Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Coś nowego ....

-=ff=-alien3 - Pią Maj 16, 2003 4:19 pm
Temat postu: Coś nowego ....
:D

siemka :)

Mam małe pytanie , znudzony q2 i czekaniem (uuu jak długo ...) na q4
szukam nowej zabawki
chodzi mi o gre FPP, o dynamice q2 (wszelkie cs-y odpadaja ;) )
Wiec jesli ktos ma pozytywne doświadczenia z jakas gra tego typu to bede dzwieczny za wszelkie sugestie .. ziew
:D

Kiler - Pią Maj 16, 2003 8:15 pm

nie ma takiej, rewolucje ma zrobić chrome => czytaj na fpp.pl/chrome na stronie techlandu itd.
ma być zajebiście wyjebiscie zajebista gra stworzona przez polakow [tych co sie na tym znaja i pracuja glownie za granica]
ale nie ebdzie w klimacie ku dwa ;/
tak czy inaczej z innych gierek polecam:
Battlefield 1942 -=> jestes zolnierzem masz mase giwer [2 wojna] mozesz byc niemcami [tygrys itp] i z innych panstw
mozesz latac roznymi samolotami, wyskoczyc na spadochrnoie jezdzic samochodami [roznymi] na dzialku, za kirownica, jako pasazer, plywac, w czolgacg [roznych byc] wogole wszystko

druga sprawa, kontynuacja jednej znajlepszych gier: Need For Speed:
Hot pursuit 2 - scigasz sie wypasiony mi sportowymi samochodami, uciekasz przed glinami lub [jak jestes glina] gonisz, wzywasz helikoptery itd


Apache: Air Assault - fajny symulator smiglowca - robisz zadania

Tony Hawk's pro skater 2 albo 3 -=> jezdzisz na desce, wykonujesz mase trików [duże combo] za ktore dostajesz kase, zbierasz rozne gowienka, dostajesz [za tp co uzbierales] nowe kolka, deche, new mapy itd -=> fajne

i jeszcze GTA: Vice City -=> zajebista grafa, jestes gamngsterem kradniesz samochody strzelasz do ludzi uciekasz przed glinami -=> klasyka

To są w miarę nowe gry [gta vice city mialo premiere pale dni temu] a np tony hawk 2 bylo ze 3 latka temu ;p
te gierki ktore sa interesujace i godne polecenia
Szukam jakiejs fajknej bijatyki na pc -=> zna ktos jakas?

-=ff=-alien3 - Pią Maj 16, 2003 8:32 pm

hyhy man wiesz co to FPP ? ;)

w kazdym razie thx za dobre checi :..

vitez - Pią Maj 16, 2003 11:20 pm

Hm w FPP to ja akurat tylko w Q2 gram... myslalem troche nad RTCW czy MoH ale... dynamika nie ta :/

I tez czekam na Q4 :D

Btw a3 - czemu w forum ligi to napisales? :D

kaszub - Sob Maj 17, 2003 7:29 am

battlefield1942 +rome, moh + exp, vietcong :)

o ile rome nie wniosl prawie nic nowego (czekam na s.weapons) o tyle exp z mohy polozyl na kolana..tylko szkoda, ze taki krotki :( (epizody z kompanii braci jezeli ogladales)
vietcong - klimat, jak do tej pory nie widzialem zadnej gry aby miala taka muzyke, ogolnie ok :)

sorx za offtopic

brzoza - Sob Maj 17, 2003 4:33 pm

q2 forever... czekaj na q4 :)

w ostatecznosci polecam RtCW:ET (ma byc za darmo wersja MP teraz jest demo) nie ta dynamika i wogole jakos dziwnie sie chodzi .. ale nawet mozna pograc...

-=ff=-alien3 - Nie Maj 18, 2003 8:45 am

RTCW jest ok ;) może zagram znowu... nie ta dynamika ale ma fajny klimacik i dobra muzyke

w MoHa nie gralem ... spróbuje
thx za sugiestie

btw.
Vitez : przez pomyłkę :S

ROJTER - Nie Maj 18, 2003 8:26 pm

Witam

Jesli masz chetnych do grania po LAN'ie i dobre sprzety to polecam
Delta Force Black Hawk Down - szczegolnie tryb Flag Ball ;)
Jesli chesz solo pograc to fajny klimat ma Tom Clancy: Sprinter Cell
A do myslenia i refleksu FUN BOMBERMAN ... tylko sprzet tez trzeba updatowac do tego hihih
pozdrawiam

ROJTER

prie - Nie Maj 18, 2003 9:22 pm

a ja gram w pasjansa i chuj ;]
vitez - Nie Maj 18, 2003 11:06 pm

Cytat:
btw.
Vitez : przez pomyłkę :S


To mam nadzieje sie nie obrazisz jak przerzuce do ctf.pl ...

