Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Puchar polski.

Ziutek - Czw Lis 13, 2003 8:29 pm
Temat postu: Puchar polski.
Witam... obiecywalem i obiecywalem... no i chyba nadszedl czas na to bym wywiazal sie z tej obietnicy. Coz, wszystko zalezy od was. Ja jestem juz gotowy (psychicznie i fizycznie) do poprowadzenia tego bajzlu i miejmy nadzieje, ze tym razem wszyscy podejda do tego powaznie.

Strony www jako takiej jeszcze nie ma, ale jesli znajda sie klany to sklecimy cos z brzoza przez noc i pojedziemy dalej. :) Wkoncu all we need is love ;p

Zaznaczam tylko, ze to nie bedzie puchar, ani liga, poprostu taka mieszanka. Planuje zebrac 8 klanow (nie mniej, nie wiecej ;p no chyba ze bedzie ich 16, ale to ociera sie juz o s-f) i podzielic je na 2 grupy (oczywiscie 'losowo'). W kazdej grupie rozegrane zostana mecze kazdy vs kazdy. Nastepnie pierwsze 3 klany z obu grup rozegraja miedzy soba playoffy w stylu CB, czyli:
a2 vs b3
zwyciezca vs b1
a3 vs b2
zwyciezca vs a1
no i na koniec final :)
(jesli ktos nie rozumie, to nie moja wina ;p)

O i to tyle, wiecej rzeczy mi do lba nie przychodzi... pytajcie... bede odpowiadal (regularnie ;p)

a tymczasem bujajcie worki, ide sie uczyc

vitez - Czw Lis 13, 2003 8:50 pm

Ja odpowiedz nr 1 :) . A tak btw Grzdyl cos przebakiwal o tym samym pomysle... razem robicie czy oddzielnie czy jak?
Ziutek - Czw Lis 13, 2003 10:58 pm

Jak narazie to jestem jedynym organizatorem tego pucharu, ale wiesz, sam nie pociagne, wiec i tak zbierze sie jakas grupka osob wokol tego. A grzdyl to chyba tak meczyl wszystkich wkolo ;] nie slyszalem o tym ze ma sie za to brac.

ps: jak narazie do pucharu zglosil sie tylko klan [ewc] ;)

xman - Pią Lis 14, 2003 6:19 am

siema vitez i lysy :D

1. Strona jest od sameo poczatku jak tylko powstal pomysl ligi/puchru/huj wie czego :) tylko 3ba do niej php'a zrobic ;]

2. Klanow zglosilo sie wiecej : up, s, m, ewc-2 :D

3. Nie oplaca sie roic tego pucharu, bo i tak ewc go wygra :D No najwyzej jak ewc nie bedzie w nim gralo ;]

4. I ostatnia rzezcz. Juz jest wybrany najlepszy zawodnik calego tego pucharu. Tylko mowie odrazu ze nie chodzi o mnie :D

5. Pozdrawiam

Kribol - Pią Lis 14, 2003 11:52 am

taz :) ?
pH - Pią Lis 14, 2003 1:09 pm

zgadles :) )))))))))
Icer - Pią Lis 14, 2003 3:19 pm

hehe a któz by inny:p
xman - Pią Lis 14, 2003 6:07 pm

no i kolejny klan sie zglosil a mianowicie 3M :D
Ziutek - Pią Lis 14, 2003 10:15 pm

xman to wszystko bardzo ciekawe, ale czemu ja jako jedyna osoba ktora w tej chwili organizuje ten puchar nie wiem nic o zadnych zgloszeniach?

Pozatym nie zbaczajcie z teamtu, bo nie chce zeby to sie zmienilo w potok bzdur.

Tur!n - Pią Lis 14, 2003 10:23 pm

PKS...

wpisac...


dziekuje za uwage...

xman - Sob Lis 15, 2003 7:22 am

"8. Jak narazie do pucharu zapisay sie takie klany jak: [ewc], up^, [S]."

to sa twoje slowa z newsa na stronie ligi :P
o 3M i ewc-2 napisalem tu na forum :D
PKS to juz sam widzisz ze sie zapisalo ;]

"zapisuj my tez chcemy sie pobawic :]]]" (c) [M]re
on tez zapisal m ale w komentarzach na stronie ligi ;]

Kumanus - Sob Lis 15, 2003 8:12 am

ziutek gazet nie kupujesz ? :D
po prostu czytaj newnsy :>

Icer - Sob Lis 15, 2003 9:46 am

ziutek wie więcej niz ci sie zdaje :P
Ziutek - Sob Lis 15, 2003 1:09 pm

[quote="xman"]"8. Jak narazie do pucharu zapisay sie takie klany jak: [ewc], up^, [S]."

to sa twoje slowa z newsa na stronie ligi :P
o 3M i ewc-2 napisalem tu na forum :D
PKS to juz sam widzisz ze sie zapisalo ;]

"zapisuj my tez chcemy sie pobawic :]]]" (c) [M]re
on tez zapisal m ale w komentarzach na stronie ligi ;][/quote]


xman... ale strony ligi nie ma!

