Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - budujemy zywa wieze z ludkow w q2

[MR]Biofreak - Wto Mar 18, 2003 9:24 pm
Temat postu: budujemy zywa wieze z ludkow w q2
Dmowcy z q2 zainspirowani osiagnieciem ludzi z q3, ktorzy ustawiajac wieze z 64 graczy ustanowili nowy rekord swiata (http://q3.fpp.pl/?pl:news:show:6220:::) postanowili urzadzic podobna zabawe w q2. Ja zaproponowalem ze sciagne troche ludzi z ctfa bo podobno nie ma ograniczen co do ilosci ludzi a wiadomo ze ludkow w q2 grajacych jest coraz mniej wiec trzeba sie jednoczyc a przy okazji moze sie wspolnie pobawic.
Wszelkie szczegoly dotyczace tej imprezy znajdziecie tutaj http://kubus.rulez.pl/~an...opic.php?t=478, postala juz nawet specjalna mapa na ktore stanie wieza poniewaz nie mozna bylo znalesc na tyle duzej mapy wsrod tych standardowych.
No wiec licze na was :)

Tur!n - Wto Mar 18, 2003 9:42 pm

http://www.q3arena.gry.wp.pl/?id=1 dokladne... informacje o wiezy :] loooknac w komentarze :]
duke - Sro Mar 19, 2003 6:43 am

Zdaje mi sie, ze nie ma takiej mapy na ktorej mozna by bylo postawic >64 osoby, tekstury by nie pozwolily.
duke - Sro Mar 19, 2003 6:46 am

Nie doczytalem posta Biofreak'a, :D , wszystko ok. :)
brzoza - Sro Mar 19, 2003 1:13 pm

Ja proponuje zrobic tutaj liste ludzi z CTF'a ktorzy chca wziasc w tym udzial i potem Biofreak by wkleil ta liste obecnosci na forum tamto zeby wszystko bylo jasne... rozwiaze to problemy z rejestracja i takimi tam...

oczywiscie bede !

conan - Sro Mar 19, 2003 1:30 pm

Zglaszam sie na cegle:D
Kiler - Sro Mar 19, 2003 1:35 pm

i ja bede ! please dopiszcie mnie do listy ';]
Tur!n - Sro Mar 19, 2003 2:16 pm

ok bede na 100% procent...
ViruS - Czw Mar 20, 2003 11:09 am

hiihihi :lol: fajnie to wygladalo....
Ja sie zglaszam bede napewno!!!!!
W koncu tylko raz w zyciu mozna byc cegłą..;)
hiihihihhi..lol..
Ps..jakie jeszcze sa rekordy typu naj z q2???
(nie chodzi mi tu o ilosc fragow, szybkosc tylko o wlasnie takie cos jak tu..;) )

Kumanus - Czw Mar 20, 2003 4:08 pm

I ja sie tam mam zamiar znalezc.
Tylko niema jeszcze ustalonego adresu servera i daty nie znalazlem.
A co do mapki - zajebista tylko gosciu mogl nie dawac tam zadnych broni bo wieza bedzie miala juz 63 hopkow a ktos wyskoczy z bfg i .....

bh.0wn3D! - Czw Mar 20, 2003 4:33 pm

jakis dresiarz tez musi byc takze tez sie pojawie.. :twisted:
-=ff=-alien3 - Czw Mar 20, 2003 5:39 pm

ja chce stac na samej górze :lol:
[MR]Biofreak - Czw Mar 20, 2003 8:49 pm

ok to piszcie kto bedzie ja pozniej to zbiore i wpisze tam na forum
vitez - Czw Mar 20, 2003 9:25 pm

Cytat:
i daty nie znalazlem.


Wystarczy odrobina inteligencji i umiejetnosc (chec?) czytania njusow.
Fragment njusa z ctf.pl:

"A gracze Q2 biora dobry przyklad i proponuja podobna inicjatywe - pierwsza proba 30 marca, godzina 12, miejsce jeszcze nieznane."

