Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Fear Factory Cup

Krsnick02 - Wto Cze 24, 2003 12:49 pm
Temat postu: Fear Factory Cup
Witam. Wiecej info znajdziecie na forum FF:
http://csl.quake2.org/viewtopic.php?t=52

Kiler - Wto Cze 24, 2003 1:33 pm

system rosyjski, muahhahaha :D
fajnie teraz trza klan jakos do kupy zlozyc ;p

Krsnick02 - Wto Cze 24, 2003 9:18 pm

Kiler pisz na forum ff jezeli chcesz sie wiecej info dowiedzic, bo tutaj nie bedzie info o tym, tutaj tylko zapodalem ze cos takiego bedzie.
vitez - Wto Cze 24, 2003 11:23 pm

Cytat:
Kiler pisz na forum ff jezeli chcesz sie wiecej info dowiedzic, bo tutaj nie bedzie info o tym, tutaj tylko zapodalem ze cos takiego bedzie.


A nie lepszym (i bardziej tolerancyjnym) rozwiazaniem byloby pisanie i tu? Az tak nie lubisz ctf.pl i forum by nie pdoawac tu podstawowych informacji tylko egoistycznie ograniczac sie do wlasnego podworka?
Wbrew pozorom nadal dosc duzo graczy zaglada i na ctf.pl i na forum, tylko malo sie wypowiada (bo nie bardzo jest o czym), ale informacji tu mozna znalezc dosc duzo - wiec milo by bylo gdyby FF Cup byl rowniez widoczny i na ctf.pl (np na forum albo njusach).

Icer - Sro Cze 25, 2003 8:10 am

ej no tygrys .. co ty odp........ napisz tu o co chodzi.. . i bedize co ty myslisz ze wszyscy na wasz board zagladają ? niewiem o co ci chodzi ciezko ci napisac wes zaznasz kopjuj .. wkleij i po sprawie!
Kumanus - Sro Cze 25, 2003 9:45 am

Nnooo. jak na tamtym forum zrobilem se konto to nie moglem go wogole uzyc. :D przy zakladaniu wyskoczyl mi jakis blad ogolny. potem ze taki login i mail jest juz uzywany.
patrze a ostatnio zarejstrowal sie "Kumanus" czyli ja chociarz nie wiem jakim cudem.
jak chce sie zalogowac to mi pisze ze konto cos tam cos tam (nie dziala) i skontaktuj sie z adminem.... :/

Kiler - Sro Cze 25, 2003 11:16 am

oki tygrys ale czensciej tu zaglondam ;ppp
pytania w moim poscie nei bylo ;]
konto zalozone, jak bedizesz mial chwilke to uakwtywnij;]

Krsnick02 - Sro Cze 25, 2003 5:09 pm

Wy jacys dziwni jestescie, konto aktywuje uzytkownik odbierajac maila i odpalajac linkt, tak jak na ctf.pl, wiec nie wiem o co wam chodzi.

Co do info to Vitez nie ograniczam niczego do wlasnego podworka, ja poprostu zapodalem ze cos takiego bedzie, ja tego nie robie, bede najwyzej odpowiadac za FFC Q2ctf i to wszystko. Cale info puki nie ma strony znajdziecie na forum poswieconym FF Cupowi.

ryq - Sro Cze 25, 2003 8:06 pm

Fajna sprawa ze jakas liga w wakacje bedzie :]
Kumanus - Sro Cze 25, 2003 8:38 pm

ta ale zadnego maila nie dostalem :/
Kiler - Sro Cze 25, 2003 8:40 pm

Sorki tajger ;]
Bo sa zawsze 2 opcje: albo mejl zkodem aktywujacym albo aktywuje admin z panelu administracyjnego i zawsze jak sie rejestruje to patrze od razu na skrzynke jak nie ma to sobie mysle ze admin aktywuje a tutaj przyszlo po przostu pozniej ;]

Krsnick02 - Sro Cze 25, 2003 9:57 pm

Pare spraw:
1. To nie bedize liga tylko turniej finalem LAN.
2. Kiler wiem jak dziala moje forum wiec nie ma co sie klucic, to ze czasem lacza sa zapchane i male gdzies sie zatykaja to juz nie moja wina.
3. Ten turniej nie bedzie w wakacje, bedzie po wakacjach, bez setrony nic nie ruszy wiec pozostaje wam cierpliwie czekac i dowiadywac sie all na FFC forum.


