na deskorolce, mam jeszcze 1 wolne miejsce, ktoś chętny ? :P
:D

duke - Nie Gru 07, 2003 4:25 pm

buehehe pokaze wam jak sie kreci 180tki na recznym :P
pyz - Nie Gru 07, 2003 4:31 pm

dopiero przeczytalem poprzednie posty - Adolf i P0rTi musza byc, jeszcze sebe, aciego, odiego, zeusa i nasa moznaby nakrecic .. i aliena3 (czyt. Krakow) .. ;D a stare dziadki typu Ciamek ? w koncu tez Wawa AFAIR .. luz, kat, blaz, rojter .. ee ide ich spamowac, ze jest organizowany Q2 ADT (alcohol drinking tournament) - moze ich namowie ;)

p.s.
orlan, my guru, wpadnij tez ;) dawno Cie nie widzialem ..

Rezor - Nie Gru 07, 2003 4:49 pm
Temat postu: qrwa
dalej przypominam ze ja sie 3eci zapislaem vitez popraw to
ryq - Nie Gru 07, 2003 4:52 pm

ale masz problem rezor :lol:
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 5:18 pm

Ostro, a ja 2 Rezor ;S bueh co za roznica ;]
Ps: Rezor Cie rodzice puszcza ? cos slabo mi sie wydaje ;]

Rezor - Nie Gru 07, 2003 6:17 pm
Temat postu: hg
mowie ze sie jako 3 zapisalem bo mnie vitez na liste nie wpisal
ps.szyna puszcza puszcza

tZ - Nie Gru 07, 2003 6:48 pm

hehehe :P nie wiem czy mi sie oplaca placic za nocke:P jak i tak ledwo bedne kompa widizec:P
Neo - Nie Gru 07, 2003 7:18 pm

Ej ja juz chcem sie zapisać wiec gdzie to trzeba komu i co ?? a i jak z tymi noclegami itp i czy kompa swojego brac :D i kto jak by co jedzie z białego na bank bo sam do wawy nie bede jechał fura
Jimi - Nie Gru 07, 2003 7:25 pm

Witam serdecznie ... - przeczytalem wszystko i widze ze kroii sie jakas ciekawa bibka na ktorej to nie moze mnie zabraknac ... :] - o ile to w kraju ojczystym bede i sie na jakis samochodzik z Bialego bym zalapal (Jazda na calych biletach kolejowych bedzie ponad moje mozliwosci finansowe), jezeli bedzie potrzebny komputer - chetnie urzycze swojego (1100fps//800x600) o ile bedzie Auto i wolne mijsce na kompa :>


A tak wogle to beda wystepy klanowe czy cos w trakcie zorganizowac macie zamiar ?



-------wszystko ukrute jest w Ziolach--------Memento mori------

ROJTER - Nie Gru 07, 2003 7:40 pm

Witam

Hmm jesli ktos byl chetny jechac ze Slaska, to moze i bym sie wybral, nawet nie pograc tylko zobaczyc jak dzieci wyrosly ;) Bryke moglbym wziasc (wiadomo podzial kosztow co i tak wyjdzie taniej niz bilet do Wawki ;) ). Pozostaje jeszcze kwestia znoki i corki, ale mysle ze daly by sie urobic ;)

pozdrawiam

ROJTER

PS: Pyz co fakt to fakt, duzo miejsca do spania niepotrzeba, ale i juz lata nie te ;)

vitez - Nie Gru 07, 2003 7:50 pm
Temat postu: Re: hg
Cytat:
mowie ze sie jako 3 zapisalem bo mnie vitez na liste nie wpisal


Juz nie placz, jestes trzeci. Sliwe wrzucilem gdzies pod koniec bo on jest na tyle dorosly ze mu wszystko jedno ktory jest na liscie :/ (ehhhh dzieci... )

Pyz: bez obawy, na zywo tez umiem dawac ignora, nagadasz sie, nagadasz, jezyk ci tylko zdretwieje i pojdziesz pic rezygnujac z nekania mnie :P

Co do kompow : kto moze bez klopotu wziac (czyli jedzie samochodem nie pociagiem) to niech wezmie - mozna podpiac swojego zamiast lokalnego, zawsze to lepiej na swoim grac :)

Neo: cierpliwosci z tymi zapisami, mamy ponad miesiac na organizacje, w tym tygodniu pewnie sie zglosze do Cyberlandu z propozycja, a Wspolnik, Auchim i sliw niech poszukaja akademika w okolicy. I chyba juz na pewno Cyberland bedzie z racji wielkosci...

pyz - Nie Gru 07, 2003 8:30 pm

ROJTER !! :) Tylko przywiez ze soba duzo ziemniakow zeby nie zabraklo dla nikogo ;]

Jimi, wow wow kogo widze - kope lat, siema :)

Vitek, ja moge jednoczesnie pic i do Ciebie klikac IRL ;] Nie boj sie, nawet specjalnie dla Ciebie wezme sobie Twoje foto wydrykuje i pijac bede do niego gadal trenujac juz przed ADT ;D ROTFL

Rezor - Nie Gru 07, 2003 9:19 pm
Temat postu: s
vitez nie chodzilo mi o to ze mam byc 3 na liscie tylko o to ze mnie tam wogole nie umiesciles :P




ROJTER jesteś z bytomia ??ja tez :P :P

Ziutek - Nie Gru 07, 2003 10:17 pm

vitez moze na liscie wprowadz jakas segregacje raso... tzn. klanowa ;p tak azby mozna bylo odrazu ocenic, co i jak ;]
kurz - Nie Gru 07, 2003 10:36 pm

dajcie gg do p0rTiego :D trzeba go namowic by wzial auto i pojechal (co nie fear ? :P ) !!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:
vitez - Nie Gru 07, 2003 11:33 pm

Cytat:
vitez moze na liscie wprowadz jakas segregacje raso... tzn. klanowa ;p tak azby mozna bylo odrazu ocenic, co i jak ;]


A co po? Robimy zjazd nie turniej. Kto sie/kogos nie moze odnalezc niech wcisnie ctr+f :P

sliw - Pon Gru 08, 2003 12:11 am
Temat postu: Re: hg
[quote="vitez"]
Juz nie placz, jestes trzeci. Sliwe wrzucilem gdzies pod koniec bo on jest na tyle dorosly ze mu wszystko jedno ktory jest na liscie :/ (ehhhh dzieci...
[/quote]
Vitez czy ty przypadkiem mnie nie obrazasz ;>

a co do akademikow adresu etc. to daje mape gdzie one sa:
Uwaga

Jutro postaram sie zapytac kolerzanek. A jak nic sie od nich nie dowiem to sie bede musial sam tam wybrac. Ale lepiej bys ty szedl, znasz mnie ty zawsze lepiej gadales z szefostwem :>.

