Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - GLOOM - best q2 mod ever !!!

Stalker - Nie Maj 24, 2009 11:44 pm
Temat postu: GLOOM - best q2 mod ever !!!
Witam was na tym forum. Kiedyś grałem z wami bykami w CTF-a na coolnecie. Jednak z biegiem czasu coraz trudniej było tam spotkać kogokolwiek. Pewnego razu pewien gościu (na coolnecie) powiedział mi że od pewnego czasu gra w mod do q2 pt. GLOOM bo jest dużo ciekawszy od CTF-a. Pomyślałem skoro w CTF już nie ma zabardzo z kim grać to spróbuje w tego glooma. No i jak tylko spróbowałem (jakiś rok temu) tak do dzisiaj mnie trzyma. Pamiętam że jak grałęm w CTF (q2) to był to dla mnie w tedy najbardziej grywalny teamplayowy shooter sieciowy do momentu jak zobaczyłem tego glooma i zmieniłem zdanie. Parę razy jeszcze potem grałem w CTF-a jednak to nie to samo (pod względem grywalności). CTF zawsze mnie wciągał na długie godziny jednak po jakims czasie (kilka godzin) trochę się nudził. W gloomie można grać codziennie długo i naprawdę ciężko żeby się znudził. W CTF-ie podobało mi się bardzo rozbudowanie gry względem zwykłego DM (wiecie: flagi,techy itp.) Gloom jednak pod tym względem bije CTF-a na głowę. Jest to połączenie klasycznego team shootera FPS z RTS-em. i chyba to najbardziej powoduje że tak strasznie wciąga. Gra przypomina nieco Alien vs Predator z tym że nie ma w niej predatorów. Są dwa teamy ludzie i obcy. Wygrywa ten team który wybije wszystkich wrogów i ich spawny. (spawny to są jaja u obcych lub teleporty u ludzi). Każdy team może budować sobie bazę jak chce np. samoczynne wieżyczki strzelnice (u ludzi engineerem a u obcych breederem) A teraz najlepsze: za każdy frag dostaje się możliwość zmiany postaci na lepszą. Są postacie kosztujące 0 fragów np engineer lub podstawowa jednostka (u ludzi grunt a u obcych pająk z grapplem) są też ża 1,2,3,4 i 5 fragów. Za np. 5 jest mech (u ludzi). Giera jest po prostu zaje...ta naprawdę. Zresztą co wam szkodzi spróbować i samemu zobaczyć. Najlepiej wygląda grafa na EGL-u. Niestety nie ma jeszcze polskiego serva ale jest niemiecki (q.de) w którym grają ludzie z całego świata (w tym jakieś 6-7 osób z polski). Zawsze jest około 10 -20 osób, a czasami jest niesamowita sieczka jak jest 40. Ping mi się tam wacha 30 - 40ms. Wszystkie pliki do pobrania + opis gry i dostępnych postaci: www.planetgloom.com W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie na gg (często jestem niewidoczny). Polecam naprawde, co wam szkodzi spróbować ??
Stalker - Nie Maj 24, 2009 11:55 pm

Zapomniałem dodać że są tam mecze klanowe (na specjalnych serwerach) i turnieje międzynarodowe. Ostatnio grałem w reprezentacji polski bo teamy były po 5 osób minimum i nie było lepszego piątego polaka odemnie 8) Przegraliśmy tylko z finami (są naprawde mocni skubańce). Naprawdę gorąco polecam tego według mnie i wielu innych najlepszego modu wszechczasów do q2.