Ziutek - Sob Lis 15, 2003 1:20 pm

Jak narazie na liscie klanow zapisanych do ligi mamy:
[ewc]
cl: ziutek
squad:duke, taz, xman, kazmi, bogi, ziutek, puch, faya, ziuum, hammer, magnus, neveride, feeble, nofi, manson
[PKS] (turni podaj mi tutaj wasz aktualny squad)

Jesli ktos chce zapisac sie do tego pucharu musi to zrobic tutaj... wsio ;p

Tur!n - Sob Lis 15, 2003 2:46 pm

ok wiec:
TuR!n ( tak to ja :P )
Smok
Rejv
Boro
Odi
Grzdyl
Budziu
PooH
Vidmo
German
moglem kogos ominac :P pamiec ludzka jest zawodna :P wiec z gory zastrzegam sobie ewentualne zmiany :)

xman - Sob Lis 15, 2003 5:15 pm

nosz qrwa jak nie ma jak jest :P

http://ctf.rulez.pl
http://q2.rulez.pl/ctf
http://liga.ctf.pl

ostatnio nie dziala ale to tylko przez 2 dni :P

vitez - Nie Lis 16, 2003 3:23 am

Cytat:
nosz qrwa jak nie ma jak jest :P


A porownales date njusa z data zamieszczenia tego watku i ankiety?
To troche rozbiezne pomysly wiec i zapisy od nowa :P

Ziutek - Nie Lis 16, 2003 3:27 pm

nie wszyscy ludzie musza byc inteligentni :)

xman! psia mac, to strona ligi, mozesz wkoncu zrozumiec ze liga i puchar to nie to samo?

pks, ok, ale rejv nie chce byc w waszym squdzie!

[ewc]
cl: ziutek
squad:duke, xman, kazmi, bogi, ziutek, puch, faya, ziuum, hammer, magnus, neveride, feeble, nofi, manson

[PKS]
cl: turnin
squad:TuR!n, Smok, Boro, Odi, Grzdyl, Budziu, PooH, Vidmo, German

brzoza - Nie Lis 16, 2003 5:00 pm

dobra .. to S tez sprobuje .. zobaczymy co z tego wyjdzie :) najwyzej beda walkowery ;P

sklad:
CL: Adolf, Krib, Koza, Trigger, Warrior, Scooby, Zeus, Brzoza

to tyle.

Tur!n - Nie Lis 16, 2003 5:07 pm

ja nie jestem cl-em... grdzyl jest!

ja tylko wpisalem... sqad... pod jego nieobecnosc dbam o sprawy pks...

kfak - Nie Lis 16, 2003 6:21 pm

w imieniu 3m -> zglaszam nas ;)

sklad sie wyjasnia :)
ja narazie sam nie wiem kto gra w 3m :P

Ziutek - Nie Lis 16, 2003 6:35 pm

[quote="kfak"]w imieniu 3m -> zglaszam nas ;)

sklad sie wyjasnia :)
ja narazie sam nie wiem kto gra w 3m :P[/quote]

no to rzeczywiscie sie zglosiles, o panie... ;/

[ewc]
cl: rada najwyzszych ;p
squad (11):duke, xman, kazmi, bogi, ziutek, puch, faya, ziuum, hammer, magnus, feeble

[PKS]
cl: Grzdyl
squad (9):TuR!n, Smok, Boro, Odi, Grzdyl, Budziu, PooH, Vidmo, German

[RoA]
cl: szyna
squad (16): szyna, taz, keet, mkuh, blade, cube, mojrzi, kala, kazwa, wspolnik, grimlok, bio, bre, punge, jazz, nope

[S]
cl: Adolf, Brzoza
squad (8): Adolf, Krib, Koza, Trigger, Warrior, Scooby, Zeus, Brzoza

up^
cl: omen
squad (12): omen, dizzy, acinom, kurzawa, rejv, alien3, sub, luz, magniesis, pukki, buch3r, sz4dy

3m
cl: kfak
squad (1): kfak, ?

