Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

Liga COP - LIGA COP 3 V 3 GŁÓWNY TOPIC(NIE SPAMOWAC:p)

szczecho - Nie Sty 28, 2007 1:54 pm
Temat postu: LIGA COP 3 V 3 GŁÓWNY TOPIC(NIE SPAMOWAC:p)
ORGANIZATORZY
Szczecho (gg 1509617)
Chrom
Sid
Nuck


Zgłoszeni zawodnicy
1 szczecho
2 chrom
3 Sid
4 yokai
5 killer
6 wolf
7 widmo
8 white
9 wasyl
10 bator
11 xylo
12 apofis
13 kaziu
14 cash
15 bandit
16 ryq
17 czoglu
18 mimic
19 zniwiarz
20 mag
21 coolfon
22 nuck
23 heaven
24 shrek
25 kurz?
26 toplez
27 zly jamnik:)
28 mac
29 zfactor
30 search


REGULAMIN
sedzia
Sedzia:
1. Sedzia ma za zadanie pilnowania by mecz rozgrywany byl zgodnie z regulaminem Ligi, nagrac demka i umiescic wyniki meczu na stronie ligi.
2. Sedzia moze specowac kazdego zawodnika podczas meczu.
3. W przypadku nieobecnosci lub braku sedziego mecz moze byc rozegrany pod warunkiem ze odbedzie sie on zgodnie z regulaminem a po jego zakonczeniu CL jednego z klanow dostarczy organizatorom screenshot'y
lub demka z poszczegolnych map.

Klany, Zawodnicy:
1. Zawodnicy musza uzywac nicków rozpoznawalnych przez sedziego i zawodnikow, w przypadku zlamania zasady po uprzednim zwroceniu uwagi przez sedziego zawodnik moze zostac wykluczony z meczu.
2. Zawodnicy moga wystepowac tylko w jednym klanie bioracym udzial w lidze, wykryty zawodnik grajacy w wiecej niz jednym klanie zostaje natychmiast wykluczony z rozgrywek.
3. W klanie moga grac wylacznie zawodnicy wpisani na stronie ligi.
4. Wykrycie w klanie grajacego fejka oznacza oddanie meczu wlakowerem dla druzyny przeciwnej, zolta kartka klanowi fejkujacemu oraz mozliwe jest nalozenie kar punktowych.
5. Podczas trwania rozgrywek nie ma mozliwosci dodawania nowych graczy, CHYBA ZE organizator zezwoli na taka akcje.
6. Wszyscy zawodnicy grajacy w Lidze moja obowiazek uzywania NoCheat2.34 lub wyzszy ,r1q2, Holywater, aprq2 niedostosowanie sie jest jednoznaczne z niedopuszczeniem do meczu.

Ustawienia Servera:
1.Dopuszcone servery: Wszystkie polskie servery
mset dmflags 411156
mset weaponflags 1025
mset spawnprotect 0
mset timelimit 20
mset capturelimit 0
mset mercylimit 0
mset ot_style 0
mset ot_style 1
mset ot_sdtimelimit 10

Maplista,Mecze:
1. MAPLISTA
Q2CTF1 LFCTF4 LFCTF7 LFCTF10 XAX3D,AS2M7
2. Dokladny termin wraz z serverem rozgrywanego meczu nalezy podawac organizatorom ktorzy przydziela Sedziego.
3. w przypadku niestawienia sie na mecz pelnego skladu (3 osoby) jest mozliwe wykorzystanie wildcard'u:).
czyli przeniesienia mecz na inny termin bez zadnych konsekwencji. Kazdemu klanowi przysluguje tylko jedna
dzika karta.
4. Podczas rozgrywania meczu na serwerze moga byc tylko zawodnicy zainteresowanych klanow i sedzia
5. Podczas meczu pisac moze tylko sedzia i CL'e obu klanow
6. Spece podczasz meczow moga chase'owac wylacznie zawodnikow ze swojej druzyny i maja obowiazek nagrac demko z oczu a nastepnie przeslac je organizatorom ligi, niewywiazanie sie z tego warunku zolta kartka i zakaz specow
7. Mecze odbywaja sie na dwoch mapach wybranych przez poszczegolne klany.
8. Za zwyciestwo na mapie klan otrzymuje 2 ptk za remis 1 ptk a za porazke 0 ptk
9. Sedziowie beda po meczu wyznaczac zawodnika meczu ktory bedzie nominowany do zawodnika kolejki,a na koniec ligi zostanie wybrany MVP MIP i takie tam inne wzorowane na NBA:), a takze beda prowadzone statystyki najwiecej punktujacych zawodnikow(ilosc fragow), pozatym bedzie prowadzona statystyka najlepszego flag carrier'a(na podstawie demek)
10. klany beda podzielone na 2 grupy po 4 zespoly ; z grup wychodza 3 zespoly ; zespol ktory zajmie 1 miejsce w grupie awansuje do polfinalu ; zespol z 2giego miejsca gra z zespolem z 3ciego meijsca o wejscie do polfinalu