P.S. Trwają prace nad nową wersją GLOOM se na mocno ulepszonym enginie q3.

szyna^ - Pon Maj 25, 2009 9:39 pm

zebys to napisal z rok temu :p
Stalker - Wto Maj 26, 2009 4:54 pm

Wiem że ciężko jest sie zmobilizować i zainteresować od tak (wiem bo byłem tak samo w tej sprawie sceptyczny jak ty kiedy gościu mnie przekonywał do tego) ale wież mi naprawdę było warto. Nie mogłem tego powiedzieć rok temu bo jeszcze wtedy grałem w CTF-a 8) . W glooma gram jakieś pół roku dopiero. Ta giera jest tak niesamowicie wciągająca i grywalna że CTF przy niej wysiada (a wcześniej CTF był moją ulubioną gierą :P ). Jestem przekonany że jeżeli byś spróbował to napewno by ci się spodobało. A co ci szkodzi spróbować ? Wystarczy tylko zainstalować małą nakładkę na q2 i wszystko pięknie hula. Podejrzewam że jak byś spróbował i opisał swoje wrażenia tu na forum to lada moment, z racji twojego autorytetu na tym forum, większość aktywnych jeszcze playerów włącznie z tobą zapomniała by już o CTF-ie tak jak ja 8)
szyna^ - Wto Maj 26, 2009 5:50 pm

W tym rzecz ze niechce zapominac o ctfie :) za duzo czasu spedzilem grajac. Zeby wszyscy ludzie grajacy w ctfa zagrali w tego glooma to i moze ja bym sprobowal choc ostatnio niezbyt mam czas tak jak i pewnie wiekszosc :) moze z czasem sprobuje kto wie :) tak czy siak powodzenia :>
Stalker - Wto Maj 26, 2009 8:39 pm

Ja jeszcze jakiś czas temu myslałem bardzo podobnie jak ty (też nie chciałem zapominać o CTF-ie), jednak teraz czuję już tylko duży sentyment do tej gry i nic więcej. Jak kiedyś spróbujesz (GLOOM-a) to opisz tu swoje wrażenia, może inni też się skuszą :) Pozdro.
Prezes_Kiler - Sro Maj 27, 2009 9:32 am

ej sluchajcie ;d

wlasnie sie nudze w robocie a mam biednego kompa wiec QL nie dziala...


znalazlem za to zajebistą mini giere :D


www.TEEWORLDS.com instalka wazy 5,5MB
jest sie taka mala kulka , gra sie w multi player, sa tryby dm, ctf :D
rozne bronie, HOOK :D
WYJEBISTA !!!

Stalker - Sro Maj 27, 2009 3:35 pm

Swoją drogą to gratuluje kller zajebistej roboty 8) , ale co to za komp że nawet q2 ci nie działa z 16 bitowymi texturami :?: Taki właśnie zwykły (goły) q2 i możesz grac w zajebistą grę gloom. Jak masz czas to spróbuj i podziel się swoją opnią tu na forum to może inne niedowiarki i sceptyki sie wreszcie skuszą :wink: Pozdro.
Tur!n - Sro Maj 27, 2009 6:32 pm

giera chyba bardzo podobna do tremulous'a, tylko ze ten jest na egine quake 3, z tego co mi tam znajomy mowil to dosc popularna od groma serwerow.

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Stalker - Sro Maj 27, 2009 10:31 pm

Z tego co oglądałem to masz racje z tym że to raczej ta giera jest podobna do Gloom-a niż odwrotnie bo Tremulous powstał w 2006, a Gloom w 2001 roku. Na filmiku zauważyłem że dużo map jest sciągnięta żywcem z Gloom-a. Natomiast jest kilka zasadniczych różnic. W Tremulous za punkty zdobyte za zabicie wroga wykupuje się ulepszenia broni, armora itp. a w gloom-ie za fragi kupujesz nową postać (u ludzi np: Biotech, Comando, Exterminator, Mech) a oprócz tego są też możliwe ulepszenia niektórych postaci (oczywiście za fragi). Jak wiadomo w q3 jest słaba dynamika gry o czym wszyscy doskonale wiemy (dlatego m.in. jesteśmy fanami q2 i userami tego forum :P ) W gloomie fizyka gry jest dokładnie taka sama jak w q2 CTF 8) . Podstawowa jednostka obcych (pająk) ma nawet linkę grapple jak w starym dobrym CTF (dlatego właśnie ta gra tak mi się spodobała i tak bardzo ją tu polecam). Myślę ze jakbyście spróbowali zagrać to napewno wam też by się nieźle udzieliła. Ponadto trwają zaawansowane prace nad GloomSE na bardzo mocno ulepszonym enginie q3. Coś między q3 a q4 (z tego co słyszałem). Pozdro
Stalker - Czw Maj 28, 2009 3:54 am

