Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Zjazd :]

Matrix^^ - Czw Wrz 28, 2006 8:08 pm
Temat postu: Zjazd :]
Organizujemy lan w lublinie w ctf'a tdm'a i warsowa. Bedzie sporo ludzi z tego co wiem bo rozmawiałem z około 20 osobami z lublina i okolic ktore chetnie wpadna na małą siekanke w rozne dziedziny :] Ten post kiedruje w szczegolnosci do tych ktorzy mieszkaja kolo lbn lub chca jechac kawalek drogi zeby zobaczyc wredne mordy z woj. lubelskiego:]

wiecej info na gG : 8694638

szyna^ - Czw Wrz 28, 2006 8:48 pm

to napisz tu termin i cala reszte..... ps. ile osob z bialego chetnych na takie cus ?
kogucik - Czw Wrz 28, 2006 9:20 pm

studia studia i po studiach
omen - Czw Wrz 28, 2006 9:37 pm

zalezy kiedy to bedzie ;)
WaSyL - Pią Wrz 29, 2006 10:52 am

zalezy czy matrix ucaluje mnie w sygnet ;]
Matrix^^ - Pią Wrz 29, 2006 12:36 pm

Termin jest sprawą otwartą a w niedziele jedziemy spytać ile wynajęcie dobrej cafejki gdzie bedzie mozna to zorganizowac , wiec w najblizszym czasie napisze na forum co i jak ;]
kurz - Pią Wrz 29, 2006 11:22 pm

pff super... do bialego chyba blizej niz do lublina :twisted:
Matrix^^ - Sob Wrz 30, 2006 9:07 am

No Kurz ale to my organizujemy a nie wy :]
WaSyL - Sob Wrz 30, 2006 11:02 am

mam pomysł - kazdy zorganizuje zjazd w swoim miescie, a mianowicie zajedziecie do swoich domow .. odpalicie q2- ctf - coolnet ... no i zjazd jak sie patrzy ... niestety tylko pierwsze 16 osob bedzie na zjezdzie .. na reszte nie starczy miejsca :D


( Zjazd w lublinie nie ma racji bytu ... nikt nie pojedzie do podbiałostoskiej wioski ... ;] )

omen - Sob Wrz 30, 2006 2:59 pm

a ja tam bym pojechal zobaczyc stare mordy ;)
szyna^ - Sob Wrz 30, 2006 3:19 pm

ta
Matrix^^ - Sob Wrz 30, 2006 4:54 pm

Ma ktoś gg do kfaka ?
kogucik - Sob Wrz 30, 2006 5:15 pm

Kaczyńska.
Matrix^^ - Nie Paź 01, 2006 8:52 am

A jak widzicie sprawe z noclegami ? mY teraz szukamy sponsora na lana :] jak nic sie nie uda to wyslemy maila do perly i do kuriera :D
szyna^ - Nie Paź 01, 2006 11:19 am

Sprawa jest prosta albo kolujecie tani nocleg albo akcja "przygarnij kropki z innych miast" ;>
Adolf - Nie Paź 01, 2006 11:29 am

Proponuje grupowe ogladanie talk-show "Europa da sie lubic".
Matrix^^ - Nie Paź 01, 2006 1:24 pm

A nie mozecie robić namiotow ?:D
omen - Nie Paź 01, 2006 2:14 pm

mozemy u Ciebie w domu z twoja mama ;)
Matrix^^ - Nie Paź 01, 2006 7:25 pm

Dobra spytam... :D
szyna^ - Pon Paź 02, 2006 11:26 am

rotfl ;> edek + mama matrixa = namioty zrobione ;>
omen - Pon Paź 02, 2006 1:12 pm

raczej cale pole namiotowe ;)



btw. juz wiesz cos matrox wiecej o tym zjezdzie?

Matrix^^ - Pon Paź 02, 2006 2:58 pm

Jak wolicie weekend czy ferie zimowe ?:D
szyna^ - Pon Paź 02, 2006 3:33 pm

<><
kurz - Pon Paź 02, 2006 8:19 pm

nie kazdy ma ferie w tym samym czasie :] kto jedzie bo nie wiem czy sie oplaca jechac wpizdu daleko zeby zobaczyc tylko kilka mordek :P
Matrix^^ - Pon Paź 02, 2006 9:09 pm

Ja chce zobaczyc szyne pyza i adolfa :]
WaSyL - Pon Paź 02, 2006 9:17 pm

To zalatw sobie ich zdjęcia ;]
szyna^ - Wto Paź 03, 2006 11:55 am

Adolfa to zobaczysz jak pojedziesz do niego, Pyza tak samo ;d a ja wpadne jak bedzie jechal ktos z bialego... nawet jedna osoba :) bo tak samemu sie nie bedzie chcialo ;>
WaSyL - Wto Paź 03, 2006 3:42 pm