Vitez jak mozesz popraw newsa bo napisales w polwie za przeproszeniem bzdury, to nie bedzie liga tylko turniej online z finalem lan.

vitez - Sro Cze 25, 2003 11:33 pm

Cytat:

Vitez jak mozesz popraw newsa bo napisales w polwie za przeproszeniem bzdury, to nie bedzie liga tylko turniej online z finalem lan.


Napisalem w njusie to co sie dowiedzialem na tym forum i na forum FF, wiec jesli uwazasz to za bzdury to nie moja wina ze takie informacje sa podane.

Poza tym - co za roznica liga czy turniej onlien? Cup znaczy Liga , tournament znaczy turniej - nauczcie sie angielskiego jak chcecie tak z angielska nazywac "turnieje" :P

Cytat:

bede najwyzej odpowiadac za FFC Q2ctf i to wszystko


I nas przeciez tylko Q2CTF interesuje na tym forum zapomniales o tym? Wiec jesli ty bedziesz odpowiedzialny za ta dzialke to, powtarzam, milo by bylo gdyby jakies dokladne info (a nie "bzdury" ktore nieswiadomie przekazalem dalej) sie pojawialy i na tym forum - takie info jak w twoim ostatnim poscie za ktore dziekuje :) (a njusa poprawiam zaraz).

Kiler - Czw Cze 26, 2003 10:06 am

dobra wszyscy cop sa zainteresowani i tak wejda na to forum [chyba nie ma nikogo kto nie wchodzi na te forum a by szedl na turniej bez info :D ]
tygrysie dalej przewrażliwiony jesteś ;]
ja ci ne tlumaczylem jak twoje foum dziala tylko dlaczego ja tak głupio prosilem o autoryzacje :D ;]

Kumanus - Czw Cze 26, 2003 8:14 pm

kier czyje to masz zdjecie?
jakis slodziutki bachor :P :d

Jimi - Pią Cze 27, 2003 3:44 pm

jak Widze ff do czekalo siie wlasnego Cup`a .... :> - jedynie pogratulowac ... - pozdrowienia i powodzenia dla sqadu - = f f = - i reszty ludzisqf zainteresowanych ta gra - i bedacych w temacie ... :>


-------------- memento jimi ------ deTox powroci ------ :] -----------------------------

Krsnick02 - Sob Cze 28, 2003 6:51 pm

Oj jizmi duzo jeszcze nie wiesz, niedlugo sie dowiesz i sie ostro zdziwisz :D jak pewnie duzo osob :D ale co tam, niedlugo sie all dowiecie na stronie ff :P
Icer - Sob Cze 28, 2003 8:03 pm

czekamy z niecierpliwascia na ta big niespodzianke !
Kiler - Sob Cze 28, 2003 8:43 pm

Taa bedzie biale tlo i Czerwony napis na pol ekranu NIE BEDZIE CUP'A:D
[joke]
tjo co tygrysy lubiom najbardziej ;]

Kumanus - Sob Cze 28, 2003 8:45 pm

buahahahah no nie szczymia .. :D
Krsnick02 - Nie Cze 29, 2003 8:48 pm

Za jakies max 20 min bedzie newsa wiec mozecie isc czytac :P
Adolf - Pon Cze 30, 2003 5:45 pm

Lol ? To mial byc ten news ? Czy moze za nastepne 20min bedzie jeszcze nowszy ? Kto sie tym przejmuje, ze zawieszacie czy tam zamykacie sekcje ctf... Po co wogole takie cos robic. Klan niech sobie jest i chyba nikomu to nie przeszkadza. Ale oczywiscie Tygrys musial sie podbudowac i napisac "przelomowego" newsa : buehe :
vitez - Wto Lip 01, 2003 12:52 am

To byl njus dla domyslnych... ze skoro sekcja Q2CTF klanu FF jest zamykana to znaczy ze ten Turniej FF NIE obejmie najprawdopodobniej gry Q2CTF :( (pisze 'najprawdopodobniej' bo Tygrys jeszcze mi nie odpowiedzial na PM)...
Kumanus - Wto Lip 01, 2003 9:44 am

Tygrysek cos pomieszal i ja nic nie wiem ... ale co mnie to obchodzi
Icer - Wto Lip 01, 2003 9:54 am

zesz kurwa niespodznianka ... eh tygrys daj ogloszenie w gazetach ze ff zamyka sekcje q2ctf! narpawde tygrys to dobre rozwiąznie .. mysalem ze nie jestes taki głupi ale niestety pomylilem sie ! jak vitez prawde pisze .. tzn domysal sie to po jakiego huja pisac tu newsa ja ktudmij nie objemie ctfa ? a moze to forum dm'a ? co tygrys odezwij sie !
Kiler - Wto Lip 01, 2003 11:00 am

tak czy inaczej wielka szkoda że nie bedzie ff na q2ctf ;/
Krsnick02 - Wto Lip 01, 2003 4:12 pm

Adolf ciebie moze to nie przejelo ale pare osob tak....

