Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Original Q2 !!!

Kiler - Czw Cze 12, 2003 6:20 pm
Temat postu: Original Q2 !!!
Quake2 W CD-ACTION - 2003-06-10 08:40:00

W czerwcowym wydaniu CD-ACTION pojawi sie plytka z pelna wersja quake2 !!

Nie zastanawiajcie sie dlugo tylko marsz po orginalnego q2 ! Na takim jest duzo lepszy aim :)

---
Newsa wyslal LooKaZ

Źródło: http://q2.anomal.org/


No chopaki/Dziefczynky już jutro [przynajmniej w gdansku] bedzie to wydanie ja chociaż amm swojego q2 na cd to kupuje bo wiecie oryginal to oryginał :D
Cowy o tym myślicie?
p.s w tym cdaction ma byc o saze quake od q1 do q4 [more..: www.cdaction.pl]

Icer - Czw Cze 12, 2003 6:41 pm

i czym ten orginal q2 sie rózni od mego pirackiego .. .tym ze bede mial płytke roginalną ? eh nie mam na co hajsu wydawac to na orginalnego q2 ...aj kirel ja ktycos napiszeszz to nieiwem czy mam plakac czy sie smiac.
vitez - Czw Cze 12, 2003 7:02 pm

Tym ze jak ci kontrola z izby handlowej (?) wjedzie na chate sprawdzajac oryginalnosc systemu operacyjnego i programow to przynajmniej quaka bedziesz mial oryginalnego :) (ja mam , i wszystkie inne gry, tylko system operacyjne ... taki sobie legalny :> ).

Poza tym to przywilej dla fana q2 miec prawdziwa oryginalna wersje.

Icer - Czw Cze 12, 2003 8:04 pm

a przestan vitek kot ebdzie do mnie przyhcodzil isprawdzal czy mam orgninalnego q2 ... ja na swoim kompi nic nie mam orginalnego ...
a ze dla fana q2 fajnie meic q2 orginalne to sie zgadzam ... :D

Kiler - Pią Cze 13, 2003 6:16 am

no widzisz icer tylko o to chodzi!
oks za 10 min spadam do kiosku ;p

kaszub - Pią Cze 13, 2003 9:56 am

jest taka fajna zasada: cos ci sie podoba to zaplac za to
bedzie to najprostrza forma gratyfikacji tworcom/wydawcom tego produktu

wiem, ze zaraz rozpocznie sie burza o to, ze oryginalne rzeczy sa drogie i nie stac nas na to ale nie przesadzajmy.. to jest gazeta i nie sadze ze koszt gry jest masakrycznie duzy (sa szmiry, ktore kosztuja po 100 i wiecej zl), w q2 grash... a jak to powiedziales "fan powinien miec".. tak powienien, ja sam przez kilka lat mialem pirata q2 ale pewnego razu bedac w MM zobaczylem q2 i cos we mnie "peklo"...nawet nie zastanawialem sie tylko kupilem (na pewno byl drozszy od tej gazety, ale nie zaluje tych kilku piw mniej)

vitez to ja jestem lepshy, bo mam jeshcze kilka sztuk oryginalnych łindowzuf :D , ale na powaznie wyznaje zasade - _uzywam_ciagle_ to kupuje, bo mysle ze jest to zdrowa zasada, nie dlatego ze mam za duzo kasy, tylko dlatego ze nie lubie jak mnie ktos okrada (sam troche pisze).. wiec analogiczne jest to, ze ja nie kce okradac kogos, nie lubie myslenia "mi sie nalezy za darmo, bo oni maja duzo kasy to ich p* a mnie nie stac" - nie uzywaj, tak samo ktos na ulicy moze podejsc do ciebie i zabrac ci komorke, bo "cie wlasnie p*"

Adolf - Pią Cze 13, 2003 11:44 am

Jak wy sie mozecie wogole przyznawac, ze nie macie oryginalnego Q2 ? Gracie w ta gierke juz pare lat i gracie na piracie ? Tak kur** dziekujecie ID za Quake 2 ? No comments :/
Piratow trzeba tepic, bo kazdy pirat to lamer :/ Nie masz kasy, to nie graj. Idz do roboty i zapracuj sobie na przyjemnosc... Kocham swoje skrajne kur** poglady :/

