Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Alien i jego BOT

chrom - Nie Cze 10, 2007 7:27 pm
Temat postu: Alien i jego BOT
a wiec od kilku dni zaczalem obserwowac aliena ktory wydal mi sie podejrzany ( zreszta nie tylko mi ) po paru sekundach chasowania odrazu zworcilem uwage na jego celownik ktory jakos dziwnie klei sie do ciala przeciwnika odrazu pomyslalem o frkq2 na ktorym podobnie dziala bot(raczej to nie mozliwe zeby ktos tak strzelal z cg) i jeszcze jego rg 90% ktory jest nakierowywany na typa setna sekunde przed strzalem
zreszta zobaczcie demo moze moje podejrzenia ktorych jestem pewien sa bledne ( w co trudno mi bedzie uwierzyc , lecz tylko krowa zdania nie zmienia )
http://www.speedyshare.com/239472451.html ( obejrzyjcie demko z lf10 to wystarczy)

kogucik - Nie Cze 10, 2007 8:17 pm

Heh, jak ja mówiłem na serwie, że to czit, to mnie wyśmiano :P

Tak samo Vidmo to czit.

-=ff=-alien3 - Nie Cze 10, 2007 8:24 pm

Chłopcze, twój post sprawił ze reaktywowałem nieużywane ze 2 lata konto na forum.
Gram w tą grę z przerwami już 6 rok, grałem w różnych dobrych klanach (-=ff=-, [P], gumis, up^), jak ty jeszcze szukałeś ammo na mapie, więc nie wyskakuj mi z takimi tekstami.

A co do meritum to demka zupełnie nic nie pokazują, ot player z takim sobie skillem niezłym rg i tyle. Duzo osob na serwerze, w tym ty, ma znacznie lepszego cg , ba często takiego ze trudno w to uwieżyć, ale ja sie nie strzepie bo to tylko gra, żeby miec fun i tyle.
Gramy w ta gre tyle czasu, zostało nas raptem 30-40 osób, że przestałbyś sie wygłupiać.

więc stfu

eot

widmo - Nie Cze 10, 2007 8:42 pm

widzisz chrom i na co CI to było ;D sam sprawdzalem różne czity które mogłby działać na coolnecie i powiem ci ze zboty nihuhu nie wejdą na ql
Matrix^^ - Nie Cze 10, 2007 10:16 pm

Hehe , no to moze ja tez sie wypowiem na ten temat ;) Ja tez Cie Alien pare razy obserwowałem i to co ty wyczyniasz na serwie z tym cg i rg to nieprawdopodobne ;] az sie pewnego razu zupa zaplułem z niedowierzania. Albo masz tak zajebistego skilla ze szyna i widmo moga Cie pocalowac w pocałowac w reke albo cos tu smierdzi. /


ps. Widmo i szyna nie obrazajcie sie za ten text powyzej ;]

kazpex - Nie Cze 10, 2007 10:18 pm

90% RG? Chyba sobie zainstaluje q2 aby to zobaczyc... 8)
widmo - Nie Cze 10, 2007 10:25 pm

eee czekaj ty daj mi góra miesiąc non stop grania tez bede tak kosił ale to pod koniec wakacji bo do pracy czas isc
Matrix^^ - Nie Cze 10, 2007 10:26 pm

Ta jasne ;) A Jagi wejdzie raz na miesiac i tak Cie zabije z granata ;]
Adolf - Nie Cze 10, 2007 10:30 pm

Przejrzalem te demka z ciekawosci i faktycznie aim jest zajebisty, ale nie sadze zeby to byla zasluga bota. Alien3 zawsze przeciez dobrze gral, a teraz ma po prostu dobry okres. Zreszta widzialem juz nie raz lepiej strzelajacych kolesi i jakos nikt ich nigdy nie posadzal o czity. Trzeba tez wziac pod uwage ze osoby do ktorych strzelal same pakowaly sie pod celownik, bo na tych demkach nie widac podejrzanych ruchow celownika. Zreszta te mapy sa tez takie, ze strzelajac przed siebie zazwyczaj sie kogos trafia.
Druga sprawa, ze a3 to juz stary gracz i nie sadze zeby mu sie chcialo bawic w czity, szczegolnie ze nie musi nikomu niczego udowadniac. Predzej bym o takie cos posadzil paru innych kozakow, a nie kogos kto tworzyl historie tej sceny.

Na!ler^^ - Nie Cze 10, 2007 11:17 pm

Z ciekawosci obejzalem sobie te demka i hmm.. ciezko powiedziec. Z jeden strony stary dobry gracz wiec i dobry skill. Kazdy z nas potrafi sypnac np. 3rg z rzedu w typa bo koles dostanie jednego rg.. i w nastepne sam wchodzi w nasz celownik jak w maslo ale u aliena nie widzialem sytuacji zeby np. nie trafil 3rg z rzedu (nie mowie o kontrolkach) wiec to mnie dziwi. na lf10 niezla sieka nie powiem :) cg miazdzace.. na drugiej mapie acc tez niczego sobie szkoda tylko ze demo nie jest nagrywane z oczu gracza.. wiecej moznaby zaobserwowac. Dziwi mnie takze to.. ze z rl'a nie strzela w ziemie tylko centralnie po klatach :P . Glupio tak kogos oskarrzac bo moze byc czysty jak lza. W tej sytuacji z checia wysluchalbym wypowiedzi kogos kto mial doczynienia z botem (czy gral czy tylko sprawdzal).. moze dla tego bardzo trudno byloby mi stwierdzic czy cziter czy nie bo ja nawet niewiedzialbym skad go sciagnac (:. Sadze ze ktos kto bawil sie botem doskonale moglby ocenic ta sytuacje!
Bush - Pon Cze 11, 2007 1:29 am

wg mnie to ma wiecej szczescia niz bota czesto mam tak ze nie musze celowac bo sami stoja na wprost raila.nie wiem czy to oto chodzi ale zauwazylem ze nawet jak nie wycelujesz na 100% w cialo to i tak trafisz (moze to przez lag)szybciej myszka ruszysz i zwieksza sie pole "celnego"strzalu
chrom - Pon Cze 11, 2007 7:07 am

kto tu nie widzi podejrzanych ruchow celownika przyjzyjcie sie na jego cg przeciez to widac jak na dloni jak sie klei celownik do typa 2 sprawa myszka w podlodze zeby nie przykleila sie do typka albo do gracza ze swojego teamu widac malo mieliscie stycznoscz czitami
Nailer
bawilem sie...[;

widmo - Pon Cze 11, 2007 7:18 am

mnie rozśmieszyło , nie zebym kogos o cos posądzał to własnie te zero RL koleś który ma skilla powinien umiec stzrelac z RL , przynajmniej tak mi sie wydaje ;D ale jak cos a3 moge podesłac tobie trajektoria rakiet ..? he?
chrom - Pon Cze 11, 2007 7:34 am

sprawa jest prosta nagram wam demko jak strzelam z cg na frkq2 i porownacie [;
EDIT
http://www.speedyshare.com/424902628.html
czyzbym nie strzelal podobnie do aliena z cg i z rg ? no chyba ze tez mam niezlego aima to i przy takim pozostane ;D