Zamkniecie FF q2ctf nie ma nic do turnieju FF q2ctf, jak beda chetni to i bedzie turniej.

Nie bede sie wiecej rozwijak bo sie zaraz adolfy i inne zjeby zaczna znowu mnie czepiac.

vitez - Wto Lip 01, 2003 8:41 pm

Cytat:
Zamkniecie FF q2ctf nie ma nic do turnieju FF q2ctf, jak beda chetni to i bedzie turniej.


Jestes pewien?
Na forum ktore podales pisze wyraznie Mit0s "Obejmuje wszystkie gry w ktore gra clan" . Jesli FF nie ma sekcji Q2CTF = nie gra w Q2CTF = czy jestes pewien ze turniej obejmie jednak gre w ktora jednak klan FF nie gra juz?
Prosze o 100% potwierdzenie - do ewentualnego njusa potrzebne :)

Krsnick02 - Sro Lip 02, 2003 1:21 am

Vitez powiem tak: FF gra w q2ctf tylko dywizja nie jest aktywna juz oficjalnie, prawdopodobnie jezeli beda chetni to q2ctf zajme sie ja. Regulaminy itp rzeczy pojawia sie zapewne za jakis tydzien jak skoncze strone. Narazie bedzie ona recznie updatowana do czasu zrobienia php.

Wraz z premiera powinny ruszec zgloszenia do turniejow. Zapewne bedzie tez podane q2ctf, a to czy chetni beda to juz nie odemnie zalerzy. Ja conajwyzej poinformuje ze to jest i jak zbiora sie chetni to bedzie.

Jedna sprawa, jezeli ruszy turniej q2ctf i klany zaczna sie wycofywac to truniej zostanie przerwany (odwolany), czemu ? bez sensu bedzie prowadzic cos takiego jak polowa meczy to walkowery bo ktos odszedl czy cos w tym stylu. Wiec przemyslcie najpierw dokladnie czy wytrzymacie do konca turnieju, bo jak nie to sie nawet nie zglaszajcie.

Icer - Sro Lip 02, 2003 8:50 am

ej tygrys a gdzie ma byc ten turneij i mnij wiecej kiedy ?
vitez - Sro Lip 02, 2003 5:29 pm

Cytat:
Vitez powiem tak: FF gra w q2ctf tylko dywizja nie jest aktywna juz oficjalnie

Od razu lepiej brzmi.... czyli w takim razie jesli FF nie gra _oficjalnie_ w Q2CTF to znaczy ze nie wezmie udzialu we wlasnym turnieju? ;) (bo to oficjalne walki jak wszelkie inne Ligi, turnieje itp).

Cytat:
Ja conajwyzej poinformuje ze to jest i jak zbiora sie chetni to bedzie.

To czekamy na wiecej informacji tutaj :) adres strony, co nowego na niej itp :)

Cytat:
Jedna sprawa, jezeli ruszy turniej q2ctf i klany zaczna sie wycofywac to truniej zostanie przerwany (odwolany)


Nie zapomnij o tym napisac jak juz ruszy strona (np w regulaminie czy cos...).

Krsnick02 - Czw Lip 03, 2003 8:44 am

Spoko nie zapomne, strona bedzie za jakis tydzien, w prawdzie bedzie recznie updatowana narazie, ale bedzie :) pozniej bedzie automat i all bedzie cacy :P

Kiler jakbys sie nie doczytal to bedzie turniej online z finalem lan (czyli tylko final bedzie gdzies grany, prawdopodobnie to bedzie cafe E-loko w wawie, jeszcze z Mitosem nie ustalilismy ani on nie chodzi i sie nie rozgladal... pozniej napewno bedzie info o tym).

Co do info to bedzia albo na stronie albo na forum turnieju, nie chce mi sie pisac na paru forach tego samego wiec co najwyzej wkleje tu linka.

FF raczej nie wezmie udzialu, choc moze jakis smieszny sklad sie zlozy exFF tak dla fun, bo tylko tak juz pogrywamy czasem, choc i to bardzo zadko :P

brzoza - Czw Lip 03, 2003 9:03 am

lol E-loko jest jakies 300 metrow odemnie ;) .... zbieg okolicznosci ;) ... wiec ja bede ! ;)
vitez - Czw Lip 03, 2003 7:16 pm

Cytat:
co najwyzej wkleje tu linka.

