Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Male zmiany na coolnecie (testowo)

pyz - Nie Kwi 08, 2007 6:07 am
Temat postu: Male zmiany na coolnecie (testowo)
Testowo na okres probny wlaczone zostaly nowe ustawienia na coolnecie.

Capturelimit: 15
Mercylimit: 8

Oznacza to, ze gra toczyc sie bedzie do 15 zdobytych flag (oczywiscie limit czasowy 20 minut pozostaje), jednakze jest mercylimit (czyt. "limit łaski") ktory oznacza ze jesli przewaga zdobytych flag bedzie wynosila 8 to konczymy gre. Uniemozliwi to robienie rape bezsensownych 10:0 tylko juz na 8:0 skonczy sie :)

Po co? Zeby troche urozmaicic - ciekaw jestem jak sie Wam z takimi ustawieniami bedzie gralo. Za jakis czas odpali sie ankiete i zobaczymy co dalej ;) Pozdro.

Prezes_Kiler - Nie Kwi 08, 2007 6:37 am

dobrze ze jest mercylimit :] !!!
kogucik - Nie Kwi 08, 2007 7:24 am

Mnie tam się podoba :]
widmo - Nie Kwi 08, 2007 8:24 am

dobrze ze w koncu co kolwiek sie dzieje , czekamy na dalsze zmiany .... jak zmiana samego servera haahhaha ;) swiruje :D ale kiedys był poruszany wontek zeby jakies statystyki graczy ustawic to tez nie glupie ale to juz chyba musiałaby zrobic osoba ktora ma dojscie do servera , nie ?
pyz - Nie Kwi 08, 2007 8:59 am

Cytat:
widmo:
ale kiedys był poruszany wontek zeby jakies statystyki graczy ustawic to tez nie glupie ale to juz chyba musiałaby zrobic osoba ktora ma dojscie do servera , nie ?


lub udostepnic logi. Ale statystyki to kiepski pomysl z racji miliona fejkow :)

SiDq - Nie Kwi 08, 2007 9:30 am

wontek i chuj ;p
Yokai - Pon Kwi 09, 2007 10:37 am

czemu nie..czasem zmiany sa przydatne

a ten mercylimit to calkiem good idea/w praktyce sprawdza sie calkiem niezle

WoLF - Pon Kwi 09, 2007 11:19 am

...dobra sprawa:)

..ale zawsze jest elect :twisted:

kozako - Pon Kwi 09, 2007 11:29 am

e wedlug mnie bez sensu statystki beda bo kazdy bedzie chcial podbic swoje i nie dojdzie do slabszego teamu tylko lepszego zeby miec lepiej, co w koncu doprowadzi do bluzgania, banow i nikt juz nie bede gral !
Zastanowcie sie :)
ps wontki rlz !

Krsnick02 - Pon Kwi 09, 2007 12:48 pm

Koza dobrze goda, juz kiedys z reszta byly i jakos zanikly.

Lepiej ustawic zeby automatycznie przezucalo z teamu do teamu jezeli roznica graczy jest >2 zeby nie bylo ze graja 3v7 i nie plakali ze teamy ;]

kogucik - Pon Kwi 09, 2007 1:28 pm

Racja. Ostatnia osoba z teamu z przewagą.
widmo - Wto Kwi 10, 2007 9:49 am

oj kurwa czepiacie sie wontku ;) zaspany byłem :D ,a te przerzucanie jest nie głupie na jakimś xs chyba to jest już i mnie sie podoba :D
kazpex - Wto Kwi 10, 2007 10:55 am

Widmo nie tlumacz sie teraz, statystyki kiepski pomysl hehe :wink:
Yokai - Wto Kwi 10, 2007 11:42 am

nie wiem w czym problem ze statami..moze i kiedys tak bylo ze ktos je sobie nabijal czy cos..ale kiedys to ludzie mieli po 15 lat i niby co innego mieli robic jak nie kozaczyc przed monitorem w q2 ;p..teraz to raczje watpie zeby 20 paroletni ktos specjalnie nabijal sobie efec. czy co innego
nie te czasy nie ten wiek

staty o ile pamietam byly na multinecie..i nie wiem czy nie na tpi..na multi na bank-wchodzilo sie na stronke i mozna sie bylo posmiac np z tego kto ile razy walnal w sciane i padl zamiast we wroga. nie widze problemu

co sie tyczy teamow i XS - otoz to..tak powinno byc..skoncza sie problemy z teami/rapeami

kazpex - Wto Kwi 10, 2007 2:30 pm

yokai - staty kiepski pomysl :)
widmo - Wto Kwi 10, 2007 3:08 pm

o jeju a co wy przejmujecie sie fejkami kto bedzie chcial wbijac pod fejkiem to niech wbija reszta normalnych graczy bedzie grala fer i to bedzie sie liczylo , warto wszystkiego wyprobowac a nie ograniczac sie do drobnych zmian takie jest moje zdanie
Krsnick02 - Wto Kwi 10, 2007 3:42 pm

@Yok~
Kiedys ludzie mieli 15 lat i grali for fun i nikt nikogo nie bluzgal i nikt nie fakowal... teraz sa inne czasy i all wbija w all, wiec nie mow mi tu ze 20+ letnie chlopy nie beda nabijac bo bo jakos w to niewierze.

