Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

turniej - Turniej odwolany.

Krsnick02 - Pon Maj 26, 2003 10:11 am
Temat postu: Turniej odwolany.
Nie wiem czy to was zainteresuje, ale turniej jest odwolany. Wiecej info na stronie turnieju: turniej.rulez.pl
omen - Pon Maj 26, 2003 1:59 pm

eeeeeeee ;<
vitez - Pon Maj 26, 2003 3:19 pm

Zes nastraszyl... ale to tylko ten termin odwolany.
Pocieszmy sie tym:
"Prawdopodobnie turniej bedzie na koniec wakacji (pod koniec sierpnia)"

Icer - Pon Maj 26, 2003 5:36 pm

ej nie walcie w huja ... chciaz na poczatku sierpnia ... a nie na koniec a z reszto aby był a ze na koniec wakacji to niech wam bedzie
szyna^ - Pon Maj 26, 2003 7:34 pm

Co Wy odpierdalacie :/ wszystko juz poszlo sie jebac :/ mial byc na koniec lipca fakkkkkkkkkkk!
Krsnick02 - Wto Maj 27, 2003 2:20 pm

Mial byc ale nie bedzie i tyle, jak chcesz vamp to rob, ja tobie nie zabraniam, z mila checia wpadne na turniej jako gosc/gracz a nie jako organizator, jak malo Ci powodow w tym newsie na stronie turnieju to moge Ci jeszcze pare poadac, chcesz ?
vitez - Wto Maj 27, 2003 3:16 pm

Cytat:
jak malo Ci powodow w tym newsie na stronie turnieju to moge Ci jeszcze pare poadac, chcesz ?


Ja na PM poprosze :P

Kiler - Sro Maj 28, 2003 6:38 am

a czo tam jak nikt do mnie nie pisze to i ja poprosze :D
-=ff=-alien3 - Czw Maj 29, 2003 12:52 pm

hyh jak dla mnie to bardzo pozytywna wiadomość, bo w sierpniu dopiero moge wziąść urlop z pracy.
Wiec ustalcie szybko date, zeby mozna bylo ustalic (mam tylko 2 tygodnie)

Ps. Chyba że nie przyjadę na 3 turniej z rzędu i Tygris mnie zapier* :D

Krsnick02 - Pią Maj 30, 2003 10:16 pm

Alien jakby to powiedziec, juz jestes martwy :twisted:
Kumanus - Pon Cze 02, 2003 4:20 pm

skoro ten turniej jest przesuniety to gdzie ma byc (niby) ?
Kiler - Wto Cze 03, 2003 6:12 am

kumanus:
gdzie - jak tygrs z jezusem beda organizowali t opewnie dalej w tym samym miejscu
kiedy - później ;]

Icer - Wto Cze 03, 2003 7:03 am

a gdzie ma byc w B-stoku oczywiście ! bo u nas jest fajnie ! :D
Kumanus - Wto Cze 03, 2003 8:23 pm

fajnie ? zajebiscie .. ja mam do was 7 h pociagieem co kosztuje mnie k 80 zyli (tam i spowrotem) .. wiec wcale nie najlepiej ..
jigsaw - Wto Cze 03, 2003 8:27 pm

b-stok to koniec swiata :>
ja mam chyba najdalej...

Kribol - Wto Cze 03, 2003 9:14 pm

Stettin to chyba koniec swiata :>
ja mam chyba najdalej..

Tur!n - Wto Cze 03, 2003 10:37 pm

lublin, lublin panowie... to dopiero koniec świata...


eh takie "duze" miasto i ma centrale telefoniczne na korbke :P

Krsnick02 - Pią Cze 06, 2003 1:38 am

Po pierwsze ja nie powiedzialem ze zostal przelozony tylko ze zostal odwolany wiec bardziej go nie bedzie wogule juz wiecej niz bedzie wiec nie wiem o czym tu gadac, w tej chwili to zalerzy tylko i wylacznie od naszych checi (moich i jezusa).