ze wszystkimi sprawami zglaszac sie na gg podane na samej gorze

szczecho - Sro Sty 31, 2007 3:24 pm

Szanowne grono organizatorow wybralo dziesieciu kapitanow ktorzy w niedziele o godzinie 21 maja sie stawic na wybieranie skladow na ventrillo na kanale kam.pl a takze na ircu na kanale x|M. Kapitanami sa
KURZ
WIDMO
KOZA
WHITE
CHROM
BATOR
NUCK
CZOLG
BANDIT
RYQ


Kapitanowie beda wybierac zawodnikow w kolejnosci odwrotnie do podanej. Jesli Kurz sie wycofa (powie ze nigdy sie nie zglaszal) jego miejsce zajmnie SID:)

SiDq - Sro Sty 31, 2007 5:57 pm

nic nie zajmie nic nie zajmie, nie chce wybierac i koniec kropka -> . <- o taka
kogucik - Sro Sty 31, 2007 6:28 pm

Sid, prosimy :(
kozako - Sro Sty 31, 2007 9:09 pm

ja nie gralem sporo czasu, dopiero od kilku tygodni sobie czasem poskacze i wydaje mi sie ze nie wiem kto jak gra, wiec moj team to bedzie prawie ze zawodnicy z przypadku ;]
szczecho - Czw Lut 01, 2007 6:49 am

sidu inaczej spiewales na gg;)[;
SiDq - Czw Lut 01, 2007 7:10 am

nie śpiewałeś nie śpiewałeś
omen - Czw Lut 01, 2007 9:12 am

[quote="szczecho"]Szanowne grono organizatorow wybralo dziesieciu kapitanow ktorzy w niedziele o godzinie 21 maja sie stawic na wybieranie skladow na ventrillo na kanale kam.pl a takze na ircu na kanale x|M. Kapitanami sa
KURZ
WIDMO
KOZA

[/quote]

ich raczej nie bedzie bo gramy mecz polfinalowy CB ;) o 20.30. ;) wiec zmiencie godzine spotkania ;)

szczecho - Czw Lut 01, 2007 10:04 am

będą będą wiedza chyba co jest wazniejsze:P dobra mozemy zmienic termin na... na co? piatek sobota odpada bo ludzi nie bedzie zakladam ze chociaz jedna z dziesieciu osob pojdzie gdzies cos wypic wiec niech bedzie poniedzialek o 21:)
widmo - Czw Lut 01, 2007 12:13 pm

szczecho ale poc o te wybieranie wylosowała bys te timy i było by po kłopoie a tak jeszcze ustawiac sie na jakims ircu czy vent. i tak wszyscy wiemy ze napeno ktos sie nie pojawi i to juz bedzie problem z wybieraniem.... nie lepiej dla was wybrac ?
szczecho - Czw Lut 01, 2007 12:36 pm

dobra kurwa chcialem zeby bylo elo i wogle ale jak tam sie sprawa ma to walcie sie bede autokratyczny i sam to zrobie :) ;] :) nie ma wybierania ja tu rzadze:)
widmo - Czw Lut 01, 2007 1:06 pm

