Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Jakies bzdury z Audiotele =]

szyna^ - Czw Lis 03, 2005 12:23 pm

ADOLF/PUZON - WEZCIE WYWALCIE CZERSTWE TOPIKI I POSTY (wlacznie z moim teraz) Dzieki z gory bo znowu syf sie robi.
omen - Pi± Lis 04, 2005 9:29 pm

budzic STFU !

vote ban.
vote yes!

emilio - Pi± Lis 04, 2005 9:52 pm

a wiecie ze swieta tuz tuz .? przyjedzie sniety mikolaj i kazdy jak jeden dostanie prezet.. wszyscy beda happy i bedzie happy end (jesli adi zamknie topa do tego czasu) :)
pyz - Sob Lis 05, 2005 12:01 am

Cytat:
omen:
budzic STFU !

vote ban.
vote yes!


vote yes.

dzi¶ rano skurwy**** mnie obudził o 8:35, zamordować i nic więcej.

emilio - Sob Lis 05, 2005 12:22 pm

jaki ban.. zazuccie sobie relanium or smth.
kolo nie ma 14 lat wiec nie ma potrzeby banowania...

Killer - Sob Lis 05, 2005 1:25 pm

[quote="emilio"]jaki ban.. zazuccie sobie relanium or smth.
kolo nie ma 14 lat wiec nie ma potrzeby banowania...[/quote]

A jakby mial 14 lat to trzeba mu za to bana dac ??? ROTFL

emilio - Sob Lis 05, 2005 2:50 pm

mniejwiecej takie sa tu zasady (niepisane) ale tak jest.
poczytaj sobie kilka topow z archiwum to sie przekonasz...

budzik - Sob Lis 05, 2005 6:42 pm

pyzaty... zostan panisherem, zostaw quake i zacznij zabijac po kolei ludzi z topikow... beda o tobie bisac w gazetach, bedziesz gitem...

widze ze Emilio cos niecos kuma sprawe... bo wlasnie sprawa jest taka... wystarczy ze cos napiszesz co nie pasuje ktoremus adminowi (stare wygi znajacy sie jak lyse konie) to od razu mala narada. ale co ja tu mam do pwiedzenia....
co do tego ze ktos ma 14 to nie mam nastawienia ze bedzie tylko pieprzyl glupoty... ale Emilio trafnie zauwazyl ze najczesciej wpadki mieli takowi...
Killer a czemu ty tak sie do mnie czepiasz... ?? nie wiem czy Rodzina [P] zawsze bedzie utrudniac zycie na Forum [PKS]'om?? bz sens...

po zatym slyszalem ze admini powinni byc bezstronni... no i fakt adolf mial racje... zebym nie wpisywal sie azzzz tak czesto bo to robi zamieszanie... zrozumialem o co mu chodzi i koniec. a wy dalej trujecie dupsko. wogole jakie budzik Vote ban. bez sens. czujesz sie pyz super...?? ale chyba pelna satysfakcja jest wtedy kiedy jeszcze jeden "Kolega" napisze [color=red]R A C J A ! ! ![/color] w kupie sila... eh... tylko szkoda ze kupa smierdzi.


szczerze... zbanujecie mnie... pff... trudno. zbanujecie mnie z coolnetu. pff... tez trudno. nie bede calowal [P]aniczów po stupkach bo trzymaja wladze (i trzeba niestety przyznac) na polskiej scenie CTF'a jedyny Orlan ktorego musicie tolerowac. bo ma Duzo do powiedzenia...

ale i tak chcial bym sympatycznym akcentem zyczyc wam milej soboty. bawcie chlopaki moze po kilku glebszych pomyslicie ze scena ctf'a to jak juz ktos powiedzial Rodzina... a nie wieczna konkurencja.

POzdraWIam 8)

Killer - Pon Lis 07, 2005 4:13 pm

Budzik... teraz to dopiero przegiales pale. Odjebaj sie od [P], bo jedyna osoba ktora sie udziela na forum i była z [P] jestem ja... A z [PKS] wojuje jezeli sie nie myle [S]... a ze ja jestem z [S] to tesh z natury was nie lubie hahahaha ;) To byl zart oczywiscie, a napisalem go dlatego ze nie kumam o czym ty wlasciwie pierdolisz :twisted: :twisted:
Grzdyl - Pon Lis 07, 2005 7:05 pm

kiler wypraszam sobie stwierdzenie ze jestes jedyna osoba z [P] ktora sie wypowiada na forum...
i wez popracuj nad zartem bo cos ci nie wychodza ostatnio....