Kazwa - Pon Cze 11, 2007 9:27 am

A chrom wbijesz sie na coolnet z tym zbotem czy co to tam jest?
widmo - Pon Cze 11, 2007 12:16 pm

własnie bo tez jestem ciekaw gdzie to ty tak skakales chyba na prozacu jak juz
Kribol - Pon Cze 11, 2007 1:07 pm

Da sie na coolnet wejsc z botem przynajmniej kiedys jak jeszcze gralem sam to testowalem, pokusilem sie nawet by demko obejrzec ja nie widze tam zadnego bota przynajmniej zadnego z tych ktore testowalem i jeszcze ze to alien uzywa go hehe dla mnie to smieszne to nie jest tego typu osoba patrzac na jego staz gry =]
chrom - Pon Cze 11, 2007 1:36 pm

to byla stara wersja frkq2 mysle ze na nowej dalo by sie wejsc na qlnet bo kiedys wchodzilem
a tak btw to naprawde nie widzicie zadnego podobienstwa? dla mnie to sa fakty jak na dloni wszystko dalem tylko ze alien to nie moze byc.. ?s;

kogucik - Pon Cze 11, 2007 1:54 pm

Dla mnie mogą grać nawet żelazną ręką jak ich to bawi. W dupie mam to :)
kazpex - Pon Cze 11, 2007 2:28 pm

RLa nie ma? A jak uzywa to nie strzela pod szkity tylko centralnie?
Ja rozumiem wszystko i moze to nie jest prawda ze bot ale argumenty typu gracz gra od dawna mnie nie przekonuja...

Bush - Pon Cze 11, 2007 3:32 pm

wiec co dalej??? boot a3????? :mrgreen:
szyna^ - Pon Cze 11, 2007 3:39 pm

Moze akurat mial dobry dzien :P ale z chainem to z deka przesada ;>
chrom - Pon Cze 11, 2007 3:41 pm

z deka porownaj zachowanie mojego celownika z dema ktore nagralem grajac na frkq2 i celownika aliena nie wydaja sie bardzo podobne?
kazpex - Pon Cze 11, 2007 3:46 pm

Obejrzalem demo i wnioskuje ze wybitny to on nie jest. Nawet jak gra z botem to do najlepszych mu sporo brakuje mimo iz rzeczywiscie cg to mu wchodzi...
Chrom: i tak go polykasz wiec co Ci za roznica ;)

szyna^ - Pon Cze 11, 2007 4:03 pm

Olej cieplym sikiem, BIERZ GO NA MIEKKO!
chrom - Pon Cze 11, 2007 4:05 pm

udowodnie wam to w 101% tylko napisz mi ktos program ktory nagrywa to co robie na pulpicie :)
Na!ler^^ - Pon Cze 11, 2007 4:13 pm

widze ze moj post rozpetal wieksza dyskusje :) zauwazyliscie w koncu te roxy puszczane centralnie w typa.. a chyba kazdy player strzela glownie w ziemie nie mowiac o wyjatkowych sytuacjach. Co tu duzo gadac CG lepsze niz u purriego czy damiaha :D coraz bardziej zaczynam widziec w nim BOTA!
Chrom sie widze zawzial :) czyzby sie nie lubili?
szyna masz zajebista historyjke w podpisie :P sam robiles??

chrom - Pon Cze 11, 2007 4:19 pm

nie nawet go lubilem za to co dokonal i ze jest na scenie tak dlugo lecz nienawidze czitow
a o to i moje potwierdzenie
http://www.speedyshare.com/625793313.html
zobaczcie jak rusza sie celownik jest idealnie na typie jesli dalej nic nie widzicie to moze zmienie celownik na czarny nagram od nowa i wtedy uwierzycie ? albo moze jakis dluzszy moment uzycia jego cg? ale moim zdaniem juz chyba nawet kribol i adolf powinni uwierzyc ;)

szyna^ - Pon Cze 11, 2007 4:32 pm

Nailer niestety sam tego nie robilem ;S a co do aliena to pamietam jak mnie o czity posadzal a teraz sam pocina ;D
chrom - Pon Cze 11, 2007 4:39 pm

mam nadzieje ze pocinal. ;)
Kazwa - Pon Cze 11, 2007 4:54 pm

oh, czemu mi sie wydawalo, ze [P]isior to ten Alienek z [P] a nie a3 ..
W sumie, mi tez sie wydaje to dziwne, bo nie gralam, fakt, z 4-5 miechow .. i koles, ktorego na servach wczesniej nie bylo widac pojawia sie ze skillem mega megasnym .. No niewiem, albo fejkowal wczesniej, albo sie wyrobil w te 4-5 miechy albo jest tak jak Chrom uwaza :)
Ale kto Ci to udowodni .. Niech se gra z tym botem jak chce :P Tylko co to za frajda wtedy .. to ja niewiem .. Whateva, chodzmy na kolnet a nie szukacie afery :P

EDIT:
Btw. Chrom .. co ten filmik ma przedstawiac? Bo centralnie nic nie widac to uno, a secundo to miales udowodnic, ze da sie wejsc na coolnet ;) a ja ledwo sie domyslam z jakosci tego filmiku, ze to lf10 ;)

-=ff=-alien3 - Pon Cze 11, 2007 4:54 pm

geez, nudzi sie wam naprawde
nie chce mi sie produkowac, ale prosze konkretne dowody a nie teksty w stylu gosc wali rakiety po klatach a nie pod nogi, jebnal 3 rg pod rzad ... bo to smieszne

a co do skilla ostatnio mialem ponad miecha wolnego z pracy i siedzialem troche na q2
zaobserwowalem kilkanascie osob, które czesto graja tak ze jest to po prostu nie mozliwe i chcialoby sie krzyknac "WH", "AIMBOT" itd tylko po co? chcesz grac to grasz nie chcesz to disconnet i tyle . Moglbym tutaj wymienic pare xywek ale po co. Szkoda po prostu czasu i nerwow.

