Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

pogawedki - Ludziska

emilio - Nie Lis 12, 2006 4:57 am
Temat postu: Ludziska
tak wam powiem ze swego czasu mialem was za jakis autorytet, ludzi madrych itd.. wiecie ocb
teraz twierdze za przeproszeniem ze jestesie zwyklymi szarymi debilami, glupkami....
szkoda ze kurwa stracilem tyle czasu na czyatanie waszych glupich wypowiedzi, urojen i mysli ktore gowno niosa ;/ ;/ zaluje ze istnialem na tej scenie :(
skasujcie moje konto i bedzie elo :) juz wiecej tu nie zagladne ... halo !

Killer - Nie Lis 12, 2006 8:03 am

tia... bedziemy tesknic ;)
Prezes_Kiler - Nie Lis 12, 2006 8:12 am

jaki kolo :D
będzie ciebie brakowało, naprawdę ;d

Matrix^^ - Nie Lis 12, 2006 8:21 am

Coś się stało ?
WoLF - Nie Lis 12, 2006 8:42 am

...co sie stalo? emili emilio co sie stalo??? eee chlopaki dajcie srubokret!!! moze sie zamknal w lazience i nei moze wyjsc :cry: :lol:
Yokai - Nie Lis 12, 2006 12:44 pm

hm..w czym rzecz Emilio?
Adolf - Nie Lis 12, 2006 12:53 pm

czyzby czarni cie dopadli irl? :D
pyz - Nie Lis 12, 2006 1:05 pm

chuj mu w dupe :)
SiDq - Nie Lis 12, 2006 2:13 pm

Ta, pewnie! a co! popieram Cie kurde! :P
Nuclear - Nie Lis 12, 2006 8:01 pm

Emilio pojechal ostro, tylko nikt nie wie o co chodzi.
kazpex - Nie Lis 12, 2006 11:58 pm

:cry:
Prezes_Kiler - Pon Lis 13, 2006 6:40 am

ja wiem chodzi mu o to że ktoś zmienił jego starą, prostą, ukochaną wersje phpbb na wersje od przema i w dodatku zmienił skromne, uniwersalne, wiele znaczące logo na 4x większe, bardziej agresywne.


jakaś miła ewolucja? :p

Kribol - Pon Lis 13, 2006 8:17 am

:twisted: ELO
kaszub - Pon Lis 13, 2006 12:05 pm

mam wstać?
Killer - Pon Lis 13, 2006 12:28 pm

lol zelator sie odezwal =]
szyna^ - Wto Lis 14, 2006 10:35 am

Omg jaki koles. ;d
kogucik - Sob Gru 09, 2006 11:58 pm

Jak go do woja powinęli :D Ma opis na GG, że ma służbę i zaraz wraca...


Emilio


Sieć: Gadu-Gadu™ #3680467
Status Niedostępny "zaraz wracam odbywam sluzbe"



Tylko ten opis ma już 3 tydzień :D

widmo - Nie Gru 10, 2006 1:38 pm

patrze ze ty policjant [; , a ja myslalem ze to shi powinien dojsc co z nim ;p
kazpex - Nie Gru 10, 2006 2:10 pm

jebac go
kogucik - Nie Gru 10, 2006 2:18 pm

[quote="widmo"]patrze ze ty policjant [;[/quote]

Możesz sprecyzować co twój bystry umysł chciał nam przekazać?

shinoda - Nie Gru 10, 2006 6:34 pm

pwned :D

w policji tylko do konca tygodnia :D

i nowy etat na mnie juz czeka :P

Spidi - Pon Gru 11, 2006 11:24 am

matko shi jestes psem ? :> :shock: :lol: :lol:
widmo - Pon Gru 11, 2006 12:46 pm

masZIPomy$l :twisted: coolfon
shinoda - Nie Gru 17, 2006 11:21 am

Cytat:
matko shi jestes psem ? :> :shock: :lol: :lol:


a co spidi? :D ambusha chcesz? :D
nie jestem psem ani nie bylem :)
pracowac w policji a byc psem to 2 rozne sprawy :)

a juz nie pracuje :D od poniedzialku bede szambonurkiem :D ;)
aka czlowiek od mokrej roboty :D

emilio - Nie Sty 07, 2007 11:39 pm

jeszcze zajrzalem przyznam sie ale podtrzymyje m,oje slowa... moze glupkami nie jestescie ale i tak to jest zalosne... zachowujecie sie jak ci idioci z woja... kto byl ten wie a reszta moze dalej pierdolic glupoty
elo

kogucik - Pon Sty 08, 2007 1:31 am

HAHAHAHA I KTO MIAŁ RACJĘ? :D
Yokai - Pon Sty 08, 2007 11:50 am

emilio ale w czym rzecz? oswiec nas bo chyba nie bardzo pojmujemy w czym problem..

