Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - debilizm na mase

Bush - Nie Gru 18, 2005 10:03 pm
Temat postu: debilizm na mase
dzis tj 18.12 byl rozgrywany mecz pomiedzy xm a zm chyba nie wiem zreszta i po wejsciu na serwer prozac zostalem wyrzucony z serwera i zbanowany ok. bylem pod innym nickiem.zmienilem nick na [x:m]BUSH i ponownie wszedlem i po jakims czasie znowu to samo kop i ban!!! co to qrwa jest?
prywatne widzimisie sedziego viteza????
gram w XM i chyba mam prawo do bycia na serwie podczas meczu??? a ty vitez pomysl na drugi raz co robisz bo zachowujesz sie jak debil.

Kazwa - Nie Gru 18, 2005 10:51 pm

o! Killer tez pisal, ze zostal zbanowany :D
Killer - Nie Gru 18, 2005 11:36 pm

wszedlem, nie zdarzylem zobaczyc co jest grane a jush ban :D
szyna^ - Pon Gru 19, 2005 12:23 am

hahaha owned by Vitez.[/u]
ChMiElU! - Pon Gru 19, 2005 6:57 am

ja dostalem kicka potem wchodze vit mowi ze to nie on :| rotlf
Prezes_Kiler - Pon Gru 19, 2005 7:17 am

jeśłi vit mówi że to nie on to ja jestem pewien że to nie on...

btw jezeli zw zostało kicknięte, xm też to musiał być grruuuuby mecz ;d

pyz - Pon Gru 19, 2005 8:23 am

chyba bede musial zerknac do logow.. :(
SiDq - Pon Gru 19, 2005 8:33 am

na pewno ; p
Adolf - Pon Gru 19, 2005 9:22 am

Moze x|m mialo za duzo specow ? Mysle ze tak bylo, bo was w tym klanie od zawsze bylo za duzo, aczkolwiek nie bylem na meczu, wiec ciezko stwierdzic co sie stalo. Jedno jest pewne. Vitez pwnz all ;D
Z sedziami cb nie ma sensu sie klocic. To jak walka z wiatrakami.

vitez - Wto Gru 27, 2005 4:41 am
Temat postu: Re: debilizm na mase
Cytat:
po wejsciu na serwer prozac zostalem wyrzucony z serwera i zbanowany ok. bylem pod innym nickiem


Tu masz odpowiedz dlaczego zostales wyrzucony po raz pierwszy.
Sedzia nie ma obowiazku prowadzic bazy danych wszystkich fejkow wszzystkich graczy by wiedziec kogo nie wywalac.
Gracze maja (zapisany w regulaminie) obowiazek przebywania na serwerze pod ROZPOZNAWALNYM NICKIEM WRAZ Z TAGIEM klanu.
Zostales wyrzucony (levelban) po uprzedniej prosbie o opuszczenie serwera. To chyba normalne ze nie znalem twojego fejknicka i wzialem cie za zwyklego spec nie z klanu xM ktory "chce sobie tylko popatrzec" i ignoruje prosby o opuszczenie serwera?

A ze tlumaczyles sie cos pozniej ze nie bylo cie przy kompie i nie mogles zmienic nicka - nie moj problem... trzeba wlazic na serwer od razu pod real nickiem.

Cytat:
zmienilem nick na [x:m]BUSH i ponownie wszedlem i po jakims czasie znowu to samo kop i ban!!! co to qrwa jest?


Spytaj sie swojego CL. Na drugiej mapie mieliscie dwoch specow. CL zdecydowal zebys ty wyszedl. Nie wychodziles to poprosil mnie o usuniecie cie z serwera.

Cytat:

prywatne widzimisie sedziego viteza????
gram w XM i chyba mam prawo do bycia na serwie podczas meczu??? a ty vitez pomysl na drugi raz co robisz bo zachowujesz sie jak debil.