[STa]
cl: Orlan
squad (1): Orlan, ?

wow, 7 klanow ;/ moze nawet sie uda ;p

Ziutek - Nie Lis 16, 2003 6:48 pm

info z ostatniej chwili, radze instalowac NC, bo bedzie ono wymagane w pucharze.
omen - Nie Lis 16, 2003 7:48 pm

NC to podstawa ...
hm może i ja zagłosuje w ankiecie ...

Tur!n - Nie Lis 16, 2003 8:49 pm

buuuuuu... gUpie nc... ale nic... jak mus to mus... :( mimo wsystko kofam swoje BiteMe! :)
vitez - Nie Lis 16, 2003 10:29 pm

Spec.Vitez sie zglasza ;) ... chyba ze sedziego potrzebujecie, ale ziut mnie nie lubi wiec nie mam co marzyc ;(
Ziutek - Nie Lis 16, 2003 10:44 pm

[quote="vitez"]Spec.Vitez sie zglasza ;) ... chyba ze sedziego potrzebujecie, ale ziut mnie nie lubi wiec nie mam co marzyc ;([/quote]

hehe :) juz tam nie lubi, spokojnie... jeszcze bedzie czas...

szyna^ - Nie Lis 16, 2003 11:16 pm

ej kiedy sie ta nowa liga zaczyna ?
Vitez a co Ty tak z tym "nielubieniem" ?

vitez - Nie Lis 16, 2003 11:44 pm

Cytat:

Vitez a co Ty tak z tym "nielubieniem" ?


Ziuty sie spytaj :P

Grzdyl - Pon Lis 17, 2003 12:40 pm

Taaaak...

W PKS-ach nie ma CL'a... Jezeli jakies sprawy organizacyjne to lapac ktoregos na necie lub gg... Strona w produkcji... Do PKS-ow dopisac jeszcze PooHatka... To nie Pooh tylko inny tez misiowaty ale troszke starszy gracz... ;)
Co do rejva to jestem w lekkim szoku... Ale pogadam z Pankracym i sie wszystko wyjasni...

Tak jak juz Vitez wczesniej napisau chodziuy taki pomysuy po mojej mauej glowce zeby zorganizowac taki puchar... Ale widze ze Ziut sie juz za to wziau wiec ciuchcia juz powoli ruszyua i cos z tym pucharkiem zaczyna sie dziac...

Taka maua uwaga... Nie ma sensu brac ludzi na sile... Jezeli bedzie mauo klanow (5/6) to i tak bedzie dobrze... Jest mauy problem z naszymi narodowymi pucharami czy ligami... Wiekszosc "liczacych" sie klanow na polskiej scenie ctf-a jest mocno wkrecona w cb i inne fantasmagorie...
Chciaubym napisac jak ja widze ten puchar... Poniewaz czas nas goni (zreszta jak zawsze) nie ma sensu sie bawic w jakies losowania grupy i inne pierdoly... na 6 klanow mozna liczyc na 75%... up ewc ewc2 roa pks 3m... Co do [S] to obawiam sie ze moga byc problemy poniewaz powinien byc PRZYNAJMNIEJ 1 mecz na tydzien dla kazdego klanu... Bo inaczej to wszystko bedzie nam sie slimaczyuo i skonczy sie tak jak ostatni turniej... Zreszta tez organizowany przez niektore osoby ktore chca maczac palce i w tym pucharze...
Wracajac do [S]... Brzozik im wyzsza srednia wieku w klanie tym ludziska maja mniej czasu na "zabawe w queja"... Przemysl wszystko... Jezeli macie "przeszkadzac" i sporadycznie pokazywac sie na meczach to to nei bedzie miauo najmniejszego sensu... przecietna liczba zawodnikow to 5... nie powinno byc mniej bo w tym momencie to juz jest farsa a nie walka klanowa... nie ma 5 jest i'm sorry...

Tak jak juz wczesniej napisauem nie chodzi o to zeby zebrac jak najwieksza ilosc klanow... Tylko wyuonic z tej szarej masy kilka klanow ktore prezentuja jakis poziom i nie tylko w grze ale takze poziom organizacyjny...

Musicie wiedziec jedno... To nie jest tak ze to puchar jest dla Was...
TO WY JESTESCIE DLA PUCHARU... Dlatego to co powie sedzia/organizator jest swiete i macie sie do tego podporzadkowac... Jezeli bedzie inaczej... To znowu wyjdzie z tego jedna wielka smierdzaca kupa... I znowu kilka osob sie zawiedzie... I znowu nie bedzie ligi i innych pierdol...

Co do NC to stanowczo protestuje... Nie mam zamiaru instalowac tej kupy ktora mi spowalnia prace i tak juz przemeczonego kompusia... A do tego ten quejk z NC to juz nie to samo...