Staty vote NO
Team balance vote YES

Jak komus sie chce to niech machnie ankiete z tym team balance, mi sie nie chce ;]

Edit: Jak sie komus nudzi to niech se demo z mapy nagra i odpali w programiq q2demotweak czy jakos takos, gdzies mam instalke, to se zobaczy wszystki staty wszystkich graczy z mapy... heh

kogucik - Wto Kwi 10, 2007 3:42 pm

Ale po co te staty? Żeby sobie spojrzeć ile razy się kogo z czego na jakiej mapie zabiło?
Yokai - Wto Kwi 10, 2007 4:03 pm

a nie to nie

foch z przytupem :)

jak wolicie

kazpex - Wto Kwi 10, 2007 4:50 pm

hehe jezeli o mnie chodzi to przeciez sobie zartuje bo i tak w to juz nie gram :)

robcie jak chcecie, mozecie nawet grawitacje jak na jowiszu ustawic...

P.S. A staty to kiepski pomysl :wink:

Adolf - Wto Kwi 10, 2007 4:55 pm

Jezeli 20-paro-letni nie beda specjalnie nabijac statow, to pewnie tez nie beda specjalnie robili nierownych teamow.
Mi w sumie statystyki nie przeszkadzaja, bo wiem ze nie zwracam na nie w ogole uwagi. Niestety tez wiem, ze czesc osob na pewno sie tym przejmuje. Sam taki bylem jak jeszcze byly statystyki na resecie. Generalnie ten pomysl sie sprawdza w DM, w CTF srednio. Chociaz faktycznie statsy dotyczace ilosci zaliczonych scian albo kapieli w lawie sa dosyc zabawne :D
Team balance mi sie nie podoba. To jest glupi sposob na stworzenie wzglednie rownych teamow. Zdecydowanie preferuje metode Viteza - boot/ban. Po paru kopach wiekszosc sie nauczy, a jak nie, to sobie nie pogra... zycie ;)

kazpex - Wto Kwi 10, 2007 5:45 pm

Skrajnie radykalne podejscie to jest to :P
Kribol - Wto Kwi 10, 2007 7:00 pm

Najwiecej maja do gadania ci co juz nie graja ..


skip this plz

Adolf - Wto Kwi 10, 2007 8:30 pm

Co nie zmienia faktu, ze nie mozna sie wypowiedziec. Lepiej napisac cos sensownego, niz spartanskiego nabijanego posta :D
kazpex - Wto Kwi 10, 2007 8:54 pm

Popieram Adolfa :!: zreszta napisalem wyzej ze juz nie gram ale chyba jeszcze mam admina :twisted:

a i tak zawsze sie znajdzie ktos kto sie przyczepi o byle co...

Krsnick02 - Wto Kwi 10, 2007 9:53 pm

Team balance powinien przezucac najlepszego z temu nie ostatniego (czyt najgorego). Ja tam tylko propozycje zapodalem, reszta up to U gay ;) , ja bynajmniej nie mam problemow z wyronywaniem teamu bo mi to rybka czy wygram czy przegram, gram 4fun, szkoda ze niektorzy tak nie umieja i mysla ze sa lepsi jak wygraja grajac np 6v3.
Kribol - Wto Kwi 10, 2007 10:24 pm

Cytat:
Co nie zmienia faktu, ze nie mozna sie wypowiedziec. Lepiej napisac cos sensownego, niz spartanskiego nabijanego posta :D


tyle ze sensownego postu nie widzialem juz od dawna =], moze i narzekam ale nie ma co sie oszukiwac forum umarlo.. a kiedys byl w modzie ze q2 umiera :)

Adolf - Wto Kwi 10, 2007 10:30 pm

Przeciez Tygrys pisze tyle sensownych postow. Nie rozumiem jak ci to moze nie wystarczac.
kazpex - Wto Kwi 10, 2007 11:21 pm

Dla mnie to dalej zyje poki ludzie sie wypowiadaja dla jednym bardziej sensownie dla innych mniej. Dobrze ze jest cos takiego...
kogucik - Sro Kwi 11, 2007 12:36 am