szyna^ - Wto Lis 08, 2005 12:02 am

morda Grzdyl.
budzik - Wto Lis 08, 2005 9:37 am

ok... poprawka... we wczesniejszym moim poscie nalezy zmienic [P]aniczow na [S]zlachcianki ;-)

Szyna a tobie co...

emilio - Wto Lis 08, 2005 12:44 pm

a moze "mordka grzdyl" ;)
szczekus - Wto Lis 08, 2005 4:29 pm

no coz budzik ma racje ale co z tego jak i tak wszystko rozejdzie sie po kosciach bo przeciez swoj na swego nie oskarzy .. smutna prawda ze zawsze sie opierdala takich 14 latkow co przydka pisza albo gosci co sa w innym nie lubianym clanie albo ogolnie ktos ma cos do 1 osoby to odrazu reszta musi tez pokazac ze go nie lubi ze go maja w dupie i chca byc fajni a nie sa .... ale coz sprawa ucichnie poleci kilka banow kilka ignored kilka nowych flamow o to co szyna chcial powiedziec do grzdyla ...... miejmy nadzieje ze szybko zamkna ten topick bo i tak nic to nie da i mozna miec tylko nadzieje ze orlan to przeczyta i da admina komus bezstronnemu .. ja proponuje kazpexa kogos doroslego z zw zem i jednego grzdylowi ... wtedy zobaczymy co zrobi ssss jak co 2s bedzie kickowane przez grzdyla ale coz to i tak do niczego nie doprowadzi i bedzie po staremu czyli "S" & friends ....
shinoda - Wto Lis 08, 2005 6:45 pm

Cytat:
wtedy zobaczymy co zrobi ssss jak co 2s bedzie kickowane przez grzdyla ale coz to i tak do niczego nie doprowadzi i bedzie po staremu czyli "S" & friends ....


nic, bo grzdyl nie bedzie kickowal, poniewaz jest to niezgodne z jego filozofia postepowania wobec innego czlowieka/gracza :shock:

emilio - Wto Lis 08, 2005 8:10 pm

shi nazywaj to jak chcesz, ja bym to nazwal "wporzo"
budzik - Wto Lis 08, 2005 8:23 pm

no nie ma co ukrywac... taka filozofia powinna sie tyczyc nie tylko grzdyla ale kazdego gracza... a jezeli nie gracza to przynajmniej ADMINA.
Rezore - Wto Lis 08, 2005 8:41 pm

zawiało nudnymi postami budzika


głupia jest ta ankieta :cry:

szczekus - Wto Lis 08, 2005 10:12 pm

nie wiesz o co chodzi to sie umyj a nie wpieprzasz na pol gwizdka :/
Grzdyl - Sro Lis 09, 2005 12:40 am

shi poprawna wersja to:
-nie rob drugiemu czego sam nie chcialbys doswiadczyc...
no i nie toleruje ludzi ktorzy potrafia tylko obrazac innych, sa prostakami i sila narzucaja innym swoja wole... dlatego pojawily sie zgrzyty...
(pieknym przykladem osoby ktorej nie toleruje jest koles z dupa w avatarze ktory wrzucil swoje jakze inteligentne 2 grosze do wspolnej skarbonki... ;) )

jestem systematycznei kopany z innych severow poza coolnetem (prawdopodobnie i to tez sie zmieni na moja niekorzysc) i jezeli juz nie bede mial gdzie grac w ctf-a to pozostanie mi zrezygnowac i przeniesc sie na gre nie skażon± adolfami,szynami i innymi nowotworami tej sceny...

szyna chcialbym ci cos napisac ale ty i tak tego nie zrozumiesz...
wiec pozostaje wierzyc ze twoja nieswiadomosc jest błoga...
prawie tak jak u dzieci z autyzmem...

Grzdyl - Sro Lis 09, 2005 12:53 am

a jednak sie wpisalo ;)
Yokai - Sro Lis 09, 2005 6:09 am

hm... nierozumiem czegos ? jestes kopany z kazdego serwera w Polsce Grzdyl ?
budzik - Sro Lis 09, 2005 7:09 am

zaraz zacznie sie jadka...
shinoda - Sro Lis 09, 2005 7:11 am

Cytat:
grzdyl:

no i nie toleruje ludzi ktorzy potrafia tylko obrazac innych, sa prostakami i sila narzucaja innym swoja wole... dlatego pojawily sie zgrzyty...


zgrzdyle, chciales powiedziec :-)

osoby, o ktorych piszesz, potrafia tez byc mile i kulturalne wobec inncyh, jesli tylko chca... wiec to chyba na takiej dosc wybiorczej zasadzie... ;)

