Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - q2 movie

mkuh - Nie Mar 23, 2003 12:39 pm
Temat postu: q2 movie
skonczylem swoj film
wiecej tutaj: http://www.esports.pl/?id=post&post_id=6761

vitez - Nie Mar 23, 2003 6:51 pm

Moge ci go wrzucic na download.ctf.pl ... szkoda ze wczesniej o tym nie pomyslales i nie spytales i marudzisz w tym njusie ze miales problemy z udostepnieniem go ... na downloadzie jeszcze z 3 GB wolnego mam :> . a skompresowac rzeczywiscie by sie przydalo. Gdy ktos to zrobi to tez moge na download.ctf.pl wrzucic.
Kiler - Nie Mar 23, 2003 9:08 pm

wlasnie zasysam, mam nadzieje ze fajny bo inacej sie pogniewamy ;d
mkuh - Nie Mar 23, 2003 9:31 pm

[quote="vitez"]Moge ci go wrzucic na download.ctf.pl ... szkoda ze wczesniej o tym nie pomyslales i nie spytales i marudzisz w tym njusie ze miales problemy z udostepnieniem go ... na downloadzie jeszcze z 3 GB wolnego mam :> . a skompresowac rzeczywiscie by sie przydalo. Gdy ktos to zrobi to tez moge na download.ctf.pl wrzucic.[/quote]
od poczatku wiedzialem ze bedzie na kubusiu - inne problemy z umieszczeniem go byly
tak btw. to pisze to drugi raz ze txty typu "skompresowac mogles" sa prze zalosne. Jak sie laczy filmiki .avi to zapisuje je skompresowane.

vitez - Nie Mar 23, 2003 11:24 pm

Nie napisalem "skompresowac mogles". Zawsze tak szukasz byle pretekstu do klotni przekrecajac cudze wypowiedzi?
Napisalem "skompresowac by sie przydalo" ... z tego co wiem MPG (najlepiej mpg divx) mniej zajmuje od avika ale ze sie nie znam to nie wiem jak avika do mpga przerobic. Nie zarzucam nic tobie tylko jak ktos w komentarzach w tym njusie napisal ze moze skompresowac to niech skompresuje a ja moge wrzucic na download (o ile moge? ).

Kiler - Pon Mar 24, 2003 6:16 am

[s.h.i.t!!!]
sciagam przy pomocy ie - mial limit polaczenia ;/
scigam dap'em - jakis blad ;/
moze faktycznie do dow.ctf.pl wrzucicie?

vitez - Pon Mar 24, 2003 4:12 pm

Juz jest w downloadzie... kategoria "Inne" : mkuh_frags.avi
Nie wiem jak tam z download acceleratorem... ja z cerona ftpem bede sciagal :>

Kiler - Pon Mar 24, 2003 4:58 pm

cFaniaczek mietowy z bańką w nosie :D
a ja sproboje Ie i DAP'em :D

mkuh - Pon Mar 24, 2003 7:13 pm

[quote="vitez"]Nie napisalem "skompresowac mogles". Zawsze tak szukasz byle pretekstu do klotni przekrecajac cudze wypowiedzi?
[/quote]nie no luz, zle zrozumialem :)
btw. dzieki ze wrzuciles na swoj download
jak by byl jakis problem z uruchomieniem to tutaj moze cos znajdziecie :
http://kubus.rulez.pl/~an...p?t=466&start=0

Tur!n - Pon Mar 24, 2003 10:18 pm

moze by ktos taki filmik CTF zrobil... :roll:
vitez - Wto Mar 25, 2003 12:08 am

Jeszcze nie sciagnalem, dzis na noc zapuszcze... nie ma w tym filmiku mkuha ani jednej akcji z CTF ? :/
mkuh - Wto Mar 25, 2003 12:13 am