W zupelnosci wystarczy :)

Cytat:
FF raczej nie wezmie udzialu, choc moze jakis smieszny sklad sie zlozy exFF tak dla fun


Rowniez w zupelnosci wystarczy :)


Brzoza: bedziesz jak sie dostaniesz do finalu ;)

brzoza - Czw Lip 03, 2003 7:48 pm

czywiscie ze sie dostane ... watpisz w moje umiejetnosci gry w CS'a ? ;)
Krsnick02 - Pią Lip 04, 2003 11:09 am

:) spoko narazie to jest jeszcze doprawcowywane, ale mysle ze niedlugo ruszy, jak narazie ruszyly zapisy do 2v2 rtcw costam (nie pamietam dokladnie :D ), niedlugo mysle ze ruszy tez q2ctf jak skoncze strone :)
Krsnick02 - Sob Lip 05, 2003 12:14 pm

Zapisy do turnieju q2ctf zostaly rozpoczete, wiecej info na forum turnieju:
http://www.fearfactory.qu...c.php?p=475#475

ziuum - Nie Lip 06, 2003 11:58 pm

Nie czytalem zadnego posta w tym temacie, ale mysle ze to zly pomysl.
Co sie stanie jak klan dojdzie do finalu, a nie przyjedzie na ten final z róznych przyczyn.. ?

Grzdyl - Pon Lip 07, 2003 12:51 pm

Warto zaryzykowac... :wink:
Krsnick02 - Pon Lip 07, 2003 5:27 pm

Zium to juz raczej nie nasz problem bedzie...
xman - Pią Lip 11, 2003 7:35 am

[quote="brzoza"]lol E-loko jest jakies 300 metrow odemnie ;) .... zbieg okolicznosci ;) ... wiec ja bede ! ;) [/quote]

to good ze ta blisko mieszkasz od tej cafe :) bo jak ewc sie dostanie do finalu to przynajmnije bedzie gdzie mialo spac :DDD

brzoza - Pią Lip 11, 2003 5:51 pm

was wpuscic do domu to tak jak by mi pociag towarowy przejechal zaraz potem jumbo jet a potem oddzial ruskiej armi pijacy wodke i spiewajacy "Kalinke"...
... pozatym mi sie pomylilo jestem przeciez z innego miasta ;)

Icer - Sob Lip 12, 2003 10:58 am

hehe jak sie wymiguje .. ewc .. pujdziecie do Mariotu .. nocleg wykupicie iz głowy ..
Krsnick02 - Sob Lip 12, 2003 2:33 pm

Jak narazie to sie nikt nie zapisuje wiec nie planujcie noclegow jak nie bedzie turnieju. Zapisy ruszyly hmm ze 2 tygodnie temu jak dobrze pamietam, moge sie mylic, wyzej znajdzcie se posta o tym.
xman - Nie Lip 13, 2003 10:24 am

"Wiecej info niebawem na stronie turnieju."
hmm , jak mozna na cos sie zapisywac jak nie ma sie zadnego info o tym :) ale huj ;] ewc i tak i tak sie zapisze :)

Krsnick02 - Nie Lip 13, 2003 1:02 pm

Xman co mam powiedziec ? ze regulamin bedzie za 2 tygodnie jak wruce ? wiecej info to to ze all bedzie rozgrywane systemem pucharowym z tym ze do 2 porazek (2 eliminuje z dalszej gry). Beda 3 mapy, terminy meczy beda z gory ustalone nie bedzie odwolani, wildcardow i innych pierdol. Albo mecz albo walkowery i tyle. All losowane bedzie na poczatku. Wiecej chyba nie trzeba mowic bo reszta to regulamin ktory ebdzie prawie identyczny jak ewc i viteza (nie wliczajac niektorych punkotw bo beda mi niepotrzebne).

Pozatym jak beda chetni to bedzie turniej narazie jest 1 team i to wszystko wiec dla kogo ma byc te info i regulamin, bede sie trudzil i nikt sie nie zapisze, bez sensu. Wsytarczajace jest info zeby sie zapisac. Reszte dowiecie sie napewno o ile bedzie min 8 teamow zeby zaczac to wszystko.

vitez - Pon Lip 14, 2003 5:35 am

Cytat:
Pozatym jak beda chetni to bedzie turniej narazie jest 1 team i to wszystko wiec dla kogo ma byc te info i regulamin, bede sie trudzil i nikt sie nie zapisze, bez sensu.