Kurwa, dzisiaj sobie pomyślałem, że luknę na ASE gdzie mam najmniejszy ping. Myślałem, że będzie to jakiś serwer DMowy. Patrzę, patrzę [...chwila napięcia...], a tu nie, bo Coolnet zwyciężył w tym moim małym przebojowym plebiscycie.
Kribol - Sro Kwi 11, 2007 12:52 am

poprostu na forum brakuje ciekawych flamow .. to byla zawsze domena tego forum =] no i nie ma juz o czym gadac wiekszosc ludzi tutaj zagladajacych olalo q2 :)
shinoda - Sro Kwi 11, 2007 6:34 am

statystyki ftw.
toplez - Sro Kwi 11, 2007 1:56 pm

jol
jak rewlucja to pozwulcie ze ja dorzuce sie z pomyslem...
moze by tak zrobic jak teraz jest na tym holenderskim ze po mapie votuje sie na nastepna (wybiera sie 1 z 3 zapropononych); to bylo primo ... secundo moze wylaczyc te dogrywki (intermissions) po mapie jak nie ma remisu...po kiego grzyba dogrywka jak nie jest potrzbna wynik jest jasny...wiem ze niektorzy wychowali sie na taki ctfie jaki sprzedaje coolnet ale Ci co graj troche dluzej pewnie pamietaja ze te cale intermissions byly tylko w przypadku remisu wczesniej i wtedy jakos takie byly fajne....intermissions smierdza...dajcie juz jak ma byc dogrywka taki patent z zasada "zlotej flagi" (chyba na arce byla taka opcja przy remisie)..oke tyle pozdro

kogucik - Sro Kwi 11, 2007 1:59 pm

Intermission to najlepsza rzecz na coolnecie.
Krsnick02 - Sro Kwi 11, 2007 4:00 pm

Cytat:
Przeciez Tygrys pisze tyle sensownych postow. Nie rozumiem jak ci to moze nie wystarczac.

Normalnie nie spodziewalem sie ze uslysze kiedys cos takiego od Ciebie ;] anyway dzieki :)

@Marys dobrze gada. Do tego dodalbym jesio rewizje map, 3/4 nie jest grany nigdy bym powiedzial, a jak jest to 2 osoby graja reszta specuje albo z serva wychodzi, jakby ktos sie zmusil i chcialby je wrzucic to moge swoje zasoby map przejzec, z tego co pamitam jest tam kilka fajnych map ala lf10, lf4 itp, ktore to zazwyczaj sa najpolularniej grane na coolnecie z tego co ostatnimi czasy widzialem.

Wiec ? dzialamy cus ?

@Krib flamow nie ma bo nie mam z kim flamowac :( wszyscy mnie opuscili, nawet mi bana zdjeli :) btw mookas zyje wogole jesio :D ? fajnie mi sie z nim kiedys flamowalo :]

@Coolfon .... http://www.zal.com.pl/

Kribol - Sro Kwi 11, 2007 9:12 pm

Cytat:

Cytat:

Przeciez Tygrys pisze tyle sensownych postow. Nie rozumiem jak ci to moze nie wystarczac.


Normalnie nie spodziewalem sie ze uslysze kiedys cos takiego od Ciebie ;] anyway dzieki :)


tylko ja wyczulem sarkazm w adolfa stwierdzeniu ? =]

widmo - Sro Kwi 11, 2007 9:44 pm

działamy cus? ha! wlasnie, kto bedzie dzialał? gadaniem nic nie wskóramy ;d kto ma dostep do tego syfu coolnetu ? czy jak mu tam
kazpex - Sro Kwi 11, 2007 10:46 pm

ja cos tam mam ale sie nie znam (nie mowcie glosno bo mi zabiora ;) )
Kazwa - Sro Kwi 11, 2007 11:06 pm

LOF IZ IN DI ER ! ;)

Tez to wyczulam, ale to lekko przyczajone bylo Krib ;>

Nuclear - Sro Kwi 11, 2007 11:11 pm

Cytat:
poprostu na forum brakuje ciekawych flamow .. to byla zawsze domena tego forum =]


Pewnie ta gorsza połowa [s] sie nie pojawia na serwach i nie ma z kim sie kłocic.

kozako - Czw Kwi 12, 2007 2:16 pm

mi sie wydawalo ze tygrys tez wyczul i sobie zaratowal, bo nie mozna tego nie wyczuc !!
Krsnick02 - Czw Kwi 12, 2007 3:48 pm

Snif Snif 8) Niuch Niuch... no no czuc czuc ;)
kazpex - Czw Kwi 12, 2007 8:26 pm

oj dobra, nie zamulajcie juz z tym wyczuwaniem bo juz sie zal robi :|
serch - Czw Kwi 12, 2007 9:07 pm

z tego co pamietam to te intermission byly przy remisach na xs'ach ile to bylo 5min dodatkowo ?
vote po mapie to dobry pomysl :P

kogucik - Czw Kwi 12, 2007 10:13 pm

Wam chodzi o Rail War i Rocket coś tam? Co życie ubywa. Toż to najlepsze jest. Nawet marzyłem, żeby ktoś postawił taki serw. Bardziej rzeczywiste to jest. Giniesz - odpadasz.



