Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Mam male pytanko co do inside q2:) ?????

Dzidzia - Pi± Lut 14, 2003 6:01 pm
Temat postu: Mam male pytanko co do inside q2:) ?????
W ktorym paku, gdzie jest umieszczony i jak sie nazywa pilk (wave), ktory informuje "enemy flag is in ypur possesion" i drugi dla drugiego dotyczacy drugiego teamu ???????

Mam nadzieje ze jesno wyrazielem to o co mi chodzi :P :D

jigsaw - Pi± Lut 14, 2003 9:02 pm

przeszukaj wszystkie dzwieki z podstawowego paka do ctf i znajdziesz bez problemu
Dzidzia - Sob Lut 15, 2003 12:18 am

szukalem i nie moge znalezc niestety nie ma takiego dzwieku moze nie mialemw podstawym?! Nie wiem!

Ale wpadlem na pomysl:)
zainstaluje se patcha 3.20 do pustego folderu i tam sie pobawie i pewnie znajde :)

vitez - Sob Lut 15, 2003 2:11 am

U mnie jest dla obu teamow jeden dzwiek - standardowa syrena wlaczajaca sie po wzieciu flagi a jest to flagtk.wav z ctf/pak0.pak i w srodku paka znajduje sie on w /sound/ctf .
Dzidzia - Sob Lut 15, 2003 2:53 am

hehe juz mam panowie!! Ustawilem 1 dzwiek i bylo dobrze. (przed tym jak vitez napisal :P , ale thx) a teraz jest lepiej, poprostu usunalem z paka nie potrzebne pliki, a te z biteme chyba z ctf/sounds/ctf/flagtkown.wav i ctf/sounds/ctf/flagtkenemy.wav zaczely dzialac :) hehe i jest ok

Thx for help :)

vitez - Nie Lut 16, 2003 1:24 am

To w takim razie nauczyles sie widze by na przyszlosc robic to w takiej kolejnosci: najpierw sproboj sam/poszukaj sam rozwiazania, dopiero jak sam sobie nie radzisz pytaj innych?
Dzidzia - Nie Lut 16, 2003 2:53 am

hehe a co w tym zlego vitez ze robie nie w twojej kolejnosci ??
tak to przy okazji inni sie moze czegos nowego na moich bledach naucza???!!!!
Nie sadziasz??

Pozatym dalej nie wiem gdzie sa te pliki, ktorych szukalem(popradzilem sobie w inny sposob)

Dzidzia - Nie Lut 16, 2003 2:55 am

Ja np lubie uczyc sie i pomagac innym, jezeli jestem w stanie (w taki sposob lepiej zapamietasz i nauczyc sie niektorych rzeczy)

Btw Vitez turniej minal, a liga wciaz nie zaaktualizowana ....

vitez - Nie Lut 16, 2003 10:50 pm

Cytat:

Btw Vitez turniej minal, a liga wciaz nie zaaktualizowana ....


Odpowiedz na to masz w innym topiku :P

Dzidzia - Pon Lut 17, 2003 12:35 am

Vitezz ????? ciekawe gdzie??? a odp ze nie ma ktos czasu mnie nie interesuje!! Umawialismy sie ze bedzie juz zaaktualizowana a tu nic !!!!
Ktos tu jest niepowazny. Czy naprawde na to potrzeba az ta wiele czasu??? To tylko trzeba zmienic kilka nazw i all. Nie rozumiem...

Btw. Popatrz na swoje a nie moje offtopicki np w "Znowu lameria!!", czy "Kiedy ktos zaaktualizuje lige q2??"

vitez - Pon Lut 17, 2003 3:43 pm

Zarzuty kieruj do jezusa a nie do mnie odnosnie updejtu. Ja raz zrobilem wszystko gladko i ladnie od zera ustawiajac tabelki itp... potem przyszedl Jezus i wszystko zepsul, obiecal po turnieju naprawic.
Kiler - Pon Lut 17, 2003 3:48 pm

psuejsh reputacje d¿izusa ;]
Dzidzia - Pon Lut 17, 2003 6:20 pm

Ok apeluje !!!!!!

