Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Czemu gram w q2ctf?....

Grzdyl - Sob Wrz 13, 2003 6:06 pm
Temat postu: Czemu gram w q2ctf?....
Takie maue pytanie... Zastanowcie sie nad nim i napiszcie czemu wlaczacie kompa i wchodzicie na server zeby pograc w q2...
Mam zamiar kilka wpisow wykorzystac w fanarcie zeby przyblizyc laikom co takiego przyciaga do tej gry...

Ale piszcie szczerze... Bo inaczej to nie ma sensu...

Icer - Sob Wrz 13, 2003 8:22 pm

hm.. czemu ? sam niewiem porostu sie wciagnełem .. i jakos tak jest .. poprostu trzeba ta gre lubic i rozumiec ! o!
szyna^ - Nie Wrz 14, 2003 1:27 am

Lol totalna glupota Brzdylu ;S
Grzdyl - Nie Wrz 14, 2003 1:38 am

serio? tak uwazasz?
jezeli masz takie rzeczy pisac to moze lepiej w ogole sie nie wypowiadaj... :wink:

Tur!n - Nie Wrz 14, 2003 8:32 am

hm...
no nie wiem... raza zagralem w caffe... i postanowilem sobie neta zalozyc :P :P :P :P :P :P ta gra ma w sobie "cos".

Kiler - Nie Wrz 14, 2003 9:33 am

Quake [konkretnie 2 i troske 1] ma w sobie wyjebaną dynamikę, fajne mody, możliwość rozwoju skill'a i to coś :D
CS znudzil mi sie po tygodniu, q3 jak go zobaczylem ;d
a q2 wogole mi sie nie znudzil :D
Szczegolnei ctf, nim dluzej grasz tym bardziej zdajesz sobie sprawe ze lamisz :D
I to jest fajne
Przejdziz cala gre na hardzie wchodzisz do netu i nie umiesz po sete skoczyc a to jest podstawa. dazysz do tego, jak to uczynisz to zmieniasz cel. I tak jest w kolko
A to rejla poprawić trzeba a tu hak nie "wchodzi"
I mysle ze to jest to...

Grzdyl - Nie Wrz 14, 2003 7:31 pm

Dobra...

Ja gram w queja poniewaz ta gra sprawia mi strasznie duzo frajdy... I tutaj moge wymienic kilka pprzykladow bo chodzi o wyszczegolnione momenty...
-np. kiedy gram jakas klanowke czy jakis COPik... jest patowa sytuacja albo ostro dostajemy w dupe i ta flaga bedzie TA honorowa... kiedy zwiewam na haku przed innymi kolesiami i czuje "ich oddech" na plecach tentno mi w tym momencie tak skacze ze ledwo co moge wytrzymac w fotelu...
- co mi sie nigdy indziej w grze nie zdazylo to fakt ze jestem strasznie spiety i strasznie przezywam ta gre... nawet kilka razy zlapau mnie skurcz w nodze... no masakra... szczerze...
(ale cos w tym musi byc ze pks-y tak "intensywnie" graja w tego queja... Budzik np rozwalil klawiature na kolanie a myszke na scianie bo straciu ampa na defie... to jest psychol :wink: )
-poza tym lubie "ten" specyficzny klimat na serverze... wpadam... znajome xywy... znajome rywalizjacie... (robie wszystko zeby ubic kurza ale i tak od niego zawsze dostaje w dupe... co jest pretekstem do rzucenia jakiegos textu... btw dobry ten koles jest...) a nie jakies czaty, irce i tego tam typu sprawy...
-do tego dzieki quejkowi zwiedzilem uadny kawau Polski i poznalem naprawde fantastycznych ludzi... z niektorymi osobami nawet jezdzimy razem na wakacje... powstaja przyjaznie ktore bez pomocy tej "gry" powstac by nie mogly...
- i nie zgadzam sie z opinia ze gry tego typu budza agresje... kiedy mam zly humor lapie ampa, staje na defie i zdobywanie fragow naprawde pomaga... a ubicie napakowanego quada... hmmm miodzio... :)
-tak jak kiler napisau wczesniej cauy czas w tej grze cos sie zmienia... kiedys (jakies 2 lata temu) myslalem ze juz umiem wszystko i nic nowego do tej gry wniesc nie mozna... kiedy teraz (chyba po 5 czy 4 latach gry) ogladam stare demka uswiadamiam sobie jak to wszystko sie zmienilo.... gra staua sie bardziej dynamiczna, szybsza zmiana broni, czesciej hak jest uzywany i zupelnie inne rzeczy sie licza... Teraz Quad a wczesniej 4 kolesi na defie <sic!>...
-dzieki tej grze mozna zapomniec o wszystkich przeyziemnych sprawach, o obowiazkach, o problemach... Ona pomaga oderwac sie od tej codziennosci...

Wuasnie dlatego gram w queja... Lubie ta gre... Ona dalej sprawia mi przyjemnosc... Chociaz swiat idzie do przodu zawsze wiesz ze cos tam na Ciebie czeka... Tym czyms jest wuasnie quejk... :wink:

Jak cos sobie jeszcze przypomne to napisze kilka bzdur...

Moze ktos jeszcze chce napisac czemu lubi ta gre?

Kiler - Pon Wrz 15, 2003 3:43 pm

z tym oddechem na plechach mam to samo!!
prawie wstaje z fotela , stres jak cholera!!
naszczescie moja pozycjia to def :D
bo tak to bym padl :]
a te "drętwienie" nogi to chyba przez twoja masturbacje grzdylu :D
nie zwlaj tego na q2 :] :p [joke]

Magnus - Pon Wrz 15, 2003 3:58 pm

Bardzo madrze napisales Grzdyl moze i ja cos dodam od siebie.
W q2 ctf nie chodzi tu tylko o ta dynamike,akcje,nie starzejaca sie wcale grafike i wspanialy klimat gry.Tu chodzi tez o ludzi, ktorzy z toba graja i poczucie ze bawisz sie razem z takim samymi zapalencami jak ty.Tworzy sie tu swoista qejkowa spolecznosc,moze dzieje sie tak dlatego ze scena nie jest zbyt duza i wiekszosc ludzi sie zna.Moglby ktos powiedziec tak o kazdej grze w ktora gra sie po sieci, jednak w q2ctf jest cos wyjatkowego, nie wiem juz sam czy sprawiaja to ludzie czy sama gra.Mialem okazje grac po sieci w wiele innych gier i żadna nie dorównywala nawet w połowie q2ctf. No to tyle, moze troche dziwny ten text,ale cóż.... :)

Jezus - Pon Wrz 15, 2003 5:03 pm

Witam ...
A wiec grzydlu czemu gram/gralem w Quake II ?
Zaczolem grac bo wciagnal mnie w to kolega ( to co tych chcesz zrobic innym ) . Po zobaczeniu gry ( zaczolem od Dm ) spodobala mi sie dynamika i roznorodnosc. Puzniejsze czasy pokazaly mi CTF'a co mnie jeszcze bardziej wciagnelo. Gra zespolowa w ktorej nie ma identycznych sytuacji idywidualnosci ponosza porazke itd...
Dzieki niej co roku jezdzimy do Stolunia !
No i masa ludzi jakich poznalem tu ciagnie mnie dalej do niej ...

Konczac chcialbym dodac, ze uwazalem to za najlepsza rozryke jaka mozna zlapac na komputerze, wiec bawilem sie w nia z wami :)

p.s. Dobre wyladowanie zlosci na nie ozywionej materi ...

Grzdyl - Pon Wrz 15, 2003 7:38 pm

ha... wreszcie sie cos ruszylo... :wink:

-maua sprawa ktora tez mi sie podoba w quejku... jak sie pojawi jakas osoba ktora stwarza innym problemy (wyzywa/uzywa czitow/zabiera techy) to zaraz ten jest "doprowadzany do pionu" przez innych, czy to tych ktorzy maja admina czy cauej braci CTF-owej.. Tym kims byl np. Skalar ktory na tpi kiedys ostro jechau na zbocie i podskakiwau do wszystkich... Jak widac na zauaczonym obrazku "w kupie sila" i takie osoby ktore psuja zabawe sa szybko eliminowane z waskiego grona...

moim zdaniem to tez jest plus...

A co do tego skurczu... Mam kobiete ktora zaspokaja wszystkie moje potrzeby... Nie to co Ty killer... Slyszauem ze masz juz odciski na duoni...
(joke :wink: )...

Kiler - Pon Wrz 15, 2003 7:42 pm

" Gra zespolowa w ktorej nie ma identycznych sytuacji idywidualnosci ponosza porazke "
"najlepsza rozryka jaka mozna zlapac na komputerze"
" Dobre wyladowanie zlosci na nie ozywionej materi ..."
[c] dżizus

"kiedy zwiewam na haku przed innymi kolesiami i czuje "ich oddech" na plecach tentno mi w tym momencie tak skacze ze ledwo co moge wytrzymac w fotelu"


"strasznie przeżywam tą grę"
"specyficzny klimat na serverze... wpadam... znajome xywy... znajome rywalizjacie..."

"dzieki tej grze mozna zapomniec o wszystkich przeyziemnych sprawach, o obowiazkach, o problemach... Ona pomaga oderwac sie od tej codziennosci...
"
[c] grzdyl

"nim dłużej grasz tym bardziej zdajesz sobie sprawę ilę jeszcze musisz się nauczyć "
[c] kiler


Wszystko to pięknie ujęte [w miarę pięknie :D D]
przedstawia po krótce fenomen naszej gry ;]

ziuum - Pon Wrz 15, 2003 8:17 pm

ja jestem chory psychicznie, lekarz mi zalecił..

btw. grzdyl , ty za mocno sie wczuwasz chyba w ta gre.. pozatym twoje ruchy pod czas gry swiadczą same za siebie .. [; :lol:

ziuum - Pon Wrz 15, 2003 8:17 pm

ja jestem chory psychicznie, lekarz mi zalecił..

btw. grzdyl , ty za mocno sie wczuwasz chyba w ta gre.. pozatym twoje ruchy pod czas gry swiadczą same za siebie .. [; :lol:

Grzdyl - Wto Wrz 16, 2003 12:55 am

ziumm.. poza choroba psychiczna masz chyba parkinsona... bo dwa razy wcisnales na "wyslij" :D ...

fakt faktem ze na jakas nocke musze brac druga koszulke na zmiane bo kazdy frag wychodzi u mnie przez skore (czyt. poce sie jak cholera)... Ale co jest najdziwniejsze tylko i wylacznie w tej grze...

Dzieki hakowi dynamika tej gry wyciska z gracza osme poty... przynajmniej w moim przypadku... Ale wiem o swojej "przypaduosci" i jestem przygotowany na nocke na kazda ewentualnosc... (koszulka, recznik, mydelko i do tego babcia dorzuci cos do jedzenia...)

W CS-ie to jest zupelnie inny klimat i nie ma co porownywac queja do tej strasznie powolnej i schematycznej gry... Dlatego CS jakos nigdy mnie nie wciagnau... I dziwie sie ze ludzie ktorzy graja w queja moga zaraz wyjsc z serva i przerzucic sie na CS'a... Te gry to dwa rozne bieguny... W CS'ie jest kamperstwo a w queju jest i szybkosc i kamperstwo... Eliminacja slabszej gry dokonuje sie samoczynnie...

Moze w Q4 zrobia CTF'a na podstawie tego z 2 tylko z lepszym silnikiem... To by bylo ciekawe...

Icer - Wto Wrz 16, 2003 9:49 am

grzdyl jakwnie ty za bardzo przezywasz tą gre chyba .. no i mi zdarza sie spocic jak gram ... ale ze 2 koszulka ?? a moze obuwie bierzesz na zmiane jeszcze ?? :D grzdyl wyluzj to tylko gra czyli zabawa!
kozako - Wto Wrz 16, 2003 3:25 pm

a ja raz nie zdarzylem od kompa do kibla ...
Kumanus - Wto Wrz 16, 2003 7:47 pm

a mi starzy czasem korki wylaczaja :/
vitez - Wto Wrz 16, 2003 8:09 pm

Cytat:

Moze w Q4 zrobia CTF'a na podstawie tego z 2 tylko z lepszym silnikiem... To by bylo ciekawe...


I na to licze i caly czas czekam wegetujac w Q2CTF...
Czemu gram? "W imie zasad... skur* ... " ;)

Neee, to nie byla na serio odpowiedz, nie chce mi sie teraz myslec i prawdziwej pisac. Mam kilka ulubionych gier ale tylko jedna z nich jest zespolowa i na internecie - Q2CTF... dlatego prawie zawsze zamiast Heroes4, Diablo2, Cywilki 2, CTP2 wybieram - Q2CTF, szczegolnie gdy odpale Gamespy i zobacze ze ktos gra...

Kumanus - Wto Wrz 16, 2003 9:38 pm

vit wpaqj tego gamespy'a na downloada, bo allseeing eye mi sie cos dupcy bo nie mam key'a :?
Grzdyl - Wto Wrz 16, 2003 10:07 pm

Kozako... No bez jaj... I walnaues kupe w przedpokoju... :D

A ja suyszauem ze jakis koles w Biauym na nocce porzygau sie (przez palce!) na klawiature...
Tak to jest kiedy wpada wrogi quad do bazy... :wink:

Vit-aburlecitin... Daj tego gejmspaja... :)

Krsnick02 - Sro Wrz 17, 2003 12:09 am

W quaka gralem bo fajni ludzie grali, byl big fun i jak napisal jiza mozna bylo sie wyladowac :] niestety dawny klimat przeminol :/ a ten co teraz jest, jest taki niebardzo jak dla mnie wiec jak widac nie gram juz :/ chodz ostatnio widzialem ze paru starych wyjadaczy wrucilo do q2 &brvbar;]
Kiler - Sro Wrz 17, 2003 7:59 am

the all seeing eye jest lepszy [a ja mam key'a] :D D
mozna gfo sciagnac z q2.anomal.org albo z www.quake2download.prv.pl
tam gdzies powinien byc ;p

vitez - Sro Wrz 17, 2003 11:34 am

Allseeying eye rzeczywiscie jakos lepszy - lepiej sprawdza serwery. Ale ja sie juz tak przyzwyczailem do gamespy (custom configi i pare innych rzeczy w nim od dawna ustawione) ze jakos nie chce mi sie zmieniac.
Odpalam Eye tylko jak ktos cos wspomni o nowym servie a nie poda adresu - wtedy Eye sam znajdzie a Gamespy nichuchu :/ .

A co do tego skad sciagnac Gamespy (wstyd sie przyznac ale nie mam instalki) : www.gamespy.com (trudne nie? :P ).

Icer - Sro Wrz 17, 2003 3:52 pm

ej tygrys nie zauwazyles ze te ntemat do tyczy dlaczego gram w q2 ctfa a nie gralem ?? wiec jak ci sie kurwa klimat nie podoba itp. to nie wypowiadaj sie ... bo tu sie wypowiadaja grajacy ludzie ..a nie legendy !?
kumasz?

Kiler - Sro Wrz 17, 2003 4:32 pm

jak juz mamy lapac sie za slowka do tygrys jakos nedawno gral wiec go to tez dotyczy...
Grzdyl - Sro Wrz 17, 2003 4:42 pm

icer... ty jednak glupi jestes...
przez twoje wypowiedzi w tym topicu on zaraz poleci do obory...
wiec jezeli masz sie klocic to zaloz wlasny topic...

Icer - Sro Wrz 17, 2003 8:20 pm

grzdyl ja tylko stwierdzam fakty ... nie chcem sie kłucic ale jak tygfrys pisze ze juz nie gra .. a wszedzie swoje opinie wstawia.. wiec tylko napisdalem ze sie tyczy to to grajacych w ctf'a ! a topika nie potrzebuje zakadac jak moge tu sie wypopwiedziec..
Grzdyl - Sro Wrz 17, 2003 8:24 pm

czepiasz sie... a to prowadzi do wymiany swiatopogladow... a fakt faktem ze macie inne... rozne... przeciwne... plus i minus... wiec jezeli cos do kogos masz to idz do obory... a czepianie sie to jest to "cos"...
chyba zrozumiales co chce przekazac...

Spidi - Sro Wrz 17, 2003 10:54 pm

Co wy sie tak tygrysa czepiacie... :] Spoko koles na dluza mete... :]
A co do game spy i innych to polecam hlsw bardzo przyjemny i prosty
www.hlsw.de

A co do grania w q2 to pewnie wiekszosc to robila z poczatku bo lubila a teraz bo musi :] :twisted:

Krsnick02 - Czw Wrz 18, 2003 10:57 am

Male pytanko: czemu sie do Jezusa nie przyczepiles ? on rownie dlugo nie gra jak ja.

A tak jak juz sie mnie czepiasz to najpierw dowiedz sie czy aby napewno WOGULE nie gram, pozatym nie zauwarzylem zadnych zakazow wpisywania sie dla tych co nie graja, pozatym dorosnij dzieciaq.

A na temat piszac: Icer wlasnie przez takich ludzi, tepakow, polglokow, niewyrosnietych szczeniakow jak TY ta scena wyglada tak zjebanie.

BTW. Lecter, ktory siedzi wlasnie za mna mowi, ze jakos cie nigdy nie widzial grajacego na serverze, a ostatnimi czasy siedzial po 12h na serverze i jakos cie nie widzial ani razu.

PS: Tylko sie go nie czepiaj bo to jest prawda, nawet jak ja jeszcze gralem to jakos BARDZO ZADKO cie wydywalem, wiec o czym ty mi tu pierdolisz ?

PS2: Sory ale takie ludzie wlasnie psuja topiki a nie ja wiec sie do mnie nie przyczepiajcie.

PS3: Icer cipka jestes (c)Lecter

Icer - Czw Wrz 18, 2003 4:09 pm

tygrys moze i nie widac ze gram ale gram w lidze (gralem) bo aktulanie juz nie gram ...dobra pierdole sie tu wpypowiadac bo zaraz pózjdzie dodobory i bedzie ze przezemnie ...
lecter cipka to amsz na imie !
ps. a do jezusa sie nie przyczepilem bo nie mam za co jezus jest wporzo ! wprzeciweństwie do ciebie i kazdy o tym wie !

Krsnick02 - Czw Wrz 18, 2003 11:52 pm

Cytat:

ps. a do jezusa sie nie przyczepilem bo nie mam za co jezus jest wporzo ! wprzeciweństwie do ciebie i kazdy o tym wie !


Ale ty sie do mnie przyczepiles ze pisze tu pomimo ze nie gram, jezus tez nie gra wiec czemu sie do niego rowniez nie przyczepiles ? Najpierw znajdz konkretne argumenty ktorych mozesz uzyc, ktorych sie nie da podwazyc a pozniej oskarzaj, zabraniaj czy cokolwiek...

Ja nie zaczolem tego offtopika ale ja go koncze.

End of Fuckin Icer Offtopic (moze to zrozumiesz bez czepiania sie i przyjmiesz do wiadomosci).

Icer - Pią Wrz 19, 2003 8:15 am

End of Fuckin Icer Offtopic (moze to zrozumiesz bez czepiania sie i przyjmiesz do wiadomosci). - ? i po co to pisales ? nie moges skonczyc normalnie ... eh ... co zrobic jak dlaej jestes idiota ... ja ztoba juz nie bede tu sie klucil bo to najmniejszego sensu nie ma ...a przyczepilem sie do ciebie o cie nie lubie .. proste chyba
Grzdyl - Pią Wrz 19, 2003 12:37 pm

no... to czemu jeszcze gracie w tego quejka? :wink:
Kumanus - Pią Wrz 19, 2003 1:35 pm

z nodow :) bo lubie i mi sie podoba. od tej gry zaczolem w zasadzie po to qpilem mojego 1 kompa :)
Krsnick02 - Sob Wrz 20, 2003 11:30 am

Ostatnio gram ( 3 razy :D ) bo jiza cos gadal ze jakas liga to se 4 fun pogramy :] to sie zgodzilem.
kozako - Sob Wrz 20, 2003 10:00 pm

chcialem dokaczyc mape i cisnolem skacyzla sie mapa i pobiegalem i jak zdejmowalem majty to jush lecialo tak ostra sraka i jak usiadlem to wielkie buuum i gowno rozbryzlo sie po calej muszli jeszcze 2-3 sec i mialbym to szyto w gaciach :D za to kocham q2 :D
omen - Nie Wrz 21, 2003 12:41 am

morma ;---p
Grzdyl - Nie Wrz 21, 2003 2:32 am

...:lol:...

mam nadzieje ze wielki brat nie patrzy... :roll:

Jezus - Nie Wrz 21, 2003 2:40 pm

Witam ...
O w morde koza, ale Ty masz problemy emocjonalne :>
Uwazaj bo sie nabawisz wrzadow zaladka ...

Kiler - Nie Wrz 21, 2003 4:07 pm

wrzodow pupy :]
Tur!n - Nie Wrz 21, 2003 7:19 pm

tekts niezly :wink:
FireBird! - Wto Wrz 23, 2003 12:01 am
Temat postu: Gumisie
Poszukuje demek gumisi ( szczegolnie zalezy mi na gumis vs [P] i gumis vs -=ff=- dm ) Jezeli ktos takowe posiada i moglby je gdzies wystawic to bylbym bardzo wdzieczny
Kiler - Wto Wrz 23, 2003 7:18 am

bunia poszukuje sok z gumijagód................
firebird jakbys otrzymal/znalazl demka please send me a copy ;p
albo dajcie linka ;]
tHx

Krsnick02 - Wto Wrz 23, 2003 8:42 pm

LOL FireBird skad zes ty sie stary urwal :D ?

Jak znajde sprawny CDrom w cafe to obluam czy mam wsrod tych kilkuset demek ff jakies z gumisiami :] dam znac jak cos :P

Grzdyl - Wto Wrz 23, 2003 11:28 pm

tigr... nie czepiam sie...
ale tyle mowisz o tych demkach a jeszcze ani jednego nie mozna nigdzie sciagnac czy cus...

Krsnick02 - Czw Wrz 25, 2003 3:49 pm

No nie ma bo jak pamietam o nich to nie mam jak wrzucic :/ a jak mam jak wrzucic to nie mam ich przy sobie :( i non stop jest zonk :( , teraz np siedze w ntc ale cd-romu nie ma bo sie zjebal wiec jak mam z cd zrzucic ? a ostatnio komp mi sie zjebal wiec wogule prawie nie mam gdzie wrzucic tego :/
vitez - Czw Wrz 25, 2003 8:16 pm

Cytat:
teraz np siedze w ntc ale cd-romu nie ma bo sie zjebal wiec jak mam z cd zrzucic ?

Wow... az jeden cd-rom jest w ntc i to zepsuty... co za parszywie bogato wyposazona kafejka ;)

Icer - Pią Wrz 26, 2003 2:01 pm

hehe vitez nie obrazaj naszej cafejki ok ? dla tygrysa porostu sie nie chcialo wkaldac plytki do innego kompa amzoe wszscy grali i nie mieli czasu ... ? w widzisz nie zastanowiles sie !?
kozako - Pią Wrz 26, 2003 3:10 pm

e nie gadacie o tym co kochacie w q2 ale ja cos powiem, fajne sa motywy jak masz chore koroznki np ja i siedze przed q2 dlugo to potem nie moge sie wyprostowac albo nogi dretwieja i to jest jedna z nielicznych gier ktora sprawila ze chce mi sie siedziec tyle czasu zamiast wyjsc na podworko bo w inne gram jak czuje nuuude a to czysta przyjemnosc :d
Tur!n - Pią Wrz 26, 2003 4:02 pm

kozako moze jestes z lublina? hehehe masz w avatarku lementy herbu tegosz miasta :]
Kiler - Pią Wrz 26, 2003 4:37 pm

lokalny pariotyzm 8)
brzoza - Pią Wrz 26, 2003 5:19 pm

to ja tez napisze dlaczego w to gram ...

... bo to jest uzaleznienie.. i tyle ..

