Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Dodatki :)))))

Neo - Czw Sie 14, 2003 10:32 am
Temat postu: Dodatki :)))))
Yo przypomniało mi sie że kiedyś graliśmy w dodatki do quake 2 może znowu zaczniemy grać w paintbolla ?? albo jakieś inne dodatki ?? ostra jazda była wtedy ?? co myślicie o tym cudo pomyśle :) :D :?:
Krsnick02 - Czw Sie 14, 2003 10:36 am

Jezeli o mnie vhodzi to ja podziekuje, bylo milo ale sie skonczylo. Nie chce mi sie wracac do tego co bylo bo to juz nie bedzie to samo. Nie wiem jak inni ale ja mam dosc. To juz nie ten sam klimat co kiedys, nie ci sami ludzie.
Tur!n - Czw Sie 14, 2003 5:11 pm

Tygrys wielokrotnie mowiles ze jusz rezygnujesz z q2... mowisz ze jusz nie ci sami ludzie klima etc. wiec mam pytanko strategiczne... PO CO SIE jeszcze TU wypowiadasz?

a wracajac do tematu...


Neo masz Great Pomysl 8) z checia bym w jakiegos moda w szerszym gronie zagral :)

vitez - Czw Sie 14, 2003 6:21 pm

Cytat:
z checia bym w jakiegos moda w szerszym gronie zagral :)


Z tym "szerszym gronem" mozesz miec spory problem przy obecnej frekwencji w Q2CTF ...

Krsnick02 - Czw Sie 14, 2003 7:28 pm

Jezeli chodzi o mody to jedyny w ktory moglbym zagrac, o ktorym przypomnialem sobie dzisiaj to jest Kick a zagralbym w niego jedynie z jedna osoba ktora kiedys w to grala i wie co to jest, of cors nie twierdze ze inni nie wiedza co to.

PS: Turin nie zaczynaj niepotrzebnej klutni bo znou bedzie ze to ja jak nie ja zaczolem... pozatym gadac sobie kazdy moze, btw nie napisalem "poraz kolejny" ze skonczylem z q2, bo z tym sie nie da skonczyc tak na zawsze, za dlugo w to gralem zeby od tak o tym zapomniec, to nie guma do zucia, ze jak sie zzuje i straci smak to ja wyrzucasz, a wchodze na to forum bo mam duzo smiechu z ludzi wlasnie takich jak ty ktorzy sie wecznie czegos czepiaja, nie moga przemilczec, powstrzymac sie od przyczepienia sie do kogos, pozatym nie masz prawa mi zabronic tu zagladac, jak sAM Icer napisal kazdy moze tu zagaldac i pisac.

PS2: A podobno to ja nie na temat zaczynam i wszelkie klutnie.

--- END OF OFFTOPIC ---

Icer - Czw Sie 14, 2003 8:36 pm

jawnie tygrys nei grasz to sie nie wypowiadaj tak bedzie lepiej dla ciebie bo nie bedo sie do ciebie przyczepiali i dla nas bo nie bedziemy sie denerwowac ..:D
Neo - Czw Sie 14, 2003 8:50 pm

dal mnie to ty tam nie przeszkadzasz i sadze dlatego nie ma tego samego klimatu bo ty tez skonczyłes swoja gre i Jezus itp ludzi ezaczeli sfoje life itp wiec mozna poznac new ludzi i dalej jest cool poprostu masz doła do q2 :(
Magnus - Pią Sie 15, 2003 3:43 pm

Ja bym se pograł w jakiegoś ciekawego moda. Moża w chaos :wink:
Krsnick02 - Pią Sie 15, 2003 3:48 pm

Magnus to jest good idea ale trza by z 10 osob, wtedy to ma ciekawy efekt :]

Neo nie mam dola do q2, znudzilo mi sie juz i tyle tak jak i dla jezusa, odpoczywamy od tego co sie dzieje na scenie, no ja troche mniej bo przecierz jednak organizuje FFC Q2 CTF 5v5, wiec jakos jeszcze dzialam na scenie.