Sliw

ps i tak wyladowalem na zaszczytnym miejscu 25 na liscie fanatykow ctf'a :>

brzoza - Pon Gru 08, 2003 12:51 am

vitez robimy zjazdo-turniej ci ktorzy beda chcieli zagrac jakies rozgrywki sobie rozegraja a ci co chca poprostu popic i pograc popija i pograja .. i wszyscy szczesliwi
....

vitez - Pon Gru 08, 2003 1:34 am
Temat postu: Re: hg
Cytat:
Vitez czy ty przypadkiem mnie nie obrazasz ;>


Wprost przeciwnie, obrazam Rezora ze placze jak dziecko bo zglaszal sie jako trzeci a nie jest trzeci (juz jest), natomiast ty jako powazna osoba ustapisz trzeciego miejsca, bo jestes zbyt madry by sie zalic o miejsce na liscie ;)

Cytat:
a co do akademikow adresu etc. to daje mape gdzie one sa:

Stacja Metro Stoklosy rozumiem? Piechota z Cyberlandu to bedzie rzeczywiscie min 15 min,a Metrem az jeden przystanek i ok 5 minut...

Wypytaj kolezanek (jak ladne to moze ja wypytam? ;) ) ktory akademik sie najbardziej nadaje (najprzyjazniejsze/najbardziej tolerancyjne kierownictwo i obsluga itp) to pojde tam wypytac o ceny i warunki.


Brzoza: mi tez dokladnie o cos takiego chodzi. Robimy zjazd a rozgrywki to sie znienacka jakies zaplanuje (choc bede mial pod reka kilka "planow" rozgrywek typu kazdy z kazdym - dla kilku ilosci teamow przygotowanych). A nagrody sie na biezaco zakupi z wpisowego (jakies zgrzewki czy cos ;) ).

rejv - Pon Gru 08, 2003 1:50 am

Wpisz mnie.
Kiler - Pon Gru 08, 2003 6:00 am

zawiało grozą 8)
kurz - Pon Gru 08, 2003 7:50 am

qzwa :evil: cos daleko ten akademik :x
sliw - Pon Gru 08, 2003 10:27 am
Temat postu: Re: hg
Cytat:

Wprost przeciwnie, obrazam Rezora ze placze jak dziecko bo zglaszal sie jako trzeci a nie jest trzeci (juz jest), natomiast ty jako powazna osoba ustapisz trzeciego miejsca, bo jestes zbyt madry by sie zalic o miejsce na liscie ;)

Ty chyba jednak mnie obrazasz. A juz ciebie ostatniego bym posadzil o osadzanie mnie jako osobe powazna ;) , wiec ci wybaczam.

Cytat:

Stacja Metro Stoklosy rozumiem? Piechota z Cyberlandu to bedzie rzeczywiscie min 15 min,a Metrem az jeden przystanek i ok 5 minut...

Wypytaj kolezanek (jak ladne to moze ja wypytam? ;) ) ktory akademik sie najbardziej nadaje (najprzyjazniejsze/najbardziej tolerancyjne kierownictwo i obsluga itp) to pojde tam wypytac o ceny i warunki.

Ech, metrem... dluzej sie bedzie czekalo na metro niz szlo. Pozatym trza byc twardym quakowcem niz mieka ninja.
A pozatym, popatrzcie na piekne rejony prowadzace do akademikow, jest duzo zieleni, jest strumyczek, jest stawik (ktorego mapa nie ogarnela). Jak komus sie zrobi za goraca (bo za duzo wypil, czy tez za duzo przegral) od razu moze sie wykompac. Mozna wziasc pepetki i tam sie postrzelac w nocy w rl'u (moge wziasc moja berete ;) ).

Akademiki spox zapytam.

A jako ze pamietam iz w cyberlandzie mozna puszczac wlasna muzyke. To pewnie ku uciesze innych przyniose 9 symfonie, badz suite na elektryczna gitare Vai'a. Pomyslcie, rozsmarowywanie wrogow nabierze glebi jakiej wczesniej nie bylo :>.

Sliw

szyna^ - Pon Gru 08, 2003 11:52 am

Ja z Omenem za dj'ujemy :DDDDDDDD
Te akademiki jawnie daleko ;S
Rejv a jak moze Ciebie zabraknac ?
Roj no postaraj sie ;]
Pyza! :*************

Kumanus - Pon Gru 08, 2003 12:14 pm

rezor ... wez skoncz dupic .. i tak nigdzie nie pojedziesz ..
bo z kim ? z mamą ? bo kto by sie chcial zajmowac 12 letnim bachorem ??
ROJTER ! ja z bytka :D
jesli jedziesz ta super beczułką co mi killus opowiadal to tez chce z toba jechac :D a tak na powazie .. to sie musze zastanowic .. i czy masz jakies miejsce ?
pozdrofka

fear - Pon Gru 08, 2003 1:04 pm

kurz co do ekipy ze Szczecina to jeszcze mozna Jigsawa zapytac a on moze troche pokopac w dinozaurach i znalesc Alphyego :S a tak wogole to ostatnio widuje na serwerach Syndroma i wlasnie sie tak zastanawiam czy to nie ten ze Szczecina ....
kfak - Pon Gru 08, 2003 1:20 pm

opcja ta koncowka w styczniu smierdzi - stodniowki :/

a lubelszczyzna ma ferie gdzis tak w polowie lutego...
albo nawet na koncu lutego :S

tZ - Pon Gru 08, 2003 1:28 pm

nanana :P srom sie zjawi :P w 50%;p
szyna^ - Pon Gru 08, 2003 1:53 pm

Kfak czy tak czy siak i tak nigdy nie bedzie tak ze kazdemu pasuje ;/
Ale nawet jesli to bedzie weekend to mozecie sie raz poswiecic i przyjechac, nie po to org zapierdala zeby cos zrobic zeby ludzie nie przyjechali ;O
WooooF!