Nie rob blednego kola... maja sie ludzie w ciemno zapisywac nawet nie znajac regulaminu czy dokladnych danych? Maja prawo do ostroznosci wiec sie nie dziw ze na tak slabo opisany turniej nie ma na razie duzo chetnych (o sezonie wakacyjnym nie wspomne... ).

Bedzie info i regulamin - rozwrzeszczy sie na serwerach i znajda sie chetni (zrob sobie binda spamerskiego z linkiem do strony turnieju i puszczaj na serwach :) ).

Kiler - Pon Lip 14, 2003 11:24 am

do tego trzeba miec q2 ;ppp;]
Kumanus - Pon Lip 14, 2003 4:35 pm

yep :D tygrysek organizuje turniej gry w ktora nie gra .. spox
vitez - Pon Lip 14, 2003 6:03 pm

I tak lepsze to niz rolnicy probojacy zajmowac sie polityka ;)
Kiler - Pon Lip 14, 2003 10:41 pm

tygrysek organizuje turniej gry w ktora nie gra .. spox

- gral w nia dluzej nish ty i zna sie bardziej ;p
- zna pewnie wiecej osob z q2
- zna sie na organizacji turnieji

cos wiecej :P ??

Kumanus - Pon Lip 14, 2003 11:06 pm

a skad wiesz ze gra w nia dluzej niz ja ? Skad masz ta pewnosc ? co do reszty nie mam watpliwosci

ale pozatym chodzi mi o sam fakt tego iz w gre ta nie gra ....

Icer - Wto Lip 15, 2003 11:16 am

kumanus ma pewnosc ze gra wiecej niz ty bo ciebie wczesnij nikt nie wididział... tygrys gral w q2 jak ty lales w pieluchy
Kumanus - Wto Lip 15, 2003 8:57 pm

hue hue hue jak juz to q2 istnieje od 6 lat ??? czyli mialem w tedy 11 lat
w tym wieq juz raczej sie w pieluchy nie leje .. chyba ze u ciebir tak bylo no to w porzadq - rozumiem
ja gram w q2 od polowy 98 r tyle ze po niecie gralem bardzo zadziutko bo nie mialem do niego dostepu.
jak bys kcial wiedziec to znajdzie sie pare osob co to potwierdza ...

Adolf - Wto Lip 15, 2003 10:52 pm

6 lat jeszcze nie ma .. a kto potwierdzi ze tak spytam ? mama, tata i pies ?
:D

Kumanus - Wto Lip 15, 2003 11:44 pm

chyba ma.... jak pamietam to jest od wrzesnia .. 97 albo 98 .. qwa nie pamietam dokladnie. wiem ze jakos w 98 qpilem wspaniale p150 i 16mb ramu i 1-sza gra zainstalowana na moim kompie bylo q2 :D
Kiler - Wto Lip 15, 2003 11:57 pm

aa tam moja piersa gra tesh bylo q2[ pirackie :D ]
p200mhz mmx pod koniec 97 roku
przeszedlem a i se w singla gralem
ale to nie mozna nazywac grą
pseciesz chodzi o neta
a w necie to nawet ja gram dluzej nish ty dlatego wiem;]

Icer - Sro Lip 16, 2003 8:20 am

kumanus to ja ktak szybko robisz postepy w q2 to za 5 lat bedziesz nawet neizle gral ..:D
-=ff=-alien3 - Czw Lip 17, 2003 5:58 pm

Cytat:
kumanus to ja ktak szybko robisz postepy w q2 to za 5 lat bedziesz nawet neizle gral ..:D


:D

Kumanus - Czw Lip 17, 2003 7:03 pm

tak huwa szybko ? a ile qwa mozna z botami grac ?? 4h/dziennie ??
Krsnick02 - Pon Lip 28, 2003 1:19 am

Co do histori q2 to moge za cala pewnoscia powiedziec ze ta gra ma conajmniej 6 lat, na potwierdzenie toego podam cus takiego:
rok pykania po lanie, rok w {NW} (kwiecien 1998 - 2 kwietnia 1999), 4 lata w FF (2 kwietnia 1999 - do teraz). Co do dokladnej daty wydania gry to musialbym przejrzec pare gazet starych, konkretnie zajsc do qmpla i przejrzec stary secret service numer 50 jak dobrez pamietam tam mialo ocene 10/10 :] ale to szczegol.

