Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Demos

Krsnick02 - Sob Cze 16, 2007 4:01 pm
Temat postu: Demos
Na wstepie zeby nie bylo, nie znalazlem tematu ktory by mi pasowal i gdzie moglbym to umiescic bo albo nie bylo albo byl zamkniety i nie moglem tam nic wypisac, ctf.pl/forum przegrzebalem troche i za wiele z tego co by mnie interesowalo nie znalazlem.

Mam za duzo wolnego wiec sie bawie w obcinanie dem, a noz cos sie zmajstruje... anyway obecnie nie mam ich za wiele bo all dema zostaly w polsce wiec zwracam sie do was z prosba jak mozecie to wrzuciccie na jakies up/dl servery i wrzuccie tu linki zebym mogl sobie je sciagnac, nie bede sie rozwodzic wiej, kazdy powinien wiedziec jakich dem potrzebuje, jak nie wie to niech sie ni udziela basta.

Adolf - Sob Cze 16, 2007 5:41 pm

Mam sporo demek, ale wiekszosc to grzdyl banfest :D
Krsnick02 - Sob Cze 16, 2007 6:40 pm

Sporo tzn ile, 5 :D ? czy 5gb :> ? bo wiesz ludzie roznie to rozumieja ;)
Adolf - Sob Cze 16, 2007 7:55 pm

Pare giga bedzie, ale wpierw musialbym je poprzegladac, bo wiekszosc to byl autorecord, chociaz niektore maja jakies nazwy wsrod tego chaosu cyfr.
Jak znajde czas to moge to posegregowac. Tyle ze ta opcja raczej poczeka troche.

kazpex - Sob Cze 16, 2007 10:31 pm

a co z demami z ostatnich lig?
Matrix^^ - Sob Cze 16, 2007 11:04 pm

Szkoda ze teraz mowisz bo ja usunolem z 3giga dem z cb , lig i starych czasow typu [Pl] itp ... Zostaly mi 2 dema zw^ vs [pks] ;]
Krsnick02 - Nie Cze 17, 2007 11:33 am

Kaz, wszystkie sensowne sie zdadza.

Matrix dupa jests :P

Adi jakby Ci sie chcialo to wypal to na dvd to Ci adres podam i mi wyslesz, daloby rade?

PS: Ma ktos gg do grima/ziuta?, oni z tego co mi Jiza mowi maja tego od cholery :]

Icer - Pią Cze 22, 2007 6:14 pm

he no ja mam jakies gg ale od pol roku ziutka na nim nie widzialem... niewiem co z nimi sie dzieje wogole czy sa wpolsce czy nie .. ale gg ziutka 2033258 a czy aktulanie to tez neiwiem...a jesli mocno hccesz to masz numer do taza on ci powie co jest 5 .. 2385645

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group