... tak samo trudno wyjasnic dlaczego mozna uzaleznic sie psychicznie od narkotykow czy innego swinstwa .. tak samo jest z q2ctf ...

sa ludzie jest akcja sa dialogi (czasami bardzo niedobre :) )... samo zycie ;)

dobry klimat o 5tej nad ranem gadac z kims o "ciezkim zyciu i problemach..." na specu ;) .. prawda ziut ? :)

i wogle .. i love this game!...

a co do q4ctf ja tez czekam z wielka niecierpliwoscia .. byle by tylko nie zjebali .. mogli by zostawic wszystko tak jak jest dodajac tylko w engine bardziej rozbudowane bajery do komunikacji w teamie, wybajerzone i funkcjonalne timery... i takie tam.. zreszta czas pokaze .. mam nadzieje

Kumanus - Sob Wrz 27, 2003 8:02 am

q4ctf bedzie bez techof, grappla i flag :D
Icer - Sob Wrz 27, 2003 8:39 am

moze jeszcze bez broni co ? bwedziemy walczyc na noże ?
kozako - Sob Wrz 27, 2003 10:38 am

ja mysle (joke) ze to bedzie bardziej lekkoatlecztyna dyscyplina np fikolki i bedziemy bic sie na fikolki albo w szachy to jest przyszlosc ctf'a !
niach niach

brzoza - Sob Wrz 27, 2003 3:00 pm

koza: Szachuj
Grzdyl - Sob Wrz 27, 2003 3:56 pm

ja mysle ze zostawia nam tylko blastera... i wtedy dopiero okaze sie kto ma lepszego skilla 8) ... zabic 4 kolesi jednym blasterem... to bedzie sztuka... :lol:
Grzdyl - Czw Paź 02, 2003 12:27 pm

Tylko zastanawia mnie jedno... Czemu moi rodzice, babcia, braciszek i zona nie wiedza co ja widze w tej grze... Ciagle mam problemy z powodu zbyt czestej gry... Fakt faktem ze tylko teraz mmozemy pograc z taka intensywnoscia... Za pare lat bedziemy uczestniczyc w wyscigu szczurow i quejk juz nie bedzie priorytetowa sprawa... Dlatego korzystajmy z mozliwosci grania... Pozniej juz moga byc problemy... :cry:
Grzdyl - Czw Paź 02, 2003 12:49 pm

A tak w ogole to ide sobie pograc bo mi juz odbija powoli... :wink:
brzoza - Czw Paź 02, 2003 11:54 pm

a quake sam w sobie to nie wyscig szczurow ? bo :

"Wyscig szczurow to polega na tym, tego sie nie czuje, ze sie ciagle i ciagle z innymi porownuje ... ten jest lepszy ten jest gorszy .. ja wiem.."
(c) Kazik

:)

Grzdyl - Pią Paź 03, 2003 2:15 am

w wyscigu szczurow sensu stricto chodzi o pogon za pieniedzmi... sukces jest stadium w zdobywaniu tego co chcemy zdobyc czyli pieniadze... w queju nie chodzi o chajs... oczywiscie kazdy chce byc najlepszy i byc na ustach wszystkich... o ten jest dobry... bedziemy mieli przesrane z tym klanem... jasne ze sukces jest sukcesem ale sukces sukcesowi nie rowny... nie ma co porownywac sukces wirtualny jakim jest quejk niz sukces zawodowy czy zyciowy... quejk to iluzoryczne zycie... tutaj istniejesz tylko i wylacznie wtedy kiedy laczysz sie z netem... a rzeczywistosc to juz ciezszy kawau cauego tortu... tutaj masz wazniejsze sprawy do zrobienia... bo od tego czy ci sie powodzi w zyciu zalezy czy bedzi eci sie powodziuo w queju... bez warunkow, podwalin nie ma ewolucji, co prawda wirtualnej, ale zawsze czlowiek w jakis sposob tam ewoluuje...
wniosek jest z tego prosty...

bez dobrego zycia nie bedziesz grau w queja... trzeba dobrze sobie rozdzielic czas na rzeczy wazne i najwazniejsze... ale na te rzeczy najwazniejsze nigdy nie starczy czasu... i tu tkwi problem...

vitez - Pią Paź 03, 2003 2:51 pm

Cytat:
w wyscigu szczurow sensu stricto chodzi o pogon za pieniedzmi...


Masz powyzej, w slicznym cytacie, napisane na czym polega wyscig szczurow a tym zdaniem probojesz zaprzeczyc tej cytatowej definicji.
OK, masz inne zdanie i ograniczasz to tylko do pieniedzy. Ale wg Kazika (i rowniez wg mnie) wyscig szczurow polega na porownaniu i probie wywyzszania sie, bycia lepszym niz inni - czyli quake jak najbardziej tu podchodzi, i wszelkie zawody sportowe rowniez, tylko nazwane tak ironicznie.

Czyli - twoje sensu stricte wyscigu szczurow nie musi byc tym obowiazujacym dla wszystkich, kazdy moze miec inne capish? :P

brzoza - Sob Paź 04, 2003 5:18 am

grzdyl w wyscigu szczurow nie chodzi o pieniadze ... ktore moga ale nie musza byc z nim zwiazane (chodzi tutaj o jakies awansy zawodowo/spoleczne) ... tutaj chodzi o konkurowanie ... sciganie sie z innymi po to zeby miec lepsza pozycje, lepiej zarabiac awansowac w jakims tam sposob (spoleczno-ekonomiczny) i dopuki jest to oparte o zdrowa konkurencje to jest w miare ok... bo to czlowieka mobilizuje i popycha do dzialania .. ale jezeli cala taka sytuacja jest oparta na chorych ambicjach to zaczyna sie zle dziac .. i dlatego tacy ludzie nazywani szczurami sie scigaja ... do konca nie wiadomo dlaczego i po co... ale po co ja to mowie ... jestem wlasnie po kolejnym dniu w pracy w ktorej sie scigam ze szczurami ;P ...
... a tak pozatym to nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu... prawda Vitez ? :P

Neo - Nie Paź 05, 2003 12:04 am

Bo to KochaM 8)
kozako - Nie Paź 05, 2003 9:29 pm

wyscig szczurow to jest w wenacji i tam biegnie sie po ser i mowi sie ze to wyscig szczurow, a nie jakies farmazony jakie wy wymyslacie mowie wam "nie filozujcie" bo jak was sluchac to mozna pęc albo schuść albo zgrubść kapisz?
za to kocham q2 ;]
niach niach :)

kozako - Nie Paź 05, 2003 9:30 pm

[quote="kozako"]wyscig szczurow to jest w wenecji i tam biegnie sie po ser i mowi sie ze to wyscig szczurow, a nie jakies farmazony jakie wy wymyslacie mowie wam "nie filozujcie" bo jak was sluchac to mozna pęc albo schuść albo zgrubść kapisz?
za to kocham q2 ;]
niach niach :) [/quote]

kozako - Nie Paź 05, 2003 9:30 pm

wyscig szczurow to jest w wenecji i tam biegnie sie po ser i mowi sie ze to wyscig szczurow, a nie jakies farmazony jakie wy wymyslacie mowie wam "nie filozujcie" bo jak was sluchac to mozna pęc albo schuść albo zgrubść kapisz?
za to kocham q2 ;]
niach niach :)

brzoza - Nie Paź 05, 2003 9:31 pm

szachuj...
kozako - Nie Paź 05, 2003 9:32 pm

lol sory zamiast edit to robilem quote hehe sorry dajcie mi bana ! ;] to bylo jawnie nie chcacy naprawde bo chcialem "wenacje" porawic na "wenecje " "a" na "e" sory ;]
niach niach :)

Icer - Pon Paź 06, 2003 7:14 am

nie ma tak dobrze ... musi byc kara! ban jak nic!:D
Grzdyl - Nie Paź 12, 2003 2:13 am

witam ponownie..
brak weny nie jest usprawiedliwieniem mojej nieobecnosci... ale juz jestem... :wink:
No to po kolei...

By Vitez...
"Czyli - twoje sensu stricte wyscigu szczurow nie musi byc tym obowiazujacym dla wszystkich, kazdy moze miec inne capish? :P "

Jasne Vitez... Ja nikogo do niczego nie zmuszam ani nie probuje komus wpoic mojego toku myslenia... Wiec nie rozumiem czemu az tak na mnie naskoczyles poligloto...

By Brzozik...
"Wyscig szczurow to polega na tym, tego sie nie czuje, ze sie ciagle i ciagle z innymi porownuje ... ten jest lepszy ten jest gorszy .. ja wiem.."
(c) Kazik

Dobra... nie bede sie spieral bo to pociagnie za soba lawine... Wyscig szczurow to rywalizacja... Uczestnictwo w wyscigu to rywalizacja... Ale ja nie mowilem o UCZESTNICZENIU tylko o efektach tej rywalizacji... No nic... Zle mnie zrozumiano... Ale ja w swoim wczesniejszym poscie nie pisauem TYLKO o wyscigu szczurow... Ale jak to zwykle bywa wycieto jeden szczegol ktory nie pasowal i sie do niego przyczepiono nie komentujac cauej reszty...

Nie spieram sie z nikim o definicje wyscigu szczurow bo tak dlugo ja bedzie istanila coca&cola tak dlugo kazdy bedzie miau wuasnie zdanie... i chociaz te zdania beda podobne to wszyscy sie beda spierali ze jego jest najbardziej trafne...

Ale podkreslam... w mojej wczesniejszej wypowiedzi wyprowadzilem dowod na powodzenie w tej grze, w ktora wszyscy gramy... Pofilozofowauem sobie troszeczke...

By Grzdyl...
"bez dobrego zycia nie bedziesz dobrze grau w queja... trzeba sobie rozdzielic czas na rzeczy wazne i najwazniejsze... "
Chodzi o WNIOSEK... Nie o jedna linijke...

Xerot^ - Nie Paź 12, 2003 2:43 am
Temat postu: ']
ja tam poprostu mi sie znudzil q2dm i q2dday wiec zaczelem grac w q2ctf i mi sie spodobalo i tak sie zaczyna moja historia :)
Xerot^ - Nie Paź 12, 2003 2:44 am
Temat postu: ;]
ekhhhh poprstu duzo nowych ciekawszysc rzeczy jest w q2ctf :D
vitez - Nie Paź 12, 2003 8:47 am

Cytat:
By Vitez...
"Czyli - twoje sensu stricte wyscigu szczurow nie musi byc tym obowiazujacym dla wszystkich, kazdy moze miec inne capish? :P"

Jasne Vitez... Ja nikogo do niczego nie zmuszam ani nie probuje komus wpoic mojego toku myslenia... Wiec nie rozumiem czemu az tak na mnie naskoczyles poligloto...


Jeszcze nie zauwazyles ze ja lubie naskakiwac? ;)

Cytat:
Ale jak to zwykle bywa wycieto jeden szczegol ktory nie pasowal i sie do niego przyczepiono nie komentujac cauej reszty...

Bo cala reszta jest OK a ten jeden szczegol - twoje niezbyt prawidlowe rozumowanie odnosnie wyscigu szczurow - jest nie OK. Chyba lepiej ze czepiamy sie tylko tego co jest nie OK niz na slepo - wszystkiego?

Grzdyl - Nie Paź 12, 2003 12:50 pm

to sie nie czepiaj tylko odnies sie do wyciagnietego wniosku...
bo chyba na tym gownej mierze powinno polegac forum zeby wymieniac spostrzerzenia... Konfrontowac wnioski z innymi graczami... Tworzyc jakies sformulowania ;) ... A nie cierpiec katusze z powodu roznic w interpretacji jednego fragmentu... :wink:

Grzdyl - Wto Paź 14, 2003 3:22 am

jest 4:12...
mysle sobie... zajrze na forum...
wchodze... patrze... a tu 2499 wpisow...
przypominaja mi sie stare dobre czasy punktowania "okraglych: wpisow na stronie pks-ow...

No to powiem Wam wszystkim ze tego "jubileuszowego" wpisa dedykuje PKS-om ktore sa w trasie i nie moga pograc sobie razem z nami... 8)

A Q2 i tak rulz... forever... Jako stary dziadek tez bede grau... Jedna czerwona pastylka na serduszko i ... Iiiiiiiiazda... 8)

Kiler - Wto Paź 14, 2003 11:27 am

i jeszcze jedna niebieska pastylka na.....
:wink:

Icer - Wto Paź 14, 2003 3:24 pm

a tam pastylki .. pixy na fazke :D hehe
Grzdyl - Sro Paź 15, 2003 2:31 pm

Icer... Dla ciebie to tylko czopki... (dopochwowe) :wink:
Icer - Sro Paź 15, 2003 6:38 pm

fajne sa takie .. podniecające ..:D
Grzdyl - Czw Paź 16, 2003 2:35 am

dziwni ludzie graja w queja... :shock:

nigdy nie wiadomo w czyje gowno wdepniesz... :wink:

Icer - Pią Paź 17, 2003 7:46 am

otako ? heh
Grzdyl - Czw Paź 23, 2003 2:33 am

to ja mam jeszcze maue pytanie...
jezeli chcieli bysmy stworzyc 10 przykazan prawdziwego quejkowca... :wink: to jakie uwagi/rady chcielibyscie zeby sie tam znalazly?

Jak sa i rady to powinny byc tez i grzechy... ;)

Duze pole do popisu...

Kumanus - Czw Paź 23, 2003 1:56 pm

1 nie qpuj kompa
2 nie instaluj
3 nie graj ..

3 wystarcza :p

Icer - Czw Paź 23, 2003 2:11 pm

zabijaj tylko nei czituj !
Kumanus - Czw Paź 23, 2003 2:59 pm

nie zabieraj techa blizniemu swemu ani zadnej rzeczy ktora jego jest ;o
kozako - Czw Paź 23, 2003 6:13 pm

Nie graj na fragi lecz na fragi
Pomagaj przy quadzie blizniemu swemu
Nie flooduj, 1 raz wystarczy powiedziec
Nie pokazuj ze jestes fajniejszy rugajac kogos

brzoza - Pią Paź 24, 2003 5:31 pm

"Nie flooduj ? "

i kto to mowi :)

Oto moj zestaw:

1. Daj sie fragowac brzozie dowoli
2. Oddawaj mu wszystko co masz (techy, ps, cells, ammo)
3. Sluchaj sie brzozy jak matki
4. Smiej sie z dowcipow brzozy .. przedewszystkim z tych nie smiesznych
5. Jak bronisz daj brzozie wziasc swoja flage i nie nekajac go pozwol opuscic swoja baze
6. Pierwszenstwo do quada ma brzoza nigdy nie przeszkadzaj mu go brac
7. Nie smiej sie z wpadek brzozy takich jak: wysadzenie sie na wlasnej rakiecie czy utopienie w lawie...
8. Dawaj brzozie numery telefonow do wszystkich dlugonogich blondynek jakie poznajesz
9. Chwal imie brzozy na wszystkich serwerach
10. Nie denerwuj brzozy, rozgniewac brzoze to tak jak rozgniewac Boga, a gniew Boga jest straszliwy

to co mam nadzieje ze bedziecie sie stosowac do kłejkowego dekalogu brzozy :)

Tur!n - Pią Paź 24, 2003 7:36 pm

ok mozecie mowic ze offtop...


ale brzoza...



RRRRZZZZZAAAADDDZZZIIIISSSZZZZ :wink:

Kiler - Pią Paź 24, 2003 9:26 pm

hyhy bzuska - różni ludzie różne urojenia :wink: :D :wink:
Krsnick02 - Pon Paź 27, 2003 9:28 am

lol zalosny widok

plx plx przyczepcie sie do meni za offtopic !

Adolf - Pon Paź 27, 2003 1:23 pm

No.. zalosny widok - Tygrys napisal posta =]
vitez - Pon Paź 27, 2003 11:24 pm

O qrde nawet i Adolf napisal posta... ide stad bo zaraz sie zacznie ;)
brzoza - Wto Paź 28, 2003 12:24 pm

Tygrys co jest zalosnym widokiem ? bo chyba nie rozumiem...
Icer - Wto Paź 28, 2003 5:32 pm

chyba tygrys dawno sienie klucil ... to pisze glupoty :D
Kumanus - Wto Paź 28, 2003 6:27 pm

chyba wszyscy podpuszczaja tygrysa ;)
Kribol - Wto Paź 28, 2003 6:30 pm

Brzoza przestan "postowac" na tym forum.. denerwuje mnie Twoj styl wyrazania swoich mysli.. z Gory Dziekuje.
Krsnick02 - Wto Paź 28, 2003 8:18 pm

Dla wyjasnienia dla tych co sa slepi:

Zalosnym widokiem sa wasze offtopiki i nie czepianie sie do samych siebie, a do mnie jak zawsze sie czepialiscie.

Me noob dont kill plx plx.

Tur!n - Wto Paź 28, 2003 8:22 pm

bo MY (ci zli) jestesm jedna wielka rodzina!! Kelly Familly przy nas sie moze schowac 8)
Adolf - Wto Paź 28, 2003 9:47 pm

Tygrys! znowu piszesz offtopic! Zmien forum :D
Kribol - Wto Paź 28, 2003 11:08 pm

stfu n00b
mero - Sro Paź 29, 2003 12:03 pm

A ja to lubie wysokie zgrabne brunetki... mrauuuuu...
Icer - Sro Paź 29, 2003 3:20 pm

kurwa co wy macie do tych offtopoców ?? ledwo z 10 osób sie odzywa na forum to dojdzie do tego ze nikt sie nei ebdzie odzywal ...
kozako - Sro Paź 29, 2003 7:50 pm

Ugabuganikolus Pospolitus... sorry az offtopic samo jakos wyszlo :P
niach niach :)

Kumanus - Czw Paź 30, 2003 10:26 pm

Ty zawsze walisz offtopici ... wszedzie gdzie to tylko mozliwe ;) ;p
fr0z3n - Czw Paź 30, 2003 11:14 pm

korzystajac z dogodnej sytuacji to ja sie moze przywitam ~~ re @ll.
Icer - Pią Paź 31, 2003 9:34 am

elo warjacie ! :P
Grzdyl - Pon Lis 03, 2003 1:22 pm

ta....
czlowiek nie wchodzi przez kilka dni na forum i od razu robi sie neizuy burdel... pojawiaja sie goscie ze swoim cyrkiem obwoznym i wpadaja troche sie poklocic/sprowokowac/wydurnic... do tego zlatuja sie hieny cmentarne ktore korzystaja z okazji zeby sobie nabic troche wpisow i pstwic sie nad aktorami z cyrku...

a jak icer sie odzywa to juz ewidentnie widac ze topic schodzi na psy... :wink:

ale jeszcze nie zamykamy tego okienka... a noz przyjdzie jeszcze jakis pomysu do glowy...

Kribol - Pon Lis 03, 2003 2:38 pm

bo lubie w to grac..
Icer - Pon Lis 03, 2003 2:50 pm

grzdyl .. sam sie czepiasz piszac tego posta i co masz do mnie znów ? jak ci sie nie podoba to nie czytaj ... i wies sie odpierdol odemnie bo ja do ciebie nic nei mam
Magnus - Pon Lis 03, 2003 4:10 pm

Brakowało mi tego :) ) Od kiedy tygrysa nie ma juz nikt nie mowił "czepiasz sie"...Ale widze ten zwrot wraca.. :lol:
Krsnick02 - Pon Lis 03, 2003 11:57 pm

Magnus ale zauwarz ze tu nie chodzi o to ze ja pisze na temat or nie na temat, tu chodzi o to ze pare osob na tym forum mnie nie lubi i dlatego by nie byc winnym czepiania sie przypisuje mi czesto pisanie offtopikow, czepianie sie i pisanie bzdur. Tylko te same osoby nie widza jak same pisaz bez sensu, czpiaja sie itp... a ja mam to all w ..... (niedomowienie dla bardziej inteligientnych :D ) ...... i robie se jajca z tych glaba, bo napisze cos a te glaby wiezykiem czepiaja sie. Napisze se posta i ide dalej grac w Tibie bo olewam od gory do dolu co tu jest pisane, czytam co ciekawsze posty normalniejszych ludzi a reszte OLEWAM, jakby te glaby myslaly to by sie nie czepialy i tez by olaly ale one se pisza bez sensu psujac all i nabijajac posty a pozniej zwalaja ze to ja, glaby jestescie zalosne, tak adolf, icer, jigsaw i reszta... jak kogos nie wymienilem to sory ale juz nie pamietam all glabaw, moze niektre glaby zmadrzaly od moich ostatnich psostow ale co mi tam :P

Ide kolejny lvl robic :] a wam normalnym ludziom zycze cierpliwosci dla tych glabaow :D

OMG ale tu smiesznie o0
Krzyzyk na droger †
&brvbar;]


Wasz kochajacy Tygrysek o0

Kiler - Wto Lis 04, 2003 6:24 am

hyhy ten pan z goory ma troske racji...
Kribol - Wto Lis 04, 2003 11:54 am

glaby od tygrysa roznia sie tylko tym, ze przy ich postach nie trzeba sie glowic co tam jest napisane.
Icer - Wto Lis 04, 2003 4:52 pm

oj tygrys wprost cudnowne ze to wyszsto olewasz .. a my sie tak przejmujemy co ty do nas pisziesz ze o boshe .. po nocach nie spimy :P i kto tu jest głabem ?
kozako - Wto Lis 04, 2003 7:30 pm

tyfrys po chuj piszesz ze to olewasz i ze cie nie lubia i wogule ? jak olewasz to sie nie odzywaj nie odpowidaj na ich posty i juz a ty pierdolisz i pierdolisz na moj post tez odpowiesz i bedzie pierdolenie w kolko i topic pojdzie do obory
niach niach
p.s. to co napisales bylo offtopic ;]
p.s.2
gram w q2 bo sa fajni ludzie, ale czasami jest hamsko i nie jest fajnie ale czesciej jest fajnie bo sa fajni ludzie ;]

Grzdyl - Wto Lis 04, 2003 7:31 pm

icer... ja sie nie czepiam tylko stwierdzam fakty... jezeli wpisujesz sie na topic to zaraz albo ktos zaczyna sie na nim klocic (najlepszy dowod masz podany na talerzu) albo zaraz zaczynasz gadac pierdouy i w ogole formulowac nieestetyczne i nieodpowiedzialne (czyt. nadajace sie tylko do Obory) wnioski...

Ej co wy tak tych glabow sie uczepiliscie... ;)

Ma ktos moze stare forum gdzies na twardzielu bo mi mojego Johnego gdzies wcieuo... :(

Grzdyl - Wto Lis 04, 2003 7:52 pm

ej... koniec czepiania sie o oftopici i inne bzdety...
bo juz wiecej tygrys sie tutaj nie wypowie... i bedzie wszystkim smutno i killer wygra zawody... i juz nigdy nie zobaczymy kubusia puchatka, swinke, osiolka i inne dzieci z Finezyjnych Figli 2...
Btw rozszyfrowauem stary skrot FF :D

http://info.onet.pl/822974,69,item.html

a wy tu macie takie marne problemy... :D

Krsnick02 - Wto Lis 04, 2003 9:23 pm

Wlasnie o to chodzi ze olewam i pisze do tych glabow zeby mieli czego sie przyczepic, bo siebie sie nie czepiaja. Jak widac glab z glabem sie trzyma i na glaba nie pisze.

Wybacz Grzdylq jakos te okreslenie tych ludzi mi najbardziej pasuje :] nie wiem czemu :P jakos juz tak jest :]

Wracajac do tematu:
Grzdylko jak zes rozszyfrowal ten skrocik :P ?

Grzdyl - Wto Lis 04, 2003 11:38 pm

internet to taka wielka przygodowka a ty w niej stwarzasz postac...

Co Wy na to powiecie? Zgadzacie sie z tym?

Kiler - Sro Lis 05, 2003 7:04 am

hmm...
interesujace spojrzenie na "swiat" internetu
ale zgadzam się z tym

Icer - Sro Lis 05, 2003 2:00 pm

dobra gdzyl skoncz bo bez snesu w kułko to samo pisac ... a tygrys chyba niedlugo nie bedzie sie wpisywal tu i bedzie fajnie :D głosujcie na tygryska naprawde warto ?!!
Grzdyl - Sro Lis 05, 2003 6:05 pm

a serio... szczerze... daubym sobie reke uciac ze gdyby zrobiono vote na bana dla icera to by go dostau....

icer... ja cie prosze... skoncz sie wypowiadac na tym topicu.. nie jestes tu mile widziany...

Icer - Czw Lis 06, 2003 7:43 am

taaa a kto tak mówi ty i tygrys ? i co z tego .. jebie mnie to .. i skonmcz ze mno dyskutowac bo nie mam na to ochoty heheh bosh ale kurwea masz problem hehe :P

ta vote to zakladaj prosze cie bardzo! chyba ze sie wstydziesz .. to co ma sam na siebie nakiete zakaldac? ;]

Kiler - Czw Lis 06, 2003 3:04 pm

[quote=]a serio... szczerze... daubym sobie reke uciac ze gdyby zrobiono vote na bana dla icera to by go dostau....
[quote]
wtedy forum bylo by nudne :wink:

FireBird! - Czw Lis 06, 2003 5:51 pm

[quote="Kiler"][quote=]a serio... szczerze... daubym sobie reke uciac ze gdyby zrobiono vote na bana dla icera to by go dostau....
Cytat:

wtedy forum bylo by nudne :wink:



Bo drugiego takiego debila jak Icer ciezko bedzie znalesc

Kiler - Czw Lis 06, 2003 7:59 pm

cii... :lol: :lol: :lol:
Grzdyl - Pią Lis 07, 2003 1:57 am

zmykam na 3 tyg. wakacje... :cry:
zero netu... po 3 dniach zwariuje...
to chyba uzaleznienie... :wink:

Icer... Jezeli masz mniej niz 16 lat to Cie zrozumiem...
A jezeli wiecej to prosze zebys sie nie wypowiadau na moim topicu...

i jeszcze jedno...