Icer idz sie chowaj, nie masz prawa tak pisac do mnie, tzn nie masz prawa mi zabraniac pisac na tym forum. Jedyna osoba ktora to moze zrobic jest Kaszub, jedyna ktorej poslucham bo szanuje go za to co zrobil dla polskiej sceny q2ctfa i podzwiam jego wytrwalosc dla ludzi takich wlasnie jak ty, zamiast gadac bez sensu i czepiac sie pomoglbys cos. Zauwarz Icer ile ty ostatnio postow na temat napisales ? jak mnie pamiec nie myli 0, wszystkie tyczyly sie mnie.Przyczepiales sie do mnie i tyle... Jak chcesz cos jeszcze do mnie to pisz na PM bo tutaj juz nie chce mi sie odpisywac, to jest ostatni raz kiedy cos pisze do ciebie na forum (nie liczac PM).

Adolf - Pią Sie 15, 2003 4:38 pm

"Jedyna osoba ktora to moze zrobic jest Kaszub"
a mookee ?
tygrys w jakim swiecie ty zyjesz, kaszub i mookee rowno na ciebie leja, ale ty ich widzisz jako wielkich przyjaciol - lol, daruj sobie, smierdzi wazelina stary :/

vitez - Pią Sie 15, 2003 5:35 pm

[quote="Tygrys"]Magnus to jest good idea ale trza by z 10 osob, wtedy to ma ciekawy efekt :]

[/quote]

O to jest przyjemny mod... eh te bluzgi gdy ludzie wlaza na proxy mines albo automatyczne dzialka :> ... porozstawiac kilka takich a potem skampic gdzies z samonaprowadzanymi rakietami ;)

Icer - Pią Sie 15, 2003 8:11 pm

tygrysku przynajmnij forum odrzylo bo nikt sie nie odzywal przez pewien czas ..:D ja kbede chcial to napisze na PM a jak nie to napisze na forum :P
Krsnick02 - Pią Sie 15, 2003 8:27 pm

Vitez dokladnie o to mi chodzi :], minowanie terenu, itp :D


Jezeli chodzi o mookee'go to mam go ..... (domysk sie gdzie :P ), ale to moja tylko i wylacznie opinia na jego temat. Co do wazeliniarstwa to nie powiem nic bo taki sam z ciebie wazeliniarz jak i ze mnie, ale mniejsza z tym. Jakbys sie nie domyslil nie o wlazenie komus w dupe i uwazanie kogos za qmpla, chodzilo mi raczej o prawa na tym forum, ale jak widac zle mnie zrozumiales. Teraz skoncz prosz Cie, nie ciagnij dalej tego offtopica.

jigsaw - Pią Sie 15, 2003 9:32 pm

On dalej nie rozumie.

Nie grasz, to spierdalaj Tygrys.

Neo - Pią Sie 15, 2003 10:21 pm

Jig sam spirdalaj ale ty duren jestes no i co ztego ze nie gra ale sie interesuje czy to nie wystarczy baranie.

Wracajac do tematu ja bym chetnie pograł se w mod kurczak albo cos tam na R ze sie gania ludzi i jak złapieszkogos to o gania z toba asz do ostaniego typa CUdo taka adrenalinka ze cho cho jak sam zostałes i sie kitrasz itp :) )))) troche checi i ludzi i czynow i mamy mody co wy na to ???

Tur!n - Sob Sie 16, 2003 7:45 am

pelne poparcie... tylko na jakim servie chcialbys moda (-y) umiescic? nie jestem weteranem q2... i nie wiem jak to bylo "kiedys: :P lat 4 czy 5 temu...
Krsnick02 - Nie Sie 17, 2003 1:28 am

Neo nie kojarze tego moda o ktorym piszesz ale podobny jest Saint z tym ze tam (choc na bazie CTC), mianowicie lapie sie aureolke i sie z nia ucieka, reszta ania, mod ruzni sie od CTC tym ze mozna strzelac, w CTC nie mozna, mam nadzieje ze dobrze pamietam.

Co do strwiania servera to jak przelacza mi lacze do innego roota, wlacza mi w koncu stale, zewnetrzne ip i nie bede mial lagow to moge postawic server, taki serv nie wymaga duzych ustawien wiec moze byc spoko.

Jakies inne propozycje :P ?

Z gory przepraszam za offtopici i brzydkie slowa ktore sa w delszej czesci tego posta.