Przemyslcie co tutaj nabazgrauem... Moge sie zajac sprawami organizacyjnymi pucharu jezeli sie zgodzicie na wszystkie moje warunki... Wiem ze to dupnie brzmi i wyglada ale jezeli nie postawie na swoim to ten puchar padnie tak jak wiele innych dobrych pomyslow rozpieprzonych przez braki mobilizacyjne i ludzka glupote... Oczywiscie sam tego nie pociagne i bede potrzebowau pomocy ludzi ktorzy zajeliby sie strona i pomagali w sprawach organizacyjnych... Gora 3 osoby... Reszta nei potrzebna... Wprowadziuaby tylko zamieszanie...

No i co Wy na to?

Kiler - Pon Lis 17, 2003 2:46 pm

hmm z tego co przeczytalem u ciebie grzTylq to są pewne niejasności.
My dla pucharu -=> zalożę się ze jedna z zasad to będzie nc obowiązkowe zeby nei cheatować. A np ty nie bedziesz chciał zainstalowac ;p Więc będzie out z pucharu :]
Coś sie chyba ktos wkopaU :wink:
no chyba że takiej zasady nie będzie ale wtedy będzie zabawa z botami ;p
a co do reszty masz racYje [in my opinion of course]

Grzdyl - Pon Lis 17, 2003 4:01 pm

nie ma niejasnosci... napisauem ze nie ma czitowania... ale nie ma tez NC... wprawione oko sedziego widzi czy dany TYP uzywa czita czy nie...

o zabawe z botami sie nei martwie poniewaz q2admin spisuje sie chyba dobrze i nie byo zadnych skarg o zboty...

brzoza - Pon Lis 17, 2003 4:29 pm

grzdyl ... S sie bedzie pojawiac .. a jak zobacze ze to sensu nie ma to powiem ze rezygnujemy .. bedzi e przykro ale uczciwie a nie ciagnac walkowery do konca.

Srednia wieku skutecznie zaniza koza ;) adolf juz nie ma mleka pod nosem (badz co badz studen wreszcie) .. wiec najwyzej przyjmiemy jakiegos 14 latka zeby sie stawiac na mecze :D

aha odrazu mowie ze my gramy od 21wszej... wczesniej sie nie da... wiec jezeli to dla kogos ma byc problem niech to teraz powie...

...tak btw grzdylik sam sie zdziwilem jakie bojowe nastroje panuja w S ;) ... wiec kiedy mozecie spara grac ? odp na priv ;P

szalom!

brzoza - Pon Lis 17, 2003 4:30 pm

a i ja chce byc sedzia! ... wreszcie moze jakis admin mi wpadnie :D (tak wiem materialista ze mnie)....
szyna^ - Pon Lis 17, 2003 4:33 pm

Brzoza Respecta przynajmniej szczery :D
Kiler - Pon Lis 17, 2003 4:34 pm

Cytat:

o zabawe z botami sie nei martwie poniewaz q2admin spisuje sie chyba dobrze i nie byo zadnych skarg o zboty.....

jestes pewien?
z najnowszym q2ace/bitme/kfk na najnowszym q2adminie jetsem w st5anie ci zacziowac [i pare set innych osob tesh]
a tren cheat nawet nc symuluje ale nieudolnie i tylko dlatego mozesz byc pewien czy cheat czy nie cheat.
A w prawione oko sedziego obserwujac naraz 10 osob przynajmniej, nie zauwazy bo te rejle itp nie są z boku albo z tyłka.

kozako - Pon Lis 17, 2003 7:52 pm

a ja jeszcze chcalbym powiedziec ze oststania liga padal, ale S mialy rozegrane wszystkie mecz. no i to na tyle ;]
niach niach :)

Ziutek - Pon Lis 17, 2003 8:48 pm

Ok, chyba nadszedl czas na male podsumowanie... Oto klany ktore potwierdzily udzial w pucharze i ktore maja squad (jest ich 6) :)

[ewc]
cl: rada najwyzszych ;p
squad (11):duke, xman, kazmi, bogi, ziutek, puch, faya, ziuum, hammer, magnus, feeble
[PKS]
cl: Grzdyl
squad (9):TuR!n, Smok, Boro, Odi, Grzdyl, Budziu, PooH, Vidmo, German
[RoA]
cl: szyna
squad (16): szyna, taz, keet, mkuh, blade, cube, mojrzi, kala, kazwa, wspolnik, grimlok, bio, bre, punge, jazz, nope
[S]
cl: Adolf, Brzoza
squad (8): Adolf, Krib, Koza, Trigger, Warrior, Scooby, