Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Klej na scianach w q2ctf5

cerberus - Sro Lut 26, 2003 8:45 pm
Temat postu: Klej na scianach w q2ctf5
hejka. no wiec tak: gram ja se z deka na ctf5, ale dziwnie mi sie moj pionek zachowuje na tej planszy. jak dotykam sciany to mi sie do niej przykleja jak magnesik - oderwac sie moge ale jest opoznienie (tak jakby sciany mojego pionka trzymaly na tej planszy). Zauwazylem takze ze na kazdej planszy jak przebiegam przez miejsce urodzin po smierci kazdego pionka (spawn??), takie okragle na chodnikach, to do nich mi sie tez przykleja. Hmmmm - O CO CHODZI????? Dzieki za pomoc
B0rG - Sro Lut 26, 2003 10:10 pm

Czy twoja pralka to model szybkooobrotowy, czy tez posiada manometr wziernika dobebnowego, bo jesli tak to interpolacja fakcji dokolnej moze powodowac opisane przez ciebie efekty.
jigsaw - Sro Lut 26, 2003 11:06 pm

pal wiecej stary :D
cerberus - Czw Lut 27, 2003 12:33 am

tez mi porady............
Kiler - Czw Lut 27, 2003 6:02 am

ja tam nie wiem mi sie do respawna nic nie przykleja ...
KaZmI - Czw Lut 27, 2003 6:57 pm

cerberus sproboj zmienic maxfps i wtedy zobacz
Tur!n - Czw Lut 27, 2003 10:08 pm

a jaki klej??? ;p
vitez - Pią Lut 28, 2003 2:43 am

Tez to zauwazylem na niektorych (chyba na jakims litewskim czy ruskim) serwerach...)podejrzewam lekko zmieniona (sv_gravity) grawitacje albo sv_airaccelerate - niestety nie da sie tych ustawien sprawdzic z poziomu gracza na danym serwerze :( (a wpisanie odpowiednich komend w konsoli wyswietli ci twoje aktualne ustawienia z configa twojego wlasnego - takie bys mial gdybys sam odpalil serwer, a nie aktualne ustawienia serwera na ktorym grasz). A przypomnialem sobie ze i w Chile tak graja )airaccelerate na jakas dziwna wartosc i grawitacja zmieniona) co pozwala im nieziemsko smigac na grapple po przyzwyczajeniu do takich ustawien - widac ruscy jacys wzieli z nich przyklad.
Kiler - Pią Lut 28, 2003 9:57 am

mysl nasuwa się jedna: dobre bo polskie ;ppp
Neo - Nie Mar 02, 2003 7:09 pm

Nie wiem o co chodzi no ale ja mam Lodówke z autoreversem :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group