Tygrys, mam sobie kupić lampę?

Prezes_Kiler - Pią Kwi 13, 2007 6:24 am

vote yes pomysł topleza
vote yes granie mniej znanych map
a nie lf4 -> 7 -> 10 w kółko !!!

SiDq - Pią Kwi 13, 2007 7:35 am

kiles ssij ;p vote po mapach to dobry pomysl, o :)
pozdrawiam wszystkich quakowcow, zycze duzo szczescia w zyciu i radosci... jest mi tylko smutno bo Pyzmen wczoraj zyczyl zebym sie utopil : ( nie pytajcie sie czy chce o tym porozmawiac bo nie chce! Pyzmienie Ty jeden Ty!@ ;<

kazpex - Pią Kwi 13, 2007 9:55 am

A to z jakiej okazji te zyczenia?
szczecho - Pią Kwi 13, 2007 1:44 pm

colfon idz w cs pograj? tam jak zginiesz to PODOBNO odpadasz, nie iwem bo nie gralem:P
kogucik - Pią Kwi 13, 2007 2:01 pm

Grałem i tam wszystko dzieje się zajebiście wolno :/
Krsnick02 - Pią Kwi 13, 2007 4:36 pm

Cytat:
Wam chodzi o Rail War i Rocket coś tam? Co życie ubywa. Toż to najlepsze jest. Nawet marzyłem, żeby ktoś postawił taki serw. Bardziej rzeczywiste to jest. Giniesz - odpadasz.

Tygrys, mam sobie kupić lampę?


Nie rail war tylko Rail arena, nie rocket costam tylko rocket arena, a to co dalej napisales to jest wlasnie MOD do q2, wyszly nawet 2 czesci i nazywa sie Rocket Arena, byly nawet kiedys tego servery ale padly po jakims czasie, z tego co mi wiadomo zaden do dzisiaj nie przezyl, albo idz sobie na q3a tam stoja takie servery jesio zapewne to se poginiesz i poodpadasz ;) . A jak Cie kreci DM to idz na DMa a nie probojesz z CTFa zrobic DM.

BTW. Kup se srUbokreNt. Bo jak odkrecisz srUPke to odpada. 8)

EDIT: Mam wolny weekend to postaram sie przejrzec te mapy i wrzucic gdzies na jakis server zebyscie mogli tam komu trzeba je zapodac. Tylko nie wiem czy z texturami wypali bo ja mam ich od cholery, a nie pamietam ktore sa do ktorych map.

kazpex - Pią Kwi 13, 2007 6:20 pm

...swoja droga to rocket arena fajna sprawa, szkoda ze juz nie ma serwerow. Zawsze to urozmaicenie bylo w przerwie miedzy bieganiem za kawalkiem "plotna" i kampowaniem przy quadzie ;)
kogucik - Pią Kwi 13, 2007 6:31 pm

Cytat:
Cytat:
Wam chodzi o Rail War i Rocket coś tam? Co życie ubywa. Toż to najlepsze jest. Nawet marzyłem, żeby ktoś postawił taki serw. Bardziej rzeczywiste to jest. Giniesz - odpadasz.


Nie rail war tylko Rail arena, nie rocket costam tylko rocket arena, a to co dalej napisales to jest wlasnie MOD do q2, wyszly nawet 2 czesci i nazywa sie Rocket Arena, byly nawet kiedys tego servery ale padly po jakims czasie, z tego co mi wiadomo zaden do dzisiaj nie przezyl, albo idz sobie na q3a tam stoja takie servery jesio zapewne to se poginiesz i poodpadasz ;) . A jak Cie kreci DM to idz na DMa a nie probojesz z CTFa zrobic DM.

BTW. Kup se srUbokreNt. Bo jak odkrecisz srUPke to odpada. 8)


Oj, misiek. Nie Rail Arena tylko Rail War. Chciałeś mnie poprawić, ale coś nie wyszło.