Icer - Pią Cze 13, 2003 1:36 pm

eh adolf z dkea przesadziles. ...ja mysle ze mało osób ma orginalnego q2 .. wiec jak by kazdy ciebie sie posłuchał to by nikt nie gral ...
Kiler - Pią Cze 13, 2003 2:57 pm

kmm zel ma racje
Kiler - Pią Cze 13, 2003 3:23 pm

q2 nawet nawet wyglada
nie ma twardego opakowania
jest takie kartonowe gdzie som 4cd [miedzy innymi q2]
w srodku gazety macie okladki do tych gownianych gier no i do q2 tesh :D
i na przod i na tol okladka
zapakowalem sobie i leży na pulce :D
bede codziennie wycieraU z kurzu [nie tego ze szczecina :D ]
w środku gazety jest:
jedna strona wstep o sadze
1 strona o carmacjku i romero w ksiazce
jedna strona o historii idsoftware
jedna strona o q1
jedna strona o q2 [:/]
jedna strona o q3
i 2 strony o q4 [gupki :p]
i na koniec stronka o Qw + zakonczenie :]

UWAGA!!!
na plycie z q2 macie poradnik w pdf + acrobata 5
i patch 3.20 + ctf :D
także może nam graczy przybedzie :D
nie wiem czy slyszeliscie o grze CHROME

gra produkcji polskiuej zapowiadajaca sie zajebiscie, ma konkurowac z doomem 3 itp, zajebista grafa i te sprawy
http://chrome.fpp.pl

no i wlasnie w tym cdaction jest jej demko
Polacy gre robili a som tylko napisy tak gadajom [po angielsku :/
Ogólenie gra wciaga ale wymagania som niezle :D :}
no to chyba tyle :D

Icer - Pią Cze 13, 2003 4:13 pm

nie ptrzeba gazet kupowiac mozna kiler z twojej wypowiedzi wszystkiegosi dowiedziec ..
AL_BUNDY - Pią Cze 13, 2003 9:31 pm

a jezeli jest taka mozliwosc to ja poprosze o skana tego artykulu :)
vitez - Pią Cze 13, 2003 10:55 pm

Cytat:
vitez to ja jestem lepshy, bo mam jeshcze kilka sztuk oryginalnych łindowzuf :D, ale na powaznie wyznaje zasade - _uzywam_ciagle_ to kupuje,


Mi by nie przeszkadzaly oryginalne windowsy (masz moze Me? ;) ) ale... po prostu nie chcialoby mi sie instalowac... pol dnia stracowane :/ plus pare nastepnych dni na dogrywanie roznych sterownikow itp smieci, a tak mam ladnie przygotowanego ghosta, jak sie zwala to pare minut i na nogach.
A Q2 oryginalnego mam od... huh... 4 lat? :)

cerberus - Sob Cze 14, 2003 12:29 pm

ja sie zgadzam z icerem - po kiego wala mam kupowac q2 oryginala? To tak samo jak z windousem - uzywam go od kiedy kupilem peceta, ale nigdy nie mialem oryginauka. Uzywam, ale jakos mi nie idzie wylozyc 5 baniek z kieszeni na windoze. Jedno jest pewne: piractwo to nie kradziez. Jak by nie bylo np. pirata quake, to i tak oryginala bym nie kupil. To znaczy, ze ID software nie traci zadnej kasy - bo ja nawet nie byl bym potencjalnym klientem. Nie ma pirata - nie kupuje nic... Wyobrazcie sobie, ze ta nowa polska gra o ktorej Kiler gada (Chrome - na pewno jakis szit), ma takie zabezpieczenia, ze nie bedzie mozliwe jej skopiowanie. No to ja wtedy nie kupie tej gry. Czyli gdyby byl pirat, kupilbym pirata - w konsekwencji producenci Chrome nie traca kasy, bo i tak bym nie kupil ich szitu...
Kiler - Sob Cze 14, 2003 1:03 pm

[quote="AL_BUNDY"]a jezeli jest taka mozliwosc to ja poprosze o skana tego artykulu :) [/quote]
nie mam skanera :PPP


a co do plytki to:
Quake 2 od razu instaluje się z patchem 3.20 i z ctf'em :D
patrzcie na rysunek ==> http://kiler.quake2.org/q2fullzctf.jpg
myślę że to powinno ułatwić graczom grę w necie
szkoda że nei było lików do polskich stron z servami i typami gier sieciowych :/

kaszub - Nie Cze 15, 2003 1:41 pm

cerberus wybacz, ale juz dlugo nie czytalem na zadnym forum takiego steku bzdur i dziecinnego tlumaczenia problemu piractwa
wierze, ze nie pisales tego na prawde, tylko dla jaj.. bo to rozumowanie jest lekko mowiac chore i niedorzeczne (przynajmniej niedojrzale)

>go od kiedy kupilem peceta, ale nigdy nie mialem oryginauka. Uzywam, >ale jakos mi nie idzie wylozyc 5 baniek z kieszeni na windoze.

uzywash, nie zaplaciles - jestes zlodziejem, mash do wyboru darmowe OSy (cala gama linuxow, bsdkow, freedosy), nikt nie zmusha cie do uzywania komercyjnego produktu, uzywash = godzish sie samodzielnie na _wszystkie_ warunki na jakich rozpowszechniany jest windows w tym ten, ze za produkt nalezy zaplacic

> Jedno jest pewne: piractwo to nie kradziez
otworz sobie sklep z rowerami, ja przyjde do niego i ci wyniose jeden rower, zlapiesh mnie i powiesh do mnie "ty zlodzieju" a ja ci powiem "ugryz mnie w dupe, jestem piratem a nie zlodziejem" dam ci w morde i odejde sobie z pirackim rowerem

>Jak by nie bylo np. pirata quake, to i tak oryginala bym nie kupil. To >znaczy, ze ID software nie traci zadnej kasy - bo ja nawet nie byl bym >potencjalnym klientem.

jakby nie bylo np. twojego sklepu z rowerami to i tak roweru bym, nie kupil. to znaczy ze Peugeot nie traci zadnej kasy - bo ja nawet nie byl bym potencjalnym klientem

>Nie ma pirata - nie kupuje nic...
nie ma rowerow, jezdze samochodem lub pirace sobie inny rower np. komus z piwnicy

>Wyobrazcie sobie, ze ta nowa polska gra o ktorej Kiler gada (Chrome -
>[ciach]
>skopiowanie. No to ja wtedy nie kupie tej gry. Czyli gdyby byl pirat, >kupilbym pirata - w konsekwencji producenci Chrome nie traca kasy, bo >i tak bym nie kupil ich szitu...

w konsekwencji sam sobie zaprzeczyles bo napisales, ze jakby byl pirat to kupilbys pirata, czyli jestes zlodziejem, bo kupilbys kradziony produkt - a producenci chrome traca pieniadze, bo zamiast zaplacic im placish innemu zlodziejowi (paserka), ktory im nic nie placi za rozpowszechnianie ich produktu

czy to na prawde ciezko zrozumiec, ze piractwo nie polega tylko na tym, ze komus nie placi sie za "plytke"(bo tak bardzo czesto odbieram dziecinne tlumaczenia, ze to was "gowno" kosztuje, bo plytka to 1 zl a cena 100 zl, skad ta roznica)? kradniesh komus wlasnosc intelektualna, wiedze i bez wzgledu czy placish piratowi-zlodziejowi, czy sam sobie robish kopie czegos to jestes zlodziejem, bo kradniesh czyjas prace, tak samo jak kradnie sie komus patenty, rozwiazania itp.
ktos musial cos wymyslec, oprogramowac to itp i kce za to pieniadze, udostepnia ten produkt innym ludziom w zalozeniu - uzywash=placish, nie zmusha cie do uzytkowania danego produktu, to jest tylko i wylacznie twoj wolny wybor
ale w momencie, kiedy zdecydujesh sie na uzytkowanie tego produktu twoim piepshonym obowiazkiem jest zaplacic za to w sposob jaki to okreslil ten co wydaje dany program i kazde tlumaczenie "ze moja kopia nic go nie kosztuje" jest dziecinnym tlumaczeniem i pokazuje tylko nierozwiniecie intelektualne osoby, ktora w ten sposob argumentuje swoje dzialanie

to czy ktos uzywa piratow jest to jego wola, jednak jest to rownoznaczne temu ze okrada sie innych ludzi (programisci, wydawcy, hurtownie) i musi sie z tym sam godzic, jezeli nie przeszkadza mu bycie zlodziejem nie ma problemu, ale nie pozwole aby wypisywac tutaj takie absurdalne texty jak wypowiedz cerberusa (tym bardziej ze szkoda komus zaplacic 20 zl za oryginalnego q2, w ktorego gra sie od kilku lat - do kogos takiego mozna stracic szacunek, tym bardziej w jaki sposob argumentujesh swoj pkt widzenia, zebys tlumaczyl ze chodzi o kase i to jest za drogie, ze nie zarabiash itp... ale mowienie ze to nie jest "zlodziejstwo bo nikogo to nic nie kosztuje"... ile mash lat?)