Co do turnieju Vitez to tak jak napisalem regulami prawie identyczny jak w ewc lidze i tej twojej czy jezusa, ale skoro tak na upartego chcesz to napisze go na dniach choc inne mam narazie zajecia jak remont pokoju...choc jak tez zauwarzyles sa wakacje wiec czesci ludzi poprostu nie ma wiec okarze sie ostatecznie we wrzesniu.

vitez - Pon Lip 28, 2003 3:37 am

Nie mozesz wychodzic z zalozenia ze kazdy gracz/klan gral wczesniej w lidze ewc czy "mojej" (i Jezusa)... niektorzy gracze/ klany dopiero niedawno powstaly/zaczeli grac i moga nie znac regulaminow. A jak napsizesz to jako organizator i sedzia bedziesz mogl spokojnie wszystkich skopanych na meczach graczy odsylac "idz poczytaj regulamin a dopiero potem graj w ten turniej" :)
Icer - Pon Lip 28, 2003 8:51 am

aj tygrys wezmiesz od kogos skopjuszjesz wkleisz i po sprawie:D
Krsnick02 - Czw Lip 31, 2003 1:31 am

Ta Icer wezme skopiuje ten regulamin co go z Jezusem pisalem, poprawie i bedzie git :] a tak pozatym Vitez jezeli komus sie nie bedzue podobalo to niech se nie gra, nie dostanie zadnych nagrod i tyle... mi tam to rybka ja to robie dla ludzi ale jak im sie nie chce to po co mam sie meczyc.

Za pare dni stanie strona, tylko napisze ogolny regulamin i poprawie pare rzeczy, narazie bedzie bez php (rejestracji), all recznie bede robic gdyz my technik (teo :D ) jest na wakacjach z tego co zauwarzylem :/

kozako - Czw Lip 31, 2003 6:11 pm

ej ten typ napisal w pierwszym poscie na forum tego ffc ze "Obejmuje wszystkie gry w ktore gra clan." a jezeli zamkneliscie sekcje q2ctf to co ?
niach niach :D

Krsnick02 - Czw Lip 31, 2003 8:29 pm

Kozako ty albo masz skleroze, albo nie czytasz wszystkich postow, prezcierz pisalem juz chyba nawet nie jeden raz ze jak beda chetni to bedzie q2ctf w FFC wiec o co ci chodzi ?
Icer - Czw Lip 31, 2003 10:22 pm

tak to zamkniete na zawsze a tak to for fun zagracie ? hehe niezle :D
Krsnick02 - Pią Sie 01, 2003 4:56 pm

Icer granie for fun to nie bedzie Oficjalne granie FF, zadnen z for furn meczy FF (o ile wogule takie beda w co szczeze watpie) nie bedzie przez FF zapisywany. Pozatym przestan sie czepiac szczegolow bo FF moga se grac jak beda chcieli tzn legendy FF tak jak zawsze mogli grac jako FF tak i teraz tez moga grac jako FF to ze dywizja jest zamknieta to nie znaczy ze nikt nie dotknie q2 juz nigdy. Za bardzo serio to bierzesz.
Icer - Sob Sie 02, 2003 8:29 am

ok spoko lepiej wytłumaczyc to juz sie nie dało tygrys :D Roger that !
Krsnick02 - Sob Sie 02, 2003 3:28 pm

Lekko zamotalem ale widze ze raczej dobrze zrozumiales :]
Adolf - Sob Sie 02, 2003 4:21 pm

[Offtopic]
Tygrysek troche sie mylisz z wiekiem Q2. Otoz gierka dokladnie wyszla w Grudniu 1997, czyli o ile sie nie myle, to ma 5 lat i 9 miesiecy, wiec to napewno nie jest powyzej 6 lat. Jezeli chodzi ci o recenzje Q2 w SS, to byl to numer 01/98 :|
[/Offtopic]

Krsnick02 - Nie Sie 03, 2003 1:32 am

Widac sie pomylilem, zdazyc sie moze. Teraz przynajmniej jest pewnosc.

PS: Adolf taka mala uwaga, mozesz se darowac te [offtopic] [/offtopic]. bo i tak juz wiekszosc na tym topicu offtopic pisze.

