Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Czy CTF i ludzi wreście cos rusza??

Neo - Czw Paź 09, 2003 1:59 pm
Temat postu: Czy CTF i ludzi wreście cos rusza??
ostatnimi miesiącami nic się nie dziję na scenie ctf może czas już co kolwiek robić bo jak tak dalej pujdzie to nikt nie bedzie grać w ctf i tak jesteśmy ostnimi z polskiej sceny ctf juz niek nie dochodzi :( taka jest prawda trzeba coś z tym zrobić jak ktos ma jakieś pomysły niech tu pisze i niech moze juz ruszy cos z DODATKAMI quake 2 tak jak pislem w swoim ostanim temaciek ?? to zawsze to jakies urozmaicenie a i Vitez mogł byś postawić moze serv na swoim z DODATKAMI ??bo ping jest znosny a i tak mało ludzi odwidza ten serv bo jest coolnet ?? co ty na to
Icer - Czw Paź 09, 2003 3:18 pm

no neo masz racje ... nawet widac jaka frekwencja na forum :( mam nadzieje .. ze cos ruszy .. bo szkoda by bylo zeby polska scena ctf padla nazawsze :!:
Kribol - Czw Paź 09, 2003 3:44 pm

nic tu nie pada o co wam chodzi.. servy sa tak zapchane ze az grac jest ciezko.. to ze na forum nikt nie pisze to o niczym nie swiadczy.
Jimi - Czw Paź 09, 2003 5:58 pm

heheh Wow Neo Ty sie naprawder przejmujesz co sie stanie z ctf`em ]:> jak to kogos iinteresyje ze 2 tygodnie wracam do polandu (nareszcie) i bede regularnie pomagal w "zapychaniu" serverow :D a i pefnie koledzy mi pomoga ...
Neo szcuneczek :-)

Xerot^ - Czw Paź 09, 2003 7:06 pm
Temat postu: ;/
jakos dziwne bo na kubusiu swieca pustki choc nie jest on gorszy od coloneta :? :?
Xerot^ - Czw Paź 09, 2003 7:10 pm
Temat postu: :DDDDDDD
jesli chcecie to sie zorganizujmy i otworzmy jakis turniej q2 czy cos takiego bo liga ewc to kicha :( i chcialbym stworzyc europejska lige na podstawie http://q2.rulez.pl/euroq2l/ tylko byla by potrzebna organizacja bo pomysl to nic :) :) ale uwazam ze moze byc ok kto chce mi pomoc to gg 2651827
Xerot^ - Czw Paź 09, 2003 7:10 pm
Temat postu: ;]
a co do ostatnich lagow na colonecie i wtyk bylo to spowodowane remontem coloneta i reinstala systemu :( :(
Krsnick02 - Pią Paź 10, 2003 10:30 am

Xerot watpie by to wypalilo. Ja jakis czas temu robilem turniej online, mial byc on polaczony z finalem lan i nagrodami od sponsorow FF, ale zgolily sie 3 klany wiec po co mam sie trudzic jak kazdy to i tak olewa. Prosty przyklad, zeby nie olewali to by eWc liga nie padla...

A to ze na forum nikt nie pisze a servery sa zapchane to raczej dobrze bo w koncu ludzie zamiast pierdzielic o niewiadomo czym graja (czyli to co ctfowiec powinien robic :) ).

PS. Nie meczyc mnie o reaktywacje FF, dywizja q2ctf w FF zostala zamknieta NA ZAWSZE ! (onfo do paru panow ktorzy mnie ostatnio mecza o zgode na reaktywacje).