Twoich postow nie warto czytac poniewaz nie przykuadasz uwagi
do tego jak piszesz i co piszesz...

Icer - Pią Lis 07, 2003 1:49 pm

dobra .. spoko ... koniec temtu i rozmowy !
Krsnick02 - Sob Lis 08, 2003 4:37 pm

hehe posmieje sie jeszcze troche z was :] to dobrze na samopoczucie robi ^^, a juz myslalem ze ten dzien bedzie kompletnie zjebany :D a jednak nie, wchodze se tu na forum i gnije se :D z czego/kogo ? z was :D dlaczego ? sami se odpowiedzcie na te pytanie, moze kiedys wam sie uda :] szczegolnie mookee niech sie postara :]
FireBird! - Sob Lis 08, 2003 6:01 pm

[quote="Tygrys"]hehe posmieje sie jeszcze troche z was :] to dobrze na samopoczucie robi ^^, a juz myslalem ze ten dzien bedzie kompletnie zjebany :D a jednak nie, wchodze se tu na forum i gnije se :D z czego/kogo ? z was :D dlaczego ? sami se odpowiedzcie na te pytanie, moze kiedys wam sie uda :] szczegolnie mookee niech sie postara :][/quote]


Jestes zalosny, tak jak i twoje biedne wypowiedzi.
IWP.

szyna^ - Pon Lis 17, 2003 1:29 am

Normalnie przeczytalem te wszystkie 9 stron i stwierdzilem ze kocham q2 bo takich glupich motywow nie ma nigdzie indziej :D Brzozy przykazania to mnie rozjebaly! Bomba! tam jakies czasem glupie wypowiedzi to ciez norma, tak samo jak filozofia paru osob no poprotu 3ba wiedziec z kim 3mac z kim nie :D nie kazdy kazdemu musi sie podobac nie ? i go lubic.... Wiec nie wiem w czym problem ;] ja gram w q2 bo lubie jak Mamuska na mnie wrzeszczy ;] lubie z ludzmi pogadac poklucic sie itp. A tak w ogole to najpierw gralem dm potem ctf + jump + railaarena ;] ( z qshem :D ) Pozdro 600 :P 3majta fasony :D
A no i Stoluń Wypas sprawa! Oł ye ;] Jiza and rest thx :) * Ludzie cUd miod! ;]

Grzdyl - Pon Lis 17, 2003 12:42 pm

tak... wuasnie tak...

tygrys... skoncz... wpisujac takie texty nie jestes lepszy od kolesi ktorych "masz w dupie"...

Jezeli miaubym zwizualizowac Twoje zachowanie wygladaloby to tak...

Draznisz Pitbula na sznurku ktory zaraz sie zerwie...

Edited...

UuuuU... Widze ze juz sie zerwau... ;)

Kiler - Pon Lis 17, 2003 2:48 pm

7 listopada p[iuszez ze na 3 tygodnie mamy ciebie z gloofki ;p
a męczysz nas już po 10 dniach :]
[joke]
tjak tak to do ciebie grzdylasty ;]

Grzdyl - Pon Lis 17, 2003 4:13 pm

kryzys energetyczny w argentynie spowodowau ze swiat znowu potrzebowau pomocy nieustraszonego i nieocenionego spuerbohatera... wraz z moim psem przewodnikiem sprostamy wszelkim wyzwaniom jakie rzuci nam swiat... nie straszny nam snieg, deszcz, zamiec, dziurawa opona, brak swiatla stopu czy awaria mojego nowego rozrusznika serca xt-666...
no... chyba ze awaria wszystkich komorek na swiecie... ale to juz by bylo straszne... tak straszne ze az sie boje o tym myslec... poniewaz zbyt inteensywne myslenie spowodowauoby zmaterializowanie sie zawiesiny myslowej... wiec juz nie myslimy i wszyscy sa szczesliwi...

wszystko jasne? ;) [/img]

Kiler - Pon Lis 17, 2003 4:34 pm

temu panu proszę już nie dolewać :wink: :lol:
kozako - Pon Lis 17, 2003 7:46 pm

paanie ...daj pan spokuj !
niach niach :)

szyna^ - Sro Lis 19, 2003 7:49 pm

Koza strasznie glupawe posty piszesz :P [/url]
Grzdyl - Sro Lis 19, 2003 10:22 pm

czas zamknac ten topic...
juz wystarczy...

Ale jezeli Wasi starzy dziwiliby sie czemu gracie w ta wciagajaca gre to pokazcie im kilka poczatkowych stron... Moze cos z tego zrozumieja... I nie beda niezapowiedziane awarie energii spowodowane wyciagnieciem wtyczki badz korkow... :]

szyna^ - Czw Lis 20, 2003 10:02 pm

Moja nie zrozumie :/ ;}
Icer - Pią Lis 21, 2003 8:04 am

szyna dobrze ci idzie z tym nabijaniem postów :P
Kiler - Pią Lis 21, 2003 10:25 am

moi dalej nie rozumieja;/
"zamiast grac w tego kłejka mógłbyś posprzątać i tyle się nauczyć ze byś był fenomenem"
- co 2 tygodnie


"jeszcze ci się to nie znudziło?"
- za prawie kazdym rtazem jak widza ze gram w q2 ;p

Diax - Pią Lis 21, 2003 10:37 am

Grzdyl ty juz berdziej pojebanego tematuto nie mogles wymyslic !!!A co cie kurwa obchodzi czemu ludzie graja w q2 ,jak chca to graja a jak nie to nie!!!!Vitez ty frajerze zajebany nie odsc ze zagniasz to jeszcze sie wpierdalasz w nie swoje sprawy!!!jeżeli admina maja miec CL to Vitez go nie powinien miec a jak bedzie mial to bedzie bez sensu
P.S. Orlan kickasz za brak NC tak !!hmm cytuje
Orlan: t.b. nie masz NC
t.b.: mam
t.b. was kicked
Orlan : a jadnak mial
i co kurwa najpierw sprawdz apotem kickaj!!!!!!!!!

Kumanus - Pią Lis 21, 2003 2:28 pm

jezu ..diax .. nie spotkalem sie jeszcze z istota o nizszej inteligencji od twojej. Idz skoncz jakas szkole .. pogadamy
Kala - Pią Lis 21, 2003 3:10 pm

Ty Kamanus CIPO ty ponoc taki sam klimat trawka i tererere chyba kumasz mnie ? No i ty do niego mowisz idz skoncz szkole ? bauhaua , tylko ze on konczy najlepsze technikum w Bialymstoku pytania ? , a no i nie rznij takiego kozaka typi bo on po Tobie nie jedzie. Nie to ze ja staje w jego obronie , ale sam widzialem co dzialo sie na serwach i teraz na forum :)
Kala - Pią Lis 21, 2003 3:13 pm

ps. Z tego to wiem bo ten baran Diax ;) i ja jestesmy z jednego osiedla i znam go bardzo dobrze (pale z nim thc) ? ;)
Kumanus - Pią Lis 21, 2003 3:19 pm

no ta ... ale popatrz na ro subiektywnie .. koles wpada tu na forum wyzywa viteza, grzydyla, orlana ... i mysli ze koziur.
Sposob jego wypowiedzi mozna przyrownac do kogos kto ma 1/4 mozgu ... wiec sam sie zastanow ... diax ty tez.
btw. za thc ma respecta ;)
p.s Ja chodze do najlepszej szkoly w Radzionkowie (bo sa tam ino 3 :D )

Kala - Pią Lis 21, 2003 3:21 pm
Temat postu: heh
hmmm Diax to jest taki chlopak co do czego to by Ci Video naprawil , albo telewizor czy cos z wypowiedzi to jest wariat :) i robi sesje z ludzi i jest wesolo jak se nacpany to czytasz i on jak cham sie wypowiada , nie sesja ? bauhaua ;]
Diax - Pią Lis 21, 2003 3:45 pm
Temat postu: Kamanus zamknij pizde
Po 1 kamanus zamknij pizde bo ty jestes guwniarz dla mnie !!!Drugi kurwa rezor 11 cy 13 lat i on mi tu bedzie kozaczyl na necie!!!!Beszczelnie wchodzisz w dupe dla ludzi!!!Myslisz ze bedziesz mial admina czy co ze tak sie pucujesz !!to se przecztaj regulamin pizdo trzeba miec 13 lat a nie kurwa 11 szczylu jebany!!! :twisted:
P.S. jebie mnie to do jakiej wioski chodzisz i nie pierdol mi tutaj tiruriru
idz lepiej wyliż komuś z dupe haszaka !!!!

[/b]

Kumanus - Pią Lis 21, 2003 9:51 pm

no niestety jego inteligencja przerosla jego samego ... czyil nawet sie od ziemi nie oderwala . :D
co za mul

Kala - Pią Lis 21, 2003 9:52 pm

bauhauauha ;) po prostu jedzie z toba w jakis tam sposob !
Grzdyl - Pią Lis 21, 2003 11:38 pm

diax...
jezeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie nie udzielaj swoimi prostackimi wypowiedziami...
kala...
to ze konczy najlepsze technikum o niczym nie swiadczy... z jego wypowiedzi widac ze trafiu tam przez przypadek... albo potrafi tylko grzebac we wnetrznosciach sprzetu elektronicznego... ale zeby zdobyc prace/ubic interes trzeba najpierw POROZUMIEC sie z ewentualnym klientem lub szefem... z tym ten dzieciak na dzien dzisiejszy moze miec problemy... czyt. bedzie naprawiau sprzet do kopania rowow... tam jest tak guosno ze nikt nie bedzie go musiau suuchac...

a ze swoimi kurwami to idzcie do obory...

Grzdyl - Pią Lis 21, 2003 11:38 pm

ej...
zamknijcie ten topick bo jakies wiesniaki sie tu wpieprzaja...
i psuja cauy szwunk...

Icer - Sob Lis 22, 2003 8:52 am

vote yes!
Diax - Sob Lis 22, 2003 1:54 pm

Hmmm grzdyl ty wogle wiesz co ty tu wypisujesz??Bo moge sie zalozyc ze polowa osob nawet nie czyta twoich wypowiedzi!!!kamanus nawet niechce mi sie z toba gadac te twoje szczniackie texty sa bez sensu!!!Grzdyl wszyscy tobie jada od narkomanow i innych a ty nic i myslisz ze ja sie przejme co ty na mnie tu wypisujesz!!!szczerze mowiac to mnie to guwno obchodzi!!
P.S. grzdyl jak cos piszesz to przeczytaj to kilka razy to moze zrozumiesz co ty wogle piszesz !!!

Magnus - Sob Lis 22, 2003 2:13 pm

[quote="Diax"]Grzdyl wszyscy tobie jada od narkomanow i innych a ty nic quote]

Moze nie chce sie znizac do twojego poziomu??

Diax - Sob Lis 22, 2003 5:36 pm

a moze po prostu nie wie co jest napisane i nie co sam pisze co magnus?
Grzdyl - Sob Lis 22, 2003 7:32 pm

a moze magnus ma racje?
Grzdyl - Sob Lis 22, 2003 8:19 pm

ponawiam PROSBE o ZAMKNIECIE TEGO TOPICA... badz USUNIECIE wypowiedzi DIAXA... a najlepiej i jedno i drugie...
Kala - Sob Lis 22, 2003 8:30 pm

grrr
vitez - Sob Lis 22, 2003 9:03 pm

Cytat:
ponawiam PROSBE o ZAMKNIECIE TEGO TOPICA... badz USUNIECIE wypowiedzi DIAXA... a najlepiej i jedno i drugie...


A kto to zrobi jak adminow/moderatorow nie ma? Moze za pare tygodni sie ockna (kaszub, mookee).

omen - Sob Lis 22, 2003 9:29 pm

'mrocznie', chyba pomyliliscie topicki. Look topic/Obora...
ps. Grzdyl nie dawaj sie ...

Icer - Nie Lis 23, 2003 8:42 am

ja sie podpisuje pod proźbą Grzdyla!
Kala - Nie Lis 23, 2003 8:51 am

Icer robisz z siebie cipe i tyle Ci powiem
szyna^ - Nie Lis 23, 2003 12:33 pm

LOl ? :D
Icer - Nie Lis 23, 2003 12:57 pm

ta ? ciekawe czemu ?? ze co mam takie same zdanie jak grzdyl to ci cos przeszkadza ? trudno ..
fear - Nie Lis 23, 2003 2:32 pm

kala diax zamknac mordy admin zamknij topic i po sprawie :o
Kala - Nie Lis 23, 2003 3:20 pm

morde masz ty kurwo pedalska !!!!!!!!!! i zamknij huja borowiku nie pucuj sie nawet frajerze !
Magnus - Nie Lis 23, 2003 3:24 pm

LOL hiehieheihei
Adolf - Nie Lis 23, 2003 3:29 pm

diax i kala - bedzie ban, przeglosowane
idiotow trzeba wyeliminowac, prawda tygrysek ?:P

Kala - Nie Lis 23, 2003 3:31 pm

Ej sram na wasze banany ! , a po 2 to ja sie do tego huja nie odzywalem wiec niech on do mnie tez sie nie odzywa " Adolf od straszenia sa duchy "
Adolf - Nie Lis 23, 2003 3:35 pm

a my sramy na ciebie.
ja nie strasze, mowie co bedzie.

Kala - Nie Lis 23, 2003 3:37 pm

Buhaha Ok ! my to znaczy kto ?
Adolf - Nie Lis 23, 2003 3:42 pm

my to znaczy oni !
jezeli nie rozumiesz to sie nie udzielaj :P

Kala - Nie Lis 23, 2003 3:48 pm

hmmm Mialem inna opinnie o tobie , ale jednak sie zmienila ;)
Ostatnio na Jumpcha spotkalem naszego slawnego FF-Tygryska. I zapytalem go dlaczego nie gra w cft'a , a on mi na to :
kala: Dlaczego nie grasz w ctf'a ?
tygrysek: bo scena ctf'a zostala zjebana przez takich ludzi jak "Adolf"
kala: hmmmm i co Ci chodzi jak on to normalny chlopak co ty chcesz od mniego !
Ale teraz moje zdanie co do Ciebie sie zminia i bez kitu rozumiem tygryska.

ryq - Nie Lis 23, 2003 4:15 pm

moze tak jakis zjazd ktos zorganizowal w Bialym? :lol:
fr0z3n - Nie Lis 23, 2003 5:11 pm

wlasnie bo widac ze chlopaki maja sobie cos niecos do wyjasnienia :lol:
Grzdyl - Nie Lis 23, 2003 7:44 pm

kala... nic do ciebie nie miauem ale teraz zaczne sie czepiac...
adolf ma racje... dupnie wygladaja twoje wpisy na forum... i tak jak xerot powinnienes miec tylko dostep do obory... do tego momentu az sie nei dostosujesz do zassad panujacych na tym forum...
vote yes...

Kala - Nie Lis 23, 2003 8:57 pm
Temat postu: DOSC !
Ej rozumiem was rozmawiam se kulturalnie z ludzmi na forum bez zadnych wulgaryzmow!!, a tu nagle sie wpierdala taki cham i pisze do mnie zamknij morde ? EEE no to o co chodzi , czy ja sie do niego odezwalem czy co ? Ej zaden glab nie bedzie mi mowil co mam robic "fear" , a tym bardziej nie bedzie mi pluc w kasze. Jestem taki a nie inny jak kogos urazilem oprocz tej osobistosci to sorka. Nie dam sie pojechac i wszystko!!

ps. zamiast mi przybijac wine to popatrzcie co ten ktos inny robi Ok ?

Diax - Nie Lis 23, 2003 9:15 pm

No ładnie Vitez ja zaczolem normalnie z wami rozmawiac ale to teraz wy zaczeliscie kurwami rzucac i wy do mnie macie pretensje ??Fear sam se zamknij morde borowiku!!!Adolf nie znalem cie od tej strony !!!ostro mnie zadziwiles !!!chcecie to banujcie wisi mi to!!!noi co z tego ze mnie zbanujecie co mam płakać??LOL!!!Co do turnieju to trzeba go zrobic bo co niektórzy na necie wyglądają na kozaków może chcecie w rzeczywistosci tak porozmawiac jak tu co??Vitez miales racje co do mnie lecz ja ;postanowilem zaczac normalnie z wami, ale wy zaczeliscie ostrzej i ja mam byc spokojny??NIE!!!nikt mi nie bedzie cisnol!!!mozecie mnie zbanowac tak jak Xerota ale potem to już nie odpowiadam za swoje zachowanie a napewno bedzie AGRESYWNE po takim czyms!!!!!
vitez - Nie Lis 23, 2003 10:40 pm

Cytat:
NIE!!!nikt mi nie bedzie cisnol!!!mozecie mnie zbanowac tak jak Xerota ale potem to już nie odpowiadam za swoje zachowanie a napewno bedzie AGRESYWNE po takim czyms!!!!!


Tylko zebys nie pekl... bo jak bedziesz zbanowany i na forum i na coolnecie to gdzie ta twoja agresja sie ulotni? ;)

szyna^ - Nie Lis 23, 2003 10:57 pm

VItez maczo Ty wielki daj na luza....... i bo Diax chce juz normalnie. A Ty znow szukasz chuj wie czego jakiejs zaczepki ..... do niczego to nie prowadzi.
Grzdyl - Nie Lis 23, 2003 11:09 pm

diax i kala...

moze wezmiecie przykuad ze starszych zawodnikow ktorzy graja duuzej od was i nie zrazili sobie wiekszoscie sceny...
gdybym miau za kazdym razem gdy ktos na mnie wiesza psy odpowiadac taka siarczysta riposta to nie byubym lepszy od tych prostakow... dlatego wole sie ugryzc w jezyk badz nie zwracac uwagi na akcje zaczepne...

diax w twoim przypadku podwojnie sie dziwie... na coolnecie nie wyzywasz... nie denerwujesz sie... potrafisz pozartowac... a tutaj nie dosyc ze kazda twoja wypowiedz jest zakonczona wykrzyknikiem to jeszcze nie mozna sie dopatrzec duuzszej wypowiedzi bez jakiegos miecha rzuconego w czyjas strone...

sztuka polega na tym zeby rozmawiac nie obrazajac rozmowcy...
nie wiem ile juz tych "sztuk" byuo ale nie pisze tego ot tak sobie... ludzie... poczesci forum jest po to zeby sie rozwijac... wiec korzystajcie z niego we wuasciwy sposob a nie zeby zrazic do siebie kilku starszych graczy do ktorych chcac nei chcac powinniscie czuc jakis tam respect... do wypowiedzi muodszych podchodzic z dystansem a do tych starszych jak do kogos kto juz troszke przezyu na tym swiecie i nie chce zebyscie popeunili takie same buedy... chociaz nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek prowadziu batalie wulgaryzmow na forum... od tego jest server zeby sie wyrzyc... albo obora zebyscie tam mogli sie licytowac kto zna wiecej wulgaryzmow i kto kogo bardziej potrafi obrazic... a nie takie taopici jak np. ten gdzie ludzie cos tworza i dzieki ktorym forum quejka 2 ctf-a zyje... takimi obrazliwymi wpisami tylko dajecie argumenty tym ludziom ktorzy twierdza ze internet tylko pobudza agresje...
jak mowie mojemu tacie ze bede prowadziu puchar w ctf-a to go to gowno obchodzi poniewaz wie ze to jest jakis tam wirtualny swiat i wydaje mu sie ze nic nowego to nei wniesie w moje zycie... ja probuje mu udowodnic ze jest inaczej... i daubym sobie reke uciac ze on tutaj wchodzi od czasu do czasu i czyta te wszystkie posty jak ma wolna chwilke w pracy... a mi jest az wstyd kiedy widze jak niektorzy niwecza caua moja prace jakimis bezsensownymi komentarzami ni w zab pasujacymi do tematu badz zauatwiaja jakies prywatne problemy na topicach poswieconych zupelnie innym sprawom... od tego jest OBORA... tam rowniez mozecie sobie nabijac posty i wyzywac sie do woli bez zadnych konsekwencji...

dlatego powtarzam... myslcie... czytajcie... wyciagajcie wnioski... uczcie sie... i przede wszystkim udowodnijcie ze internet nie jest prowodyrem wiekszoci konfliktow tylko pomaga w rozwijaniu sie... ale znajac wasza ignorancje i tak bedzie dalej jedna wielka obora i dalej moj ojciec dalej sie bedzie ironicznie usmiechau kiedy bede wspominau o queju ktory jest czescia mojego zycia...

brzoza - Pon Lis 24, 2003 12:54 am

zaloze sie ze to pisal tata grzdyla, ktory wlasnie zaglada czasami tutaj i teraz chce naprostowac wirtualnych kolegow syna :)

a jezeli to ty grzdylik pisales to szacun :) sam bym tego lepiej nie ujal...

a tak wogole ... to tak jak juz pisalem kiedys tam:

(..)
A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

fear - Pon Lis 24, 2003 1:13 am

kala i diax swoja odpowiedzia potwierdziliscie to jakie zjarane czachy macie to ze posiadacie wlasne fazy to nie znaczy ze kazdy bedzie je tolerowal. Cham?? Czlowieku popatrz na siebie i na swoje odzywki czytajac twoje posty zrozumialem to ze musze znizyc sie do twojego poziomu bo inaczej nikt nic nie wskora. Wiec jeszcze raz zamknij morde i idz w pizdu vote ban !
vitez - Pon Lis 24, 2003 1:21 am

Cytat:
myslcie... czytajcie... wyciagajcie wnioski... uczcie sie...


Chyba nie wiesz do kogo to piszesz. Wiekszosc z tych chlopakow ma troche inne priorytety (trafka, najebka, laski, imprezki, hwdp itepe) niz nauka czy chociazby odrobina myslenia.