Krsnick02 - Sro Sie 06, 2003 12:48 pm

Fear Factory Cup ruszyl, wiecej info znajdziecie na stronie www.cup.killsyou.com. Nie ma jeszcze regulaminu dla q2ctfa ale dzisiaj/jutro postaram sie go napisac :]
vitez - Sro Sie 06, 2003 5:34 pm

Uwaga czepiam sie:

Tygrys... znajdz kogos kto zna jezyk polski, niech ci sprawdzi i poprawi tego njusa bo dotarlem do polowy i juz mi sie rzygac chce tyle bledow gramatycznych, interpunkcyjnych, ortograficznych... a jak zamierzasz sie tlumaczyc "bo mam dys-costam" to odpowiadam z gory: to nie pisz njusow! Caly swiat je czyta (w przenosni) ! Calemu swiatu chcesz tlumaczyc ze piszesz z bledami bo costam? Odpowiedzialnosci troche - jak juz piszesz cos o oficjalnym turnieju to niech to oficjalnie wyglada a nie jakby 10-latek zasiadl przed klawiatura i wklepal "robiem tórniej kto hce morze siem zapisac tó" :(

Krsnick02 - Sro Sie 06, 2003 11:44 pm

Vitez czepiaj sie dalej mi to tam w kolo ryby ... :D pozatym zaczesto i tak newsow nie bede pisal bo cos podejrzewam ze nie bede mial o czym (tyczy sie q2ctfa).

PS: Vitez moze chcesz zostac moim autopoprawiaczem bledow wszelakiego rodzaju ;) ?


:shock: To bylo tylko zludzenie, mnie tu wcale nie bylo :twisted:

Adolf - Sro Sie 06, 2003 11:50 pm

Po co przeplacac? Od Viteza taniej wyjdzie Word :D
Krsnick02 - Sro Sie 06, 2003 11:55 pm

Ta to kup mi Worda orginalnego :P
vitez - Czw Sie 07, 2003 1:19 am

To w nieoryginalnych nie dziala sprawdzanie pisowni?
Krsnick02 - Czw Sie 07, 2003 6:47 pm

A jak kontrola wladnie do mnie na chate to bede mial przechlapane, bede musial placic kare a nie chce mi sie :P
vitez - Pią Sie 08, 2003 4:47 am

Zeby kontrola wpadla do ciebie na chate musi miec POWOD (donos, podejrzenie, slad z abuse czy np sprzedawania nielegalnych filmow na Allegro itp).
Nie wchodza ot tak sobie bo by moc przeszukac twoj dom (a zarazem zawartosc komputera) musza miec nakaz prokuratora, a ten musi nakaz wydac na podstawie oskarzenia, a oskarzenie musi wyjsc od organu sledczego (Policja, Urzad Celny, Urzad Skarbowy itp itd).
Nie jestem prawnikiem, po prostu spytalem ojca (policjant w wydziale informatyki wiec doslownie zajmujacy sie takimi sprawami :) ) - jaka jest szansa ze dostane kare za uzywanie nieoryginalnego oprogramowania...
I wlasnie cos takiego mniej wiecej mi opowiedzial. Wiec nie trzes portkami - jesli nie smazysz masowo plyt i ich nie sprzedajesz itp to rob sobie co chcesz ze swoim kompem i softem (btw - mozesz zainstalowac darmowego StarOffice - to samo co Word tylko za friko :) ).

Krsnick02 - Sob Sie 09, 2003 12:20 am

Vitez nie musisz mi tego tlumaczyc, bez taty policjanta (bez urazy) wiem to co piszesz, zgrywam sie poprostu :] zeby wprowadzic tu troche lepszej atmosfery bo reszta topikow to praktycznie klutnie (czepianie sie, mnie tez) itp.

A co do worda to mam pirata :P i go czasem uzywam, a bledy poprawilem bodajrze wczoraj :] poprostu nie mialem czasu sprawdzic newsa jak pisalem go bo sie spieszylem, ostatnio mam pare rzeczy na glownie, musze zrobic 2 strony www, i pare jeszcze innych prywatnych rzeczy, nie mowiac o pojsciu do lekarza czego nie robie od 2 dni i chodze z zapaleniem krtani. Ale ogolnie jest looz blus jakos sie zyje :P

Co do FFC to czekam na zgloszenia, jak narazie nie zapowiada sie by byl q2ctf turniej ale zapewne to przez to ze sa wakacje wiec sie nie zniechecam narazie :] zobaczymy zapewne we wrzesniu :]

vitez - Sob Sie 09, 2003 2:42 am

pisze sie "bodajże" nie "bodajrze" :>>>
Krsnick02 - Sob Sie 09, 2003 5:05 pm

Vitez nie czepiaj sie juz szczegolow ok? bo to juz nudne, mam dysleksje wiec mozesz mi nagwizdac, czasem robie bledy i juz, kto ich nie robi.
vitez - Nie Sie 10, 2003 11:55 am

Moze i posty na forum zaczniesz najpierw wrzucac do Worda... szczegolnie te dluzsze przemyslenia :) , wtedy "bodajrze" ci wyjdzie odpowiednie ;)
Dysleksja to wada mowienia, dysortografia to wada pisania :P i mozna ja naprawiac jesli piszesz na komputerze wlasnie jakims programem poprawiajacym i odrobina inteligencji by go obsluzyc (pomoc w poprawie bo czasem za glupie bywaja).