Xerot^ - Pią Paź 10, 2003 3:06 pm
Temat postu: ;/
ej ludzie jak nie gracie na kubusiu ctf to chyba jest oznaka zeby go zamknac co nie :? :? na poczatku kilka osob mnie dreczylo o adminy tam ze beda robili treningi klanowe i huj :/ wiec glosujcie czy serwer powinien byc wylaczony ja jestem vote no
Icer - Pią Paź 10, 2003 3:58 pm

tygrys zeby final lan byl an w b-stoku ty by bylo wiecej chetnych ...
Kiler - Pią Paź 10, 2003 4:34 pm

xerot zostaew kubusia, casem sie tam gra [jak grupa bardziej myslacych osob ma lagi na coolnecie]
Xerot^ - Pią Paź 10, 2003 8:40 pm

ale yosarian powiedzial ze albo ktos tam bedzie gral albo zebym mu nie zawracal glowy i zamknie serw bo po huj ma stac ctf jak na batle rzadko sa wolne :? :?
Tur!n - Pią Paź 10, 2003 9:49 pm

ostawcie kubusia... nie rozumiem ludzi... ze mecza sie na coolu... w 18 osb. gdy porownywalne warunki sa na kubusiu i on stoji pusty
vitez - Pią Paź 10, 2003 11:32 pm

Zasugerowalem juz Orlanowi by zmodyfikowal nieco config coolneta tak by przekierowywal on na Kubusia (bo warunki te same) gdy jest pelny - bo ludzie nie wiedza gdzie jeszcze mozna grac.
Ale wrzucenie tego updejtniego configa lezy juz w gestii yosariana nie Orlana.

Xerot^ - Sob Paź 11, 2003 11:09 pm
Temat postu: ;]
to niech orlan napisze maila do yosariana lub na gg sie skontaktuje lub mu msg zostawi :) 51250 :)
Xerot^ - Sob Paź 11, 2003 11:10 pm
Temat postu: ;/
tylko dziwie sie czemu nikt od 3 dni nie byl na serwie bo czytalem logi :? :shock:
AL_BUNDY - Nie Paź 12, 2003 12:57 am

osobiscie bardziej mi lezy Kubus: CTF|15ms|213.241.37.37:27911
niz Kubus2: Lfire-CTF|19ms|213.195.142.42:27913
zreszta o tej godzinie to obojetne ale w dzien te serwerki nie bardzo sie sprawdzaja...lagi :/
jestem zdania ze lepiej miec do dyspozycji wiecej serwow niz mniej

jak masz chody :D to chetnij bym widzial Kubus2: Lfire-CTF na laczu od ipartners tak jak Coolnet, a Kubus: CTF niech zostanie na polboxie jako alternatywe...ostatnio STa gralo z bh wlasnie na Kubusiu bo podobno bh mialo tam mniejszy ping...wiec jednak serwerek sie czasem przydaje

Xerot^ - Nie Paź 12, 2003 2:40 am
Temat postu: ;]
no rozumiem ale kubus ctf wkrotce bedzie wyjebany bo po huj 2 serwy jak na nich nikt nie gra :E kubus ctf bedzie wyjebany a pozostanie kubus 2 lfire ctf :( niestety nie chcieliscie tam grywac to teraz ......... ja nie jestem winny a co do wtyk na kubusiu to juz powinno byc ich mniej bo rutery sa juz w 100% sprawne wiec zycze gl w meczach o ile ktos tam bedzie gral :? :? :shock:
Xerot^ - Nie Paź 12, 2003 2:41 am
Temat postu: ;]
i jeszcze na colonecie mogla by pisac reklama zapraszamy na ....... czyli na kubusia :PPPPP
vitez - Nie Paź 12, 2003 8:43 am
Temat postu: Re: ;]
Cytat:
i jeszcze na colonecie mogla by pisac reklama zapraszamy na ....... czyli na kubusia :PPPPP


Chwaliles sie ze masz rcona na Coolnecie wiec mozesz sam zmienic (podpowiem - zmienna motd) ;)
(ciekawe czym jeszcze sie chwaliles ;) .

brzoza - Nie Paź 12, 2003 2:57 pm

popieram pomysl svitezia z redirectem na drugi serwer ctf jak kewlnet jest zapchany ... ! niech ktos kto jest wladny w popchnieciu tej sprawy niech to zrobi ....

