Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Turniej Q2CTF w Bialymstoku (30-31 maja)

Ziutek - Sro Maj 06, 2009 11:21 am
Temat postu: Turniej Q2CTF w Bialymstoku (30-31 maja)
Witam...
dawno tu nie zagladalem, jestem ciekaw czy ktokolwiek tu jeszcze zaglada :) ale coz, lepszego miejsca do promowania turnieju q2ctf chyba nie ma :P

przechodze do rzeczy... pomysl turnieju zrodzil gdyz okazalo sie ze Magnus (aka Rynar) organizuje juz drugi raz z rzedu turniej fantasy i esportu East Games United (egu.org.pl)

okazalo sie ze maja troche wolnych kompow i jesli uda nam sie zebrac 8 klanow to bedziemy sobie mogli odpierdolic ladny turniej, w ktorym pewnie i jakies nagrody by sie znalazly :)

chcialbym aby osobe zainteresowane zebraly wokol siebie teamy 5cio osobowe i zglaszala sie do mnie... jesli uda nam sie z tym ruszyc na powaznie to dogadam sprawe z organiztorami i przy odrobinie szczescia bedziemy mogli znow spotkac sie w bstoku :)

czekam na maile i bede tu zagladal :P

elo dziwery

ps: poki co na bank zglosilo sie ewc (w skladzie jeszcze nieustalonym, pewnie bedzie nas wiecej niz 5ciu, wiec czesc przejdzie do innych klanow), ja osobiscie z checia ruszylbym z RoA (Szyna trutniu nawet nie mysl o tym ze bedziesz gral w innym teamie) ;p

elo

Nuclear - Sro Maj 06, 2009 11:30 pm

Ciężka sprawa z jakimiś klanami. Chyba, że się zgłoszą ludzie i można stworzyć klany jak w lidze COP.

Ja jestem za :)

Xylo - Czw Maj 07, 2009 1:18 pm

wszystko super tylko termin mi nie pasuje :(
pyz - Czw Maj 07, 2009 4:43 pm

Krib: a to ja mam blisko :)
tylko ja kurwa nie...

jakbym przyjechal to na pewno nie po to zeby zasiasc przed kompem tylko spotkac starych znajomych i napic sie whisky na swiezy powietrzu ogladajac piekne ciala polskich kobiet :) (przewidywane sa tam jakies maskotki, si?)

Kribol - Czw Maj 07, 2009 4:59 pm

you all suck ! :)
szyna^ - Czw Maj 07, 2009 5:07 pm

Heh jak dla mnie to <>< moge grac, moge niegrac jak cos wypali to bede na bank! Co do teamow to dla mnie mozemy zrobic losowanki nawet bo co za roznica kto wygra :) ja bym z checia posluchal ziutka krzyczacego :P jak cos bede tu lookal!
vidmo - Czw Maj 07, 2009 5:59 pm

yyy dzieńdobry :) jestem gotowy popykać co nie co ;d!
Kazwa - Czw Maj 07, 2009 9:27 pm

Zajebisty pomysl, szkoda tylko ze spozniony jakies pare lat ;)


Ja odpadam, wypijta moje zdrowko :)

Adolf - Pią Maj 08, 2009 12:04 pm

No to jedna maskotka odpada. Pozostala jeszcze Vea, o ile kregoslup jeszcze jej nie strzelil od wzrostu.
Szczerze mowiac to z 8 klanami byl problem kiedys, wiec teraz to bedzie jeszcze bardziej nierealne.
btw. kiedy gramy jakas klanowke? Pyz umow cos :D

Ziutek - Pią Maj 08, 2009 2:15 pm

hm... no fakt ze 8iem teamow to myslenie zyczeniowe, wiec moze lepiej po prostu zaprosic wsyzstkich do bialego na libacje? :)

przemysle temat przez weekend i ustale z organizatorami czy beda wogole jakies kompy :p bo bardziej prawdopodobny na obecna chwile wydaje sie turniej PES2009 2v2 niz q2CTF ;p coz... obiecuje ze nie pokpie tematu :P

elo

szyna^ - Pią Maj 08, 2009 4:54 pm

Ja mysle ze turnieju nie musimy robic mozna tak sie spotkac pograc 4fun kto tam bedzie chetny a jak nie to ja z checia zajaram conieco :)
odb - Pią Maj 08, 2009 6:25 pm

mozna zagrac:-)
Diax - Sob Maj 09, 2009 11:42 am

Siemanko Siemanko ostatni zjazd w białymstoku byl interesujący wiec moze i na tym zjezdzie tez sie zjawie
M!ng - Sob Maj 09, 2009 12:15 pm