Jesli w zacytowanym fragmencie nie widac nadal daty to ... hmmmm... nie nie powiem tego... to byloby dla ciebie zbyt brutalne (choc prawdziwe, okreslenie poziomu inteligencji) ;)

Kiler - Czw Mar 20, 2003 9:31 pm

rotfl rlz
Kumanus - Czw Mar 20, 2003 9:38 pm

A popacz popacz jednak sie znalazlo ... moze mam slaby wzrok ? niewiem ale jestem przekonany ze wzrok z inteligencja niewiele ma wspolnego. Niewydaje ci sie ? A poza tym niezawsze przegladam wszystkie nwesy z q2ctf - niemam czasu.
conan - Pią Mar 21, 2003 6:26 am

Ciekawi mnie jak z tego skrena jebna bo ta trampolina na tej mapie jest bydlacza z samej gory nie widac ziemi:P Fajnie sie robi created z 400 helta z samej gory:)
Kiler - Pią Mar 21, 2003 5:43 pm

noo ;]
albo fajnie sie tesh wchodzi z graplem, nie uzywajac trampoliny ;]

vitez - Pią Mar 21, 2003 6:41 pm

Cytat:
A popacz popacz jednak sie znalazlo ... moze mam slaby wzrok ? niewiem ale jestem przekonany ze wzrok z inteligencja niewiele ma wspolnego. Niewydaje ci sie ? A poza tym niezawsze przegladam wszystkie nwesy z q2ctf - niemam czasu.


Gdybys choc troche gral w RPGi (niekoenicznie te komputerowe, glownie o te "papierzaste" mi chodzi) to bys zauwazyl ze w wieeluu systemach RPG taka umiejetnosc jak 'spostrzegawczosc' prawie zawsze podchodzi pod ceche 'inteligencja' czyli jest zalezna od niej, co musialo paru specjalistow potwierdzic inaczej by takiej zaleznosci nie ustanawiano nie sadzisz?

A njusow na ctf.pl nie jest tak wiele - 2,3 na tydzien i pare linijek, az tak duzo czasu zajmuje ich przeczytanie?

Kumanus - Pią Mar 21, 2003 9:30 pm

Cytat:

Gdybys choc troche gral w RPGi (niekoenicznie te komputerowe, glownie o te "papierzaste" mi chodzi) to bys zauwazyl ze w wieeluu systemach RPG taka umiejetnosc jak 'spostrzegawczosc' prawie zawsze podchodzi pod ceche 'inteligencja' czyli jest zalezna od niej, co musialo paru specjalistow potwierdzic inaczej by takiej zaleznosci nie ustanawiano nie sadzisz?

A njusow na ctf.pl nie jest tak wiele - 2,3 na tydzien i pare linijek, az tak duzo czasu zajmuje ich przeczytanie?


Nie sadze ! Jak ja moglem cos spostrzec jak wogole nie widzialem stronki ctf.pl od prawie 1 miesiaca. Nie mialem wogole kompa przez 3 tygodnie.Na ctf.pl zagladalem prawie dziennie (przed awaria mojego kompa) i jakis news pojawial sie nie czesciej niz 1 mies, a jak sie pojawil to niebylo to nic co moglo by mnie zainteresowac. Wiec uznalem ze jeszcze zadnego newsa tam niema lub mnie to nie obchodzi. Daty nie widzialem na forum i uznalem ze jak jej tu niema to dlaczego mial by byc na ctf.pl jako news. Wiec nie pisz mi tu glupot ze mam malo inteligencji lub cos w tym stylu, postawilem pare postow niektore (moze wszystkie) mogly sie zdawac idiotyczne. Ale ty nie jestes zadnym expertem (tak mi sie wydaje) w dziedzinie "rozpoznawania inteligencji po postach" i napewno niewiesz ile ma inteligencji. To co pisze to sztuka pisania, wypowiadania swoich mysli (j.polski) a nie inteligencji - JA tak uwazam.

vitez: nie pisz mi takich pierdol wiecej bo sie mecze i trace cenny czas :P

"w szampanskim nastroju ..." pozdrawia Kumanus

Kumanus - Pią Mar 21, 2003 9:33 pm

i w zadne gry RPG ani "papierkowe" - chodz nie wiem o co ci chodzi - nie gram bo mnie to nudzi.
vitez - Sob Mar 22, 2003 1:59 am

Marudzisz, wyjezdzasz tu z samoocena wlasnych postow i jakims jeczeniem o expertach czy cos samemu przyznajac sie do takiego bledu jak nie czytanie njusow ctf.pl . Jak widzisz to dobry nawyk bo w njusach jest sporo informacji :P wiec wroc do niego skoro juz masz kompa. I skoncz temat o inteligencji bo "lepiej w milczeniu znosic posadzanie o bycie idiota... niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci..." ;)