Szczeze mówiąc to ja tez moge sie przejechać ... rozprostować kości ...
kazpex - Wto Paź 03, 2006 5:44 pm

zjazd to ja mialem w piatek-sobote
pyz - Sro Paź 04, 2006 6:12 am

moj trwal do niedzieli wlacznie, kazpex cheaterze :(

a ja przyjade... jak adolf przyjedzie 8)

szyna^ - Sro Paź 04, 2006 9:22 am

lol, jak adolf przyjedzie to 3/4 sceny przyjedzie. Pojedzmy po adolfa zabierzmy go ze soba ;>
Matrix^^ - Czw Paź 05, 2006 7:00 am

I ciekawe gdzie ja was pomieszcze? :D
shinoda - Czw Paź 05, 2006 7:14 am

poszerzysz miasto.
WoLF - Czw Paź 05, 2006 11:15 am

...to trzeba znowu zaczac graqc w kłaka...hmmm..;) ma ktos gdzies jakiegos zeby zassac :)
Matrix^^ - Czw Paź 05, 2006 12:45 pm

O wolf :] Wolf bierzich do świdnika :D a gramy w lublinie :P
vitez - Wto Paź 10, 2006 2:56 am

Cytat:

a ja przyjade... jak adolf przyjedzie 8)


O to ja tak samo :P

Matrix^^ - Wto Paź 10, 2006 12:03 pm

A wiec potrzeba jeszcze 1/2 osob ktore mialy by czas na pomoc w tym projekcie , najlepiej z okolic lbn!!
mero - Czw Paź 26, 2006 8:03 pm

lublin powiadacie, hyyyyy ......

a tak wogule to wpadlem powiedziec : "czesc" :)

Czolg(_____-------_____) - Czw Paź 26, 2006 11:02 pm

Ja tez z checia bym wpadl tylk musze obadac gdzie lublin :P :D
kazpex - Czw Paź 26, 2006 11:26 pm

kolo Świdnika 8)
Kazwa - Czw Paź 26, 2006 11:30 pm

Do mnie tam wpada cienki_wojtek .. na malego ctf'a .. ;D
Yokai - Pią Paź 27, 2006 12:19 pm

jak wszyscy sie tak motywuja...to moze i ja bym podjechal..daleko nie mam;p cale 15 min autobusem/samochodem
kurz - Pią Paź 27, 2006 2:30 pm

lublin - zadupie dalej niz bialystok ode mnie :lol:

ale pojawie sie jak duzo osob pojedzie :)

Yokai - Pią Paź 27, 2006 3:56 pm

a tak btw...matrix kiedy chcesz ow zjazd robic? i gdzie? w Astorii np? wypadaloby znalezc duze miejsce dla bydelka itd...Astoria by sie nadawala mysle-problem tylko w tym, ze ponoc nie mozna tam pic:p ..hm..ale w sumie park mamy blisko;p

daj znac

ps kurzu .. nam do Hanoi tez daleko wiec nie marudz i przyjezdzaj :wink:

Yokai - Pią Paź 27, 2006 3:59 pm

btw
lol wolf..ty zyjesz :) jak tak dalej pojdzie to moze zbierzemy troche starej ekipy q2 ze swidnika..hm..

Matrix^^ - Pią Paź 27, 2006 10:30 pm

Ta tylko Astoria wchodzi w gre ;]
kogucik - Pią Paź 27, 2006 10:33 pm

Co to Astoria?

Edit. Dobra, wujek google już mi powiedział :p

WaSyL - Sob Paź 28, 2006 1:06 am

Podajcie konkretny termin ... i jazda :]
szyna^ - Sob Paź 28, 2006 10:18 am

Proste :)
WaSyL - Nie Paź 29, 2006 9:29 am

Coś czuje ze organizacja tego zjazdu stanela w miejscu :?
Matrix^^ - Nie Paź 29, 2006 10:46 am

Ty od czucia nie jesteś ;]
WoLF - Sob Lis 04, 2006 12:37 am

...siema Yokai! :)
...zyje zyje...i z checia bym pogral w kłaka ale nie mam skad go wziazc..masz moze..to jakos bysmy sie ustawili i bys porzyczyl:P pogralby cos..heh pEaCe! 8)

Killer - Sob Lis 04, 2006 6:58 am

sciagnij se demko ze strony ud i dodatek ctf... ja tak gram od roku ;] hehehe
kazpex - Sob Lis 04, 2006 1:45 pm

nie sluchaj killera! na tej wersji sie lami hehe :wink:
WoLF - Sob Lis 04, 2006 11:50 pm

..heh jutro bede mial orginala:D...i tez bede lamil :lol: :shock:
Killer - Nie Lis 05, 2006 6:10 pm

no wlasnie a oryginalny q2 w media markt kosztuje 9,90
Joseph - Nie Lis 19, 2006 7:13 pm

Dzieńdobrywieczór.

Czy temat jest aktualny?

Dowidzeniabardzo.