co do "padania" CTFa .. ja osobiscie widze 5 klanow grajacych cokolwiek .. to znaczy EWC, Up, RoA, PKS, S ... i jezeli robic lige to tylko z tymi klanami ... poniewaz wiadomo ze one graja... problem jest taki ze 3y pierwsze (a zarazem najlepsze) bardziej koncentruja sie na CB .. wiec nam (eSkom) pozostaje tylko sparowanie z Autobusiarzami :P

Xerot^ - Nie Paź 12, 2003 6:51 pm
Temat postu: ;]
ekhhh bylo by fajnie a wtyk juz nie ma bo rutery sa naprawione wiec gl :)
AL_BUNDY - Nie Paź 12, 2003 8:51 pm
Temat postu: Re: ;]
[quote="Xerot^"]ekhhh bylo by fajnie a wtyk juz nie ma bo rutery sa naprawione wiec gl :) [/quote]

sa :(
przed chwila byl trening STa vs RoA2 i bylo ladnych pare wtyk tak na 5 sekund kazda :/
na drugim kubusiu ping 70 :/

Grzdyl - Pon Paź 13, 2003 12:51 am

Brzozik... Mam nadzieje ze powtorzymy jeszcze ten sparing... Ja scisne za jajka pare osob i bedzie wunder team... :)

A co wy na to zeby wrocic do COP-ikow organizowanych przez forum? Moze wreszcie cos ruszy? :)

brzoza - Pon Paź 13, 2003 2:19 am

grzdyl jasne ... ale zabroncie odiemu chodzic po flage i sie z nia chowac pozniej.. ok ? no i oczywiscie nie przyprowadzcie rejva i munka ;) wtedy mozemy grac... :D
---
co do KOPIKOW to ja chetnie ...tylko zeby squad ktory sie wpisuje byl na 100% i zeby mial czas na granie wiecej niz jednej mapy ...

vitez - Pon Paź 13, 2003 2:23 am

Cytat:
grzdyl jasne ... ale zabroncie odiemu chodzic po flage i sie z nia chowac pozniej.. ok ? no i oczywiscie nie przyprowadzcie rejva i munka ;) wtedy mozemy grac... :D

Wlasnie wymieniles prawie caly pierwszy sklad PKS :P

Icer - Pon Paź 13, 2003 7:40 am

no i o to widocznie chodzilo zeby 2 squad gral..:D
brzoza - Pon Paź 13, 2003 12:46 pm

Cytat:

Wlasnie wymieniles prawie caly pierwszy sklad PKS :P


naprawde ?? o raaanyy ! dzieki ze mnie poinformowales bo sam na to nie wpadlem :) :D ;) ;P

Grzdyl - Pon Paź 13, 2003 1:14 pm

mamy juz nowa taktyke na ctf1...
Najpierw odi leci po flage a pozniej cauy sklad wlasna piersia go oslania przed rakietami... I taka grupka wzajemnej adoracji chodzi po calej mapie... I tak przez 20 min zeby doprowadzic do remisu... :lol:

Parodia byla na ctf1 a nie walka... :lol: Ale przynajmniej sie troche usmialem... :)

Tur!n - Pon Paź 13, 2003 5:10 pm

a mi sie podobalo 8) wszyscy sie mogli elegancko skupic na quadzie... a walka o pana Q. ciekawa byla :D ... a ze odi... umie uciekac i robi to jest jusz inna sprawa :P
brzoza - Pon Paź 13, 2003 5:26 pm

... hehe i zostal sklepany przez old-school fuckera jigsawa .. :) ktory zaatakowal sam bez quada ;) ...
Grzdyl - Pon Paź 13, 2003 6:16 pm

dobra... stracil... ale o ile sie nie myle pozniej znowu sie gdzies zabunkrowau...
po 20 min remis 1:1... masakra... :) zrobil ktos screena?

btw. nie wydaje mi sie zeby q2 padauo... ludzie dalej graja i dalej czerpia z tej gry przyjemnosc... :wink:

Auchim - Wto Paź 14, 2003 8:55 pm

zgadzam sie q2 ctf nie pada, tylko ostro pojebani admini, hi orlan, psują całą zabawe bo pierdola ciagle o jakichś no chitach , banuja itp. Ludzie olejcie coolnet i grajcie na kubusiu !!!!!!!
Jestem oprny na zmiany, nie mam zamiaru instalowac no chita czy innych pierdół, wole juz grac na lagu na zagranicznych serwach.

