Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - prezentacja

Icer - Wto Maj 20, 2003 1:19 pm
Temat postu: prezentacja
siema niewiem gdzie mialm ten topic zalozyc do obory sie nei nadawal !
mam tkai z deka problem musze zrobic praeznetacj na infe ale na zjebanych kompa mekintosz.. czy jka to sie kurwa pisze .. i w programie apple works chyba cos takiego i od huja pierdolenia mzoe ktros ma takie cos na dysku zeby mi podrzucic bo ta jest tez power point ale costam hujow odzila wiec prsoilbym o to jak ktos ma tako praezentacjealbo ma sprzeta takiego fajnego w domu i ma zrobiono moze akurat przentacje to proxilbym o kontakt .. szczaua!

vitez - Wto Maj 20, 2003 10:49 pm

Jesli znasz angielski to te linki moze cos ci pomoga:

http://t3.k12.hi.us/t301-.../newsletter.htm

http://www.hoover.rcsd.k1...structions.html


Jesli nie znasz angielskiego to... sie go naucz ;)


Edit:

Cytat:
do obory sie nei nadawal

Patrzac na twoj styl wypowiedzi i "kwieciste" slownictwo nadal uwazasz ze sie do obory nie nadaje? :P Bez tych "kurw" i "hujow" nie mogles napisac prawda? :/

cerberus - Sro Maj 21, 2003 7:04 am

Albo bys sie wysilil i sam cos zrobil...
Icer - Sro Maj 21, 2003 4:04 pm

vitez powiem którko pierdol sie ! a co ze cos niby cos napisze kurwa albo huj to co juz do obory sie ma nadawac ? eh to ty smieszny jestes .. ale niech ci bedzie ... a co angielskiego to znam moze nie zajebiscie ale dla mnie wystarczy ... a cybersus wiesz chetnie bym sam zrobil ale nie wiesz pewnie jak na tych kompach sie pracuje i niewiesz o co w tym pogramie chodzi ... w power poncie na 98 czy xp bym zrobil w 10 min to preznetacje..

btw. vitez dzieki za linki ale za reszte twojej wypowiedzi nie dziekuje ...

Icer - Sro Maj 21, 2003 4:08 pm

thc vitez za linki i za to ze sie wysylies i cos dla mnei zrobiles .. naprawde to doceniam ale ja wiem jak robic wsztko ale tam jest od huja pierdolenia myszka ma jedne przycisk ... i trzeba sie sporo bawic ...
a co do umieszczenia topicków to ok spoko bede wsyzskit umiesczal do obrory ze co niby cos mi sie zjebalo to juz do obory ze np. napisalem w topicku brzydkie slowo ? haha jestes narawde fajny lubie cie !

Krsnick02 - Sro Maj 21, 2003 4:36 pm

Icer uzekla mnie twoja historia :]

A tak na serio Icer troche kultury nie zaszkodzi, wiem ze czasem prawda boli, ale jednak to jest ogolne forum i przydalo by sie zebys nie bluzgal, tak bedzie fajniej 8)

vitez - Sro Maj 21, 2003 5:49 pm

Cytat:
a co do umieszczenia topicków to ok spoko bede wsyzskit umiesczal do obrory ze co niby cos mi sie zjebalo to juz do obory ze np. napisalem w topicku brzydkie slowo ? !


Nie wszystkie, ale jesli w swojej wypowiedzi zamieszczasz wiecej bluzg niz konkretnej tresci to troche sie taki topik nie nadaje do ogolnego forum... pomysl troche Icer - caly swiat cie czyta a internet nie jest taki anonimowy... a moze twoj dyrektor szkoly tez pogrywa w CTFa ? ;)

Jak zamiescisz takie bluzgi w oborze - nikt sie nie przejmie, jak na forum ogolnym - tylko sie osmieszasz takim okazywaniem braku wychowania (mimo ze tobie sie to wydaj bardzo "kuuul" tak bluzgac co drugie slowo :/ ).

