Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

CTF.pl League - Czerwcowy turniej.

Matrix^^ - Wto Cze 05, 2007 2:35 pm
Temat postu: Czerwcowy turniej.
Regulamin:
Supervisor : Matrix
Co-sup : ??
REGULAMIN
Sedzia:
1. Sedzia ma za zadanie pilnowania by mecz rozgrywany byl zgodnie z regulaminem Ligi, nagrac demka i umiescic wyniki meczu na stronie ligi.
2. Sedzia moze specowac kazdego zawodnika podczas meczu.
3. W przypadku nieobecnosci lub braku sedziego mecz moze byc rozegrany pod warunkiem ze odbedzie sie on zgodnie z regulaminem a po jego zakonczeniu CL jednego z klanow dostarczy organizatorom screenshot'y
lub demka z poszczegolnych map.

Klany, Zawodnicy:
1. Zawodnicy musza uzywac nicków rozpoznawalnych przez sedziego i zawodnikow, w przypadku zlamania zasady po uprzednim zwroceniu uwagi przez sedziego zawodnik moze zostac wykluczony z meczu.
2. Zawodnicy moga wystepowac tylko w jednym klanie bioracym udzial w lidze, wykryty zawodnik grajacy w wiecej niz jednym klanie zostaje natychmiast wykluczony z rozgrywek.
3. W klanie moga grac wylacznie zawodnicy wpisani na stronie ligi.
4. Wykrycie w klanie grajacego fejka oznacza oddanie meczu wlakowerem dla druzyny przeciwnej, zolta kartka klanowi fejkujacemu oraz mozliwe jest nalozenie kar punktowych.
5. Podczas trwania rozgrywek nie ma mozliwosci dodawania nowych graczy, CHYBA ZE organizator zezwoli na taka opcje.
6. Wszyscy zawodnicy grajacy w Lidze moja obowiazek uzywania ,r1q2, Holywater, aprq2 niedostosowanie sie jest jednoznaczne z niedopuszczeniem do meczu.
7. Zawodnik nie moze posiadac NoCheat ! Poniewaz ten antycheat jest juz dawno ale to od dawna zaczitowany!!

Ustawienia Servera:
1.Dopuszcone servery: Wszystkie polskie servery
mset dmflags 411156
mset weaponflags 1025
mset spawnprotect 0
mset timelimit 10
mset capturelimit 0
mset mercylimit 0
mset ot_style 0
mset ot_style 1
mset ot_sdtimelimit 10

Maplista,Mecze:
1. MAPLISTA
LFCTF4 LFCTF10 XAX3D AS2M7
2. Dokladny termin wraz z serverem rozgrywanego meczu nalezy podawac organizatorom ktorzy przydziela Sedziego.
3. w przypadku niestawienia sie na mecz pelnego skladu (2 osoby) jest mozliwe wykorzystanie wildcard'u:).
czyli przeniesienia mecz na inny termin bez zadnych konsekwencji. Kazdemu klanowi przysluguje tylko jedna
dzika karta.
4. Podczas rozgrywania meczu na serwerze moga byc tylko zawodnicy zainteresowanych klanow i sedzia
5. Podczas meczu pisac moze tylko sedzia i CL'e obu klanow
6. Spece podczasz meczow moga chase'owac wylacznie zawodnikow ze swojej druzyny i maja obowiazek nagrac demko z oczu a nastepnie przeslac je organizatorom ligi, niewywiazanie sie z tego warunku zolta kartka i zakaz specow
7. Mecze odbywaja sie na dwoch mapach wybranych przez poszczegolne klany.
8. Za zwyciestwo na mapie klan otrzymuje 2 ptk za remis 1 ptk a za porazke 0 ptk
9. Sedziowie beda po meczu wyznaczac zawodnika meczu ktory bedzie nominowany do zawodnika kolejki,a na koniec ligi zostanie wybrany MVP MIP i takie tam inne wzorowane na NBA:), a takze beda prowadzone statystyki najwiecej punktujacych zawodnikow(ilosc fragow), pozatym bedzie prowadzona statystyka najlepszego flag carrier'a(na podstawie demek)
10. klany beda podzielone na 2 grupy po 5 zespolow ; z grup wychodza 2 zespoly ; zespol ktory zajmie 1 miejsce w grupie "a" gra z 2 zespolem grupy "b" , a 1 zespol z grupy 'b" gra z 2 zespolem grupy 'a'



Clany zapisane:

1. n1 : Vidmo , Alien
2. [e57] : crm , hvn
3. PREZESI : Czołg , KILER.J
4. [RkS] : Matrix , Smark
5. xM : Szczecho , Nuc
6. [dnp] : Nailer , Shinzan
7. [?] szyna, edek
8. RailMe^ : cash , bandit
9. ThC : Taz , Bator
10. [LT] : Sid , Wasyl

Jesli bedzie wiecej osob chetnych niz 20 ( 10 zespolow ) wtedy powiekszamy turniej do np. 4 grup po 3 zespoly lub podobnie w zaleznosci od ilosci zgloszonych zespolow.

Matrix^^ - Wto Cze 05, 2007 2:39 pm

Supervisor: Raczej ja ;)
Co-sup : osoby ktore posiadaja admina , Czolgu i bator narazie jako jedyni zglosili ze moga sedziowac byle wieczorem :]

Kolejną sprawa jest mercylimit , zastanawiam sie czy nie wprowadzic limitu do 10 flag przewagi by uniknac nieciekawego rape ;)

Matrix^^ - Wto Cze 05, 2007 4:32 pm

Dostępna jest juz www gdzie mozna sie zapisac na stronce lecz trzeba potwierdzic zgloszenie na gg ! http://cup.planetquake.pl/quake2/ctf/
Prezes_Kiler - Wto Cze 05, 2007 7:31 pm

team: PREZESI
Czołg #GG 3601667
[Sta]KILER.J #GG 2526208 do mnie @: prezes-kiler@o2.pl

Prezes_Kiler - Pią Cze 08, 2007 1:15 pm

dizeki matrix za zrozumienie
chrom no wlasnie oo to chodzi ze nie jest tak
zapraszam do gda to zobaczysz :]

Matrix^^ - Pią Cze 08, 2007 1:51 pm

moze i tak :) ale to ctf ;]

ps. Zbierac sie ludzie w kupe , robcie 5 skladow i gramy ;]

Na!ler^^ - Pią Cze 08, 2007 11:28 pm

Siema! Zapewne wiekszosc z was mnie nie zna itp. bo ja glownie gram tdm ale od kilku miechow latam tez w ctf'a. Z checia pogralbym sobie w tym turnieju ale nie znam tu zbyt wielu ludzi akurat Ci ktorych znam maja juz team mate'a wiec jesli jest ktos kto chcialby poklikac to z checia z nim pogram.. jesli chcialbys pograc ale martwisz sie ze np. jeste noobem to napisz chociarzby tutaj nr gadu czy cos to sie zgadamy i zagramy :) ale hmm.. nie martw sie daje sobie rade. Dobra w skrocie NEED TM :P
-- Matrix zrob mi jakas reklame zeby ktos chcial pograc :) )

chrom - Sob Cze 09, 2007 7:07 am

nailer zapewno wiekszosc ciebie nie zna ale tm napewno sie znajdzie ;)
SiDq - Sob Cze 09, 2007 7:08 am

jak Matrix zrobi Ci reklame to zmieniaj odrazu name :P
Matrix^^ - Sob Cze 09, 2007 8:03 am

He He He , sid humor dopisuje ;)
Matrix^^ - Sob Cze 09, 2007 8:57 am

Ludzie dopisywac sie ;) mało czasu zostało a powoli trzeba juz zaczynac. jesli nie znajdzie sie po 5 teamow w 1 grupie to zmniejszymy grupe do 4 teamow czyli 8 druzyn. Chetni niech sie spiesza.
Na!ler^^ - Sob Cze 09, 2007 2:24 pm

No dawajcie chlopaki!! :-) niech ktos napisze ze pogralby zemna.. bo nigdzie indziej nie moge znalezc TM :P a na serwach juz sie pewnie ludzie wqrviaja ze jak gram to pytam czy nie chcialby ktos pograc w turnieju 2v2!..nikt mnie nie zna matrix nie zrobil reklamy.. i kicha :) . Zglos sie ktos ,a zobaczysz ze zadziwimy wszystkich chlopakow :D
Adolf - Sob Cze 09, 2007 2:35 pm

Siedzialem wczoraj chwile na plecach Nailerowi i faktycznie niezle pocina. Myslalem ze to jakis fejk, a tu sie okazuje ze nawrocony tdm. Dobrze sie dzieje!
Matrix^^ - Sob Cze 09, 2007 2:55 pm

Fakt dobry w tdm i dobry w ctf'a. Tez pary razy mialem z nim przyjemnosc pograc na servie i dostawalem reila za reilem nie wiem skad :) dobry gracz;] Nailer pogadaj z Banditem on tez jest dobry a szukal 2 do teamu.
Na!ler^^ - Sob Cze 09, 2007 3:08 pm

Milo slyszec takie opinie.. a macie do bandita jakis kontakt? gg?
kogucik - Sob Cze 09, 2007 3:43 pm

