Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

pogawedki - WoW

Tur!n - Nie Gru 17, 2006 7:41 pm
Temat postu: WoW
Witam
wraz z kilkoma znajomymi konczymy z Lineage2 i zaczynamy grac w WoWa ;] i tu moja mala prosba, czy ktos kompetentny moglby powiedziec ktore servery PVP sa w miare swieze (czyt. nowe) ? Szukalem, szukalem info i nic.. a chodzi o to zeby nie wbic sie na serverek gdzie 80% ludu to na 60.. tylko zeby w miare te levele byly.

Pozdrawiam Turin.

Matrix^^ - Nie Gru 17, 2006 9:49 pm

WoW , fffuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjj :?
Tur!n - Nie Gru 17, 2006 9:52 pm

a pytal cie ktos synq o zdanie? :wink: :wink: mandi =) pifko+pvp+vent, po ciezkim dniu w robocie czy na uczelni,wieczorasem... uwierz relaxuje. Zreszta sporo ludzi z naszej cafe w L2 gra. btw. cafe jeszcze jest czynna? uu robi sie offtop..
Matrix^^ - Pon Gru 18, 2006 10:40 am

Jest ;) Ale rumuny tam buszują ;) Ja tam gram w q2 ;D

ps. Często Cie widze jak dziewczyne na 29 odprowadzasz :wink:

widmo - Pon Gru 18, 2006 10:44 am

tylko ze widzisz ale sie nie przypucujesz ;)
Matrix^^ - Pon Gru 18, 2006 4:03 pm

Często nie jest w stanie ;D
Tur!n - Pon Gru 18, 2006 8:24 pm

czy ja czegos nei rozumiem? O_o "czesto nie jest w stanie" wtf
Killer - Pon Gru 18, 2006 10:16 pm

Ja gram w CS, pogra ktos ???
spider] - Wto Gru 19, 2006 1:24 pm

Killer moge pograc, napisz mi PMa z jakims kontaktem
Wujek Jamal - Sro Gru 20, 2006 9:56 am

Jesli chcesz zaczac grac w WoW to poczekaj na dodatek The Burning Crusade wychodzi jakos na poczatku stycznia wtedy Blizz na pewno otworzy swieze serwery + bedziesz mogl grac 2 nowymi rasami. Ostani nowy serwer jaki pamietam to Hamouraush albo Venkiliash ( bledy w pisowni pewnie sa) ale ja skonczylem grac w czerwcu w WoW wiec na pewno powstaly jakies nowe servy PvP.
shinoda - Czw Gru 21, 2006 9:25 pm

pyz by Ci napisal, ale pyz Cie nie lubi :D

co nie hop-hopie? :D


ps. tez bym pogral w wowa... ale szkoda zycia... get life noob! :-)

--
shi aka xp farmer from feralas ;={

shinoda - Sob Sty 13, 2007 11:22 pm

Cytat:
ps. tez bym pogral w wowa... ale szkoda zycia... get life noob!



kur... chyba wroce.... bo adolf chce ... :D lol
ale rekreacyjnie! wiez zadnych chinoli na pokladzie...
luzny team bystrych ludzi.

brzoza - wchodzisz w to?
malina?

Killer - Nie Sty 14, 2007 9:11 am

ja wchodze, ale wytlumacz co i jak. mam new kompa wiec teraz da sie na nim grac ;]
shinoda - Nie Sty 14, 2007 11:27 am

hmm, kupujesz wowa - 100-150zl (strzelam, bo nie wiem jaka cena), abonament to jakies 50zl na miesiac. :) dodatek (the burning crusade) kupisz jesli chcesz grac jedna z 2 nowych ras.
wybieramy jakis nowy serwer (do ustalenia) i mozna grac. wstepny termin startu - po 27.01.2007.

dobra, ide sie budzic dalej :D

edit.
gdybys chcial wiedziec do czego moze sie przydac dodatek do wowa (TBC):

Do you need to own the expansion to play with friends who have it?
There will be many aspects of the expansion that are available to all players. However, in order to experience certain content, such as Outland, or be able to play as one of the new races, players will have to purchase the expansion.