Jigsam idz sie pierdolic bo gowno masz do tego co pisze i czy wogule tu pisze i czego nie zrozumiales bo tepy jestes ty tez nie masz prawa zabronic mi tu pisac. Czego ty kurwa odemnie chcesz ? zabilem CI psa nalesnikiem czy jak ? juz nie mozesz znales zadnego konkretnego powodu zeby sie przypieprzyc do mnie ? podczepiles sie do mysli Icera "spadaj z tego forum bo juz nie grasz" ktora jest tak zalosna i bezsensowna ze nie rozumiem czemu wy (ty i icer) w q2 jeszcze gracie, takie osobniki powinny byc tu zbanowane, conajwyzej wpuszczone do obory bo tam mozna czepiac sie do woli.

Icer - Nie Sie 17, 2003 3:38 pm

ej tygrys gram bo lubie ... ząkaczylem z tobo gadke a ty znów sie przypierdalac .. zbanowac to powinni ciebie idioto ..i wiecej do mnie sie nie odzywaj bo nie mam ochoty z tobo gadac ..
ziuum - Nie Sie 17, 2003 3:55 pm

zabiles mu psa nalesnikiem .. :idea: :idea: :idea:
:arrow:

Neo - Nie Sie 17, 2003 9:37 pm

Hmmmm ok Tygrysk jak bys mogł postawić serv jeżeli bedziesz miał do tego predyspozycje to było by cool a ja bym sie postarał o ludzi :) hmm może Vitez jak bedzie miał checi czy coś takiego bedzi episał skad można sciagnac tego MoD na ctf.pl/quake2 albo nawet jeżeli sie da to umieścić w dziale Download :) napewno dało by się to zorganizować.
Kiler - Wto Sie 19, 2003 8:16 pm

Cytat:
no i co ztego ze nie gra ale sie interesuje czy to nie wystarczy baranie.

święta racja

btw mod kurczak zajebioza :D
musimy sie umowic konkretnie na termin i na jakiś serwer

Krsnick02 - Sro Sie 20, 2003 12:43 am

Neo od wczoraj mam stale ip, ale z tego co zauwarzylem jeszcze nie przepieli lacza do drugiego routera (czy jak to tam sie pisze:P) wiec puki co mam roznie z netem, raz dobrze raz zle :/, wiec puki co odpada postawienie servera przezemni :(

PS: Kiler jestes conajmniej dziwnie dziwny, jak pisalem zebys sie od mnie nie odzywal to nie rozumiales tego, a teraz zaczeles sie przypierdalac do mnie i twierdzisz ze to ja zaczolem, naprawde czlowieku idz dorosnij albo idz sie lecz, na nogi bo na glowe to juz zapuzno.

Kiler - Sro Sie 20, 2003 7:39 am

przeczytaj tygrys mojego posta raz
i jeszcze raz i jeszcze raz
i jeszcze raz
jak już zrozumiałeś jego treść [w kontekscie do słów neo]
to możesz wyedytowac swojego posta usuwając te nieporozumienie...

btw kojarzy mi sie ze ctc albo jakis inny mod byl do sciagniecia na anomalu albo na quake2download.prv.pl

kaszub - Sro Sie 20, 2003 3:18 pm

ej no, moze przestaniecie bluzgac ?
nie ma co sie klocic bo i po co, kazdy ma takie samo prawo wypowiadania sie na tym forum, bez wzgledu czy gra czy nie.. a od swieta i admin nawet moze cos powiedziec, dac sobie buzi na przeprosiny i po klopocie miśki :twisted:

osobiscie sam chetnie bym zagral jeshcze raz w paintballa, qrcze takie male a kupe zabawy przy tym bylo lub WFa.. ale pewnie tego drugiego pamietaja pewnie nieliczni (pewnie nawet nie wiecie co to jest :D )
zmontujcie jakis serwer i ogloscie wczesniej kiedy bedzie "sesja" a moze znajdzie sie jakas grupka napalencow (tylko proshe godzinki nocne, to moze sam wskocze na kfilke)

vitez - Sro Sie 20, 2003 11:49 pm

Cytat:
lub WFa.. ale pewnie tego drugiego pamietaja pewnie nieliczni (pewnie nawet nie wiecie co to jest :D)


Do kogo to pytanie i czy moge im podpowiedziec? ;)

kaszub - Czw Sie 21, 2003 12:24 am

pytanie do "mlodszej" widowni :D ale smiem twierdzic, ze nawet starsza widownia nie zawshe wie co z czym sie je :D

alesh oczywiscie podpowiadaj podpowiadaj, a ja biegne postawic sobie dzialo :twisted:

Krsnick02 - Czw Sie 21, 2003 5:31 am

Jezeli to to co msylie, czyli Weapon Factory to wiem co to :P

A moze ktos pamieta Action Quake :P ? w tej chwili wiekszosc by pewnie skomentowala q2 ala cs choc jak byl AQ to nie bylo jeszcze HLa nawet :D

Magnus - Czw Sie 21, 2003 8:42 am

Jest jeszcze wiele serverów action quake'a więc zawsze mozna pograć,ale mi jakos nie przypadł do gustu/
Kiler - Czw Sie 21, 2003 11:03 am

Dobra no to plan organizacji powinien być taki:
- linki do modow które gramy [wg mnie to wszystkie :D po kolei]
- postawienie serva [kashub: kiedys ctf.pl servy byly, mozna by bylo postawic taki jeden z modami?]
- umówienie konkretnego dnia i godziny
Także i ja proponuje godziny poźno wieczorne [cos kolo 24]
Wtedy mniejszy lag itd...

Jeżeli nie wypali z servami u kaszuba i nikt nie bedzie moogl to moze zwrocimy sie do admina kubusioow zeby postawil taki jeden ;p

kaszub - Czw Sie 21, 2003 12:55 pm

tajger zgadles :D


co do stawiania serwer to u mnie odpada, tzn moglbym ewentualnie na czas grania cos stawiac ale tylko nocka i pewnie by bylo zalagowane :(
linki sa bardzo proste:

www.captured.com
a tam jest digital paintball, wersja 2 banalnie sie stawia, wazny tylko mod do zassania przez ludkow i tyle

jest tam rowniesh i WF oraz.. dziesiatki innych modow, kto jeshcze tego nie widzial to zaprasham, bo na prawde warto kopalnia wiedzy :D

vitez - Czw Sie 21, 2003 2:13 pm

Cytat:
tajger zgadles :D


Pierwszy zgadlem ale nie chcialem podpowiadac, Tiger tez mogl sie wstrzymac (zdziwilbym sie gdyby np Turin czy killer zgadli co to WF).

A server moge ja postawic, wieczorkiem/w nocy na ceronie dosc znosne sa warunki (nie spodziewam sie wielkiego obciazenia na taka gre z innymi modami...).

Krsnick02 - Czw Sie 21, 2003 5:13 pm

Viciu to montuj serva i wrzucaj gdzies na ftp mody tak zeby kazdy mogl zassac jedna wersje by nikomu sie nie krzaczylo :P i bedize fajna zabawa :P , mam nadzieje :P
Kiler - Czw Sie 21, 2003 11:37 pm

co do tego WF to przyznaje ze choc troske cytalem o q2 modach to o tym nie mialem zielonego pojecia :wink:
vitez - Pią Sie 22, 2003 2:59 am

Cytat:
Viciu to montuj serva i wrzucaj gdzies na ftp mody tak zeby kazdy mogl zassac jedna wersje by nikomu sie nie krzaczylo :P i bedize fajna zabawa :P, mam nadzieje :P


Skoro ja te mody bede ssal z captured.com to i wy mozecie :P

Krsnick02 - Pią Sie 22, 2003 3:04 am

Aj tam ty juz je ssiesz a my nie :p wiec jak zassiesz i wrzucisz na dwonload.ctf.pl to my szybciej zassiemy :P i bedzie gites :]
kozako - Pią Sie 22, 2003 10:22 am

ssacze !
niach niach

vitez - Pią Sie 22, 2003 2:28 pm

Ja jeszcze nie ssam ;P wiec wy lepiej zacznijcie ssac to bedziecie mogli sie tych modow naumiec zanim server stanie.
Kiler - Pią Sie 22, 2003 2:46 pm

Roger!
Full Automatic Ssania Process
Status: Changed to Enable

Full automatic downloading in proces...

kaszub - Pią Sie 22, 2003 11:25 pm

maly OFF :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=15302953

tylko proshe nie zabijcie, ale nie moglem sie powstrzymac, co za kupa :D
debesciak to "budzi respekt" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i ten odpadajacy tylky zderzak, a wlasciwie chamska atrapa przyczepiona na nity.. co za wieś :D

Krsnick02 - Sob Sie 23, 2003 4:26 am

Vitez sciemniasz, juz pewnie tam amsz ponad 50% :P nie badz zyla podziel sie :P

Zelus :P ty to masz pomysly :P i ten Stephan czy jak mu tam to pewnie ty :D ?