Z tym robieniem DM'a z CTF'a to coś ci się grubo pojebało.



widmo - Pią Kwi 13, 2007 9:14 pm

aj wymyślacie ;D wiec tak vote po mapie , OK !, przewaga 8 flagami , koniec mapy , OK!, wywalić nie potrzebne mapy i dodać nowe , OK! i ja bym dodał jeszcze żeby każdego nowego zawodnika który wszedł na server samo dodawało do timu żeby było fer i GIT , no to działamy panowie i panie ;)
kazpex - Pią Kwi 13, 2007 9:27 pm

o nie, na to zeby dodawalo samo ludzi do teamu to na nic... a jak ktos chce na specu siedziec? ;]
kogucik - Pią Kwi 13, 2007 11:14 pm

Vidmo ładnie podsumował. Tylko bez tego automatycznego dodawania, bo co by to poprawiło? Nic - kto chce ten dojdzie.
widmo - Sob Kwi 14, 2007 10:24 am

to wpisałby observer i by wyszedł ale jak nie to nie ;P
pyz - Sob Kwi 14, 2007 11:12 am

No wiec tak - przewertowalem caly topic (zaskoczyla mnie ilosc odpowiedzi). Ciesze sie, ze ludzie czynnie biora udzial w tym co ja probuje zrobic. Jednakze mamy troche rozne podejscie :)

Cytat:
Adolf:
Team balance mi sie nie podoba. To jest glupi sposob na stworzenie wzglednie rownych teamow. Zdecydowanie preferuje metode Viteza - boot/ban. Po paru kopach wiekszosc sie nauczy, a jak nie, to sobie nie pogra... zycie ;)


Tutaj popieram Adolfa. Fejki odemnie czesto obrywaja kicka za glupie dojscie do teamu, ludziom z prawdziwymi nickami zwracam uwage (fajnie by bylo jakby i inni admini przyjeli taka opcje).

Automatyczne wrzucanie ludzi sie mija z celem. Przykladowa sytuacja - xax3d wlaczylo sie, ja z ziutkiem vs 3 inne osoby, stosunkowo wyrownana walka byla - wejdzie np vidmo i dorzuci go do nas.. co bedzie? Pogrom. Nie pamietam kto wtedy wszedl ale chyba koza i nie doszedl do nas tylko poczekal az ktos sie pojawi w teamie ktory wygrywa i doszedl do slabszych - auto join tego nie rozwiaze, ludzki umysl i swiadomosc graczy - tak.

Zadnym automatem nie rozwiazemy balansu gry - na kazda jedna z propozycji odnosie automatyzacji moge podac kontrargumenty. Najlepszy sposob to aktywni admini bioracy aktywny udzial w grze i pilnujacy sklady. Nie ma innej sensownej metody, uwierzcie mi ze myslalem nad kazda mozliwa opcja.

Statystyki - bezsens. Chociaz te rozbijanie sie o sciany czy topienie w lawie, to moglbym napisac dla brechtu :)

Co do zmian w mapach. Jestem za, postaram sie przygotowac jakas liste - najlepiej jakbyscie mi swoje proponowane mapy podrzucali na maila: pyzmen (at) kam (dot) pl z przedrosrostkiem [ctf] w temacie (ulatwi mi to odczytywanie ich w setkach maili dziennie ktore mi przychodza i na pewno ich wtedy nie pomine). Mapy prosze kompresowac zipem lub rarem tez :)

Glosowanie na mapy. Pamietam, ze kiedys juz bylo i bywalo tak ze niektore mapy w ogole nie wpadaly i dlatego to usunelismy. Przy map cycle jednak te mapy sie pojawiaja, chociaz czesto sa zaraz przevote'owywane na jakies lf10 czy lf4 :) Mysle ze testowo rowniez to bedzie mozna wprowadzic.

Jednakze, aby cokolwiek mialo rece i nogi niezbedna jest pomoc Orlana. Ja moge jedynie zmieniac to co mozna z poziomu admina zrobic, a nie jest to wiele. Postaram sie z nim porozmawiac jak juz wszystko bedzie przygotowane, albo sam moze trafi na ten topic ;)

To tyle - i nie robcie zbyt duzego offtopica :

p.s.
SiD :twisted:

Krsnick02 - Sob Kwi 14, 2007 11:28 am

Zes sie rozpisal :) pyz ale z sensem. Mapy dzisiaj zapewne podam do publicznego wgladau ktore znajde, jak ktos ma jakis ftp/server gdzie moge je umiescic to bylbym dzwieczny.

