Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

pogawedki - A MOZE BY TAK......

szczecho - Pon Sty 22, 2007 12:27 pm
Temat postu: A MOZE BY TAK......
Skonczyla sie liga COP skonczylo CB, wiec moze zrobic cos new?:) cos czegos jeszcze nie bylo?:) Turniej na mapach lfctf4, lfctf10(albo inne male mapy) w skladach trzyosobowych :> To tylko sugestia tak zeby cos sie dzialo na tej scenie. Jesli jednak byloby duzo chetnych osob do grania to trzeba pomyslec skladami czy kazdy sie sam dobiera czy COP? i kto bedzie sedziowac etc. Strone mozna by chyba uzyc tej samej co do turnieju COP? tak wiec glosujcie:)
LISTA
1 szczecho
2 chrom
3 Sid
4 yokai
5 omen
6 wolf
7 widmo
8 white
9 wasyl
10 bator
11 adolf?
koszyk z lamusami
1 nuck:)

Yokai - Pon Sty 22, 2007 2:09 pm

łaj nat

vołt jes

ps-sklady losowane nie byly by zlym pomyslem. dlaczego? wyobrazcie sobie sytuacje ze dobiera sie np kurz szynek i vidmuch-gl hf :)

tak jak bylo w poprzednim copie bylo ok-chlopaki wybrali w miare rowne teamy i gralo sie calkiem dobrze..choc zadowolic wszystkich sie oczywiscie nie da

omen - Pon Sty 22, 2007 2:13 pm

pomysl niezly ;p tylko nie te mapy ;)
szczecho - Pon Sty 22, 2007 2:36 pm

jestem otwarty na propozcje i na pomoc poniewaz w tym roku matura i na 100 procent sam tego nie pociagne:) tak wiec zglaszac sie do grania i do pomagania:) to jakie mapy sugerujesz?
WoLF - Pon Sty 22, 2007 2:38 pm

..spoko sprawa:))...i losowanie to nie jest zly pomysl :idea:
chrom - Pon Sty 22, 2007 2:53 pm

co do skladow losowanych lub wybieranych kto bedzie je wybieral?
szczecho - Pon Sty 22, 2007 3:00 pm

zbierze sie komisja nadzwyczajna do wybierania skladow czyli ja i osoby ktore mi beda pomagac w organizacji(wpadniesz na piwo:P i jedziemy:p)
SiDq - Pon Sty 22, 2007 4:09 pm

nie zbierze nie zbierze :P
Kazwa - Pon Sty 22, 2007 4:52 pm

moge posedziowac czasem ;)
kazpex - Pon Sty 22, 2007 4:54 pm

zglaszam gotowosc arbitrażu tylko dajcie wczesniej znac to sobie q2 zainstaluje 8)
chrom - Pon Sty 22, 2007 7:39 pm

dobra to robcie ja pogram [; a no i ja chce byc z sidem off corse ; )
Yokai - Pon Sty 22, 2007 8:23 pm

na mnie mozecie liczyc
o ile sklady beda losowane..inaczej skonczy sie an tym ze powiedzmy 3 teamy beda mialy zabawe majac pod soba plus/minus 5 teamow aka chlopcow do bicia..ubaw bedzie po pachy

Bator - Pon Sty 22, 2007 9:13 pm

vote yes

sklady tylko losowane, bo inaczej bedzie bzdura, a w "sporcie" w koncu chodzi o niespodzianki ;-)

jak juz beda teamy to proponuje dac duzo czasu na mecze i niech sie sami umawiaja bez zadnych odgornych prikazow (3ech latwo zebrac w koncu ? )

co do map, to moze je tez losowo :P ? np. 3 losowe mapki z timelimitem 10, mozna wygrac albo 2:0 albo 2:1..


moje 3 grosze..