Właśnie gadałem z kolesiami z Gloom-a i wszyscy zgodnie twierdzą że Tremulous to jest jeden z 2 nieudanych klonów Gloom-a. Jest z silnikiem gry i grafą q3, a nowy GloomSE ma być z silnikiem (fizyką) gry q2 i grafą q4 :!: Czujecie to :?: Ale będzie wypas już nie moge się doczekać :D
WaSyL - Czw Maj 28, 2009 9:03 am

pytanie organizcyjne - ile ludzi w tego glooma gra ? 100 - 200 ? (w godzinach szczytu)
Kazwa - Czw Maj 28, 2009 1:17 pm

A nie lepiej juz w QW?
Ja sie ostatnio wkrecilam i pogrywam nawet 1h dziennie ;) Nawet mi nie przeszkadza ta cukierkowatosc (jak z q3), odkad pobawilam sie cfg i mam wyciemniony obraz + rail'a jak z q2 ;) AAAA i ponoc widziano na serverach Subzero, Luza, Palermo, El Czupi i innych takich oldskuli.
Tak podsumowujac: via www working, duzy sklad, polskie serwery (fakt, duzo zagraniczniakow tam biega) + turnieje i rozne pierdoly :)
no i .. ID SOFTWARE aka q2 rox ;)



BTW. w inv. grales? nie kojarze :D

Stalker - Czw Maj 28, 2009 2:55 pm

Do Wasyl: Jest taki jeden serwer niemiecki (quake.de) na którym codziennie gra około 20 osób (jednocześnie), a czasami nawet 40 w godz. szczytu (głównie popołudniu i wieczorem i jest niezła sieczka wtedy). A jak chcesz zobaczyć ile osób gra na serwerach to pokazuje to ta strona w czasie rzeczywistym: http://www.planetgloom.com/servers.cgi

Do Oli: QW to jest (według mnie) zwykła sieczka jak Q3, a Gloom to jest zajefajna giera FPS z elementami RTS (i dlatego jest dużo bardziej ciekawa i wciągająca) i to w dodatku w środowisku naszego starego dobrego q2. Oprócz tego jest super klimat i fizyka gry z q2. Często są mecze klanowe na specjalnych serverach meczowych oraz turnieje międzynarodowe (w ostatnim grałem w reprezentacji polski :mrgreen: ) Najlepiej zamiast tak dyskutować to spróbujcie sobie zagrać chociaż raz i wtedy napiszcie tu o swoich wrażeniach. Wystarczy zainstalować małą nakładkę na q2 i wszystko śmiga jak ta lala 8) . Nie pamiętasz mnie Ola :?: Sama mnie do klanu przyjmowałaś :P (kiedyś grałem pod nickiem kozak :D )

WaSyL - Czw Maj 28, 2009 3:09 pm

QW czy QL ?? bo w QW zadnej cukierkowosci to ja nie zobaczylem
Kazwa - Czw Maj 28, 2009 9:28 pm

upsi, QL :)
No sprobuje, jakos, ale nie mam juz q2 na dysku ;) nic nie obiecuje.