D¿izi czy mozesz zaakualizowac ligeq2???????


Vitez takie postepowianie tylko zniecheca do q2.... niestety..... nikt o tym nie mysli....

Kumanus - Wto Lut 18, 2003 8:45 pm

offtopic
Czy ma ktos jakis programik do przegladania serverow ??
niemam zadnych linkow z fajnymi stronakami o q2 a na fpp.pl niedziala download :( a na ctf.pl nic nie znalazlem

jigsaw - Wto Lut 18, 2003 8:49 pm

http://www.udpsoft.com/eye/
Kumanus - Wto Lut 18, 2003 8:58 pm

a jakis prostrzy ??
Kribol - Sro Lut 19, 2003 12:55 am

Wysle dla Viteza The All Seeing Eye jezeli poda mi adres email (ta ikonka mi nie dziala u Ciebie w profilu tzn. zadna mi nie dziala, a i szukalem gdzies napisanego ale nie znalazlem :( )

Chyba ze Vitez wiesz skad sciagnac..

jigsaw - Sro Lut 19, 2003 10:16 am

hmmmm
no ale to byl link do All Seeeying Eye
Kumanu : jak nie radzisz sobie z tym programem, to juz z innymi nie masz szans. Ten jest najprostszy (sam wyszukuje servery) i najlepszy, wiec wez sie postaraj, bo nikt za ciebie tego nie zrobi.

Kribol - Sro Lut 19, 2003 11:03 am

a to sory bo linku nie sprawdzalem :)
Kumanus - Sro Lut 19, 2003 3:09 pm

ta sam ... no
sam ale po wpisaniu ip a jak jush wpisze to mi sie nie chca zapisac.
a poza tym nie chce all seeing eye tylko eye do q2 .. (a prosty to on jest jak pozwijany kabel :P )

Kumanus - Sro Lut 19, 2003 3:27 pm

oki oki sorry jednak jest prosty :P
jush zajarzylem :D jest calkiem fany :)

vitez - Sro Lut 19, 2003 3:31 pm

Cytat:
Wysle dla Viteza The All Seeing Eye jezeli poda mi adres email (ta ikonka mi nie dziala u Ciebie w profilu tzn. zadna mi nie dziala, a i szukalem gdzies napisanego ale nie znalazlem :()

Chyba ze Vitez wiesz skad sciagnac..


Cos mieszacie...

1. Link do mojego emaila dziala... jesli nie bardzo to po najechaniu na niego myszka zobacz sobie co sie pojawia na samym dole przegladarki - powinno sie pojawic mailto:vitez@ceron.pl z czego latwo wywnioskowc (jak i np z moich podpisow automatycznie dodawanych do njusow na ctf.pl) ze moj email to vitez@ceron.pl (ktory to email rowniez jest widoczny na stronie download.ctf.pl "w razie pytan pisz vitez@ceron.pl" czy cos takiego).

2. Link podany przez jigsaw to jest wlasnie link do All seeying eye... ale wrzuce installera na download jakby ktos od razu tam szukal

3. NIE ma czegos takiego jak Eye tylko do Q2. Jest albo All seeying eye ktory po krotkiej konfiguracji (rodzaj gry, tryb gry np tylko CTF, kraj pingowania albo wszystkie, kryteria pingowania np anulowanie tych z pingiem powyzej 500) moze byc stosowany tylko do Q2... jesli ktos go nie umie konfigurowac to, jak kazdy prawie program pod windowsy - polecam przeczytanie helpa w All Seeying Eye.
Ewentualnie mozna uzywac Gamespy (ja go uzywam np) i tez go skonfigurowac tylko do Q2 - www.gamespy.com o ile sie nie myle (tez wrzuce do downloadu ale mam stara wersje).

Kiler - Czw Lut 20, 2003 6:15 am

hehz jak zwykle konkeciarz i jak prawie zwykle prawde moowi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group