Wiesz dlaczego tak sie mnie, ciebie i paru innych "starszych" czepiaja? Bo nie rozumieja co do nich piszemy/mowimy. Zwyklym jezykiem, z sensem i gramatycznie, oraz ortograficznie poprawnie napisane zdanie nie trafia do nich. Trzeba rzucic dziesiecioma odmianami bluzgow, w srodek wkleic dwa slowa streszczajace sens wypowiedzi wtedy dopiero zrozumieja moze :>

Kala - Pon Lis 24, 2003 1:41 am

Grzdyluuuu odemnie 6 huji w bok ok :) Dluzej grali w q2 ? brali przykald z starszych graczy ? buahau stary mam 20 lat i co z tego ? w quake2 idze mi 6 rok gry od 2,5 roku mam neta i tymi mowisz ze ja gram pare miechow czy cos gram w q2 ? ty nie wiedziales co to quake 2 ( no moze wiedziles), a ja w Bialymstoku wygrywalem turnieje razme z Rage ! (to taki gracz DM'a tak jak i ja kiedys) to ty mi nie pierdol Ok ;] ja sie nie chcem do nikogo rzucac jak gowno w trawie bo po co to ? , a po 2 fear pedale slyszalem ze ty z bialego z lesnej jestes ja z toba ineczje pogadam popytaj sie kolegow kto to ja ? z lesnej to Ci powiedza ok ! ? i wtedy ze mna porozmawiasz "vote ban" ? Mozesz mi lache jedynie zrobic rozumiesz ? I nie bedziesz mi kozaczyl eot. KONIEC TEGO TEMATU
A ty VItezuuuu to nie o to w tym chodzi muszczuuu , a to ze z jednej strony masz racje kiedys taki bylem jak wymieniles trafka (trafka no nadal ;) czasami ;p), imprezki , laski, itd.... zgadzam sie z toba bo tak bylo , ale juz nie jest. Ja juz nie ten klimat sie uspokilem , ale jak widze takie wypowidzi glupiego BUCA to mnie to wkurza Ok !. I musze cos od siebie dodac tak juz mam ;)

fear - Pon Lis 24, 2003 1:52 am

lache to targaj swojim kolega z ktorymi oglupiasz swoj malutki mozg w dodatku udowadniasz to sam twierdzac ze jestem z bialego jak w profilu mam wpisane SZCZECIN klade na to skad jestes i kim jestes . . .
Kala - Pon Lis 24, 2003 1:56 am

No to sie pokazesz miszczuuu na turnieju to zobaczysz kto komu bedzie lache ciagal Ok . Nie wypowiadam sie juz w twej sprawie bo to jest bezsens , ale i tak mi pociagniesz frajerze po prostu schowam Cie do wora Ci to mowie REAL!!. ( jezeli bedzie turniej) ;/
fear - Pon Lis 24, 2003 2:04 am

myslisz ze sie ciebie boje zreszta po co ja trace czas na gadanie kolejny raz udowadniasz swoja tempote i ciemnote nieumiejac przyznac sie do swojego zrycia jak typowy jaskiniowiec ( steryd , kibol , wielki kozak) uciekasz sie do textow typu przyjedz to cie najebie gratulacje teraz juz kazdy wie jaki jestes " Ten kto nie ma w glowie ten ma w miesniach "
Kala - Pon Lis 24, 2003 4:39 am

Ale ty glupi jestes bauhaua ja w szoku , ale chlopak z Ciebie !! bauhaua no to ladnie patrze dzieje sie i tak Cie ubije jak bys przyjechal ;)
Diax - Pon Lis 24, 2003 10:03 am

No ładnie!!!przybijacie mi ze w kazdym zdaniu bluzgam ok!!tak robilem i mieliscie prawo tak myslec ale jezeli chcem z wami kulturalnie porozmawiac a wy mi zaczynacie kozaków zgrywac to ja nie wiem o co wam chodzi.grzdylu nie pisze wypracowan tak jak ty bo nie chce mi sie pisac .Mówicie o mnie i o kali ze z nas sa chamy !!!spojrzcie na feara!!moze do niego sie przyczepicie ??Fear do czasu turnieju w bialymstoku tez kazdy kozaczyl na necie ale jakos na turnieju kazdy cicho siedzial i ty jestes pewnie taki sam !!!Grzdyl posluchac starszych graczy??LOL.wejdz w topic admin V i O to se zobaczysz jak sie starsi gracze prezentuja .to ma byc przyklad do nasladowania?przestan
P.S. jezeli to ma byc przyklad do nasladowania to ja go pelnilem wzorowo podczas gdy mialem admina( nielegalnie).Mówicie że co drugi wyraz uzywam bluzgu ok ,zaczolem pisac normalnie to wy tez pokazcie ze mozecie normalnie pisac!!!

fr0z3n - Pon Lis 24, 2003 12:36 pm

Cytat:

Chyba nie wiesz do kogo to piszesz. Wiekszosc z tych chlopakow ma troche inne priorytety (trafka, najebka, laski, imprezki, hwdp itepe) niz nauka czy chociazby odrobina myslenia.

Wiesz dlaczego tak sie mnie, ciebie i paru innych "starszych" czepiaja? Bo nie rozumieja co do nich piszemy/mowimy. Zwyklym jezykiem, z sensem i gramatycznie, oraz ortograficznie poprawnie napisane zdanie nie trafia do nich. Trzeba rzucic dziesiecioma odmianami bluzgow, w srodek wkleic dwa slowa streszczajace sens wypowiedzi wtedy dopiero zrozumieja moze :>

nie ujalbym tego lepij Vitez.
szacunek :roll: .

fear - Pon Lis 24, 2003 1:15 pm

Cytat:
Ale ty glupi jestes bauhaua ja w szoku , ale chlopak z Ciebie !! bauhaua no to ladnie patrze dzieje sie i tak Cie ubije jak bys przyjechal


kolejny post prowokujacy to bluzgania sie itd ... ignore ...

Cytat:
Mówicie o mnie i o kali ze z nas sa chamy !!!spojrzcie na feara!!moze do niego sie przyczepicie ??Fear do czasu turnieju w bialymstoku tez kazdy kozaczyl na necie ale jakos na turnieju kazdy cicho siedzial i ty jestes pewnie taki sam !!!


ja kozacze ?? poprostu przeciwienstwie do innych pisze co o was mysle i mowie wprost ze niepodobaja mi sie wasze fazy na bluzganie i grozenie komus mylisz ze cos mi zrobisz? Wali mnie to ogromnie . . .

Kumanus - Pon Lis 24, 2003 1:59 pm

kala i fear ... nie macie co robic ino po nocy posty nabijac ? ;p :>
Magnus - Pon Lis 24, 2003 2:27 pm

Nie wierze własnym oczom,dobry wylec :) O jak wszyscy wzieli do serca słowa Grzdyla i odczucia jego ojca... eh...
omen - Pon Lis 24, 2003 4:09 pm

hehe, dzieci... (wsumie tez jestem jeszcze dzieckiem)
btw. Magnus znalezles swoje grapi i wiaderko?, bo moje byly kolo karuzeli. ;--)

Magnus - Pon Lis 24, 2003 5:39 pm

Grabki zjadłem a w wiaderko sie zesrałem ale jak chcesz wciaż mozemy sie nim bawić :)
kozako - Pon Lis 24, 2003 6:07 pm

ekhm... tak za to kocham q2 ! ale niestety dzieki temu ludzie przestaja juz grac ;]
niach niach :)

vitez - Pon Lis 24, 2003 7:24 pm

Cytat:
i tak Cie ubije jak bys przyjechal ;)


Ot bohaterzy zaekranowi. Mi przed kazdym turniejem przynajmniej kilka osob tak grozilo, i publicznie i na priv. Coz... bylem w Bialymstoku chyba juz ze 4 razy i jakos nikt mnie nie dotknal. Nie to zebym zalowal, ale takie gadki sa po prostu smieszne 8) .

Scenka z ostatniego turnieju w Bialymstoku (niestety bohaterow nie pomne):

Z daleka uslyszalem jak sobie jakas grupka klnie pod nosem na mnie "Ale ten Vitez mnie wkurwia, ale to chuj..." itp. Podszedlem (sam!) , zapytalem grzecznie: "cos sie nie podoba? Smialo, powiedz glosno, przeciez cie nie pobije a jestem otwarty na krytyke" ... Co uslyszalem? Cisze... Co zobaczylem? Spuszczone glowy w stylu "mnie tu nie ma, ale w plecy to bym ci noz wbil" .... dziwne... a za monitorem lub z daleka,pod nosem, tacy odwazni...

Tak wiec z doswiadczenia wiem (dawno temu za czasow zjazdow w Gorzowie tez pare razy mialem miec wpierdol... tez nic nie bylo), ze takie wasze pseudogrozby sa g* warte.

fear - Pon Lis 24, 2003 11:48 pm

wkoncu Vitez powiedzial cos sensownego :o
Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 4:07 pm

taaa... vit w sumie ma racje... i to jest nasmutniejsze... ze do ludzi tego pokroju nic nie trafia i nikt nie potrafi im przemowic do rozsadku... dopiero kiedy sami wejda w gowno to zobacza jak to wszystko smierdzi...
olac... bo nie ma sensu sie scierac z ludzmi co potrafia jedynie przeczytac i sie pryczepic a nie... przeczytac i sie zastanowic...
nie bede sie powtarzau bo ten kto miau zrozumiec to zrozumiau...
a reszcie nie wroze zuotej przyszuosci...

btw.
nie wierze ze vit byu trzezwy jak podchodziu do tej ekipy...

wuasnie takie sa turnieje... ;)

a wuasciwie byuy... :roll:

edited...
vit... 700 post... a gdzie jakies piwko? masz urodziny to stawiasz... :)

Ziutek - Wto Lis 25, 2003 4:25 pm

Cytat:

Vitez:
Tak wiec z doswiadczenia wiem (dawno temu za czasow zjazdow w Gorzowie tez pare razy mialem miec wpierdol... tez nic nie bylo), ze takie wasze pseudogrozby sa g* warte.


<szloch> ... ja pamietam jak pare lat temu... wie pan... bylem na zjezdzie... bo sie jezdzilo czasem... wie pan takie zjazdy sa fajne... no wiec do gdanska pojechalem, mowili mi ze miasto dresu... wie pan... szelestu... ale co tam... sie nie balem za mocno... pare osob mi grozilo, powaznie mowie... niech pan zapisuje... szybko, bo malo czasu juz mam... <oglada sie nerwowo> no i taki jeden [P] gang... obiecal ze mi wpierdoli... no i wie pan, zaczelem sie bac... ale juz mialem bilet pkp... no to musialem jechac... no i pamietam ze na miejscu wszyscy byli... cala mafia... czarny rudy i bzik... tzn. pyz, aci... zna pan... w dzienniku byli 2 dni temu... no i mi wchodze do sali... widze ze siedza... rzucili sie na mnie... pamietam tylko ze mi reke scisneli i dwa wlosy wyrwali... obudzilem sie w erce... wiecej nie powiem...

I PROSZE MI NIE MOWIC ZE TAKIE OBIETNICE JAK WPIERDOL TO ZABAWA!

fr0z3n - Wto Lis 25, 2003 4:29 pm

"wzruszyla mnie twoja historia"
moze cie kiedys zaprosza do "Wybacz Mi" ? ~~

szyna^ - Wto Lis 25, 2003 4:37 pm

Ja to mam wpiedol od Conana ...... straszyl mnie ze jestem target nr1 w bialym ;D ja sie Jego zapytalem czemu na Turnieju mi nic nie powiedzial nic nie zrobil a On ze tam za doozo moich znajomych ;S
A no i ze moje zachowanie jego wqurwia bo jestem luzak i mam all w dupie ;S komedia! ;D

Magnus - Wto Lis 25, 2003 4:40 pm

Chyba prawie każdemu kto gra w q2ctf ktoś już groził "wpierdoleniem".Mi swego czasu Trzmiel :)
Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 4:41 pm

ziut... niezue... ;)
fr0z3n - Wto Lis 25, 2003 4:46 pm

haha a mi nikt nie grozil ^^ jak tylko sie doczekam 1 grozby wpierdolenia to wrzuce na foro ~~
Ziutek - Wto Lis 25, 2003 4:53 pm

frozen trza worki bujac rowno, wtedy sie rzuca na bank ;)
vitez - Sro Lis 26, 2003 12:10 am

Cytat:
vit... 700 post... a gdzie jakies piwko? masz urodziny to stawiasz... :)


Ja tam se kupilem i wypilem... tobie tez nie zaszkodzi - nie krepuj sie ;)

Grzdyl - Sro Lis 26, 2003 3:16 pm

ziut... to ten kilkudniowy turniej w gdansku? ten co wszyscy kimali w caffe a pod nia byua pizzeria? o ile dobrze pamietam nocka konczyua nad ranem a juz kouo 12 dauo sie suyszec latajace giby... :)
no... miuo wspominam tamten turniej...

ejjj... no to jak... czy ktos na ferie zrobi jakis turniej? wawa? gorzow? krakow? biauystok? bo chciaubym wiedziec czy mam sobie zaplanowac wydatki na ewentualna imprezke w przyszuorocznym budzecie... ;)

Ziutek - Sro Lis 26, 2003 3:36 pm

Cytat:

Grzdyl:
ziut... to ten kilkudniowy turniej w gdansku? ten co wszyscy kimali w caffe a pod nia byua pizzeria? o ile dobrze pamietam nocka konczyua nad ranem a juz kouo 12 dauo sie suyszec latajace giby... :)
no... miuo wspominam tamten turniej...


Ta... ;) pamietam ze wtedy nie spalem przez 2 noce ;) non stop giby... dobra impreza

Kiler - Sro Lis 26, 2003 8:00 pm

jestem za tym by to powtzorzyc, wisi mi to gdzie dokladnie w gda to bylo ;p
piszę sie na to ;]
kiedys trza na nocke/turniej q2 wybryknac :]

Grzdyl - Sro Lis 26, 2003 10:54 pm

jak widzicie prawdziwemu maniakowi nie potrzeba zadnych wygod poza miejscem do grania (stauym!!! a nie rotacje tak jak to sie przyjeuo ostatnio) i miejscem do spania...

teraz tylko trzeba znalezc chetnych i warunki do zorganizowania takiego turnieju :D

las rak w gorze... :wink:

poruszam temat turnieju bo era jezusa i jego turniejowej ekipy podobno mineua bezpowrotnie... moze ktos chce sie zmierzyc z rozwydrzonym stadkiem graczy? :wink:

brzoza - Czw Lis 27, 2003 1:44 am

zaloze sie ze ziut ma na to ochote.. ja bym sie przejechal do bialego .. pod warunkiem ze ktos mi tam immunitet zalatwi bo zaloze sie ze ktos bedzie chcial mnie bic... :D
ryq - Czw Lis 27, 2003 10:18 am

z checia bym wpadl na taki turniej (bo jecze nie bylem;p) wiec vote yes na turniej :lol:
vitez - Czw Lis 27, 2003 2:19 pm

Cytat:
ja bym sie przejechal do bialego ..


Brzoza, rusz dupe i robimy w Warszawie. Warunki sa, ochota jest (wieeeelu ludzi zapowiadalo ze na 2 dniowy turniej by przyjechali do Wawy). Tylko samemu to nie zamierzam organizowac :P .

Ziutek - Czw Lis 27, 2003 2:37 pm

Cytat:
Cytat:
ja bym sie przejechal do bialego ..


Brzoza, rusz dupe i robimy w Warszawie. Warunki sa, ochota jest (wieeeelu ludzi zapowiadalo ze na 2 dniowy turniej by przyjechali do Wawy). Tylko samemu to nie zamierzam organizowac :P .


moge grima zmeczyc ;] zeby tez cos tam wam pomogl :) wkoncu siedzi w wawie przez 4 dni, moze sie zainteresowac ;p

vitez - Czw Lis 27, 2003 5:13 pm

[quote="Ziutek"]moge grima zmeczyc ;] zeby tez cos tam wam pomogl :) [/quote]
Naprawde watpie by mu sie chcialo ;(

Icer - Czw Lis 27, 2003 6:12 pm

a czy ty vitez od razu muslisz wszystko przegreslac ..??? jak ziutek sie postara to namówi ..:P
Grzdyl - Czw Lis 27, 2003 11:53 pm

mam rodzinke w wawie...
mogubym wpasc kilka dni wczesniej i pomoc w finalnej organizacji turnieju... tylko ktos musi rozpedzic ten oooooociezauy pociag...

vitez - Pią Lis 28, 2003 2:58 pm

Cytat:
mam rodzinke w wawie...

A mozesz wpasc teraz? Mam wolny weekend, bysmy pochlali w sobote :>

ryq - Pią Lis 28, 2003 3:35 pm

[quote="vitez"]
Cytat:
Brzoza, rusz dupe i robimy w Warszawie. Warunki sa, ochota jest (wieeeelu ludzi zapowiadalo ze na 2 dniowy turniej by przyjechali do Wawy).


vitez dobrze mysli :lol:

Kumanus - Pią Lis 28, 2003 4:44 pm

do wawy odemnie jest o 300 km blizej niz do b-stoq :D szlo by pomyslec :)
Tur!n - Pią Lis 28, 2003 7:32 pm

jak Warsawa To lux! z Lublina jest calkiem blisko! wiec ekpia z lublina z 3 osoby sie pisa :)
omen - Pią Lis 28, 2003 8:42 pm

Srom by na 100% przyjachal ;_)
fear - Pią Lis 28, 2003 8:50 pm

wawa hmm zawsze blizej niz bstok :o
ryq - Pią Lis 28, 2003 10:52 pm

no ja tez mam wawe blizej jak do bialego wiec jestes za :wink:
brzoza - Sob Lis 29, 2003 2:09 am

oo zagapilem sie .. vitez spoko ja moge organizowac ... zalatw tylko nocleg dla ludzi, kafeje do grania, i kanapki ... ja sie zajme reszta :D

a tak na serio to trzeba pomyslec...

ty do gralni chodziles to wiesz co i jak .. ja sie nie znam ..

vitez - Sob Lis 29, 2003 4:18 pm

Cytat:
ty do gralni chodziles to wiesz co i jak .. ja sie nie znam ..


Gralnie to nie ma problemu - w Cyberlandzie :) . Ale sponsorow trzeba poszukac i tutaj ciebie bym zaprzagl i twoje znajomosci multimedialne ;)

ryq - Sob Lis 29, 2003 10:07 pm

brzoza ma "plecy" :D teraz 3ba sie go bac :D
Grzdyl - Nie Lis 30, 2003 2:12 pm

sponsorzy tez sa wazni...

ale najpierw sprawa miejscowki... ile jest w cyberlandzie kompow? i czy szefostwo pozwoli na "impreze zamknieta"... no i w ogole trzeba porozmawiac "jak gora z gora... szczyt ze szczytem"... ;) Niech ktos z wawy pojdzie do cyberlandu i wybada sprawe... to wtedy moze cos ruszy...

brzoza - Nie Lis 30, 2003 3:08 pm

ale grzdyl wiesz .. "warszaffka plonie"... :P wiec ciezko bedzie
Grzdyl - Nie Lis 30, 2003 4:56 pm

warszawka ma palme w centrum miasta...
jak ona padnie to warszawka spuonie... ;)

a teraz mi nie pierdziel tu tylko zrob turniej z prawdziwego zdarzenia a bedziesz suawny :) ja tez chce troche suawy wiec pomoge.. ale tak jak mowiuem w finalnym stadium przygotowan do imprezy...
tylko niech ktorys z wawy zacznie dziauac...

to ile tam jest kompow?

omen - Nie Lis 30, 2003 5:22 pm

z tego co wiem to duzo ..... ;)
omen - Nie Lis 30, 2003 5:43 pm

kolejna osoba chetana do pomocy - rejv ;)
Grzdyl - Nie Lis 30, 2003 6:52 pm

rejv ma w dupie polska scene... on woli szalec w cb... wiec watpie zeby na niego mozna liczyc...

duzo tzn. ile? i czy jest miejsce zeby postawic swojego... jesli tak to ile?
podstawa... wiemy ile jest miejsc mozna cos dziauac...

szyna^ - Nie Lis 30, 2003 6:53 pm

No Wawa moze byc :D w koncu Wspolnika zobacze :D
noclegi podstawa :D tanio najlepiej ;]
a no i zeby mozna bylo se w nocy pograc wypic itp ;D
Pozdro dla Aluu! :D

omen - Nie Lis 30, 2003 7:48 pm

"rejv ma w dupie polska scene... on woli szalec w cb... wiec watpie zeby na niego mozna liczyc... "
no lol, chyba z nim rozmawialem na ten teamt... , napisal ze chetnie pomoze bo ma teraz duzo czasu ...
Grdzylu chyba wiem co pisze?

Grzdyl - Nie Lis 30, 2003 8:28 pm

no to fajnie ze z nim rozmawiaues...

tylko rejv juz tyle siedzi w cb a w ogole nie chciau pomoc w ogranizacji czegokolwiek... niby jeden z najlepszych kolesi w Polsce a siedzi cicho i prawie nigdy nie ingeruje na naszej scenie... jedyne co pamietam to to ze kiedys prowadziu RP... po jakims czasie ekipa padua i rejv znowu sie zmyu do cb... nic przeze mnie nie przemawia tylko "doswiadczenie"... poniewaz juz byua taka sytuacja i teraz wole dmuchac na zimne...
mowie tez to zeby brzozik i vitez zaczeli cos tam dziauac w tym kierunku i zeby nie patrzyli po innych... bo tak to nici z turnieju na ferie...

vitez - Nie Lis 30, 2003 8:38 pm

Cytat:
ale najpierw sprawa miejscowki... ile jest w cyberlandzie kompow? i czy szefostwo pozwoli na "impreze zamknieta"...


Minimum 30 tam jest, swoj mozna postawic. Na impreze zamknieta szefostwo pozwoli, tym chetniej na turniej (z oprawa jakas multimedialna = kogos z prasy moznaby zaprosic) - po to sponsorzy by wpisowe za rezerwacje miejsca na caly weekend bylo jak najmniejsze. Kiedys organizowalem dwa zjazdy (nie turnieje) w Cyberlandzie wlasnie, dosc udanegranie cala noc, bez noclegu itp koszt byl 30zl od osoby, sala cala dla nas plus wlasne kompy. Zeby sie w takim samym koszcie utrzymac za cale dwa dni + koszta noclegu+ jakies nagroy - sponsorzy musza byc. Przyklad: Logitech i jakies sklepy komputerowe za reklame na plakatach/na miejscu/ w pozniejszych artykulach i recenzjach turnieju moga dac nagrody. A Cyberland w zamian za taka sama reklame i rozglos w mediach, oraz na stronie turniejowej bylby sklonny za odpowiednio niska kwote udostepnic miejsce.

omen - Nie Lis 30, 2003 8:55 pm

{21:49:31} Monum|away} : to lepiej zrobic w strefie
{21:49:32} {omen`} ;)
{21:49:34} Monum|away} : lepsze kompy
{21:49:35} Monum|away} : i lacze
{21:49:37} {omen`} ile tam jest kompow ?
{21:49:38} Monum|away} : z pingiem 12
{21:49:38} Monum|away} : w polsce
{21:49:41} Monum|away} : z 20 kompow
{21:49:44} Monum|away} : ale mozecie przywisc swoje


1. Cyberland ponad 30 kompow - sredni ping / kompy slabe
2. Strefa - czytaj wyrzej ;)
3 ....

brzoza - Nie Lis 30, 2003 9:10 pm

a po co nam niski ping ? na turniej lokalny ?
szyna^ - Nie Lis 30, 2003 11:14 pm

Brzoza ale dopre kompy to podstawa ;]
vitez - Pon Gru 01, 2003 4:20 am

Cytat:
1. Cyberland ponad 30 kompow - sredni ping / kompy slabe
2. Strefa - czytaj wyrzej ;)


Strefy nie znam, jesli maja przystepne ceny to moze tam... ale nie chodzi ogolnie o ilosc kompow a o ilosc miejsca - Cyberland jest DUZY! A 20 kompow to mozna upchnac w dwoch ciasnych pomieszczeniach... coz jak sie bede nudzil to poszukam tej strefy cokolwiek to jest.
Co do pinga - a na cholere? :P
Co do kompow - za poprzednich zjazdow (ponad rok temu? czy nawet dwa lata temu?) kompy byly tam zupelnie wystarczajace do Q2, myslisz ze teraz sa gorsze? ;)

szyna^ - Pon Gru 01, 2003 11:33 am

No Viciu licze na Ciebie! ;D
omen - Pon Gru 01, 2003 12:52 pm

do dziela narodzie! ;O
Magnus - Pon Gru 01, 2003 2:02 pm

Trzeba dzwonic do telewizji i jakiegoś programu komputerowego, napewno sie beda chcieli miec z tego reportaż i bedziemy słynni. :D :shock:
Diax - Pon Gru 01, 2003 2:24 pm

ej a ja bede mógł przyjechać czy mi nie pozwolicie cooooo??Świruje Vitez wpuscisz mnie do srodka tam ,a co masz nie wpuscic ,hehe no ale lepsza faza w wasilkowie nad zalewem bardzo pieknym :] trafic byscie trafili .Nie wiem kolujcie sie ludzie i mędrcy a ja sie prezykołuje na coś innego :)

:twisted:

vitez - Pon Gru 01, 2003 7:17 pm

Cytat:
ej a ja bede mógł przyjechać czy mi nie pozwolicie cooooo??Świruje Vitez wpuscisz mnie do srodka tam ,a co masz nie wpuscic ,


Cos ty, wydrukuje twoje zdjecie, powiesze przy wejsciu, pokaze ochroniarzom itp, a pod zdjeciem bedzie napis "TEGO PANA TU NIE CHCEMY!" ;)

ryq - Pon Gru 01, 2003 7:26 pm

hehehe :D dobre :D
szyna^ - Wto Gru 02, 2003 1:06 pm

Viciu bez takich :P
Grzdyl - Wto Gru 02, 2003 3:56 pm

Mozna to wykorzystac ze sa dwie DUZE cafejki w wawie ktore na pewno ze soba rywalizuja o klientow... W cyberlandzie/strefie mozna poswiecic oczami i powiedziec ze jednoczesnie rozmawiamy z druga cafejka strefa/cyberland i szukamy lepszej propozycji do zaoferowania... Sypnac troche statystykami ile byuo juz takich imprez i ile przecietnie osob przyjezdzauo... tylko to nie moga byc jakies statystyki wziete z chmury... trzeba miec ze soba jakis papierek gdzie bedzie wszystko napisane czarne na biauym ze WARTO organizowac taki turniej...

wydaje mi sie ze najlepiej by byuo zeby ta impreza byua zamknieta poniewaz nei ma sensu zeby po cafe walauy sie jakies osoby z poza sceny... trzeba uniknac takiej sytuacji jaka byua na ostatnim turnieju...
poza tym mozna tez powiedziec ze rozmawiamy z czasopisamami ktore sie interesuja napisaniem artykulu i zamieszczeniem kilku fotek z tej imprezy... przede wszystkim wuasciciel cafejki musi miec pewnosc ze turniej tego typu odbije sie echem po swiecie graczy (nie tylko z wawy) i cafejka w ktorej bedzie organizowana impreza zostanie swietnie rozleklamowana w prasie i (moze) w tv...

jakosc kompow oczywiscie jest wazna ale nie potrzebujemy takiego sprzetu ktory maja np. w pentagonie bo 75% mozliwosci maszyny nie zostanie wykorzystana... spytac sie o najslabszego kompa i sprawdzic ilosc klatek... to powinno wszystkim wystarczyc...

i jezeli jest tak jak Vicio pisze ze cyberland jest wiekszy i jest mozliwosc przywiezienia wuasnego sprzetu to dla mnie jest oczywiste ktora cafe powinnismy wybrac... jeszcze raz powtarzam ze nie ma sensu zeby byu wprowadzony system rotacyjny w korzystaniu z komputera...
jeden klien=jeden komputer=staua cena=zadnych problemow i klotni...

oczywiscie ze kosmiczne uacze w wypadku takiej imprezy nie jest potrzebne... to ma byc turniej lan a nie zabawa w zabieranie flag na coolnecie... bo co to miauby byc za turniej jezeli rownie dobrze mozemy sie spotkac na wiekszym COPiku...
no i trzeba te pomyslec o kompach sluzacych za servery...
2 turniejowe -> 4 klany w danym momencice graja
1 CTF-owy i nie wiem czy jest sens stawiac jeszcze np. DM czy RAILARENA...

tylko niech ktos sie zadeklaruje ze na 100% poswieci swoj wolny czas na organizacje tego turnieju... na pogaduszkach z szefostwem i negocjacjach o koszty imprezy i warunki panujace w srodku... pewnie wiekszosc mysli ze pomysu padnie w zarodku... ale czas leci a ferie sie zblizaja... im wczesniej pojdzie fama w swiat tym lepiej...

omen - Wto Gru 02, 2003 4:48 pm

w strefie byl ostatnio turniej dm'a i chyba im sie podobalo jak monument ja polecil ;)
Wspolnik - Wto Gru 02, 2003 5:47 pm

Nie wiem jak to sie stalo ale dopiero teraz sie dopatrzylem co sie swieci i mega mnie to cieszy :D Tak wogle Viez gdzie jest ta strefa ?? Ja cos o tmy slyszalem ale nie wiem gdzie to jest. Generalnei to nie ma sie co rozpisywac o tym co mozna zrobic bo kazdy mzoe w tym pomoc nawet ten pan z Wroclawia co daje tak duzo cennych rad :D np, ktos nie wysle maila do jakiejs redakcji albo nie wiem sa te smieszne programy w tv tam tez mozna sie pytac, nakresli problem, wypyta sie o to czy sa zainteresowani. Z zarezerwowaniem cafei to raczej nie bedzie problemu a jak juz przyjdziemy do szefa z jakimis konkretami ( typu przyjedzie eipa tv z Brzyszczyk Dolnych lub sponsor) to jzu sie bedzie latwiej rozmowic z klientem a wiec kazdy kto ma jakis pomysl na sponsora lub rozglos medialny niech go REALIZUJE A NIE pisze haselka typu "Ludzie do Dziela)

Razem damy rade !! ( TO jest haslo :wink: )

Grzdyl - Wto Gru 02, 2003 6:59 pm

moge pogadac z ludzmi od rozglosu... popytam o ewentualna prase i tv... ale niech oni juz tam ida i sie pytaja... bo tak to nigdy nie dojdziemy do dnia rozpoczecia turnieju...

zebysmy chociaz wiedzieli GDZIE najlepiej zrobic ten turniej...