Matrix^^ - Nie Lis 19, 2006 9:59 pm

Średnio ;/ Bo potrzebne 2 osoby do pomocy...
Joseph - Pon Lis 20, 2006 8:15 pm

Hm... a co z Kazpexem, Eddiem, Wolfem... Kaszubem? :D Mało ci? Satora może namów ;)
Yokai - Wto Lis 21, 2006 8:25 pm

ja moge pomoc..ale po 1 niech sie ktos jeszcze zglosi po 2 w rozsadnym terminie..bo z czasem roznie bywa

Jarek a Ty? ;) jak sie zmotywuje reszta i i Ciebie sie wezmie na sile ;)

Kazwa - Wto Lis 21, 2006 8:45 pm

:>
shinoda - Sro Lis 22, 2006 7:09 pm

kazwa... przyjedz po mnie autem ciotki to pojade na zjazd. deal? :twisted:
kazpex - Nie Lis 26, 2006 12:16 pm

a o co chodzi wogole? :P
kurz - Nie Lis 26, 2006 7:10 pm

[quote="shinoda"]kazwa... przyjedz po mnie autem ciotki to pojade na zjazd. deal? :twisted: [/quote]

przygarnij kurzusia :twisted:

shinoda - Pon Lis 27, 2006 9:16 am

Cytat:
przygarnij kurzusia :twisted:


jasne... kropka tez przygarnalem... i co z tego mam? ujebany telewizor :<

Jimi - Pon Lis 27, 2006 10:57 am

SerVusik!
Przeczytalem 2 pierwsze strony (zadnych konkretow, wiec odpuscilem sylabizowanie) i lza sie w oku zakrecila, - bo Tu nic sie nie zmienilo... Zagladam tu tak zadko ze nikt mnie pewnie nie pamieta ale ja bym coponiektorych zobaczyl jak wypali ten zjazd ; ] ;tylko konkrety trzeba znac i coby mi data podpasowala... bo do kraju ojczystego wracam 28grudnia. Jeszcze 1 i to bardzo istotna sprawa, mianowicie: jak wyglada sporzywanie srodka oduzajacego pospolicie nazywanego narkotykiem (quenca trafkowego) w miejscu w ktorym bedzie sie odbywalo to zacne zgromadzenie, bo ja sie nie ruszam bez swojej polowki sloika i nie chcem znalesc sie w pomieszczeniu do ktorego drzwi sie otwiera tylko z zewnatrz! Takrze czekam z utesknieniem na dalsze informacje ... :>




------------- znalazl Galaz na stoliczq - beznamietnie zjaral -------------

SiDq - Pon Lis 27, 2006 2:10 pm

wiesz, ze Ja Cie kocham, za dh i thc i w ogole, masz we mnie wsparcie! :wink:
levy - Sro Lis 29, 2006 3:55 pm

Tak sobie zajrzalem na forum i jezeli taki zjazd wypali to chetnie przyjade, jak szyna przyjedzie :P
Joseph - Sob Gru 02, 2006 6:22 am

Przyjechać to może i mógłbym... ale jeśli chodzi o organizację, to zapomnij.... :|
Kazwa - Nie Gru 03, 2006 6:17 pm

No dla mnie za daleko ;)
Ciez to 10h pociagiem .. chyba, ze zabiore sie z jakas dobra dusza samochodem = kurz, szczegoly na gg ;-)

szyna^ - Pon Gru 04, 2006 12:23 pm

Jimi jak Cie mozna nie pamietas gosciuuuuuuuu ;>
Levy proste ze przyjade tylko niech kurwa ktos cos zorganizuje....
MATRIX DAJESZ KUTWA :P

Yokai - Pon Gru 04, 2006 1:29 pm

qrde..nad czym tu medytowac

matrix skocz do Astorii, dowiedz sie ile sobie zycza za nocke... trzeba instalnac q2 na paru kompach i go

nie jestem pewien na 100% ale ponoc nie mzona tam chlac i palic;/ wyjsciem jest natomiast miasteczko akademickie ktore jest niedaleko..jest tam troche knajp- wiec kazdy moze sie albo napic albo napalic albo jedno i drugie ;) (mozna to zrobic przed, w czasie, po-graniu-knajpy sa czynne dosc dlugo) ,,a jak ktos lubi pryty to obok jest maly park ;p

matrix-noclegu nigdzie nie zorganizujesz...albo ludzie (jesli beda chcieli) kimna sie gdzies na boku..albo w pociagu/samochodzie.. nic nie wykombinujesz

moge Ci troche ewentualnie pomoc, ale musisz mi dokladnie powiedziec co jak i kiedy.. bo z zcasem roznie bywa..na ogol kiepsko;p

wiec kmin- i niech sie ludki zjezdzaja
czuje ze ze swidnika np troche osob by podskoczylo

Matrix^^ - Pon Gru 04, 2006 2:21 pm

W tym wygodniu mam ostry zapierdol i nie wybieram sie na miasto ale w niedziele sie wybiore dowiem co i jak ile kosztuje czy mozna palic chlac gwałcić mordowac itp...
kogucik - Pon Gru 04, 2006 2:27 pm