Co do frk, gram juz pare lat i wiem ze nie da sie nim wejsc na coolnet.
Chyba ze masz chrom jakas zmodyfikowana wersje... to pewnie caly czas na niej grasz? ;)

chrom - Pon Cze 11, 2007 4:57 pm

lol jak mozesz jeszcze temu zaprzeczac jak masz nagrane w zwolnionym tepie jak twoj celownik klei sie do typa to jest niemozliwe zeby ktos tak idealnie wyczuwal ruchu typka eh... :( a no i nie mowie nic na temat 3 reili pod rzad i bazukach w klate tylko o celowniku w cg i mega skutecznosci w rg ( ktore jakos dziwnie w ostatniej setnej sekundzie nakierowywane jest na typa)
EDIT
kazwa takie textury i przedstawia klejacy sie celownik aliena do ciala typka chyba kazwa nie chcesz tego zauwazyc [;

kogucik - Pon Cze 11, 2007 5:34 pm

Chromie, fajne masz teksturki na lf10. Mógłbyś wrzucić gdzieś swojego paka?
chrom - Pon Cze 11, 2007 5:36 pm

nie zmieniaj teamtu textury w tym momencie sa malo wazne lepiej zwroc uwage na jego celownik :) a nie na texturki [;
Na!ler^^ - Pon Cze 11, 2007 5:59 pm

Alien we wczesniejszym poscie podkreslilem to ze wlasnie 3rg pod rzad to nic trudnego ale mowie o tym ze nie ma sytuacji w ktorej NIE TRAFIASZ co najmniej 3rg z rzedu a to chyba nienormalne :S bo nikt nie strzela non-stop idealnie kazdy moze strzelac super ale np. po chwili nie trafic 4rg i znow seria powalajacych strzalow.. a u ciebie wszystko wyglada idealnie od poczatku do konca. A o rakietach sam pomysl zaden madry gracz nie strzela prosto w typa tylko w ziemie bo jest wieksze prawdopodobienstwo ze trafisz czy przynajmniej zjedziesz mu 20hp i nie mowie tu o przypadkach w stylu koles leci w powietrzu lub wyskakuje nam nagle z za rogu. To demo w zwolnionym tempie chyba idealnie pokazuje jak celownik leci za enemy jak magnes. Na poczatku jak ogladalem te demka to pomyslalem ee no koles ma dobry dzien.. wymiata aimem czemu odrazu bot. Ale ogladnalem jeszcze raz na te demka filmik w zwolnieniu i zagralem sobie 10min temu polatalem troche z cg staralem sie jak najdokladniej ciagnac go przy kolesiu faktycznie jak sie postaralem to lepiej mi wchodzil ale ani razu nie udalo mi sie nie odczepic na kawaleczek celka od playera ciagnac cg przez dluzszy moment. Reka sama lekko zwalnia lub przyspiesza taka juz jest a alien lamie prawa biologii :)
Podsumowujac ten moj wywod, mysle ze jednak siekales moze i siekasz/bedziesz siekal/ (nie wiem) na bocie Patrzac na argumentacje nasza i aliena jestem ciekaw co mysla inni.. takze ci ktorzy go lubia. Ja pisze to calkowicie (neutralnie) bo nie znam go w ogule.

-=ff=-alien3 - Pon Cze 11, 2007 6:14 pm

chrom przyznaj sie ze chodzi ci o to ze vidmo cie nie wzial do teamu ;s
chrom - Pon Cze 11, 2007 6:22 pm

hahahahahah ! nie no leze rozjebales mnie jak wiesz nie jestesmy z widmem w stosunkach ktore pozwalaly by nam grac razem [; zreszta czy chcialem czy nie to nie zmienia faktu ze haxowales >!<
kogucik - Pon Cze 11, 2007 6:23 pm

Cytat:
nie zmieniaj teamtu textury w tym momencie sa malo wazne lepiej zwroc uwage na jego celownik :) a nie na texturki [;


Dobra, alien to bot.

Teraz daj tekstury :)

kazpex - Pon Cze 11, 2007 6:39 pm

Ja pewnosci nie mam ale niezle ssie techy na tym demie wiec swoja droga to dziwne zeby taki gracz mial takiego aima RG a rakiety cos mu nie wchodza :wink:

Jakby szynex wlaczyl bota to by juz bylo przegiecie ale w tym przypadku to szczerze ten aim mu i tak niewiele daje.

btw. proponuje wam pisac posty w wordzie z wlaczonym slownikiem a pozniej wklejac na forum

chrom - Pon Cze 11, 2007 6:43 pm

no to co ze ssie techy haxowal i trzeba ukarac ;)
kogucik - Pon Cze 11, 2007 6:46 pm

Cytat:
btw. proponuje wam pisac posty w wordzie z wlaczonym slownikiem a pozniej wklejac na forum

Dobrych parę stów za poprawną pisownię? Ja już wolę Firefoksa.

serch - Pon Cze 11, 2007 7:10 pm

ja tam myslalem ze to jakis masakryczny rampage alien robil na tych demkach... a tam lekka nasza przegrana (dobrze sie trzymalismy z Pik'iem i Pfff'em :D )
na lf10 mialem takie momenty ze jak biegalem przez 'arene' to dostawalem kilkakrotnie reile w dupsko, zadko sie zdarza zeby sie to powtarzalo no ale moze koles mial aima i tyle
a co do cg, hehe .... chrom pogadaj z bratem, bo jezeli chodzi ci o dokladnosc strzelania z niego to white i alien maja duzo wspolnego, jeden i drugi celuje prosto w przeciwnika (niegubiac go ani na moment) no ale oki, teraz jest ich 2 czyli albo jest to naprawde mozliwe do wykonania albo uzywaja tych samych czitow :P

btw, i tak sie fajnie gralo, wygrali tylko dzieki przewadze liczebnej, przez dluzszy okres czasu :P 8)

*Edit*
A! i co najwazniejsze, 'w dogrywce', bo nie widac tego na demie,
nie udalo sie alienowi ubic mnie z chaina :P

chrom - Pon Cze 11, 2007 7:27 pm

serch chyba nie widzisz jak zachowuje sie celownik jak strzela white z cg a jak aliena ( chyba widac na zwolnieniu jak..) jak chcesz to zrobie tez zwolnienie jak white strzela z cg bo mamy autorecord w aprq2 i porownasz czy naprawde tak samo
kazpex - Pon Cze 11, 2007 7:46 pm

Ten filmik w zwolnionym tempie mnie przekonal, jestem pewny na 85% że to bot.

