Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

pogawedki - CHUJ W DUPE SZWABKIM FARTUCHOM

kogucik - Sro Cze 14, 2006 9:46 pm
Temat postu: CHUJ W DUPE SZWABKIM FARTUCHOM
.....
shinoda - Sro Cze 14, 2006 9:51 pm

KURWA MAC!!!!!!!

skasowalem swoj post z uwagi
na male dzieci na forum.
jednak dalekj mysle tak jak myslalem.

:evil:

duke - Sro Cze 14, 2006 10:01 pm

Janas wogle nie przemyslal tego, ze jak wchodzi odonkor(najszybszy gracz l
ligi niemieckiej) to trzeba jakas zmiane zrobic ; D ale nie poczekajmy do 80 minuty, a potem do 90. gg ciesze sie z wyniku 1:0 i ze ten bardzo korzystny wynik znow utrzymalismy do konca !!

kogucik - Sro Cze 14, 2006 10:05 pm

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, DUMNI PO PORAŻCE.
kazpex - Sro Cze 14, 2006 10:10 pm

Przez moja wypowiedz nie przemawia nienawisc do Niemcow bo poprostu lepiej zagrali, lepsze zmiany. A to ze sobie z nas zartuja to nasza wina bo dajemy im powody do tego i nic tu dodac nic ujac.

P.S.Jebać Janasa bo to chuj nie selekcjoner. NAjlpeszy nasz pilkarz eliminacji w studio komentowal spotkanie...to tylko chyba w Polsce takie jaja sa.

Prezes_Kiler - Sro Cze 14, 2006 10:25 pm

niemcy lepiej zagrali,. szybsze zmiany

polacy w 1 połowei za duzo podawania w polekarnne a za mało strzelania. dopiero jeleń sie wkurwił i zaczal stzrelac. huj z enie trafiual ale strzelal!

w drugiej polowie czystydef ze strrony polakow a niemy slupek i poprzeczka


huj ze klinsman wpuscil tego odrokea czy huj gio wie jak sie zwie co niby szybko biega jak jle który biegał o 80min wiecej od niego był szybszy :D
soibolewski dostal czerwona kartke. Dobrze ze reagował. nie lubie biernosci, to wlasnie za biernosc polacy porzegrali z eqwadorem a teraz huj ze cerwona jak znacnzie lepszy pressing i nie pierdolili sie. od razumw 1 połwoie faulowali tego co jebnal kostaryce z 30metrów. Janasza pozno zaczal zmiany kuuurwa

Czemu za jelenia? on biegał jeszcze pryznajmniej
nie to co żurawski kutrernoga jebana
żewłqakow - wogóle w tym meczupomyłka. łądnie mówi na konferenacjach prasowych to niech wypierdlaaj na rzecznika pzpnu a nie na piłkarza. kuternoga kuurwa.

w pierwszej połwiei p[olacy cisneli i bylk wyrownany mecz
w 2 połowie juz hujnia, 0 ofensywy. Ale i tak sszacunek że ciśneli. pressing to podstawa.
nie pierdolić siuę z krzyzżakami.

szkoda ze zrozumieli to w 2 mecuz.


Kostaryke rozgromiąw huj i beddzie faynie


p.s ide na ococoolnnet!
p.s 2 lech kopieee

duke - Sro Cze 14, 2006 10:25 pm

ooo 2setny post ide se zajebac browarka z tej okazji
Prezes_Kiler - Czw Cze 15, 2006 8:10 am

teraz widze powtorke meczu akuiat jest akcja:

67minuta zaraz po tym jak wszedł odonkor, jeleń wychodzi spod naszego pola karnego skrzydłem, biegnie szybciej niż odonkor, wyprzedza go i ten go fauluje i dostaje żółtą kartkę.

Różnica jest taka że jeleń od ponad godziny biega a odonkor jest świerzakiem...

SiDq - Czw Cze 15, 2006 8:33 am

ŻAłOBA KURWA JEBANA MAć :cry: :cry: :cry: :cry:
Nuclear - Czw Cze 15, 2006 8:54 am

A gdzie oni sie pchaja ze swoja żałosną piłeczka, moze te porazki ich czegos naucza
szyna^ - Czw Cze 15, 2006 9:27 am

w ogole ta zmiana potrzebna byla jak ja pierdole....
brzoza - Czw Cze 15, 2006 9:27 am

kamerun, bum bum bum...
Killer - Czw Cze 15, 2006 11:45 am

Kiler nie wiem czy ogladalismy ten sam mecz ale Zewlakow to byl po Jeleniu najlepszy pilkarz na boisku!!! I wlasnie kiedy wszedl Dudka za Zewlakowa stracilismy bramke po fatalnym bledzie tego pierwszego!

Janas zdjal z boiska naszych najlepszych pilkarzy dopiero na koniec meczu.
Powinien zrobic zmiany w 68 minucie i powinni zejsc Krzynowek i Zurawski, ktorzy nic nie grali.

Killer - Czw Cze 15, 2006 11:55 am

Moje oceny za ten mecz:

Boruc - 9/10
Baszczynski - 8/10
Bak - 8/10
Bosacki - 8/10
Zewlakow - 9/10
Krzynowek - 6/10
Radomski - 7/10
Sobolewski - 7/10
Jelen - 9/10
Zurawski - 7/10
Smolarek 8/10

Polacy zagrali super. Lpeiej niz sie spodziewalem, charowali na boisku jak woly i chcialbym zeby bylo tak zawsze. A Janasa to chyba sam pojade zapierdolic na Okeciu!!! Ten czlowiek to kompletny idiota i zupelnie nie nadaje sie na selekcjonera! Nie moglem patrzec w telewizor kiedy po meczu wszyscy wypowiadali sie o spotkaniu, a nikt nie mial odwagi powiedziec jednego slowa o tej marionetce PZPN'u!!!!! Chore

Killer - Czw Cze 15, 2006 3:08 pm

Oceny oczywiscie za serce do walki, a nie za umiejetnosci pokazane na boisku =]
Blade - Czw Cze 15, 2006 7:20 pm

No i znowu ataki na Janasa ;) Chcialbym tylko powiedziec, ze dzis na konferencji Janas powiedzial czemu nie zrobil szybciej zmian. Otoz paru pilkarzy zglaszalo ze sa poobijani, potluczeni itd.. Dlatego musial sobie zostawic jakies zmiany jakby ktos mial dostac kontuzje albo po prostu pasc na zawal :P Jedyny blad jaki zrobil to pozostawienie Sobolewskiego. Wiadome bylo ze krzyzacy beda atakowac ostro w ostatnich minutach i beda sie sypac faule, wiec srodkowy defensywny pomocnik, ktory ma zolta kartke byl "niebezpieczny".. To tyle.. :P

A i jeszcze jedno: JUZ ZA CZTERY LATA... ;)

kogucik - Czw Cze 15, 2006 7:32 pm

Idzie mulat i mu-lata.
shinoda - Pią Cze 16, 2006 3:31 pm

wywiad z Borucem:

Cytat:
Z czego tu się cieszyć? Że przegraliśmy? Albo że walczyliśmy? To dopiero byłby wstyd na cały świat, gdybyśmy nie walczyli. Ja uważam, że daliśmy ciała. Totalnie - mówi Gazecie Wyborczej bramkarz Artur Boruc.

Do remisu z Niemcami brakowało 60 sekund...

I co z tego? Remis nic by nam i tak nie dał. Nie stworzyliśmy żadnej sytuacji, z której mógł paść gol. Niemcy mieli ich osiem. I o czym tu mówić? A przecież to my potrzebowaliśmy zwycięstwa...

Ale mimo wszystko i tak zagraliście z Niemcami o niebo lepiej niż z Ekwadorem.

Boruc: A ja uważam, że tak samo słabo. A może gorzej. Przegraliśmy. I to nie przez pecha.

Gdy patrzyliście na mecz Ekwador - Kostaryka, czuliście, że coś Wam ucieka?

Uciekło nam w naszych meczach z Ekwadorem i Niemcami. Mieliśmy szansę zaistnieć w świecie i kompletnie to spieprzyliśmy. Do rozpaczy doprowadza mnie ta nienormalna polska mentalność, że 0:1 z Niemcami nas cieszy. Tu trzeba płakać.

Był Pan jednak bohaterem tego meczu.

Boruc: Że co? Że Niemcy kilka razy we mnie trafili piłką? Nie jest się bohaterem przegranych meczów. Trzeba było wygrać.



Zrodlo: forum.onet.pl, na podstawie wywiadu z Gazety Wyborczej

Prezes_Kiler - Pią Cze 16, 2006 6:02 pm

a mógł strzelać!
kolumbijczyk może to i polak potrafi!

kogucik - Czw Cze 12, 2008 11:51 pm

up
kazpex - Pią Cze 13, 2008 11:22 pm

temat odżył po 2 latach? :D nadal aktualny hehe
Krsnick02 - Sob Cze 14, 2008 1:34 pm

qlfon toche nie sqmal o czym bylo -.- nudzi mu sie widac zabardzo ... blee, idz qlfik pobaw sie swoim little qlfonikiem 8)
kogucik - Sob Cze 14, 2008 1:53 pm

Idź zrób kupę, bo cię chyba aż we łbie ciśnie.
Krsnick02 - Nie Cze 15, 2008 1:48 pm

W butelce z piwem mnie cisnie :P w koncu dzisiaj mam urodziny wiec trza se wypic i przypalic 8)

Qrna szynek normalnie bede musial Cie napasc na jakies jaranie jak zajade do PL :P hehe

kazpex - Nie Cze 15, 2008 2:22 pm

POLICJA! POLICJA! ;)
Krsnick02 - Czw Cze 19, 2008 7:27 pm

Kazik zcichnij bo wezwe MO i bedzie po psiokach ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group