kaszub - Sob Sie 23, 2003 8:47 am

nie no daj spokoj... mnie po prostu miazdzy to gloshenie :lol:
Neo - Sob Sie 23, 2003 10:26 am

No to Git Vitez jak postawisz server to ogłos to all na Forum ja ogłosze to tez na www MoD i postaram sie ogłosic innym ;] tylko powiedz jaki MoD bedzie najpierw ja jestem za Paintbollem i za Kurczakim :) i bedziem sie dobrze bawic wiec czekamy tylko na serv ;] ja juz zasysam mody ;]
Icer - Sob Sie 23, 2003 2:01 pm

zajebiescie maska zachodzi na lampy przednie hehe ... profesjonalny tunig niezle .:D zaspawane dzwi fajni wyglądają bok mi sie podoba ale tyl i przód to wies jak hu..
vitez - Nie Sie 24, 2003 4:56 am

Cytat:
Vitez sciemniasz, juz pewnie tam amsz ponad 50% :P nie badz zyla podziel sie :P

Mam dokladnie 0% , jeszcze nie zaczalem szukac modow :P

B0rG - Nie Sie 24, 2003 9:54 am

Cytat:
maly OFF :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=15302953

jeden-sześć szesnaście-fau :D :mrgreen: :lol:

Krsnick02 - Pon Sie 25, 2003 2:49 am

Esz ty Viciu :P

Ja narazie nie mam czasu, przygotowuje sie do rozmowy kwalifikacyjnej na studia ktora mam za 2 dni :P wiec puki co ale, niestety nie mam zabardzo jak pomodz.

kozako - Pon Sie 25, 2003 12:34 pm

a gdzi idziesz? na smieciarza ? czy na operatora koparki recznej :D
Icer - Pon Sie 25, 2003 2:52 pm

no koza rozjebales mnie :D (oczywiscie pozytywinie :D )
Krsnick02 - Pon Sie 25, 2003 4:54 pm

Bede przeprowadzac rozbiur swin na niemieckich papierach :D albo bede kosil trawe na boisku jezdzac na wrotkach :P

A tak pozatym to ktos cos zdiala zeby te mody ruszyc ?

Neo podaj mi linki z kad sciagasz te mody, po rozmowie kwalif... se siorbne je tez :P

kozako - Wto Sie 26, 2003 12:28 am

dajcie mi gotowe linki bo mi sie nie chce szukac ;] ... jestem leniwy, za duzo zachodzu ;]
vitez - Wto Sie 26, 2003 2:29 am

Cytat:
dajcie mi gotowe linki bo mi sie nie chce szukac ;] ... jestem leniwy, za duzo zachodzu ;]


www.google.com a dalej to sie pan zapyta ;)

Krsnick02 - Wto Sie 26, 2003 10:20 pm

Vitez ale on jest leniwy jak sam napisal, to ze podales mu adres na google to nic nie da on chce gotowe linki :P

Rusz sie leniu jeden !:P

vitez - Sro Sie 27, 2003 2:15 am

Cytat:
Vitez ale on jest leniwy jak sam napisal, to ze podales mu adres na google to nic nie da on chce gotowe linki :P

Rusz sie leniu jeden !:P


Jak zwykle poczucie humoru i wyczucie sarkazmu (w moim podaniu "gotowego" linka) ci zdechlo... Osmieszasz sie Tygrys :(
Tlumaczysz rzeczy zbyt oczywiste.
Ja doskonale wiedzialem ze jest leniwy i chce dokladne linki ale by byc smiesznym podalem mu dokladny link - ale w cudzyslowiu :P (sarkastycznie).

Icer - Sro Sie 27, 2003 9:01 am

a tam vitez przestan .. nie ma to jak tygrys .... :D
Krsnick02 - Czw Sie 28, 2003 2:19 am

Vitez szkoda mi slow, zamiast sie przyczepiac o cos o co wogule nie powinienes zrobilbys cos porzytecznego... np nie zaczynal niepotrzebnej klutni.
vitez - Czw Sie 28, 2003 3:11 am

Cytat:
Vitez szkoda mi slow, zamiast sie przyczepiac o cos o co wogule nie powinienes zrobilbys cos porzytecznego... np nie zaczynal niepotrzebnej klutni.