A co do gier jeszcze... ostatnio impreza byla u mnie to sie koledzy dziwili ze nie mam zadnych gier na kompie poza... Q2 :D

(w kolejce do zainstalowania i pogrania: Diablo2 LoD, Heroes 4, Civ 3, Call to Power 2)

brzoza - Nie Maj 18, 2003 11:08 pm

Cytat:

A co do gier jeszcze... ostatnio impreza byla u mnie to sie koledzy dziwili ze nie mam zadnych gier na kompie poza... Q2 :D


spoko impreza w takim razie byla .. i bylo 5 GB dup ? :)

;) ;) ;) ;)

kaszub - Nie Maj 18, 2003 11:37 pm

to rojter :)

Tom Clancy: Sprinter Cell - powiedz mi klimat cos jak Rainbow6 (planowanie przed "akcja", itp) czy raczej "zwykle" fpp gdzie chodzish, nie myslish za duzo i tylko shczelash ?:) bo widzialem tylko screeny a zajmuje 3cd wiec nie wiem czy warto?:)

Black Hawk Down - qrcze jestes chyba 11 osoba od ktorej slyshalem, ze to jest ok :) a moze to ten "polski klimat" tak nastraja :D :)

vitez - Pon Maj 19, 2003 2:12 am
Temat postu: offtop
Cytat:

spoko impreza w takim razie byla .. i bylo 5 GB dup ? :)

;) ;) ;) ;)


Chyba nie znasz podejscia kobiet do gier... koledzy sie dziwili ze nie mam gier a kobiet to w ogole nie interesowalo :P

-=ff=-alien3 - Pią Maj 23, 2003 12:32 pm

Cytat:
by Rojter

Witam

A do myslenia i refleksu FUN BOMBERMAN ... tylko sprzet tez trzeba updatowac do tego hihih
pozdrawiam

ROJTER


kurcze dzieki roj
odpalilem pierwszy raz chyba od 2 lat Dyna Blasta :D
i gralem 2 godziny ;)


Zaraz zaczne sciagac to demko Bomber Fun
(1.7 GB, GF4, 256 DDR 0 chyba mi pojdzie ? :P )

PS. Z cafe podwędzilem Mohaa ;)

Kiler - Pią Maj 23, 2003 4:11 pm

ja tesh zassam pamietam jaka beke mialem z tej gierki ten dyna blast a pozniej wyszedl zwykly bomberman - cool ;]
w ta nowsza czesc mozna bylo grac w sieci i na informatyve w 5 osoob gralismyu - fgajnie bylo :D

Kiler - Pią Maj 23, 2003 4:15 pm

co do splinter cella to moim kumplom sie bardzo podoba dla mnie gierka denna ;/
jedyne co fajne to grafa..
blak hawk fajne jest
apache : allied assaulkt [symulatpor smiglowca] tesh fajny

[cth] - Pią Maj 23, 2003 6:10 pm

skad zassac tego FUN BOMBERa ? :S
Magnus - Nie Maj 25, 2003 12:04 pm

Ja polecam Gothica 2, świetna gra tylko szkoda , że nie ma multiplayera.
mero - Wto Maj 27, 2003 12:08 am

w sapera btyscie popykali :}
Kiler - Wto Maj 27, 2003 2:57 pm

jak sie kombinacje klawiszy wcisnie to w ciagu jednej sekundy na maksymalnej ilosci bomb wygrasz;]
;p
no chyba ze ktos mnie pobije.. ;p

ROJTER - Wto Maj 27, 2003 3:26 pm

Witam

Kaszub
Sprinter Cell - wlasnie skonczylem ... ale przyznaje klimat swietny, co do strzelania, to sa takie misje, gdzie mozna ladowac do wszystkiego, tylko z rozwaga bo ammo nie roznie w doniczkach, ale glwonie polega na tym aby wszystko zrobic jak najciszej. Gra BARDZO LINIOWA ale i tak mi sie spodobala ( o co u mnie bardzo trudno, dotychcas na dluzej niz 2 godziny zagoscilu tylko u mnie 4 gry, q2, cs, BomberFun i Delta Force Black Hawka Down).
DFBH - przyznam ze gramy max po 3 ( nie ma wiecej ludzi w dziale ;) ) ale zabawa jest i tak przednia .. przy 12 osobach i odpowiednim rodzieleniu zadan ... gwarantuje 100% pure funn.

pozdrawiam


[P] ROJTER


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group