(w skrocie: no offense, konczymy dyskusje, date juz znasz)

Kumanus - Sob Mar 22, 2003 8:12 am

no dobra to ja bede juz czytal wszystie newsy
Kiler - Sob Mar 22, 2003 8:53 am

[quote="vitez"]Jak widzisz to dobry nawyk bo w njusach jest sporo informacji :P
[/quote]
nom tylko som rzadko ;p
inaczej: fajnie by bylo jkaby sie wiecej dzialo w polskiej kulturze [?] ctf'a ;]

Krsnick02 - Sob Mar 22, 2003 11:13 am

Grunt to gadac nie na temat, nie vitez i kumanus ?
Kribol - Sob Mar 22, 2003 11:33 am

Grunt to zaczynac kolejna bezsensowna dyskusjie, nie Tygrys?
Tur!n - Sob Mar 22, 2003 1:00 pm

eh... a propo wiezy q3 :] hm... jak sie wiezyczka przewrocila przez 5 minut byle tele-fragi :] fresh meat... :) :) :)
Icer - Sob Mar 22, 2003 1:00 pm

widac tygrys miał trudne dziecinstwo ... i musi duzo rozmawiac :)
Tur!n - Sob Mar 22, 2003 1:09 pm

na pm... z takim bzdurami a nie zasmiecacie forum... my tu gadamy o ludkach z q2 ktorzy buduja domek :P :P a wy... "jezdzicie" sobie... albo gadacie nie na temat...
vitez - Sob Mar 22, 2003 5:31 pm

Tygrys: ignore

(jako drugi niefejk po duku dolaczasz do listy osob permanentnie przeze mnie ignorowanych)

Jimi - Sro Mar 26, 2003 12:55 pm

ja kcem sie zglosic tylko p[oprosze powiedziec mi kto bedzie robil zdjecie ... :] - musze sie dogadac z lepkiem ... :-)
Krsnick02 - Czw Mar 27, 2003 11:44 am

[quote="Kribol"]Grunt to zaczynac kolejna bezsensowna dyskusjie, nie Tygrys?[/quote]

Buhahahahahha w tym momencie zacytuje mojego kolege zela: "jestes glupi" ... jak zrozumiesz kto nie na temat pisanie tu zaczol to sie odzywaj, ale nie pier..dolisz glupoty, powiedz wprost ze mnie nie lubisz a nie pierd.olisz glupoty ze to ja zaczynam offtopic...

Kribol - Czw Mar 27, 2003 1:03 pm

Cytat:

Grunt to gadac nie na temat, nie vitez i kumanus ?


Ich dyskusja zostala juz skonczona, jak mozna zauwazyc wyzej.. A Ty tym tekstem nie wiem co chcesz osiagnac, chyba probojesz rozpoczac kolejna dyskusje, nie dotyczaca tematu Topicka. I udalo Ci sie jak widac. EOT.

Icer - Czw Mar 27, 2003 2:40 pm

tygrys wes sie zamknij i nie pisz bez zensu ok ? bo sam jestes glupkiem ... i powinienes palacic twarzowe .. qrwa drugi vitez vitez sie uspokoil to ty przejeles role ..
Icer - Czw Mar 27, 2003 2:43 pm

tygrys wes sie zamknij i nie pisz bez zensu ok ? bo sam jestes glupkiem ... i powinienes palacic twarzowe .. qrwa drugi vitez vitez sie uspokoil to ty przejeles role ..
-=ff=-alien3 - Czw Mar 27, 2003 3:15 pm

buehehe Tygrys powinien placic twarzowe :P
za bardzo jest zarosniety :lol:

btw.... Icer zamiesc swoja fotke .. daj sie posmiac .. :wink:

Krsnick02 - Czw Mar 27, 2003 5:28 pm

Icer a ty jak glupi podczepiasz sie jak wagonik do pociagu <- jak zrozumiesz text to daj znac na PM o ile bedziesz chcial :P

A napisalem dopiero teraz bo dawno nie zagladalem na forum i dopiero go zobaczylem ! proste nie :P i jakbys dobrze zrozumial co ci ciezko ostatnio idzie :D to bys sie tak nie rzucal jak gowno w trawie :P