To ty zaczynasz klotnie, ja tylko ci wypominam brak poczucia humoru i przeblyskow inteligencji. Jesli zamiast przelknac upomnienie, przyjac do wiadomosci i byc bardziej ostroznym, ty wolisz mnie ochrzaniac ze smiem wyrazic swoje zdanie na twoj temat - to kto tu zaczyna klotnie?
Uwaga Tygrys - NIE opdowiadaj na moj post bo zaczniesz klotnie jasne? Jak bardzo musisz pomarudzic ze ktos sie znowu ciebie czepia - zapraszam na PM.

Szkoda ci slow? To nic nie pisz - przyjmij w koncu bez dyskusji to co ktos o tobie pisze a nie musisz odwarkiwac na kazdy post na swoj temat samemu napedzajac koniunkture offtopicznej dyskusji ktorej podobno tak nie lubisz.
Zamiast odpowiadac - olej albo zrozum. I jedno i drugie nie wymaga pisania.


A co do dodatkow ... paintball na captured.com dla Linuxa jakis zwalony to nie postawie :( , na razie udalo mi sie sciagnac i zainstalowac nowego q2admina :>

Krsnick02 - Czw Sie 28, 2003 3:50 am

A nie prosciej postawic server na windowsie, i tak to bedzie na pare godzin zapewne i nie zaczesto, a na windzie jak sie postawi to zle nie bedzie, tak mi sie wydaje, bo chyba to ma byc for fun i racze nie bedzie nikt cheatowal, bo to by bylo juz dennie lamerskie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Odrazu mowie iz wszyscy poza Vitezem moge nie czytac dajszej czesci tego posta. Dotyczy ona tylko Viteza i jest skierowana tylko do niego.

Cytat:
To ty zaczynasz klotnie

Z tym sie nie zgodze !

Cytat:
... ja tylko ci wypominam brak poczucia humoru ...

Boze Vitez przejrzyj na oczy, ja nie mam takiego samego poczucia humoru jak ty wiec nie pierdol od rzeczy z łaski swojej.

Cytat:
... brak ... przeblyskow inteligencji

Obrazasz mnie w tym momencie!

Cytat:
Jesli zamiast przelknac upomnienie, przyjac do wiadomosci

Co przelknac ? co przyjac do wiadomosci ? to ze mam miec takie same poczucie humoru jak ty, bo na to wychodzi ze takie mam miec.

Cytat:
Uwaga Tygrys - NIE opdowiadaj na moj post bo zaczniesz klotnie jasne?

A wlasnie ze odpisze, nie mozesz mi zabronic.

Cytat:
Szkoda ci slow? To nic nie pisz - przyjmij w koncu bez dyskusji to co ktos o tobie pisze a nie musisz odwarkiwac na kazdy post na swoj temat

Wtedy mi bylo szkoda slow, teraz to musze wrecz napisac to co pisze. Pozatym nie jestem jakims psem ze odwarkuje (znowu mnie obrazasz).

Cytat:
samemu napedzajac koniunkture offtopicznej dyskusji ktorej podobno tak nie lubisz.

Ja napedzam ? zauwarz ze jak ktos sie do mnie nie przyczepia to nie zaczynam oftopica, a tym razem to ty napewno zaczoles bo przyczepiles sie o to ze niby nie zrozumialem ciebie i TOTALNIE POWAZNIE napisalem.

UWAGA VITEZ jakbys nie zrozumial w poscie do ktorego sie przyczepiles
Cytat:
Vitez ale on jest leniwy jak sam napisal, to ze podales mu adres na google to nic nie da on chce gotowe linki :P

Rusz sie leniu jeden !:P

zartowalem sobie, ale ty widac nie uznajesz poczucia humoru innych ludzi, szkoda mi ciebie z tego wzgledu.

Chyba twoim problemem Vitez jest zbyt mala tolerancja dla innych, ale cuz ja na to poradze... nic niestety pogadam sobie z toba (lub powyklucam sie) i za pare postow sie to skonczy, chyba ze zaczniesz sie czepiac do mnie na PM, bo jak tak chcesz zebym pisal na PM to czemu zaczynasz tutaj a nie odrazu piszesz na PM, wogule bu tu nie bylo offtopika i bylby spokoj.


-----------------------------------
Edit: dodaje tutaj zebys zaraz nie gadal ze i na topiku o Monitorach LCD zaczynam offtopic.

Cytat:
Specjalnie dwa razy kliknalem zebys na pewno zauwazyl ;)

To byl ZART. Tak dobrze widzisz ZART, Z A R T. Wodac nie zrozumiales bo masz INNE poczucie humoru niz moje.