Po drugie Jezeli wam nie pasuje miejsce czy cokolwiek innego to zrubcie sami turniej, nikt wam nie broni, latwo jest nazekac i krytykowac, trudniej robic, jakos nikt sie nie pytal czy ja i Jezus nie bylismy stratni na tych turniejach, no moze pare osob ktore widzialo rachunki wiedzialo ze bylismy na minusie po tych turniejach, a wy co ? paru powiedzialo dziekuje szczeze, reszta nazekala na cos lub starala sie pojechac zazwyczaj po mnie bo mnie nie szanuje poprostu i tyle, osobiscie ta cala scene q2ctfa mam w dupei ale to tylko moja skromna opinia. Jezeli Jezus bedzie robil turniej to mu pomoge, jezeli nie bedzie robil to nawet palcem nie kiwne zeby go zrobic dla was.

To chyba wszystko co powinniscie wiedziec na ten temat bo i tak pewnie to zlejecie bo kto by sie ze mna liczyc przecierz to wy jestescie najzajecistsi i wy wiecie co jest dobre, co zle, kto jest fajny, kto nie itp itd...

Jezus - Sro Cze 11, 2003 2:59 am

Witam ...

Prosilbym o nie czepaianie sie Tygrysa, ze turniej odwolany czy przesuniety. Bo to wszystko moja wina.
Powody:
1. Niechec
2. Lenistwo
3. 0 wyrozumialosci z waszej strony
4. Same rzadania 0 pomocy
itd ...

Jakos nie zabardzo mi sie chce sluchac i czytac co zle. Czemu bialystok, dlatego i wogole. Czekam juz dlugo na turniej w innym miescie, ale sie nei doczekam, bo moja kariera sie konczy ....

p.s. Papa ...

Krsnick02 - Sro Cze 11, 2003 10:17 am

Ta Jiza calkowicie prawde mowisz. Zgadzam sie z toba we wszystkim co napisales w poscie powzyej.

PS: papa... (c)Jiza:D

Icer - Czw Cze 12, 2003 1:39 pm

a tam jezus mówisz zie sie nei podova innym miejsce i wogóle jak im sie nie podba toniechnie przyjezdzaja jak nikt inny w inym miescie nie umie turniej uzorganizowac to trudno ... przez 3/4 ludzi grających w q2 to z białego ... jak juz wam teraz sie nei chce to zróbcie chociaz w sierpniu ..
Krsnick02 - Sob Cze 14, 2003 8:11 pm

Icer ale tu nie chodzi tylko o checi, checi by byly jakby ludzie wdzieczni byli, a nie czepiali sie coraz o cos innego, szczegolnie mnie, nie chcem robic z siebie jakiegos meczennika czy cos. Przypomnij se jak sie mnie ludzie po ostatnim turnieju czepiali, a to ze muza zla a to ze im kompy wylaczalem bo nie chcieli zejsc jak prosilem prosilem. Nie pomysleli ile mnie i jiza to nerwow kosztowalo. Niektorzy wiedza ale co z tego oni nie narzekali, cieszyli sie ze byl turniej.
Icer - Nie Cze 15, 2003 8:30 am

ale tygrys pomysl kto by nie zrobil turnieju to i tak by ludziom nieodpowiadało ... no ale jak teraz nie bedzie turnieju ... to tygrys moze beda was prosic zebyscie zrobili ...:P
Krsnick02 - Nie Cze 15, 2003 4:28 pm

Icer nie chce mi sie juz na ten temat gadac, turnieju nie bedzie i tyle. Jak bedzie to sie o tym dowiesz.
Icer - Pon Cze 16, 2003 8:42 am

ok spoko ... ale fajnei by byl zeby chociaz pod koniec wakacji był ...
Krsnick02 - Czw Cze 19, 2003 8:05 am

Fajnie dla kogo ?

Eh niewazne koncze ten temat, jak bedzie turniej to sie pewnie dowiesz bo bedzie zapodawane.

Kiler - Czw Cze 19, 2003 11:30 am

tigrisq fiencej optymizmu :D
wakacje som
relax :D ;]
po grilluj troske
wypij co 3ba :]
nom
i pozniej pogadamy :p

Krsnick02 - Sob Cze 21, 2003 2:25 pm

Kiler ja wakacje mam od listopada zeszlego roku wiec mow mi jeszcze.
A co do optymizmu to daruj se bo jestem pesymista.