Icer - Wto Gru 02, 2003 7:14 pm

Ale pytanie proste zew B-stku :p dla polowy quakowiczów jak nie wiecej blizutko ... ale z innymi gorzej wiec jak zrobicie w wa-wie to tez siewybierzemy pewnie ;P
Grzdyl - Wto Gru 02, 2003 7:54 pm

juz co do miasta nie ma sensu gadac bo w stolicy sa najlepsze warunki... poza tym lokalizacja doskonaua dla wszystkich... teraz trzeba tylko zeby brzozik i vitez i ktos tam ejszcze z wawy sie wypowiedzieli co sadza o tym wszystkim i czy wezma sie za wspolorganizowanie turnieju...
vitez - Wto Gru 02, 2003 9:48 pm

Cytat:
Tak wogle Viez gdzie jest ta strefa ??


Pojecia nie mam ale szukajcie a znajdziecie. Jak tylko znajde troche czasu. Od niedzieli spalem jakies 9 godz lacznie a bylem w domu jakies 12 max... zarobiony/zalatany na razie jestem :/ . Ale spokojnie, wyspie sie, pomysli sie itp.
Poza tym Grzdyl: napisalem ze Cyberland jest DUZY, ale nie wiem jaka jest Strefa, a nie ze jest wiekszy. Miejmy nadzieje ze sa porownywalne.

Grzdyl - Wto Gru 02, 2003 10:31 pm

wiesz ze po czesci liczymy tez na ciebie... :/

a teraz bardziej looooozne pytanie... kto przywozi piwko na turniej ? :D

edited:
ale zeby byla 100% pewnosc ze turniej turniejem ale to ma przypominac raczej zjazd... tak ze ludzie ktorzy nie beda mieli swojego klanu czy pelnego squadu moga smiauo wpadac... turniej moglby byc efektem ubocznym takiego zjazdu... ;)

kiedy kto zaczyna i konczy ferie? bo pewnie w roznych wojewodztwach jest inaczej... ;/

Icer - Sro Gru 03, 2003 9:51 am

o własnie z ferjami to bedzie łądne zamotanie ... ale mzoe sie dogadamy :P
Kumanus - Sro Gru 03, 2003 12:31 pm

kur.. ja mam dopiero 18 lutego ... ale to nie o mnie chodzi :)
nie wazne .. zeby to byl weekend ... a szkola smierdzi :P

Kiler - Sro Gru 03, 2003 1:14 pm

u mnie tesh ferie w połowie lutego się dopiero ZACZYNAJĄ ;/
Diax - Sro Gru 03, 2003 2:55 pm

No to sie kołujcie wy tam wawie sie orientujecie co i jak.a tak btw to przyjmie mnie ktos do klanu??Zainteresowanych prosze o kontakt na numer gg 5007034!!!Tnx
m^ - Sro Gru 03, 2003 3:04 pm

;]
szyna^ - Sro Gru 03, 2003 3:38 pm

Dla mnei osobiscie turneij moze byc kiedy chcecie :D najwyzej na studia nie pojde :D (chyba ze sesja :P )
Piwo tam bedzie ;] do kupienia ;D
Wspolnik pomoz dla Viteza Brzosowiska i Rejva ;]
Turniej wazne zeby byl w miejscu blisko noclegow picia itp (moje zdanie) tak jak w bialym mniej wiecej.
pozdro 600 :D

Icer - Sro Gru 03, 2003 4:28 pm

no i zeby ktos na wszelki wypadek mógl zielonego przykrecic jak by zabrakło :P
Wspolnik - Sro Gru 03, 2003 4:58 pm

Cytat:
"szyna^"Wspolnik pomoz dla Viteza Brzosowiska i Rejva ;]

Szynkos postaram sie cos zadzialac narazie czekam na Omena ktory mi koluje adres do Strefy. Jak to jest gdzies w miare blisko to tam smigne i wybadam sprawe ale chyba w centrum to jest wiec nie bedzie problemu dowiem sie co i jak, oblukam cala gralnie pod wzgledem powierzchni nawciskam kitu troche i zobaczymy co powiedza. Jak ktos ma jakies pytania ktore chial by zebym tam zadal to niech wali tutaj (albo na gg 2607351) tylko szybciorem bo jak sie doklandie dowiem gdzie to jest to uderzam tam prawie ze natychmiast (czytaj weakend- jak szczesliwie uda mi sie wygospodarowac troche czasu)

Cytat:
"Icer" no i zeby ktos na wszelki wypadek mógl zielonego przykrecic jak by zabrakło :P


Icer tutaj z tym raczej nie ma problemu (tylko czsem zdarzaj sie takie niesczesliwe zbiegi okolicznosci ze 10 dilow nie ma lub nie moze sie ustawic :D ) no ale jak ci przyjdzie na mysl zeby kolowac ziolko o 4 rano to stary moze i u cieb tam sie da ale u mnie w miesice to prawie wszyscy spia wiec sa marne sznase.

Grzdyl - Sro Gru 03, 2003 5:05 pm

fajnie by byuo zeby mozna rozuozyc karimatke i sie na 2/3 godzinki kimnac w spiworku... ;) co do jakiegos bliskiego miejsca zamieszkania to watpie... wawa jest droga a w centrum to juz w ogole... no ale zawsze jest mieszkanie viteza :D ... koty sie wyrzuci za okno i jak znalazu miejsce do spania... :D
Kumanus - Sro Gru 03, 2003 5:05 pm

zielska przez pol polski nie ma sensu ciagnac ... lepiej jak by na miejscu bylo :D
Wspolnik - Sro Gru 03, 2003 7:05 pm

Ej dobra ja juz sie dowiedzialem gdzie jest ta strefa (omen thx any way)
Moj koleszka co mieszka rzut beretem z tamtad mi to wytlumaczyl i niedlugo tam zawitam (dla tych z wawy ktorzy chca pomoc i maja za duzo czasu !! To jest na pl.Konstytucji tam gdzie kiedys byl sklep sportowy MDM, na rogu Marszalkowskiej i Koszykowej pod takimi filarami) z tego co pamietam to ten sklep byl dwupietrowy, a wiec jest szansa (raczej nie ) ze gralnia tez jest taka :D a nawet jak nie to tez chyba bedzie sporo miejsca, ale tego wszystkiego sie dowiem juz niedlugo. (Jak ktos tam trafi przedmna to niech napisze i powie czego sie dowiedzial zebym nie musial sie fatygowac na darmo). I tylko tytulem przypomnienia jak ktos chce jakes dodatkowe informacje o ktore chce zebym sie spytal (tj. np. czy beda panienki na rurach) to niech pisze w miare szybko tutaj lub na gg 2607351.

Wspolnik - Sro Gru 03, 2003 9:30 pm

A i vitez daj swoj nr gg albo napisz do mnie na moj, bo musze z toba pogadac.
vitez - Czw Gru 04, 2003 1:38 am

Cytat:
To jest na pl.Konstytucji tam gdzie kiedys byl sklep sportowy MDM, na rogu Marszalkowskiej i Koszykowej pod takimi filarami)


Hehe, 15 min piechota i ok 5 min autobusem ode mnie :>

Co do GG wspolnik to zanim mnie zlapiesz na gg bedzie juz dawno po turnieju :> czesciej tu na forum zagladam lub maile odbieram niz wlaczam gg :P

Wspolnik - Czw Gru 04, 2003 2:46 pm

Vitez to odbierz maila vitez@ceron.pl i odpisz szybko, albo mega-szybko !
szyna^ - Czw Gru 04, 2003 3:25 pm

No Wspolas :D ruszylas puspko z krzesla ;] Respecta! Go Go power rangers ;]
duke - Czw Gru 04, 2003 3:33 pm

Yo: p cos sie dzieje ; p?
szyna^ - Czw Gru 04, 2003 3:38 pm

Dukers ;] Niby turniej ma byc ;]
omen - Czw Gru 04, 2003 3:44 pm

Nie niby ale bedzie ;/
vitez - Czw Gru 04, 2003 6:34 pm

Cytat:
Niby turniej ma byc ;]


Ja bym wolal bardziej zrobic zjazd (granie od 16 do 16 ;) ) niz turniej. Pamietajac jaka nerwowka z rozgrywkami, zasadami itp byla na turniejach. Wolalbym zrobic bardziej na luzie spotkanko - siedzimy, chlejemy, gramy itp... a jakies nagrody by sie znalazly gdyby jakies teamy sie jednak zebraly i na szybko rozgrywki kazdy z kazdym przeprowadzily bez przesadnie wydumanych zasad. No i najlepszego gracza tez by sie znalazlo... moze ten ktory po 24 godz grania bylby nadal na nogach i gral dalej? ;)

omen - Czw Gru 04, 2003 6:39 pm

tez jestem za zjazdem ...
ryq - Czw Gru 04, 2003 6:42 pm

no w sumie lepiej by bylo zrobic zjazd :wink:
vitez - Czw Gru 04, 2003 6:46 pm

Tylko zdajecie sobie sprawe ze wtedy noclegu by nie bylo? Granie nonstop, potem powrot i kimanie dopiero w pociagu/w domu. Czyli tylko dla wytrwalych. Rowniez ewentualne picie itp tylko na miejscu/w okolicach a nie spokojnie w pokoikach noclegowych...
ryq - Czw Gru 04, 2003 7:21 pm

dla mnie gites 8)
Diax - Czw Gru 04, 2003 7:28 pm

Dla mnie tez gitez bo nie mam klanu a bym se porezał z wami na good pingu i was pojechał oczywiscie hehe :twisted: Nie ale i tak bedize git
Grzdyl - Czw Gru 04, 2003 7:31 pm

to juz lepiej zrobic impreze z piatku wieczorem do niedzieli wieczorem albo rano... no i mowie ze ewentualnie zeby przekimac sie na karimatkach albo jak ktos ma rodzinke albo chody to gdzies w jakiejs chatce... zjazd na 24 godziny to tez fajna sprawa ale o tym mozna myslec w ostatecznosci... priorytetem jest zauatwienie miejsca na zjazd... a nie na spotkanie i chwilowe pogranie... :/ na cos takiego to nawet nie trzeba nic zauatwiac... lepiej juz skombinowac jakas impreze zamknieta i pojechac z koksem ostro... ;) jak mam ruszyc dupsko z wrocka to chciaubym juz gdzies troszeczke posiedziec a nie wpasc pojechac wszystkich i jeszcze nie zdazyc wypic kawy... ;)

vote weekendowy zjazd a nie 24 godzinny... ;)

wspolnik jak cos wykombinujesz masz u mnie piwo... ;)

Tur!n - Czw Gru 04, 2003 8:23 pm

byleby COS bylo...i tak sie pisze....
duke - Czw Gru 04, 2003 8:34 pm

Bedzie chlanie bedzie Białystok. :P

edited.

Chociaz lepiej by byl to 2-3 dniowy zjazd, ciezko sie na kacu pociagiem jedzie.

kurz - Czw Gru 04, 2003 8:55 pm

kiedy w ogole ma byc ten zjazd? :twisted: qrna nie ma tam zadnych noclegoof? :lol: no dobra dworzec wystarczy :shock:
szyna^ - Czw Gru 04, 2003 9:47 pm

Ej no no no ! nie walcie tam w kija ;] 3 dniowka to minimum ;D Granie to granie, wazne ze zobacze znajome twarze wypije przypale i luzno!
Ps. Aci Luz moze byscie sie ze raza pojawili :P

Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 2:56 am

tak orientacyjnie...
kto przyjedzie...
bo nie wiadomo czy 30 kompow starczy... ;)

szyna^ - Pią Gru 05, 2003 1:24 pm

Mnie tam nie zabraknie, choc sie boje Conana :S
kozako - Pią Gru 05, 2003 2:39 pm

o... turniej :) jak milo , ja pojade jak nie bedzie alkoholu i trawki narkotyczne ;pi innych narkotykow :PPPP
niach niach :)

Wspolnik - Pią Gru 05, 2003 2:42 pm

Cytat:
Grzdyl
wspolnik jak cos wykombinujesz masz u mnie piwo... ;)


Grzdyl ale co ?? Wlasnie z noclegiem jest najwiekszy problem. Jak by m sobie mieszkal sam w mieszaknku to bym was przekimal wszystkich (jakos) ale niestety mieszkam z Papajami z braciakiem i siorka (w tej sytuacji zostaje klatka schodowa :D ). Mam co prawda jeden sekretny plan w zanadrzu ale czas nie jest tu naszym sprzymierzencem i do feri raczej juz nie bedzie to aktualne :( (to sie jescze okaze ale ciezko bedzie...)

A teraz jakies konkrety. Dzis podbilem do gralni o nazwie Strefa ktora byla na liscie miejsc w ktorym mozna bylo by sie spotkac. Generalnie sytucaja wyglada tak ze koles z ktorym gadalem nie dal mi zadnych konkretnych odp. [oprocz ze nocka (od 22.00-9.00) koszutje 25 i tel. na ktory mozna dzownic i rezerwowac] ale widac bylo ze wie o co biega i powiedzial ze napewno sie ze wszystkim dogadamy i ze nie bedzie problemu, zaczol mi wymieniac zjazdy jakie sie tam odbywaly, no i sporo ich tam bylo, lecz jest jeden maly mankament tylko 14/15 kompow i naliczylem 6 gniazdek jescze do wstawienia sowich (pewnie dalo by sie wcisnac z 8) ale to i tak w naszej sytacji za malo troche. Szkoda bo atmosfera calkiem niezla ( w piwnicy, fajna kanapa do chil-out'u, i widac ze koels mial pojecie generalnie), ale chyba nie pozostaje nam nic innego jak tylko zrezygnowac :x bo miejsca dal nas wszystkich bedzie tam zecydowanie za malo. (tak to przynajmniej wygladalo na moje Wspolnkowe oko :wink: )

Dobra Vitez czy ty bys dal rade smignac do Cyberlandu ?? Ja nie mam zielonego pojecia gdzie to jest, z tego co wiem to na mokotowie a ja tam bywam (nie liczac pubow na polach mokotowskich) 2 razy do roku. Zreszta sadze ze ty i tak wiesz jak to wyglada mniejwiecej, ale trzeba bylo by sie spytac jak to sie przedstawia teraz.

Ja sie jescze moge spytac w Arenie (20 kompow i chyba nie da sie wstawic za duzo sowich) ale ten wlasciciel to chytre scierwo i pewno nas tak podliczy ze sie nakryjemy nogami i zeby to zorganizowac bedziemy musieli posprzedawac kompy z domow :wink:

Vitez odpisz !! gg 2607351

brzoza - Pią Gru 05, 2003 2:56 pm

Ja bylem w strefie i uwazam ze to najbardziej odpowiednie miejsce na zorganizowanie zlotu.
Poniewaz .. jest klimat.. cena przystepna ... no i bylo sporo tam zjazdow robionych pewnie maja najwieksze doswiadczenie...

a ze jest 15 kompow no coz ...

da sie zorganizowac ... fajnie by bylo gdyby rzutnik jakis mieli... wtedy kanapa + rzutnik + chipsy i ja wogole moge nie grac :)

pozatym nie wiadomo ile luda sie zwali .. pierw trzeba to okreslic a potem zastanawiac sie nad iloscia kompow .. bo co z tego ze pojedziemy do areny czy cyberlandu gdzie jest pewnie z 20 - 30 kompow jak przyjedzie 15 osob ? :)

co do noclegu to ja moge jakies 5 osob przenocowac ... to znaczy wydaje mi sie ze moge ;) warunki mam raczej kiepski ale jakos dam rade...
.. aa i no i lista noclegu u mnie jest juz pewnie zapchana ;P

ja bym to widzial tak ze bierzemy 2x nocke piatek/sobota i sobota/niedziela ... i robimy zjazdo-turniej... pewnie przyjedzie kilka kompletnych squadow a reszta to zbieranina stworzona na bierzaco...

omen - Pią Gru 05, 2003 2:58 pm

to moze zrobimy jakies wstepne zapisy?
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 4:16 pm

Ja tam mysle ze Wpolas mnie jak cus przenoscuje :P albo Brzozasty :P
Wspolnik - Pią Gru 05, 2003 4:39 pm

Brzoza generalnie podzielasz moje spostrzezenia ale sadze ze i tak bedzie za malo miejsca. Mnie to tam osobisice rybka najwyzej nie pogram przyjde pokrece sie zobacze co i jak, napeweno sie uzbiera jakas melo-druzyna wiec dla mnie gitez :wink:
duke - Pią Gru 05, 2003 6:05 pm

Ja tam nie wiem najlepszy bylby jakis akademik albo cos w tym stylu ; p
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 7:22 pm

Duke pomysl ze raz skad Ci ludzie skreca akademik ? ;S
kurz - Pią Gru 05, 2003 9:23 pm

:evil: zalatwic noclegi! :evil:
Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 9:26 pm

co do zjazdu dalszy watek jest rozwijany na topicu zalozonym przez viteza...

a co do drugorzednych spraw organizacyjnych to mam maue zapytanie...
kto sie pisze na vodeczke albo jakies drinkina zjezdzie? wsciekue psy or sth? moze ktos zna przepis na jakiegos dobrego drinka bez zadnych extrawagancji ale z dobrym smaczkiem i pozadnym kopem? ;)

szynek dziadu... nabiues mi 300 posta... wrrrr...

Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 9:27 pm

kurz... ciebie do zoo wezma bez problemow ;)
i banana dostaniesz :D

duke - Pią Gru 05, 2003 9:31 pm

Ja jak wogle przyjade to wezme metaxe z 18stki przywioze ; p
kurz - Pią Gru 05, 2003 9:31 pm

:lol:
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:00 pm

Japana nie zabiora ;D nie strasz go ;]
jakiego posta ? ;S nie qmam ;P

Kribol - Pią Gru 05, 2003 11:03 pm

ja gdzies mialem przepisy na drinki :) sie zobaczy
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:13 pm

Ja umiem wsiekle psy robic ;D
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:15 pm

sam jestes jak wsciekly pies :twisted:
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:17 pm

;S A Ty wredna maUpa ;D
omen - Pią Gru 05, 2003 11:36 pm

psia koncowa! ;)
vitez - Sob Gru 06, 2003 4:04 am

Cytat:
moze ktos zna przepis na jakiegos dobrego drinka bez zadnych extrawagancji ale z dobrym smaczkiem i pozadnym kopem? ;)


Z porzadnym kopem? ok 150ml redbula (pol puszki na oko) vs 100ml wodki. Najlepsze na imprezy (ze dwa takie) - ladnie kopie, skakac sie chce i humorek dobry :) . Moj ulubiony drink i calkiem smaczny. Zamiast redbula mozna rozne xly czy americanbule stosowac - wszystko co ma tauryne czy podobny srodek kopiacy :)

Grzdyl - Sob Gru 06, 2003 5:09 am

ta... guosne uup uup uup i zawau serca murowany... ;)

wsciekue okej tylko wypala przeuyk i trzeba czyms popic... a piwo czasami moze zle zadziauac... ciekawi mnie po ile teqiula chodzi ;)

cytrynka... sol... kielonek... i jazda... ;)

Magnus - Sob Gru 06, 2003 9:08 am

Śniegp pada.
kozako - Sob Gru 06, 2003 9:49 am

hehe jawnie pada, jak czytalem tego posta to podal i jak teraz piszeto tez pada ;] najlepszy drink to czysta pod karkoowka z ketchupem i najlepiej u duka na dzialce ;]
kozako - Sob Gru 06, 2003 9:50 am

hehe jawnie pada, jak czytalem tego posta to podal i jak teraz piszeto tez pada ;] najlepszy drink to czysta pod karkoowka z ketchupem i najlepiej u duka na dzialce ;]
tZ - Sob Gru 06, 2003 9:56 am

koza potwierdzam:P drinki drinki :P lift + bols 50-50 + kwasek cytrynowy + 3 mrorzone truskawki latwy dobry drink:P
Kumanus - Sob Gru 06, 2003 10:59 am

to ja juz nie pije ... jak macie od*** ;) takie experymenty to lepiej nie pic.. bo po turnieju moze sie okazac ze ktos ma ogon :o :D
duke - Sob Gru 06, 2003 11:14 am

Ja tam proponuje absintha lekko zagrzanego, mieszane nie wstrzasniete.
szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:45 am

Kumanus po turnieju moze sie okazac ze ktos jest ogon :D jawnie ;]
szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:46 am

Brzdylu my to wsciekle jedziem nie ? tak jak na wakacje :D
duke - Sob Gru 06, 2003 12:19 pm

Tu same kozaki od picia ja juz nic nie mowie.. ;]
Wspolnik - Sob Gru 06, 2003 1:24 pm

Cytat:
Vitez:

Z porzadnym kopem? ok 150ml redbula (pol puszki na oko) vs 100ml wodki. Najlepsze na imprezy (ze dwa takie) - ladnie kopie, skakac sie chce i humorek dobry :) . Moj ulubiony drink i calkiem smaczny. Zamiast redbula mozna rozne xly czy americanbule stosowac - wszystko co ma tauryne czy podobny srodek kopiacy :)