Ja myślałem, że to jakiś bocik :P Bo raile wchodzą jeden za drugim. Na specu zobaczyłem, że nie używa grapple'a (jeszcze jakieś czas temu) i skumałem, że na bank ktoś z DMa :)
Na!ler^^ - Sob Cze 09, 2007 4:31 pm

hehe :) ) nie no teraz juz fruwam na graplu i ostatio nawet ktos mi powiedzial ze calkiem niezle... btw. do kiedy mialby byc grany ten turniej ?
Na!ler^^ - Sob Cze 09, 2007 7:43 pm

Dobra chłopaki znalazlem tm :) co prawda nie zglosil sie dzieki postom tutaj ale niewazne! Wazne ze poklikam w turnieju.
Matrix^^ - Sob Cze 09, 2007 9:44 pm

Dopisany :) shinzan aka cegła ;)
Matrix^^ - Nie Cze 10, 2007 9:42 pm

Dopisywać sie. Czas zapisow do wtorku , gora srody. Wiec jesli ktos sie wacha badz nie ma skladu a chce grac niech napisze do mnie na gg ( 8694638 ) to zrobie liste graczy bez teamu. Pozdro.
szyna^ - Pon Cze 11, 2007 2:56 pm

Jak Wasyl mi odda myszke to moge poskakac 4 fun.
Na!ler^^ - Pon Cze 11, 2007 3:16 pm

Matrix a bylaby opcja.. wziecia do timu nie 2 a 3 graczy?? Wtedy mecze raczej nie bylyby przekladane.. gdyby ktos nie mogl i wszystko byloby w terminie a pozatym czasem cos wypada i ten 3 gracz moze uratowac tylek zespolowi!! Mozna by ustalic ze jesli ktos chce to moze miec 3graczy a jesli nie to wystarczy 2. Co o tym sadzicie?
Matrix^^ - Pon Cze 11, 2007 9:34 pm

A co chcesz z szyna grac ;]

team numer 1 : szyna , a3 , widmo ( ROTFL ?! )

szyna^ - Pon Cze 11, 2007 9:57 pm

Jak skoluje myszke i zrobie formata to moze popykam
Na!ler^^ - Wto Cze 12, 2007 6:00 am

hmmm moglbym z nim pograc tylko czy on umie?? (: ale nie chce wprowadzic tej zasady z mysla o nim :P
Poprostu cegla srednioi stoi z czasem tzn. powiedzial ze pogra mecze wiec luz ale skoro nie ma czasu to wolalbym wziac dla pewnosci 3. Kolejna sprawa wczesniej pytalem czy mozna oszacowac kiedy sie ten turniej skonczy bo 25 czerwca
wyjezdzam wiec jesli do 25 sie nie skonczy a watpie zeby sie skonczyl to 3zawodnik bylby mile widziany :P . A jest jeszcze taka kwestia jak "Trzeci w razie W" czyli na mojej wiosce (szczecin) pada elektrownia i nie ma pradu wtedy jest 3gracz :) . Albo mam zly dzien gram jak pizda :P a tu trzeba grac lige.. rezerwowy zawsze mile widziany!. Duzo sytuacji moznaby wymienic ale nie o to chodzi poprostu W trojke razniej :]
--> To jak ?? (:

Matrix^^ - Wto Cze 12, 2007 7:52 am

No to skoro ktos chce moze sobie skolowac 3 do teamu ;]

Szyna zrob sobie swoj sklad ;)

omen - Wto Cze 12, 2007 8:16 am

szyna gramy? ;p

tylko musisz mi dac q2 ;)
zajde dzisiaj wieczorkiem, wiec szykuj nowy CD z quakiem dla edzia. ;)


a tak btw, to jakie mapy beda grane? ;) mam nadzieje ze nie ma lf10 ;p

serch - Wto Cze 12, 2007 5:49 pm

rozpisaliscie jakies sklady juz gdzies?
Matrix^^ - Wto Cze 12, 2007 8:57 pm

Strona nr 1 tego tematu ;) 1 post ;]
szyna^ - Wto Cze 12, 2007 9:39 pm

Team [?] szyna, edek
Na!ler^^ - Sro Cze 13, 2007 11:37 am

Zacznijmy juz ten turniej!!!!! Bo 25 wyjezdzam :/ Proponuje zaczac od soboty? czy cos! Admini ruszcie glowami i podajcie jakis termin rozpoczecia :-)
Xylo - Sro Cze 13, 2007 8:26 pm

jak cos to ja wypisuje sie z turnieju, w sobote wyjezdzam :)
Krsnick02 - Pią Cze 15, 2007 2:16 pm

To jakies 2v2 czy mnie oczy myla :D ?
widmo - Pią Cze 15, 2007 8:53 pm

nie myla
Krsnick02 - Sob Cze 16, 2007 11:35 am

O qrde nie moze byc :P nawet jiza byl w szoku ze cus takiego robicie -.- hehehe
Matrix^^ - Sob Cze 16, 2007 11:43 am

hehe anioły upadają ;D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group