aha, jak cos to moge posedziowac :]

szyna^ - Wto Sty 23, 2007 1:33 am

Ja moge posedziowac.
kazpex - Wto Sty 23, 2007 6:41 am

wiecej sedziujacych niz grajacych :)
Killer - Wto Sty 23, 2007 1:18 pm

to ja tesh dla odmiany posedziuje :D
Nuclear - Wto Sty 23, 2007 1:51 pm

PROPONUJE MAPY:
LF4
LF10
XAX3d

SiDq - Wto Sty 23, 2007 2:07 pm

[quote="Nuclear"]PROPONUJE MAPY:
LF4
LF10
XAX3d[/quote]
dodałbym as2ml7

btw. chrom:* ja wylosowalem Ciebie, a Ty mnie i jest git. :wink:

chrom - Wto Sty 23, 2007 2:38 pm

jeszcze wasyla albo szczecha i gramy ; )
Yokai - Wto Sty 23, 2007 3:54 pm

z map moze jeszcze by tak dorzucic to takie cus z obnizona grawitacja ? ;) tak dla jaj

ps- kto bedzie wybieral sklady? sa juz jakies ustalenia bardziej konkretne?

chrom - Wto Sty 23, 2007 6:59 pm

mhm moze jakis schemat ustawic ?;] dobry + dobry + lamus | pro + lamus + lamus ?:]
Yokai - Wto Sty 23, 2007 7:22 pm

pro dobry lamus ?;)
szczecho - Wto Sty 23, 2007 8:06 pm

no podzielimy na 3 albo 4 koszyki i sie polosuje... ale do tego trzeba chetnych tzn. zbierac graczy i przysylac ich tutaj to ich sie dopisze o! tak mysle ze jeszcze z tydzien poczekamy z zamknieciem listy:p
Adolf - Wto Sty 23, 2007 8:56 pm

Pogralbym, ale nie na takich gownianych mapach.
- q2ctf1
- q2ctf2
Po co inne :/

widmo - Wto Sty 23, 2007 9:06 pm

to i ja chce zagrac , squady oczywiscie mieszane i sedziowac moge , a i mapy to moze lfctf10 , lfctf4 z quadem (prozac), xax3d i lf7 ?
kazpex - Wto Sty 23, 2007 11:32 pm

Ja sie nie deklaruje poniewaz raczej grac nie bede i to nie dlatego ze slaby jestem (ale napewno nie lamus kurwa :evil: ), natomiast posedziowac moge...

co do map to uwazam ze to obojetne, niech druzyny wybieraja jak to bylo ostatnio i tyle...

Nuclear - Sro Sty 24, 2007 12:58 am

Dopisz mnie do koszyka z lamusami
szyna^ - Sro Sty 24, 2007 11:53 am

Moze tak te mapy gdzie po 3 flagi sa z grawitacja ? xD
widmo - Sro Sty 24, 2007 12:09 pm

ooo nie zła mysl , ty to masz głowe szyna ;) )))
widmo - Sro Sty 24, 2007 6:01 pm

szczecho wymysl moze jakas regulamin albo przerobic ten co jest na liga.ctf.pl i zacznie sie losowanie squadow ... to wpiszemy na strone
szczecho - Czw Sty 25, 2007 7:46 am

ogranizator
szczecho and chr0m



sedzia
Sedzia:
1. Sedzia ma za zadanie pilnowania by mecz rozgrywany byl zgodnie z regulaminem Ligi, nagrac demka i umiescic wyniki meczu na stronie ligi.
2. Sedzia moze specowac kazdego zawodnika podczas meczu.
3. W przypadku nieobecnosci lub braku sedziego mecz moze byc rozegrany pod warunkiem ze odbedzie sie on zgodnie z regulaminem a po jego zakonczeniu CL jednego z klanow dostarczy organizatorom screenshot'y
lub demka z poszczegolnych map.

Klany, Zawodnicy:
1. Zawodnicy musza uzywac nicków rozpoznawalnych przez sedziego i zawodnikow, w przypadku zlamania zasady po uprzednim zwroceniu uwagi przez sedziego zawodnik moze zostac wykluczony z meczu.
2. Zawodnicy moga wystepowac tylko w jednym klanie bioracym udzial w lidze, wykryty zawodnik grajacy w wiecej niz jednym klanie zostaje natychmiast wykluczony z rozgrywek.
3. W klanie moga grac wylacznie zawodnicy wpisani na stronie ligi.
4. Wykrycie w klanie grajacego fejka oznacza oddanie meczu wlakowerem dla druzyny przeciwnej, zolta kartka klanowi fejkujacemu oraz mozliwe jest nalozenie kar punktowych.
5. Podczas trwania rozgrywek nie ma mozliwosci dodawania nowych graczy, CHYBA ZE organizator zezwoli na taka akcje.
6. Wszyscy zawodnicy grajacy w Lidze moja obowiazek uzywania NoCheat2.40 ,r1q2, Holywater, aprq2 niedostosowanie sie jest jednoznaczne z niedopuszczeniem do meczu.

Ustawienia Servera:
1.Dopuszcone servery: Wszystkie polskie servery
mset dmflags 411156
mset weaponflags 1025
mset spawnprotect 0
mset timelimit 20
mset capturelimit 0
mset mercylimit 0
mset ot_style 0
mset ot_style 1
mset ot_sdtimelimit 10

Maplista,Mecze:
1. MAPLISTA
Q2CTF1 LFCTF4 LFCTF7 LFCTF10 XAX3D
2. Dokladny termin wraz z serverem rozgrywanego meczu nalezy podawac organizatorom ktorzy przydziela Sedziego.
3. w przypadku niestawienia sie na mecz pelnego skladu (3 osoby) jest mozliwe wykorzystanie wildcard'u:).
czyli przeniesienia mecz na inny termin bez zadnych konsekwencji. Kazdemu klanowi przysluguje tylko jedna
dzika karta.
4. Podczas rozgrywania meczu na serwerze moga byc tylko zawodnicy zainteresowanych klanow i sedzia
5. Podczas meczu pisac moze tylko sedzia i CL'e obu klanow
6. Spece podczasz meczow moga chase'owac wylacznie zawodnikow ze swojej druzyny i maja obowiazek nagrac demko z oczu a nastepnie przeslac je organizatorom ligi, niewywiazanie sie z tego warunku zolta kartka i zakaz specow
7. Mecze odbywaja sie na dwoch mapach wybranych przez poszczegolne klany.
8. Za zwyciestwo na mapie klan otrzymuje 2 ptk za remis 1 ptk a za porazke 0 ptk
9. Sedziowie beda po meczu wyznaczac zawodnika meczu ktory bedzie nominowany do zawodnika kolejki,a na koniec ligi zostanie wybrany MVP MIP i takie tam inne wzorowane na NBA:), a takze beda prowadzone statystyki najwiecej punktujacych zawodnikow(ilosc fragow), pozatym bedzie prowadzona statystyka najlepszego flag carrier'a(na podstawie demek)
10. klany beda podzielone na 2 grupy po 4 zespoly ; z grup wychodza 3 zespoly ; zespol ktory zajmie 1 miejsce w grupie awansuje do polfinalu ; zespol z 2giego miejsca gra z zespolem z 3ciego meijsca o wejscie do polfinalu

widmo - Czw Sty 25, 2007 10:49 am

mapy to moze : q2ctf1, q2ctf2 , lfctf7, lfct4( z q lub bez), lfctf10, xax3d, sumactf6 i styka? co o tym sadzicie ?
vitez - Czw Sty 25, 2007 8:32 pm

Cytat:
mapy to moze : q2ctf1, q2ctf2 , lfctf7, lfct4( z q lub bez), lfctf10, xax3d, sumactf6 i styka? co o tym sadzicie ?


Zamien sume6 z lf1, jakos popularniejsza sie wydaje...

szczecho - Czw Sty 25, 2007 8:36 pm

lf1 ma 2 quady a jesli bedziemy grac 3 v 3 to bedzie troche ciezkie:)
chyba ze bedize wystarczajaco ludzi zeby zagrac 5 v 5:) wtedy czemu nie:)

widmo - Pią Sty 26, 2007 11:40 am

no własnie moim skromnym zdaniem lf1 odpada ;p
Bator - Sob Sty 27, 2007 12:20 pm

suma6 taaak :]
lf1 bez sensu bo bedzie albo rape albo chaos..
5 vs 5 hmmm.. a nie chodzi o to zeby walsnie grac 3 na 3 ? mniejsze mapki itd ?
mozna by jeszcze jakies bw dorzucic ;-)

ryq - Sob Sty 27, 2007 1:22 pm

jak bedzie 3/3 to ja tez moge pograc
SiDq - Sob Sty 27, 2007 2:29 pm

3v3 jest git i Ja np. wole tak grac niz zwykłe 5v5 jak to zawsze bywa, o. i chce tam male mapki
Yokai - Sob Sty 27, 2007 4:17 pm