tZ - Pon Gru 08, 2003 2:55 pm

wsumie wole zwykly weekend niz jakies ferie :P ale to tylko sugestia:P
szyna^ - Pon Gru 08, 2003 3:54 pm

No weeken mi tez lepszejszy.
[url][/url]

pyz - Pon Gru 08, 2003 5:41 pm

AlPhY !! Dawac PnM'a :> Ostatni raz widzialem go jakies 2 lata temu w Poznaniu ;) Hehe
m^ - Pon Gru 08, 2003 6:39 pm

Może ja przyjadę z Notriusem ? ;] :twisted:
Jimi - Pon Gru 08, 2003 6:54 pm

Uszanowanie Panie Pyza ... Ano i to juz w lata idzie i wiele dymu przeplynelo w tym czasie mam nadzieje ze ten ktory sie znajdzie na turnieju nie bedzie ubozszy w tetro... ... i nadrobimy troche straconego - moze zawiaza sie nowe przyjaznie i ktos z Was zostanie zaproszony na moj slub... :] heheh nie ma co w przyszlosc wnikac - poczekamy zapalimy eh przepraszam zobaczymy ;]


----homeopatia - leczenie ziolami i "przetworzonymi" ziolami.... ---- trzeba terapii----! ! !----

Diax - Pon Gru 08, 2003 7:34 pm

moim zdaniem najlepiej bedzie na samym początku lutego!!Kfak studniowka nie trwa pare dni tylko 1 noc!!!Szynax ja jade z tobą jak coś bo ja nie wiem gdzie to jest wogle nie znam wawy
kurz - Pon Gru 08, 2003 9:35 pm

no mi pasuje 1 luty - 14 luty :P
Icer - Wto Gru 09, 2003 7:04 am

Jimi dobrze mówisz ... :P ej a od kiedy w b-tosku ferie bo sie nie orjetuje ?
kurz - Wto Gru 09, 2003 8:39 am

wczesniej wspolnik gdzies o tym pisal kiedy sa ferie w bialym
bodajze 25-7 luty :P jakos tak ;P

pyz - Wto Gru 09, 2003 9:20 am

14 luty odpada, ja mam powazne plany na ten dzien ;D
Szwejos - Wto Gru 09, 2003 1:23 pm

ja tez jade :) jestem z bytka wiec rojter zgadajmy sie jak jedziemy :) tez moge samochodem jechac :)
Szwejos - Wto Gru 09, 2003 1:25 pm

kumanus a o rezora sie nie martw :) ja bede z batem nad nim stal na zjezdzie :)
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 1:27 pm

Diax no spox jak cos ;]
No 14 luty odpada! Ze wzgledu na PyzaXa!
Jimek co jak co ale wylecze Ciebie stary :D nie dygaj ;]

Neo - Wto Gru 09, 2003 3:11 pm

Jezeli ja mam jechac do wawy swoim samochodem to musi byc tez ktos kto wie mniej wiecej gdzie to jest i jak sie jezdzi po wawie bo ja nie wiem :( i sie wczeniej do mnie zgłosic jak ktos chce jechac ze mna bedzie zawsze taniej i raznie i najlepiej zeby all co jada samochodami wyjada razem
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 4:18 pm

NO wypas zeby na 5 fur wytoczyc sie z bialego ;]
Fury : Neo, Auchim, Chesa, Duke?, ktosjeszcze ;D
Wypasssss ;]

pyz - Wto Gru 09, 2003 4:52 pm

zrobimy "a lot 2 fast, a lot 2 furious" w Warszawie ;]
Diax - Wto Gru 09, 2003 6:03 pm

Buhaha pyz dobry motyw na dole masz!Neo to ja z toba jade ,szynax,kala i jeszcze ktos a wawie jakos sie znajdzie juz ten motyw albo bedziemy dzwonic do Viteza pod numer 997 hehe swiruje!!!
kozako - Wto Gru 09, 2003 6:13 pm

eee ja nie moge fura bo nie bede mial jeszcze 18 fuck qrwa ;] kiedys mozna bylo rocznikowo zdawac a teraz 3 miechy przed osiemnastka wiec zonk a i zapomnialbym ... JADE !! wiec przygotuj sie warszafko !
niach niach :) srom atak!!!

Jimi - Wto Gru 09, 2003 6:41 pm

Szyna to nie ja potrzebuje terapi ... :> - po niektorych specyfikach jakie podaja w Bialym to zabiegi takie beda wrecz konieczne ... :]
Jak ktos bedzie jechal z Bialego albo przez Bialystok do wawki i tak jakby przypadkiem mial miejsce wolne w swoim samochodzie oraz checi do zabrania mnie to bylbym wdzieczny za ewentualne msg z informacjami na gg. 1355716 albo sms 602777119 - Dziekuje za uwage.



------I juz mnie nie ma.---I juz Go nie ma?---I juz Go nie ma!------

tZ - Wto Gru 09, 2003 6:58 pm

srom atak!!! koza nie ciesz sie az tak bardzo i tak malo bedziemy pamietac:P
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 7:22 pm

Jimu jak cos to postaram sie Ciebie wkrecic .;] masz to jak w banku.
Kumanus - Wto Gru 09, 2003 8:05 pm

co do turnieju .,....
bede sie na maxa staral byc .. ale nie wiem jak z kasa ... slyszalem ze z bytka nawet ze 3,4 fury pojada :D
tak wiec nie wpisuje sie jeszcze na liste .. (bez wpisu mozna chyba przyjechac ? ) no ale jak bede 100% pweny to dam cynk :D

ROJTER - Wto Gru 09, 2003 8:30 pm

Witam

Rezor - jak widac w opisie jestem z Bytomia, nawet sie tu urodzilem jakis czas temu ;)
Kumanus - beczka juz dano na zyletki przerobiona i zima to bym sie nia do Wawki nie wybieral, teraz mam juz swoje auto, kolor troche zblizony, ale konfort inny, moim zdaniem lepszy ;) Co do obsady to narazie jest auto + kierowca, i 3 lub 4 miejsca wolne, to zalezy od konfortu w jakim chca ludzie podrozowac tzn w tymu mozna wyrzucic jeden fotel i zostaja tylko 2 ;)

pozdrawiam


ROJTER

tZ - Sro Gru 10, 2003 2:26 pm

:twisted: nabijam posty:P bo i tak siedze w domu i sie nudze:P
pH - Sro Gru 10, 2003 2:40 pm

fluku i tak nigdzie nie pojedziesz .. spijesz sie jeszcze w bialymstoku i nie dasz rady dojechac do stolicy... zasniesz na dworcu lub w jakims innym dyskretnym ;) miejscu ;p
Magnus - Sro Gru 10, 2003 2:54 pm