Przecież nikt cię nie będzie gwałcił i bił.
Kazwa - Pon Gru 04, 2006 6:27 pm

ŁE ..
Znajdzcie jakis motel tam w poblizu, no nie musi byc centralnie blisko, ale zeby jakas komunikacja byla do tej Astorii .. gdzie nocleg dla sporej ilosci osob [moze jakies grupowe znizki] bedzie w granicach 10-20 zl .. Bo np mi, ktora mieszka no niewiem z 800 km ;) nie jest po drodze wpasc na 1 noc, zeby potem wracac .. Jak juz jechac, to na 2-3 dni ..
Moze sie zwiedzi ten Lublin czy tam Swidnik .. =]

kurz - Pon Gru 04, 2006 7:17 pm

:killer:

no dobrze by bylo zalatwic nocleg, inaczej bedzie trzeba samemu szukac, :/
ale lepiej jakby sie blisko siebie nocleg mialo, a to wypady na miasto czy cos :twisted:

Yokai - Pon Gru 04, 2006 7:26 pm

o..Olka-wpadl mi do glowy pomysl..

z tym noclegiem-a moze akademik? jest ich kilka u nas na miasteczku..12 zl za nocke w takim np Babilonie..hm..moze to by bylo rozwiazanie sprawy noclegu. Co do hoteli moteli aj dont knof-malo laze po lublinie wiec sie nie orientuje..moze w necie cos pisze

do Astorii nie bylo by problemu z dojazdem raczje..jezeli ktos wpadalby pociagiem to wysiada na pkp..a tam wsiada w autobus..i wysiada pod sama niemal Astoria/przechodzi przez ulice i..gl..hf...and % ;)
jezeli autem-parkuje na miasteczku i dochodzi sobie na piechote(mozna wyjsc po ludkow)/ w centrum nie zaparkujecie..wiem kurfa sam po sobie;/..wszystko platne albo zajete..szlag tylko czlowieka trafia i jedzi jak debil w kolko

ps- w swidniku nie ma co zwiedzac(choc i tak jest zajebiscie;p) :) ..ale w lublinie mozna sie troche powloczyc tu i tam
choc ja za ta miescina nie przepadam

kurz - Pon Gru 04, 2006 7:28 pm

jesli w akademcu tyle miejsc to czemu by nie? nawet lepiej i taniej:]
kazpex - Pon Gru 04, 2006 8:10 pm

akademik dobry pomysl

p.s. Ola mozesz spac u mnie (mylic ze mna :twisted: )

Yokai - Pon Gru 04, 2006 8:31 pm

nie wiem czy sie uda upchac wszystkich w jednym akademiku..sam tam spalem tylko ze dwa razy ..ale jest ich na miasteczku kilka, i sa bliziutko siebie..wiec moze dalo by rade..plus mozan sie zorientowac np w necie chociazby czy jest obok siakies inne spanko
Yokai - Pon Gru 04, 2006 8:34 pm

btw-ja mam wolna piwnice-moge kogos upchac miedzy pralka a choinka..plus moj wypasiony maluch chetne przyjmie mala niewybredna osobe :D
Matrix^^ - Pon Gru 04, 2006 9:40 pm

Maluszek ;)
spider] - Pon Gru 04, 2006 10:14 pm

watpie zebysmy zrobili ten lan/zjazd w tym roku, z matrixem cos pomyslimy na nowy rok raczej :)
kogucik - Pon Gru 04, 2006 10:43 pm

Ja bym był za wakacjami. Teraz przed świętami to nawet nie ma co mówić. Później święta, później sylwester, później sesja, później poprawki, później taka pora roku, że ni chuja się nie chce, a w jakimś maju (sesja :P )/czerwcu/lipcu jak w mordę strzelił. A do wakacji, patrząc na tempo organizacji, to w sam raz się wyrobicie.
Kazwa - Wto Gru 05, 2006 2:57 am

Oh Coolf, kazdy termin bedzie mial swoje wady .. Teraz fakt, wiekszosc graczy q2, to studencii, wiec moze marzec jakos? ;) Po sesji, bezproblemowo, mozna sie wyrwac z uczelnii na 2-3 dni .. Ciez nie kaze wam siedziec na drugim koncu Polski 2 tygodnie .. 2-3 dni, to byle zwolnienie od pseudo lekarza Wam styknie, jesli cos .. Pozatym, na studia sie chodzi 5 lat, a zjazd q2 jest raz na jakies 5 lat ;) Wakacje? Cos ty, zycie wiekoszosci to wyjazd zarobkowy zagranice, w zyciu mariana Ci nikt nie przyjedzie :P

A co do noclegow .. akademiki, moze byc, ryba ;) Jednakze, czy znajdziesz wolne pokoje w marcu (tzn w innym terminie niz w przerwie miedzysemestralnej - luty i w wakacje) ? Niewiem jak to tam u was stoi, ale we Wro mysle, ze bylby zajebisty problem :)

