Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - fajny trik ;)

ziuum - Czw Sie 14, 2003 6:24 pm
Temat postu: fajny trik ;)
http://ewc.slack.pl/ziuum/lol.dm2
sciagnijcie to demo
sam nie wiem co sie stalo ;>
widzieliscie kiedys cos podobnego ? ;]
:arrow:

Krsnick02 - Czw Sie 14, 2003 7:36 pm

Ziuum mam prosbe, wes napisz o co chodzi w tym triku bo nie mam q2 i nie mam jak go obejrzec, a ciekawi mnie o jakim tricku piszesz.
Tur!n - Czw Sie 14, 2003 8:25 pm

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:



niezle :D moze jakas komisje powolac? zeby to ropzatrzyla ? :D

Adolf - Czw Sie 14, 2003 8:41 pm

tygrys juz ci pisze o co chodzi w tym demku .. chodzi o to, ze ziuum sobie lamie nogi
ja bym to raczej nazwal bugiem, ale jak kto woli, trick tez moze byc

kozako - Pią Sie 15, 2003 9:31 am

na ctf1 jak sie zeskoczy do kiosku obok sciany to jest podobnie tylko zabiera mniej hp
ziuum - Pią Sie 15, 2003 2:30 pm

niezly bug ;]
2 dziwna rzecza jaka widzialem jeszcze na dm1, jak zepsulem winde i zaciela sie ;)

Krsnick02 - Pią Sie 15, 2003 3:43 pm

Co do tego tricku/bugu to raczej powiem wam z to nie dziala tak ze mniej sie traci a wrecz przeciwnie mozna stracic o wiele wiecej, przymajmniej ja tak zauwarzylem grajac dosyc dlugo na tej mapie. Nie jestem pewien ale tez mozna sie creatnac bedac napakowanym 200/200/200.

Jezeli chodzi o tricki na ctf1 to moge wam podrzucic demka (jak jeszcze mam) jak sie wrzuca z red base granaty do quadrooma, jak sie strzela z pod schodow w bazie. To tak jakby ktos nie wiedzial.

Moge wam tez znalesc jak sie wchodzi na ctf2 do secreat room przy czerwonym yellow armorze.

Takich bugow/trickow moge wam pelno wymienic. Ziuum wierz mi to zadna nowosc, przynajmniej dla mnie, widac ty poprostu tego nie zauwarzyles wczesniej.

Co do dm1 to cos podobnego jest z lampa przy megahealcie, w pewnym momencie skaczac z lampy na skrzynke gdzie stoi megas robi sie przyciecie i spada sie w dol tracac duzo zycia lub ginac jezeli malo sie tego zycia ma.

PS: Turin daruj se bo jestes kolejnym ktory zaczyna offtopic i niepotrzebna klutnie o "gowno" ze sie tak wyraze.

ziuum - Pią Sie 15, 2003 4:07 pm

o tym secret roomie na ctf2 wiedzialem
ale te triki z ctf1 jak masz to koniecznie podrzuc bo nie wyobrazam se tego ;]

vitez - Pią Sie 15, 2003 5:31 pm

Tygrys: podeslij mi mailem, bo chyba tylko jeden trik znam... Wrzucilbym to tez do dwonlaodu (ladnie napisalem nie, oczywiscie chodzi o download ale tak ladnej literfuki nie chcialo mi sie poprawiac) :)
Krsnick02 - Pią Sie 15, 2003 8:32 pm

Poszukam tych demek, gdzies posrod demek FF powinienem miec :]
ziuum - Sob Sie 16, 2003 12:52 pm

ziuum@irc.pl
dawaj wszystkie ;]

kozako - Nie Sie 17, 2003 12:01 am

wrzuc gdzies na ftp i daj linki ;]
Krsnick02 - Nie Sie 17, 2003 1:19 am

Wszystkie ? dema FF tez chcesz ?

Narazie nie moge na FTP wrzucic, przynajmniej nie z domu bo mam przelaczane lacze na inny rooter i mam pingi rzedy 2-3k non stop i transfer maxymalnie ograniczony, czyli ze max 5kb, wiecej nie udalo mi sie osiagnac, i co za tym idzie dlugo to bedzie trwalo wiec narazie jednak daruje se. Moze jak bede w ntc to wrzuce, o ile nie zapomne :P

ziuum - Nie Sie 17, 2003 12:36 pm

najlepiej daj do download.ctf.pl
jezeli masz juz je wogoole ;>

vitez - Nie Sie 17, 2003 6:17 pm

Czekam na maila, jak tylko je dostane od Tygrysa to beda w downloadzie.
Krsnick02 - Sro Sie 20, 2003 12:51 am

Wyslalem 3 co znalazlem, nie pamietam czy jest na nich pokazane jak sie robi te sztuczki a raczej wykorzystuje najwiekszy bug gry czyli zalamanie jednej textury druga textura. W kazdym razie sa to demka pokazujace motyw z schodkami i quad roomem na q2ctf1i cos na q2ctf3, chyba moj stary rekord z grapple.ctf.pl o ile dobrze pamietam. WIecej narazie nie znalazlem.

Jak chcecie jakies demka FF to powiedzcie przynajmniej z ktorego roku bo mam ze 3 lat bodajrze... a wszystkie to musialbym FTP postawic co by troche zajelo sciagniecie.

PS: Vitez wyslalem na tego maila co jest tu na forum, mam nadzieje ze jest aktualny.

ziuum - Wto Sie 26, 2003 3:36 pm

Czekam aż pojawią se na download.ctf.pl
btw. jak znajdziesz jakies dema z meczy z nami (mumin, rc) to tez mozesz podesłac, klasyka wkoncu.

Krsnick02 - Wto Sie 26, 2003 10:17 pm

Podejrzewam ze mam jakies ale niestety nic narazie nie wysle, nie wrzuce na ftp czy cokolwiek, mam problemy z laczem w domu do tego stopnia ze czasem mam problem z zalogowaniem sie na maila na www bo mam takie lagi lub tak mnie rozlacza (thnx ludzie z lanu). Moze za jakis czas jak mi w koncu zreperuja lacze lub jak bede mial chec i bede pamietal to przy okazji jak zajde do ntca to wrzuce na ftp z cdka, bo all na cd przezucilem :P a conieco tych dem jest bo sa one z 3 lat :]
ziuum - Wto Sie 26, 2003 10:25 pm

niezle
ja swoje wszystkie dema powyrzucalem..

Jezus - Sro Wrz 17, 2003 4:42 pm

Witam...
Tygrysie to o te demka co robilismy tu sie rozchodzi ?
Fajne byly wez mi wypal na plycie all co masz poogladam se ...
Super byly akcje jak sie je tworzylo :P

Krsnick02 - Czw Wrz 18, 2003 10:47 am

A nie wiem nawet czy o tych samych myslisz ale podejrzewam ze tak i niestety pewnie wiekszosci nie mam :/ ale przyniose all co znajde :P moze cos fajnego sie znajdzie ;D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group