A grilowac to sobie pogrilowalem, dzisiaj z rana wrucilem do domq z zajebistym humorek, zalogowalem sie na tibie i zobaczylem ze kompletnie mi shakowali konto i zjebal mi sie humor.

Wiec o czym ty chcesz rozmawiac ? bedziesz mnie prosil zebym turniej zrobil ?

vitez - Sob Cze 21, 2003 5:11 pm

Cytat:
kompletnie mi shakowali konto i zjebal mi sie humor.


Tygrys... to tylko gra, tylko komputer... a zycie toczy sie dalej. Nie umrzesz od tego ze ci konto shakowali.
Jak sie tak przejmujesz takimi pierdolami jak konta na internecie (gier) albo bluzgi dzieciakow madrych tylko za oslona ekranu monitora to... wez sobie jakis polroczny urlop od komputera a zrozumiesz ze nie na tym polega zycie :P

Icer - Nie Cze 22, 2003 7:02 pm

ale vitez to pieknie napisałes LOL
Krsnick02 - Pon Cze 23, 2003 10:35 am

Vitez wiem ze to tylko gra i nie zalamalem sie przecierz psychicznie, wqrzylem sie jedynie bo stracilem to co pracowalem przez ostatnich kilka tygodni na tym koncie, bo stracilem rowniez postacie ktore tam mialem. Konto juz nadaje sie tylko do wywalenia. A co do dzieci zza monitora ktore tylko tak potrafia chojraczyc to nie przejmuje sie nimi bo leje na nich, ich gadki mnie nie ruszaja.

Cos jeszcze ?

Icer - Pon Cze 23, 2003 2:25 pm

i wszystko jasne ..:P
Kiler - Pon Cze 23, 2003 7:54 pm

Zrobilem se konto itp ale kurde nei fiem o co chodzi w tej tibie, moglbys po krotce wytlumaczyc poczatkujacemu graczu co robic ztym ludzikiem itp?
bo mam sie nim ruszac ale jak itp nei mam pojecia [podsytaw nei wiem]
a manual po angielsku ;p
please tigerq :]

Jimi - Pią Cze 27, 2003 3:39 pm

a Co ja moge powiedziec ... mialem zamiar wrocic na zabawe do bialego - pobawic sie - stoczyc kilka batatow i pojedynkow w q2 a tu HUJ ... :/ co moge wiecej powiedziiec ... szkoda ze nie wyszlo ... ale moze jak nie Jezus i Tygrys to moze ktos inny sie podejmie takiego wyzwania ... oczywiscie kozystajac z doswiedczenia ... pefnie " starszych " kolegow ...


---- deTox wroci ... :> ---- memento JImi -----

Icer - Sob Cze 28, 2003 8:42 am

ja mysle ze na koniec wakacji cos sie zorganizuje ...
Krsnick02 - Sob Cze 28, 2003 6:47 pm

Ja szczeze watpie w to, tymbardziej ze teraz zajolem sie z Mitosem FFC, musze se uporzadkowac kilka powaznych spraw, do tego wakacje to wakacje czas odpoczynq :P
Icer - Sob Cze 28, 2003 8:02 pm

a tam tygrys .. tylko marudzisz .. a koniec wakacji trzeba czyms uczcic .. najlepiej turniejem w q2!
Krsnick02 - Nie Cze 29, 2003 8:46 pm

Icer do ciebie dotrze w koncu czy nie ? turniej bedzie jak bedzie nam sie chcialo, jak chcesz to rob, z mila czecia przyjade jako gosc/gracz a nie jako organizator.

Skoncz w kolko to samo gadac, ma byc ma byc ma byc tak gadasz... ale co z tego jak twoje ma byc nic nie da.

Icer - Pon Cze 30, 2003 7:48 am

roger that !
Grzdyl - Nie Lip 06, 2003 4:48 pm

Icer... Przepraszam ze to powiem ale Ty chyba glupi jestes...