3/3 to dobry pomysl- ot jakas odmiana

odnosnie map..wiekszosc spox, choc ctf2..hm..nie wiem nie wiem. Ja bym sie jej pozbyl.
Ctf1 powinna wypalic..kiedys kiedys byla taka liga 2/2.. graly KAI-tki i inne takie ;) i dobrz sie gralo..bylo ciut ganiania sie, ale 3/3 powino byc ok.

szczecho - Nie Sty 28, 2007 9:47 am

ok nalezy cos ruszyc, chrom sie zgodzil mi pomoc we wszystkim:)
wiec 1 sprawa : co ze strona czy bedzie mozna jej uzyc (chodzi o http://liga.ctf.pl/)
2 sprawa potrzeba jeszcze z 5 zawodnikow zeby bylo przynajmniej 24 to sie zrobi 8 zespolow wiec prosba zebyscie kogos chetnego tu przyslali :)
3 Mysle ze fajnie by bylo jakbysmy zamkneli te zapisy do konca stycznia
4 razem z chromem wpadlismy na pomysl zeby urozmaicic troche ta lige wiec beda wybierani zawodnicy meczu(wybierac beda sedziowie i organizatorzy:P), beda liczone statystyki poszczegolnych zawodnikow(ilosc fragow i ilosc doniesionych flag) wiec prosze o nagrywanie demek i przesylanie je chromowi ktory sie zgodzil to wszystko podliczac:) emaila dam pozniej
5 no to chyba tyle a i przyda sie jeszcze jeden koles do pomocy
6.A i prosze o przeniesienie tych dwoch topicow do tematu LIGI COP:) dzieki

szyna^ - Nie Sty 28, 2007 11:53 am

Ja moge stronka sie zajac z kims + sedziowac
szczecho - Nie Sty 28, 2007 12:07 pm

ale grac nie bedziesz tak? ok to z chromem (tylko trzeba mu dac dostep bo chlopak sie nudzi i moze to porobic) chyba ze mowiac to masz juz kogos na mysli:)
kogucik - Nie Sty 28, 2007 12:31 pm

Ej, ale startujemy po sesji? Bo jak nie, to ja pierwszych meczy nie zagram... Myślę, że nie tlyko ja :?
szczecho - Nie Sty 28, 2007 12:34 pm

ej to moze startujemy po maturze ja mam za 100 dni:) btw. kazdy ma keidy indziej sesje wiec ciezko bedzie to jakos zgrac
SiDq - Nie Sty 28, 2007 12:55 pm

mi to <><
5 no to chyba tyle a i przyda sie jeszcze jeden koles do pomocy - no to skoro przybilismy juz sobie V to moge pomoc :wink:

chrom - Nie Sty 28, 2007 1:11 pm

no jesli ktos znajdzie sie taki kto bedzie aktulizowal poszczegolne statystki pisal raporty to ja nie musze miec dostepu do strony no i sie wcale nie nudze ;x
szczecho - Nie Sty 28, 2007 1:48 pm

ok :) wiec plan jest taki ze
w niedziele za tydzien o godzinie 21 odbedzie sie zebranie na vo:) w sprawie losowania skladow(wstepna data) do tej pory zostana wybrani liderzy klanow i kolejnosc wybierania. do kazdego zawodnika bedzie dopasowany numer i poszczegolni ludzie beda losowac zawodnikow . Mysle ze to sprawiedliwe i moze okazac sie zabawne:) a nad kolejnoscia losowania i nad samym losowanie bede mial nadzor jesli ktos z bialegostoku nie wierzy bedzie mogl wpasc i na wlasnie oczy przekonac sie o moich szczerych intencjach:) ok juz slysze glosy ze losowanie jest be wiec albo losowanie albo wybieranie przez kapitanow zawodnikow

Nuclear - Nie Sty 28, 2007 10:14 pm

losowanie jest ustawione :P
łapówa byla...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group