zeby nie było pozniej na mnie :| tak bedzie fer
ShreK - Czw Lut 01, 2007 1:37 pm

a nie lepiej by bylo zrobic topic na forum? no i w takiej kolejnosci jak ustaliliscie, liderzy poszczegolnych teamow beda wybierac graczy? potrwa to troche dluzej (pewnie kilka dni), no ale przynajmniej nie bedzie czekania do niedzieli/poniedzialku. a zaczac przeciez mozna juz teraz. wtedy osoba wybierajac podaje kogo wybrala, no i kto wybiera nastepny. a osoba ktora zalozyl topic, edutje pierwszego posta i uaktualnia sklady.

to tylko taka luzna propozycja :wink:

no i mam jeszcze pytanie ...
... rozumiem, ze pierwsza runda wybierana jest w takiej kolejnosci jak podaliscie. a druga? w odwrotnej czy takiej samej jak pierwsza?

widmo - Czw Lut 01, 2007 1:52 pm

n/c :?
szczecho - Czw Lut 01, 2007 1:57 pm

grupa A
1Czolg kaziu search
2 Nuc szczecho z-factor
3 bator mac mimic
4 koza mag apofis
5 chrom sid xylo
Michal 13:54:02
grupa B
6 Bandit cash wolf
7 white shrek wasyl
8 ryq heaven colfon
9 widmo toplez yokai
10 kurz killer zniwiarz




szukac swoich graczy:) zeby sie jakos razem zebrac
z grupy wychodza 4 teamy czyli tylko jeden odpada dalej faza pucharowa
mecze od poniedzialku do poniedzialku terminasz podamy na stronie http://cup.planetquake.pl/quake2/ctf

wchodzic i tam pisac swoje gg tak zeby kapitanowie mogli sei do was odzywac

ShreK - Czw Lut 01, 2007 2:23 pm

... zajechalo Witem Żelazko ...
szczecho - Czw Lut 01, 2007 2:59 pm

shrek nie podoba sie?:) jakos na razie wszystkim kogo sie pytalismy odpowiadalo pozatym lepiej daj nr gg zeby ktos z twojego teamu nie musial Cie dlugo szukac
ShreK - Czw Lut 01, 2007 3:12 pm

nie chodzi mi o sklady, lecz o grupy ...
... jakim cudem ekipa Vidma i Kurza, znalazly sie w tej samej grupie? a zeby tego bylo malo, w tej samej znalezli sie Ryq (nr 1) i Bandit (nr 2)?

ps. numer gg od dawna ma white, wiec z tym nie bedzie problemu.

szczecho - Czw Lut 01, 2007 3:15 pm

dzizes czlowieku 4 teamy wychodza wiec luz tylko jedna odpada sa tak podzielone bo np white nie moze grac na chroma a zniwiarz na mimica bo sa rodzinami i maja po jednym orginalnym quake a nie beda na piratach grac
chrom - Czw Lut 01, 2007 3:59 pm

dobra i tak juz sie zrobil spam tutaj wiec jesli ktos juz bedzie mial nazwe swojego teamu niech pisze bedziemy aktualizowac na stronie ( macie czas do niedzieli najpozniej)
Nuclear - Czw Lut 01, 2007 4:22 pm

Cytat:
maja po jednym orginalnym quake a nie beda na piratach grac


Bue hehehehehe napewno napewno 8) :mrgreen: :D

Prezes_Kiler - Czw Lut 01, 2007 4:51 pm

Cytat:

grupa A
1Czolg kaziu search
2 Nuc szczecho z-factor
3 bator mac mimic
4 koza mag apofis
5 chrom sid xylo
Michal 13:54:02
grupa B
6 Bandit cash wolf
7 white shrek wasyl
8 ryq heaven colfon
9 widmo toplez yokai
10 kurz killer zniwiarz


typujemy wygrane:
A:
1
5
4
2

3

B:
10
9
7
8

6

p.s ocena subiektywna ;]