nie ma :/
Kiler - Wto Mar 25, 2003 6:14 am

95% z cerona jush mam :D
jesie 40 minutek i ogladam :D

Kiler - Wto Mar 25, 2003 2:24 pm

jestem po obejrzniu tego filmu i moje wrazenia sa nastepujace:
- akcje dobre
- muza oka ale wogooole sie nie komponuje z akcja ;/
- za ciemno?!?
- nie pisze kto kogo zabil itd..
- za krotki na taki rozmiar

warto obejrzec, ale jest gorszy niz q2 polish frag festival
tam bylo to dluzsze, pasowala muza, jasniej ;]

mkuh - Wto Mar 25, 2003 3:04 pm

kiler fragment opisu tego filmu:
"co do filmu to jest moj pierwszy film i napewno nie jest rewelacyjny (niechce zebyscie porownywali go do pff bo wiem ze jest duzo gorszy pod kazdym wzgledem ale nvm
od poczatku wiedzialem ze bedzie ogromny problem z muzyka bo nie wiedzialem jak ja dobrac, posiedzialem jakies 3,4 godziny nad tym i powycinalem kawalki i poukladalem je w .avi ale kurwa zapomnialem wrzucic poczatkowego demka i jedna akcja w filmie sie powtarza przez co huj strzelil ta muzeke (wogole do niczego nie pasuje)"
...

xman - Wto Mar 25, 2003 8:37 pm

muki ... a w jakim programie przerabiales wszystko na avi i wrzucales muze ?? :>
Kiler - Sro Mar 26, 2003 6:27 am

wlasnie ?
pozatym napisalem to co ty wiesz + ze warto obejrzec bo sa fajne akcje [glowny watek tego ilmu zostal zachowny jak by to babka od polaja powiedziala :D ]

mkuh - Sro Mar 26, 2003 12:32 pm

[quote="xman"]muki ... a w jakim programie przerabiales wszystko na avi i wrzucales muze ?? :>[/quote]
na .avi przerabialem w beefquake'u
a muze wrzucalem w adobe premiere 6.0

vitez - Sro Mar 26, 2003 11:14 pm

Nie wiem czym wy to ogladaliscie ale mi strasznie tnie ten film! :( (od kilkusekundowych wtyk co parenasice sekund po totalny zwis). Sterowniki: 40.72 do GF2 MX 200 32MB
Poza tym Divx AF, DivX 5.02Bundle, AC3Sound itp.
Playery wyprobowane (w kazdym coraz gorzej cielo): Vplayer o.6e, MediaPlayer 9.0, DivXPlayer 1.0 Alpha, Realplayer, Quicktime player

Kiler - Czw Mar 27, 2003 6:24 am

a prawda!
[nie znam sie na tym i ku mojemu zdziwieniu myslalem ze to moj komp ;/]
byl taki czarny ekran i musialem przewijac o 5seki bylo oka
i tak zrobilem chyba ze 7 razy ;/

Krsnick02 - Czw Mar 27, 2003 11:36 am

Mkuh mala uwaga, z tym filmem jest cos nie tak bo sie zacina w tym miejscu co jak napisales na esports jest zle cos zrobione i dalej nie idzie, wiec zrob cos z tym bo nie da sie go obejrzec... nie moglem ci tego na esports napisac bo zapomnialem logina na konto :D i to nie jest wina kompa chyba ze wszystkie kompy w cafe sa na tyle zjebane ze nic nie chodzi, sciagalem to 2 razy i za kazdym razem to samo... bodajrze 7 sekunda i obraz stoi... muza leci dalej...

PS nie wiem czy juz ktos o tym pisal bo nie chcialo mi sie czytac wszystkich tych postow.

vitez - Czw Mar 27, 2003 5:24 pm

Wprawdzie pisalem o tym tylko dwa posty temu ale widac tygrys ma zbyt maly ekranik by spojrzec na dwa posty wyzej. Albo zbyt ograniczone pojmowanie by pisac tylko to co mu sie podoba, zasmiecajac czasami forum i nie przejmowac sie wypowiedziami innych (bo po co?). Radze ci Tygrys dac mi ignora bo bede sie czepial kazdej twojej takiej glupiej wypowiedzi ("powiem co mam powiedziec a gowno mnie obchodza innych wypowiedzi"). :(
Teodor - Czw Mar 27, 2003 8:51 pm

Filmik cool - muza tez dobra :)

Co do zacinania - u mnie nie zacina - ale tez mogliscie trafic na bledy podczas ssania...
wg mnie filmik trzeba bylo spakowac podzielic na 15MB i wtedy nie byloby problemow...