Patrzac na powyzsze argumenty... kto tu zachowuje sie jak debil, placze jak dzieciak i nie zna zasad?
Na drugi raz to jednak ty powinienes pomyslec - np nad sensem wchodzenia na mecz twojego klanu nie pod nickiem klanowym...
Ja zadnych dzialan gdy sedziuje mecz nie podejmuje pochopnie i nie ptorzebuje kilka razy myslec - tobie sie jednak cwiczenie myslenia przyda... zamiast bluzgow i nerw "bo Vitez smial cie kopnac z meczu TWOJEGO klanu" .

Na serwerze masz prawo byc:
- pod swoim nickiem z tagiem klanu
- jako jedyny spec

Gdy nie spelniasz tych warunkow - to juz nie moj problem.

Az sie dziwie ze mam cierpliwosc tego typu wyjasnienia pisac...

vitez - Wto Gru 27, 2005 4:48 am

Cytat:
Chmielu:ja dostalem kicka potem wchodze vit mowi ze to nie on :| rotlf


Ciebie kopnal serwer za jakis blad, nie pamietam dokladnie - pyz moze sprawdzic jak mu sie zachce. Koledzy z klanu tlumaczyli ci to chyba?

vitez - Wto Gru 27, 2005 4:51 am

Cytat:
Killer:wszedlem, nie zdarzylem zobaczyc co jest grane a jush ban :D


Zdazyles zobaczyc.
Pisales cos do mnie, jakies pytania natretne a ja natrenie sypalem tekstem ze jest mecz ligowy i prosze opuscic serwer. Nie posluchales sie i nadal pchales sie z pytaniami to odpowiedzialem ci ze to nienajlepszy czas i miejsce na pogaduchy i nastepnie, zgodnie z zasadami Clanbase - musialem cie wywalic z serwera (levelban) skoro po dobroci nie wyszedles :? .
Uwierz mi - nie robie tego z dzikiej satysfakcji i checi wykopania kogos a po prostu taki mam obowiazek.

vitez - Wto Gru 27, 2005 4:54 am

A na podsumowanie - naprawde wspaniale sie zachowali x|M przed meczem gdy wszedlem na ich kanal spytac sie o szczegoly i zostalem zbluzgany, przywitany tekstami "Spierdalaj!" itp oraz prawie pobili sie o to ktory z nich pierwszy mnie wykopie z ich kanalu...
Coz chlopaki - naprawde wspaniale sie sedziuje tak dojrzalym, odpowiedzialnym i gotowym do dialogu klanom jak x|M . Oby tak dalej !

Tylko zauwazcie ze ja nie placze o byle kurwa gowno bo maaaaamooo ktos mnie koooooopnaaaaal .

:twisted:

SiDq - Wto Gru 27, 2005 8:55 am

lamer spamer ; p
pyz - Wto Gru 27, 2005 9:02 am

huh :roll:
Killer - Wto Gru 27, 2005 9:45 am

huh 2 :roll:
shinoda - Wto Gru 27, 2005 1:17 pm

Cytat:
A na podsumowanie - naprawde wspaniale sie zachowali x|M przed meczem gdy wszedlem na ich kanal spytac sie o szczegoly i zostalem zbluzgany, przywitany tekstami "Spierdalaj!" itp oraz prawie pobili sie o to ktory z nich pierwszy mnie wykopie z ich kanalu...



dobre :)
daj logi na forum, chetnie poczytam, sprawdze poziom merytoryczny dyskusji :)

szyna^ - Wto Gru 27, 2005 3:17 pm

Jebac cb bo tam i tak tylko polakow w kakao wala.
pyz - Wto Gru 27, 2005 4:30 pm

mnie nikt nie wali, ffs - mow za siebie :oops:
Yokai - Wto Gru 27, 2005 6:12 pm

Cytat:
Jebac cb bo tam i tak tylko polakow w kakao wala


hm..sorki za oftop..ale co sie dzieje z tym cb, ze szyna tak pisze? tak pytam z czystej ciekawosci(lubie wiedziec co sie dzieje;p)