Mi to tam zwisa, sadze, ze lepszym pomyslem jest zjazd w tym Bialymstoku, gdzie wczesniej to organizowano. Dobra lokalizacja [powiedzmy ;)], tanio, motel. Ale tam chetnych na organizacje nie ma ;)
Albo sa zbyt leniwi [co nie Szyna? :P] ..
Na mnie i tak nie liczcie hehe, za stara jestem :D

kazpex - Wto Gru 05, 2006 7:55 am

za stara na co? (hehe) 8)
Kazwa - Wto Gru 05, 2006 11:31 am


szyna^ - Wto Gru 05, 2006 12:24 pm

Ej ja bym mogl popytac ten jard szmaciany ale chodzi o to ze wiele osob niechce jechac do bialego, to po pierwsze. A po drugie to musialbym wiedziec dokladny termin i ilosc osob chetnych. Ps. ja tam bym sie wyrwal z bialego ;P i pojechal gdzies ;D
omen - Wto Gru 05, 2006 1:09 pm

m2 ;)
WaSyL - Wto Gru 05, 2006 7:43 pm

Tak czy owak stoimy w miejscu 8)
kazpex - Wto Gru 05, 2006 8:01 pm

owak :wink:
Kazwa - Wto Gru 05, 2006 9:25 pm

Tak generalnie, to takie pieprzenie nt tego zjazdu .. nie sadze, zeby ktos sie za niego zabral tak od poczatku do konca, jak to Jezus zrobil kilka lat temu ..
Szyna, do Bstoku wiecej przyjedzie niz do Swidnika .. pozatym, to od Was jest pol sceny ..
Zrobmy tak, spotkajmy sie w Wawie all .. np 3.03 o 20:00 pod Domem Kultury .. ;)
Nocleg kazdy sobie sam zorganizuje, grac to mozemy isc do cafejki [w ogole po co grac mamy? :P] , poplotkujemy, pojdziemy na bibe .. cos sie wymysli :D

kogucik - Wto Gru 05, 2006 9:31 pm

Nie głupi, motyla noga, pomysł!
SiDq - Wto Gru 05, 2006 9:35 pm

rajt
kogucik - Wto Gru 05, 2006 9:50 pm

Ale 3 marzec to post, więc ja bym się nie pojawił, bo o suchym pysku to nie ma sensu :p A postów przestrzegam i koniec kropka :P
Kazwa - Sro Gru 06, 2006 12:51 am

hehe, nie wiem nawet co to za dzien, tak strzelilam sobie :)
Chodzi o sam pomysl ..

kazpex - Sro Gru 06, 2006 9:42 am

do Świdnika nie chcesz przyjechac?!?!?!

no i dobrze bo to dziura 8)

ale do mnie mozesz :mrgreen:

szyna^ - Sro Gru 06, 2006 10:24 am

Chuj z ta cafejka :) pomysl sam w sobie dobry Ola. Teraz trzeba tylko dac jeden dzien chyba najlepiej piatek, tak zeby do niedzieli zostac ;D
kazpex - Sro Gru 06, 2006 1:15 pm

do ekipy ze Świdnika i Lublina: bilet ulgowy 20zl do wawy :)
gorzej z noclegiem chyba ze na centralnym (nie polecam)

Matrix^^ - Sro Gru 06, 2006 1:51 pm

Z Yokaiem maluszkiem pojedziemy :D
Kazwa - Sro Gru 06, 2006 2:04 pm

Ah, znajda sie jakies tanie motele, osrodki studenckie :) Nic tylko poszperac na necie, dla chcacego nic trudnego :P Pozatym, z takim wyprzedzeniem czasu, jesli ktos zapoda date konkretna of korz, to powinno byc jeszcze taniej :)

W pt, no jasne, ze pt .. najwyzej, jak ktos dojedzie pozniej, to sie bedzie kontaktowac .. moge ost podac moj nr koma ;) A tak to, caly weekend poszalejemy w Wawce, WBIJEMY SIE DO BRZOZY NA CHATE a nuz Vitez sie dolaczy .. cos sie wymysli, Wawa duza, Wawa fajna biba :P :D

Yokai - Sro Gru 06, 2006 2:21 pm

to ja powiem cos intieligientnego - najebmy sie! ;p

ps matrix- dostaniesz kopa za tamte granaty i inne graple i mozesz sie wpakowac do mojego polskiego fiata 126 BIS :)

kazpex ma golfa:) od biedy moge malucha pomeczyc do wawy..ale z kazem bylo by wygodnie. Moge poprowadzic-golfem jeszcze nie jezdzilem ;)


ps2- jakby co joseph tez ma prawko ..sie ustali terminy picia ;)

WoLF - Sro Gru 06, 2006 2:38 pm

kutwa a ja? :D ...moge na sankach z tylu :lol:
Yokai - Sro Gru 06, 2006 3:29 pm

to trzeba szukac kogos z samochodem ;) kaz ma 1..ja 2.. to sie zabierzesz-luz

matrixowi damy sanki - wyobrazi sobie ze to szlachecka kolaska jak u Sienkiewicza i bedzie gut :)

hm...wolf a Ty nie masz jakiegos bruma?

kogucik - Sro Gru 06, 2006 4:16 pm

Matrixa zapakujecie do bagażnika w maluchu.
szyna^ - Sro Gru 06, 2006 6:52 pm

Przestancie pierdolic i pomyslcie nad data.
WaSyL - Sro Gru 06, 2006 7:38 pm

Niech ktoś weźmie na siebie to brzemie i walnie konkret date to zaczne pieniążki z mojej skarbonki-świnki wyjmować ... i wreszcie moze coś sie ruszy :?
Yokai - Sro Gru 06, 2006 7:44 pm

hm..ok

ale to jak i gdzie w koncu? czesc chce tu..czesc tam? ja bym wolal lublin ze zrozumialych wzgledow..ale od biedy moze i do bialego tudziez wawy bym podjechal.

