Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Unreal Tournament

Matrix^^ - Sob Cze 27, 2009 2:11 pm
Temat postu: Unreal Tournament
Mianowicie ostatnio zassalem z netu UT z tego co slyszalem sporo ludzi ( wiecej niz w q2ctf ) gra tam i nawet sie trzymaja ;) zna ktos jakas stronke w stylu quakeplanet lub cos w rodzaju tego forum bo nie moge nic znalesc ;/
Stalker - Nie Cze 28, 2009 6:43 pm

Zamiast tracić niepotrzebnie czas i próbować wszystkie gry świata po kolei, spróbuj sobie zagrać w Gloom-a (tam skill z q2 ctf bardzo dużo daje) :wink:
kazpex - Nie Cze 28, 2009 7:51 pm

Stalker juz wszyscy wiedzą że GLOOM jest najlepszy na świecie. Nie musisz tego ciągle powtarzać jak zdarta płyta :roll:
Matrix^^ - Nie Cze 28, 2009 8:20 pm

Do wszystkich gier swiata troche mi brakuje ;) Zamiast pisac ktora gra jest fajna a ktora nie lepiej zapodajcie cos na temat ...
szyna^ - Nie Cze 28, 2009 9:29 pm

Zacznijcie grac w QUAKE WARSA to i ja bym pogral troche :)
Matrix^^ - Nie Cze 28, 2009 11:27 pm

Lol to pytalem czy ktos gra to nawet swierszcz nie pisna ...
Matrix^^ - Nie Cze 28, 2009 11:28 pm

Pojebany post 2x sie napisal ;/
Stalker - Wto Cze 30, 2009 12:37 am

kazpex ci co nie grali nigdy w glooma (w tym i ty) tak na prawde to h..a wiedzą więc muszę to niestety powtarzać w kółko :P
Matrix^^ - Wto Cze 30, 2009 1:31 am

To pisz to w innym temacie ... Dziekuje;D
ryq - Wto Cze 30, 2009 12:01 pm

tylko mnie irytuje ten stalker czy was tez ?
WaSyL - Wto Cze 30, 2009 1:06 pm

troszeczke ;)
Stalker - Wto Cze 30, 2009 6:27 pm

Jak tak patrze po waszych postach to widze że szukacie jakiejś fajnej giery która by mogła choć w części zastąpić legendarnego już q2 CTF. Ja szukałem baardzo długo tak samo jak wy i teraz jak już znalazłem coś naprawdę niezłego i postanowiłem się tym podzielić z wami, to wy zamiast spróbować choć raz zobaczyć co to takiego, napinacie się na mnie jakbym robił wam jakąś straszną krzywdę :P
Bush - Sro Lip 01, 2009 12:12 am

ty stalker to wez jakis zwiazek wyznaniowy otworz skupiajacy glooma.bedziecie sie modlic do ikon z screenshootami..:)) tylko pamietaj!!! glowa na polnoc!!!! heh
Matrix^^ - Sro Lip 01, 2009 12:21 am

Stalker jak mnie rozjebiesz w q2ctf to zagram w glooma ;) zgoda ?:D
Stalker - Sro Lip 01, 2009 12:59 am

Ok trzymam za słowo :wink:
kogucik - Sro Lip 01, 2009 1:15 pm

Cytat:
Jak tak patrze po waszych postach to widze że szukacie jakiejś fajnej giery która by mogła choć w części zastąpić legendarnego już q2 CTF. Ja szukałem baardzo długo tak samo jak wy i teraz jak już znalazłem coś naprawdę niezłego i postanowiłem się tym podzielić z wami, to wy zamiast spróbować choć raz zobaczyć co to takiego, napinacie się na mnie jakbym robił wam jakąś straszną krzywdę :P

Chłopie, może by ktoś się skusił, gdybyś nie był takim natrętem. Twoje zapewnienia jaki to gloom jest wyjebany po prostu odrzucają. Tak jak setny raz obejrzana w TV durna reklama.