Killer - Sro Lis 09, 2005 8:30 am

Poprostu rozjebales mnie budzik swoim postem... "pomylilem [S] z [P]" ! Rzeczywiscie jest to nic nie znaczaca pomylka... ROTFL

A jezeli uwazacie ze to forum nie jest tolerancyjne to to budzik powinien jush dawno dostac bana chocby za swoj podpis, bo zawiewa mi on skrajna nietolerancja czyli antysemityzmem, wiec spierdalaj na forum mlodziezy wszechpolskiej, a mnie nie wkurwiaj hehehe :twisted: :twisted: :twisted:

budzik - Sro Lis 09, 2005 8:44 am

JEzeli kiler jestes rozgarniety to powinienes zauwazyc ze jest to Kawał... dosyc znany... ah zapomnialem ze jestes Twardy i Powazny jak reszta [S]taruszków. i widze naprawde ze juz nie masz do czego sie przyczepic i lapiesz sie wszystkiego... a to ze sie denerwujesz nie wplywa na moj tok myslenia, innymi slowy mowiac leje na to. :)
szyna^ - Sro Lis 09, 2005 10:31 am

Grzdyl poprostu Cie kurwa nie toleruje, raz u mnie przejebales to chuj olalem ale za drugim juz nie moglem.... takze zmien scene jak Ci nie pasuje, oby nie na Etpro bo tam juz "szyny i adolfy" zaczynaja dzialac.
Kazwa - Sro Lis 09, 2005 11:48 am

;D i Kazwy
szyna^ - Sro Lis 09, 2005 2:46 pm

to fakt ;> i Ziutki i Edki i Sosny i tp :P
Killer - Sro Lis 09, 2005 3:11 pm

Budzik ja sie nie denerwuje, leje na to wszystko rowno, tak jak reszta [S]tarej [S]ceny CTF, ktora jush to wszystko przezyla nie jeden raz i niejednego "budzika" heh
pyz - Sro Lis 09, 2005 6:46 pm

na WoWie tez jest spalony ;) "pyzmeny, kribole, shinody..." ;)
budzik - Sro Lis 09, 2005 8:35 pm

tyle ze ta twoja stara scena jest prawie tak stara jak ja... wiec nie becz... nie jestes [S]am.
Killer - Czw Lis 10, 2005 10:16 am

"prawie" robi wielka roznice :lol: :lol: :lol:
budzik - Czw Lis 10, 2005 11:36 am

napisalem prawie bo sam nie jestem pewien ile ma... wiec napisz mi ile...
szyna^ - Czw Lis 10, 2005 1:32 pm

idzcie kurwa sie produkowac na gg...
budzik - Czw Lis 10, 2005 2:27 pm

wlasnie szyna nie w tym rzecz... na gg to wiesz rozejdzie sie po kosciach a tu zostanie... killer ma bardzo wielka chec czyms mi dojebac ale mu nie wychodzi. ani nawet sie nie denerwuje... hu*pip*mi nie rzucam, wlosow z glowy nie wyrywam. wiec killer'ze skoncz ta swoja gierke bo nie poto zalozylem ta... ankiete ...zeby sie z toba klucic. jeeli masz mi cos do napisania to prosze bardzo ale tak jak to powiedzial szyna, a nie tu... masz sprawde do mnie to do mnie. 3 osoby nie sa potrzebne.

moj gg znasz... a jezeli nie to napewno ktos ci poda... potem z mila checia wkleje nasza rozmowe na forum... bedziesz mial satysfakcje i sie ludzie dowiedza o naszej rozmowie... wiec czekam na odpowiedz...

jezeli jednak to co napisalem wyzej to nie prawda to skoncz przypierdalanie sie do mojej osoby.

Rezore - Czw Lis 10, 2005 4:40 pm

ja chce na admina matrixa inteligenty,czesto gra,nie spamuje forum,i wogle jest git:P<lol> :wink:
Killer - Pi± Lis 11, 2005 11:51 am

Sory Budzik ale prawda jest taka ze sie do mnie dojebales pierwszy, a to tylko dlatego ze zazartowalem ze nie ma mnie na twojej liscie. Naprawde mam Cie kolego gdzies :roll:

P.S. nie odpisuj mi prosze, bo chce zakonczyc jalowa dyskusje. THX

budzik - Sob Lis 12, 2005 2:49 pm

tylko dla sprostowania. nie dopisalem cie do listy bo nie miales poparcia. no moze 1 osoba. o to nadodatek ty sam.

ok konczymy wymiane zdan i pogladow... tak :?:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group