(c) Adi, Piratow trzeba tepic, bo kazdy pirat to lamer :/ Nie masz kasy, to nie graj. Idz do roboty i zapracuj sobie na przyjemnosc...

Krsnick02 - Nie Cze 15, 2003 4:32 pm

Ja tam moge w kazdej chwili pojsc do supermarketu Makro i se kupic orginala w orginalnym pudelku :/ a licencje zakosze se z cafe :D choc nie jest nic warta juz ta licencja ale fajnie bedzie wygladac :D
cerberus - Nie Cze 15, 2003 6:06 pm

powinienes napisac tak kaszub: otwieram sklep z rowerami a ktos kopiuje moj rower (np teleportacja itp). no i co z tego? jak ktos by i tak nie kupil mojego roweru tylko ta kopie, to znaczy ze nie trace kasy. nie zrozumiales, kaszub. piszesz o peugeocie itp - to inny produkt. teraz uwazaj, napisze jeszcze raz: OTWIERAM ROWEROWY SZOP. KTOS ROBI IDENTYCZNA KOPIE MEGO ROWERU I SPRZEDAJE 1000 RAZY TANIEJ. KLIENT KUPUJE KOPIE ROWERU, TZN JA NIE TRACE KASY, BO KLIENT TEN BY NIE KUPIL MEGO ORYGINALA I TAK ...To takie ciezkie do zrozumienia ?
C0MAND0R - Nie Cze 15, 2003 6:47 pm

Kiler, jekiego programu uzywasz do robienia screenow ekranu ?
Kiler - Nie Cze 15, 2003 7:28 pm

wciskam guzik print screen
otwieram photoshopa, wklejam i zapisuje w gifie/jpg'u
to samo mozesz zrobic np w paincie [ciskasz print screena wchgodzisz do paint edycja/wklej/klikasz tak/plik/zapisz jako nazwapliku.jpg [bmp za duze jest]

C0MAND0R - Nie Cze 15, 2003 7:45 pm

dzieki :]
Tur!n - Nie Cze 15, 2003 9:19 pm

ja mam original q2 kupionogeo w dzien premiery w Polsce... bez multipla... zreszta siakis dziwny :p
kaszub - Nie Cze 15, 2003 10:44 pm

cerberus ile ty mash lat ?
Icer - Pon Cze 16, 2003 8:46 am

kaszub dobrze mówi ale jak zawsze cyberjus jest madrzjszy ... eh... ja mysle ze z 15 16 ma ...
cerberus - Pon Cze 16, 2003 9:43 am

trzynascie
cerberus - Pon Cze 16, 2003 9:44 am

i moja xywa to nie cyberjus a cerberus, analfabeto...
Kiler - Pon Cze 16, 2003 11:54 am

tak i tak gejofo ;]
Icer - Pon Cze 16, 2003 1:27 pm

małolacie ty ... jeden hu... i tak wiadomo o kogo chodzi ...a kiler masz racje :P
cerberus - Pon Cze 16, 2003 3:59 pm

ciagnij mi druta palancie...
Icer - Pon Cze 16, 2003 5:23 pm

palant to twój stary, bo cie zrobil ... zjebie ty ... nawet nei chce mi sie z tobo gównaiorzu rozmawaic ledwo od ławki odrosles a pyskujesz ... ciekawe jaki bys byl na real ...
cerberus - Pon Cze 16, 2003 5:26 pm

na real to bys mi moja dupe lizal i jaja podszczypywal...
B0rG - Pon Cze 16, 2003 6:55 pm

Cytat:
OTWIERAM ROWEROWY SZOP. KTOS ROBI IDENTYCZNA KOPIE MEGO ROWERU I SPRZEDAJE 1000 RAZY TANIEJ. KLIENT KUPUJE KOPIE ROWERU, TZN JA NIE TRACE KASY, BO KLIENT TEN BY NIE KUPIL MEGO ORYGINALA I TAK


BEEPOP, ten szlam z nory rzułwi ci zaszkodzil, bedzie trzeba zrobic lewatywe.