Stalker - Sro Lip 01, 2009 10:39 pm

Bez urazy ale (IMO) z tego co widze to nie liczy się na tym forum za bardzo co ktoś mówi tylko kto mówi. Podejrzewam że gdyby to co ja pisałem napisał np Adolf czy Szyna, to jeszcze w tym samym dniu połowa z was by się skusiła, a tak to nikomu nigdy nie przejdzie nawet przez myśl coś podobnego :?
Matrix^^ - Sro Lip 01, 2009 11:43 pm

Połowa :D mowisz o 4 osobach ktore tu zagladaja z tego 50% stanowia 2 osoby ;) super frekfencja;)
kogucik - Czw Lip 02, 2009 12:56 pm

Taaaa, Adolf, napisz, że Gloom jest fajny, to sobie zainstaluję :)

Ja nie chcę zaczynać z żadną grą, bo szkoda mi czasu na pierdoły. Na forum zaglądam z sentymentu :lol: I razi mnie w oczy twoja natrętność :P

Stalker - Czw Lip 02, 2009 9:13 pm

Dwie osoby to by było już coś na początek. Te dwie osoby opisując tu na forum swoje opinie skusiłyby następne i tak może nawet do kilkunastu by sie uzbierało. 8) A ty coolfon mówisz że szkoda ci czasu na granie hmm... jednak swego czasu nie było ci szkoda czasu na q2CTF, a może mi powiesz że takie gry są dla dzieci, a ty już z tego dawno wyrosłeś :?:
kogucik - Czw Lip 02, 2009 9:26 pm

No w gimnazjum/liceum nie było mi szkoda czasu na Q2CTF, teraz trzeba się ogarniać życiowo i szkoda mi czasu na nową grę. Na pewno z tego nie wyrosłem, bo gry są dla każdego. W tym momencie wolę porobić coś innego.
Stalker - Czw Lip 02, 2009 11:01 pm

W sumie to masz racje. Ten gloom strasznie wciąga i za dużo czasu nad nim spędzam. Musze sie zacząć jakoś ograniczać :wink:
WaSyL - Pią Lip 03, 2009 12:39 am

tak czy siak szkoda ze nie zbiedze sie raz w tygodniu ekipa ok 10 - 16 osob zeby pograc w CTFa :(
kogucik - Pią Lip 03, 2009 2:10 am

No to zwołuj ludzi, godzinkę tygodniowo można poświęcić na starego poczciwego CTFika :)
Matrix^^ - Pią Lip 03, 2009 2:55 am

Jak cos moge popytac lubelakow ;) tylko musze q2 odzyskac ze starego dysku ;]
Bush - Pią Lip 03, 2009 9:12 am

ta lubelakow i swidniczakow heh
Adolf - Pią Lip 03, 2009 9:52 pm

Zeby sciagnac taka ekipe to trzeba zaczac ostra akcje na gg, inny sposob jest malo skuteczny. Najlepiej z tygodniowym wyprzedzeniem, chociaz pamietam ze czasami "spontany" sie udawaly. Ja w razie czego moge pospamowac troche ludzia via gg, jako ze mniej wiecej polowa mnie slucha :D (przynajmniej wedlug Stalkera).
btw. dawno nikt tu nie sial takiej propagandy jak Stalker, niektorymi tekstami to nawet Grzdyla przebijasz ;)

Stalker - Pią Lip 03, 2009 10:46 pm

Ja to bym cie napewno posłuchał :P (nie to co niektórzy siedzący przed kompem i myślący sobie tak: eeeetam nie chce mi sie) :wink:
Matrix^^ - Sob Lip 04, 2009 2:30 am

Co prawda to prawda i koniecznie ts albo vo;)
Xylo - Sob Lip 04, 2009 1:26 pm

jak cos to na ctfa jestem chetny dajcie tylko termin :]
Bush - Sob Lip 04, 2009 3:09 pm

od wtorku 2 tyg w polsce wiec i ping bede mial sux wiec was poleje. moze w niedziele cos na qlu??
szyna^ - Nie Lip 05, 2009 9:53 am

Ja ostatnio grywam troche na tym servie LT co Wasyl zapodal, ale lagi sa przejebane a do tego moj skill mnie przeraza :D az mi przykro :) jak bedziecie cos organizowac to dajcie znac na gg :) czekam Adi na spam!
WaSyL - Nie Lip 05, 2009 10:32 am

możne dziś o 22 ? ( właśnie zaczynam wszystkich powiadamiać kogo mam na gg)
Matrix^^ - Nie Lip 05, 2009 4:19 pm

Ja nie mam q2 na dysku jak powiecie skad moge zassac podobno demo wystarcza i jakas latka ;) kto mnie oswieci ?:D
WaSyL - Nie Lip 05, 2009 6:05 pm

http://file4u.pl/download...w.file4u.pl.rar
http://file4u.pl/download...w.file4u.pl.rar

to linki do mojego starego q2 wszystko dziala pozostaje tylko mojego gownianego cfg przerobic :)

kogucik - Nie Lip 05, 2009 6:45 pm

Sprawdził ktoś w ogóle czy Coolnet działa ? :D
Matrix^^ - Nie Lip 05, 2009 10:45 pm

Dziala dziala ;) ale Wasyl ja Cie podziwiam ze mozesz grac na tym q2 ;) ale to chyba raczej z przyzwyczajenia narzekam ;) bo te trajektorie rakiet ;) wybuchy ;) usmiechniete granaty ;) i ta muzyczka na koniec mapy :D
Stalker - Pon Lip 06, 2009 1:23 am

Jeśli nie masz q2 to bardzo polecam tę stronę: http://q2full.glt.pl Jest tam q2 w wersji r1q2 i EGL. Ja mam r1q2 bo mam starego kompa ale tobie polecam EGL bo ma zupełnie nową (ulepszoną) grafikę z 32 bitowymi teksturami i wieloma innymi bajerami 8)
Matrix^^ - Pon Lip 06, 2009 3:20 am

Dzieki wielkie za www ale raczej nie skorzystam ;) We wtorek juz bede mial swojego q2 ze swoimi pakami itp ;) troche sie nameczylem sie zeby je zrobic i jakos przywyczailem sie do prostoty ;) bajery w tej grze jakos nie bardzo mnie interesuja ;)
kogucik - Pon Lip 06, 2009 1:30 pm

Wasyl ty lamo z trajektoriami :lol:
Stalker - Pon Lip 06, 2009 2:56 pm

Przede wszystkim to nie chodzi mi o bajery (np obsługa menu za pomocą myszki) tylko sam fakt że są tam tekstury 32-u bitowe i opcje poprawy grafiki jak w q3 typu: trilinear buffering itp. Ja odkąd sie przesiadłem na te tekstury to nie moge już patrzeć na te stare standardowe 16 bit :? (różnica jest powalająca a paki se możesz swoje wstawić :P )
kogucik - Pon Lip 06, 2009 3:45 pm

Zgadzam się. Ja używałem przez jakiś czas q2max, spoko się grało. Zrezygnowałem, bo miałem problemy z muleniem, później jakoś zapomniałem. O wiele przyjemniej się gra, fizyka taka sama, a grafika o niebo lepsza, efekty spoko (krew i inne ślady zostają na ścianach).
Matrix^^ - Wto Lip 07, 2009 12:34 am

Nie wiem moze zassam ;)

btw. Szkoda ze malo ludzi gra po wakacjach mozna by bylo nad czyms pomyslec ;)

Stalker - Wto Lip 07, 2009 5:49 pm

Mało :?: Chyba żartujesz, w glooma gra codziennie po 20 osób jednocześnie na 1 servie :!: :P
Matrix^^ - Wto Lip 07, 2009 6:34 pm

Nie mowie o Gloomie tam moze i nawet grac 1000 osob na jedym servie a zloto sypac sie z nieba ;) huj mnie to boli ;D mysle o q2ctf ;)

ps. Nie gram w Glooma wiec posty tego typu mnie nie interesuja ;)

Stalker - Wto Lip 07, 2009 9:23 pm

Szkoda bo giera jest jak w pytę kąsał :P
Krsnick02 - Sro Lip 22, 2009 1:52 am

[quote="Stalker"]Jeśli nie masz q2 to bardzo polecam tę stronę: http://q2full.glt.pl Jest tam q2 w wersji r1q2 i EGL. Ja mam r1q2 bo mam starego kompa ale tobie polecam EGL bo ma zupełnie nową (ulepszoną) grafikę z 32 bitowymi teksturami i wieloma innymi bajerami 8) [/quote]
Orgilan FTW, szajs grafa FTW.

[quote="szyna^"]Zacznijcie grac w QUAKE WARSA to i ja bym pogral troche :) [/quote]
Szynek jak ludzie sie na to zbierali to chyba spales :P teraz jakby sie na to zebrac to trza by cd znalesc i pasy do steama se przypomniec, ale dalo by sie zrobic...

Anyway imho gloom sux 4me.

Stalker - Sro Lip 22, 2009 4:24 am

Cytat:
Orgilan FTW, szajs grafa FTW
co to znaczy ??