Tygry/Dzizi... Na pewno jest wiele chetnych osob do pomocy przy organizowaniu turnieju i spraw z tym zwiazanych... Kilkakrotnie oferowalem swoja pomoc... Fakt jest ze "mieszkam na koncu swiata" (Wroclaw)... Ale jezeli zechcecie cosik mauego zorganizowac to moge obiecac ze mozecie na mnie liczyc...
Najwazniejsza sprawa jest to zeby gracze z B-stoku (tak jak tygrys juz wczesniej powiedzial) ruszyli dupsko a nie siedzieli za ekranem monitorow i stukali palcami w klawiature... Umowcie sie w wiekszym gronie, usiadzcie na pifko i pogadajcie o organizacji... Prawda jest taka ze Wam powinno najbardziej zalezec (wszystkim a nie tylko Jezusowi i Tygryskowi) na zorganizowaniu turnieju w Bialym... Sporo ludzi z q2 tam jest i sporo mlodych ktorzy nie beda mogli pojechac w trase...
Dlatego ludziska zebrac sie w kupe i gadac ze "starszymi kolegami"...

Aloha...

Kiler - Nie Lip 06, 2003 8:14 pm

podpisuje się pod tym
Krsnick02 - Pon Lip 07, 2003 4:54 pm

Grzdylku daruj se my juz z q2 konczymy i napewno q2 nie bedzuemy turnieju robic, po ostatnim turnieju mam dosc tej sceny i ludzi do ktorych nic nie dociera, takie texty "zmierzcie sie" bla bla bla nic nie dadza bo juz byly pare razy.

Turnieju nie bedzie, wole se pojsc na piwo chocby sam niz dla tych ludzi cokolwiek robic...

Grzdyl - Pon Lip 07, 2003 5:20 pm

Tigri nie "zmierzcie sie" tylko "zbierzcie sie"... To jest duza roznica... :)

Tak tylko widzisz... Nie czytales uwaznie... To oni maja sie wziasc do roboty a nie Wy... Ale prawda jest taka ze nikt sie tym faktem nie zainteresowal... Czyli nici z turnieju w Bialym... :/ Dlaczego? Bo wszyscy chca miec wszystko podane na tacy... Gdybym mieszkal w Bialym to bym sie wzial za ta organizacje... :wink: Hiba... ;)

Krsnick02 - Pon Lip 07, 2003 5:30 pm

Grzdylq literowke zrobilem wiec sie nie czepiaj :P a co do organizacji to masz racje wszyscy, no prawie wszyscy chca miec all podane na tacy, dla wielu to byla dobra zabawa, bawili sie denerwujac mnie itd... mnie to tylko nerwy kosztowalo i kase w plecy ale co to kogo obchodzi najwazniejesz ze bylo fajnie teraz mozna sie poprzyczepiac dalej i pogadac jacy to my jestesmy zli, idzcie w chuj tyle wam powiem nie chce mi sie juz o tymgadac, koncze ten temat.

Pa.

vitez - Pon Lip 07, 2003 6:53 pm

A ja przycisne kiedys brzoze i moze w koncu bedzie cos w Wawie... ale to najwczesniej w pazdzierniku :P . Bo samemu mi sie nie chce organizowac a ostatnio jak sie widzialem z brzoza to on cos takiego sam zaproponowal... no nie Sosna? ;) Wypowiedz sie (wiem ze czytasz :P ).
Grzdyl - Pon Lip 07, 2003 7:28 pm

Hmm...
Wawa jest blizej i nawet moglbym sobie spanie zalatwic... ;]
Juz mi slinka cieknie...

Kumanus - Sro Lip 09, 2003 12:01 am

noooo duzo lepiej to brzmi :D :)
Krsnick02 - Sro Lip 09, 2003 3:42 pm

Brzmiec brzmi ale czy bedzie ? czas pokaze :P


Grzdylq nie zapominaj o mnie, jizie i steelu my terz chcemy miec fajny nocleg :D

vitez - Sro Lip 09, 2003 5:06 pm

U mnie w domu ze 3 osoby sie zmieszcza, z wlasnymi materacami/spiworami itp jeszcze pewnie drugie tyle...
Kumanus - Sro Lip 09, 2003 9:42 pm

po sporzyciu odpowiedzniej (podkreslam odpowiedniej - czyli nie za duzo ani malo) mozna spac wszedzie zeby ino mokro nie bylo :D
Krsnick02 - Sob Lip 12, 2003 2:26 pm

Kumanus po spozyciu czego odpowiedniej ? ilosci sie domyslam... ale czego ?
Grzdyl - Sob Lip 12, 2003 4:09 pm

oczywiscie ze mleka...
kumanus przeciez jest za mlody zeby pic ALKOHOL dozwolony od lat 18... ;]

Tygrys a co do mieszkania to nie ma problemu... Znam taki fajny karton kolo dworca :lol: ...

