Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Znowu lamerstwo!!!!

Dzidzia - Czw Lut 13, 2003 8:57 pm
Temat postu: Znowu lamerstwo!!!!
Proponuje w tym topicu zamieszczac zdjeci lamerow



zdjecie to przedstawiabohaterow, ktorzy grali na mnie samego. Jednym slowem lol.

Teodor - Czw Lut 13, 2003 9:26 pm

a przyznaj moze ze to bylo:
1. chwile tylko
2. potem sie wyrownalo
3. sam nawet przeszedlem wkoncu

a moze tak wqrzyles swoich teammates ze cie zostawili :PPP

jigsaw - Czw Lut 13, 2003 10:18 pm

ja jebie, jak mozna grac w takich ciemnosciach :O
vitez - Czw Lut 13, 2003 10:19 pm

Oczywiscie to lamerstwo grac w tylu na jednego... Sama ta sytuacje na screenshocie potepiam ale uogolniajac:
wez taki czynnik psychologiczny: gdybys gral pod real nickiem, to paru "porzadniejszych" z druzyny przeciwnej przekonaloby sie ze warto jednak z toba grac, ze mozna cos zdzialac przeciw liczniejszym wrogom itp. A tak... kto by chcial grac z lamerem ? Wiec nie dziwne ze cie zostawili bo z lama grac w teamie nikt nie chcial :P

bh.0wn3D! - Czw Lut 13, 2003 10:54 pm

ty vitez pojebany jestes
a jak by taka Pamela Anderson nazywala sie Ochuj Chaczy to byla by gorsza?

Teodor - Czw Lut 13, 2003 11:05 pm

heh fotka zrobiona 10 min temu na TPI


lama - lame... :P


jigsaw:
tak sie wypas gra - jaka widocznosc...

jigsaw - Czw Lut 13, 2003 11:52 pm

ja wole tak :]


Dzidzia - Pią Lut 14, 2003 2:48 am

teodor coty masz za paka??? moze dac jakis namiar na niego??

Vitez ja jestem lamer wiec tak sie podpisuje co za roznica czy lame czy dzidza, dla mnie to samo.

u mnie tak ciemno nie jest tylko tak screen wyszedl

Teodor - Sob Lut 15, 2003 2:46 am

[quote="]teodor coty masz za paka??? moze dac jakis namiar na niego??
[...][/quote]

hehe moj pak jest tak " w artystycznym wymiarze" cienki -> nastawiony tylko i wylacznie na najlepsza widocznosc - dlatego jest w nim pelmo tzw fullbrightow.
link: http://quake2.org/downloads/teopak.rar

heh podziwiam tych z gl_modulate 10... i wiecej (i stala sie jasnosc :P ) hmm a po co.. :P

jigsaw - Sob Lut 15, 2003 5:04 pm

no coz, widocznosc mozna osiagnac na rozne sposoby...

ja gram z wysokim modulate, bo likwiduje cienie i dzieki rozjasnieniu, wszytsko ma jeden odcien, a zmniejszenie jakosci textur jeszcze bardziej to poglebia (mniej mecza mi sie oczy, gdy tak gram)






vitez - Nie Lut 16, 2003 1:20 am

Kolejny screenshot grania w przewadze... tym razem z coolnetu a nie tpi :>
Brawa dla panow w blue team!


Dzidzia - Nie Lut 16, 2003 2:45 am

teodor thx za paka :) ale mam prosbe zebys jeszcze raz to wrzucil, najlepiej calego pak09.pak bo jaks blad jest :( (a jak tak bardzo chcesz pakowac to zipem plz) thx

btw. widze ze ten topic sie rozwija, co mnie wcale nie cieszy :( bo to znaczy ze co raz wieksze lamki sa

Teodor - Nie Lut 16, 2003 4:23 am

Ja troche inaczej podchodze do "widocznosci" - dla mnie przy gl_modulate 10 wszystko sie zlewa a nie o to chodzi.
Mapy znam na pamiec wiec nie musze widziec wszystkiego - tylko to co potrzebne czyli itemy i wrogow.
prosty przyklad:
1. wszystko gl_modulate "10", gl_shadows "0", gl_dynamic "0"

2. "swiat" gl_modulate "1", itemy i wrogowie gl_modulate "10", gl_shadows "0", gl_dynamic "0"


Widac roznice :))

Dzidzia: WinRAR 3.0 lub wyzszy (zapomnialem napisac poprzednio)

omen - Nie Lut 16, 2003 9:02 am

gr.. jak ciemno? ;d nie boisz sie tak grac?
vitez - Nie Lut 16, 2003 10:53 pm

Ano widac roznice... na pierwszym obrazku wszystko widac a na drugim bardzo niewiele bo jest ciemny wiec... nadal nie wiem jak mozna po ciemku grac... O Teo moze fajne cwiczenie dla ciebie jak lubisz ciemnosci a mapy znasz na pamiec: wylacz monitor (patrzac na drugi obrazek sadze ze niewielka roznica) i graj tylko na sluch liczac na swoja dobra pamiec mapy :>>
Teodor - Nie Lut 16, 2003 11:26 pm

Oh Vitez - co widac..? Ano widac rakiety w narozniku, apteczki pod sciana itp - czyli itemy - wrogow widac tak jak na poprzednim screenie z lf10.