Od strony technicznej to - ja bym przede wszystkim zmniejszyl rozdzialke min o polowe, po drugie dzwiek jest PCM - 140MB - a w mp3 byloby z 14(vorbis jeszcze mniej), bitrate jest 3354 - a wystarczyloby 800-900 max, i ripowalbym mjpg a potem 2pass divx4.11 co daloby film o podobnej jakosci a wielkosci ok 80-90MB.

vitez - Czw Mar 27, 2003 9:35 pm

Cytat:
co daloby film o podobnej jakosci a wielkosci ok 80-90MB.


I z taka wielkoscia mniejsze ryzyko bledu transferu = nie zacinalby sie.

mkuh - Czw Mar 27, 2003 10:58 pm

nie zacina sie dlatego ze jakeis bledy w transferze byly...
przeczytajcie tutaj te 3 strony:
http://kubus.rulez.pl/~an...p?t=466&start=0
moze to wam pomoze

Krsnick02 - Czw Mar 27, 2003 11:05 pm

Vitez jak dla ciebie to pozostawie to bez komentarza.

Co do tego czy trafilem na akurat i sie zle zassalo, Teo chyba napisalem ze sciagalem 2 razy, za drugim razem tez z cafe sciagajac tez mialem max 50 pingu gdziekolwiek i to samo mialem... raczej jakis problem na tamtym servie juz jak cos jest... u mnie raczej nie ma... a jak jest to szef zaraz naprawia wiec szczeze watpie zeby to bylo to...

brzoza - Pią Mar 28, 2003 1:49 pm

oceny w skali szkolnej:

filmik 5
muza 1 (lub nawet nieklasyfikowanie) :!:

Tur!n - Pią Mar 28, 2003 7:26 pm

mi-sie wszystko podobalo GooD JoB!
mkuh - Pią Mar 28, 2003 7:39 pm

[quote="brzoza"]oceny w skali szkolnej:

muza 1 (lub nawet nieklasyfikowanie) :!: [/quote]w wiekszosci filmow jest harcorowy metal - nienawidze takiej muzyki wiec dalem jakas techniawe jaka mialem na dysku bo slucham glownie hh ale ta muzyka niestety nie pasowala wiec musialem uzyc tej techniawy

Kiler - Pią Mar 28, 2003 8:42 pm

nom najlepsze jest techno w demkach [no i wogoole :P P]
polecam: Westbam, [KAI]Tracid :P , maydaya, tomcrafta ;]

vitez - Pią Mar 28, 2003 10:56 pm

Cytat:
polecam: Westbam, [KAI]Tracid :P, maydaya, tomcrafta ;]


Z tego tylko kai tracid lubie :)

W ogole przymierzam sie skolekcjonowac jakies przyjemne dream, uplifting trance kawalki przyprawione troche goa transami :)

A z kai tracid szczegolnie mile to: "follow me to the planet of liquid skies"

Trabka sygnalowka wmiksowana w rytmy transowe rozbraja po prostu :)

vitez - Sob Mar 29, 2003 1:46 pm

Odinstalowalem wszelkie divx, zainstalowalem nowe 5.03 bundle. Potem ffdshow i teraz dobrze dziala :) . Tylko raz sie przycial mocniej, czasem wydawalo sie ze ma malo fps ale da sie obejrzec.
Muzyka - 0/10 , dresiarska delikatnie mowiac :>
Akcje fajne ale... zepsute rozkoszowanie sie nimi brakiem tekstow! ... czasem ciezko bylo zalapac o co chodzilo w akcji (np raile do wody... czy byly trafione? Zakladalem ze tak skoro zostaly umieszczone w filmiku, ale nie ma na to dowodu).
Milej pracy nad nastepnym filmem zycze... bo trzeba sie wprawiac w robieniu filmikow prawda? (zwolnienia, zaciemnienia, dopasowanie muzyki - dopracowanie tego wszystkiego jeszcze przed toba :) ). Ogolonie dobra proba ale PFF jest o niebo lepszy (i widocznosc w nim jakas lepsza).