Icer - Sro Maj 21, 2003 6:18 pm

no niech ci bedzie spoko no mzoe za duz otych bluzg ale nie mów mi ze wiecej bluzg niz konkrtenej tresci bo chodzilo mi o przezetacje a nie o bluzgi kazdy gklupi wie o co chodzi ..
a co do mego dyrektora to niewiem wiesz kiedys siezapytam ...moze i gra ale on niewie ze ja to icer...
i ja z siebie posmiewiska nei robie jak ty to napisales. .. i dla mnie nie jestes "kuuul" bluzgac ale bylem zdenerwowany i napisalem prare razy kurwa i pare hujów wcisnelem....
a pomysl toche vitez .. ty taki kulturalny ... nie bluzgasz jestes spoko koles ..nie osmiesasz sie... ale ludzie ciebie nie za bardzo lubia i jadą po tobie .. wiec wytlumaczm i o co tu chodzi ja pare razy poklnelem i jakos nikt mi z tego porblemu nie robi ... a ty kulutra i wogóle a ludzie sie ciebie czepiaja ... moze za byle co bo jestes poprostu vitez i ciebie sie czepiac trzeba ... no niewiem wes mi jakso towytlumacz... jak wytłumaczysz to postaram sie byc taki kutluralny i wychwany jak ty ... :P

Icer - Sro Maj 21, 2003 6:21 pm

o tygrys :D sorki nie zauwazylem twego postu.... jestem pod wrazeniem ... wiesz ostatnio jakos z tobo nie przeprowadzalem dyskusji ale widac cos sie zmieniolo .. vitez bierz przykld z tygryska kulturalnie napisal ... i git a ty zaraz cos jescze oddasz i wychodzi ze sie przyperdlasz ... ale ok postaranm sie pisac kulturnie i ten mi awet post udał !
btw. sorki za "przierdalasz ale jak na mnie to jest i tak niezle "

FireBird! - Czw Maj 22, 2003 12:44 pm

Jak dla mnie to powinienes pojsc na korki z polskiego, przeczytac 2 razy i poprawic to co napisales zanim "klikniesz wyslij", bo tych bzdur nie da sie czytac.
Icer - Czw Maj 22, 2003 1:50 pm

a jak dla mnie to jestes idioto i jak ci sie nie podoba to nie czytaj ! to nie obowiązkowe... a korki to masz na imie !
kaszub - Czw Maj 22, 2003 6:16 pm

jeshcze jedna kurwa poleci i topic laduje w oborze, na serio nie da sie tego czytac
Icer - Czw Maj 22, 2003 6:19 pm

to co ja zrobie ... chialem dobrze tylko sie dowiedziwec czy ktos ma preznetacje i jak zawsze sie konczy tak ze ktos po kims pojedzie ale cos zrobic niekótrzy tak lubią !
Kiler - Czw Maj 22, 2003 6:23 pm

dalej uważam że powinien być regulamin i banowanie, na fb nie ma balaganu i jest fajnie ;]
tutaj tesh moze byc fajnie ;]

Icer - Czw Maj 22, 2003 6:36 pm

no wsumie kiler masz racje ale wiesz ile bybylozamieszania zeby np taki vitez mial mozliwosc banowania ?
[cth] - Czw Maj 22, 2003 10:09 pm

Icer :o wez wyluzuj troche z tymi kurwami ;] i literowki wez poprawiaj bo kupowato sie czyta taki szit :lol:
Krsnick02 - Czw Maj 22, 2003 11:40 pm

Hyh fenomen Vitez glownie opiera sie na tym ze pelno graczy to dzieci/mlodzierzy ktore/a lubi/a se przyjarac i czuja sie mocniejsze i doroslejsze do tych co juz dojrzeli i moga uwazac sie z adoroslych, ja osobiscie raczej nie czyje sie zabardzo doroslego ale to nie o to chodzi, chodzi o to ze Viteza dzieci nie szanuja bo ma zasady i sie ich trzyma, stara sie dla sceny, ale co z tego oni maja to w dupie, oni sa wazniejsi itp, nie zdziwie sie jak zaraz jakis "dekiel" zacznie sie mnie czepiac bo bronie Viteza, nie nikogo nie bronie poprostu wiem swoje, ani go nie lubie ani lubie, jest spoko i jezeli mi nie brozdzi w mojej piaskownicy i nie rozdeptuje babek z piasq to nic do niego nie mam (dla dzieci i malorozumnych to byla przenosnia, jak nie wiecie co to to idzcie do szkoly zamiast lazic po disco, chlac browar, jarac trawe czy cos jeszcze innego).

A co do ciebie icerq to ja taki kulturalny zawsze jestem o ile nikt sie mnie nie czepia o byle gowno.

