Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Fajny njus

vitez - Pon Lip 28, 2003 3:39 am
Temat postu: Fajny njus
Dla tych ktorzy od razu wlaza na forum nie czytajac njusow (pojawiajacych sie raz na tydzien/dwa), a ktorzy beda sie nudzic i miec kaske/checi na wyjazd, zwracam uwage:

http://ctf.pl/quake2/?newsid=73

Icer - Pon Lip 28, 2003 8:40 am

vitez ale to chyba bardziej zjazd graczy dm'a a nie ctf'a...
Kumanus - Pon Lip 28, 2003 9:11 am

pisze ze zlot GRACZY Q2 ! a my tez w q2 gramy :D
a jak sie ludzi nazbiera to szlo by w ctf tez pograc :D

Magnus - Pon Lip 28, 2003 11:42 am

Za daleko...JA sie z DM nie identyfikuje :) )
Magnus - Pon Lip 28, 2003 11:45 am

Murzyn z Ciebie Kumanus ,że ho ho... :lol:
Kumanus - Pon Lip 28, 2003 12:14 pm

to jest moj idol - REDMAN
A wydaje mi sie ze skoro beda tam kolesie siedziec caly okragly tydzien to chyba non-stop nie beda grac ... a w tedy by szlo w ctf'a grac :D
btw. juz zaczynam dm skila cwiczyc :D
mysle ze sie z anomalem dogadam i se pojade razem z nim ;] no bo koles mieszka ze 100 m odemnie :>

Icer - Pon Lip 28, 2003 2:06 pm

ja to nigdzie nie jade jak bedzie tam z 2 3 osoby z ctf'a to co ja bede robil jak tych z dema nie znam wogóle ..
kozako - Pon Lip 28, 2003 2:14 pm

wow kumanus 100 metrow o ja !! trzeba napisac o tym w gazecie ! .. joke :D nie chwal sie tym bo ja,taz,omen,xman,ziut,puch mieszkamy mniej niz 100 metrow od siebie :P ha ! i kto jest fajniejszy ? ! ! !
niach niach :)
p.s
mozecie nie odpowiadac bo i tak tu nie zajrze przez dluzszy czas ale mozecie sie pochwalic kto kolo was mieszka :D ale wtedy ten topic poleci do obry ... bo tu trzeba pisac na temat ... ja nie pojade bo za daleko !

Magnus - Pon Lip 28, 2003 3:54 pm

W Białymsotku wszscy mieszkają obok siebie, takie to miłe miasto :)
Icer - Wto Lip 29, 2003 10:38 am

ej no nie przesadzaj ... nie tak małe ..:D
Magnus - Wto Lip 29, 2003 10:50 am

Napsiałem miłe ;P
Icer - Wto Lip 29, 2003 9:39 pm

a no fakt... hehe to przepraszam za pomyłke :D
Krsnick02 - Czw Lip 31, 2003 1:38 am

No fakt faktem B-stok to wieksza wies, albo jak kto woli mniejsze miasto :] choc sa takie przypadki jak pewien osobnik z niemiec :D ktory ciagle mnie meczy na gg jak sie zjara :D nawet jest w FF :D i to ma byc "miłe" miasto :D ?
PIELUCHA - Czw Lip 31, 2003 12:34 pm

a moze zbierzemy sie "my ceteefowcy" i zrobimy tam porzadek ??
przeceiz to bylby niegloopi pomysl pociagi z poznania do gniezna chodza prawie co chwila , jedzie sie godzine a poaztym 48 zl/tydzien ?? ludzie okazja jak nie wiem.... chetnie przenocuje kogos w pozku jesli bedzie trzeba...ja sie na to pisze..mimo iz w zyciu w dm nie gralem ;) to i tak pojade...btw Kazia biore ze soba wiec...tez ruszcie dupy

vitez - Pią Sie 01, 2003 3:53 am

Z Poznannia moze i co chwila... ale z reszty Polski nie baudzo a nie wszyscy ceteefowcy mieskzaja w Poznaniu ;)
PIELUCHA - Pią Sie 01, 2003 12:52 pm

powiedzial bym ze 5-7 :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group