Kazwa - Wto Gru 27, 2005 7:08 pm

Ja np zauwazylam to, ze jak -ewc- sie wycofalo z CUP'a .. to te downy z 1dt strasznie zjechaly ich tekstami w stylu "polaks ffs" .. :P To jedyny problem, wg mnie .. Ale coz ja moge wiedziec, dopiero od 2 sezonow tam siedze ;) Szyna pewnie wie wiecej ..
ChMiElU! - Wto Gru 27, 2005 7:51 pm

ffs co to znaczy?
pyz - Wto Gru 27, 2005 11:41 pm

ffs = "fajne firanki slicznotko"

a dalej to idzie "pobzykamy sie?" - to taki tekst na podryw, ostatnio dosyc trendi.

vitez - Sro Gru 28, 2005 2:04 am

Cytat:
lamer spamer ; p


Musialem.
W jednym poscie to bylby za dlugi i burdel - nikomu nie chcialoby sie przeczytac.
A tak to z osobna na kazda, oddzielna kwestie odpowiedzialem.

emilio - Sro Gru 28, 2005 10:59 am

Cytat:
ffs co to znaczy?
zapytajmy sie kogos innego ;D
wiadomo smiechy musza byc ;)

Prezes_Kiler - Sro Gru 28, 2005 12:49 pm

ehehehe ja chce jeszcze ;d
pyz - Sro Gru 28, 2005 1:19 pm

fuck, fikasz szmaciarzu (do mnie)?

elo.

emilio - Sro Gru 28, 2005 1:55 pm

fiadomo fiutku, skad...
szczecho - Pon Sty 02, 2006 9:10 pm

Vitez wcale nie bylo spierdalaj tylko poiwedzialem zebys wyszedl z pokoju bo musimy pogadac a ze ty nie wyszedles to mamy regulamin ze jak ktos na prosbe nie wychodzi to dajemy mu kicka wiec nie pierdol
vitez - Wto Sty 03, 2006 1:17 am

Cytat:
Vitez wcale nie bylo spierdalaj tylko poiwedzialem zebys wyszedl z pokoju bo musimy pogadac a ze ty nie wyszedles to mamy regulamin ze jak ktos na prosbe nie wychodzi to dajemy mu kicka wiec nie pierdol


Bylo, ale nie od ciebie. Nie chce mi sie po logach szukac.
A jak chcecie se super tajne taktyki ustalac to zalozcie klucz/invite na kanal to raczej rozsadniejsze rozwiazanie, zamiast sie bic kto pierwszy kopnie :roll: .

emilio - Wto Sty 03, 2006 2:57 pm

pierdol to vitez... tak to przynajmniej bylo 15 osob szczesliwych i jedna nieszczesliwa...
vitez - Sro Sty 04, 2006 12:40 am

Cytat:
pierdol to vitez... tak to przynajmniej bylo 15 osob szczesliwych i jedna nieszczesliwa...


Ano... wlazl na mecz pod fejkiem... a moj stosunek do fejkow widac w podpisie 8)

Adolf - Sro Sty 04, 2006 1:05 am

i na banlist ;D
oConner - Sro Sty 04, 2006 8:33 am

[quote="vitez"]
Cytat:
pierdol to vitez... tak to przynajmniej bylo 15 osob szczesliwych i jedna nieszczesliwa...


Ano... wlazl na mecz pod fejkiem... a moj stosunek do fejkow widac w podpisie 8) [/quote]

Nic sie nie zmienilo ;] No moze poza data.
Jeszcze widze sie z tym nie pogodzili, a mieli czas przywyknac.


your,
Jezus

vitez - Sob Sty 07, 2006 9:28 pm

Cytat:

Nic sie nie zmienilo ;] No moze poza data.
Jeszcze widze sie z tym nie pogodzili, a mieli czas przywyknac.