Jak bylby jeszcze jeden filmik z podobna sytuacja ktora potwierdzi to do konca to trzebaby zastanowic sie co z tym fantem zrobic.

chrom - Pon Cze 11, 2007 8:31 pm

bot0002 - zwroccie uwage na klejacy sie celownik kolo glowy w trakcie zmieniania broni przez aliena i bazuka w cyce ( jemu w twarz ale to juz pomijamy ;] )
bot0004 - celownik z ss zachowuje sie tak samo klei sie tuz przy glowie enemy
bot0006 - celownik of corse tak samo i zwroccie uwage na to ze chcial strzelac w jednego zaczal w 2 i po skonczeniu natychmiast zmagnesowalo go na 2
wczesniejszy filmik w zwolnionym tepie tez pokazuje nam celownik aliena tuz nad glowa enemy..
http://www.speedyshare.com/909409239.html zobaczcie sami troche slaba jakos ale jak dla mnie widac wszystko
sory wrzucilem zly filmik do zipa
bot004 - http://www.speedyshare.com/880993947.html

serch - Pon Cze 11, 2007 9:15 pm

eee, skonczcie gadac bo bym sobie pogral a zero ludu na coolnecie, do gry! :shock:
Adolf - Pon Cze 11, 2007 9:15 pm

Dla mnie to jest malo przekonujace. W sytuacji jak zmienia bron na schodach to praktycznie nie ma ruchow myszki, ale a3 strejfuje i dlatego celownik sie ciagle przesuwa. Co poradzic ze przeciwnik sie porusza tak samo jak on. Rakiety w twarz nawet nie skomentuje, bo jak niby mial strzelic do przeciwnika ktory byl wyzej od niego? Moze w podloge heh...
W sytuacji na srodku to rowniez wyglada normalnie. Skad wiadomo w kogo a3 chcial strzelac. Zreszta nikt nie powiedzial ze wpierw trzeba wykonczyc jednego, a potem strzelac w drugiego.
Inna sprawa ze ten fraps tak klatkuje, ze te "klejenie" czy "zmagnesowanie" to jest poprostu pominiecie klatek, a nie nagle przeskoczenie celownika w konkretne miejsce.
Mysle ze takich "filmikow" mozna smialo porobic na kazda osobe. To nie jest przeciez jakis konkretny dowod ze a3 czituje.
Moze troche bronie aliena, ale mam ku temu powody. Jakby gral na bocie to by sie pewnie przyznal. Nie jest przeciez naiwnym dzieckiem ktoremu zalezy na byciu zajebistym w tak starej gierce heh.

szyna^ - Pon Cze 11, 2007 9:49 pm

Dajcie juz se spokoj, jak gral to tylko jemu powinno byc glupio. EOT ;S
chrom - Pon Cze 11, 2007 10:00 pm

Adol jesli klatkowalo to nie zmienilo by znacznie toru lotu celownika a nie zastanawia cie to ze ciagle ten celownik klei sie kolo glowy to tez takie normalnie i przez frapsa? i mysle ze chyba nikt by sie nie przyznal i teraz pewnie nie zobaczymy aliena na qlnecie bo jak wejdzie bez czitow to bedzie wszystko jasne a jesli wejdzie na nich to moze sie zbierze jeszcze mocniejsze dowody specjalnie dla ciebie adolf bo jakos ciebie to chyba niczym nie przekonasz fakt jest slaba jakos tych filmikow ale to poprostu widac ale jak kto nie chce widziec to i nie zobaczy...
kazpex - Pon Cze 11, 2007 10:09 pm

polemika, polemika :)
SiDq - Pon Cze 11, 2007 10:28 pm

chrom jak sie dowiem, ze krecisz afere to masz pojechane :p
tak powaznie to fajnie bylo poczytac ten topic o 2 strony ale mi sie kurwa znudzilo i moje skromne zdanie to w dupie z ta cala sprawe

niech sobie dalej oszukuje niedobry czlowiek, zly zly zly :(

Matrix^^ - Pon Cze 11, 2007 10:33 pm

Mi to <>< czy ktos gra na bocie ;] gralem pare razy z alienem i widzialem jak ostro kosil , bywalo nawet ze nie wiedzialem co sie dzieje ;D Z Adolfem sie zgodze ze jesli nawet a3 gralby ( przypuszczenie ) na bocie to by sie do tego przyznal , no chyba ze jest mu wstyd. Ale watpie ze taki czlowiek ( gracz ) moglby sie w cos takiego bawic skoro na serwie graja przecietni gracze , jak dla mnie zniszczyl by ich samym stazem w tej gierce ;]

Na pytanie czy a3 gra na bocie sa 3 sensowne odpowiedzi
- Nie i wszyscy sa happy
- Tak i rozwijamy topic do 100 stron
- huj mnie to obchodzi ;)

Wybieram ta 3 ;)

ps. Adolf jestes zajebisty w tej gierce ;]

widmo - Pon Cze 11, 2007 10:41 pm

chrom czepiasz sie zaczął być grać a nie srać nie ma żadnego bota i tyle klejący sie cg do głowy kazdy to potrafi kto dłuuuugo gra ;*
Matrix^^ - Pon Cze 11, 2007 10:46 pm

Ja gram dlugo i potrafie zabic szyne ;] to jest bot ;]
Bush - Pon Cze 11, 2007 11:01 pm

eee tam ja ma cos lepszego wczoraj Adolf zagral jedna mape.nie wiem czy dac na tace w kosciele za to czy nie?? :mrgreen: :mrgreen:
WaSyL - Pon Cze 11, 2007 11:07 pm

Mapvote boty_pocalujcie_mnie_w_dupe


VOTE YES



A tak btw ... jezeli aliena rajcuje bicie słabszych na bocie to juz jego sprawa...
Aczkolwiek Jezeli naprawde chlopak ma tak wyczutą reke ze naprawde klei mu sie celownik do przeciwnika ... to nie ma na co czekać takiego rodzynka wysyłamy na jakies mistrzostwa rozpierdalaczy i zgarniamy za niego ostrą kase ... Alien zostan naszym pr0gamerem :)

Buziak na pocieszenie dla wszystkich ktorzy szostali zmasaktrowani przez alniena :*

widmo - Pon Cze 11, 2007 11:36 pm

ty wasyl oddalbys mysze dla wuja ;p
Kribol - Wto Cze 12, 2007 1:56 am

Tak filmik wogole mnie nie przegonuje, jak dla mnie to jest po prostu skill i poprostu taka sytuacja (starcie) ktorych kazdy z nas mial mnostwo, pokazanie jeden akcji i to w zwolnionym tepie i slabej jakosci to zaden dowod, jak powiedzial adolf klatki sie strasznie gubia. Dobrze ze nie widziales nigdy CG kata ( w tym miejscu POZDRO kacio! )bo bys zrobil jeszcze wieksza afere niz ta. Kolejna sprawa sa przeciwnycy z ktorymi grasz nie blyszcza skillem (nie obrazajac nikogo) to nie ma co sie dziwic ze alien pojechal po calosci z nimi :) .
Troche poszukalem i znalazlem pare wersji roznych czitow i z zadnym nie udalo mi sie wejsc na coolnet, moze nie dotarlem do tego co trzeba i to dlatego, ale to juz mniejsza sprawa bo dowody ktore przedstawiasz niczego nie udowodniaja w 100% ani nawet w 50%, no chyba jedynie ze masz obsesje jakas =]

btw. gra sie na tyle na ile przeciwnik pozwala .,.