What content will be restricted to those without the expansion?
There will be a number of features in The Burning Crusade that will only be available to expansion owners. To name a few: the two new races, the ten new levels of experience (level 60-70), all of the new zones, and the new profession Jewelcrafting.

ja z czasem pewnie kupie TBC, ale to bedzie pewnie w momencie gdy bede sie zblizal do 60lvl :D

Killer - Nie Sty 14, 2007 12:17 pm

Qrde laska by sie wkurwila jakbym przepierdalal 50 miesiecznie na abonament na gre... ale bede negocjowal, pewnie bedzie trzeba przebolec jakies tipsy czy cus hehehe
Adolf - Nie Sty 14, 2007 2:18 pm

To juz wiem czemu ci rail nie wchodzi. Granie w tipsach to chyba nie jest najlepszy pomysl :D
Killer - Nie Sty 14, 2007 2:57 pm

;]
M!ng - Nie Sty 14, 2007 8:36 pm

hehe, No widze pare osob juz nawet grywa ;) Zeby nie abonament to gra byla by miodzio, a tak jest tylko faajna :P

Rozumiem ze zamierzacie grac na nowych serwerach ?

shinoda - Pon Sty 15, 2007 9:13 am

tak, na jakims nowym, zeby nie bylo samych 60 :)
poza tym fajniej sie gankuje w zonach, w ktorych jest wiecej ludzi :P

Tur!n - Pon Sty 15, 2007 5:56 pm

Grimm Batol jest jednym z najswiezszych serwerow WoWa ( mowa o ENG) , w CDP mozesz zakupic WoWa za 112 pln (to juz z kosztem przeysylki) tylko najpierw zaloz sobie trial konto to bedziesz mial +10 dni do konca abonamentu.
Kala - Czw Sty 18, 2007 12:48 am

hmm

ja bym Ci polecil Burning Legion w chuj polakow powtarzam w chuj polakow i jeszcze raz powtorze w chuj polakow sie fajnie sie by gralo. LOL

to jest serwer z populacja FULL(PVP) <3 na generalu po polskim ludzie pisza na zadnym ze 116 serwow EU ENG. nie znajdziesz takiego zjawiska :> i oczywiscie graj horda, bo alliansi to cipy pew pew kazdy to wie ;) (pyz bez urazy, sam gralem rok czasu allymi) sporo polskich gildii, ktore robia konkretne instansy aq40,naxx, ale teraz dodatek od 16 stycznia jest to pies jebal te insancje z azorethu kady reza w TBC y0.

btw. Adi slyszalem, ze masz chrape na WoW'a ? :>:>

shinoda - Pią Sty 19, 2007 6:35 am

ja juz zaczalem wczoraj... 6 lvl dwarf warrior @ Al'Akir.

zanim Adolf zaczjnie grac moge jeszcze zmienic zdanie co do wyboru klasy postaci, ale mysle, ze nie bede tego robil... (robic po raz X priesta? omfgwtfpwnt!)

Killer - Pon Sty 22, 2007 12:49 am

jestem night elf/priest 8 lvl :D
shinoda - Pon Sty 22, 2007 12:05 pm

kiler... ale wbijaj na al-akir a nie gdzies tam grasz... ;d
ja robnilem warriora 10lvl... ale wywalielm (sory pyz jeszcze raz :cry: ) i bede robila priesta /taaa, po raz X/.

malina - wbijaj z ekipa.
adolf - sciagaj wowa :D

przypominam - Alliance.. :D

Killer - Pon Sty 22, 2007 2:36 pm

ale ja mam dosc fajne przedmioty i 10 golda, zal mi teraz bedzie =[
shinoda - Wto Sty 23, 2007 7:33 am

lol, w endgame bedziesz mial 2000golda :D im pozniej tym gorzej :D jak wolisz ;) decision is up to you
Killer - Wto Sty 23, 2007 1:17 pm

shi a moze zaczniesz na dentragu ?:P Kto jeszcze gra na tym al... ? Ja gram na dentragu, przynajmniej tam jakis znajomy z ctf'a szpila ;)
shinoda - Sro Sty 24, 2007 8:22 am

ja tam ide na al'akir... z adim :D chyba ze totalna zmiana planow i pojdziemy gdzies do hordy na nowy serwer. ale watpie. poki co jestem na szkoleniu w gdansku - jak wroce, to zaczynam grac :D
Killer - Sro Sty 24, 2007 11:51 am

Ja mam kijowe lacze, ktore czesto zle chodzi. Na Alakir mam pinga 200 a na dentragu 50. Jakbyscie sie zdecydowali na dentrag to byloby spoko bo tam jeszcze him szpila i krieg teraz dojdzie... ;]
shinoda - Czw Sty 25, 2007 9:01 am