moze siakas ankieta? jakie miasto?

jesli idzie o termin-tak jak i motor-olka mowila.luty/marzec..po sesji..wtedy dla mnie bylo by ok

..ale najpierw trzeba obrac miasto...i w zasadzie to grac nie trzeba;p mi tam rybka-mozna co innego porobic

widmo - Sro Gru 06, 2006 8:42 pm

bstok !
szyna^ - Sro Gru 06, 2006 9:34 pm

Chuja. Wawa jest miastem centralnym i mysle ze tam warto sie spotkac, popic, popalic i sie pobawic :) ja nie wiem kiedy jest sesja wiec daty nie podam.
kogucik - Sro Gru 06, 2006 9:36 pm

Ja też wolę w Warszawie.
kazpex - Sro Gru 06, 2006 10:47 pm

ja obstawiam Wawe ;] (droga impra no ale...moze cos sie pomysli)

P.S. Yokai nie wiem skad Ty masz te informacje ze ja mam golfa
owszem moze jakis w szafie by sie znalazl hehe

Moj samochod to moze od biedy do Garwolina by dojechal i to pali jak smok wiec stoi ( garage) ;)
20 zl bus z lublina do wawy ... slyszalem ze Twoj maluch (samochod) tez ma problemy chocby ze wskazem fuela 8)
Co do terminu to po sesji chyba by nie bylo zle...zreszta ja chyba i tak prawie sesji nie bede mial wiec aby tylko kaska byla. A jesli to wypali to licze na obecnosc czlonkow klanu DV. (szczegolne pozdrowienia dla skladu ktory sie nie zmienia :) )

SiDq - Czw Gru 07, 2006 7:47 am

Pierdolicie o samochodach, przeciez jadąc pociągiem można już wczesniej sie napierdolic troche i zjarac ryje, think! ; )
Yokai - Czw Gru 07, 2006 10:43 am

hm..no to nie wiem-moze mi sie cos porabalo z tym golfem..ale cos jednak masz ;)
maluch juz ok;p widze ze gadales z chmielem...licznik juz ok

hm..no jezeli lublin nie pasuje wiekszosci..to mozna podjechac do wawy i tam cos pokombinowac...moze byc busem/samochodem..whatever

tylko teraz pytanie...co i jak w tej wawie? ;) cos organizujemy czy co wyjdzie na zywo to sie porobi?

kogucik - Czw Gru 07, 2006 3:07 pm

http://youtube.com/watch?v=3xbfFAYTN-g

Ten zespół jeszcze gra u was? :D

Może jednak do Lublina? :D

Yokai - Czw Gru 07, 2006 3:35 pm

hehehe pierdziele ja na to nie jade:) chyba ze sie mocno znieczulimy wczesniej;p bo masochista nie jestem

kurcze...ludzie nie przestana mnie zaskakiwac

kazpex - Czw Gru 07, 2006 3:49 pm

faJNne :)
szkoda ze pod beaty ace of base 8)

Jezeli to piwo tak dziala to ja lece do sklepu po skrzynke ;)

kogucik - Czw Gru 07, 2006 3:53 pm

W wysokich Andach kondor jajo zniósłłłłłł.


Już prawie godzinę to u mnie leci :P

Yokai - Czw Gru 07, 2006 5:46 pm

o kurwa ." najlepsze piwo to lubelski fuuul..gul gul gul.." lol;)
Prezes_Kiler - Czw Gru 07, 2006 6:27 pm

lublin rlz :d
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

szyna^ - Czw Gru 07, 2006 8:20 pm

Ja mysle ze tylko data jest potrzebna a potem full spontan w wawie ;D hahah kurwa to lubie ;d
Kazwa - Czw Gru 07, 2006 10:29 pm

zajebisty jest ten basista ;D
Jak takie towary sa w Lublinie, to ja tylko i wylacznie tam jade!

Yokai - Czw Gru 07, 2006 10:37 pm

mowa..olka..takie towary? phi.. ja z kazem zapuscimy wasy..wloski przytniemy z przodu..zostawimy z tylu..wolf zakupi bas..josepha sie wezmie na wokal i normalnie new kids on the block :)

qfa..jakie ta panna ma kocie ruchy to normlanie w glowie sie nie miesci :)

szyna- mowa..niech bedzie ta wawa ;) cikawe jak my sie odstawimy do hoteli :) trzeba bedzie wziacsc peesa i red armora

szyna^ - Pią Gru 08, 2006 10:49 am

ps2 trzeba skolowac jak cos ;D na siekanie w motelu na zmule ;D
widmo - Pią Gru 08, 2006 12:04 pm

chcecie tam tylko pic itp.. czy tez pograc ? skad wezmiecie kompy ;D jak juz...
Yokai - Pią Gru 08, 2006 12:14 pm

mi osobiscie wszystko jedno- mozemy pograc ..mozemy tez nie ;)
zaprzepascilem kilka zjazdow w 99..2000..itp-wiec teraz poprostu bym sie przejechal reszta jest milczeniem