white05 - Wto Cze 12, 2007 5:48 am

pojebani jestescie tyle wam powiem...
zeby ktos dał demko np matrixa jak tak strzela to bylo by tak "czit jak nic" itp. A co to kuwra alien czitowac nie moze ? chuj mnie obchodzi gdzie on gral jak ja " szukałem ammo na mapie" albo nawet i nie ,i jak długo to robił.Moze i w tdm'ie strzelaja lepiej od niego ale na pewno nie maja celownika w jednym punkcie,ktory nie odklejajac sie od enemy przemieszcza sie razem z nim. Btw serch czy tam jakos inaczej się pisze,pokaz mi demo w ktorym moj celownik zachowuje sie podobnie do celownika a3,ze Cie bilem ciagle z cg nie znaczy ,ze musze bota od razu miec. A co do "dla mnie to nie dowod" to co Ci kurwa ludzie maja przyniesc? Ja pierdole. :( :evil:

widmo - Wto Cze 12, 2007 5:49 am

wiec chromie juz uspokój się , nie panikuj :)
btw. white co ci odwaliło zeby takiego avatera wstawić ? :P

chrom - Wto Cze 12, 2007 6:17 am

Cytat:
chrom czepiasz sie zaczął być grać a nie srać nie ma żadnego bota i tyle klejący sie cg do głowy kazdy to potrafi kto dłuuuugo gra ;*

niech pokaze mi to na serwerze tdm'a z antycheat.dll bo jestem pewien ze ma bota lecz jakos niczym was przekonac nie mozna i waszym zdaniem klejacy sie celownik do glowy ktory lata za playerem nie odklejajac sie na sekunde ktory normalny czlowiek powiedzial by ze to niewystarczajacy dowod..?
moze jednak wejdziemy a3 na serwer tdm'a i na dm1 na arenie ja poskacze na boki a ty pokazesz jak ladnie lapiesz mnie kolo glowy ox? nagrasz demko pokazesz nam albo ktos inny nagra

white05 - Wto Cze 12, 2007 6:30 am

Vidmo,nic kazia fajna jest :oops:
kazpex - Wto Cze 12, 2007 9:34 am

kazia jest sexy :wink:
WaSyL - Wto Cze 12, 2007 10:05 am

Eh no już zaczyna się ...

Widziałem demko i niektóre akcje są naprawdę idealne ale może tez trochę było ich za dużo ... Niecodzienny skill i może to być spowodowane jakimis wspomagaczami :P

Ale jeżeli Alien mówi ze nie grał na bocie to chyba można mu wierzyć ;]
(A jeżeli nam tu wala wkręca to już sprawa jego sumienia :P )

Powinniśmy olać całą sprawę - i Ci którzy narzekają na bota aliena i Ci którzy go tak bronią jak ta lwica swoich młodych :P


Jak wszyscy zaczną regulalnie grać to może sami kiedyś będą mogli nagrywać demka z celownikiem "klejącym sie" do przeciwnika :)

Yokai - Wto Cze 12, 2007 10:08 am

kazia ble ;)

hm..badz tu madry czlowieku. trudno powiedziec kto ma racje...bo i chrom i np adolf maja mocne argumenty.

pozwole sobie blysnac wiedza jako taka..lama jestem lama umre..ale od 98 w tym siedze-wiec wiem co mowie.
Kiedys np podobne podejrzenia(bot) byly w stosunku do kurza..rejsa..polasia itd itp nawet do josepha..ale oskarzenia byly mylne. Skill i tyle... tak samo zreszta wymiatal szyna( i ten stary z 98-99 jak i nasz nowy ;) )
nie mowie juz o IDC z ktorymi raz mialem watpliwa przyjemnosc zagrac. Jezu..takiego wpierdol to jeszcze nie widzialem...my SM zostalismy zlani doslownie przez 2 graczy...ich rail to byl jakas bajka..a jak wpadalem na graplu do bazy..dostawalem z granatow recznych :| kurfa..no ale coz.. podlamka-ale skill..tak mysle

choc teraz z 2 strony-rzeczywiscie te filmiki sa baardzo interesujace..a aliena tez znam z serwow. Z calym szacunkiem..zawsze byl dobry..to trzeba przyznac gra dlugo..ale az taki skill ? ..hm... sam nie wiem-zastanawiajace

tak czy inaczje-predzej czy pozniej prawda wyplynie. Oby jak najszybciej

szczecho - Wto Cze 12, 2007 10:20 am

Hmm to nawet ja sie odezwe. Na poczatku bylem sceptyczny co do tego bota, myslalem ze skill ale chcialem sprawdzic o co chodzi temu nagralem te demko:) i dalem chromowi naszemu malego specjaliscie od botow:P Powiem wam ze te filmiki mnie przekonaly a to temu ze chase'owalem go jeszcze przez 3 mapy i te pojedyncze akcje byly caly czas. ponad 85% raila imo nawet edkowi czy szynie byloby ciezko utrzymac taka skutecznosc. W sumie ciezko tutaj cos nowego wniesc do tematu, i nie sadze zeby ktokolwiek zmienil zdanie, ale w tym przyszlym turnieju powinno sie pilnowac(chase'owac) aliena.
widmo - Wto Cze 12, 2007 10:23 am

jak kazia sepleni ;p dobrze niech będzie ten temat z a3 przynajmniej cos sie dzieje sie ;d
Matrix^^ - Wto Cze 12, 2007 10:25 am

Reil jak faya chein jak purry ;) coz zrobic ;]
white05 - Wto Cze 12, 2007 10:27 am

Zaraz bedzie tak ,ze alien nie zagra w lidze ,a jak zagra to bedzie lamil :} i wytlumaczy to spadkiem formy. chuj mu w dupe ja wiem ,ze to czit i koniec. SSijcie kurwa.Az się wkuriwlem :S :roll:
kazpex - Wto Cze 12, 2007 11:06 am

ponosza Cie emocje 8)
Matrix^^ - Wto Cze 12, 2007 11:17 am

lol ?:D
szyna^ - Wto Cze 12, 2007 11:57 am

Oj kurwa to niech gra se na bocie, ja tam mam wyjebane ;D
widmo - Wto Cze 12, 2007 11:59 am

a na dodatek ze mna w timie gra ;d
white05 - Wto Cze 12, 2007 12:22 pm

Tez mam ,ale niech ludzie wiedza ze lejma z niego.A tu kurwa bronia jeszcze haha ,zalosne ; O
chrom - Wto Cze 12, 2007 3:30 pm

ponawiam prosbe by alien postrzelal sie ze mna z cg na serwerze z antychitem [; czyli na ktoryms z tdm'a jak nie bedzie chcial sie strzelac sprawa prosta jak bedzie chcial to dla mnie tez jest sprawa prosta ;D
Kazwa - Wto Cze 12, 2007 3:40 pm

Rzuc rekawica go w twarz, jak prawdziwi rycerze ..
Chrom, nudzi Ci sie ? Jedz nad rzeke, poopalaj sie, pobaw sie w Rocco .. whateva :) Jak chce mu sie czitowac, to niech czituje, za starzy jestesmy na takie igraszki .. A nagrody za wylapanie tego i tak nie dostaniesz ;)

PS. FEEL THE LOVE GENERATION! :)

kogucik - Wto Cze 12, 2007 3:44 pm

Fotka.pl generation :P
chrom - Wto Cze 12, 2007 4:01 pm

Cytat:
Jak chce mu sie czitowac, to niech czituje

aha kazwa wiec najlepiej to niech wszyscy czituja nastepna ktora broni w zaparte aliena eh
a tak btw to o nagrody mi nie chodzi tylko o fair play

PS FEEL THE HAX GENERATION :S

kazpex - Wto Cze 12, 2007 4:32 pm

Mi sie wydaje ze to nie jest obrona tylko zmeczenie ta cala sytuacja...
chrom - Wto Cze 12, 2007 4:48 pm

to ja moge byc zmeczony przkonywaniem was ale nie kazwa , ona jedynie moze miec swoje zdanie to niech napisze moim zdaniem nie gral na bocie przeciez to normalne ze celownik klei sie do glowy i dla mnie jest git to jej zdanie ja mam inne i na dzien dzisiejszy jeszcze 5 osob ktorzy zaglosowali ze a3 gral na bocie ;>
Qlimax - Wto Cze 12, 2007 5:39 pm

Ja na tych demkach nie widze zeby alien strzelał rakietami po klatach, może pare razy co bardziej wynikało z chaosu na lf 10 ;] ale fakt faktem rg i cg miazga jak u paru innych osób :wink:
chrom - Wto Cze 12, 2007 5:44 pm

ale innym osobom jakos celownik nie klei sie do glowy enemy [;
szyna^ - Wto Cze 12, 2007 6:17 pm

albo sie juz zamkniecie albo bedziecie wygladac TAK!
Qlimax - Wto Cze 12, 2007 6:40 pm

nie klei nie klei ale tez trafiają (;
serch - Wto Cze 12, 2007 6:40 pm

[quote="Kribol"] ... Kolejna sprawa sa przeciwnycy z ktorymi grasz nie blyszcza skillem (nie obrazajac nikogo) to nie ma co sie dziwic ze alien pojechal po calosci z nimi :) .
[/quote] qfa!! Kribol jakas ustawke trzeba bedzie z toba zrobic zeby cie wyprostowac :P

-=ff=-alien3 - Wto Cze 12, 2007 7:59 pm

[quote="szyna^"]albo sie juz zamkniecie albo bedziecie wygladac TAK![/quote]

hyh szynek ostry gosc :)


dzien mnie nie bylo i sie naprodukowaliscie 2 strony topica..

ok, mam dzis dobry dzien, bo wlasnie zdalem egzamin końcowy na aplikacji :)
i mialem nic nie pisac ale napisze:

1. chrom mozesz mnie pocalowac .... ;)

2. nie mam zbota

3. egzamin gitez, ale niestety dzis mam ostatni dzień urlopu, jutro znowu zap.. w pracy wiec nie bede juz was kroił codziennie po pare godzin, tylko raz na 2-3 dni wpadne wieczorkiem, jak mnie kobieta pusci ;)

wiec znajdzcie sobie kogos innego do obgadywania

z poważaniem

8)

chrom - Wto Cze 12, 2007 8:12 pm

hahahah to bylo do przewidzenia ze juz nie bedziesz gral bocie i tyle pokaz mi swojego skilla na serwerach z antychitem bo na slowo ci nie uwierze i na to ze adolf ,krib i kazwa sa po twojej stronie poprostu jechales na bocie moze i bedziesz jechal moze bedziesz gral pod fejkiem i nie bedziesz wyroznijacym sie graczem na ktorego nikt nie zwroci uwagi bo bez bota pewnie ssiesz jeszcze mocniej...szkoda tylko ze nasza scena okazala sie wplywowa na posty tzw grupy "old sql" bo ja yokai nie widze mocnych argumentow w poscie adolfa
widze 1 argument ( z frapsem ale napewno nie gubil by tyle klatek) a argument ze by sie przyznal ze ma bota to chyba mocniejszego nie mozna bylo napisac [;

-=ff=-alien3 - Wto Cze 12, 2007 9:06 pm

nie pier.. pajacu
juz w zeszłym tygodniu mowilem vidmowi, jak chcial zebysmy grali w teamie, ze moge sie z czasem nie wyrobic bo urlop mi sie konczy, wiec twoje teksty nie maja tu nic do rzeczy

a jak bede gral na na pewno pod swoja xywka nie jak np "needsomesh1t", juz o inteligencji tejze xywki nie wspominam ;)

widmo - Wto Cze 12, 2007 9:07 pm

ja pierdziu na coolnet nie mozna wejsc ze zbotem do kurwy nedzy! a tak mówił mi
Matrix^^ - Wto Cze 12, 2007 9:56 pm

Co Vidmo chciałeś byc n1 ?:D
widmo - Wto Cze 12, 2007 10:09 pm

kurcze, a nie jestem ? 8)
Matrix^^ - Wto Cze 12, 2007 10:27 pm

Zrobmy Ankiete to sie okarze ;)
widmo - Wto Cze 12, 2007 11:12 pm

:oops:
Bush - Sro Cze 13, 2007 12:27 am

jeden z lepszych tematow ostanimi czasy :) )
toplez - Sro Cze 13, 2007 6:14 am

odpierdolta się od a3...co to za pojebana wydumka...facet jest zbyt dojrzaly na takie gowno..udowodil co chciał na tej scenie grając scenie z gumisiami, potem w ff i up...dajcie sobie spokó, bo to co tu piszecie jest bezsensu...takie rzeźbienie w gównie...ja wiem ze Polak musi posmęcić i pomarudzić ale znajdzcie sobie jakiś wdzieczniejszy obiekt...dobra pozdro
chrom - Sro Cze 13, 2007 6:23 am

no wlasnie a3 nie pier.. tu bo "needsomesh1t" to nie ja i nie moja xywka a
toplez jestes zajebisty.. eh " jest zbyt dojrzaly" nie powalajcie mnie z samego rana

kazpex - Sro Cze 13, 2007 6:51 am

kto rano wstaje.... temu railem miedzy oczy :wink:
white05 - Sro Cze 13, 2007 7:33 am