Tur!n - Czw Sie 28, 2003 8:10 am

Cytat:
Odrazu mowie iz wszyscy poza Vitezem moge nie czytac dajszej czesci tego posta. Dotyczy ona tylko Viteza i jest skierowana tylko do niego



eh Tygrys... to jest PUBLICZNE forum... pisz do Viteza na PM (tak jak Tobie doradzal i oszczedz nam swoich wywodow)

Magnus - Czw Sie 28, 2003 9:25 am

A tam!Ja naprawde lubie czytać te offtopici(kłótnie) i oby było ich więcej!! :) PM mówimy NIE! A co do poczucia humoru to obaj nie znacie sie na żartach :D A Vitez sie czepia o! 8)
Icer - Czw Sie 28, 2003 9:26 am

tygrys trzeba bylo jeszcze kurwa po jednym slowie cytowac jeszczy by fajniej bylo ... i teraz znów bedzie to samo ... bedziecie sie jechac z vitezem za byle co bo ktos nei ma poczucia humoru .. sadze ze ty gonie masz izawsze od ciebie se zaczyna ale to tylko moja opinia !
Krsnick02 - Czw Sie 28, 2003 12:19 pm

Ale te klutnie bardzo zabawne sa ;] kupe smiechu mam jak niektore posty czytam ale to szczeogl, i ta kall beda sie mnie czepiac a mi to zwisa, bede pisal i tak jezeli bedzie mi sie chcialo cokolwiek ludzie beda mowic.cokolwiek ludzie beda mowili.

UWAGA ZART hrhr -> tu jest nawet fajnie :D

ziuum - Czw Sie 28, 2003 4:09 pm

jak dla mnie to jest strasznie zalosne... ale to wasza sprawa...
vitez - Pią Sie 29, 2003 5:38 am

Cytat:
A nie prosciej postawic server na windowsie, i tak to bedzie na pare godzin zapewne i nie zaczesto, a na windzie jak sie postawi to zle nie bedzie, tak mi sie wydaje, bo chyba to ma byc for fun


A znasz jakis serwer/komputer windowsowy z DOBRYM laczem? Ja rozumiem for fun ale z pingiem 300-400 (tyle by bylo np przy 6 graczach na neostradzie lub stalym 256 z Vectry) to juz ciezko zabawa nazwac...

Reszta posta: Tygrys jestes glupszy niz ustawa przewiduje. Ja ci wyraznie sugeruje olej dyskusje bo z siebie posmiewisko stwarzasz a ty koniecznie chcesz miec ostatnie slowo i tym bardziej sie osmieszasz. Koniec.

Icer - Pią Sie 29, 2003 10:12 am

no jawnie vitez dobrze poweidziane popieram !
Krsnick02 - Nie Sie 31, 2003 5:44 pm

Od 3 dni mam nowe lacze i jak narazie testy wypadaja nienajgorzej :] mam znosne pingi itp, tylko jeszzce porty nie sa do konca dobrze zpioryzowane, ale podejrzewam ze za jakis czas sam bede mowgl taki serv postawic, a jak nie ja to mozna pogadac z ludzmi ktorzy maja niskie pingi, podejrzewam ze znalazlo by sie pare takich osob u ktorych zle by to nie wyszlo, tzn postawienie serva i ping bylby znosny :] bo przecierz za duzo nie trzeba do takiego moda :P


PS: Vitez bledy robisz :D hrhr

Neo - Sob Wrz 13, 2003 12:29 pm

Ja juz zasałem MoDy :) sobie a wy ?? moze puscimy plan w ruch ??
vitez - Sob Wrz 13, 2003 1:47 pm

Ja mam urlop i niewiele bedzie mnie w domku... niech Tiger serwer na windowsie postawi :> :>
Kiler - Sob Wrz 13, 2003 4:07 pm

ja dzis w nocy ssam mody ...
Kiler - Nie Wrz 14, 2003 10:01 am

catch the chicken
paintball
ddaynormandy
wf
coś jeszcze bedziemy grali?

Krsnick02 - Sro Wrz 17, 2003 12:13 am

Jigsaw jak dorosniesz to daj znac topogadamy.

PS: Mam wieksze prawo pisac na tym forum niz ty, dlaczego ? domysl sie jak wogule bedziesz myslal inaczej niz "nie grasz to spierdalaj".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group