szyna^ - Pią Gru 08, 2006 12:24 pm

Widmo sa tam cafe na bank. Wystarczy jedna cd z q2 i kazdy komp ma... rezerwujemy kompy na jakas godzine i jazda :) a w czasie oczekiwan mozna wypic jarac i pogadac ;d
kazpex - Pią Gru 08, 2006 12:39 pm

ja juz nie pamietam jak sie nazywala ta caffe w wawie w ktorej byly zjazdy...gdzies na niepodleglosci chyba ale pewnosci nie mam

hehe a z tym graniem to ciekawa sprawa pobluzgac troche na siebie w realu podczas gry (joke) ;)

vitez - Pią Gru 08, 2006 6:12 pm

Cytat:
ja juz nie pamietam jak sie nazywala ta caffe w wawie w ktorej byly zjazdy...gdzies na niepodleglosci chyba ale pewnosci nie mam


Te ktore ja organizowalem (2 zjazdy i 1 turniej... albo 1 zjazd i 1 turniej, jakos tak) to byly w Cyberlandzie na Metro Służew.

SiDq - Sob Gru 09, 2006 3:24 pm

jebać granie! :shock:
kogucik - Sob Gru 09, 2006 3:26 pm

Dlaczego?
kazpex - Sob Gru 09, 2006 5:05 pm

pograc mozesz w domu? 8)
WaSyL - Sob Gru 09, 2006 5:29 pm

Albo na zjeździe ;]
kogucik - Sob Gru 09, 2006 5:43 pm

Wypić też możesz w domu.

Co wy kurwa chcecie pić 24h na dobę przez 3 dni? Jeżeli tak to powodzenia.

kazpex - Sob Gru 09, 2006 6:01 pm

moge ale nie z wami 8)
szyna^ - Sob Gru 09, 2006 8:56 pm

ja pierdole kto bedzie chcial to pojdzie grac kto nie pojdzie pic i kazdy bedzie szczesliwy przecierz wszyscy nie musza robic tego samego.
kogucik - Sob Gru 09, 2006 9:01 pm

Wulgarnym bulwersacjom mówimy stanowcze NIE!!!
Matrix^^ - Nie Gru 10, 2006 1:34 pm

Szyna ma okres :P
widmo - Nie Gru 10, 2006 1:35 pm

uu matrix ... lepiej uwazaj co piszesz szyna bedzie miał zły dzien kiedy to przeczyta i masz przerabane na serwerze ;)
Kazwa - Nie Gru 10, 2006 1:41 pm

;)
Szyna sie oburzyl .. PMS? :)


Pierdolic granie, pogracie sobie w domu .. mamy sie spotkac, poplotkowac i sie poprzytulac :P

kazpex - Nie Gru 10, 2006 1:53 pm

8)
Kazwa - Nie Gru 10, 2006 2:00 pm

Ja ostatecznie nawet moge tak skonczyc :
http://www.nudno.pl/wideo/386/supermanka :D

szyna^ - Nie Gru 10, 2006 5:39 pm

Olka trzymam za slowo
Jimi - Pon Gru 11, 2006 1:03 am

kolejne 5 stron... : ] zalozcie jak cos :zjazd Konkrety: A jakmoglbym cos zasugerowac to moze ferie zimowe we wroclawiu to i w gory nie daleko... a i Ekipa liczna swego czasu moze by Gembe pokazala?
kazpex - Pon Gru 11, 2006 6:05 am

W temacie "zjazd Konkrety" by byly ze 2 wpisy 8)
kogucik - Pon Gru 11, 2006 7:49 am

Ferie w każdym województwie zaczynają się inaczej.
Spidi - Pon Gru 11, 2006 10:39 am

A mi to nikt nic nie powie... :cry: Ladnie to tak ? :]

Pozdro i czekam na jakies detale! Najlepiej wawa bo tam zawsze znajdzie sie cos do roboty ;] spontan bedzie najlepszym rozwiazaniem.

Adolf - Pon Gru 11, 2006 8:46 pm

kazwa nie dotykaj, bo niszczysz :)
kazpex - Wto Gru 12, 2006 6:08 am

cos wlasnie wczoraj kucnal mi ten temat :wink:

ferie? lol a kto sie feriami przejmuje... przeciez nie chce sie spotkac z gimnazjalistami

WaSyL - Wto Gru 12, 2006 4:44 pm

PAn "dorosły " sie odezwał :D
kazpex - Wto Gru 12, 2006 4:49 pm

lool :shock: wasyl umiesz czytac?
no comment

kogucik - Wto Gru 12, 2006 5:33 pm

Kazpex, nie tylko gimnazjalistów dotyczą ferie. Ja na pewno nie pojawię się w czasie sesji.
kazpex - Wto Gru 12, 2006 9:14 pm

no prosta sprawa ale "ferie" to ja myslalem ze dzieci w szkole maja bo ja ostatnio z 5 lat temu czekalem w zimie na ferie :|
Spidi - Sro Gru 13, 2006 12:46 am

zali sie czy chwali ? :twisted: 8)
kazpex - Sro Gru 13, 2006 11:20 am

sra na ciebie :wink:
szyna^ - Sro Gru 13, 2006 1:48 pm

Jak dzieci..... niech ktos da rozsadna date... choc mi to obojetne kiedy ;)
SiDq - Sro Gru 13, 2006 4:36 pm