pewnie, jak sam juz wnikliwie zauwazyles, wynika to z naszego niskiego poziomu intelektualnego, ale badz tak mily i dodaj nam troche wiary w siebie

;)

kazpex - Pon Sty 08, 2007 7:02 pm

yokai daj spokoj, jebac go 8)
to jakis niezrownowazony psychicznie typek ktory musi poublizac wszystkim przez internet mimo ze nie zna nikogo osobiscie, wtedy poczuje sie lepszy i to jest wlasnie zalosne...

Yokai - Pon Sty 08, 2007 7:36 pm

coz..jakby co probowalem :roll:

ps Shi - pobiles chyba rekord buziek w jednym poscie :P

shinoda - Sro Sty 10, 2007 1:44 pm

Cytat:
ps Shi - pobiles chyba rekord buziek w jednym poscie :P


taaa, zenada ;)

Killer - Sob Sty 13, 2007 12:07 pm

ori ale po co te teksty wogole ? chcesz tylko poobrazac ludzi ? to swiadczy tylko i wylacznie o tobie...
emilio - Sob Lut 03, 2007 8:54 pm

po co ?
zeby pokazac wam ze to wlasnie przez was ludzie odchodza... chocby ot ja...
robicie lipe, brak zyczliwopsci tylko zwyczajne hamstwo. gadka jak z debilami.
odkad zaczolem grac mowielm ze nie zostawie tej gry, nie odejdzie na bok.
Jednak sie okazalo ze to byl belkot. dlaczego ? mozna sie domyslec. Sami rujnujecie scene. fakt faktem ciagnac 10 letnia gre nie jest latwo, jednak wy tylko pogrszacie. SZKODA SLOW. elo !

kogucik - Sob Lut 03, 2007 9:41 pm

Ja nadal jestem w szoku :shock: (kurwa, ta minka wygląda jakby chciała kupę).
Bator - Nie Lut 04, 2007 1:17 am

jak juz ktos i tak odkurzyl ten temat.. to powiem tylko tyle ze: post by emilo byl pisany 5:57AM.. czyli co :) ? ktos go o tej porze skrzywdzil :) czy nie ma co robic z "wolnym czasem" :P tak czy srak moj post jest z 2:25 AM i jestem calym sercem z nim "jestescie debilami i gupkami" i wlasnie dlatego biegam razem z wami po tym zasranym qlnecie :P
kazpex - Nie Lut 04, 2007 4:45 am

Bator to normalne...zobacz o ktorej ja te slowa pisze hehe 8)
(w przerwie miedzy WC a Travianem -> gra ktos w to? :P )

Yokai - Nie Lut 04, 2007 10:23 am

a ja sobie podyskutuje a co :)

emilio- nawet jesli my psujemy cala atmosfere to wejdz sobie na inne serwy gier fpp..jezeli grales to dobrze wiesz ze tam jest dopiero "zepsuta" atmosfera..pelna szalonych 15 latkow bluzgajacych na lewo i prawko czitujacych wyzywajacych twoja matke/ojca/ciocie/ wujka(sory szyna;p) henka itd itp..tutaj chociaz wiekszosc ma juz pare lat..i nawet jesli sie zdarzy flame/bluzg/kick z serva to i tak ujmujac calosciowo to nasze q2 zaznacza sie pozytywnie..mimo wszystkich wad i problemow- i zebys nie wem jak daleko szukal gierki/ludzi gdzie wszystko bedzie git..to i tak owej nie znajdziesz..pograj np w coda/czy innego wolfa..sam sie przekonasz. Gry super-ludzie = downy tudziez zjeby

;p
peace (nie mylic z pis-em)