Stalker - Pią Maj 29, 2009 12:10 am

No to świetnie Ola, chyba już tylko na ciebie mogę liczyć :D W razie pytań wal śmiało na moje gg (zazwyczaj jestem niewidoczny) Pozdro.
szyna^ - Pią Maj 29, 2009 6:11 pm

A juz mialem nadzieje ze ktos w QW zaczal grac a tu kiszka ;/
Stalker - Nie Maj 31, 2009 12:07 am

Pograłem dzisiaj |(po raz pierwszy) parę godzin w QL i mi się znudziło :? Jak dla mnie to zykły q3 ze wszystkimi jego wadami. Może co niektórym wydam się nieco tendencyjny ale zdecydowanie wole Gloom-a. Porządny bardzo dobrze dopracowany FPP z elementami RTS na silniku q2 w którego można grać cały dzień i wogóle się nie nudzi. Czego chcieć więcej :?:
WaSyL - Nie Maj 31, 2009 1:11 pm

Stallker Ci płacą za reklamę tego Glooma czy co ? :)
Stalker - Nie Maj 31, 2009 4:39 pm

Hehe nie nic mi nie płacą :D ale Gloom jest po prostu tak zajebisty że odczuwam niepochamowaną, wewnętrzną ochotę podzielenia się z wami faktem że wymyślili coś znacznie lepszego od mojego ulubionego niegdyś q2CTF :P Poza tym miło by było czasem pograć z jakimiś starymi polskimi wyjadaczami jak wy 8) bo obecnie w gloom-a na quake.de gra tylko ok 6-7 polaków :(

P.S. jak grałem na QL na niby polskim serwie to miałem ping ok. 70 ms a w Gloomie (na niemieckim quake.de) mam średnio 38 ms :shock:

pops - Pon Cze 01, 2009 5:27 pm

A ja jak gralem na polski w QL to 14 ping czyli normalny. Niestety trzeba być realistą... prawie każdy teraz gra w QLa... co najmniej połowa osób z TDMa q2. Mnie denerwuj movement w Q3/QL ale co zrobisz jak w q2 nikt nie gra. Powodzenia.
pyz - Pon Cze 01, 2009 10:15 pm

ja gram w peb.pl, obecnie mecze Star Treki i SG-1 ;)
Stalker - Wto Cze 02, 2009 4:28 pm

Do pops: Jestem realistą i powiem ci że akurat w Glooma codziennie dużo ludzi gra (ok 15-20 na raz) i masz movement z q2 a nie to dziadowskie q3 :P Pozdro.
Stalker - Czw Cze 04, 2009 2:44 pm

Widze że wiele osób odwiedza ten topic, jednak nikomu sie nie chce
nawet spróbowac, ale z was lenie :P , no cóż szkoda :| widać mam za słaby dar przekonywania :wink:

kogucik - Nie Cze 07, 2009 1:02 am

Gracie w ogóle jeszcze w cokolwiek? Tu już większość pod 30 lat podchodzi, czasu/chęci nikt nie ma.
Stalker - Nie Cze 07, 2009 3:06 am

Chyba chciałeś powiedzieć pod 25 :P (nie widziałem tu nikogo ponad 25 lat). Ja tam jeszcze chęci mam i w glooma sobie często gram :wink:

P.S. Jak ktoś ma mało wolnego czasu to lepiej niech nie próbuje grać w Gloom-a. Ja spróbowałem jakieś pół roku temu i do dziś mnie trzyma. Strasznie wciąga :!:

chrom - Nie Cze 07, 2009 8:38 pm

no zainstalowalem wchodze na serwer no i sory ziom ale kicha totalna ; ) juz dday lepszy chyba ;DDD
Stalker - Wto Cze 09, 2009 1:21 am

Chrom a na jaki server wchodziłeś i o której godzinie? Najlepiej wbijać na quake.de (217.115.155.120:27910) po południu, wieczorem lub w nocy (godz. 16.00 - 2.00) Wtedy zawsze jest dużo ludzi (najwięcej jest od 17-23 ok. 25 osób) W porównaniu do coolneta to jest codziennie ogrom ludzi :D

P.S. A tak wogóle to napisz chociaż w kilku zdaniach jak możesz co miałeś na myśli pisząc "kicha totalna" :?: Że mało osób w tym momencie było, czy może gra ci się niezbyt spodobała :?: Dodam tylko że gra jest nieco bardziej skomplikowana niż CTF (to jest FPP+RTS) i ciężko jest wszystko na "raz" ogarnąć, ale kilka dni i jest ok. Mam nadzieje że zagrałeś w to choć raz a nie tylko popatrzyłeś. Najlepiej powiedz kiedy masz czas to się umówimy i ci trochę objaśnię zasady z deka. Mój nick to Duke. Pozdro ziom.