4get it :)

<3 elfusia pyzusia

kogucik - Czw Sty 25, 2007 3:10 pm

Czy mi się wydaje, czy w tej grze chodzi tylko o to żeby jak najdłużej siedzieć przed kompem?
Killer - Czw Sty 25, 2007 6:59 pm

zdaje ci sie ;]
Tur!n - Czw Sty 25, 2007 11:45 pm

ok fukk WoW jak Lineage2 gra typowa dla ludzi ktorych szeroko okresla sie "no life" stracilem miesiac zycia lol po 5h dziennie grindu (minimum) nie wiem w jaki sposob sesje zdalem (one more exam) doh.. wiadomo kazdy ma inne podejscie do gry itp. ja po prostu wsiakam.. pozdro
widmo - Pią Sty 26, 2007 11:36 am

yo ja tez gram do jakiegos czasu w wowa ;D dziergam sobie taurenem na 13 lvl szkoda tylko ze gram na trialu a nie chce mi sie na razie wykupowac moze poczekam do wakacji w tedy bede miał wiecej czasu , fajnie sie gra na serv. karazghan nie wiem jak na innych bojeszcze nie testowalem , ogolnie fajna gra ale strasznie duzo czasu pozera ;/
Tur!n - Pią Sty 26, 2007 3:58 pm

Strasznie to malo powiedziane.. z zycia ( z gry lol) wziete, znajomek, o ile mozna tak powiedziec, dojebal 56 male hunter... no zeby nie sklamac 2 tygodnie... w sumie non-stop byl online po czym stwierdzil ze chce grac female.. xD hunter :D to mnie rozjebalo i dalo do myslenia, mam wrazenie ze wielu ludziom to sie wymyka spod kontroli. rozumiem ze znajomymi sobei pograc TS czy tam Vent wiadomo RZADZI w takich gra i milo sie czas spedza ale... zeby "moc" grac z tymi znajomymi musisz napierdalac XX godzin zeby mniej wiecej miec podobny lwl.. a pozniej itemki.. myslalem ze tylko chinole tak moga a tu PL nie sa gorsi...
ryq - Pią Sty 26, 2007 8:42 pm

no wow no life :lol:
Killer - Sob Sty 27, 2007 1:18 am

Ja juz sie zagniezdzilem na Dentragu. Fajnie mi sie gra, mam w miare fajna gildie jest git =] Jakby ktos chcial zaczac grac to zapraszam na dentrag, moge pomoc :D
shinoda - Sro Sty 31, 2007 8:17 am

15lvl draenei shaman :]
u nas gra kazwa :D mamy kogo wielbic i chronic! :D

Prezes_Kiler - Sro Sty 31, 2007 2:38 pm

szkoda zycia dla wowa ;s
no chyba ze ktos gra w czasie pracy to inna bajka ;p

kazpex - Sro Sty 31, 2007 4:29 pm

ta, ja nawet nie zaczynam ... 8)

zreszta takie gry mi sie szybko nudza -> zabij i leveluj i tak w kolko... i siedz i graj ;P

Killer - Pią Lut 02, 2007 6:32 am

Ja jestem priest na 23 lvl ;] szybko to idzie. U nas juz ciupaja Him, Krieg i ja, mamy fajna polska gildie www.szwadron.net ;]
Kazwa - Pią Lut 02, 2007 1:01 pm

My tez gramy [S] :D

Na Al'Akir czy cos takiego .. /20 lvl Female Gnome Mage /salute ;)

/kiss Krib ;)

Kribol - Pią Lut 02, 2007 8:31 pm

/shy =]
shinoda - Nie Lut 04, 2007 12:29 am

27 lvl shammy ;/ i kribl mnie bije na fearze qr...
Killus - Pią Cze 01, 2007 12:38 pm

Him chce sprzedac konto z pre-paidem na 2 miechy. Ma tam Human/Warlock na 67lvl jakby ktos chcial ;p

Jezeli ktos chce rozpoczac przygode z wowem to zapraszam pod moje skrzydla =]]]]

Krsnick02 - Pią Cze 15, 2007 2:13 pm

Ja tam z jizem pogrywam na Ravenhold rppvp eng, narazie rekreacyjnie moze pozniej cus sie zmieni, we will see.[/list]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group