Ja pewnie też pojade :P
widmo - Sro Gru 10, 2003 3:06 pm

no ja na 50% bede 3ba cos zakurzyc ... i wypic ;] zeby lepiej wkrecała sie gadka :D
szyna^ - Sro Gru 10, 2003 3:35 pm

Hah spruje sie tam jak flak ;D
Wspolnik - Sro Gru 10, 2003 4:25 pm

:D Wszyscy sie tu sprujecie, robiegniecie sie po miescie i Wspolnik bedzie was musial szukac (i tu chyba musimy zaznaczyc ze druzyna gospodarzy nie odpowiada za zadne szkody poniesione przez przyjezdnych :wink: ). Zagramy w mega chowanego po calej warszawie (tzn chowano-podchody bo pewnie ktos naznaczy swoja sciezke jakims belcikiem od czsu do czsu) ale pewnie polowa nie bedzie wiedziala nawet ze jest szukana, hmmm.... slyszalem ze jak sie w to gra na nieswiadomke to sie takie wyjebane kryjowki wymysla ze wkreca w ziemie :wink:

sensei browar za spostrzegawczosc !! :roll: Juz mi sie w bani jebie :wink:

Sensei - Sro Gru 10, 2003 4:44 pm

Cytat:
(i tu chyba musimy zaznaczyc ze druzyna gosci nie odpowiada za zadne szkody poniesione przez przyjezdnych :wink: )

Chyba druzyna gospodarzy :wink:

kfak - Sro Gru 10, 2003 8:17 pm

[quote="Diax"]moim zdaniem najlepiej bedzie na samym początku lutego!!Kfak studniowka nie trwa pare dni tylko 1 noc!!!Szynax ja jade z tobą jak coś bo ja nie wiem gdzie to jest wogle nie znam wawy[/quote]

studniowka wypada w sobote... wiec co wsiade w pociag w niedziele i przyjade na sam final :D ????
i za 3h pociag spowrotem ?!?!?!

mua ;/

srednio smieszny jestes ;)

wpisze mnie ktos na liste ??


WPISAC MNIE :P [/b]

Neo - Sro Gru 10, 2003 8:31 pm

Wiec tak Jimi jedzie ze mna na bank jezeli nic strasznego u mn9e nie bedzie sie działo jezeli np szyna bedziesz chciał ze mna i z Jimim jechac to drzwi otwarte nie wiem jak wolicie jechac w 4 wiec liczy sie to z konfortem ale i tez z gazem bo w 5 osob wyjdzie to taniej to juz wy musicie ustalic bo ja mam i tak wygodnie :D ale mysle ze w 4 osoby by było lepiej o ja jestem długi i mam troche daleko siedzonko oduniete ale jak ktos wytrzyma i jest twardki a nie mietki :P to dojedzie jak jakies pytania to na GG:1357003


PS: nie ma u mnie w samochodzie Palenia fajek i zielonego koloru :D Pivko mozna wypic ale bez rozlewania ofkoz bo ja mam ochote dojechac i wrucic z czstym srodkiem i pachnacy m:D a jezeli bedziecie mieli ochote na fajke albo jakis inny dymek to sie zatrzymamy:) cool cool a i mam nadzieje ze ktos z was juz jezdził po wawie bo ja ciemny a wiecie jak sie w wawie jezdzi :(

FireBird! - Sro Gru 10, 2003 9:35 pm

[quote="Neo"]Wiec tak Jimi jedzie ze mna na bank jezeli nic strasznego u mn9e nie bedzie sie działo jezeli np szyna bedziesz chciał ze mna i z Jimim jechac to drzwi otwarte nie wiem jak wolicie jechac w 4 wiec liczy sie to z konfortem ale i tez z gazem bo w 5 osob wyjdzie to taniej to juz wy musicie ustalic bo ja mam i tak wygodnie :D ale mysle ze w 4 osoby by było lepiej o ja jestem długi i mam troche daleko siedzonko oduniete ale jak ktos wytrzyma i jest twardki a nie mietki :P to dojedzie jak jakies pytania to na GG:1357003


PS: nie ma u mnie w samochodzie Palenia fajek i zielonego koloru :D Pivko mozna wypic ale bez rozlewania ofkoz bo ja mam ochote dojechac i wrucic z czstym srodkiem i pachnacy m:D a jezeli bedziecie mieli ochote na fajke albo jakis inny dymek to sie zatrzymamy:) cool cool a i mam nadzieje ze ktos z was juz jezdził po wawie bo ja ciemny a wiecie jak sie w wawie jezdzi :( [/quote]

O qrwa lol, najlepiej zalozcie lapcie zeby dywanikow nie ubrudzic...

Neo - Sro Gru 10, 2003 10:22 pm

Jak cos ci nie pasi to siij poprostu powiedziałem to co prosze zeby było spełnione bo ten samochod baranie nie jest moj tylko mojej matki takiego jak go wzialem taki on musi wrucic a ze jestem osoba nie palaca to idzie mi to na reke i nie mam ochoty zeby mi samochod przesiak dymem eh szkoda pradu na ciebie
FireBird! - Czw Gru 11, 2003 12:05 am

[quote="Neo"]Jak cos ci nie pasi to siij poprostu powiedziałem to co prosze zeby było spełnione bo ten samochod baranie nie jest moj tylko mojej matki takiego jak go wzialem taki on musi wrucic a ze jestem osoba nie palaca to idzie mi to na reke i nie mam ochoty zeby mi samochod przesiak dymem eh szkoda pradu na ciebie[/quote]

Urzekla mnie twoja historia

Kiler - Czw Gru 11, 2003 7:10 am

neo respect jak fb nie chce stoba jechac to niech nie jedzie i nie truje dupy
pyz - Czw Gru 11, 2003 12:32 pm

ROTFL ;) Fire, znowu zamieszanie robisz buraku :D
szyna^ - Czw Gru 11, 2003 1:32 pm

BUeh Kiler Ty to wyjebales motywa ;] jak On nie z bialego typie! po kija sie w ogole wpierniczasz.
Neon sluchaj jak cos to rezerwuj szefowi miejsce ale ja jeszcze pokombijuje bo oma 3ba wziasc i srom i auchima i kala i diaxa nie ? ;D no wlasnie.

tZ - Czw Gru 11, 2003 1:39 pm

phi ja ta ma rowerku bende zapierdalac:P przynajmniej na zdrowie mi to wyjdze:P wezme jeszce wuzeczek to i kompa swojego zabiore
kozako - Czw Gru 11, 2003 2:05 pm

a ja sie podczepie hulajnoga do taza ;]
pyz - Czw Gru 11, 2003 6:23 pm

to ja sie bujne najpierw do B-stoku i z Wami sie zabiore .. podczepie sie do kozy na lince i rolkach ;)
kozako - Czw Gru 11, 2003 6:43 pm

ta... i bedzie mozna zaprosic TV, beda sponsorzy i piwo za darmo ;]
tZ - Czw Gru 11, 2003 7:26 pm

huuuuh
duzy ladynek:P albo bende musial jakis doping sprawic:P albo bedziem siedziec w pierwszym pubie :P za bialym:P chyba ze jakis ze motorower porzycze z plugiem

pyz - Pią Gru 12, 2003 3:47 am

kup se duzo red bulli ;D
szyna^ - Pią Gru 12, 2003 12:21 pm

Hah! Pyza jak Ty jedziesz na rolkach to ja sanki za wami ;] podczepie i jedziem ;] tazun zjesz pigsa i bedziesz popierdalal szybciej niz Neo samochodem ;D (bez obrazy Neon)
pyz - Pią Gru 12, 2003 1:17 pm

hahaha a jak nie bedzie sniegu to co ? :)
Auchim - Pią Gru 12, 2003 1:18 pm

hehe mi to wisi kto, po co , gdzie i dlaczego bedzie ze mna jak coś jechał :) . Zrzućcie mi się tylko na naprawe skrzyni biegów , silnika, zawiechy i jedziemy :P . A dla Neo zrzucie sie na odswierzacz powietrza do samochodu i na odkurzacz na jakiejś stacji benzynowej i tez bedzie luzik :)
tZ - Pią Gru 12, 2003 5:05 pm

pyzek zalezy o jaki red bulle ci chodzi:P
CegShin - Pią Gru 12, 2003 6:15 pm

Fire a Ty jedziesz i masz jakis transport :> ?
duke - Pią Gru 12, 2003 6:23 pm

a kto tak wogle to organizuje?
pyz - Pią Gru 12, 2003 7:13 pm

Rycerz i Drzewiec ;d
szyna^ - Sob Gru 13, 2003 10:01 am

Hah! dobre Pyzax
ryq - Sob Gru 13, 2003 1:34 pm

jedzie ktos z Poznania albo okolic z kim moglbym sie zabrac? ;]
tZ - Sob Gru 13, 2003 1:51 pm

heehe :P ja wiem ze bialy jedzie:P
Diax - Sob Gru 13, 2003 6:41 pm

no tak planujecie wszystko ale czy turniej nabank bedzie bo nci nie wiem troche mnie tu nie bbylo na forum wiec mnie mozecie oswiecic, szynax to ty jedziesz z neo czy z auchimem i czy wogle auchim bierze fure??Vitez moglbys sie odezwac na gg do mnie ( 5007034) lub napisz tutaj co juz wiesz na temat turnieju lub co zalatwiles i wogle!!
:twisted:

pyz - Sob Gru 13, 2003 7:40 pm

ryq, ja jade ale PKP :D
Grzdyl - Sob Gru 13, 2003 9:26 pm

<------------ PKP sux...

wybierz konkurencje... ;)

kurz - Sob Gru 13, 2003 9:43 pm

jesli jade pkp to przez poznan i wiec juz 2 po drodze jest :P
ryq - Sob Gru 13, 2003 11:25 pm

no ja tez PKP wiec daj mi jakis namiar na siebie to sie zgadamy ;]
pyz - Nie Gru 14, 2003 2:43 am

GG# 81442
vitez - Nie Gru 14, 2003 4:23 am

Cytat:
napisz tutaj co juz wiesz na temat turnieju lub co zalatwiles i wogle!!

A co to sa wogle? ;)
Napisalem w innym topiku, nie chce mi sie tutaj przeklejac wiec milego szukania ;) .
A dokladniej - jak beda konkrety to napisze bo to co napisalem to nie konkrety.
Data 31.01-1.02 odpada bo ja wtedy nie moge :P , wiec tydzien albo dwa pozniej... wystawiam z tym ankiete.

szyna^ - Nie Gru 14, 2003 10:11 am

Diax ja nie wiem z kim jade ...... ale cos czuje ze bede PKP cisna :/
Bo to Polska ;d

Diax - Nie Gru 14, 2003 6:01 pm

Szynax pociag tanszy i lepsza faza :) ale koluj sie najlepiej na wozek z kims to bedzie gitez
:twisted:

szyna^ - Nie Gru 14, 2003 6:23 pm

ja to moge i z buta cisnac ;d jawnie !
Rezor - Nie Gru 14, 2003 7:20 pm

iel to wszystko bedzie kosztowac tzn. zeby przezyc nocleg itd.
tZ - Nie Gru 14, 2003 7:28 pm

hehe nocleg:P to najmnijeszy problem:P gdzie zasniesz tam sue obudzisz:P wazne zeby bylo za co pic i miec na powrut
Kumanus - Nie Gru 14, 2003 8:32 pm

ja to min 250 licze ;] wpis ok 100 vitez cos burczal ... i zostaje 150 w tym transport picie, i jedzenie ... :>
pyz - Nie Gru 14, 2003 9:05 pm

Post Diaxa mnie zainspirowal i wymyslilem cos dla Rycerza ;]
"Vitez jest Gitez!" :)

tZ - Nie Gru 14, 2003 10:47 pm

och duzo kasy na ferie:P :P pujdzie tyle imprez i jeszce zjazd:P haha zostane goly i wesoly:P
vitez - Pon Gru 15, 2003 12:05 am

Cytat:
ja to min 250 licze ;] wpis ok 100 vitez cos burczal


Jak cie burkne to sie odwiniesz i sunamuk z ciebie sie zrobi ;P . Gralnia - licze jakies 60-80zl za dwie doby o ile bedzie nas duzo i wezmiemy calosc "na wlasnosc" - gralnie wola miec pewny dochod w okreslonej kwocie niz "niewiadomo ile klientow bedzie na ta nocke" . Ale to bede jeszcze negocjowal. Do tego nocleg - 30-40 zl za dobe. Doliczcie sobie dojazd, zarcie i picie i sadze ze min 300zl powinniscie miec w kieszeni ;) . A lepiej wiecej niz mniej by kolegom pozyczac lub by cos zostalo na afterparty ;)

szyna^ - Pon Gru 15, 2003 10:58 am

No i jeszcze striptiz ;D hahaha! ;] bierzcie po 5 stow i starczy mysle ;] (500zl)
pyz - Pon Gru 15, 2003 2:20 pm

Zarcie? Zupa chmielowa miales na mysli? ;)
tZ - Pon Gru 15, 2003 5:06 pm

chmielowa albo rzytnia nie widze roznicy ostatecznie moze byc z ryzu:P
Grzdyl - Pon Gru 15, 2003 8:18 pm

ryz moze kurz przywiezie? to cos sie na miejscu przecedzi... ;)

<joke> kurzu... o nic mnie nie posadzaj :D ...

tZ - Pon Gru 15, 2003 9:24 pm

wsumie jescze ziemnieki moga byc ale to do roja prosba:P
szyna^ - Wto Gru 16, 2003 5:04 pm

Ha! Japan sake przywiezie ! to jest mysl ;]
tZ - Wto Gru 16, 2003 6:30 pm

jak to sie pije? :P
Jimi - Wto Gru 16, 2003 6:52 pm

No i jest juz coraz lepiej ... Neo dzieki za zaproszenie - skozystam z przyjemnoscia i postaram sie nie nabrudzic oraz nie zostawic za soba brzydkiego zapachu przetworzonych ziol homeopatycznych ... :] wystarczy tylko jeden postoj (;>) a reszta wspoltowarzyszy nie bedzie sprawiala wiekrzego problemu w trakcie drogi do miejsca przeznaczenia. Takrze co tu wiele mowic wszystko przed nami i zobaczymy co sie stanie - tudziez jak przezyjemy wielka banie. Ha najpierw przyjdzie nam przetrwac noc przelomowa na 1 stycznia i miejmy nadzieje ze zapaly do wielkich impez nie opadna za mocno :>



-----------"Alpenhashish taki pyszny taki czekoladowy..."------------

Kiler - Wto Gru 16, 2003 7:07 pm

doustnie ? :wink:
Diax - Wto Gru 16, 2003 7:29 pm

hmmm a nocleg naprawde jest wam potrzebny?moim zdaniem to jak bede zjebany to poloze sie byle gdzie i sie przekimam bo napewno nie skieram tyle waluty na poprzednim zjezdzie spalem tylko 1 noc i to chyba 3 godziny wiec tym razem nie mam zamiaru spac i wydawac nie potrzebnie kase hehe
tZ - Wto Gru 16, 2003 9:40 pm

zawsze sie mozna przekimac na centralnym i jeszce kasy troche zarobic:P
szyna^ - Sro Gru 17, 2003 8:30 pm

Sprzedamy Taza na dziwke i kasa bedzie :P
ryq - Sro Gru 17, 2003 10:13 pm

mozna jeszcze jakas gitare przywiesc i cos zaspiewac w metrze :D tez troche kasy wpadnie :D a taz moze zatanczyc cos w rytm muzyki zeby klientele zachecic do rzucania drobnych :D
tZ - Sro Gru 17, 2003 11:53 pm

szyna z tym centralnym to o tobie myslalem:P ryq gitarke? neee gitarka nie lepiej flet albo jakiegos puzona
bre - Czw Gru 18, 2003 12:14 am

w metrze to raczej nie bo tam juz konkurencja jest rozstawiona (jakis koles grajacy na saksofonie, inny gra na jakis takich dmuchanych patyczkach :D )
ale z tanczeniem dobry pomysl :) ))

pH - Czw Gru 18, 2003 5:40 pm

chlopcy wy jeszcze nie wdzielscie taza w akcji ;)
razem z szyna tworza taki duet :) ze jak tylko sie usmiechna to kasa sypie sie nie wiadomo skad ... a i jeszcze ladnie dziołchy zagaduja :)

Icer - Czw Gru 18, 2003 6:05 pm

hehe szyna jak szynaale taz to ... uu bez komentarza :D alwaro jak nic :p
tZ - Czw Gru 18, 2003 6:45 pm

alvero jak alvero :P ale szyszalem ze dzis icer miales farta i tylko puch cie uratowal:P
szyna^ - Pią Gru 19, 2003 5:24 pm

hHhahah ;]
Pucha wezmiemy i sprzedamy dla kibicow ;] powiemy ze On a jakims tam teamem co legia nie cierpi ;D

vitez - Pią Gru 19, 2003 8:16 pm

Cytat:

Pucha wezmiemy i sprzedamy dla kibicow ;] powiemy ze On a jakims tam teamem co legia nie cierpi ;D


Polonia Warszawa albo Widzew Lodz :>

duke - Sob Gru 20, 2003 9:48 pm

cisza...
ryq - Sob Gru 20, 2003 10:36 pm

kazdy kupuje prezenty na swieta i sprzata w domq ;]
kfak - Sob Gru 20, 2003 11:18 pm

choinka kupiona ?
pyz - Nie Gru 21, 2003 3:52 am

To w ramach "terminu zlot w Wawie", grania na puzonach, kibicach Legii Warszawa i prezentow na gwiazdke, porozmawiajmy rowniez o kopulacji chomikow, np taki jak ten obok o tam o <---- .. Nie zastanawialo Was nigdy, jak to one robia? Jak ktos ma jakies pomysly, walcie smialo, bo ja np ni chu ja nie wiem ani nigdy nie widzialem jak bzykaja sie chomiki ;) Hehehe
Sensei - Nie Gru 21, 2003 5:18 am