A co chcialbys wiecej widziec na nim?

Faktycznie jest ciemno...no bo o to wlasnie chodzi - zeby bylo idealnie widac to co wazne (itemy i wrogowie).
Ale kazdy gra tak jak lubi - ja gram tak - nie podziwiam scian i zlewajacych sie itemow z nimi - sciany sie nie ruszaja a wrogowie i itemy(one znikiaja i pojawiaja sie jezeli chodzi o dokladnosc) tak i dlatego musza sie jak najbardziej odrozniac od tla(scian).

Ja tylko mowie ze mi tak gra sie po prostu lepiej - a jak juz pisalem poprzednio podziwiam (nie potepiam) tych co graja na maxa jasnosci wszystkiego.

nie mam swiata na maxa zaciemnionego (a mozna do zupelnej "czarnosci")- mam na tyle ze widze gdzie ide a ze gram na wysokim fov'ie to reszta musi sie "blyszczec" :P

vitez - Pon Lut 17, 2003 12:13 am

Cytat:
podziwiam (nie potepiam) tych co graja na maxa jasnosci wszystkiego.


Dziekuje... dziekuje :))) czuje sie zaszczycony :)

(gl_modulate 10, vid_gamma 0.4, intensity 2, cl_lights 1 itp itd - to moje ustawienia, nie narzekam na brak celnosci :) )

Kiler - Pon Lut 17, 2003 5:56 am

rotfl
kfak - Pon Lut 17, 2003 10:54 am

mua ;

rotfl imao, tak bylo i bedzie...

dziwi mnie tylko ze Vitez nie doszedles pomoc tym innym a wolales robic screena ;)

poza tym nie raz widze jak gracze wychodza z teamu, bo przegrywaja...

a co najsmieszniejsze sami glosno potepiaja gre w przewadze...


przyklady? mam podac? bo mi sie wydaje ze nie 3ba, jezeli ktos jest chetny zapraszam na priv.

eot. z mojej strony, zycze milego dnia i wszystkich pozdrawiam bardzo serdecznie ;)


/me uwaza ze nie powinniscie sobie powyzszego brac zbyt do serca...

vitez - Pon Lut 17, 2003 3:52 pm

Cytat:
dziwi mnie tylko ze Vitez nie doszedles pomoc tym innym a wolales robic screena ;)

poza tym nie raz widze jak gracze wychodza z teamu, bo przegrywaja...


Zrobilem screenshota a potem doszedlem - nie pomyslales o tym?
Jakbym zrobil PO dojsciu to by wygladalo na mniej radykalna przewage dlatego zrobilem PRZED dolaczeniem do teamu :>

A co do wychodzenia to ja czesto tak robie by zmusic kogos z teamu przeciwnego do zmiany teamu, co zazwyczaj jest skuteczne a potem wracam do druzyny i juz sa rowne (a bylo np 3 czy 4 niedowagi).

Dzidzia - Czw Lut 20, 2003 12:02 am

szkoda ze nie mam zdjecia [3M.KALI] bo bym je tutaj zamiescil !!

Naprawde z jakimi ostatnio prostakami mam doczynienia to mala glowa.
Gralem sobie dzisiaj z kaziem jr i przyszedl kala i zaczal jakies bzdury pisac, sam nie wiem o co mu chodzilo (zarzucil slangiem bialostockim, jakies borowiki i ze sie kumalem czy cos tam takiego - moze chlopak dawno na grzybach nie byl :) ). Nastepnie grozil kickiem z serwa a bylo to TPI. LOL!
Wiec powiedzialem zeby sie zamknal bo flooduje i ciezko sie skoncentrowac, a on dalej swoje jakies borowiki i tak ciagnal do konca mapy. Wdalem sie z nimi na male potyczki slowne, ale o co mu chodzilo???

KALA : jak chcesz bluzgac to mozesz sie wykazac na IRCu na #bluzgi !!!

Czy to jest normalne czy ja jestem jakis dziwny???

Auchim - Czw Lut 20, 2003 5:38 pm

że jesteś dziwny to za mało powiedziane
Dzidzia - Czw Lut 20, 2003 7:49 pm

a niby czemu???
Kumanus - Sob Mar 01, 2003 9:58 am

[img]C:ctf.jpg[/img] lol
Kumanus - Sob Mar 01, 2003 10:00 am

heh musze sie nauczyc wstawiac fotki :) [img]C:ctf.jpg[/img]
Kumanus - Sob Mar 01, 2003 10:03 am

oki poddaje sie kto mi to wytlumaczy ???[/img][/url]
Dzidzia - Sob Mar 01, 2003 12:56 pm

musisz to zamiescic gdzies wnecie a nie na C:
Jak juz zamiescisz to podaj adres interetowy!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group