Kiler - Sob Lip 12, 2003 8:09 pm

a jest na kratkacg od wentylacji supermarketow?
bo inaczej to slaby karton ;/
nio chyba ze po marlboro [m-3]
a nie kawalerka;p

Krsnick02 - Nie Lip 13, 2003 12:52 pm

Grzdylq ja bede spal tak jak Aluu :D pod golym niebem ale nie bede robil tego co on :D
pH - Wto Lip 22, 2003 12:35 am

czytam te wypowiedzi czytam i dochodze tylko do paru wnioskow ... ktorych raczej nie bede tu przytaczal bo to nie ma wiekszego sensu chociaz moze ... wiec zaczynam :
ten post jest raczej adresowany do tygrysa
jezus organizujac turniej zrobil wiele ... wiele dobrego dla tych ktorzy grali graja w q2 i ktorzy przyjechali byli na tym turnieju - ach
pomagales ... dobrze to tesh trzeba docenic ale ..
skoncz wrescie pierdolenie ze uuu jaki ty jestes zmeczony ze to wszystko tak wyszlo ze jestes na minusie itp
jezus pewnie tesh tak mial i co ? i nic nei piszczal nie pierdzial raz powiedzial ze to dla niego sie nie oplaca i nie wie czy bedzie robil next razem takie cos to bylo raz moze dwa a nie takie pierdzenie caly czas ze o maryjo jestem na minusie tyle sie napracowalem tyle zrobilem
robiles to bo miales na to ochote zrobiles to i okey koniec tematu
jezeli nie masz chceci aby robic next turniej to napisz to raz i koniec a nie co ktorys post to twoje zale ze oo tak i tak raz napisales wystarczy
nie pisz chociaz ze az tak ci zle ze zostales normlanie skatowany psychicznie przez tych ktorzy byli graczami ... bo az zal dupe sciska
za to jak sie zachowywales powinni cie zjechac ze trzy razy mocniej to jest moja taka osobista uwaga
prosiles o wylaczanie komputerow ? to wygladalo troszeczke inaczej z tego co pamietam ... ja nawet nei widzialem kiedy wtyka zostala wyjeta podczas kopiowania ale co z tego przeciez tak mozna
zostales zjechany bo na to zasluzyles i to wszystko
powiedz mi czy ktos jechal jezusa ? nie bo on byl good w stosunku do wszystkich pomagal a jak cos nei tak bylo to mowil to robil to nomlanie a nei po hamsku tak jak robiles to ty ...
jezeli ty wielki mistrzo lekcewazysz to wszystko co mowia do ciebie ci zli ... to dlaczego na ktoryms turnieju tak sie zdenerwowales ze zaczales krzyczec na cala gebe gdy cos tam do ciebie mysza mowil ... to jakies dziwne objawy


tylko nie pisz zaraz dzieciaku szczeniaku ile ty masz lat itp ... bo mam lat ile mam widze i potrafie wyciagnac wnioski ;o a to ze masz wakacje od pazdziernika to swiadczy tylko ze albo jestes taki dobry w szkole albo przeciwnie ale tego nie wiem ;D cya

Krsnick02 - Sob Lip 26, 2003 8:07 am

Wiesz co ci powiem, powiem ci ze nie znasz calej prawdy, nie ja jestem na minusie tylko ja i jiz, co do wylaczania kompow to wylaczac bez slowa po tym jak przez 1 dzien nie skutkowaly prosby bo co to nie ja ja nie zejde bo ja chcem siedziec, takie myslenie mnie wlasnie denerwowalo i prosba nie skutkowala, kolejna sprawa to mysza i scorpion na 2 turnieju wqrzali mnie dlatego sie na nich wydarlem, ciekawe czy ty bys sie nie wqrzyl jakby zaczeli ci przeszkadzac kiedy jestes zajety czy grasz, bo mnie to napewno nie cieszylo, nie bede cie wyzywal od tych i owych bo to by nie mialo sensu, a jak cos ci sie nie podoba to nie czytaj, to jest wolny kraj. Pozatym jak taki madry jestes to zrob turniej to bedziesz wiedzial co to sie bo puki tego nie zrobisz nie bedziesz wiedzial co to jest zrobic turniej i meczyc sie dla niewdziecznych ludzi (of cors nie all sa niewdzieczni).
ryq - Sro Sie 06, 2003 6:52 pm