Kulfon idz sie doedukuj bo sie nawet na q2 nie znasz ;] prawidlowa nazwa twojego "rail war'a" to jest wlasnie rail arena, a co do DMa to jest robiony grajac mapy typu lf4/lf10 gdzie ludzie biegaja i sie zabijaja tylko bo tam za wiele teamplaya sie nie da stworzyc i te przez CIebie ukochane Intermissio bo to nie jest dogrywka jak niektorzy sadza czy tam jakas inna pierdulka, ... hehe nawet jiza sie zasmial z Twojej niewiedzy :] bo w sumie zabawne ze probojesz nawet poprawiac to co jest dobrze nazwane ;]

Edit:
Pyza or ktokolwiek, umiesz dodac na stale rzeczy na serverze domapy ? bo w sumie znalalem jedna fajna mapke ale poza kompletnymi texturami i flagami nie ma nawet sharda.

kazpex - Sob Kwi 14, 2007 12:23 pm

jak dodacie as2m6 to wracam do gry :)
kogucik - Sob Kwi 14, 2007 12:32 pm

Oj misiu, nie interesuje mnie jakiś mod RailArena, tylko to co jest na Coolnecie na końcu mapy. Nazywa się to RailWar czy chcesz tego czy nie. To, że jest to podobne do RailAreny, to mnie nie interesuje.

Na Coolnecie po mapie jest RailWar lub RocketArena.

Krsnick02 - Sob Kwi 14, 2007 1:03 pm

Jakabys wiedzial co to jest RailArena z modu RocketArena to bys inaczej gadal ... a ze nie wiesz to scichnij na wieki.

Pzrejrzalem swoje skromne zasoby kilkuset map :) i wybralem z nich kilka, pozniej wrzuce gdzies bo narazie ide na obiada, zapodam tylko liste ponizej. Pare jest starych ale przynajmniej moim zdaniem moglyby sie nadawac.

as2m6
as2m7rb - bazy sa takie same nie rozna jak na podstawowej wersji.
b5ctf
b6ctf
beerctf3
beerctf5b
codctf3 - na mojej wersji brak jakichkolwiek itemow broni, ammo czy apteczek, same flagi i sciany, jak ktos by chcial sie pobawic w rozsadne dodanie itemow to calkiem fajna mapa moze z tego wyjsc :]
flctf1
marics_ctf21
pod6
rtctf1ver2 - troche zmieniona wersja rtctf1a :)
sherm_ctf7

kogucik - Sob Kwi 14, 2007 1:14 pm

Chyba cię łoś w głowę pokąsał. Pisałem w kontekście Coolnetu. Jak byk napisane jest RailWar. Chuj mnie obchodzi jakiś mod. Na Coolu nazywa się RailWar (nie chce mi się klikać poprzedniej strony, ale pisałem mniej więcej: "to co jest po mapie, czyli RailWar"). Jeżeli tego nie możesz pojąć to jesteś zwyczajnym pustakiem, który nie przyzna się, że popełnił błąd.


A wytłumaczę ci jeszcze inaczej, bo czuję, że i tak nie pojmiesz. Jak się kończy mapa, to jest napisane RailWar Intermission lub RocketArena Intermission - to jest niezaprzeczalny fakt. Czy pisząc na początku naszego wywodu "RailWar" popełniłem błąd, że musiałeś mnie poprawić?
Już widzę, że się niecierpliwisz, więc podaję prawidłową odpowiedź: nie, nie popełniłem błędu.


kazpex - Sob Kwi 14, 2007 1:36 pm

kulfon zrob mi takiego avatara jak Ty masz :)

nie ma co sie klocic o jakas glupia nazwe tylko trzeba wrzucic as2m6 8)

Krsnick02 - Sob Kwi 14, 2007 1:53 pm

1 as2m6
2 as2m7rb
3 b5ctf
4 b6ctf
5 beerctf3
6 beerctf5b
7 codctf3
8 flctf1
9 marics_ctf21
10 pod6
11 rtctf1ver2
12 sherm_ctf7

Umieszczone na Rapidshare.

Do niektorych map mozecie nie miec wszystkich textur ba sa niestandardowe ;) jak sie spodobaja mapy to pomecze sie juz i znajde konkretne textury.

Prezes_Kiler - Sob Kwi 14, 2007 3:56 pm

tajger powiem ci jedno
chociaz jestem ZA "nowymi" mapami to czy jest sens te wrzucać?
skoro maplista coolnetu to jakies 30 map, między innymi dużo fajnych map ale I TAK NIKT ICH NIE CHCE GRAĆ

więc wątpie żeby chcieli te mapy które podałeś [chociaz niektóre z nich są fajne ! ]

anyway kazda inicjatywa to krok do przodu :wink:

szczecho - Sob Kwi 14, 2007 5:56 pm

1wsza pamietam chyba kiedys byla na xs'ie:) jest na plus
2ga tak:)
3cia tak ale potrzebne tekstury do podlogi:)
4rta nie bo za szybka:) mape w ponizej 6 sek mozna doniesc i ciezko gdzies kolesia zatrzymac:)
5ta tak chyba gdzies kiedys byla na jakims serwerze:)
6sta tak jak sie albo doda quada albo wywali ps'ki:) imo
nad 7dma trzeba sie zastanowic :)
8sma ciekawa:)
9ta fajna:)
10 tak ale nie sadze zeby byla grana zbyt czesto:)
11 fajna
12sta taka sobie
takie moje notatki robione podczas przegladania map:)
juz zedytowane:)

Kribol - Sob Kwi 14, 2007 5:59 pm

faktycznie jest napisane RailWar =]

na coolnecie powinny byc dwie mapy q2ctf1 i q2ctf2 keke

mac - Sob Kwi 14, 2007 8:35 pm

Ty bys kazpex grac zaczal, a nie tylko na forum sie udzielasz :) pozdr.
kazpex - Sob Kwi 14, 2007 10:32 pm

za jakis czas zaczne, moze jutro jak mi plyte z q2 zacznie nagrywarka czytac 8)

poki co to z kulfonem ziomki jestesmy bo tak samo tanczymy na danceflorze :twisted:

kto zgadnie czyja glowe ma moj avatar ten ma piwo (szory za off)

kogucik - Sob Kwi 14, 2007 10:46 pm

Czy ja mogę brać udział w zabawie? :]
WoLF - Sob Kwi 14, 2007 11:19 pm

Che Guevara ?:D
SiDq - Nie Kwi 15, 2007 7:45 am

tato ;p ?
kazpex - Nie Kwi 15, 2007 10:55 am

kulfon nie podpowiadaj hehe
tak Che

Krsnick02 - Nie Kwi 15, 2007 2:05 pm

[quote="Prezes_Kiler"]tajger powiem ci jedno
chociaz jestem ZA "nowymi" mapami to czy jest sens te wrzucać?
skoro maplista coolnetu to jakies 30 map, między innymi dużo fajnych map ale I TAK NIKT ICH NIE CHCE GRAĆ

więc wątpie żeby chcieli te mapy które podałeś [chociaz niektóre z nich są fajne ! ]

anyway kazda inicjatywa to krok do przodu :wink: [/quote]

Dlatego trzeba wywalic 3/4 map + dodac kilka nowych, po co komu jakies hollywars albo inny szajs ktorego nikt nigdy nie gra, skoro tamte nie zdaly egzaminu to mozna sprobowac jakies nowe, to nie boli a ludzie moga miec fun bo cos nowego bezdzie :] jak sie uda to + jak nie to wrocimy najwyzej do punktu wyjscia.

@Szczecho
A 10? :P

kazpex - Nie Kwi 15, 2007 3:33 pm

holywars nie raz gralismy dla fun nie Adolf? :wink:
Adolf - Nie Kwi 15, 2007 4:45 pm

No troche tego bylo :)
Holywars to zajebista mapka, ale niestety nikt jej nie chce dac szansy. Jest troche dziwna, ale ma swoj klimat, sporo miejsc do poskakania i troche lawy ;) To taka odskocznia od tych standardowych map, cos w stylu paku 'wtfctf'. Nie da sie na tym grac zbyt czesto, ale fajnie od czasu do czasu pobiegac. Wiem ze 'spec team' ja sobie bardzo ceni :D Jak juz wyjda z servera wszyscy grajacy i ci ktorzy nie maja w ogole tej mapy lol, to mozna sobie spokojnie pogadac i pobiegac bezstresowo.

Krsnick02 - Nie Kwi 15, 2007 6:14 pm

Kiedys to sie gralo nawet na n2, teraz to troche inaczej jest :/
Adolf - Nie Kwi 15, 2007 7:17 pm

No ta, trzeba isc z duchem czasu. Zaniedlugo tylko po lf4/10 sie bedzie biegac.
WoLF - Nie Kwi 15, 2007 11:09 pm

...Kazpex browar wisisz:D jak Cie spotkam na miescie to Cie zaciagnel do sklepu;) hehe
pEaCe!

kazpex - Nie Kwi 15, 2007 11:35 pm

hehe jasne, obiecalem to musze sie wywiazac teraz :wink:
pyz - Pon Kwi 16, 2007 7:17 am

spec team zawsze byl najlepszy - nigdy nie przegral :)
a to dlatego ze Adolf jest leaderem tego teamu

Krsnick02 - Sro Kwi 18, 2007 11:12 am

Cos zamarla ta inicjatywa ... czy ktos ukratkiem cos dziala i sie nie pochwalil :> ?
Prezes_Kiler - Sro Kwi 18, 2007 12:44 pm

polska organizuje euro !!!!!!!!!
SiDq - Sro Kwi 18, 2007 5:32 pm

ja tam w sumie na melanz dzisiaj ide ;p i tez moze byc fajnie
Krsnick02 - Czw Kwi 19, 2007 10:44 am