Nuclear - Czw Lut 01, 2007 5:15 pm

1 gwiazda w teamie nie wygra ze wszstkimi, wazniejsze jest zgranie calego zespolu, bylo widac to w poprzedniej lidze cop. Wiec nie wiadomo kogo tu wytypowac na zwyciezce.
Bator - Czw Lut 01, 2007 9:03 pm

moze jeszcze jakies "stsy" do tego zrobimy ;-) ja moge przyjmowac zaklady przed meczami :)
chrom - Pią Lut 02, 2007 10:09 am

chrom sid xylo pewnie najmniejszy kurs co? :P
widmo - Pią Lut 02, 2007 1:13 pm

da sie załatwic skoro tak bardzo chcesz ;)
chrom - Pią Lut 02, 2007 3:36 pm

zrob jeszcze strona albo cos zebym mogl sie logowac i stawiac i bedzie luz ;P
kazpex - Pią Lut 02, 2007 4:18 pm

nie ma co pieprzyc kto wygra bo to bez sensu ...a i tak sie moze okaze ze to sie nie sprawdza, typowanie zostawcie dla siebie albo idzcie sie pobawic w STSa :P
Bator - Pią Lut 02, 2007 5:46 pm

nie no, przeciez beke krece, ze jeszcze na dobre nie ruszylo a killer juz typuje kto co i gdzie :]
WoLF - Sob Lut 03, 2007 1:47 am

...Twoje typy..prosta sprawa..ale ostatni beda pierwszymi!! black...wolf...black horse!! 8) :twisted: φ
widmo - Sob Lut 03, 2007 2:21 am

btw szczecho lub chrom czemu nie uwzgeldniliscie mapy lfctf4 z q na prozacu moze ktos bedzie chciał ja wybrac a ze nie ma jej w mapliscie to beda nie potrzebne spory , chyba ze nie chcieliscie specjalnie jej dopisywac ?
Bator - Sob Lut 03, 2007 4:08 am

sluszna uwaga vidm :]
SiDq - Sob Lut 03, 2007 7:48 am

skoro nie uwzględnili i jej nie dopisali tzn. ze nie chcieli zeby była. dla mnie to raczej proste :p jesli kazdy by chcial grac jakas tam mape to by wszystkie musieli dopisac z czasem. jest jak jest i niech tak pozostanie bo to ma byc inny cop niz wszystkie. buziaki miski
chrom - Sob Lut 03, 2007 8:13 am

nie no mysle ze mozna by bylo to uzwglednic ale 3 vs 3 i quad to troche nie bardzo ale jesli chcecie to mozna dopisac ;x
Bator - Sob Lut 03, 2007 10:31 am

chrom, a ctf1 i lf7 z quadem looz ? wydaje mi sie ze ktos "zapomnial" ze mozna ta mape tez grac .. :]
chrom - Sob Lut 03, 2007 1:33 pm

sory jesli chodzi o mnie to ja nie ustalalem maplisty bo napewno by nie bylo tam map takich jak ctf1 lf7 czy XAX.. a co do tego to wiekszac to bedzie lf4 lf10 okej niech bedzie tez z quad'em dopisze do maplisty

a no i podajcie nazwy druzyn na gg albo tutaj

ryq - Sob Lut 03, 2007 5:32 pm

kiedys byla liga 2v2 moze ktos pamieta jakie wtedy mapy sie gralo ? wiem ze napewno byla lf7 ;p
widmo - Sob Lut 03, 2007 5:40 pm

ctf1 to nie... bedzie za duzo biegania za flaga .... lf7 w sumie mniejsza mapa i mozna taz dac ... ale jak juz checei i wielkie dzieki za dodanie lf4 z q ;*
chrom - Sob Lut 03, 2007 5:59 pm

kebab + piwo w wawie vidmo ;)
Yokai - Sob Lut 03, 2007 7:31 pm

ryq- ja pamietam lige, ale map niestety procz jednej nie....na bank byla ctf1-to jest pewne..ale fakt faktem ze przy grze 2/2 ne bylo zbyt ciekawie..coz przy 3/3 tez watpie czy bedzie "zywo" sie grac

pamietam nawet demko intruza i bresofta jak sie tlukli z jakimis innymi kajtkami czy thc/gd

moim zdaniem mapy powinni wybrac organizatorzy (przy drobnych radach graczy) - a gracze powinni przyjac decyzje i poskakac for fun albo spadac;p