Hehe, że wam sięjeszcze chce :P
Kala - Sob Maj 09, 2009 12:24 pm

dawaj jedziem!!
Vea - Sob Maj 09, 2009 6:38 pm

Ej... zróbcie coś we Wrocku to będziecie mieć maskotki ^^
Killer - Nie Maj 10, 2009 2:28 am

Siema! LOL wy zyjecie ? Coreczka mi sie dzis urodzila!;] Pozdro dla ziomkow!
kazpex - Nie Maj 10, 2009 10:43 am

Hello,
Ja odpadam w tym terminie bo lecę do Reichu :(

Blade - Nie Maj 10, 2009 10:47 am

Kurde, moze bym wpadl :D Dam znac w tym tygodniu, a jak z lokum, szyna przenocowalbys mnie ? ;)
pyz - Nie Maj 10, 2009 1:11 pm

Cytat:
Killer:
Siema! LOL wy zyjecie ? Coreczka mi sie dzis urodzila!;] Pozdro dla ziomkow!


Graty! Myslalem ze jeszcze troche zostalo a to juz dzisiaj...
Adolf, umowilem, gramy dzisiaj The Day After vs Mimiron, General Vezax i Yogg-Saron, start o 17 - wpadaj na Ravencresta.

p.s.
Jakoze mam lenia.. Powiem tylko tyle, pojade na 100% jesli Adolf pojedzie :)

P0rTi - Nie Maj 10, 2009 9:13 pm

Madafaka, co tu się kurna dzieje ? :P
ryq - Nie Maj 10, 2009 9:58 pm

o widze, ze nie tylko ja gram jeszcze w wowa ;p

btw. ja nie jade na turniej ;p

WaSyL - Pon Maj 11, 2009 3:55 pm

Myślę ze Ci którzy są z białego wpadli by może nie na turniej ale na piwo w 100%

ja jestem za

Tur!n - Pon Maj 11, 2009 10:19 pm

Killer gratulacje :)

btw. fajna inicjatywa wyszla

pyz - Pon Maj 11, 2009 10:54 pm

http://www.joemonster.org...e_w_Bialymstoku

zastanowcie sie dwa razy nim tam pojedziecie.

Ziutek - Sro Maj 13, 2009 12:36 pm

sluchajcie :) wyglada na to ze na dzien dzisiejszy nic nie wyjdzie z tego grania :D ale najebka to i owszem moze sie odbyc :] niestety pare wydzialow (Politechniki Bialostockiej) zawiodlo i okazalo sie ze komputerow bedzie bardzo niewiele (nie mowiac juz o ich jakosci) :/

ale wsumie ostatnio zagralismy z starym ewc pare mapek na lanie i po 1,5h juz czlowiek mial dosc :) wiec nie sadze by na turnieju starczylo nam sil na wiecej :D

aczkolwiek tak czy siak planuje byc na tej imprezie (pewnie bede organizowal turniej PES2009 2v2) i zapraszam wszystkich zainteresowanych

tyle odemnie:P

milego

kogucik - Nie Maj 17, 2009 10:40 pm

Wasyleusz będziesz na juwenaliach?
WaSyL - Pon Maj 18, 2009 4:38 pm

bede o ile nie bede pracowac, w jakich to dniach jest ??
kogucik - Pon Maj 18, 2009 5:59 pm

20-24 maja.
WaSyL - Wto Maj 19, 2009 4:42 pm

bede . a co do EGU ktore bedzie 29-30 mozecie napisac kto tam sie zjawi ? ( moze na piwo)
szyna^ - Pon Maj 25, 2009 9:44 pm

ja wpadne zajarac gibona i posmiac sie z brzydali z csa :)
pops - Czw Maj 28, 2009 3:55 pm

Ja będę 30 bo 31 pokera mam. Może też ktoś z q2, nie tylko ctfa :] Ale jak nie ma żadnego turka w q2 tak jak rok temu to nie wiem :lol:
pops - Sob Maj 30, 2009 8:54 pm

I co dupa? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group