Icer - Sro Paź 15, 2003 8:05 am

a wlasnie ten cheat ... oraln non stop pierodli o tym zeby to zainstalowac.. a przeciesz o to jest liga czy co .. to nie jest obowiazkowe.. ale hmwd ! ja gram na bitmeme i jest git:D
Tur!n - Sro Paź 15, 2003 11:58 am

ja mam BiteMe! i nikt nic mi nie mowi.... zreszta jestem konserwatysta... cosik pare miechuf temu przerzucilem sie z KFK :P
Kiler - Sro Paź 15, 2003 3:12 pm

Uważam że w większości wypadkow to jets wasze lenistwo, które zwalacie na przyczepiajacego sie orlana.
Jaki problem sciagnac z www kilka plikow, skopiowac do q2 ???
nie bedize probblemow i przede wszystkim cheaterow bo myslicie ze na *** orlan to robi ??

Kiler - Sro Paź 15, 2003 3:30 pm

a co do nowego serwisu [thx za info vitez]
to: jest bardziej hujhowy niż poprzedni [mowie o designie]
ale co tam ważne że full automatico i oby to nie był koniec :D

Auchim - Sro Paź 15, 2003 4:14 pm

Kiler lenistwo czy nie ale nc nie zainstaluje i koniec, co do chiterow to kiedy widzailes jakiegos na coolnecie kiedys byli na tpi ale to juz dawne czasy. A ja osobiscie uwazam ze Orlan to robi bo jest poprostu ostro ************.
Icer - Sro Paź 15, 2003 6:29 pm

kiler mi np. jest cięzko wrzucac itp .. duzo kalori przy tym trace ... a jeszcze cos mi działc nie bedzie i co wtedy ... bedzie big problem wiec wiesz. pomysl co piszesz ! :P
Kiler - Sro Paź 15, 2003 7:49 pm

Cytat:
Kiler lenistwo czy nie ale nc nie zainstaluje i koniec, co do chiterow to kiedy widzailes jakiegos na coolnecie kiedys byli na tpi ale to juz dawne czasy. A ja osobiscie uwazam ze Orlan to robi bo jest poprostu ostro ************.

i koniec- uparciuch i tyle :D
a co do botoow to sie grubo mylisz bo sam byłem świadkiem jak jakiś pojebus grał na cheacie na cool.
chyba w wakacje to było a co do zabezpieczeń to nic nie wiem o żadnych aktualizacjach ale jak ma sie nc to on go slabo symuluje i można wylapać cheatera - dlatego orlan to tępi

a że go ludziki niektoore nie lubia to pomijam ;p

a i jeszcze icer mi został :D
Cytat:
pomysl co piszesz

ja mam myśleć co pisze a ty mi tu piszesz o tym że tracisz kalorie gdy klikasz prae razy mychą ;p
:wink:

vitez - Sro Paź 15, 2003 7:56 pm

Cytat:
co do chiterow to kiedy widzailes jakiegos na

A myslisz ze tak latwo zauwazyc przy obecnym poziomie gry?
Ja widzialem - 2 tyg temu. Jakis nieostrozny cziter mial wlaczonego ratbota przy chaingunie i haku rowniez - bylo wyraznie widac jak mu sie celownilk "lepi" a z chainguna to szczegolnie widoczne i bolesne.
Ale poza ratbotem moze miec np tylko wallhaka - a tego nijak ze speca nie zauwazysz (bo moze grac na sluch), albo radar, albo traile itp. kto nie widzial/nie testowal pewnego dosc powszechnego czita ten nie wie ze oprocz tak popularnego "zbota" (ktory juz dawno ewoluowal w ratbota) jest wiele innych czitow ktore moga byc wlaczone a niezauwazalne przy czejsowaniu. I niestety - tylko najnowsza wersja nocheat ZAPEWNIA ze nie masz takich wlasnie czitow.
Wniosek prosty - jesli ktos na tyle dobrze gra (ot chocby na sluch, czy z doswiadczenia znajac mapy i drogi FC i walac w ciemno tam gdzie moze byc i trafiajac wtedy) by ktos mogl miec podejrzenia to lepiej by gral albo pod real nickiem albo na nocheat.
Bo wymiatajacy fejk bez nocheat (a tym bardziej bez czegokolwiek, nawet biteme) to po prostu smierdzaca sprawa, a z czejsa niestety mozna udowodnic (przy dluuugiej obserwacji i duzym doswiadczeniu z czitami) tylko ratbota (a tego cziterzy nie zawsze uzywaja, jesli wallhak wystarczy do zdobycia przewagi).
Stad wymuszanie nocheat - nie dla wlasnego widzimisie, a dla PEWNOSCI wsrod WSZYSTKICH graczy ze nikt wsrod nich nie ma czita (i nie mowie tu tylko o ratbotowym czicie).
A jak ktos jest taka aspoleczna, niezalezna jednostka "bo ON nie bedzie instalowal paru pliczkow co zajmuje sekunde" - to twoja wola ze sam na siebie podejrzenia sprowadzasz. Bo latwiej jest udowodnic ze nie ma sie czita - wystarczy pare sekund czasu i odrobina dobrej woli i wspolpracy z innymi graczami/adminami. A ze ktos jest egoista, niezaleznym Polakiem pelnym dumy i pierdzacym "nikt mi nie bedzie kazal co mam robic" to juz jego problem ze bedzie z powodu tej dobrej woli przesladowany - bo admin serwera chce dla graczy na serwerze jak najlepiej - by na pewno nikt wsrod nich nie czitowal.
A to ze czitow nie widac - napsialem wczesniej - bo oprocz ratbota ich praktycznie nie widac, ale SA!
Koniec wypracowania, nie oczekuje odpowiedzi, a sam przy podejrzeniu ze ktos nieznany z nicka troche przegina z umiejetnosciami bede stosowal sie do ostrzezenia zawartego na Coolnecie "gracze bez NoCheat MOGA byc usuwani z serwera" .

Grzdyl - Czw Paź 16, 2003 2:33 am

a mi noczit wiesz kompa :/
chociaz nigdy nie uzywauem ani nawet nie testowauem zadnych czitow... chociaz skalar byl ode mnie z cafe... :D
probowauem kilka razy sciagac, instalowac, kopiowac dodatki.... wszystko... i szit... znaczy sie czit... znaczy sie nie mam czita ale nie mam tez noczita :D ... zamotane ale wszystko jasne... ;)
zainstaluje jak sobie kompa zmienie... teraz szkoda mi format c:...

A co do upierdliwosci niektorych osob... To uwazam ze dobrze zeby na coolnecie byl obowiazkowy noczit... Przynajmniej ktos obcy nie moglby posadzic niektorych osob (np. Odi, War itd.) o zbota...

Ale fakt faktem ze ten ow obowiazek jest przez niektore osoby wykorzystywany do porachunkow miedzy soba... (nie Vitez?)
Naslac NIK na coolnet albo pogrozic paluszkiem niektorym osobom... ;)

brzoza - Czw Paź 16, 2003 2:51 pm

Cytat:

Przynajmniej ktos obcy nie moglby posadzic niektorych osob (np. Odi, War itd.) o zbota...


..itd. ?:) rozwij temat .. to zacznie sie dyskusja na temat kto jest gorszy a kto lepszy ;) i bedzie rozroba ... faajnie nie ?

