Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - CIEKAWE TEKSTY (dla mnie)

cerberus - Sro Maj 14, 2003 8:48 pm
Temat postu: CIEKAWE TEKSTY (dla mnie)
Tak sobie czasami siedze i mysle nad roznymi bzdurami. Ten topik nie traktuje o kwaku w ogole. No wiec tak:
Wyobrazcie sobie, kule ziemska doskonale kulista, gdzie przyciaganie ziemskie jest dokladnie takie same nw kazdym punkcie na powierzchni. No i wyobrazcie sobie, ze na okolo kuli ziemskiej zbudowano murek (ale oczywiscie niezniszczalny, taki sam w kazdym punkcie) na podporach, ktore moga zniknac jak tylko ktos zapragnie. No i jak ja sobie zapragne, aby te podpory zniknely, to wyobrazcie sobie, ze pod tym murkiem nie bedzie juz nic aby go podtrzymac nad ziemia. Wiec co sie z murkim stanie? Ja tak sobie pomyslalem, ze murek ten bedzie lewitowal w powietrzu nad ziemia. A co wy o tym sadzicie?

Kiler - Sro Maj 14, 2003 9:44 pm

bedzie latal w powietrzu a jedna jego czesc przedostanie sie do ziemi i dostane cegłą ;]
cerberus - Sro Maj 14, 2003 10:50 pm


zagadka........

Neo - Pią Maj 16, 2003 2:47 pm

Też sei czasami nad takimi cudeńkami zastanawiam :idea: i to jest naprawde cool :idea: tylko nie wykonalne dla człowieka :(
Krsnick02 - Pią Maj 16, 2003 4:04 pm

To zalerzy czy ziemnia bedzie krazyla wokul ziemi i czy ten muerk bedize razem z nia krazyl bo jezeli tak bylo przed zabraniem i po zabraniu podpor to ten murek nawet o milimet nie powinien zmienic swojego polozenia chyba ze jakies sily zewnetrzne na niego podzialaja.

Cerber ciakawa teoria 8)

-=ff=-alien3 - Pią Maj 16, 2003 5:03 pm

chyba wokół słońca :lol:

ale z teoria sie zgadzam :)

Magnus - Pią Maj 16, 2003 5:55 pm

Jak dookoła ziemi jest ten murek to chyba słońce nie dochodzi.No i umarłeś stary :wink:
cerberus - Pią Maj 16, 2003 6:33 pm

no dobra - nic nie dziala na ten murek - zadna sila zewnetrzna, tylko doskonale jednakowe przyciaganie Ziemi w kazdym punkcie. Nie ma wiatru, nie ma nic, nie ma kurwa pizdy nawet... Tylko murek, ziemia i nic wiecej... Boze....
Neo - Pon Maj 19, 2003 11:47 am

buhahahahah "nawet pizdy" :D a ten murek jest przezroczysty :D i słonce dochodzi ;] tylko ze my mamy dyzo smieci teraz w kosmosie :( bo jakies zjebane satelity se latja i inne gowienka :(
Magnus - Pon Maj 19, 2003 3:02 pm

Wszechświat jest duzy kilka gówienek nie zaszkodzi :wink:
Icer - Wto Maj 20, 2003 1:13 pm

no wkonu ktos dal fjny topic ! nie zaden kurwa problem tylko tak zagadeczka ... popytajcie sie facetów z fizy bo muj to idiota to wam mzoe wytlimaczy ..
Krsnick02 - Sro Maj 21, 2003 9:10 am

No skoro nie ma nawe "puzdy" no to qrde ten muerk bedzie o ile sie w przestrzeni kosmicznej nie skryszu :D
Kiler - Sro Maj 21, 2003 2:31 pm

ja jush wiem ;]
zjedza go mroovki!
u mnie jak ja zdjelem te podpoorki to mi mroowki po 10 milionach lat zeżarły :]

Krsnick02 - Sro Maj 21, 2003 4:37 pm

Kiler a od kiedy mrowki beton zrą ? czy ty moze jakas nowa teorie ewolucji wymyslasz :D ?

PS: Kazda teoria mile widziana, a noz widelec cos fajnego sie znajdze :D

Kumanus - Sro Maj 21, 2003 8:03 pm

dosyc ciekawe to jest ale ... ja mam malo wyobrazni.
Ale troche jeszcze dziala i wydaje mi sie ze :
1 skoro ziemia sie kreci a "betonik" se stoi dokola to sie szybko szczasna (jesli nie bedzie tych podporek).
2 albo fajnie sie bedzie unosic dokola ziemi robiac zaslone przed ... odlamkami komet (alienami tez :D )
3. ziemia byla by mocniej przyciagana przez slonce (bo podobno slonce przyciaga ziemie ale ziemia krecac sie ma jakas sile odsrodkowa wzwiazku z czym utreymuje sie w stalej odleglosci) bo byla by ciezsza i by sie zderzyly.
Podsumowujac uwazam ze szybko bysmy zgineli (z powodu braq tlenu :P :D :lol: <zart>) tak czy owak.
ps co mnie to wogle obchodzi i tak bedze zyl nie wiecej niz 70 lat (czyli zostalo mi max 52) i nie dozyje niczego nadzwyczajnego (ew, wojna).
ps2 sorka za bledy ort. i stylizacyjne itp...

Icer - Czw Maj 22, 2003 6:04 pm

hm.. a moze lepij sobie zjesc grzybki jakies halucynogenne i murek od razu bez podpórek nawwt ze skrzydełkami ..:P
Kiler - Czw Maj 22, 2003 6:15 pm

dalej uwazam ze to systko przez mroovki.... one sa wszedzie...
tak jak matrix.... 8)
uciekajmy! :shock:

Krsnick02 - Czw Maj 22, 2003 11:06 pm

o_O ja nie widze zadnych mrowek... a nawet jak sa to je zdepcze, teraz ide spac i obudze sie gdzies w jakims statku pewnie i sie dowiem ze qrde to co wszystko tu sie dzieje to fikcja, ale o co chodzi przecierz ja wziolem zolta pigulke na sraczke a nie czerwony czy niebieska... :shock:
Kiler - Pią Maj 23, 2003 4:14 pm

jak wzieles zolta pigulke na sraczke to nie proponooje sie budzzić bo bedzie kuuuupa smrodu 8) :oops:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group