0ee pyz kurwa nie widziales? Ja tez nie ale chuj z tym. Dzisiaj bylo Ostro :]
Magnus - Nie Gru 21, 2003 8:38 am

No co wchodzi chomik na chomiczke. A jak chcesz to zobaczyć to discovery po 24 pooglądaj. :lol:
Kiler - Nie Gru 21, 2003 10:29 am

Cytat:
To w ramach "terminu zlot w Wawie", grania na puzonach, kibicach Legii Warszawa i prezentow na gwiazdke, porozmawiajmy rowniez o kopulacji chomikow, np taki jak ten obok o tam o <---- .. Nie zastanawialo Was nigdy, jak to one robia? Jak ktos ma jakies pomysly, walcie smialo, bo ja np ni chu ja nie wiem ani nigdy nie widzialem jak bzykaja sie chomiki ;) Hehehe


one na 69 nonstop jadą ....
a zeby sie zaplodnic to n małysza ....
[facet prostuje nogi i rece]
a na koniec skacza jak twoj awatarek ;]

szyna^ - Nie Gru 21, 2003 12:24 pm

BUeh ostre tematy ;]
Nuclear - Nie Gru 21, 2003 4:15 pm

wow proponuje XXX BUSTY NURSIS, XXX SEXUALNE MONSTRA jako filmy edukacyjne :P
Sensei - Nie Gru 21, 2003 5:43 pm

Nuc a ty sie edukowales z tych filmow? :P
pyz - Pon Gru 22, 2003 5:46 am

Kiler, wiedzialem, ze moj avatar ma w sobie cos zwiazanego z seksem, buehehe ;)
Neo - Pon Gru 22, 2003 4:43 pm

Pyz my all wiemy ze ty masz tylko 69 w glowie :D
Kiler - Pon Gru 22, 2003 9:54 pm

tuba :D
pyza erotomanek :]

Kala - Wto Gru 23, 2003 3:50 pm

Nuclear nie swiruj lepsze sa:
Lesbian.Dolls.10.Pr0nStarS.
Pink.Velvet.The.Innocence.of.Lesbian.Love.
The.Violation.of.Briana.Banks.XXX.Lesbian.Battleangel.
The.Violation.Of.Aurora.Snow-XXX.XeNOCIDE.
Titty.Mania.9.Lesbian.Edition.
Lesbian.Pantyhose.Sex.
Service.Animals.15.Joey.Silvera's.Evil.Angel.
Natural.Born.Titties.xxx.
Spit.Shined.2.Platinum.X. <--- buhahha jaka nazwa szok :-)

szyna^ - Wto Gru 23, 2003 6:23 pm

Hah! Kala Ownz!
levy - Czw Gru 25, 2003 12:22 pm

bla bla bla [; [; [; Puscimy Viteza na pigalak w wawie jakas kasa bedzie :O :D :D:D
zyz - Czw Gru 25, 2003 9:42 pm

Pomyslcie sobie ze zaraz wam zjebie humor swiateczny :)
TEZ PRZYJADE :D

szyna^ - Pią Gru 26, 2003 11:03 am

Zyzu nie przesadzaj...
levy - Pią Gru 26, 2003 12:16 pm

szynka!! szyn3k!! szyna!! :D d
szyna^ - Pią Gru 26, 2003 12:36 pm

Ta ? :shock:
luz - Pią Gru 26, 2003 6:09 pm

to tak patrze, same zjeby na tym turnieju beda, to i ja. ;) wkoncu z pyza i wiekkongiem umowilem sie na miche ryzu. Ale wiecie, na bym sobie tam na tym turnieju cos zagral od niechcenia, ( pyz pizdeczko ty tez ;P ) takze zrobcie tak zeby bylo dobrze.
kfak - Pią Gru 26, 2003 6:59 pm

GEJ!
Kumanus - Pią Gru 26, 2003 7:47 pm

i wszyscy zamiast pic to beda wdupiac ryz od japana :D
Icer - Sob Gru 27, 2003 7:24 am

wdupisac ??? to kumanu mówisz u was ryż w czopkach ?? hehe:D
Kumanus - Sob Gru 27, 2003 10:53 am

ta, ale tylko dla przyjezdnych :P
sprostowanie wdupiac tzn jesc .. 8)

szyna^ - Sob Gru 27, 2003 10:57 am

Japan obiecal ze bede sake przywiezie ;] ale pije tylko z szefami ;]
duke - Sob Gru 27, 2003 3:32 pm

ehe ;]
Wspolnik - Sob Gru 27, 2003 4:31 pm

Szyna ale ja cos slyszalem ze szefowie cyberlandu to abstyneci :D
Wiec moze sie podzieli i z nami :D bo co sam wychleje ?? Nie damy mu... :P

zyz - Sob Gru 27, 2003 7:46 pm

uff :) jak to dobrze ze ja nie pije :) wiecej dla was :) ja sok wy sake :D kto predzej padnie :>
A tak apropos :) miseczka ryzu + kurczaczek obowiazkowo:P a Vitez mi mowil ze obok gdzies zaraz jest Wietnamska restauracyjka :mrgreen:

kfa kfa kfa q :D a ty to ten opis to chyba masz z leksza nieaktualny :D
A kaczke z grilla to tez bym zjadl :*

szyna^ - Nie Gru 28, 2003 1:02 pm

JApan ma w tej restauracji za darmoche ;] takze ludzie nie dygac nie bedziemy glodni ;]
Wspolnik - Nie Gru 28, 2003 1:30 pm

Oj nie ale to juz zaczyna byc bezczelne, jak wy mu jezdzicie. NIe zdziwie sie jak nie przyjedzie albo przyjedzie i wam na start wszystkim dopierdoli :D Tak rach ciach i Szynkos na 3 miechy w gips :D
kfak - Nie Gru 28, 2003 1:55 pm

e no moze i nieaktualny zyz, juz zmieniam,

a co do kaczki z grilla to spierdalaj ;* bo next time piaseczno#2 (MIALEM NIE PRZYPOMINAC :P ?) Ciebie wrzuce na grilla i oszamie ;d albo Cie z piotrkiem(nie podawac xywy ;p) zamkne w szafie :]




kfak: zyziuuuu .....
zyz: co ?
k: spisz ?....
z: NIE!
2min ciszy
k: zyziu....
z: e?
k: spisz?
z: przestan bo Ci zakurwie !
3min ciszy
k: zyziu...... spisz?