Nie ma co przywykac. To byl mecz Clanbase i zasady Clanbase wyraznie mowia pod jakim nickiem nalezy wchodzic na serwer 8) .
http://www.clanbase.com/rules.php?lid=2318#chap_95 - punkt drugi.
O... nawet zolta kartke mogli oberwac ;)

slayer - Pon Sty 09, 2006 5:38 pm

To dopiero debilizm na mase:
Wczoraj kolo 22 na coolnecie ktoś tam grał mecz ligowy - wszyscy przeniesli sie na Prozac. Zaczęło się wybieranie składów. Wybrali po 5, zostałem ja i jakiś typ. No i wtedy admin cudowny człowiek zamiast wrzucić jednego do red, drugiego do blue zablokował zespoły.
I wy się ludzie dziwicie że tak mało ludzi w Q2 gra - nie grałem 5 lat, przyszedłem sobie popykać, a tu zonk. Ci którzy wiszczą koniec sceny Q2CTF mają rację, jeśli takie będzie wasze podejście do sprawy.
TO JEST DOPIERO DEBILIZM NA MASĘ!

SiDq - Pon Sty 09, 2006 7:19 pm

to jest q2mix in Poland.
Adolf - Pon Sty 09, 2006 7:31 pm

Nie, to nie jest debilizm. Debilizm to granie w skladach wiekszych niz 5/5. Jezeli ktos lubi ledwo sie poruszac po mapie, to proponuje gre z botami po lanie. Nawet te smieszne 6/6 powoduje sztuczny tlok.
slayer - Pon Sty 09, 2006 9:49 pm

Nie no panowie o czym my w ogóle mówimy? Przecież na McKinleyu żadna róznica czy będzie o jeden więcej w teamie czy nie. Już nie mówicie, że po pięciu to w sam raz, a po 6 to już lag i tłok. Każdy chce pograć i każdy powinien mieć do tego prawo, a nie tylko wybrani kolesie admina.
To dlaczego akurat ja miałem nie grać? Dlaczego akurat sądzicie, że ja byłem najsłabszy? To chyba nawet lepiej, że jest jeden typek słabszy wtedy drużyna przeciwna ma na kim fragi nabijać...
W ogóle nie tak sobie wyobrażałem klimat na tej scenie - jest was (nas) mało, a wy zamiast się wspierać to jeszcze się dojeżdżacie. Kierujecie się podziałami sprzed lat - ten jest be a ten ok i z tym moge grać, a tego trzeba zrugać.
Na prawdę sądziłem, że w Q2 gra się dla przyjemności. Jeśli tak, to czemu niektórym tą przyjemność zabieracie?
Pozdrawiam, Slayer.

Adolf - Pon Sty 09, 2006 9:58 pm

Jest roznica :( Jak juz sie gralo tyle lat, to potem sie wybrzydza. Dla mnie 6/6 to porazka i mega tlok :)
Co do serverow to zadne prawo nie istnieje. Servery sa zazwyczaj prywatne ( prozacowi do publicznego to daleko lawl ) i admini szczerze mowiac to moga robic co chca.

/edit
Uwierz mi, ze scena q2ctf jest wyjatkowo spokojna i wiekszosc ludzi jest w porzadku. Ostatnio mialem okazje 'pograc' w pare innych nowszych fppkow i poziom tych scen byl tak zenujacy, ze granie w q2ctf to prawie jak nagroda i ukojenie na niespokojna dusze heh.
Co do samych COPikow to masz racje. Zawsze wpierw wybieraja najlepszych, a na koniec zostawiaja tych najslabszych albo wogole ich nie biora. Nie jest to dla mnie wcale zaskoczenie... m.in. dlatego nigdy nie lubilem idei wspolnego wybierania. Tylko prosze nie pisz, ze to jest przypadlosc tej sceny - tak jest wszedzie.
Ach i mylisz sie piszac, ze warto wybrac slabsza osobe jako mieso armatnie. Prawdziwa gra zaczyna sie jak przeciwnik jest lepszy i wtedy ta gra daje troche satysfakcji.
Takie jest zycie nooba, nic nie poradzisz :)

SiDq - Pon Sty 09, 2006 10:11 pm

i Slayer... To nie Admin wybiera kto będzie grać, lecz ludzie którzy walczyli o to kto pierwszy, tzw. kapitan. Teraz potrenuj, będziesz coraz lepszy i na pewno będziesz grać, jeśli będziesz miał ochotę. Ja na cop'iku w Polsce jakoś jeszcze jestem wybierany, ale na cop'ach xs'a to se jedynie moge pooglądać jak grają lepsi (np. wolny z1b0) i to powoduję, że chcę grać lepiej, aby pykać sobie później z tymi n00bami : )
Pozdrawiam i do zobaczenia na servie : *

slayer - Pon Sty 09, 2006 10:28 pm

Adolf za n00ba sie nie uważam - 3 lata swego czasu pograłem. N00b to ten co nic nie wie, a ja jakieś tam podstawy znam. Sid na servach to sobie raczej razem nie pogramy, jak dalej będą mi teamy blokować. Ok, dziękuje wam, za jako takie wytłumaczenie, może i jest w tym troche racji, ale u mnie żal pozostał :D .
Pozdrawiam, Slayer

SiDq - Pon Sty 09, 2006 10:49 pm

<przytul>
slayer - Pon Sty 09, 2006 11:06 pm

LoL i tak cie kiedyś pojade :D hehehehehe
szyna^ - Pon Sty 09, 2006 11:15 pm

Slayer - Cycek z zielonych ?
oConner - Wto Sty 10, 2006 1:19 am

[quote="vitez"]
Cytat:

Nic sie nie zmienilo ;] No moze poza data.
Jeszcze widze sie z tym nie pogodzili, a mieli czas przywyknac.


Nie ma co przywykac. To byl mecz Clanbase i zasady Clanbase wyraznie mowia pod jakim nickiem nalezy wchodzic na serwer 8) .
http://www.clanbase.com/rules.php?lid=2318#chap_95 - punkt drugi.
O... nawet zolta kartke mogli oberwac ;) [/quote]

Slusznie mowisz kapitanie eureka.

slayer - Wto Sty 10, 2006 10:48 am

Tak Vampirku, I'm back :D
pyz - Wto Sty 10, 2006 2:35 pm

od adminow to sie odpierdolic bo pobanuje =]
oConner - Sro Sty 11, 2006 11:30 pm

[quote="pyz"]od adminow to sie odpierdolic bo pobanuje =][/quote]

W Tobie to chyba diabel siedzi...:twisted:

pyz - Czw Sty 12, 2006 1:06 am

tylko nie baw sie w egzorcyste, lol :)
vitez - Czw Sty 12, 2006 11:14 pm

Cytat:
tylko nie baw sie w egzorcyste, lol :)


"Faryzeusze mówili - mocą księcia demonów wypędzał demony..." (o Jezusie - przyp. Vitez )

KULT "Mędrcy"

oConner - Pią Sty 13, 2006 7:09 pm

Cytat:
tylko nie baw sie w egzorcyste, lol :)


Cytat:
"Faryzeusze mówili - mocą księcia demonów wypędzał demony..." (o Jezusie - przyp. Vitez )

KULT "Mędrcy"


I na zajutrz obudzil sie z bolem glowy.

szyna^ - Pią Sty 13, 2006 10:33 pm

Jiza mzoe moglbys cos sie pokolowac nad jakims turniejem tam u "siebie" w miescince ??
Kazwa - Sob Sty 14, 2006 1:12 am

jizas mieszka w uk
oConner - Sob Sty 14, 2006 2:09 am

Cytat:
Jiza mzoe moglbys cos sie pokolowac nad jakims turniejem tam u "siebie" w miescince ??

A bedzie Ci sie chcialo do mnie jechac ?:>
Ciut drogo :P

pyz - Sob Sty 14, 2006 9:12 am

ja moge do UK jechac, polowa osob z mojej gildii mieszka w UK, moze jakiegos zoltego spije haha
Prezes_Kiler - Sob Sty 14, 2006 11:50 am

[quote="pyz"]ja moge do UK jechac, polowa osob z mojej gildii mieszka w UK[/quote]