Icer - Czw Mar 27, 2003 6:23 pm

alien jak zeskanuje to ci przesle ...
tygrys ja zrozumiałem tylko ty uwazasz sie za najmądzejszego ale niestety takim nie jestes ... wczesniej mysalem ze jestes normalny ale po turnieju zmieniłem zdanie ..

cerberus - Czw Mar 27, 2003 8:34 pm

to znaczy, ze jest nienormalny ???
Neo - Sob Mar 29, 2003 12:08 am

Im in :D kiedy gdzie itp :D Panie Ali czy moze pan postawić pierwsza cegłe :P
Krsnick02 - Sob Mar 29, 2003 12:14 pm

Icer skoncze ta rozmowe bo wiedze ze nic nie rozumiesz i wyzywasz mnie tylko za cos za co nie powinienes, raczej ja powinienem sie ciebie czekac, ale to szczegol... i tak sie do mnie zawsze przyczepiaja nawet jak mam racje i zwracam komus uwage, bo tak jest najlatwiej, jedni sie mnie czepiaja to i ja sie poczepiam bo jak wszyscy to wszyscy... to jest najrostsze, nie zaczne jechac po kims do kogo nie czepia sie nikt bo po mnie zaczna jechac... a nie bede mial argumentow zeby odeprzec ich ataki wiec jade po tym po kim oni jada... icer tu opisalem co ty wlasnie robisz, moze teraz zrozumiesz i napiszesz cos sensownego a nie wyzywasz mnie od takich i owakich bez zadnego powodu, mogles se olac to (i tak cie to nie dotyczylo) i skonczylo by sie to ale ty nie mogles wytrzymac i sie przyczepiles i obrazasz mnie, a turniej nie ma tu nic to tego, robilem co mialem robic, a to ze na turnieju pare osob mnie wqrfialo i nie rozumialo co sie do nich mowi (po 2-3 prosbach i tak nie rozumieli) to juz inna historia... jak chcesz na temat turnieju pogadac to zapraszam gg:1112319 wyjasnie ci jak to wygladalo z mojej stronay a nie widziales toco inni napisali i sie czepiasz... koniec nienatemat gadania... jak chcesz cos jeszcze to zapraszam na gg... a jak ja ci sie nie podobam to sie do mnie nie odzywaj i tyle... Napisalem to tutaj a nie na PM zeby i inni mogli zobaczyc jaki ty jestes .... i udowodnic ze jednak to ty nie masz racji...

A co do wiezy :] to jak uda mi sie to bede i pomoge :]

Icer - Sob Mar 29, 2003 12:36 pm

hm... tygrys powinienes kisazki psychologiczne pisac tak ładnie sie wypowiadasz .. dobra spoko teamt zakonczony bo i tak sie nie dogadamy ... a co do twojej wypowiedzi to urzekła mnie twoja historia !
Kumanus - Nie Mar 30, 2003 3:07 pm

bylem przez 15 min cegla i znudzilo mi sie. beznadzieja , ludzi za malo , przy polaczenu sie obrazu nie bylo, server nie wytrzymywal,chaos jak huj , nikt nie umial policzyc ile jest ludzi, wywalalo ludzi co chwila .. itd ...
Budyn - Nie Kwi 06, 2003 8:48 am

Czesc wszystkim !!
dawno mnie nie bylo i dopiero czytam ten post :)
fajna sprawa z ta wieza:)
zglaszam sie

Krsnick02 - Nie Kwi 06, 2003 12:54 pm

Kisiel tfu znaczy sie Budyn :D juz ta wieze budowano, a z twojej wypowiedzi wynika to ze chcesz ja stworzyc :D , moze jeszcze beda ja budowac :P
Kiler - Pon Kwi 07, 2003 8:39 pm

tojak juz byla to moze ktos powie czy rekord pobity? - pewnie nie bo nic nie slychac ;]
ale ilu bylo itd;]
budyn - co ty tutaj robisz :P :D ;]

cerberus - Pon Kwi 07, 2003 9:17 pm

przyszlo dwoch, ale nie zbudowali nic, bo u obu klaiwsz "crouch" nie dzialal.....
Kiler - Wto Kwi 08, 2003 6:09 am

hyhy to moze jese raz sproobojemy?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group