A co alien!? needsomesh1t ,ze ssales od niego na bocie to juz morde sobie nim zapychasz?
Twój nick tez jest bardzo inteligentny,a na juz na pewno orginalny ;]]]]]
Nie on nie ma bota bo : grał w ff ,w klanie z rysiem,z gumisiamy biegał,zdał egzamin,jest zbyt dojrzały, no i jak mowi ze nie ma to na pewno go nie ma! :) :) :)

I co kurwa jeszcze? :lol: :arrow: Jebac to ,proponuje zamknąc temat.
"Taaak bym chcialaaaa znowu spotkaac Cię ..."

Bush - Sro Cze 13, 2007 8:50 am

moze zrobmy tak ze kazdy zagra z botem i zobaczymy kto bedzie najlepszy heh
btw yokai kazpex i kto tam jeszcze jakiegos browara w czwartek po poludniu u fraglesa?

Yokai - Sro Cze 13, 2007 9:24 am

ja moge wyskoczyc na jednego bushu
kaz a Ty?

ps-widzialem Twoja zonke w "Szafie" ostatnio na koncernie MPO ..ladnie spiewa, naprawde-ma talent

to o ktorej ten bro jakby co?

Bush - Sro Cze 13, 2007 9:52 am

ma ma, nie tylko do spiewania :mrgreen: :mrgreen:


nie wem mysle ze o 19 byloby git

widmo - Sro Cze 13, 2007 11:13 am

white za bardzo bierzesz to do siebie tak jak i chrom, po co tyle awantury? czy wy nie widzicie ze wszystkich to gówno obchodzi i tylko WY zawracacie se tym głowę nawet jak by wyszło ze ma to nikt by sie tym nie przeją, a sorrry wy byście sie przejęli i to wszystko, napisze jeszcze raz: pokaz mi no zbota lub inne gówno z którym wejdziesz na cool no pokaz w tedy uwierzę tobie ze może na nim grac ... :*
white05 - Sro Cze 13, 2007 11:19 am

Napisalem pare postow przedtem ,ze mam to w dupie ,4 posty wyzej znowu to napisalem iz jebie mnie to i teraz tez to napisze a wiec jebac was :P Po takich argumentach :grał w ff ,w klanie z rysiem,z gumisiamy biegał,zdał egzamin,jest zbyt dojrzały,wierze w to ze nie grał na bocie ,ano i nawet sam mowi ,ze nie grał. Mój błąd :roll:








:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :arrow:

Bush - Sro Cze 13, 2007 11:25 am

ach dzieci dzieci.....
white pomysl nad tym co piszesz bo mnie to np obrazilo,a jesli mialo to byc smieszne to sory ale nie czaje twojego humoru


ps a kto to na zdjeciu??
twarz wydaje mi sie znajoma

chrom - Sro Cze 13, 2007 11:54 am

dokladnie fuck you all i haxujcie se razem na coolnecie w koncu kogo to obchodzi
widmo - Sro Cze 13, 2007 12:20 pm

chromie dziekujemy za pozwolenie :*
kazpex - Sro Cze 13, 2007 12:32 pm

Moge wyskoczyc na łana w przerwie miedzy opracowywaniem pytan, o 20 byloby git, jeszcze sie zgadamy na GG.
kogucik - Sro Cze 13, 2007 1:45 pm

White za takie teksty kiedyś od kogoś zarwiesz kopa w podpiździe. Trochę pokory.
Kazwa - Sro Cze 13, 2007 3:35 pm

Niektorym to zwisa, niektorym nie .. dobra, ALIEN MA BOTA !
I co teraz robimy z tym ? ;)
Nie zbanujesz, bo Orlana dorwac to sukces ...
Mamy admini go kopac ile kolkwiek razy sie zjawi na servie? o masz ci los ..
A jak bedzie sfajczony pod inna xywa? Cholera ...
I co teraz Chromie?

Btw. Swidnik city, co to za offtopic ;)

kazpex - Sro Cze 13, 2007 3:51 pm

Chyba mozemy banowac z poziomu tych adminow co mamy, tzn bootfullban ja przynajmniej moge.

Btw. Co sie czepiasz niewiasto zwana Aleksandra? na miekko hehe :wink:

white05 - Sro Cze 13, 2007 4:08 pm

coolfon - o mnie sie nie martw ,od Ciebie na pewno nie zarwe.
Bush - Sro Cze 13, 2007 5:26 pm

a co chcesz kazwa od swidnika? zaden off topic tylko oni tutaj czesciej zagladaja niz na gg..btw ninja tune sciagnij sobie Coldcut "Timber" butelkowa niewiasto :mrgreen: czy to moze byla kielbasa??? juz nie pamietam hehe
toplez - Sro Cze 13, 2007 5:30 pm

white wylazles spod kamienia i się pieklisz...nawet Cie za bardzo na serwerze osstanio nie widac ale jak jest dym na forum pojawiasz jak dzin z butelki....a co Cie boli ff, gumisie i pana rys to juz Twoja prywatna sprawa...ja przedstawiam sprawe ze swojej strony bo gralem z tym gosciem razem przez 3 lata w jednym klanie...a w tym czasie mozna sie o podejciu do gry i calej zabawy o czlowieku cos dowiedziec...rozmiaru buta, fiuta moze nie poznasz ale to akurat tak...wiec wypowiadam sie jako osoba ktora miala z tym czlowiek co nieco do czynienia i powtorze sie ale powiem ze cala historia nasmarowana w temacie jest malo prawdziwa jak dla mnie
Yokai - Sro Cze 13, 2007 5:31 pm

olka nie marudz tylko wpadaj do nas-napijemy sie razem
;)

ps- bushu kazie...ja ok- o 20 moze byc ok?
jakby co to piszcie do mnie na gadu..kaz nr masz of korz.. bushu- 1700177 albo dzwon 509059846

Kazwa - Sro Cze 13, 2007 6:01 pm

Bush, chlopcze, Coldcuta znam .. wole Bonobo .. I odczep sie od tego avatara z "butelka", bo ciez to nie ja to zmienilam tylko odgornie Rudolf ;)

Kaz, wydaje mi sie, ze wlasnie fullbany nie pomoga, co jesli jest dynamic IP ?
Btw. ja nie wierze, ze mial bota tylko chce sie zapytac co jesli ;)

kazpex - Sro Cze 13, 2007 6:48 pm

Proponuje powolac komisje sledcza, ktora to zadecyduje czy winny i co zrobic jesli tak (joke, joke) :D
Bush - Sro Cze 13, 2007 7:42 pm

kaz dziewczyno ja gralem na imprezach coldcuta to ty w tym czasie na ksiedza zorro wolalas wiec mi nie wyskakuj :mrgreen:
a Adama F ???"Colours"
dla mnie bomba


to Rudolfo Gongordzola jest rudy?????to ci nowina na nowy temat :mrgreen:

kurz - Sro Cze 13, 2007 8:06 pm

Ja tam nie widze nic szczegolnego w tych demkach ani na tym zwolnieniu .