brzoza - Sob Mar 29, 2003 3:12 pm

Cytat:
w wiekszosci filmow jest harcorowy metal - nienawidze takiej muzyki wiec dalem jakas techniawe jaka mialem na dysku bo slucham glownie hh ale ta muzyka niestety nie pasowala wiec musialem uzyc tej techniawy


spoko ja rozumiem ... muzyka to kwestia gustu przeciez, a ja wyrazam tylko _swoja_ subiektywna opinie ;) czekam na nastepna Twoja produkcje z akcjami CTF'a ;)

co do metalu i innych takich ... sprobuj zrobic nastepny filmik z muzyka powazna, chor armii czerwonej ma spoko mixy ;) ... moze byc spoko eksperyment ...

Tur!n - Sob Mar 29, 2003 9:27 pm

ja lubie klimaty typu rammstein sepultura vader manowar... ale, ale mkuh jak sie nazywa pierwszy utwor na Twoim filmiku... calkiem fajnie sie przy tym gra w queja (wlaczylem filmik i queja puscilem) wpada sie w cos rodzaju trans :shock: :shock: :shock: e... a tak to techno nie lubie... smieszne wygibasy czynia ludzie przy takiej muzie :lol: :lol: :lol:
vitez - Nie Mar 30, 2003 12:20 am

Cytat:
ale, ale mkuh jak sie nazywa pierwszy utwor na Twoim filmiku... calkiem fajnie sie przy tym gra w queja (wlaczylem filmik i queja puscilem) wpada sie w cos rodzaju trans :


Cosmic Gate - Exploration of space (Remix)

Sproboj jeszcze np Above_The_Clouds_-_K90_(Ylem_Remix) albo wspomniane juz Kai Traci "Liquid Skies" a potem... juz tylko kroczek do goa trance przy ktorych naprawde mozna w trans wpasc i miec 90% z raila albo flage za flaga nosic "latajac w powietrzu" ;) . Niektorzy tak lubia ja jednak wole wiedziec czy mi granat nie pika pod nogami albo czy rakieta lub chain za plecami sie nie odzywa :P

brzoza - Nie Mar 30, 2003 3:16 am

Vitez to co tam bylo to zaden trance tylko dicho normalne ...

niemcy to nazywaja uplifting trace :shock:

syf, kila i korniki :!:

vitez - Nie Mar 30, 2003 3:45 am

e tam niektore uplifting transy sa spoko... ale akurat "exploration of space" to kicha zalosna :> ... ale od kai tracid do przyjemnych goa/dream transow juz niedaleko... a od tychze do goa trance rowniez juz niedaleko :>
Tur!n - Nie Mar 30, 2003 9:31 am

wlk. dzieki :]
Kiler - Nie Mar 30, 2003 6:39 pm

ej sluchajcie ja ma chyba ze 3gb techno [podobno najlepsze :P ]
ale ja nie wiem co to ten trance i uplifting itd :D
mozecie sypnac nazwami [tomcraft itd i powiedziec do czego sie zaliczaja bo nie czaje :S]

Krsnick02 - Pon Mar 31, 2003 4:47 am

Kiler ja mam 4gb roznej muzy na dysku i ze ponad 400 albomow w mp3 na cd'kach wiec gadaj zdrow. Co do muzy w filmie, a raczej filmiku bo dlugie to to nie jest choc mozna w nim zobaczyc fajne motywy, to musze przyznac ze nienajgorzej jest dobrana... moze next time bedzie lepsiejsza :] gratulacje mkuh ze ci sie udalo :]
Icer - Pon Mar 31, 2003 8:35 am

ja kjuz sie chwalicie to ja tez mam 10 gaga muzy same nowosci od dj ..... nie zdradze ... :P remixy mixy itp ! :D
Krsnick02 - Pon Mar 31, 2003 2:45 pm