Cytat:
Anyway imho gloom sux 4me
na jakiej podstawie opierasz swoją opinię ?? (mam nadzieje że nie na domysłach bądź wyobrażeniach) :wink:
Krsnick02 - Sro Lip 22, 2009 10:38 am

Opieram swoja opinie na tym ze odpalilem tego Glooma i nie podobal mi sie.

A tam wyzej zrobilem literowke, powinno byc Orginał w sensie orginalny quake z cd jest najlepsiejszy nie jakies z netu sciagane + grafa jaka ma jest fajna nie jeskas ulepszana czy cukierkowa jak np w q3, granie na takiej grafie ma swoj klimat, tak jak i w qw.

Stalker - Czw Lip 23, 2009 4:19 am

Cytat:
Opieram swoja opinie na tym ze odpalilem tego Glooma i nie podobal mi sie

odpaliłeś i zagrałeś czy tylko odpaliłeś i popatrzyłeś :?:

Cytat:
orginalny quake z cd jest najlepsiejszy nie jakies z netu sciagane + grafa jaka ma jest fajna nie jeskas ulepszana czy cukierkowa jak np w q3, granie na takiej grafie ma swoj klimat

po tym co piszesz to widać że EGL-a czy chociażby r1q2 w życiu na oczy nie widziałeś :P (każdy kto widział którekolwiek z w/w uważa tak jak ja :wink: )

Krsnick02 - Czw Lip 23, 2009 10:47 am

Cytat:

po tym co piszesz to widać że EGL-a czy chociażby r1q2 w życiu na oczy nie widziałeś :P (każdy kto widział którekolwiek z w/w uważa tak jak ja :wink: )


Po tym co piszesz widac ze mnie nie znasz, a EGL'a i r1q2 widzalem i to na dlugo przed tym jak w tego swojego ukochanego Glooma zaczoles grac ... uh oh

BTW Tak sie zachwycasz tym Gloomem to powiedz mi czy widziales AQ ? jest ladniejszy i fajniejszy od Glooma moim zdaniem ;)

Stalker - Pią Lip 24, 2009 4:27 am

Cytat:
czy widziales AQ ? jest ladniejszy i fajniejszy od Glooma

masz na myśli tą grę przeglądarkową Adventure Quest ?? (rozmawiajmy tu o grach sieciowych FPP w stylu q2 a nie jakiś przeglądarkowych pseudo grach)

Pisząc FTW masz na myśli For The Win czy Fuck The World :?:

Krsnick02 - Pią Lip 24, 2009 11:15 am

Heh... AQ = Action Quake.
FTW = For THe WIn ofc.

Stalker - Pią Lip 24, 2009 12:33 pm

No tylko ciekawe ile osób gra obecnie w Action Quake i jak często są organizowane turnieje międzynarodowe w AQ i ile w nim jest elementów RTS :?:
Krsnick02 - Sob Lip 25, 2009 12:14 am

Cytat:
No tylko ciekawe ile osób gra obecnie w Action Quake i jak często są organizowane turnieje międzynarodowe w AQ i ile w nim jest elementów RTS :?:


Tysiace, co 3 miesiace i duzo. LOL jak zrozumiesz co pisalem to daj znac lol.

ryq - Sob Lip 25, 2009 12:30 pm

round 1 finished.
Krsnick02 - Sob Lip 25, 2009 2:14 pm

Uh oh, me win xD ?
kogucik - Nie Lip 26, 2009 6:01 pm

"xD" <- KURWA JA PIERDOLE!
Krsnick02 - Pon Lip 27, 2009 10:24 am

Cziken jak zwykle zabłysłeś ;-)
Matrix^^ - Pon Lip 27, 2009 4:42 pm

o kurwa fajnie sie robi :D

Tygrys nie gadaj tylko cwicz CA;)

kogucik - Pon Lip 27, 2009 5:29 pm

Wróbelku, obudź się, bo żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie, w którym pewnie jesteś fajny.
Krsnick02 - Pon Lip 27, 2009 11:52 pm

Cziken ale o czym Ty mowisz bo moja skromna osoba Cie nie rozumie :| jakis swiat? jakie pieniadze? yyy?

Matrix nie chce mi sie, ja w ql rekreacyjnie pykam ;)

Matrix^^ - Pią Lip 31, 2009 2:20 am

on ma cos z glowa ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group