Stalker - Czw Cze 11, 2009 1:21 am

No nie Ziut [ewc] wszedł na minute do gry i sie nawet nie przywitał mimo że ja to zrobiłem :(
Adolf - Pią Cze 12, 2009 12:07 am

Pewnie fejk, ale podejrzewam ze scena gloomowa nie ma Viteza, wiec nikt nie dojdzie do prawdy nigdy.
Nie wiem czy lepszych efektow bys nie osiagnal postujac informacje o gloomie w komentarzach na onecie. Tutaj poziom mobilizacji jest bliski zera.
Swoja droga nie podoba mi sie twoja stopka :) Q2CTF jest najlepszy!

Stalker - Pią Cze 12, 2009 1:58 am

To napewno nie był fejk bo w Gloomie jest tylko kilku graczy z polski, i ja wszystkich dobrze znam i wiem napewno że nikt z nich nie grał w q2 CTF i nie słyszał nigdy o Ziucie ani o klanie EWC. Może bym osiągnął coś więcej na onecie ale po co :?: Ja się produkuję tutaj na forum tylko i wyłącznie dlatego że grałem kiedyś z wami dziadami w q2 CTF i pograł bym sobie jeszcze w coś lepszego czyli Glooma (skopał bym wam chętnie tyłki :D ) Z tym poziomem mobilizacji ludzi to może nie takie znowu zero (trochę osób już przeczytało ten topic), tylko że nie przypuszczałem że nikomu się nawet nie będzie chciało poświęcić raptem 5 min na spróbowanie :( A co do stopki to jeszcze jakieś pół roku temu bym się z tobą zgodził (że q2 CTF jest the best i basta!), ale odkąd gram w Glooma to zmieniłem zdanie, a wiedz że mnie też nie było łatwo namówić na glooma, ale jak spróbowałem i zobaczyłem grę podobną do q2 CTF (ten sam netcode, grapple itp.) tylko że dużo bardziej rozbudowaną to się nawróciłem :D
Adolf - Pią Cze 12, 2009 10:58 am

Q2CTF rzadzi i tyle! Sam gralem w lepsze czy tez bardziej rozbudowane gry albo mody, co nie zmienia faktu, ze Q2CTF jest najlepszy. To nie jest oczywiscie kwestia samej gry, bo podobnych strzelanek jest duzo na rynku. Q2ctf to sa ludzie, ktorzy tworzyli ta scene. Cala historia, klimat, flamewarsy i sytuacje w grze czy tez na tym forum. To sie juz raczej nigdy nie powtorzy, bo teraz jest zupelnie inne pokolenie graczy. No i zadna scena nie ma Viteza, wiec prawdopodobnie same fejki tam graja :D
Osobiscie nic nie mam przeciwko reklamowaniu innych gier czy modow do Q2, bo zawsze dobrze pograc ze znajoma ekipa. Poprostu mi sie ta stopka nie podoba :)

kazpex - Pią Cze 12, 2009 1:53 pm

A ja tam wole stare dobre bierki przez telefon.
Xylo - Pią Cze 12, 2009 4:05 pm

wy tu gadu gadu a ja proponuje zmontowac sie na gre - jutro godzina 22 widze Was wszystkich na coolnecie!!!!!!!
chrom - Pią Cze 12, 2009 6:28 pm

no wlasnie wszedlem biegałem na kucaniu itp nie widzialem nawet zeby ktos strzelal z rg tylko z jakis takich dziwnych bronii ; d a no i oczywiscie bylem tam i bylo 22 osoby i byl duke chyba haha D:D
Stalker - Sob Cze 13, 2009 2:10 am