Prosba do adminka Zelusia misia mojego :], zamknij ten topik bo juz nie jest na temat, nie mowie nic o kasowaniu niepotrzebnych postow, co bedziesz chcial to zrobic, ja tam sie wtracac nie bede bo tylko mnie te forum obchodzi co zeszloroczny snieg, ale zagladam bo czasem cos mozna sie dowiedziec i to nawet czasem cos ciekwaego jest :shock:


EOOT (to nie to samo co EOT wiec sie ludziki nie pomylcie ;) )

Icer - Pią Maj 23, 2003 3:28 pm

no ja tez jestem za zamknięciem ... bo nir ciekawie sie zrobiło ..:D
kaszub - Pią Maj 23, 2003 5:33 pm

ostry regulamin nic nie da :) nie raz to przerabialismy z reczna autoryzacja wlacznie, wystarczy tylko odrobina samodyscypliny i uszanowanie innych, bo jednak jakby na to nie patrzec mieso w nadmiarze jest na prawde ochydne

topic zamykamy na prosbe

ROJTER - Wto Maj 27, 2003 3:33 pm

Witam

Icer nie znam programu o ktorym mowisz. Ale prawdopodobienstwo tego ze to co napisze ponizej bedzie dzialac jest jakies 85%.
1. odplasz program
2. File -> New
3. Insert -> Text ... tutaj wpisujesz tekst
4. Insert -> Image (moze byc picture, zalezy kto to pisal) ... wskazuje na obrazek
5. jesli chesz aby tekst zmienil czcionke, kolr lub wjezdzal na strone to .. klikasz na tekst potem PROPERITIES i wybierasz to co chesz
6. analogicznie jak punkt 5 tylko w odniesieniu do obrazka
7. pokazuje Panu badz Pani z informatyki i masz 6
8. potem plik do kosza i posprzatane

Latwe prawda ?

pozdrawiam

[P] ROJTER

PS: Zagadka ... dlaczego Macitonsh to komputer dla ograniczonych ludzi ?





bo ma myszke z jednym przyciskiem ;)

Icer - Pon Cze 02, 2003 8:35 am

hehe thx rojter ... ale juz po problemie dostałem 5 za tą prezentacje .:P
chodzilo mi o to zeby ktos mi jakąś podrzucil .. bo na mekitoshach trudnij sie robi tzn nie trudniej ale wiecej pierdolenia sie ..
było mineło .. wiec the end this topic !

C0MAND0R - Pon Cze 02, 2003 1:27 pm

No i bylo by spox jak by taki 'Vitez' mogl zbanowac takiego 'Icer'a' i nie bylo by takiego bluzgania. Teraz to ten topic nawet do obory sie nie nadaje. Do polskiego sejmu bardziej pasuje (:p), a ty jestes wcieleniem leppera. Fajnie jest jak wszyscy sie lubia i nie jedzie.

Ludzie !! 'Kultury troche, kultury !!' (C) Andrew Lepper

C0MAND0R - Pon Cze 02, 2003 1:29 pm

Cholera, nie zauwazylem, ze ten topic ma jeszcze druga strone :? Jak mozna teraz usunac swoj post?
vitez - Pon Cze 02, 2003 10:34 pm

Nie mzoesz, chyba ze topic trafi do Obory, tam juz mozna (?) usuwac psoty... btw... kto to jest Comandor? :shock:
Icer - Wto Cze 03, 2003 7:01 am

a wescie sie o demnie odpierdolcie topic byl zamkniety i był juz spokój to znów komus sie nudziło .. bosh
C0MAND0R - Wto Cze 03, 2003 1:49 pm

[quote="vitez"] ... btw... kto to jest Comandor? :shock: [/quote]
Nowa twarz :)

czemu cytowac nie mozna ?

cerberus - Wto Cze 03, 2003 2:52 pm

a ja tak sobie mysle, ze Icer chcial tylko na latwizne pojsc i bzdury zaczal pisac o macach i o wolnych kompach czy jakos tak... Dla mnie to on pojecia zielonego nie ma o kompie - oprocz quake, jak odpalic, i jak grac.. To taka podpucha... Chlopaki, nazywam sie icer i jestem mistrzem programowania. Pani z infy zadala mi zadanie by napisac program bla bla. Ale jakos tak sie zlozylo, ze nie mam czasu - podrzuccie mi go pliz! O, zapomnialem dodac, ze obsluga maca w naszej szkole to koszmar... Ja bym mogl go sam napisac w 5 minut, ale jakos tak lepiej bedzie, jak ktos mi go podrzuci... HAHAHAHHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
vitez - Wto Cze 03, 2003 10:47 pm

Cytat:

czemu cytowac nie mozna ?