Tak Vitez a wiesz ze jak przegniesz z piciem tego to mozna umrzec ?? I mowie calkiem powaznie. Juz byly takie akcje, w Poslce nie slyszalem jescze ale w Niemczech i w Stanach to na 100% :shock:

Jak chcecie mocnego kopa to polecam dropsika albo dwa, od czsu do czasu, tez dobrze sieka w baniak :D

ryq - Sob Gru 06, 2003 1:39 pm

tabsy sa zlee :evil:
Sensei - Sob Gru 06, 2003 1:42 pm

Cytat:
Tu same kozaki od picia ja juz nic nie mowie.. ;]

Duke dziwisz sie?
To jest POLSKA tu sie pije! :wink:

duke - Sob Gru 06, 2003 2:22 pm

ciekaw jestem kto 1szy odpadnie a kto ostatni na tym zjezdzie :)
Sensei - Sob Gru 06, 2003 2:35 pm

Rywalizacja na bank bedzie ostra (w piciu i graniu) :wink:
Magnus - Sob Gru 06, 2003 2:41 pm

A to mój jubileuszowy 100 post!! A tak wogóle to było dużo osób na forum jak pisałem tego posta. :P :P
Grzdyl - Sob Gru 06, 2003 2:43 pm

w piciu na pewno... a w graniu rywalizacji nie bedzie bo jak przyjade to wszystkich zmiazdze... nie takie rzeczy sie robiuo po pijaku ;)

szynka no na bank... tylko tym razem tempo narzucam ja a nie tak jak ostatnio... pamietasz NOPEa? ten to byu twardziel... :D impreza jeszcze sie dobrze nie zaczeua a on juz byu na innej puaszczyznie egzystencjonalnej :D

tZ - Sob Gru 06, 2003 2:59 pm

o ile pojade to czuje dzikie fazy ale naraize zbytnio mi sie nie chce:P
Grzdyl - Sob Gru 06, 2003 3:15 pm

proponuje na zjezdzie zrobic nieoficjalny mecz Polnoc - Poludnie... okaze sie ktora czesc Polski potrafi zrobic najlepsza rzeznie... wybrac reprezentacje i stoczyc honorowa walke ;)
ryq - Sob Gru 06, 2003 3:27 pm

no to jest dobry pomsyl :D grzyb znowu zablysnal :idea:
kurz - Sob Gru 06, 2003 3:38 pm

polnoc vs . poludnie? ;D
bialystoki , szczecin, gdansk na pld ? ;D

ryq - Sob Gru 06, 2003 5:01 pm

no to mozna zrobic wschod vs zachod :wink:
Kiler - Sob Gru 06, 2003 9:59 pm

aj tam kurza baje opowiadash :]
gdansk, gdynia, sopot [trojmiasto] szcecin to polnoc ;p


a wawa i inne kozaki to jush poludnie :]

kurz - Sob Gru 06, 2003 10:06 pm

[quote="Kiler"]aj tam kurza baje opowiadash :]
gdansk, gdynia, sopot [trojmiasto] szcecin to polnoc ;p


a wawa i inne kozaki to jush poludnie :][/quote]

chyba nie zrozumiales :P
gdansk , szczecin na <=== vs. poludnie a nie ze tam leza :P jeszcze taki tepy nie jestem :shock: :shock: :shock: wawa to srodek ale moze nawet byc na poludniu :twisted: :twisted: :twisted:

Kiler - Sob Gru 06, 2003 10:07 pm

sorry, już sobie nie dolewam...
szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:18 pm

Ja proponuje ja Kurz Ome Taz Dizz lub Rejv :P wschod :D bo kurz do far east :D
vitez - Sob Gru 06, 2003 11:28 pm

Cytat:
Tak Vitez a wiesz ze jak przegniesz z piciem tego to mozna umrzec ?? I mowie calkiem powaznie. Juz byly takie akcje, w Poslce nie slyszalem jescze ale w Niemczech i w Stanach to na 100% :shock:


Przeczytales to co dopisalem w nawiasie? "ze dwa takie" . Mimo ze sie pije to jednak trzeba myslec. Po zwyklej wodce tez mozesz umrzec, ba nawet po piwie - kwestia ilosci. Znaj umiar i swe mozliwosci. Ja wiem ze dwa, max 3 takie drinki moge wypic.

Grzdyl: Tequila ok 90zl, bardzo milo sie pije, bardzo milo dziala :) . Raz na ognisku rozpijalismy chyba w 4 osoby taka tequile (plus sol plus cytrynki). Siedzimy, rozpilismy, probojemy wstac... usiedlismy... :D

szyna^ - Nie Gru 07, 2003 12:01 am

Viciu najwajnieszy motyw jak chcesz wstac ale nie mozesz :D WSPOLAS ! CHCE SIE Z TOBA UPIC NA MAXA I NAPALIC JAK SWINKA!
kurz - Nie Gru 07, 2003 12:36 am

[quote="szyna^"]Ja proponuje ja Kurz Ome Taz Dizz lub Rejv :P wschod :D bo kurz do far east :D [/quote]

:lol: :lol: dobre dobre :shock: :shock: :shock: :shock:

kozako - Nie Gru 07, 2003 12:41 am

i marco2000 ;p
ryq - Nie Gru 07, 2003 2:37 am

albo Ty zle widziales albo ja widzialem ostatnio nowszy model, Marco2001 :D
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 9:49 am

Macro jest niezly :D to fejk Japana =] :lol:
kurz - Nie Gru 07, 2003 10:38 am

:lol: :twisted:
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 11:31 am

Co Kurz masz taka mina zdziwiona na obrazku ;P poznalem po grze D:
brzoza - Nie Gru 07, 2003 2:06 pm

mecz najlepiej zrobic Bialystok vs Reszta Świata (tudziez polski)
Grzdyl - Nie Gru 07, 2003 2:30 pm

no ja wuasnie mowie polnoc poludnie...

bo biauystok plus wybrzeze do poznania nie koniecznie pojedzie squad z wawy krakowa wrocka i innych mauych dziurek na mapie...

a wschod zachod no to w tym momencie jezeli przyjmiemy za krakow lezy na wschod od lini dzielacej polske na 2 kawauki to zachod raczej nie ma szans... Ba moze dojsc nawet do klotni bo przeciez ekipa z krakowa wawy i biauego bedzie miaua wiele gwiazd ktore chciauyby zagrac...

nastepny pomysu na jakas walka dzielaca ludzi na dwa "obozy" to stworzenie dwoch druzyn przez najstarszego i najmuodszego zawodnika zjazdu... i ciekawi mnie kto by wygrau... alchaimer parkinson i viagra czy poodniecony muokos z plakatem Lopez w pokoju ;)

szyna^ - Nie Gru 07, 2003 3:22 pm

Lol ;] Jenifer roX!
kurz - Pon Gru 08, 2003 10:17 pm

imho grzdyl
pierwsze 6 osob w tzw :lol: "reprezentacji" :lol: to polnoc po poznan :P
(co oczywiscie nic nie znaczy, tak tylko mowie :twisted: )

co do mlodych vs starych to :lol: :lol: :lol: :lol: ciekawe jaki wiek bylby granica miedzy nimi? :twisted: :twisted:

Kiler - Wto Gru 09, 2003 6:53 am

niech będzie 20 to wtedy djuki i omeny beda z mlodymi i bedzie papa dziadki :]
kurz - Wto Gru 09, 2003 8:40 am

ja mysle ze do ponizej 18 vs 18 i wiecej - byloby lepiej ;)
kurz - Wto Gru 09, 2003 8:42 am

ja mysle ze do ponizej 18 vs 18 i wiecej - byloby lepiej ;)
pyz - Wto Gru 09, 2003 9:21 am

18 vs 18 ... 2sides sie klania :)
sliw - Wto Gru 09, 2003 10:33 am

Cytat:

Grzdyl: Tequila ok 90zl, bardzo milo sie pije, bardzo milo dziala :) . Raz na ognisku rozpijalismy chyba w 4 osoby taka tequile (plus sol plus cytrynki). Siedzimy, rozpilismy, probojemy wstac... usiedlismy... :D

Kurcze Vitez pisz o sobie, ja wstalem urwa mac (chyba ze mowisz o tym co bylo w tym roku, a to przepraszam. A apropos, jak ktos jedzie z dalszego poludnia to moglby przywiezc absynth. Pieniazki za absynth jestem w stanie spoczko oddac. Jak ktos chetny byc dostawca to na priva plis. A jak ktos czuje sie twardy to zapraszam na sesje z absynthem. :>

Sliw

pyz - Wto Gru 09, 2003 12:43 pm

kurwa dopiero doczytalem, ze to o wiek chodzi a nie o ilosc graczy ;) hahah
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 1:39 pm

Hah Pyza dobre dobre ;D
Co Wy wymyslacie zagra sie i wymysli na zjezdzie a nie teraz kombinujecie.

duke - Wto Gru 09, 2003 3:23 pm

jak od 18 lat to juz bede ten starszy :P jeje =)
kurz - Wto Gru 09, 2003 5:57 pm

no duke sie zalapie :P :P:P :lol:
pyz : :lol:

kozako - Wto Gru 09, 2003 5:59 pm

ekhm ja chcilabym powiedziec ze taz po absynth'cie nasikal na sciane w duka domku na dzialce kiedy ja z dukiem i typami poszlismy do centrum wsi Topolany;] wiec uwazajcie z tym ;] aaa i jak wpadlislimy to taz powiedzial ze zapoje rozlewal ;] buahha nie moge jak to sobie przypominam to mi sie chce gnic ;]
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 7:23 pm

No jak ktos bedzie to cos przylatwial to dla mnie butelacza poprosze! Pieniadz oddam + 10 zl za przylatwienie.
vitez - Wto Gru 09, 2003 8:28 pm

Cytat:
Kurcze Vitez pisz o sobie, ja wstalem urwa mac (chyba ze mowisz o tym co bylo w tym roku, a to przepraszam.


Tak, dokladnie. Pisze o tym co bylo w tym roku. Rok temu to i ja wstalem... tfu, ogolnie rozpijalismy stojac, a w tym roku blad bo rozpijalismy siedzac :>

szyna^ - Sro Gru 10, 2003 3:54 pm

Heh!
To jak z tym abcostam moze ktos przylatwic ? ;D poprosze.

duke - Sro Gru 10, 2003 5:28 pm

szyna ta woda w polsce nielegalna :P musisz na slowacje jechac ;]
Wspolnik - Czw Gru 11, 2003 11:18 am

Szynkos jdz sobie tutaj !! Tutaj sobie zalatwisz :wink:

http://www.arachnyd.com/david/absynth.html
Przywies troche na zjazd !!!

Albo jak masz troceh za duzo dolarow to idz tutaj i tez sie nie obraze jak przytargasz to ze soba :D (tak szczerze mowiac to bym ci polecal najbardziej bo jestem ciekawy jak to klepie :D :wink: 8) )
http://www.absinth.com/links/vodka.html

No a jak masz juz o wiele za duzo dolarow to odzwiedz sobie ta strone i popatrz co mozesz kupic :wink:
http://www.absinth.com/

Jescze mozesz zajrzec tutaj 8) (tak zeby zaczerpnac info o czeskim absynth'cie) Nie jest tak zle 1/2 setki wyjdzie cie ze 4 paki (jak tutaj kupisz) :D
http://www.eabsinthe.com/acatalog/hillsabsinth.htm

Tak naprawde jak ktos przywiezie kilka (np. 4 ??) butelek sadze ze je sprzeda bo ja tez bym lyknol jedna + cos extra na lody (za fatyge)
To co ktos jest chetny ? (moj gg 2607351 jak by ktos byl)

tZ - Czw Gru 11, 2003 11:24 am

absinth mniam mniam:P
duke - Czw Gru 11, 2003 1:31 pm

hehe co sie dzieje
szyna^ - Czw Gru 11, 2003 1:37 pm

E no kto Japan Ty mieszkasz przy granicy ;D ha! sluchaj lec na bezclowke i zakup to ! ;] kase Ci oddam z napiwkiem i buziakiem ;]
Ej no ludzie nie ma nikogo kto moze przylatwic ? a moze sie trzesiecie ? ;P

tZ - Czw Gru 11, 2003 1:41 pm

szyna my do ruskich tez nie daleko mamy:P
szyna^ - Czw Gru 11, 2003 1:44 pm

Ale Kurz ma najblizej ;] zreszta maUpa dostanie druga gratis ;D
kozako - Czw Gru 11, 2003 2:02 pm

duke my chyba inaczej robilismy? ale i tak smakowalo ;]




Magnus - Czw Gru 11, 2003 2:31 pm

Ale tu duzo postów..
Wspolnik - Czw Gru 11, 2003 2:39 pm

Poniewaz poczytalem troche, o tych roznych absyntah stwierdizlem ze nie chce byle jakiego tylko takiego do ktorego podalem link

http://www.absinth.com/

"Logan Fils" sie nazywa. Jezeli ktos by mi go mogl przywiesc place 1.5 ceny !! Dogadac sie mzoemy na gg (2607351)

Ej kozako na tej stronce wyzej w FAQ masz podany inne sposob picia. Ze na kostke cukro lejesz lodowata wode bardzo bardzo wolno.

duke - Czw Gru 11, 2003 2:59 pm

Na ruskich tego nie ma, na szwabach raczej tez nie :P wiec tylko slowacja ;]
Grzdyl - Czw Gru 11, 2003 3:10 pm

ta... a po tej mixturze wszyscy dostana daltonizmu...

btw. suyszauem jakies ploty ze nie bedzie mozna wnosic alkoholu na impreze... ? no bo jezeli tak jest w rzeczywistosci to bedzie trzeba cos wykombinowac... ;) btw Orlan wpada bo trzeba bedzize mu wyjasnic pare spraw...

i jeszcze jedno maue pytanie... dobrze by byuo na zjezdzie wybrac najlepszego zawodnika... NEO powinien przywiezc prezent ktory kiedys dostau od PKSow na 1 turnieju w Biauym... byua mowa ze jest to prezent przechodni a on olau sprawe i przywuaszczyu sobie pamiatke z imprezy... ;) to tak od pksow... a jaki prezent (nagrode) sugerujecie dla najlepszego? ;)

ja proponuje specjalny striptiz dla the besciaka od specjalnej dziewczyny ze specjalnego miejsca pracy za specjalna opuata... ;)

szyna^ - Czw Gru 11, 2003 4:52 pm

No Brzdyl dobpsh gada ;] moze dla wygranego zespolu taki sptiptiz ? ;D
Ta woda to zajebisty pomysl ;]

Kumanus - Czw Gru 11, 2003 5:34 pm

szyn .. to ma byc turniej quaga a nie gay party ;] ;s ;p
szyna^ - Czw Gru 11, 2003 6:19 pm

To chyba Ty chcesz striptiz kolesia Hah! Gejjjjjjjj :P
Mi chodzi zeby zrzute jebnac i mozna podczas gry panne na stol i jazzzda! ;] potanczy trochi ;] tylko wtedy 3ba Rezora wyprowadzic ;D bo chlopak opuchlizny dostanie :s

Magnus - Czw Gru 11, 2003 6:29 pm

łeeeeeee hiehiehie :lol: :lol: Dobre :)
Kumanus - Czw Gru 11, 2003 8:43 pm

heheheh ;)
ja za geja robic nie bede :>
No rezor pojechal ci ostro po ambicji ;] rotfl ...

Rezor - Czw Gru 11, 2003 9:21 pm

szyna palko!!wez sie odpierol :P
Wspolnik - Czw Gru 11, 2003 10:19 pm

8) :D Oj Rezor dobrze Syznkos gada dostaniesz jescze jakies zapasci zorbi ci sie slabo padniesz na podloge i co zorbimy (zwlascza ze pewno wszyscy beda najebani a wtedy rozne sa pomysly na udzielanie pomocy, moze ten striptizer dla gejow zrobi ci usta usta ale wiesz.... roznie bywa moze ktos kto go sobie zamowi wezmie go w obroty a wtedy to juz nie wiem kto ci pomoze, naprawde :wink: ) . Juz pislaem o tym ze gospodarze nie ponosza odpowiedzilanosci za straty w druzyne gosci... :D 8)

Przemysl... :D

vitez - Czw Gru 11, 2003 11:56 pm

Cytat:
ToMi chodzi zeby zrzute jebnac i mozna podczas gry panne na stol i jazzzda! ;] potanczy trochi ;] tylko wtedy 3ba Rezora wyprowadzic ;D bo chlopak opuchlizny dostanie :s


Marzyc sobie mozecie... a wlasciciele Cyberlandu na to "a fige" :P :/ . Niestety o image lokalu musza dbac a nie zmieniac go w lokal rozpusty... chyba ze u mnie lub u brzozy w domu ;) . U sliwy nie bo on z rodzicami mieszka ;)

szyna^ - Pią Gru 12, 2003 12:18 pm

Najwyzej kto bedzie chcial pojdzie ze mna gdzies do klubu ze striptisem ;d ;]
Rezor spokojnie ..... najwyzej pokaze Ci fotke ;O oczywiscie ocenzurowana ;d

Grzdyl - Pią Gru 12, 2003 5:31 pm

pogada sie z szefostwem... powiemy ze tez beda mogli popatrzec... ;)

ale Panowie... nie moge sobie jakos tego wyobrazic ze wszyscy beda spokojnie siedzieli na krzeseukach kiedy pani sie bedzie rozbierac... jakis napalony kretyn zaraz sie na nia rzuci i bedzie chciau dotknac jej "myszki"... ;)

zabawa zabawa aale impreza powinna byc zamknieta i nikt obcy nie bedzie wiedziau ze cyberland to dom rozpusty... poza tym nie takie rzeczy ludzie widzieli na swoich monitorach w tym lokalu... ;)

duke - Pią Gru 12, 2003 8:51 pm

hehe ale plany macie
Grzdyl - Sob Gru 13, 2003 3:39 am

turnieje mlodziez widziaua...

czas pokazac jak wygladaja zjazdy... ;)

szyna^ - Sob Gru 13, 2003 11:28 am

Jak nie wypali ze striptizem na zjezdzie to uderzymy Brzdylu gdzies do klubu ze striptizem.
Grzdyl - Sob Gru 13, 2003 2:41 pm

obowiazkowo.... :)

tylko szkoda ze jeszcze nie ma zadnych konkretnych informacji o tym zjezdzie... :/

szyna^ - Sob Gru 13, 2003 2:42 pm

No Organizatorzy cos w chuja tniecie.
Grzdyl - Sob Gru 13, 2003 2:49 pm

nie... szyna spokojnie... bez takich mocnych slow... pewnie po prostu nei maja czasu na to zeby wpasc do tego cyberlandu... a naszym zadaniem jest im o tym przypominac i dowiadywac sie coraz to nowszych informacji o postepie przygotowan do pucharu... ;)

jak sie nameczycie to na pewno wielu ludzi w odpowiedni sposob sie wam odwdzieczy... vit... pyz przywiezie ci lsniaca zbroje a ja brzozikowi jakis solidny nawoz wuasnej roboty... ;)

vitez - Sob Gru 13, 2003 6:30 pm

Cytat:
No Organizatorzy cos w chuja tniecie.


Jeszcze jeden taki tekst a gowno nie zjazd bedziecie mieli. I tak na gotowe przyjezdzasz wiec tylko siedz spokojnie na dupie i czekaj na info gdzie i o ktorej sie stawic a nie narzekac na zapas.

Grzdyl - Sob Gru 13, 2003 9:25 pm

mam wstac? chowac pazurki...

wiesz vit... po prostu gdyby ktos sukcesywnie dostarczal jakies info to nie byuoby problemu ze zniecierpliwieniem...

a jak wszystko wypali...

ale bedzie biba.... :wink:

Wspolnik - Sob Gru 13, 2003 9:33 pm

Vitez prawie dobrze gada ta negatywna enegria niczemu nie sluzy wiec opanowac nerwy sciasnac poslady i jescze trochie potrzymac. Panowie swieta ida musze z mama robic pierogi :P dzisiaj pojecahlem na ryby z tata lapac karapia na swiateczny stol, jutro musze na roweze do lasu smignac po choinke potem ja ubrac i jescze caly dom wysprzatac i wogole i wogole czubka glowy mi nie widac z pod tej nawalnicy zajec... :) a wy jak bedziecie grzeczne drogie dzieci to Mikolaj wam przyniesie pod choinke zaproszenia na Zjazd na jego specjalnej Mikolajowskiej Papeteri ze zlotymi lierami :wink: Wiec jak checie zeby tak bylo to zapalcie troche ziolka w tej intencji i grzecznie czekac !! bo jak nie to wiecie co to jest ??
-----------#@ to jest kurwa rozga gnoje :wink:

ryq - Sob Gru 13, 2003 11:44 pm

rozga jest be ;p
vitez - Nie Gru 14, 2003 4:20 am

Biezace info:

- sliwa opierdala sie z pojsciem do akademika i wypytaniem
- ja opierdalam sie z pojsciem do Cyberlandu i wypytaniem
- wspolnik opierdala sie z niewiadomoczym ale dobrze gada ze niedlugo swieta
- brzoza rowniez opierdala sie z niewiadomoczym ale wykreca sie studiami

szyna^ - Nie Gru 14, 2003 10:13 am

Vitez w moim poscie powinienes poczuc szczypte sarkazmu i ironi ;S
A nie od razu sie rzucasz ......

tZ - Nie Gru 14, 2003 1:43 pm

to muj 69 post nei wpisuje sie juz wiecej:P
Grzdyl - Nie Gru 14, 2003 1:46 pm

szyna ja widze ze imprezy dobrze wplywaja na twoja edukacje... ;)
"szczypta sarkazmu i ironii"... :)

moze jeszcze odrobina soli pieprzu bazylii i mozesz isc do telewizji za Maklowicza... ;)

no... wszyscy sie opierdalaja... ale wszyscy sa usprawiedliwieni bo zblizaja sie swieta i kazdy powinien sobie wrzucic na luuuuuuz...
opierdalajmy sie razem... (jeszcze raz) opierdalajmy sie... (wszyscy razem) opierdalajmy sie razem... (my i wy.....) tralala... :)

ryq - Nie Gru 14, 2003 2:04 pm

grzdyla znowu sie spalil i spiewa :D
kozako - Nie Gru 14, 2003 2:23 pm

hehe a moze obnażajmy sie ! obnażajmy sie ! ...
szyna^ - Nie Gru 14, 2003 3:16 pm

koza daj spokoj ;s
tZ - Nie Gru 14, 2003 3:27 pm

wczorajsza impreze bewnie pozytywnie wplynela na szyne:P
szyna^ - Nie Gru 14, 2003 6:26 pm

jak najbardziej ;S
Diax - Nie Gru 14, 2003 9:22 pm

Vitez z tego co pamietam pisales ze ten cyberland jest 15 lub 5 minut od ciebie wiec nie rozumiem problemu ,wyjdziesz se z pieskiem na spacer wpadniesz do cyberlandu i cokolwiek sie chociaz dowiesz bo pewwnie nie zalatwisz wszystkiego za jednym razem ale odrobina wiadomości każdego by pocieszyła a do świąt jest jeszczetroche czasu
Grzdyl - Nie Gru 14, 2003 11:32 pm

vit ma kota... doslownie i w przenosni... ;)

ej... co sie stalo na ipmrezie? czyzby szyna pozkazywal wam blizne po wycieciu wyrostka? :) czy moze co innego mu wycieli ;)
slyszauem ze odplynal... no... wrzuccie jakims incydentem :)

vitez - Pon Gru 15, 2003 12:11 am

Cytat:
Vitez z tego co pamietam pisales ze ten cyberland jest 15 lub 5 minut od ciebie wiec nie rozumiem problemu


Nie dziwne ze nie rozumiesz skoro pomyliles Strefe z Cyberlandem. Do Strefy mam 15 minut piechota. Do Cyberlandu min 40 minut dojazdu w tym przesiadka (z autobusu do Metra). Wolalbym sliwe kopnac w tylek (ma jakies 15 min max, tez metrem) ale na nim ani polegac nie mozna (50% - zrobi cos albo nie zrobi, taki Einstein ;) ) ani gadac nie potrafi bo jak mu ktos powie ze nie to on ze OK, a ja jak mi ktos powie ze nie to lubie jeszcze popyskowac tfu! ponegocjowac :>

szyna^ - Pon Gru 15, 2003 10:56 am

Brzdylu nic tam nie bylo ;P nie doszukuj sie :P
Sliw no uderz tam i obczaj sprawe plz.

bre - Wto Gru 16, 2003 1:52 pm

w cyberlandzie bedzie bardzo ciezko cokolwiek zalatwic... nie wiem czy jest to kwestia zagadania czy czegos innego... wiem natomiast ze jak byl w wakacje zjazd dm'owcow to ludzie z cybera nie zgodzili sie na wynajecie/zarezerowanie kompow...
jezeli chodzi o arene to jest ona imo za mala (chociaz zalezy ile osob ma przyjechac)... pozatym dziala ona zgodnie z godzinami w ktorych czynne jest metro czyli 6-23?...

koniec koncow nocka w wakacje odbyla sie w strefie... coz moge powiedziec... kompow nie za duzo (gralismy po 2 osoby na kompa)
ogolnie lokal chyba ujdzie ... ale bez rewelacji

podsumowujac... najlepszy z teo wszywtkiego jest bez watpienia cyberland ale jak juz pisalem z jego wynajeciem moga byc pewne problemy

szyna^ - Wto Gru 16, 2003 5:00 pm

Bre ..... mozesz obczaic ? ;P
vitez - Wto Gru 16, 2003 11:25 pm

Cytat:
podsumowujac... najlepszy z teo wszywtkiego jest bez watpienia cyberland ale jak juz pisalem z jego wynajeciem moga byc pewne problemy


Widac cos sie zmienilo ale juz kiedys przeciez udalo mi sie zrobic zjazdy w Cyberlandzie z rezerwacja kompow. Coz, pojde tam pogadac w koncu, ale jeszcze nie dzis (sroda).

bre - Sro Gru 17, 2003 10:56 am

ja sprobuje zorientowac sie jak to jest ze strefa... ale nic nie obiecuje
ryq - Sro Gru 17, 2003 5:04 pm

no to vitez macie jeszcze 1 osobe do pomocy w zjezdzie ;]
Wspolnik - Sro Gru 17, 2003 5:49 pm

Bre ja juz tam bylem i gadalem ! generalnei koles pwoiedzial ze niema problemu trzeba tylko zadwonic i sie napewno jakos dogadamy. Jak tam bylem to bylo 15 kompow i z 5 miejsc na swoje. Jak chcesz mozesz smignac jescze raz ale sadze ze ci powie to samo 8)
vitez - Sro Gru 17, 2003 8:06 pm

Cytat:
Jak tam bylem to bylo 15 kompow i z 5 miejsc na swoje.


Spojrz na ilosc chetnych w odpowiednim watku a moze zrozumiesz czemu Strefa odpada...

szyna^ - Sro Gru 17, 2003 8:12 pm

Viciu a uporasz sie ze wszystkim na 6,7,8 Ciez to juz tuz tuz ;S
vitez - Czw Gru 18, 2003 7:33 pm

Cytat:
Viciu a uporasz sie ze wszystkim na 6,7,8 Ciez to juz tuz tuz ;S


Jakim "wszystkim" . Sa 3 glowne sprawy do zalatwienia:
1. Rozmowa w Cyberlandzie o terminie i kosztach
2. Rozmowa w akademikach o terminie i kosztach
3. Ustalic godzine startu i napisac to publicznie, pozniej odbierac ludzi.

Niewiele roboty jak na 2 miesiace czasu (zauwaz ze to 6,7,8 LUTY nie styczen).

bre - Pią Gru 19, 2003 10:18 am

a o jakich akademikach mowa ?
omen - Pią Gru 19, 2003 10:48 am

hm, bre owned! ;>
szyna^ - Pią Gru 19, 2003 1:41 pm

Vitez a sponsorzy jacys czy cos ?
Ja jednak mysle ze lepiej all wczesniej zalatwic... a nie na ostatni strzal zostawic ;d

Nuclear - Pią Gru 19, 2003 3:47 pm

bip bip coś tam... ?!! ?%
Sensei - Pią Gru 19, 2003 4:07 pm

Roger that!!! :D
Nuclear - Pią Gru 19, 2003 4:10 pm

to dobrze bo ja nie :-3
Sensei - Pią Gru 19, 2003 4:17 pm

Chociaz niewiem czy dobrze :D
Nuclear - Pią Gru 19, 2003 4:35 pm

A o czym to my tu rozmawiamy może coś na temat ?
szyna^ - Pią Gru 19, 2003 5:17 pm

Piepszone spamery ;S na gg se pogadajcie typy ;P
Sensei - Pią Gru 19, 2003 7:09 pm

Szyna luuuz. Nuc sie wypowiadal na temat ale nie wszyscy zrozumieli :D
vitez - Pią Gru 19, 2003 8:09 pm

Cytat:
Vitez a sponsorzy jacys czy cos ?


Gdyby to byl turniej to bysmy szukali sponsorow na nagrody itp. A tak na sam zjazd (z ewentualnymi malymi rozgrywkami) to nie ma sensu - zbyt malo atrakcyjna impreza dla sponsorow. Moze kiedys zrobic duzy turniej jakiejs popularnej gry a q2ctf podczepic jako impreze towarzyszaca - wtedy bedzie latwo znalezc sponsorow.

A co do tego ze wczesniej - chentnie bym sie tam wczesniej wybral ale godziny pracy mam niesprzyjajace wycieczkom w godzinach przebywania kierownictwa Cyberlandu... chyba po prostu zadzwonie np w poniedzialek.

Grzdyl - Pią Gru 19, 2003 9:23 pm

swieta swieta...
ja np. jade w poniedzialek i wracam 29... dlugo mnie nie bedzie... i pewnie wiekszosc z nas nie bedzie miala wolnego czasu... narazie najlepiej spauzowac naciskanie niektorych osobnikow i przycisnac kiedy nie beda mieli zadnej wymowki... ;)

ej... jakie kupujecie prezenty? bo juz nie mam pomyslow... ;)

vitez - Pon Gru 22, 2003 12:00 pm

Cytat:
ej... jakie kupujecie prezenty? bo juz nie mam pomyslow... ;)


Mlodszej siostrze kalendarz z kotami, starszej bilet na koncert, rodzicom myszke logitech cordless optical bo im sie zepsula dotychczasowa :)

duke - Pon Gru 22, 2003 1:17 pm

Dla rodzicow metaxe 7*
dla siostry jakies perfumy pumy :E

Kumanus - Wto Gru 23, 2003 6:50 pm

mydło + szczoteczka do zębów + skarpety roX! ;] ;p ;) :>
szyna^ - Czw Gru 25, 2003 1:15 am

Ja tam proponuje worki na smieci ;] miotle i zmiotke ;]
zyz - Sro Gru 31, 2003 6:07 pm

....ze sie wtrace :) a ja nigdy q2 nie przeszedlem bo za trudne :) ) pozatym gram bo lubie ;] a jak patrze na tych ludzi co graja dzien w dzien a sa dalej tacy jacy sa to az zal sciska bo i tak wiadomo ze chOpcy z Bytomia sa da best :) t0 my jestesmy cudni ... przykro mi ze musialem wam to powiedziec :) a tak na powaznie ta gra ma cos w sobie jest fajna i sie nie nudzi :) )
tZ - Czw Sty 01, 2004 6:38 pm

http://www.estarioll.webpark.pl/onas.html KOZA I ZIUTEK OWNS:p
zyz - Sob Sty 03, 2004 2:02 am

Wezcie te noze kuchenne mamie oddajcie bo biedna pewnie ich wszedzie szuka;)
szyna^ - Sob Sty 03, 2004 1:00 pm

Zyzu ja takimi wykalaczkami w zebach dlubie ;D
zyz - Sob Sty 03, 2004 1:33 pm

Szynek ;] takimi wykalaczkami to takich jak ty w rzezni kroja :D szynki sie nazywaja i sa pyshne :D mniami :) ty i baton sie strzezcie zyza na turnieju :D ja was zjem :) batona moze i oszczedze bo slodkie minie podchodzi ;s ale szyneczka w pelni wartosciowa :Dmmmmmmm :) LUTY !!!!! do ryzu w sam raz bedziesz :D
szyna^ - Sob Sty 03, 2004 5:16 pm

Jak zjesz "Ryzowego Puff Daddy" to juz na mnie miejsca nie znajdziesz ;D ha! Kurza wazy ze 8dych ;]
zyz - Nie Sty 04, 2004 12:32 am

sUabo szynek :D z 9 bedzie ;D - a ja wiecej :D
Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 8:38 pm

widze ze z moimi 8 dychami jestem nikim... ;)

cholera a kurzawa zawsze wydawal mi sie taki maly i drobniutki... :) nie wiedziec czemu... az sie przerazilem jak zobaczylem to zdjecie... caly moj swiatopoglad legl w gruzach... ale oczywiscie nie jestes gruby... ;)

kurz - Czw Sty 08, 2004 8:47 pm

:shock: sory ze cie zawiodlem brzdylu :D :lol: :lol: :D :twisted: :twisted:
Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 8:57 pm

kurz... mozna troszke z Ciebie pozartowac? nie obrazisz sie? ;)
szyna^ - Czw Sty 08, 2004 9:13 pm

"Japońska kulka" owned! (c) Luz
vitez - Pią Sty 09, 2004 3:49 am

Cytat:
cholera a kurzawa zawsze wydawal mi sie taki maly i drobniutki... :)

Niski to kurz jest, ale wg mojej skali i "swiatopogladu z wysokosci 197cm" ;) ... ale drobniutki? Zdecydowanie nie...

Grzdyl - Sob Sty 10, 2004 2:55 am

banalnie proste pytanie... dotyczace ksiazki...

KIEDY po raz ostatni przeczytaliscie jakas ksiazke...
i o czym ona byla...

Kiler - Sob Sty 10, 2004 6:07 am

4 dni temu hobbit - lektura
2 tygodnie temu książka o administracji w unixie ale jakas biedna ;/

Kumanus - Sob Sty 10, 2004 7:56 am

z tymi ksiazkami to jest pytanie bardzo nie na miejscu. :]
szyna^ - Sob Sty 10, 2004 11:54 am

a co to ma do Topicu ? Kurwa skonczcie z takimi postami ;/
ryq - Nie Sty 11, 2004 12:52 pm

wlasnie! :D ten topic sie zwie "czemu gram w q2ctf?" nie ? ;]
Grzdyl - Pon Sty 12, 2004 5:12 pm

dobra... bo widze ze praktycznie brak odzewu...
to zadam wam pytanie... czy jezeli polece wam jakas ksiazke i powiem ze NA PEWNO (na 100%... Na Bank... Na moja lewa noge...) ona sie wam spodoba i ze nie bedziecie mogli sie od niej oderwac po pierwszych 25 stronach... to powiedzcie... czy przeczytacie ta ksiazke?

Panowie... Ja zanim nie dorwalem sie do tej ksiazki nie wiedzialem ze czasem mozna trafic na cos naprawde ciekawszego niz wewnetrzne rozterki jakiegos doktora ktory sie zastanawia czy odciac kawalek z tej strony czy z tej... Albo ze spora ekipa sie wstawila na weselu i wszyscy maja jakies zbiorowe halucynacje bo wodka byla sprowadzana z czech... Albo jeszcze ze jakis rycerzyk w lsniacej zbroi umiera pod drzewkiem i zeby "zabic czas" spiewa sobie przeboje (nie wiem :) ) XIV wieku... Ale kiedy dorwalem ta ksiazeczke to chociaz podchodzilem do niej sceptycznie bylem bardzo wdzieczny osobie ktora mi ja polecila... Co dla mnie najwazniejsze... Mozna sie przy niej posmiac... Mozna sie przy niej pozygac... i mozna sie przy niej troszke zastanowic... Ale smiechu jest najwiecej poniewaz historia opowiedziana w tej ksiazce nie jest zwyczajna historia jaka mozecie spotkac na codzien... Ksiazka nie jest tez za gruba bo to zazwyczaj jest glownym powodem odkladania ich na półke...
Czasami kiedy ping jest zabojczy... Na coolnecie graja same lamki... Nie chce sie juz w nic grac... Na forum sa tylko stare wpisy... Dziewczyna sie rozchorowala i "boli ja glowa"... A w telewizji jest wlasnie moda na brazylijskie telenowele... Wlasnie wtedy mozecie sobie wziasc ta ksiazke i polozyc sie z nia do lozka... Jezeli bedzie przynudzac... Szybciej zasniecie... Jezeli bedzie ciekawa... Przynajmniej nie zmarnujecie kolejnego dnia w swoim zyciu...

Ksiazka do ktorej chce was przekonac zowie sie "Paragraf 22"...
Autora nie pamietam... Ale wiekszosc ludzi ktorzy maja jako taki kontakt z ksiazkami powinno miec pojecie o tym tytule... Jezeli ktos przeczytal juz ta ksiazke to prosilbym aby skrobnal male co nieco na jej temat ale zeby NIE opowiadal co sie w niej dzieje...
Zdradze tylko ze glownym bohaterem jest Yossarian... Czyli koles ktory ma tak samo na imie jak nasz cudowny i przemily glowny administrator coolnetu...

czekam na jakies komentarze... jezeli kogos zachecilem do rzucenia okiem to prosilbym o jakis wpis... jezeli komus sie nie chce... to tez... jezeli ktos uwaza ze jestem nienormalny... to tym bardziej... :)

Magnus - Pon Sty 12, 2004 6:36 pm

Jak dopadne tą ksiązke to przeczytam :P Bo ja humanista jestem 8)
Grzdyl - Pon Sty 12, 2004 7:10 pm

a ja raczej umysl scisly... tzn... "piekny umysl"... ;)
Magnus - Pon Sty 12, 2004 7:17 pm

A więc jestes kolejnym trybikiem postrzegającym świat przez cyferki eh.. :) <joke> Piękny jest humanizm :P
szyna^ - Pon Sty 12, 2004 7:22 pm

Grzdylu " jezeli ktos uwaza ze jestem nienormalny... to tym bardziej... " :D Juz wiesz co mysle ;D
Kumanus - Pon Sty 12, 2004 8:25 pm

jak dojde kiedys do jakiejs biblioteki to pozycze se ja ... ale czy prrzeczytam ... calkiem inna historia. Wogole to nienawidze czytac bo to od zawsze mnie mocno przynudzalo, moze dlatego ze nigdy nie czytalem nic dobrego,ciekawego itd...
a co do humanizmu, "scislego umyslu" (czy jak to tam inaczej okreslic) to lepiej to 2, bo jak patrze na mojego nauczyciela z polskiego (doktrek zajebany, humanista pojebany <lepszych slow nie mam>) to zastanawiam sie po co taki czlowiek zyje ... A tak na prawde to koles ma mocno nie rowno pod sufitem, (sam sie czasem przyznaje ze dziwna jest dla niego ta ludzka egzystencja i niby wlasnie dlatego ze za duzo wie,ze za duzo ksiazek przeczytal itd) i nie lubie go (moze dlatego ze juz 2 raz na semestr dal mi pale ?) :]

Magnus - Pon Sty 12, 2004 8:34 pm

Widzisz koleś sobą coś reprezentuje jest "jakiś", nie jest zasuszonym matematykiem, którego życie opiera sie na racjonalizmie i jakichś oświeceniowych ideologiach :P Uogólniam.A tak w ogóle to(za przeproszeniem ;) ) pierdole głupoty żeby mieć więcej postów :P
Tur!n - Pon Sty 12, 2004 9:25 pm

tak do siebie...poczytajcie science-fiction... Ascimova... gwarantuje ze fciagnie was... jego "Fundacja"...:***
szyna^ - Wto Sty 13, 2004 4:34 pm

No to mowice ze gracie w q2 bo ksiazka ;D no ciekawe ;]
vitez - Wto Sty 13, 2004 9:03 pm

Cytat:
czy jezeli polece wam jakas ksiazke i powiem ze NA PEWNO (na 100%... Na Bank... Na moja lewa noge...) ona sie wam spodoba i ze nie bedziecie mogli sie od niej oderwac po pierwszych 25 stronach... to powiedzcie... czy przeczytacie ta ksiazke?


Za slabo mnie znasz by moc autorytatywnie za mnie stwierdzic czy mi se ksiazka spodoba.

Turin - Asimov nie Ascimov... za duzo znaczkow ascii? ;)

Tur!n - Wto Sty 13, 2004 9:04 pm

moj blad... hehe... soory za pomylke...

Vitez :) jakbys zgadl :P

Grzdyl - Sob Sty 17, 2004 7:24 pm

Sorry za opoznienia w dopiskach do dyskusji ale praca/nauka/dziewczyna/szkola/imprezy/Malysz/kolejki w sluzbie zdrowia/strajkujacy taksowkarze (niepotrzebne skreslic) troszke utrudniaja odplyniecie w swiat forum... Ale wreszcie "Uwolnilem Williego" i wpadlem zeby przekonac was o mojej niepoczytalnosci... Niepoczytalnosci nie w sensie braku czas na czytanie poczytnych czytanek... Tylko w tradycyjnym i (nie)normalnym sposobie postrzegania tego jakze popularnego w ostatnich czasach slowa...

No ale dosc bzdur i jedziemy z tym skladem kolejowym...
Cytat:

By Kumanus...
jak dojde kiedys do jakiejs biblioteki to pozycze se ja ... ale czy prrzeczytam ... calkiem inna historia. Wogole to nienawidze czytac bo to od zawsze mnie mocno przynudzalo, moze dlatego ze nigdy nie czytalem nic dobrego,ciekawego itd...

w takim razie powiedz mi po co chodzisz do biblioteki jezeli nie pozyczas ksiazek? no ale mniejsza z tym... kumanus nick sugeruje ze moze od czasu do czasu cos skumasz... ;) wiec nie pochodz do ksiazek jak do ognia tylko raz sie zmus zeby zmienic swoj sposob patrzenia na ta makulature... skumaj to i kto wie moze po przeczytaniu tej jednej ksiazki dojdziesz do wniosku ze czytanie nie jest takie straszne... jezeli ci sie nie spodoba to zawsze mozesz wrocic do nieczytania... ;) nie masz nic do stracenia... moze troche wolnego czasu spedzonego z qumplami (wiadomo o co chodzi) i przed kompem i w szkole i z kobieta...
paragraf jest dobra ksiazka...

Cytat:

(doktrek zajebany, humanista pojebany <lepszych slow nie mam>)

lepszych slow nie masz bo prawdopodobnie nie czytasz ksiazek... i pewnie przez nieczytanie ksiazek dostales 2 paly... i pewnei tez dlatego nie wiesz o czym on mowi... bo nic nie znacza dla ciebie zadne symbole, zadne metafory i takie tam pierdoly o ktorych ten stary glupi pierdziel nawija do ciebie na lekcjach...

Cytat:

sam sie czasem przyznaje ze dziwna jest dla niego ta ludzka egzystencja i niby wlasnie dlatego ze za duzo wie,ze za duzo ksiazek przeczytal itd

sprawa jest oczywista... on jest dla nas starym dziadkiem ktory gada glupoty bo mysli ze nas czegos nauczy i cos nam uswiadomi... ale my mu pokazujemy ze nie chcemy wcale jego pomocy bo sami sobie damy rade... i sami chcemy wejsc w to gowno zeby pozniej z niego wyjsc... i kiedy on widzi jak sie meczymy i co robimy i jakie mamy podejscie do tego wszystkiego to sie pewnie zastanawia po cholere przeczytal tyle tych ksiazek jezeli oni i tak nie chca sluchac tych madrosci...
ja powiem jedno... kiedy jestesmy dziecmi.. marzymy o niezaleznosci... a kiedy jestesmy samodzielni... marzymy o beztroskiej wolnosci jaka bylo dziecinstwo... sztuka polega na tym zeby byc samodzielnym i odpowiedzialnym i zeby znalezc czas na to zeby byc dzieckiem... juz zauwazylem pare osob na scenie forum ktorzy maja wlasnie takie podejscie do zycia... kto to to zachowam dla siebie ale fakt faktem ze od razu zupelnie inaczej patrze na taka osobe... takie podejscie do zycia (troche dziecka troche odpowiedzialnego dojrzalego czlowieka) tzw. "zloty srodek"... i to wcale nie sa jakies czekoladki z pysznym nadzieniem tylko to jest jedna z wielu rzeczy o ktorych gadal ten stary doktorek w okularach...

Magnus...
matematyka jest jak zycie... albo sa zera... albo sa jedynki...

literatura w tym takze jezyk polski ze swoimi lekturami wypracowaniami rozprawkami dyskusjami na zajeciach oraz wlasciwym interpretowaniem textu ma za zadanie w glownej mierze przygotowac cie do wlasciwego wyrazania swoich mysli i do wyciagania wlasciwych wnioskow... glownym zadaniem nauczyciela od polskiego jest wpojenie w ciebie jak najwiekszej ilosci slow ktorych pozniej bedziesz mogl uzywac... takie jest moje zdanie... a co do matematyki to powiem tylko ze jest to krolowa nauk... bez matematyki nie byloby szansy na rozwiniecie zadnych innych galezi wiedzy... matematyka jest jasna i klarowna... nie masz szansy na to zeby z jednego rownania byly dwa dobre wyniki... (no dobra... zdazaja sie ale wszystko jest uwarunkowane jakimis odgornymi zasadmi i znajac te zasady wszystko jest jasne)... matematyka jest konkretna do bolu... a jezyk daje pole do popisu... ile bedzie ludzi na sali tyle moze byc roznych interpretacji jednego tekstu... wiec kto jest lepszy? ten ktory wie dobrze albo dazy do wiedzy? czy ten ktory jest tworca jednego z wielu sposobow patrzenia na spadajaca krople wody?
osobiscie jestem umyslem scislym praktykujacym humaniczne wybryki... ;)

Vit... Nie czepiaj sie... Przeczytales? Jak tak to powiedz co ci sie nei podobalo... jak nie to mnie nie krytykuj bo nie masz do tego podstaw...

Turin... Asimov "Fundacja"? Hmmm... Juz wybieram sie na polowanie... ;)
Lubie sf... Wlasnie czytam Lema "konres futurologiczny"... w skrocie jestem w momencie kiedy na hiltona spadly ebomby powodujace halucynacje i dziwne "braterskie" reakcje roznych osob wzgledem siebie... czytam dosyc dlugo bo cierpie na brak wolnego czasu ale serio czasem fajnie jest oderwac sie w swiat takich dziwnych wkretow z ktorych mozna sie ostro posmiac...

dosc moralizatorskich gadek bo kimze ja jestem zeby wam prawic moraly... ;)

Magnus - Sob Sty 17, 2004 7:52 pm

Ej nie krytykuj kumanusa tylko dlatego, że mu sie nie chce czytać...To niestety normalne... A co do ksiązek nie bede polecał bo ograniczyłem sie tylko do ksiag fantasy, a te wiem ze nie wszystkim pasują.
Grzdyl - Sob Sty 17, 2004 10:06 pm

a jak inaczej chcesz zmienic jego podejscie do niektorych spraw? to nie byla krytyka tylko fragment z "dobrych porad" dr Grzdyla... ;) oczywiscie czasem trzeba kogos uszczypnac zeby obudzil sie z letargu... mam nadzieje ze nie przesadzilem i mam tez nadzieje ze zostanie jakis slad po tym uszczypnieciu... jezeli przesadzilem to zaraz spadnie na mnie lawina zlowrogich opinii...
ale czym to jest w porownaniu do osiagniecia zamierzonego celu?

Adolf - Sob Sty 17, 2004 10:14 pm

Grzdyl polecam ci fajna ksiazke - quake2/ctf/readme.txt, a potem *hop* na server i mozesz sie pochwalic swoimi wybrykami humanistycznymi po przegranej mapie uzywajac jakze scislego slowa "kurwa".
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 1:45 am

tak jak jest napisane gdzies tutaj na tym topicu...
server/arena to jest miejsce gdzie mozna odreagowac po meczacym dniu... na forum raczej staram sie myslec co pisze.... w grze wiecej czasu poswiecam mysleniu jak grac a nie jak elegancko i kulturalnie opisac swoje niezadowolenie z powodu "najlepszego" teamplayera pod sloncem...
poza tym wklepanie "qrwa" (a nie "kurwa") trwa ulamek sekundy dla wprawionego choleryka...
(wszystkie klawisze sa pod lewa reka...) ;)
prawa zawsze moge okladac monitor i walic w stol...
q2 to jest moj worek treningowy...

edited:
Magnus a "Grę Endera" czytales? cos z fantasy... dobra jest... ;)

szyna^ - Nie Sty 18, 2004 9:58 am

Zamknijcie juz ten topic.
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 12:15 pm

szynka sam sie zamknij... skonczyla sie twoja przydatnosc do spozycia...
atak na ten topic to jak atak na Kapitana Swinie z Kosmosu ktory stoi nad prawymi i bezbronnymi w tym szarym brutalnym swiecie... uwazaj bo jak wpadniemy do wawy to dostaniesz racica w oko i na tym sie skoncza twoje rzeznickie zapedy... ;)
poza tym dyskusja jest w toku... ty tez moglbys poswiecic troche czasu i raz na ruski rok przeczytac jakas ksiazke... cholera czuje sie jakbym walczyl z wiatrami (znaczy sie z wiatrakami)...

szyna^ - Nie Sty 18, 2004 6:31 pm

Grzdyu nie boje sie ;P
Ale tak zdeka zapytam ..... CO TO KURWA MA DO TOPICU?

ryq - Nie Sty 18, 2004 7:36 pm

grzdyl lubi filozofowac :D
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 10:46 pm

szyna jak nie widzisz zwiazku z quejem a ludzmi ktorzy czytaja ksiazki to jest rzeczywiscie zle...
szyna^ - Pon Sty 19, 2004 9:18 am

Ja czytam ksiazki z tym ze po Angielsku ..... ;/
I sie odpitol "dziadu"

Budziu - Sro Sty 21, 2004 10:58 am

grzdyl to do kad go znam zawsze filozofuje... wielu ludzi mowi ze w q2 filozofofie gina, albo staja sie psychopatami. wiec panie Sitarski uwazaj :D
Spidi - Sro Sty 21, 2004 9:34 pm

Grzdyl musze obalic ta twoja terorie z qrwa albo kurwa bo wychodzi na to samo :/ Niestety nie moze napierdalac w monitor ani w biurko bo widzisz 2 entery sa pod prawa reka :) Wiec jednak to nie ma roznicy :)
Grzdyl - Sro Sty 21, 2004 10:02 pm

Budzisz imbecylu... Bez nazwisk... Rozmowy kontrolowane... Rozmowy kontrolowane... ;)
Edytuj mi to badziewstwo bo podam Twoja komorke... ;)

Spidzi...
Spostrzegawcza bestia... Jako jedyny to zauwazyl... ;)
Ale co do roznicy pomiedzy formami qrwa i kurwa to rzeczywiscie jest duza rozbieznosc w postrzeganiu tych dwoch slow... (zagmatwane ale staralem sie nie powtarzac... ;) ) Sprawa wyglada nastepujaco... Kurwa mozna wszedzie zobaczyc... Na murach... W zeszycie... W ksiazkach... A qrwa... W innej zmienionej formie w zapozyczonym "Q" byc moze z innych jezykow swiata badz tez z samego znaczaka tej kultowej gry Q2... Samo Qrwa nei jest az tak wulgarne i rzucajace sie w oczy jak juz wyzej wymienione bodajze najczesciej uzywany wulgaryzm w jezyku polskim... Kto wie... Ludzie ktorzy nie sa az tak wtajemniczeni w swiat internetu moga nie zrozumiec co ta qrwa oznacza... ;) Szukam dziury w calym ale moim zdaniem kurwa przez q jest lepsze... Ot i cala filozofia...

A co do aktywnosci prawej reki... Jak rabne mocniej w stol to cos sie zawsze wbrew prawom fizyki odklei od blatu i uderzy w klawiaature... Wiec czasami nawet nie musze siegac do entera... ;)

Szynka... Prosty ciag myslowy...
Quake2 ---> Szyna ---> ksiazka...
Quake2 ---> Grzdyl ---> ksiazka...
itd..............
Quake2 -> jedna rzecz ktora w pewien sposob laczy sposob w jaki wykorzystujemy swoj wolny czas... Wymiana doswiadczen? Pogladow? Opinii? Przeciez na forum nie gadamy tylko o queju... Wiec czemu nie mozemy pogadac o ksiazkach?

Ktos sie dokopal do Paragrafu cy ne? "Fundacji" jeszcze nie dorwalem... Lece do Polsatu... ;) Moze ktos podaruje mi... eeee... Ksiazke... ;)

ryq - Sro Sty 21, 2004 10:47 pm

to "qrwa" czy "kurwa" to wy chyba we lbie macie wykute na stale :D
Spidi - Czw Sty 22, 2004 12:46 am

musze znow cie obalic :) bo mowisz ze qrwa nie widzi sie czesto :) moze w przypadku zwyklych ludzi nie :) ale chcialem zauwazyc ze to forum od q2 ctf :) a tu prawie wszyscy pisza qrwa... wiec kurwa jest zadkoscia i polowa ludzi moze nie widziec co to znaczy :P
Adolf - Czw Sty 22, 2004 1:10 am

kurwa jest lepsze, bo jest klasyczne
ja za to proponuje inna forme - q2rwa, wyglada zle, ale tego napewno nikt nie uzywa :P

Grzdyl - Czw Sty 22, 2004 5:46 pm

adi... co jest lepsze... klasyka (czyli oryginal... podstawa) czy hip-hop (np hip hop bo nazwa odpowiada... czyli cos na opak... cos nowego...)
idac tym tokiem myslowym... co jest lepsze... kurwa... czy qrwa... ;)

a co do q2rwa... to wez mi w sytuacji stresowej, w gniewie (np policja cie zatrzyma za szybka jazde, albo za "podejrzane zachowanie"...) powiedz miedzy jakimis zdaniami q2rwa... (co do policjantow to dopiero dziwnie i podejrzliwie sie na ciebie patrzyli...) a w ogole to powiedz to q2rwa tak zeby ktos cie zrozumial... predzej wybilbym sobie jezykiem dwie gorne jedynki niz wymowil bez zajakniecia q2rwa...

no ale moment... to po co mowimy to qrwa (kurwa jak kto woli)? skoro zamiast tego mozemy mowic rabarbar... najczesciej wulgaryzmy maja literke R ktora sprawia ze w chwili zdenerwowania mowimy to a nie inne slowo... podobno dzieki wymawianiu R dajemy upust swoim emocjom... wiec wychodzac z tego zalozenia mozemy smialo mowic rabarbar zamiast qrwa... tylko tutaj pojawia sie drugi aspekt... czesto mowimy qrwa zeby pokazac swoje niezadowolenie... a mowiac rabarbar ktos moze pomyslec ze jestesmy glodni... ze zwariowalismy... ze nalezymy do Kolka Milosnikow Rabarbaru...

reasumujac... qrwa (czy kurwa-ordynarne!) czy rabarbar... oto jest pytanie.... ;)

Kiler - Czw Sty 22, 2004 8:12 pm

q2rwa grdzyl znow filozofuje do rabarbaru no :!:
8)

Grzdyl - Czw Sty 22, 2004 10:34 pm

prawda ze pomaga?

motyla noga...

Spidi - Czw Sty 22, 2004 10:52 pm

grzdyl :/ bosh ty moze lepiej przestan filozofowac :o
tak samo jak mial bys mowic na slonce lodowka albo na kubek pizda :o

ktos sobie wymyslil ze kurwa to kurwa i juz nie ma po co sie zastanawiac czemu nie mowi sie rabarbar bo i tak tego nie zmienisz :/ a wiec twoj post jest zbedny :/

znow nabijasz :)

Budziu - Pią Sty 23, 2004 8:14 am

Grzdyl i tak kazdy wie jak masz na nazwisko... (przynajmniej teraz)
co do rozmyslania na temat slowo kurwa, uwazam iz qrwa przez q to jest zapis informatyczny, tzw. slang. niezbyt czesto sie spotyka na necie zeby ktos pisal kurwa... to juz ma kazdy we krwi ze pisze przez q, bo po prostu jest blizej... popatrz gdzie jest k a gdzie q... qrwa to sie pisze jedna reka (lewa jak by kto nie zauwazyl) na klawiaturze a do kurwa to trzeba oburacz :D
co do filozofowania mesje Grzdyla to jestem za biczowaniem tego oto osobnika i powieszenie go za jaja na trzepaku z tabliczka naszego wyszukanego slowa QRWA... to bedzie odpowiednia kara a rowniez i przestroga dla innych filozofów quake2...
Podzial zadan :
spidi - pisze na tabliczce napis QRWA...
szyna + budzik - wieszaja grzdyla
adolf - ty masz najciezsze zadanie, mianowicie przytwierdzic jajca grzdyla do trzepaka.
Kazdy wie co ma robic, wiec bierzemy sie do roboty 8)

Grzdyl - Pią Sty 23, 2004 6:16 pm

ludzik budzik... twoje odkrywcze wnioski ze qrwa pisze sie jedna reka juz wczesniej zostaly spisane na forum... ;) czytaj zanim napiszesz... wiem ze dopiero wkradasz sie w zakrecony swiat forum q2ctf ale za powtarzanie sie badz pisanie nie na temat (w tym wypadku akurat nie) badz tez obrzucanie roznych ludzi miechem dostaje sie kokoska w czolo, agrawke w posladek i kopniaka w piszczel... wiec uwazaj jak sie bedziemy widziec bo nie znasz dnia ani godziny kiedy rzuce sie na ciebie z szybkoscia blyskawicy i zostaniesz zaobraczkowany zardzewiala agrawka... ;)

co do molestowania mojej osoby...
ktos mnie tknie to bede gryzl...
adi wara od moich jajek...
spidiego wyslac na kurs pisania Q i q uwzgledniajac duza i mala litere... ;)
a kolegom ze zlotej ekipy szynowo-budzacej proponuje zlapac sie za rece... ;)

a co do qrwy... to we Wrocku kolo dworca zawsze po 22 mozna zlapac z taka grzyba... koniec kurwowania bo jeszcez ktos sie wqurwi i bedzie ojojojojoj... ;)


moja wytwornia utworzyla takie oto tworcze twory:

konserwatysci zostali zakonserwowani w konserwantach konserwujacych ich jeszcze niezakonserwowane cialo... a moze dzialo... oj sie bedzie dzialo... ;)
ranny poranny ptaszek... (nasral mi na daszek)
niezbyt dzielny niedzielny kierowca...
odejdz ode mnie dzielnie albo odejdziemy oddzielnie...
oddziel dzielnik niedzielny od poniedzialkowego... ;)

czyli zabawa jezykiem polski...

Spidi - Pią Sty 23, 2004 6:21 pm

budziu jak cos to grzdyl ma racje nie mozna obrzucac miechem nikogo :) chyba ze jest to grzdyl :) on jest nie grozny :PPP
szyna^ - Sob Sty 24, 2004 1:29 pm

Obstawcie Rozka .... polamiemy mu palce to juz nie bedzie pisal ;P
Grzdyl - Sob Sty 24, 2004 5:10 pm

mam dlugi nos... ;)

btw. podobno dziewczyny uwazaja ze dlugosc nosa jest odpowiednikiem "meskosci"... 8)

ryq - Sob Sty 24, 2004 5:25 pm

ciekawe skad ty takie informacje bierzesz grzdyl ;DDDD
Sensei - Sob Sty 24, 2004 8:05 pm

Gdzyl ty chyba czytasz bravo girl :D
Icer - Sob Sty 24, 2004 10:04 pm

niewhcodzilem tu z 2 tyg ... iaptrze powazne tematy przedstawiacie ... co do ksiązek to ja neiczytam niewiem nielubie nei zaciekaiwal mne izadna ksizka która przeczytalem a bylo ich niewiele same lektury .. z 3 4 no .. a do do qrwa czy kurwa to jeden huj i tak wiadomo ocb:D ale kurwa wyglada bardziej groźniej hehe:D
szyna^ - Nie Sty 25, 2004 12:16 pm

Grzdylu ja slyszalem wlasnie co innego ;P maly nosek wielka "meskosc" ;P i na odwrot ;P
Tur!n - Nie Sty 25, 2004 12:41 pm

niom brzdylu...szyna dobrze mowi









:****

Kiler - Nie Sty 25, 2004 2:32 pm

ta bo wy chyba patrzycie na swoje nosy :D :D :D
To nie chodzi o nos tylko o samochod :D
Kto ma duzy samopchod ten ma małego :S
Viva maluchy :D :D :D
gdzies czytalem ze penis w zwodzie [normalnyh rozmiarow] powinien miec 15cm

kozako - Nie Sty 25, 2004 2:34 pm

co ty czytasz?.... ej niemozliwe ze taki duzy ;pp
Grzdyl - Nie Sty 25, 2004 3:48 pm

15 cm? o ile sie nie myle to to chyba srednia europejska... ;)
na szczescie we wszystkich mozliwosciach jestem ponad srednia...a poza tym liczy sie szerokosc a nie dlugosc :lol: ...
koza... wspolczuje ci... ;)
zawsze mozesz sobie kupic "penis pompke"... tylko poczekaj az odciski ci zejda... ;)

co do nosow to spytajcie sie jakiejs babki jak jest... dlatego kolesie z dlugimi kinolami maja takie wziecie... 8) specjalnie sobie zlamalem w 4 miejscach zeby byl jeszcze dluzszy... ;)

a co do samochodu to prawda ze faeci kupuja duze samochody zeby sobie odbic na malym silniczku...
ci najbardziej zdesperowani (czyli ci co stali ostatni w kolejce po "dlugie nosy") jezdza teraz duuuuzymi ciezarowkami i molestuja autostopowiczki... ;)

btw...
wczoraj (sobota) po polnocy zagralismy COPika na coolnecie... niestety tylko 3 mapki ale i tak bylo fajnie... przede wszystkim sklady byly wyrownane i los mapy wazyl sie do konca... ping tez sprzyjal bo zazwyczaj o tej porze coolnet zachowuje sie tak jakby powinien sie zachowywac przez caly czas... dobrze by bylo zebysmy od czasu do czasu pograli sobie w takim stylu tak jak za dobrych czasow "swietnosci" queja... moze wstepnie raz na tydzien/ dwa tygodnie bedziemy wpadac na coolneta z mysla rozegrania jakiegos COPika ;) ...
wstepny termin sobota kolo polnocy...

sz4dy - Nie Sty 25, 2004 3:54 pm

ja tam jak majtek nie nosze to sobie kostki obcieram ;DD
Adolf - Nie Sty 25, 2004 6:05 pm

COPik faktycznie byl fajny.. Jakis Ladmin wypierdolil polowe servera i zostawil sama elyte, a potem ta elyta grala na elytarnych mapach. Bylo ciekawie, specowalem 3 mapki i nie pamietam wogole jakie mapy byly grane i jakie byly wyniki :/
btw. potem nie placzcie ze ludzie odchodza z tej gry, sami jej kopiecie grob :/

Grzdyl - Nie Sty 25, 2004 8:03 pm

szady... :lol: ...
ja sobie obwijam dookola szyji jak mocno wieje... ;)

adi... prawda jest taka ze gdyby skopano 2 osob ktorych ty znales (zib i donald) byloby wszystko wpozadku... (btw. widzialem dzisiaj ziba na necie wiec raczej nei zrezygnuje z gry)...
A co do skopania paru osob z servera... Dawno takiej sytuacji nie bylo i powiem ze raczej malo ludzi moze miec o to pretensje... Po prostu server zostal "oczyszczony" w normalny sposob jakbysmy grali jakas klanowke czy cos... Gra byla naprawde na wysokim poziomie... Jezeli ktos chce moge uzyczyc swoich demek ktore moze nie sa zachwycajace (w moim przypadku raczej nie bo zawsze obrona jest bardziej emocjonujaca) ale mozna sie nie tyle nauczyc paru trickow co wspolpracy w druzynie...
Ci ktorzy zostali na serverze to nie elyta tylko ludzie ktorzy graja dlugo juz w ta gre i dysponuja umiejetnosciami... A jak wiadomo najlepiej szlifuje sie swoje zdolnosci grajac z ludzmi ktorzy prezentuja w miare podobny poziom... Wiec nie czepiaj sie tylko przyznaj sie bez bicia ze zalujesz ze nei zagrales... ;)
no i przypominam ze za tydzien probujemy znowu cos takiego wykombinowac... ;)

Grzdyl - Nie Sty 25, 2004 8:04 pm

ojojojoj... wybaczcie ale co ja widze :)
Grzdyl - Nie Sty 25, 2004 8:08 pm

TAK... 500 wpis moj!...
Jeeee.... :)

Ten jubileuszowy 500 wpis dedykuje wszystkim uzytkownikom forum i wszystkim tym ktorzy nie krepuja sie pisac przeroznawe pierdoly niekoniecznie zwiazane z quejem... :)
Korzystajac z okazji chcialbym pozdrowic wszystkie autobusy kursujace na naszej scenie CTF-a oraz wyslac ta elektroniczna kartke wszystkim starym autobusom ktore kursuja na dluzszych trasach w wyscigu szczurow i nie maja czasu na to zeby pojawic sie na scenie... Oldboje to dla Was!..

Nooooo....
Maly wpis dla czlowieka... Ogromny krok dla Forum... ;)

No i oczywiscie i tradycyjnie powiem...

PKS rulezzzz.... 8)

(musze do toalety) ;)

Adolf - Nie Sty 25, 2004 9:31 pm

"Ci ktorzy zostali na serverze to nie elyta tylko ludzie ktorzy graja dlugo juz w ta gre i dysponuja umiejetnosciami"

Donald gra dluzej niz wiekszosc ktora tam zostala, umiejetnosci ma, podobnie jak Zib, ale wy im nie dacie sie wykazac, bo jestescie pochlonieci "szlifowaniem" (rotfl) wlasnych umiejetnosci :P Problem polega na tym, ze trzeba miec odpowiednia literke przed swoja xywka ...

"A jak wiadomo najlepiej szlifuje sie swoje zdolnosci grajac z ludzmi ktorzy prezentuja w miare podobny poziom"

Zawsze mi sie wydawalo, ze najlepiej grac z "lepszymi" od siebie... No ale widzisz grzdylu, teraz juz wiesz dlaczego [pks] sux :P

"Wiec nie czepiaj sie tylko przyznaj sie bez bicia ze zalujesz ze nei zagrales"

Oj tak, zaluje .. zaluje, ze wogole zostalem na serverze i ogladalem ta parodie :/

"no i przypominam ze za tydzien probujemy znowu cos takiego wykombinowac"

Z gory ostrzegam - Jezeli nie jestes dobrze "oszlifowany", to radze ci nie przychodzic :P

kurz - Nie Sty 25, 2004 9:35 pm

:shock: ahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
brzoza - Nie Sty 25, 2004 10:19 pm

adolf ma okres... na drugi raz damy grac donaldowi i zibowi... cieszysz sie ?
Kribol - Nie Sty 25, 2004 10:31 pm

to juz 2 w tym miesiacu
Adolf - Nie Sty 25, 2004 10:34 pm

prawda niestety boli :/
anyway, jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej darujcie sobie te zalosne teksty :/

Grzdyl - Pon Sty 26, 2004 2:50 am

No wiec po kolei bo trzeba sie ustosunkowac do wypowiedzi Adolfa...

"A jak wiadomo najlepiej szlifuje sie swoje zdolnosci grajac z ludzmi ktorzy prezentuja w miare podobny poziom"
Cytat:

By Adolf...
Zawsze mi sie wydawalo, ze najlepiej grac z "lepszymi" od siebie... No ale widzisz grzdylu, teraz juz wiesz dlaczego [pks] sux


widzisz... ich zdolnosci polegaja na tym ze sa lepsi od innych w poszczegolnych umiejetnosciach... ale razem prezentujemy "podobny" poziom... Nikt nie przebija innych znaczaco we fragach... prosciej mowiac kazdy jest w czyms lepszy ode mnie... a w innych aspektach ja lepiej sobie daje rade... ;)
poza tym kazdy gra na innej pozycji i razem stanowilismy dwa ciala (w sensie twory) ktore ze soba walczyly... i bedac jedna z konczyn tego (góro)tworu bylo najlepsze... wspolpraca z (w sumie) obcymi zawodnikami... co ostatnio coraz rzadziej zdaza sie na coolnecie... i wlasnie dlatego COP-iki sa fajne... a tak czy tak wiele rzeczy mozesz sie od innych nauczyc... wiec zejdz z (dworca) PKSu... ;)

Cytat:

By Adolf...
Oj tak, zaluje .. zaluje, ze wogole zostalem na serverze i ogladalem ta parodie :/


Trzeba bylo zmykac a nie teraz marudzisz... Poza tym po COPiku tak czy tak siedziales jeszcze na servie o ile sie nei myle... ;)

"Ci ktorzy zostali na serverze to nie elyta tylko ludzie ktorzy graja dlugo juz w ta gre i dysponuja umiejetnosciami"
Cytat:

By Adolf...
Donald gra dluzej niz wiekszosc ktora tam zostala, umiejetnosci ma, podobnie jak Zib, ale wy im nie dacie sie wykazac, bo jestescie pochlonieci "szlifowaniem" (rotfl) wlasnych umiejetnosci Problem polega na tym, ze trzeba miec odpowiednia literke przed swoja xywka ...


Szczerze... Gram tez dosyc dlugo ale nie za czesto wspominam obecnosc ziba i donalda na servach... jezeli tak ich znasz i lubisz to zapros ich do klanu... ale tez nei przesadzaj ze sami klanowcy zostawali bo np rezor o ile sie nie myle jest bez klanu... a duzo zagranicznych polecialo bo krztusili server...
(btw. a do szlifowania to sie czepiasz... dziwne... a po co grasz sparingi/treningi?.. zeby sie sprawdzic? zeby "doszlifowac" swoja taktyke/skilla/opanowanie quada/strejfy/linke?.. jezeli mi powiesz ze mecz w ktorym wiekszosc ludzi jest z roznych klanow i prezentujacych rozna taktyke (i umijetnosci z nia zwiazane) NICZEGO nie sa w stanie sie nauczyc to uznam ze "za jasno swiecisz oczami"...)

"no i przypominam ze za tydzien probujemy znowu cos takiego wykombinowac"

Cytat:

By Adolf...
Z gory ostrzegam - Jezeli nie jestes dobrze "oszlifowany", to radze ci nie przychodzic


momencik... wiadomo ze musi nastapic jakas selekcja... najlepiej sie gra 5/5 lub 6/6... a ludzie z wysokimi pingami tak jak juz wczesniej mowilem "krztusza" server... przeciez nie moze grac ktos kto tylko biega i zabiera celsy/techy itd...

Adi umieraj... ;)

kurz - Pon Sty 26, 2004 3:02 pm

brzdyl nie filozofuj :P
jesli jest wiecej ludzi niz 20 to nie warto robic copa, bo po co kopac 8-10 osob , ale gdy jest np. 16 mozna by zagrac 8 v 8 na jakies duzej mapie (ctffive, 2sides itd) ... wtedy by sie kazdy cieszyl :lol: :twisted: pozatym Copy sa po to by sobie pograc... przewaznie na poczatku sa wybierani lepsi (lub slabsi jak kto woli:P) ,a potem schodzi do tych slabszych ... no i oba teamy sa mniej wiecej wyrownane - po obu stronach sa tez nawet ci slabsi , a ci by mogli sie nauczyc od tych lepszych czegos... po to sa raczej copy ... :wink:

kurz - Pon Sty 26, 2004 3:03 pm

qrde drugi raz sie wyslalo :P
szyna^ - Pon Sty 26, 2004 4:34 pm

OStro ;D
Kiedy Copik next ? ;D

Grzdyl - Pon Sty 26, 2004 6:06 pm

ja w piatek jade do wawy to mnie (moze) w sobote mnie nie byc...

wiecie... tak mi sie wydaje ze na tym zjezdzie zostanie poruszonych wiele spraw zwiazanych z przyszloscia polskiej sceny q2ctf...
czy to bedzie dotyczylo jakiegos nowego servera czy tez pucharu polski i jego 2 edycji... czy kolejnego zjazdu/turnieju... czy wreszcie wyboru rp...
tak wiec kto nie bedzie niech juz zaluje... ;)

Edited:
no bo byscie mnie nie zrozumieli... ;) zreszta ja sam siebie tez nie zrozumialem... no... ale juz wszystko okej i rozumiem czego wczesniej nie zrozumialem... zagmatwane ale zrozumiecie... ;)

brzoza - Pon Sty 26, 2004 6:20 pm

nie wiem jak inni ale ja nic nie rozumiem.... wytlumacz sie...
Grzdyl - Pon Sty 26, 2004 6:24 pm

sprecyzuj brzozik...
twoj brak zrozumienia jest zbyt ogolny i porusza zbyt duzo aspektow wczesniej poruszonych przez mnie... ;)
wiec wiec?

szyna^ - Pon Sty 26, 2004 10:13 pm

Grzdylu co jest z Toba ? skarpety wachasz czy jaki chuj ? ;P
Grzdyl - Wto Sty 27, 2004 2:56 am

brzozik... moja odpowiedz powinna brzmiec...

"I oto chodzi i oto chodzi..."

Ogladal ktos kiedys "Hydrozagadke"? ;)

Edited:
Szyna jak widac na zalaczonym obrazku... ;)

w pociagu sztachnij sie wlasna skarpetka...
zeby z dworca nie zabrali cie szpitalna karetka... ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group