Była praca magisterska na temat quake2 i wpływu tej gry na psychikę ale co wow robi zludźmi to mała bania :d

pyz - Sob Sty 14, 2006 1:32 pm

nie widze zwiazku z wplywem gry na to, ze nie mialbym nic przeciwko wyciecze do UK do Jezusa i przy okazji zahaczyc o ludzi z ktorymi na codzien gram w WoW. Rownie dobrze moglbys powiedziec "co q2 robi z ludzmi", ze jezdza sie spotykac na zlocie w Bialymstoku z drugie konca polski, mysle ze mi nawet szybciej do Londynu niz do B-stoku... samolot z Poznania i elo a nie tluc sie pociagiem X godzin przez cala polske ;)
ChMiElU! - Wto Sty 17, 2006 8:49 pm

Kurwa ! Gram sobie na Prozacu mapa Q2CTF2 jade na acclu i nagle patrze.. Kick ;d daje reconnect i pisze "Your IP is banned".. wtf?! Za co dostalem bana ? Trzeba pozabierać adminom admina.. I dać mi.. Bede robił z niego użytek.. Na szczęscie to byl ban na jedną mape.. Nie dostalem go tylko ja ale także Wasyl, Prosto.. Mozliwe ze ktos jeszcze.. Parodia !
szyna^ - Wto Sty 17, 2006 9:37 pm

pech ?
oConner - Wto Sty 17, 2006 10:00 pm

Pyzek na wakacje ? :>

Chmielu swiat sie zawalil co ? :P

Prezes_Kiler - Wto Sty 17, 2006 10:01 pm

[quote="ChMiElU!"]Kurwa ! Gram sobie na Prozacu mapa Q2CTF2 jade na acclu i nagle patrze.. Kick ;d daje reconnect i pisze "Your IP is banned".. wtf?! Za co dostalem bana ? Trzeba pozabierać adminom admina..

[/quote]


dotąd załóżmy że możesz mieć racje...

Cytat:
[color="red"]I dać mi.. Bede robił z niego użytek.. [/color]


a po co ci admin? to mów że chcesz admina wprost a nie że ty chcesz mieć admina, argumentując to tym że kicka dostałeś.

Yokai - Wto Sty 17, 2006 10:10 pm

coz tak sie sklada, ze bylem przy wszystkim..i komus serio sie nudzi chyba skoro wywala nagle cale team blue..dajac chwilowego bana...ech-glupota ludzka nie zna granic. Nadziej w tym, ze ten debil kiedys dorosnie(ten ktory to zrobil of korz)
:wink:

ChMiElU! - Wto Sty 17, 2006 11:15 pm

Cytat:
a po co ci admin? to mów że chcesz admina wprost a nie że ty chcesz mieć admina, argumentując to tym że kicka dostałeś



argumentuje to tym że jak ktos bezpodstawnie banowal blue team moze miec admina to dlaczego ja nie moge miec ? nie banowal bym nikogo! generalnie chodzi o to zeby albo dac vote od 2ch playerow albo dac admina komus kto czesto gra

pyz - Sro Sty 18, 2006 8:13 am

bo ja mialem takie widzi mi sie i dostal admina.
ChMiElU! - Sro Sty 18, 2006 9:24 am

mozesz teraz tez mieć takie widzi mi się ;d ?
pyz - Sro Sty 18, 2006 10:20 am

a kim Ty w ogole jestes? nie znam Cie.. tylko nicka z forum kojarze
szyna^ - Sro Sty 18, 2006 11:41 am

Rotfl :) daj mu admina na zmiane mapy ;P
ChMiElU! - Sro Sty 18, 2006 12:20 pm

był bym wdzięczny 8)
pyz - Sro Sty 18, 2006 3:30 pm

mapvote
thx

vitez - Sro Sty 18, 2006 7:04 pm

Daj mu opcje F i N ;)
ChMiElU! - Sro Sty 18, 2006 8:31 pm

eee??
omen - Sro Sty 18, 2006 10:34 pm

a ja poprosze paczke kredek.
ChMiElU! - Sro Sty 18, 2006 10:42 pm

bedziesz wtedy edek z krainy kredek :P
emilio - Czw Sty 19, 2006 1:33 am

bardziej "w krainie"
shinoda - Sob Sty 21, 2006 4:34 pm

admin nie jest trendy, teraz przyznaje sie norrisa...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group