Bator - Nie Lut 04, 2007 1:09 am

thc :> ?
kazpex - Nie Lut 04, 2007 4:46 am

cos sciemnia pewnie hehe :D :D
Yokai - Nie Lut 04, 2007 1:09 pm

prawdomowne male bydle ze mnie ;)

kaitki napewno a czy thc czy kto inny to juz nie pamietam..kope lat temu to bylo

chrom - Nie Lut 04, 2007 4:59 pm

ej nazwy teamow panowie ;F
kurz - Nie Lut 04, 2007 5:15 pm

ja nie chce byc kapitanem, nie mam czasu i ochoty umawiac :P
chrom - Nie Lut 04, 2007 7:56 pm

nie musisz umawiac .. ;x
kogucik - Nie Lut 04, 2007 8:09 pm

Pędzące kombinerki.
widmo - Pon Lut 05, 2007 12:47 am

dobre ;O
SiDq - Pon Lut 05, 2007 10:19 am

coolfon, widziales to na słonecznej lidze? taki team istniał jak jeszcze chodziłem do gymanzjum.
kogucik - Pon Lut 05, 2007 12:53 pm

To z mojego osiedla team :] Całe życie taka nazwa, czy to na mundialu, czy w ligach jakichś innych. Nawet im koszulki robiłem z takimi biegnącymi kombinerkami :D

Ja grałem na mundialu kiedyś we Wściekłych Imadłach (młodsza reprezentacja osiedla :P ).

Kiedyś na tym mundialu chcieli zgłosić nazwę Dzikie kutangi, ale nie przeszło :P

chrom - Pon Lut 05, 2007 1:18 pm

coolfon napisz nazwe i tag wtedy zaktualizuje na stronie
kogucik - Pon Lut 05, 2007 1:22 pm

Nazwa: Pędzące Kombinerki
Tag: PK/nick

ryq - Pon Lut 05, 2007 2:20 pm

yyy dobrze wiedziec ze jestesmy kombinerkami :lol:
chrom - Pon Lut 05, 2007 2:48 pm

okej dwa teamy nie podaly jeszcze nazwy druzyna KURZA i KOZY
/ oczywiscie liga ruszyla macie czas do poniedzialku na rozegranie 1 kolejki termin meczu piszcie na gg albo tutaj

omen - Pon Lut 05, 2007 4:47 pm

kozy team to pewnie złe jamniki ;)
Prezes_Kiler - Pon Lut 05, 2007 7:13 pm

w celu wyjasnienia :D
jakby ktoś się chciał umawiać na walke czy coś to nie ze mną a z drugim killerem
mnie nie ma w lidze ; - )

chrom - Pon Lut 05, 2007 8:20 pm

no zobacz jakie robisz zamieszanie zmien nick ;D:D
Qlimax - Sro Lut 07, 2007 8:28 pm

nie wiem czy godzien ale moge byc kapitanem za kurza :P ok??
kozako - Czw Lut 08, 2007 12:20 pm

nasz team to rc reality crushers skrot rC.nick ;] moje gg 1707049 do umawiania fiu fiu ;]
widmo - Czw Lut 08, 2007 3:52 pm

no nie zly tim wam sie trafil ;d stare rc ;d
Qlimax - Czw Lut 08, 2007 4:05 pm

ej co mam zrobic zeby kurz zaczoł odpisywać mi na gg albo dajcie mi kogos innego do teamu :lol:
omen - Czw Lut 08, 2007 4:26 pm

bo musisz napisac po wietnamsku ;)
szczecho - Czw Lut 08, 2007 7:57 pm

vidmo sie nie trafil sie nie trafil....:)
SiDq - Czw Lut 08, 2007 8:33 pm

lol, szczecho miazdzy, gj!
szybko sie uczysz obywatelu Szczecho! :P

kogucik - Pią Lut 09, 2007 4:16 pm

Z Heavenem nie ma najmniejszego kontaktu. Jak do niedzieli się nie odezwie to prosimy o nowego zawodnika.
Prezes_Kiler - Pią Lut 09, 2007 4:47 pm