Kumanus - Pon Cze 16, 2003 8:01 pm

szczerze mowiac to q2 orginala moge qpic ale windoza nigdy .. windoz SUX! tylko ze all robione jest pod wlasnie niego wiec nie mam zbytnio wyboru a poza tym bill gates jest tak bogaty ze nie zalezy mu czy qpisz 1 jego plyte czy nie (tak sie mi wydaje)
B0rG - Pon Cze 16, 2003 8:24 pm

Cytat:
bill gates jest tak bogaty ze nie zalezy mu czy qpisz 1 jego plyte czy nie (tak sie mi wydaje)


no to zle ci sie chlopaku wydaje

jedz do chin, zabij chinczyka, przeciez jest ich ponad miliard, nic sie nie stanie (tak mi sie wydaje)

cerberus - Pon Cze 16, 2003 10:17 pm

borg, masz dziwne porownania - plyta kompaktowa i zabicie chinczyka... hahahahahha
Icer - Wto Cze 17, 2003 7:54 am

dziwne porównanie ale prawdziwe ... udowadnia jego racje .. a ty cyberdurniu 3maj picze...
B0rG - Wto Cze 17, 2003 9:22 am

Cytat:
borg, masz dziwne porownania - plyta kompaktowa i zabicie chinczyka... hahahahahha


ty no cerbi, jakie dziwne, wes sie zastanow, miliard to w pytke!!!
sadzisz ze ktos sie jorgnie jak jednego ujebjem?
sadze ze skoro ich jest miliard to ich istnienie moznaby porownac do istnienia plyty kompaktowej.

Kumanus - Wto Cze 17, 2003 12:01 pm

ale pomiedzy zabijaniem a kopiowaniem jest jakas roznica. wole krasc niz zabijac. za kradziez dostane 2 lata a za morderstwo 10 lat
cerberus - Wto Cze 17, 2003 1:40 pm

Wydawalo mi sie borg ze jestes madry, a nie kretynem. Mam nadzieje, ze zartujesz sobie z tych Chinczykow...
Co do ciebie Icer, to wydaje mi sie ze twoja ksywa udowadnia, ze jestes lodziarzem, czyli ciagniesz druty (a najlepszy i najsmaczniejszy dla ciebie to jest penis twego taty - o smaku zoltego sera Elementar). Najsmieszniejsze w tym topiku jest to, ze udowadnia niezwykla charakterystyke internetu - moge napisac stek bzdur o piractwie, a potem powstaje taka burzliwa dyskusja haha!!!
Kaszub - biedny chlopak siedzial pewnie cala noc by napisac swoje wypociny na ten temat...
Lodziarz - biedna ofiara krzyrzowki gorskiego kozla i twojej mamy... milosnik ciagniecia druta taty o smaku sera... Lepiej kup czipsy serowe palancie.

Teodor - Wto Cze 17, 2003 1:48 pm

Ja zgadzam sie z Kaszubem ze "piractwo" to kradziez - ale przyklady przez was podawane troche nie pasuja w tym temacie.
Wasze przyklady to zupelnie inne paragrafy - a co za tym idzie inne kary.

Piractwo - rozpowszechnianie oprogramowania w celach uzyskania jakiegos zysku - jest oczywiscie zle...
Ale z drugiej strony "nie stac cie nie uzywaj" nie odnosi sie do wszystkich przypadkow - chce uzywac jakiegos oprogramowania - musze miec Windows - czyli jestem zmuszony do jego zakupu...
Alternatywne OS'y... - niestety nie ma 2 OS'ow ktore potrafilyby to samo... i nie kazdy program ma swoje "zastepstwo".

Ja uzywam/staram sie uzywac jak najwiecej oprogramowania open source, freeware itp.

Cerberus ma jeszcze niestety podejscie smarkacza - w zyciu pewnie jeszcze nic sam nie zarobil a to co ma zawdziecza innym... Za jakis czas oczka sie otworza...

W cywilizowanym prawie wazna jest szkodliwosc czynu - w przypadku softu wyglada to inaczej niz przy rowerach *Kaszub czy morderstwie *B0rg.