Mozna, tylko "pic to trzeba umic" ;)
A dokladniej - skasuj znak rownosci i nick zostawiajac samo 'quote' a zadziala , niestety nie pokazujac kogo cytujesz :/

Icer - Sro Cze 04, 2003 2:24 pm

cyberjus siorbaj pysiora lajo glupia chcialem tylk osei dowiedziec czy ktros ma prezentacje ze nikt nie mial to trudno zorbilem sam a ze cos ci nie pasuje to jebie mnie to ... nie pasuej ci to sie nei wpisuj ..kurwa zjebie ty
C0MAND0R - Sro Cze 04, 2003 2:42 pm

Cytat:
A dokladniej - skasuj znak rownosci i nick zostawiajac samo 'quote' a zadziala , niestety nie pokazujac kogo cytujesz :/

A admin tego forum nie moze tego zmienic ?

Kiler - Sro Cze 04, 2003 6:24 pm

moze ale [jak zawse] ma zawał pracy, :
- reszta sie przyzwyczaiła
- to nie fb :D :P ;]
michalq badz dzielny ;]

C0MAND0R - Sro Cze 04, 2003 6:47 pm

Mow mi po xywie, nie po imieniu ok ?
:D

cerberus - Czw Cze 05, 2003 3:19 am

Ajser zablysnal swoja elokwencja... Tak na marginesie, ciezko jest czytac Twoje posty, bo robisz dzieciece bledy w pisowni... A zjebem to Twoj tata jest, bo cie splodzil zapewne z gorskim kozlem...
Icer - Czw Cze 05, 2003 2:15 pm

juz ci mówiłem z 3 razy łajzo jak ci sie nie podoba to sie tu kurwa nie wpisuj niedojebie... a ze śpisz ze swoim ojcem i lubisz jak cie dotyka to nie moja wina !
cerberus - Czw Cze 05, 2003 5:14 pm

Nastepnym razem pomysl zanim cos napiszesz dziwko...
Icer - Pią Cze 06, 2003 3:33 pm

pomyślałem ... dziwa to masz na imie !
cerberus - Wto Cze 17, 2003 1:59 pm

ciezki przypadek mutanta...
Icer - Wto Cze 17, 2003 2:05 pm

miło mi ze tak o sobie mówisz.... naprawde ciesze sie ..
KaZmI - Sro Lip 09, 2003 5:37 am

nie czytałem all ale icer miazdzy :D
cyt icera
"juz ci mówiłem z 3 razy łajzo jak ci sie nie podoba to sie tu kurwa nie wpisuj niedojebie... a ze śpisz ze swoim ojcem i lubisz jak cie dotyka to nie moja wina !"
on ma coś z głowa ten koleś?
ze go nie zabanowaliscie jeszcze
n/c

Icer - Pią Lip 11, 2003 7:43 am

z głową .. to chybau ciebie jest nie dobrze .. przeczytaj a póznij sie wpisuj ..
Grzdyl - Pią Lip 11, 2003 4:48 pm

Icer... Dzieciuchu...

Zyczliwa rada...
Jezeli nie chcesz podzielic losow cerberusa to zastanow sie co chcesz napisac... Mamy dosc hamstwa na serverach a ty jeszcze na forum rzuczasz wulgaryzmami na lewo i prawo... To ze potrafisz kogos wyzywac o niczym dobrym nie swiadczy...

Tylko zle o Tobie... I nie wyjdaje mi sie zeby to bylo odosobnione zdanie...

Icer - Sob Lip 12, 2003 10:56 am

grzdyl .. ten temat byl juz dawno zakończony .. nie moja wina ze komus sie nudzi zeby cos na mnie napisac .. ja zakonczylem ten temat i tyle ..
KaZmI - Sob Lip 12, 2003 12:09 pm

[quote="Icer"]z głową .. to chybau ciebie jest nie dobrze .. przeczytaj a póznij sie wpisuj ..[/quote]
no własnie przeczytałem i wkleiłem ...
duzo na tym forum nie siedze ale gdize widziałem twoj post to był bluzgi

Grzdyl - Sob Lip 12, 2003 4:11 pm

kazmi cii bo sie znowu zacznie :)
Icer - Sob Lip 12, 2003 9:21 pm

to widac widizles tylko te złe ...bylo duzo normalnych
Kiler - Nie Lip 13, 2003 9:05 am

:idea:
skonczmy temat :!:
:wink:

Adolf - Nie Lip 13, 2003 9:14 am

Kiler - "skonczmy temat" to bylo motto poprzedniego forum, gdzie tygrysek czy tam jezusek zamykali temat jeden po drugim. Wiec siedz cicho i nie wypowiadaj tych slow za glosno !
Kiler - Nie Lip 13, 2003 3:23 pm

oka, cii...
szyna^ - Sro Lis 19, 2003 3:48 pm

Adi jedziesz!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group