Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

pogawedki - Wybory 2007

Adolf - Wto Paź 09, 2007 7:52 pm
Temat postu: Wybory 2007
Pomyslalem ze nie mozemy byc gorsi od innych for i niech bedzie sobie ankieta taka na czasie.
Ziutek - Wto Paź 09, 2007 8:25 pm

elo

dawno mnie tutaj nie bylo ;p ale widze ze adi dalej tutaj nakreca rozmowy ;p
a tak z innej beczki, czy ktos juz przerzucil sie na ETQW? bo ja nosze sie z zamiarem ;p a jak wiadomo, w kupie razniej :D

cya

kazpex - Sro Paź 10, 2007 7:08 am

Ziutek pamietaj ze mam jeszcze Twoja ksiazke :)
Yokai - Sro Paź 10, 2007 9:08 am

i tak wiadomo kto wygra
:? :?

kogucik - Sro Paź 10, 2007 3:38 pm

Mnie wkurwia moda na PO. Nie głosujesz na PO? Idź ty kretynie, nie jesteś fajny!
kazpex - Sro Paź 10, 2007 4:23 pm

jebac POPiS
Adolf - Sro Paź 10, 2007 5:03 pm

Lepsza moda na PO niz na PiS.
kogucik - Sro Paź 10, 2007 5:26 pm

Skwituję to skromnym "pfff".


Chyba nic tu nie będę pisał, bo szkoda mi nerwów.

Adolf - Sro Paź 10, 2007 5:45 pm

Czyzbys byl pisowcem? To chyba gorzej niz miec xywke Grzdyl :D
kogucik - Sro Paź 10, 2007 5:57 pm

Nie zagłosuję ani na PiS, ani PO. Dla mnie to jedno ścierwo, z tym że PiS cokolwiek robi. Nie zgadzam się z większością tego co robi, ale kilka plusów ma. U PO nie widzę żadnych.

To był naprawdę ostatni (mam nadzieję) post żeby rozwiać twoją wątpliwość co do moich rzekomych pisowskich sympatii :P

Adolf - Sro Paź 10, 2007 6:16 pm

Jedno scierwo? PiS to przeciez idealny przyklad socjalistycznej partii, PO raczej odbiega troche od tego. Fakt, ze sporo ludzi przechodzi z jednej parti do drugiej i na odwrot, ale wystarczy popatrzec jaka jest grupa docelowa tych ugrupowan. Dla mnie osobiscie PiS nie zrobil nic dobrego i nie widze zadnych plusow. To jest dobra partia do emerytow i innych nierobow. Socjal online.
Ciezko jest glosowac w wyborach w ktorych zadna z opcji nie jest nawet "dobra", ale prawda jest taka ze wygra PiS albo PO, wiec jak dla mnie lepiej oddac glos na jedna z tych dwoch opcji, niz zmarnowac glos na pozostale partie ( no offence, ale reszta to jeszcze wiekszy crap ).
Kiedys bym oddal glos na UPR, ale teraz nie ma sensu. Jak LPR wejdzie do rzadu to jest pewne ze znowu stworza koalicje z PiSem. Pewnie Andrew tez do nich dolaczy... o ile w ogole sie tam pojawia.

Krsnick02 - Sro Paź 10, 2007 6:21 pm

Jakby nie bylo trza wybrac "mniejsze" zlo. Nawet jak to mialby byc Grzdylek ;)
shinoda - Sro Paź 10, 2007 6:23 pm

jako Gburmistrz opowiadam się za LiDem :-)
kogucik - Sro Paź 10, 2007 6:26 pm

Myślałem, ze zacznie się wyzywanie od kretynów jak na innych forach, ale widzę, że luzik jest :) Ja tam głosuje na UPR i wolę oddać głos na tego kto reprezentuje moje poglądy, a nie na mniejsze zło lub tego kto ma większe szanse. W kiszce mam to, że być może dzięki mojemu głosowi do sejmu wejdzie Roman (zagrałem, że wejdzie po kursie 2.55 ;) BTW jutro idę zagram frekwencję ponad 50% po kursie 6.00 :O).
Dla mnie najważniejsze jest to, że w sejmie będzie siedział typ, który będzie przyciskał takie przyciski jakie ja bym wcisnął w głosowaniu i to mnie w pełni zadowala. Czy jest tam burdel mnie nie interesuje, bo nie oglądam TV jak ich pokazują.