kurde ostatnio jak robilem porzadki w telefonie to usunalem tel heavena :s
chrom - Pią Lut 09, 2007 5:24 pm

no postaramy sie kogos znalezc w zastepstwo
;]

kogucik - Pią Lut 09, 2007 6:41 pm

Dobra już nie trzeba. Sprawcą zamieszania jest najprawdopodobniej jebane gówno-gówno przez które wiadomości często nie dochodzą.
kogucik - Nie Lut 11, 2007 5:30 pm

Dobra, myślałem, że wytrzymam, ale już nie daję rady. Zmień ktoś nasz skrót na PK (a nie pk) i nazwę na Pędzące Kombinerki. Z góry dzięki.



To jest silniejsze ode mnie.

Czolg(_____-------_____) - Nie Lut 11, 2007 10:39 pm

czemu do chuja pana nie ma mojego teamu wogole uwzglednionego w terminarzu?!?!!? WTF?! zajebany jestem a teraz mi tu takie jajca... :?:
chrom - Pon Lut 12, 2007 2:13 pm

jest czolgu tylko ze "szybcy i wsciekli" nie mieszcza sie w rubryce tam gdzie nie ma nazwy druzyny to ty zmienie to zaraz na SiW bedziesz widzial ;]
EDIT
Zmienilem juz nazw coolfon a tak btw to strasznie straszne to bylo no niedowystrzymania ;P

Czolg(_____-------_____) - Pon Lut 12, 2007 4:04 pm

noooo teraz jest si to juz napisalem na liga.ctf.pl ale tu jeszcze napisze jak cos jutro yupikajej zbierzecie sie na 20 na mecz??
chrom - Wto Lut 13, 2007 9:12 am

sluchaj to sie dogadaj z nimi i napisz dla ktoregos z nas ( sid nuc szczecho ja ) termin i juz :)
Czolg(_____-------_____) - Wto Lut 13, 2007 9:38 am

[quote="chrom"]sluchaj to sie dogadaj z nimi i napisz dla ktoregos z nas ( sid nuc szczecho ja ) termin i juz :) [/quote]

spoko oko

serch - Sro Lut 21, 2007 11:26 pm

eyyyyyyyyyyy kiedy chcecie grac sobota, niedziela 20, 21 ??
SiDq - Czw Lut 22, 2007 2:31 pm

kurwa ludzie, czy was pogielo grac w q2 w soboty? rotfl
serch - Pią Lut 23, 2007 8:25 pm

[quote="SiDq"]kurwa ludzie, czy was pogielo grac w q2 w soboty? rotfl[/quote]

czyli niedziela 21 ?

chrom - Nie Lut 25, 2007 12:51 am

niedziele odpada [;
WoLF - Nie Lut 25, 2007 9:07 pm

Qlimaxy..Kurze...Zniwiarze..jutro o 21 gramy i chu*...zero odzewu z Waszej strony..ile mozna czekac;)

pEaCE!

serch - Sro Lut 28, 2007 6:29 pm

[quote=chrom]niedziele odpada [;[/quote]

dawaj jakas date, czolgu mi nie odpowiada i mozemy tak czekac w nieskonczonosc.

WoLF - Nie Mar 04, 2007 1:32 pm

dzis mecz Un vs SZLACHTA o godzinie 21 na cool!! :)

zapraszam kogos kto posedziuje;)

pEaCe!

serch - Nie Mar 04, 2007 6:52 pm

[quote="WoLF"]dzis mecz Un vs SZLACHTA o godzinie 21 na cool!! :)

zapraszam kogos kto posedziuje;)

pEaCe![/quote]

no wiesz my dzisiaj tez gramy :P

szczecho - Sro Mar 07, 2007 3:36 pm

ok tak wiec
w poneidzialek dwa mecze
o 20stej PK na UN
o 21 PK na FM


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group