Mam 5 euro w portfelu, tez moge organizowac?
Krsnick02 - Nie Kwi 22, 2007 9:55 am

Kto ma jakis kontakt do orlana ? gg mail ? bo widze ludzie zamarli to moze ja go pom...ecze :]
Adolf - Nie Kwi 22, 2007 10:50 am

http://ctf.pl/forum/profi...ewprofile&u=101
Na lenistwo chyba nie ma leku.

kazpex - Nie Kwi 22, 2007 1:15 pm

Jest, bicz Boży :)
Krsnick02 - Nie Kwi 22, 2007 8:41 pm

Racja Adi ;)
Bush - Wto Kwi 24, 2007 1:14 am

ja go mecze ale nieugiety jest tylko jakies dziwne opisy o pogodzie w wawie...moze ma kryzys wieku sredniego??
tiger w info znajdziesz jego gg, numeru nie moge ci podac bo mi nie pozwolil...

:mrgreen:

Krsnick02 - Wto Kwi 24, 2007 4:00 pm

on zazwyczaj zostawia gg wlaczone i go ni ma wiec nie dziw sie ze nic nie odpisuje.
Prezes_Kiler - Wto Kwi 24, 2007 8:23 pm

ee no bo najpierw musisz powiedziec ze masz dla niego flaszke niech ci da adres i przy okazji zeby cos ustawił.
on to sobie binarnie przeliczy i będzie dobrze :]

hehe żarty żartami ale jakbysmy mieli "odwdzięczyć" się Orlanowi a i przede wszystkim Yossowi za serwer to by Polska w wódce tonęła ;)

Bush - Sro Kwi 25, 2007 12:58 am

albo w bimbrze:))
Krsnick02 - Sro Kwi 25, 2007 7:25 pm

Jedna wielka butelka ;P jakies rezultaty akcji "dorwac Orlana" :D ?
toplez - Pią Kwi 27, 2007 2:28 pm

czy mi sie zdaje czy nasz super serwer lezy na cyckach??? :| czy to tez oznacza ze cos sie dzieja i sa wdrazane zmiany???
kazpex - Pią Kwi 27, 2007 7:46 pm

Nie chce byc pesymistą (ale bede) ale pewnie raczej padl 8)
Moze sie powstarzam ale jak bedzie as2m6 to mnie zawolajcie :)

kogucik - Pią Kwi 27, 2007 7:59 pm

A wiadomo ile kosztuje postawienie jakiegoś serwerka? W ogóle się na tym nie znam, ale jeżeli to sprawy groszowe na gdzieś 10 osób (mam nadzieje, że tyle osób minimum by się szarpnęło) to myślę, że kilku dobroczyńców się znajdzie i się zrzuci.

Ale tylko w przypadku całkowitego padu Coolnetu :P

kogucik - Pią Kwi 27, 2007 7:59 pm

PS
Kazpex, spóźniasz 3 krok!

;]

Prezes_Kiler - Pią Kwi 27, 2007 8:38 pm

kulfon dobry server na dobrym łączu to nie są sprawy groszowe

wpisz "serwer dedykowany" i popatrz ;]

kogucik - Pią Kwi 27, 2007 9:23 pm

ŁOKURWA!


COOLNECIE!

ODDYCHAJ!

Krsnick02 - Sob Kwi 28, 2007 1:59 pm

Cos sie wymysli, jak nie wstanie coolnet to pogadam z ludzmi z ff oni maja w chuj serverow, moze nie problemu zeby postawili 1 dodatkowy za male koszta, w koncu q2 nie jest jakims wielce wymagajacym serverem :]
kazpex - Sob Kwi 28, 2007 3:43 pm

Kulfon bo ja tancze co innego 8)
serch - Pon Kwi 30, 2007 6:17 pm

Coolfon widze sprawnie reanimowal Coolnet, usta-usta i normalnie ozyl!! zyje!!! :mrgreen:
shinoda - Sro Maj 02, 2007 7:29 am

pyz wrocil do wowa, wiec papa coolnet :twisted: :twisted:
Krsnick02 - Sro Maj 02, 2007 10:07 am

A kto powiedzial ze on go kiedykolwiek opuscil :P
widmo - Pią Maj 04, 2007 9:29 pm

jakie tam były komendy aby zmienić capturelimit tak jak pyz ustawił.... to zmienię bo było ciekawiej :D
Prezes_Kiler - Sob Maj 05, 2007 7:27 am

mset capturelimit
pset capturelimit


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group