Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Quake error?

Dioxide - Nie Lut 23, 2003 1:42 pm
Temat postu: Quake error?
Elo :-)
Mam problem na maxa ;/
Otóż gdy chce odbalić q2 to wywala mi error: Error during initialization
No ok, robie skrót, dopisuje +map q2dm1, q2 sie odpala, ale w konsoli widnieje napis ze cos dll nie może odczytac czy cos takiego, plik gamex86.dll jest na swoim miejscoo, wiec nie wiem co to moze byc, jak wpisze game battleground i chce otworzyc mape to sie otwiera, a inaczej nie da rady ;-(
Co robić?
Może ktoś miał podobny problem?

vitez - Nie Lut 23, 2003 4:24 pm

Sciagnij patcha 3.20 (np z downloadu) i zainstaluj od nowa nadpisujac wszelkie pliki o jakie zapyta.
Dioxide - Pon Lut 24, 2003 1:55 pm

Zrobiłem tak i niestety tak samo :-(
vitez - Pon Lut 24, 2003 7:17 pm

Chwilowy brak pomyslow...
A jaki system operacyjny, i czy mozesz doslownie zacytowac co ci tam wywala w konsoli?
A ja to i tak bym od zera zainstalowal (w MediaMarkt oryginalny Quake2 cos kolo 29zl tylko !) Quake2 a potem patcha 3.20 i reszte smieci jakich uzywasz.

Dioxide - Wto Lut 25, 2003 6:07 am

Przeinstalowałem wsztystko i dziaUa gut :0
thx ;]

vitez - Wto Lut 25, 2003 11:26 am

To teraz ostroznie z dorzucaniem smieci (timery, paki, mapy, mody, configi, wllhaki, czity, zboty, boty ;) ) do quaka bo znowu moze ci zdechnac... a jak znowu zdechnie to koniecznie sobie przypomnij co jako ostatnie dorzucales do niego i usun to, to powinno pomoc :>
Dioxide - Wto Lut 25, 2003 2:40 pm

wrzoociłem wszystko co potrzebne do gry i na czym grałem w starym q2 :-) i działa jak narazie git :)
vitez - Wto Lut 25, 2003 6:34 pm

To dlaczego nagle nie dzialalo jesli wrzuciles all to samo? Pomysl, przypomnij sobie... pewnie jakis dllek czy gryzace sie q2ace z biteme, albo jakas xania jeszcze mogla sie zaplatac... a moze sterowniki do karty graficznej przeinstalowywales? Quake2 to nie windowsy... nie psuje sie ot tak... znienacka, cos dorzucic musiales by ci sie nie chcial odpalac (albo jakos przekonfigurowac windowsy ze zaczely sie gryzc z Quakiem).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group