Krzysio czy Adam? pzdr. od Blizniego :wink:
ps. ktos tu ma lipe chyba ;--p

kazpex - Pią Gru 15, 2006 10:53 pm

Warszawa 09.03.2007
kogucik - Pią Gru 15, 2006 11:35 pm

Heh to miłego zlotu :]
widmo - Pią Gru 15, 2006 11:43 pm

ustawka na peronie ;) dozobaczyska ;p
szyna^ - Sob Gru 16, 2006 11:45 am

Coolfon wez kurwa skoncz narzekac ;s
Kazwa - Sob Gru 16, 2006 12:09 pm

no dobra .. to tak .. zrobmy ankiete na forum ;P ja zakladam ..
kogucik - Sob Gru 16, 2006 1:24 pm

W którym miejscu narzekam? Pisałem, że nie pojawię w czasie sesji i postu. Co mam pisać, że mi zajebiście pasuje i później nie przyjechać?
kazpex - Sob Gru 16, 2006 1:38 pm

ja np. nie czaje co ma spotkanie do postu ale to w sumie kazdego prywatna sprawa...
kogucik - Sob Gru 16, 2006 1:43 pm

To, że o suchym pysku nie bardzo chce mi się na zlot jechać?

Żeby nie było czegoś takiego, że dopasowujecie dla jednej osoby datę, bo jak wypadnie coś naprawdę ważnego i bym się nie pojawił to wtedy był by przypał. Jeżeli zlot wypali, to myślę, że chcielibyście zorganizować drugi w rozsądniejszej dacie :]

Kazwa - Sob Gru 16, 2006 2:36 pm

a czemu qlfon nie mozesz 9.03 jechac?
kogucik - Sob Gru 16, 2006 3:09 pm

Bo na zlocie chcę się najebać z wami, a 9.03 jest podczas postu. Niektórych może to śmieszyć, ale ja w czasie postu/adwentu nie piję.
Kazwa - Sob Gru 16, 2006 4:01 pm

A od kiedy do kiedy jest ten post?
Pozatym, jak jestes taki chrzescijanin, to mozesz kulturalnie przyjechac i sie pobawic na trzezwo, a nie uzywki Ci potrzebne .. Taka okazja nadarza sie raz w zyciu :P

kogucik - Sob Gru 16, 2006 4:18 pm

23 lutego mogę jechać :]


Ustalajcie jak chcecie, bo wychodzę tu na marudę.

szyna^ - Sob Gru 16, 2006 4:45 pm

Dla mnie to obojetne ;D i tak i tak bede ;D
Adolf - Sob Gru 16, 2006 5:08 pm

Coolfon to nie bedziesz zagladal na forum tylko pil. Ja tez nie lubie pic jak pisze posta.
pyz - Pią Lut 02, 2007 9:53 am

lol adolf :) zniszczyles mnie
Czolg(_____-------_____) - Pią Lut 02, 2007 11:58 am

[quote="szyna^"]Dla mnie to obojetne ;D i tak i tak bede ;D[/quote]

Tak jest Wujas! Dobrze gada w gore DZIADA!!!!

Bush - Wto Mar 13, 2007 8:52 am

sprawa noclegow:proponuje komus ze swidnika przejsc sie na AVIE i zorientowac sie ile tam kosztuje noc.dla mnie data w czerwcu bylaby odpowiednia bo bede na wakacjech w polsce
WoLF - Wto Mar 13, 2007 2:42 pm

spoko:) jutro bede na Avii to sie spytam:)
kazpex - Wto Mar 13, 2007 3:17 pm

ta tylko kto bedzie chcial do tej dziury przyjechac, przeciez tu nic nie ma...
Prezes_Kiler - Wto Mar 13, 2007 4:33 pm

so maybe gdansk ? :D
kazpex - Wto Mar 13, 2007 7:33 pm

To oczywiste ze Gdansk...
kogucik - Wto Mar 13, 2007 7:39 pm

Obecny :]



I hope so :P

Kazwa - Wto Mar 13, 2007 9:14 pm

Kiedy?

Btw. tam juz nie mam u kogo spac ;[

kazpex - Wto Mar 13, 2007 11:20 pm

Nie no teraz to organizacja zajma sie miejscowi, mam racje? 8)
shinoda - Sro Mar 14, 2007 9:00 am

Cytat:
Kiedy?

Btw. tam juz nie mam u kogo spac ;[


kazia. villa akme. 120zl za noc w jedynce, w dwojce juz tylko 80 :D
warunki fajne. moge Ci podeslac zdjecia :D

Krsnick02 - Sro Mar 14, 2007 4:23 pm

Btw jesio te cafe madusia istnieje :P ? ktos wie, ktos tu z tym starych wyjadaczy co tam byl/bywa zaglada :P ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group