Adolf - Sro Paź 10, 2007 6:37 pm

Na wyzywanie przyjdzie jeszcze czas :) Dla mnie jest najwazniejsze zeby cos w tym kraju ruszylo, a nie ciagle pograzanie sie w zascianku. To czy ktos bedzie reprezentowal moje poglady ma dla mnie mniejsze znaczenie, bo i tak wiekszosc ciemnoty ich nie zrozumie aka pogadaj se ze sciana. Na UPR przyjdzie czas, ale jeszcze nie teraz.
SiDq - Sro Paź 10, 2007 10:07 pm

ogladam wiadomosci...
widze korwina mikke i giertycha podajacych sobie reke i siedzacych razem za jakims stolem....
mysle, ze nawet sa kurwa podobni...
slysze co zrobil pajacyk z muszka dzisiaj...
korwin mikke _&_ giertych > all
suma tych 2 panow? siegl hail
SoN Turin - pozdrawiam :D

SiDq - Sro Paź 10, 2007 10:09 pm

:shock: :shock: :shock:
odnalazlem rym, a i ze lysym nie jestem to zle napisalem sieg ! :P

Krsnick02 - Czw Paź 11, 2007 1:38 am

Kulfon kretynie !

Joke ;)

kogucik - Czw Paź 11, 2007 6:07 am

Już rękawy zakasywałem ;)
szyna^ - Czw Paź 11, 2007 10:33 am

Ja tam mam gleboko w d... kto wygra bo i tak to nic nie zmieni ani nie przyniesie nic dobrego...
kazpex - Czw Paź 11, 2007 11:27 am

Korwin Mikke? Przez przypadek mialem wczoraj w reku dziennik i na pierwszej stronie byl artykul o tym jak K-M ostatnio sie wypowiadal o klasach integracyjnych (niepelnosprawne dzieci). Powiem tylko tyle ze to jest debil.

Na murach widze napisy "fuck duck" i "double trouble" ale cos dobrego by sie znalazlo np. to ze prawo stoi troche bardziej jak wczesniej po stronie ofiary niz przestepcy.

Ogolnie to zaglosowalbym na LiD mimo kilku niezgodnosci z moimi pogladami ale mieszkam teraz kawalek od miejsca zameldowania i nie mam czasu sie tym zajac. Poza tym + dla Giertycha nie za poglady lecz za to ze sie trzyma swojego a nie zmienia strony jak inni panowie i panie.

kogucik - Czw Paź 11, 2007 4:09 pm

Z tym, że każdy rodzić powinien mieć prawo wyboru dla dziecka klasy to racja. Nie dlatego, że dzieci przejmą niepełnosprawność, bo to ostra bzdura i Korwin zrobił z siebie kretyna (mimo, że został sprowokowany). Są różni ludzie i człowiek powinien mieć prawo wybrać inną klasę niż integracyjną, co moim prywatnym zdaniem nie jest dobre.

Ja już wiem na kogo dokładnie zagłosuję: http://upr.podlasie.pl/ar...007100122510594

:oops: ;)

Krsnick02 - Czw Paź 11, 2007 10:01 pm

Fajna ikone strony maja :D troche niemieckie oznaczenia czolgow przypomina :D
kazpex - Pią Paź 12, 2007 5:59 am

raczej flagi krajow skandynawskich
SiDq - Pią Paź 12, 2007 8:18 am

o ja pierdziu :wink:
Paulinka to mi w liceum prace na polski pisala :P

kazpex - Pią Paź 12, 2007 1:29 pm

a sam nie umiales? 8)
Krsnick02 - Pią Paź 12, 2007 8:53 pm

Umial, ale po co ;) ?
SiDq - Sob Paź 13, 2007 10:22 pm

Kaz no proszę Cię :P
kazpex - Sob Paź 13, 2007 10:55 pm

hehe no offence u know :wink:
Kazwa - Czw Paź 18, 2007 5:21 pm

http://pl.youtube.com/watch?v=eLNOZFTTjrA

Oglaszam wszem i wobec ..
KAZDY KTO NIE POJDZIE GLOSOWAC [OK, pisowcy nie musza ;)] DOSTANIE BANA NA COOLNECIE HEHE ;)

kogucik - Czw Paź 18, 2007 5:35 pm

Firma bukmacherska betsson.com daje 10zł za udział w wyborach. Trzeba zrobić zdjęcie z kartą do głosowania i im wysłać :D
Krsnick02 - Pią Paź 19, 2007 8:27 pm

Olka owned filmik :D
SiDq - Pią Paź 19, 2007 10:26 pm

http://pl.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group