Ja tam moge miec muze od jednego z lepszych polskich DJ, ale po co mi, wole sie dowiedziec jak ja zrobic niz tylko sluchac czyjejs tworczosci... bo ludzi sie pamieta za to co zrobili a nie sluchaja :P (ale zem wymyslil :D )
jigsaw - Wto Kwi 01, 2003 12:22 am

Ja mam na dysku 55 giga muzy + plus jakies 30 cd (lwia czesc podzielona wytworniami, reszta gatunkowo)

A chwalenie sie, ze ma sie muze od "lepszego z polskich dj" (podajcie tylko xywy a chetnie wam udowodnie jak sie mylicie) to sranie po betonie, bo kazdy kawalek jaki gra jakikolwiek dj bez problemu mozna znalezdz na slsk (wraz z plytami promo, czyli teoretycznie wydawanymi tylko dla dejotow), ze juz nie wspomne o mixach, ktore sa najlepsza metoda promocja swojej osoby i sa celowo szeroko rozpowszechniane.


PS. Gdyby ktos mial jakies watpliwosci, co do mojej kolekcji zapraszam na Slsk.

# electro
nick: IMpolite

vitez - Wto Kwi 01, 2003 1:24 am

Cytat:
bo kazdy kawalek jaki gra jakikolwiek dj bez problemu mozna znalezdz na slsk (wraz z plytami promo, czyli teoretycznie wydawanymi tylko dla dejotow), ze juz nie wspomne o mixach, ktore sa najlepsza metoda promocja swojej osoby i sa celowo szeroko rozpowszechniane.


Niestety cienko tam z goa trance :( ... ale juz mecze wishliste i moze cos sie znajdzie (szczegolnie mixy jakowes).

Icer - Wto Kwi 01, 2003 1:12 pm

jeje jigli cos ty muwisz ze jak ? ze kazdo muze mozna sciognoc ? bardzo ciekawe chyba ze znasz skad itp. bo taki noemalny uzytkownik nie znajdzie samych nowesci na stronkah a c do mixow to tygrys masz racje ze samemu fajnie tworzyc ale czsami fajnie posluchac co profesjonalista zrobil i wzorowac sie na nim :)
jigsaw - Wto Kwi 01, 2003 1:45 pm

a kto mowi o sciaganiu ze stronek?

Jezeli sie zna odpowiednich ludzi na Slsk ( http://www.slsk.org ), to masz ripy z vinili (bo muzyka o ktorej mowimy w 90% jest wydawana na czarnych krazkach) w dniu wydania. Ale wiekszosc ludzi rezpowszechnia swoje zbiory tylko wsrod ludzi ze swojej listy i tylko dlatego, ze czegos nie mozesz znalezdz za pomoca tego programu p2p , to nie znaczy, ze to nie istnieje... ;)

mkuh - Wto Kwi 01, 2003 9:02 pm

[quote="vitez"]
Akcje fajne ale... zepsute rozkoszowanie sie nimi brakiem tekstow! ... czasem ciezko bylo zalapac o co chodzilo w akcji (np raile do wody... czy byly trafione? Zakladalem ze tak skoro zostaly umieszczone w filmiku, ale nie ma na to dowodu).
...
Ogolonie dobra proba ale PFF jest o niebo lepszy (i widocznosc w nim jakas lepsza).[/quote]po pierwsze wlasnie po to podreslalem ilosc fragow (prawy gorny rog) zeby udowodnic ze jednak byl frag
a po drugie to pisalem zeby nie porownywac tego do pff wiec nie wiem po co ten komentaz
a na koniec to skonczcie pierdolic kto ile ma mp3 na dysku bo to raczej nie o tym topic


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group