A tam adolf mowisz tak bo jeszcze w Glooma nie grałeś i tyle :P Ja myślałem identyko jak ty zanim zacząłem w to grać. Próbowałem też wcześniej różne inne gierki i mody ale nic nie dorównuje (jak dotąd) Gloomowi moim zdaniem. Według mnie ziut się speszył i uciekł bo od razu jak go zobaczyłem to sie przywitałem a on nic i za chwile uciekł :( (W gloomie nie ma fejków) a już napewno nie z polski :P

Chrom napisz kiedy bedziesz mial znowu czas to ci objaśnie troche reguły i zasady na jakimś pustym servie bo tak to jest ciężko jak inni graja normalnie i możesz się tylko zniechęcić jak nie będziesz mógł sobie poćwiczyć wpierw. Wszystkie postacie i bronie najlepiej sobie na spokojnie wytłumacze. Pozdro

Stalker - Sob Cze 13, 2009 2:11 am

znaczy tobie :P
WaSyL - Sob Cze 13, 2009 8:12 am

Bez zbędnego pierdolenia - 195.2.123.135:27910 - ::Quake CTF Public server (mam ping ok 80 ale i tak fajnie polamic w CTFa ^^ ) (wieczorami ok 10 - 20 os.)
Stalker - Nie Cze 14, 2009 3:12 pm

qrde Chrom podałbyś swój nowy numer gg bo tak się naprodukowałem na ten co masz podany tu na forum że szok i nagle jakiś kolo mi mówi że chyba pomyliłem numer :?
chrom - Nie Cze 14, 2009 10:27 pm

a no rzeczywiscie zly numer hehe ;D
szyna^ - Nie Cze 28, 2009 9:46 pm

wasyl jutro moze zajrze na serv bo dzis bylem i w chuj osob tam gra :) moze troche poskacze jak ktos chetny to pewnie jutro kolo 22-23 :)
Matrix^^ - Nie Cze 28, 2009 11:25 pm

kurwa a ja nie mam q2 ;(
Krsnick02 - Sro Lip 22, 2009 2:06 am

Matrix to przykre ;P ja mam 2 orginaly :D

Adi wes nic nie mow, bo na wspomnienia sie zbiera xD, swoja droga ze 2 tyg temu robilem remament zdjec i znalazlem zdjecie Viteza ze zjazdu w Gorzowie xD pyza z reszta tez lol, i inne z turniejow. O i ze slawetnego zjazdu w Gdansq LOL aci miarzdzyciel i inni, rudy zenek podpierajacy sciane spiac i outi faza z ziemniakami... eh to czasy byly ;]

Stalker, nie rozumiesz nie przekonasz starych wyjadaczy q2ctf takich jak Adi czy ja do innej gry. q2ctf byl jest i bedzie najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem, nie ze wzgledu na grafe czy osiagi, ale ze wzgledu na klimat i ludzi jaki kiedys byl.

Uh oh same slawy:Vitez
slawetne PnM na zjezdzie w Wawie w starej Arenie.
Jak ktus chce to moge i reszte wrzucic xD kiedys...

Stalker - Sro Lip 22, 2009 4:14 am

Cytat:
q2ctf byl jest i bedzie najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem


Możesz mi wierzyć lub nie ale ja tak samo uważam(łem), jednak z czasem jak coolnet coraz częściej zaczął świecić pustkami aż do prawie całkowitego obumarcia zacząłem szukać czegoś co chociaż w jakiejś części zastąpi q2ctf. No i pewnego razu na coolnecie pewien koleś powiedział mi że od jakiegoś czasu gra w glooma bo według niego gloom jest lepszy od zwykłego q2. Pomyślałem sobie spróbuje i zobacze co to wogóle jest. Szczerze to na początku podobało mi sie tylko troche (głownie jako coś nowego) ale z czasem gdy pojmowałem kolejne newanse i zasady, giera coraz bardziej mi się podobała. I teraz już uważam że jest napewno nie gorsza od q2 CTF (przed glomem w którego gram od pół roku, grałem tylko w q2ctf) a dodając fakt że jest tam non stop pełno luda + niesamowita grywalność + elementy RTS itd. uważam (mimo wielkiego sentymentu do ctfa) że gloom jest jednak fajniejszy od q2ctf (dodam tylko że gdy ten koleś pokazywał mi glooma to myślałem jeszcze wtedy dokładnie tak samo jak ty czyli "q2ctf byl jest i bedzie najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem") a jednak niespodziewanie zmieniłem zdanie :wink:

Krsnick02 - Sro Lip 22, 2009 10:47 am

Stalker uswiadom sobie kilka rzeczy.
1. Nie chce mi sie czytac poraz kolejny jaki to Gloom jest wspanialy i lepszy od q2ctf bo dla mnie nie jest.
2. To za co uwielbiam q2ctf to nie gra sama w sobie ale ludzie ktorzy w nia grali/graja, to co dzialo sie na scenie i poza nia.
3. Sprawdzilem Glooma i mi sie poprostu nie podoba, nie ma tego czegos co mnie wciaga w q2ctf, a non stop pisanie o nim tylko zniecheca ludzi >.>

Stalker - Czw Lip 23, 2009 4:25 am

zgadzam sie q2ctf strasznie wciąga ale gloom tak wciąga że odkąd zacząłem grać (z pół roku) tak do dziś mnie trzyma i nic a nic nie popuszcza :wink:

P.S. Zanim dokonasz oceny czegokolwiek to najpierw to dokładnie zbadaj czyt. nie tylko spójrz i już :P

Krsnick02 - Czw Lip 23, 2009 10:37 am

Cytat:
zgadzam sie q2ctf strasznie wciąga ale gloom tak wciąga że odkąd zacząłem grać (z pół roku) tak do dziś mnie trzyma i nic a nic nie popuszcza :wink:

P.S. Zanim dokonasz oceny czegokolwiek to najpierw to dokładnie zbadaj czyt. nie tylko spójrz i już :P


Powtarzasz sie jak zuzyta plyta juz ...
A co do badania, to jakbys sie nie doczytal to zbadalem tego Twojego Glooma i po 5 min wiedzialem ze mi sie nie podoba. Cus jesio ?

Stalker - Pią Lip 24, 2009 4:18 am

Cytat:
zbadalem tego Twojego Glooma i po 5 min wiedzialem ze mi sie nie podoba

Całe 5 minut ? Ło to rzeczywiście go dogłębnie i rzetelnie zbadałeś :P

Krsnick02 - Pią Lip 24, 2009 11:18 am

Nie potrzebowalem wiecej. Gralem chyba we wszystkie mody jakie zostaly wypuszczone do q2, i wiekszosc jakies wypuszczono do qw, q3 i wiem czy mi sie cus podoba czy nie, jakby mi sie podobalo to by mnie wciagnelo po 5 min, a skoro nie wciagnelo to prosty wniosek: NIE PODOBA MI SIE, wiec nie proboj mnie przekonywac ze Gloom jest the best i powinienem w niego grac bo jest lepszy od ctfa, bo nie jest! (przynajmniej dla mnie). eot?
Stalker - Wto Lip 28, 2009 3:10 am

eot? hmm... NEVA :!:
Krsnick02 - Wto Lip 28, 2009 9:18 am

NEVAda ? o.0 ;P
Stalker - Wto Lip 28, 2009 11:26 pm

NEVA = NEVER :P
Stalker - Wto Lip 28, 2009 11:27 pm

NEVA = NEVER :P
Stalker - Wto Lip 28, 2009 11:28 pm

oj chyba sie powtarzam :wink:
Krsnick02 - Sro Lip 29, 2009 10:17 pm

Oj chyba nie skumales ze sie z Ciebie nabija lol ;)
Stalker - Czw Lip 30, 2009 1:16 am

nabija :?: jaka nabija :?: :!:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group