Nieraz na wyczucie strzelal, sam strzelam z raila, gdzie w ostatniej milisekundzie zmieniam kierunek, bo mam duzy sensitivity :P

A chain ? a3 mial zawsze dobrego chaina dlatego gral z nami w up^ :P

widmo - Sro Cze 13, 2007 9:22 pm

no kurwa wypowiedział sie sam mistrz wiec koniec pierdzielenia o botach , dziekuje ;*
Matrix^^ - Sro Cze 13, 2007 10:04 pm

Nie no jak kurz sie wypowiedzial to juz naprawde po temacie ;]
Adolf - Sro Cze 13, 2007 10:18 pm

deus ex machina
widmo - Sro Cze 13, 2007 10:52 pm

co kolwiek to znaczy ;d
serch - Sro Cze 13, 2007 10:53 pm

a co jak alien ma takie dobre haxy ze zlamal hasla na formu i podzszywa sie pod innych :shock:
j/k :lol:
grac! a nie gadac!!!

Adolf - Sro Cze 13, 2007 10:58 pm

Deus ex machina (łac. bóg z maszyny) – pojęcie wprowadzone do dramatu antycznego przez Eurypidesa. Zsyłał on w swoich przedstawieniach "boga z maszyny", który gwałtownie rozwiązywał akcję, aby sztuka nie trwała zbyt długo. Maszyną nazywano specjalne urządzenia mechaniczne, dzięki którym bóg mógł pojawić się na scenie w boskich okolicznościach (był spuszczany z góry na linach). Potocznie stwierdzenie to oznacza wszystkie nagłe zmiany sytuacji, nie dające się logicznie wyjaśnić w kategoriach rozwoju wydarzeń. W znaczeniu alegorycznym oznacza nieoczekiwane pojawienie się Boga.
kazpex - Czw Cze 14, 2007 12:34 am

A wiec ciesze sie ze w nasza debata skrecila nieco w strone racjonalizacji wypowiedzi poszczegolnych osob, faktow i stwierdzen. Mysle, ze z tego miejsca moge zasugerowac tu element relatywizmu, ktory byl od poczatku wskazany w tej polemice (dzieki mojemu przedmowcy) :wink:
Bush - Czw Cze 14, 2007 7:23 pm

ej no qrse umawiac sie z wami to graniczy z cudem.czekalem od 7 do 8.15 :P P
kazpex - Czw Cze 14, 2007 7:25 pm

hej, wyslalem Ci wiadomosc na gg ze ebdziemy o 21
Krsnick02 - Pią Cze 15, 2007 2:57 pm

Cytat:
kto tu nie widzi podejrzanych ruchow celownika przyjzyjcie sie na jego cg przeciez to widac jak na dloni


Musze Cie zmartwic chrom ale znam kolesia nickiem Rage z mojego starego cafe NtC (ogolnie starcraftowiec ale gral sporo w q2dm) i za swojej swietnosci mial 80% chaina za ktorego nieraz go wyzywali od botow, w sumie to prawie ciagle, ale widzialem na zywo jak to robil i nie wierze ze A3 ktorego znam tyle lat i z ktorym gralem znizylby sie do poziomu Skalara (co starsi pamietaja tego smiecia) i uzywal czitow zeby skopac pare tylkow. Zaraz se obejrze demko, a przynajmniej jego czesc i watpie ze znajde tam cos co mogloby mnie przekonac ze on czituje, pozatym jezeli chodzi o raila ... to poszukaj se demek Szyny, -=FF=-Szyny ktory mial 90+% z raila co prawda zawdzieczal to malemu sens i wielogodzinnemu graniu ale mial taki odruch ze zadko kiedy pudlowal ;) wiec o co sie rozchodzi ?

@Widmo spieralbym sie co do niemoznosci wejscia na cool bez bota ;P ale mniejsza o to nie ma sensu sie rozwodzic wiecej.

[quote="Kazwa"]Bush, chlopcze, Coldcuta znam .. wole Bonobo .. I odczep sie od tego avatara z "butelka", bo ciez to nie ja to zmienilam tylko odgornie Rudolf ;)

Cytat:
Kaz, wydaje mi sie, ze wlasnie fullbany nie pomoga, co jesli jest dynamic IP ?
Btw. ja nie wierze, ze mial bota tylko chce sie zapytac co jesli ;)

Jesli mial to i tak wbijaja w to ludzie, a co do dym ip to sa na to sposoby, tylko wtedy moze niestety ucierpiec kilka niewinnych osob -.- ale coz jak to mawiaja "cel uswieca srodki"

Prezes_Kiler - Pią Cze 15, 2007 7:56 pm

na miano skalara tzreba sobie zasluzyc to byl chyba najwiekszy cheater naszej sceny ;d
Krsnick02 - Sob Cze 16, 2007 12:30 pm

Nie tylko naszej ale szkoda o nim gadac, to byl maly szczyl ktory sam malo nie spadl z roweru jak spotkalismy go z Jizem we Wrocku, ponoc na CSie tez dawal sie wyznaki dosyc mocno ;] anyway kiedys nie bylo takiedo dostapu do adnimow i anycheatow jak teraz, dlatego mial mozliwosc powqrzac ludzi troche :]
slayer - Nie Cze 24, 2007 3:40 pm

widziałem tego Rage'a jak byłem małym szczylem w Rascomie, potwierdzam :D

a takich misiów z tak dokładnym prowadzeniem też wielu widziałem. Nie ma się czym podniecać.

kozako - Sro Cze 27, 2007 9:11 am

rage nie byl z ntc'u tylko ras comu ;p
Krsnick02 - Sro Cze 27, 2007 11:31 am

Kozka w ntc tez grywal, szczegolnie za czasow jak B4 ownowalo w SC ;) choc w rascomie tez grywal duzo ;) ale musze przyznac ze byl takim samym ntcowcem jak i rascomowcem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group