SiDq - Nie Lut 04, 2007 10:46 am

offtopic/
ma ktos linka do walki adamka? pzdr.

kazpex - Nie Lut 04, 2007 10:53 am

pewnie bedzie powtorka...nedza
Prezes_Kiler - Nie Lut 04, 2007 8:22 pm

szkoda kuurwa że zamiast walczyć jak wtedy ze złamanym nosem co bronił mistrza to poszedł w obrone ;/
Ogólnie ludzie tłumaczą to tym że przeciwnik był leworęczny.
Ale to kiepska wymówka. Wiedział wystarczająco wcześniej by się przygotować a jak widzieliśmy kiepsko mu to wyszło ;/
Albo niech się ogarnie i przyłoży się do treningów albo niech zmieni treninga.

A moze to słaby dzień?

kazpex - Nie Lut 04, 2007 8:25 pm

trener dupa i tyle...
Adolf - Wto Lut 06, 2007 12:35 am

Dokladnie. Ten trener jest do niczego. Nie ma Gmitriuka czy jak mu leci, to nie ma zwyciestwa.
Swoja droga to Adamek boksowal jakby byl amatorem, ten nigga robil co chcial z nim, mimo ze sam byl calkowicie zalosny. Jakby Adamek boksowal tak jak w poprzednich walkach to by rozpierdolil tego czarnucha dosyc szybko, a tak to czarny wygral i nawet nie uszkodzil zbytnio Adamka. Mamy kolejnego zalosnego mistrza!
Nie wiem czy ktos sluchal wywiadu z naszym bokserem odrazu po walce, ale to bylo jeszcze bardziej zalosne niz styl w jakim boksowal. Jak mozna z takim podejsciem w ogole wychodzic na ring lol. Syndrom nooba.
W ogole jak teraz patrze na te wszystkie federacje i ich mistrzow to mi sie plakac chce. Jakies lewe nazwiska. Mistrzowie na 1-2 walki. Waga ciezka to w ogole porazka ( Kliczko aka Szklana Pulapka na swojej twarzy czy ten Walujew aka nie zajebiesz mnie, bo jestem za duzy ). Gdyby jeszcze Lennox walczyl to by ich rozjebal w jeden wieczor. Brakuje mi tych czasow kiedy walczyli bad motherfukerzy, a nie dzisiejsi "dzentelmeni". Ostatnio sobie odswiezylem walke Golota vs Bowe I i II. To bylo cos, bez respektu do przeciwnika i ostra rzeznia. Takie walki beda pamietane zawsze ( pomijajac oczywiscie ze Andrzej wymasowal porzadnie jajka czarnemu ) i takich walk zawodowy boks potrzebuje jak najwiecej. Jebac czyste walki i milych facetow, to jest dobre do amatorow i na olimpiady. Zawodowy boks potrzebuje czarnych charakterow i bez tego straci ogladalnosc.
Dlatego pride, ufc > all ;)

kazpex - Wto Lut 06, 2007 9:35 am

hehe wymasowal jaja : :D

potrzeba czarnych charakterow z bialej polski 8)

chrom - Wto Lut 06, 2007 12:02 pm

ftp://ftp.profibox.hu/usr...-ChadDawson.nsv
macie walke ;)
http://www.badongo.net/vid/171327 - Tu gołotwa vs Bowe
II

Killer - Pon Lut 12, 2007 6:21 am

Co do dyskusji z emilianem to edi ma pelna racje. To wogole szok jest ze taka nedzna gierka wytrzymala taka probe czasu i jakims zjebom chce sie w nia jeszcze grac. Uwazam ze dzieki ludziom m.in. grajacym w CTF gra wytrzymala probe czasu i mimo ze sa debilami, zjebami, glupkami czy jak ty to okresliles chwala im za to ;p Ja tez juz wogole nie gram w Q2 bo sie przestawilem na WoWa, ale z "debilami" lubie pogadac od czasu do czasu. No coz "ciagnie swoj do swego" ;p
kazpex - Pią Mar 02, 2007 5:34 pm

a ja mam taka propozycje niech kazdy mowi za siebie...
Prezes_Kiler - Sob Maj 12, 2007 12:41 am

usuncie ten post
Prezes_Kiler - Sob Maj 12, 2007 2:06 am

usuncie ten post

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group