Krsnick02 - Nie Sie 10, 2003 7:43 pm

Vitez nie bede sie z toba klucil o takie rzeczy bo to niema sensu, wiem co mam, wiem jak pisze i zabardzo nie zmienie tego. Koniec kropka .
Icer - Nie Sie 10, 2003 8:23 pm

lol Koniec kropka .. to i ja kropke postawie .
vitez - Pon Sie 11, 2003 1:32 am

Cytat:
Vitez nie bede sie z toba klucil


pisze sie "kłócił" :twisted:

doobra - . :)

Krsnick02 - Pon Sie 11, 2003 1:35 pm

Tak na marginesie bo se przypomnialem cos co pisalem jakis czas temu a co sie tyczylo wlasnie tyb "bledow", mianowicie pisalem ze czesto pisez u zamiast o(ó), rz zamiast z(ż) itd z tego powodu bo nie pisze polskich liter i bylo mozna latwiej zrozumiec. Nie kontynuujcie tego tematu bo teraz to juz sami z siebie posmiewisko robicie i udawadniacie jak to sie czepiacie za wszystko. Lepiej czasem se darowac i prezmilczec cos niz robic niepotrzebne spiecia.

:P

vitez - Pon Sie 11, 2003 7:57 pm

Cytat:
czesto pisez

Pisze sie "pisze" a nie "pisez" ;))))

Cytat:
Nie kontynuujcie tego tematu bo teraz to juz sami z siebie posmiewisko robicie i udawadniacie jak to sie czepiacie za wszystko. Lepiej czasem se darowac i prezmilczec cos niz robic niepotrzebne spiecia.
:P


Nie. To ty z siebie posmiewisko robisz bo tak fajnie sie zloscisz i reagujesz na prawie kazde czepianie sie ciebie :) .
Nie sadzisz ze niektorzy cie zaczepiaja jak male dzieci - tylko po to by podreczyc, by sie posmiac z twojego ciskania sie i zlosci?

Krsnick02 - Wto Sie 12, 2003 12:03 am

Vitez a czy zauwarzyles zebym sie tym zbytnio prezjmowal ? prawde mowiac olewam te osoby ktore sie mnie czepiaja, bo wieksozsc tych osob jest gowno warta tak szczeze. Ciebie saznuje pomimo tego ze sie nieraz mnie czepiales, znam cie dosyc dlugo i wiem ze masz zasady ktorych sie trzymasz, choc niektorych rzeczy w tobie nie trawie, ale wiem ze jestes bardziej normalny niz niejedna osoba na tym forum. Szanuje twoje zdanie na moj temat jak i kazdego innego poza tymi ktorzy nie zasluguja na szacunek.

Ciekawi mnie teraz czy ktos sie przyczepi do mojej wypowiedzi.

vitez - Wto Sie 12, 2003 2:11 am

Cytat:
zauwarzyles(...)prezjmowal (...) szczeze (...) saznuje


"zauważyleś" "przejmowal" "szczerze" "szanuje"

Chyba zmienie nicka na Word ;)

Ja czasem tez tak pisze ale to po co najmniej dwoch piwach (a potem siedze i poprawiam przed/po wyslaniu).

Krsnick02 - Wto Sie 12, 2003 6:51 am

Vitez powiedz mi czemu dopiero teraz sie czepiasz tego ? jak tak od bardzo dawna pisze, a ty dopiero teraz sie zaceles czepiac o moja pisownie, wczesniej jakos Ci ona nie przeszkadzala.
Tur!n - Wto Sie 12, 2003 11:31 pm

:shock:
KaZmI - Sro Sie 13, 2003 12:26 am

tak sie odzywam zeby sie posta nabic
nie zwracajcie uwagi na ten post
:idea:

vitez - Sro Sie 13, 2003 1:36 pm

Cytat:
Vitez powiedz mi czemu dopiero teraz sie czepiasz tego ? jak tak od bardzo dawna pisze, a ty dopiero teraz sie zaceles czepiac o moja pisownie, wczesniej jakos Ci ona nie przeszkadzala.


A teraz zaczela mi przeszkadzac... kaprys :P

Icer - Sro Sie 13, 2003 1:56 pm

haha dobrze vitez :D
Krsnick02 - Sro Sie 13, 2003 11:32 pm

Kobieta zmienna jest :P (nie bierz tego do siebie Vitez :P )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group