Ciekawi mnie tylko czy kazdy soft w waszych kompiach jest legalny?

cerberus - Wto Cze 17, 2003 1:52 pm

zdziwilbys sie bardzo mocno teodor co ja w zyciu osiagnalem i ile kasy sam zarobilem :)
Icer - Wto Cze 17, 2003 2:08 pm

zarobiles cieakwe jak ? chyba pracowałes w agencji ..i starci panowie cie zapinali ... jestem naprawde zafascynowany twoimi osagnienciami cerbi .. jestes naprawde spoko koles ..
cerberus - Wto Cze 17, 2003 2:10 pm

morda lodziarzu... zarabialem bo tacy jak ty placili mi za lizanie moich jaj...
kaszub - Wto Cze 17, 2003 9:49 pm

cerberus, sprobuj keczupu podobno tesh niezle w kanal wchodzi

twoj login zostal usuniety za bluzganie i obrazanie innych na publicznym forum


btw
glupi jestes ale to jush nie moj problem :)

Kumanus - Wto Cze 17, 2003 10:34 pm

uzyl swej mocy :D
kaszub - Sro Cze 18, 2003 7:03 am

tak, posiadam taka "moc" i z ogromna radoscia jej uzylem :)
staram sie tego nie robic ale nie pozwole zeby jakis artysta-narkoman o przeroscie przysadki mozgowej od prochow robil syf na forum, tym bardziej ze to nie jego pierwszy popis

teodor: tak (na kazdym kompie) i uwiesh, ze rozumie ze ktos nie ma kasy na oryginalny soft bo nie zarabia lub ledwie co mu starcza na zycie ale nie rozumie jak mozna miec kase na wode i prochy, chwalic sie kazdemu ile to zarobilo sie a z drugiej strony nie stac na 5 $ zeby zaplacic za gre tlumaczac sie jakimis glupimi anarchistycznymi haslami o szczytnej idei piractwa oraz tym, ze nie jest to przestepstwo... proshe darujcie sobie

Kumanus - Sro Cze 18, 2003 7:56 am

czekalem na taki ruch kaszuba :D
Icer - Sro Cze 18, 2003 11:40 am

no i luz ... gówniarz nie bedzie pyskowal do kazdego ;p
vitez - Sro Cze 18, 2003 2:55 pm

Patrzac na poziom wypowiedzi i zawartosc bluzgow ty Icer mozesz byc nastepny ;)

(tylko sie nie boj :> )

Edit:
ile kosztuja oryginalne Win Me ?

kaszub - Sro Cze 18, 2003 4:39 pm

98se jak kupowalem jakies 2 miesiace temu to kosztowal o jakies 50 zl wiecej nish xp home, wiec pewnie z Me jest podobnie (kolo 420 zl oem), skad taka roznica ? aktualna polityka m$ to XP wiec kazdy nizshy system jest z zalozenia drozshy
Icer - Sro Cze 18, 2003 7:25 pm

ej vitek ty mnie straszysz ? ze co wypowiadam sie brzydko ? no zdarza sie ale sie nie przyczepiam do innych za byle co jak np. cyberius czy jak tam on sie zwie ... więc prosze cie nie strasz mnie .. bo sie boje !
Kiler - Sro Cze 18, 2003 8:22 pm

hehe i dobrze
a ja chciałbym powiedziec tylko moje zdanie
a więc
nie stać mnie na kupno wsyzstkich progzów, które do rozwijania są mi potrzebne
więc mam ich kopie
wiem że to nie jest fair dla wykonawcoów utworów/programistów ale sory life is brutal
jakbym był na ich miejscu to bym tępił takich jak ja
i tyle
jak będe sam zarabial kase itd to będe mógł sobie kupywac originałki [w większości]
narazie jestem uzależniony od rodzicoow ;p
nom i to jest koniec mojej polityki w swiecie piratoow itp ;]

KaZmI - Sro Lip 09, 2003 5:18 am

hhehe ale fun macie tutaj:D
co do cerba to pewnie chodziło mu o te smieszne straty koncernow na pirackich płytach...

[cth] - Czw Lip 10, 2003 9:26 am

A ja nie mam pirata Win 8)
Bo jak kupilem kompa to mialem zainstalowanego ush tylko kluczyk musialem podac a kluczyk wyssalem z kazzy ;D
Wiec jestem fair !
Nie no joke ;> cerberus idiot jakich malo Ale trzeba mu bylo odrazu bana dac bo tych dyskusji nt piractwa to juz starczy... SS, CDA i wszelkiego rodzaje forum :] a i tak jest mnostwo paruwiastych kolesi ktorym nie wytlumaczysz ;S
Tez mam pare piratow ale raczej uzytki typu fotoszop bo w nic innego komercyjnego nie gram oprocz q2 [mudy etc] a q2 mam od premiery oryginalke :p kumpel kupil nie gral to pozyczyl i po jakichs paru miechach odkupilem ;] A mysle ze jak bede duzi to sobie zakupie i fotoszopa i jaki tam stuff :P wiec niech Adobe potraktuje to jako inwestycje :twisted: hyhy
pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group