ja prosze pokoj niedaleko zyza !!! :D

/pamietasz ;D?

kurz - Nie Gru 28, 2003 1:57 pm

:shock: nie przejmuj sie wspolnik maja raka :lol:
btw.
nie ma darmowego zarcia!!! :P :P:P przeciez nie znam wszystkich :twisted:

luz - Nie Gru 28, 2003 2:43 pm

a kurz ma sars! ;) ... pozatym wiekkong , jak nie masz za free , to pakuj woka + psa burka , i juz mamy zagryche do sake! grunt to sie zoorganizowac. ;)
Wspolnik - Nie Gru 28, 2003 2:47 pm

Ma. No nie nastepny :? Kurz nie martw sie dojebiemy im razem :D tym razem darujemy Szynie i on sie do nas przylaczy :D :wink: :twisted:
szyna^ - Nie Gru 28, 2003 9:38 pm

Wspolas, Japan wie ze to na zarty ;] Ja Go kurwa kocham!i mam z Nim fote ;]
zyz - Pon Gru 29, 2003 12:50 am

Szyna mowisz o tej w samych majtach ty na kurzu on pod toba ?:D hyhy ;s
Luz, Kurzu psa nie zalatwiajcie :D mozesz szczeniak wpadnie to bedzie zagrycha :) )
Wspolnik co do dojebywania im razem :) zapomnij :) )

Jak ja dostane pokoik kolo kfaka to qrwa zapierdole :D aha kfaku a tak przy okazji :) uwazaj ostatnie jestem troche poddenerwowany itp :) wiec siedz cicho i qrwa na grilla + cebulka cala scena ctf'a se powpierdala :)

Wpolnik jeszcze jedno wez troche wyluzuj przeciez to tylko zarty ;p a kurz zanim by im najebal to my go schlejemy tzn oni bo ja jestem niepijacy od czasoof Piaseczna :) ... kfak bierz Cheifa do wawy i nie pierdol :PPP

Wspolnik - Pon Gru 29, 2003 3:03 pm

Dobra zyz to ty poluzuj gume, przeciez ja tez zartuje sobie, ale fakt faktem ze mu pocalosci jezdza :shock: a ja jestem obronca ucisnionych :D Szynkos no wlasnie co to za zdjecie ?? Takie o jakim zyz mowi ?? :D
kfak - Pon Gru 29, 2003 5:01 pm

zyzu...


[spodziewam sie odpowiedzi: co ??]


SPISZ :D ?


haha serio nie pijesz od tamtego czasu ;P ? niezla beka. przepiles gardziolo ;D ?

zyz - Pon Gru 29, 2003 6:17 pm

Wspol :D kurza stopa jest wporzadq :) i zdaje se sprawe ze go koffamy :) ) i ze to zarty :) oj Wspol ;]

Kfaku nie spie !!

No i nie pije moja nowa pasja mi na to nie pozwala :) ) zeby pic nalogowo tak jak kiedys ;s :) ) pozatym odpierdala mi juz po 2 piwach nie to ze mam Ueb slaby bo moglbym wypic wiecej ;] ale...zreshta moja sprawa dlaczego ;s

Wspolnik - Pon Gru 29, 2003 8:07 pm

Zyz ?? Zdaj sobie sprawe ze ja sobie zdaje z tego sprawe ze wy go kochacie (kazdy na swoj sposob :D ) :wink: Przeciez ja sobie kurwa zartuje :D :wink:
Kazwa - Wto Gru 30, 2003 12:50 am
Temat postu: khm khm ..
Ze sie tak zapytam.. A co to do **** pana ma zwiazanego z topiciem ? 8)
Sensei - Wto Gru 30, 2003 3:29 am

Jak to co? Omiawiane sa sprawy zwiazane ze zjazdem. Oni omawiaja sprawe kochania na zjezdzie :wink:
Wspolnik - Wto Gru 30, 2003 9:26 am

:D Kazwa przeczytaj sobie ze dwie storny wstecz to dowiesz sie czemu jest taki off-topic :D TO przez Szynkosa :D eh spamer jeden :P
szyna^ - Wto Gru 30, 2003 10:54 am

When i move U move! JUST LIKE THAT! EJ DJ BRING THAT BACK ;]
Wpolas mam zdjecie jak Kurz lezy na Zyzu ;] nago ;D Ha! moze kiedy pokaze ;]


Kfaku.....

zyz - Wto Gru 30, 2003 4:29 pm

o q! :) szyna no nie pilem a nie pamietam tego C: ojojojo :D musi byc hardcorowe to zdjecie:) wez zroob mi format A2 ;] i przywiez na turniej :D

Oluś i nie bulwersuj sie tak :D bo twoje jakies fajne zdjecie tez pewnie gdzies sie znajdzie :D :D Vitez caly czas za toba z aparatem latal to co ty se myslisz ze sa tylko takie fotki o ktorych ty wiesh ? :mrgreen:

szyna^ - Wto Gru 30, 2003 7:32 pm

Hah! Moze jak Kazia spala to Viciu tam z aparatejszonem latal ;]
Kiler - Wto Gru 30, 2003 8:18 pm

heheh vitez paparazzi ;]
vitez - Wto Gru 30, 2003 8:36 pm

Cytat:
Hah! Moze jak Kazia spala to Viciu tam z aparatejszonem latal ;]


Macie marzenia 8) , ja tylko oczka czarne Kazwy focilem :>

zyz - Wto Gru 30, 2003 9:29 pm

Taaa Viciu :) kazdy by tak mowil na twoim miejscu :P hyhy ;]
A tak apropo Vit :P na tych fotkach z turnieju to wiecej facetow napstrykales niz panien :D cos z toba nie tak ;s hyhy ;] starzejesz sie ;s

vitez - Sro Gru 31, 2003 2:02 am

Cytat:
A tak apropo Vit :P na tych fotkach z turnieju to wiecej facetow napstrykales niz panien :D cos z toba nie tak ;s hyhy ;] starzejesz sie ;s


Prosta zasada proporcji :P . Panny pstrykam gdzie indziej, przy innej okazji :P

szyna^ - Sro Gru 31, 2003 11:00 am

Hah! dobre ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group