Magnus - Czw Paź 16, 2003 5:26 pm

A mnie nic nie rusza o! Bo juz od 1 miesiaca w q2 nie gram bo cos sie zwalło.. :) Ale mysle ze bedzie dobrze, za duzo tu fanatykow, ktorzy nie pozwola pasc q2ctf..
vitez - Czw Paź 16, 2003 5:31 pm

Cytat:
od 1 miesiaca w q2 nie gram bo cos sie zwalło


A co sie zwalilo?
Jesli sam quake to sposob na nowego q2 jest prosty: z downloadu sciagasz quake2 demo, potem sciagasz patcha z ctfem, instalujesz oba i masz q2 do multiplaya gotowego (testowane! dziala spokojnie na servach, nie trzeba miec full quaka). No i mapki i nocheata dograc i gotowe :)

brzoza - Czw Paź 16, 2003 5:57 pm

vitez fanatyk :)
Magnus - Czw Paź 16, 2003 7:11 pm

Dobre spróbuje.. A zwaliło sie to ze cos wywaliłem z katologu, zmieniłem czegos nazwe zapomniałem czego i tak sobie,cały czas zapominałem zeby od kogos wziasc,ale spoko w sobote ziut ma mi podzucic q2..LEcz thx
Grzdyl - Czw Paź 16, 2003 9:06 pm

trza werbowac ludzi... :wink:
moze jakis znajomy chce sprobowac tej gry w ktora tak wymiatacie... :)
poniewaz mowie wszystkim ze jestem w pierwszej dziesiatce najlepszych ktorzy graja w ctf-a (dziala... serio... :D ... oczywiscie mowie to w formie zartu bo nie uwazam ze gram lepiej niz ... -----> szyna omen rejv warr odi ziutek aci nope kazmi kurzu... w dowolnej kolejnosci i bez glebszego przeanalizowania bazy danych... :) )...

ale wszystkie debesciaki potrzebuja miesa armatniego... i przyszlych nastepcow...
dlatego nakrecac znajomych ze szkoly/pracy/podworka... :wink:

vitez - Czw Paź 16, 2003 10:49 pm

Cytat:
bo nie uwazam ze gram lepiej niz ... -----> szyna omen rejv warr odi ziutek aci nope kazmi kurzu...


Zapomniales o mnie ;) ;P

brzoza - Czw Paź 16, 2003 11:27 pm

i o mnie... z zaznaczeniem ze jestem PRZED vitezem :D
vitez - Sob Paź 18, 2003 12:25 am

Cytat:
z zaznaczeniem ze jestem PRZED vitezem :D


No tak... brzoza zawsze wolal byc "mamusia" (albo "pasywny" ) ;)

brzoza - Sob Paź 18, 2003 3:53 am

pasywny tylko wtedy kiedy ty aktywny jestes ....
ryq - Sob Paź 18, 2003 7:07 pm

co tu sie wogule dzieje? :shock:
omen - Nie Paź 19, 2003 2:54 pm

[quote="Grzdyl"] ale wszystkie debesciaki potrzebuja miesa armatniego... i przyszlych nastepcow...
dlatego nakrecac znajomych ze szkoly/pracy/podworka... :wink: [/quote]


heheh ;> wszysy na moim podworku/osiedlu graja w q2.

Tur!n - Nie Paź 19, 2003 8:10 pm

mi sie udalo zwerbowac do ctf-a 1 osobe :D
sukces nie? 8)

Mr. Kato - Pon Paź 20, 2003 12:31 pm

to może i ja sobie kiedyś q2 ściągnę? :)
ryq - Pon Paź 20, 2003 1:35 pm

nie... nie sciagaj lepiej bo to pojebana gra :?
Mr. Kato - Czw Lis 20, 2003 8:25 am

ja wiem czy taka pojebana? kiedyś się fajnie grało. ;)
Icer - Czw Lis 20, 2003 3:36 pm

teraz tez fajnie sie gra tylko czasami przez przypadek mozna bana dostac:D
ryq - Czw Lis 20, 2003 6:28 pm

przypadek to malo powiedziane :D ja ostatnio nie zdazylem pograc sobie 5 min i dostalem bana :lol:
szyna^ - Czw Lis 20, 2003 10:00 pm

Kato zacznij zacznij ;] moze i do RoA wrocisz ? stary pierdolko :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group