jazda :D
Icer - Czw Sie 07, 2003 7:23 am

no puch ... masz calkowito racje ... do jezusa nikt sie nie czepial jak mial problem to podszeld iporzmawail .. a widoczniwe tygrys z topo porozmawiac sie nie da ... ty myslisz ze zorganizowales turniej to ty jestes boss i trzeba ciebi sluchac .. zebys powiedzial cos zartem spokojnie bez nerwów odzywal sie z szaccunkim do innych to bylo by inaczej .. pomysl troche a nie ty od razu ze all cie nie lubią .. i tyle .. to zastanów sie troche czemu cie nuie lubią .. moze to twoja pierdolona wina ??
Krsnick02 - Czw Sie 07, 2003 6:46 pm

Icer wiesz co nie bede juz wiecej pisal bo i tak prawdy nie dojrzysz bo masz aka a nie inna opinie o mnie, co z tego ze wiele zeczy ktore ludzie mowia sa wyssane z palca, ale co z tego ty im wierzysz bo ich lubisz.

Zegnam, chcesz se turniej to rob go sam, mi i dla jezusa nie chce sie robic dla niewdziecznych ludzi, my sie meczymy a wy sie czepiacie. Zal dupe sciska.

Icer - Pią Sie 08, 2003 8:11 am

ej tygrys toz ci kurwa pisze 3 raz do huja ze do jezusa sie nie czepia nikt czepiają sie do ciebie .. i mają q temu jakis powód ! ej tygrys a powiedz mi szczeze czemu ja mam ci wiezyc niz np. dla takiego pucha którego znam juz sporoczasu ..a ciebie wogóle nieznam i wszyscy na ciebie jadą co do turnmieju a ty mósz ze wyssane z palca ... chyba ty jestes wyssany z palca ..
Krsnick02 - Pią Sie 08, 2003 11:27 pm

Icer nie bede tego kontunowal bo musialbym sie znowu powtorzyc a ty i tak bys tego nie zrozumial.

Znudzilo mi sie wyklucanie z ludzmi ktorzy czesto nie maja racji.

KaZmI - Sob Sie 09, 2003 9:03 am

do jezuza sie nei czepiali bo jest sa duzy :D :D
Krsnick02 - Sob Sie 09, 2003 5:04 pm

:D Kazmi czy ja wiem, moze przez to jego oczko w kolorach teczy.
szyna^ - Pon Gru 01, 2003 3:02 pm

Pozdro dla Chesa :*
No ale ten turniej to jednak moglby byc ,... tak bez w chuja ciecia ;D chce znow zobaczyc ludzi ;] wypic z nimi ,"zapalic", pogdac, pogadac! ;]

Jezus - Pią Gru 05, 2003 7:01 pm

Ferie ?
ryq - Pią Gru 05, 2003 7:11 pm

no w Wawie ma cos byc :D
chrom - Sro Sty 07, 2004 3:32 am

Mojim zdaniem lepiej w bialym zrobic ja mam dopiero 14 lat i do wawy bende napierdalal kurwa jak rodzice pozwolol a w bialym od huje ludzi z ctf siedzi




ps. KTO ZORGANIZUJE W BIALYM :roll:

[M]utique - Sob Sty 24, 2004 1:37 pm
Temat postu: hehe
No chrom odważny jesteś.... 14 lat... Wyrazy szczerego podziwu! :lol:
Ale tak na prwade to dobry pomysł (jak na to wpadłeś?? ja tez tak chce! :lol: ).

Kiler - Sob Sty 24, 2004 1:51 pm

bialy bialy a moze gdańsk?
tez od zajebania ludzi w 3miescie jest ;s
huja - jest wawa i tyle a jak chcecie gdzie iendziej to zorganizujcie
boshe...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group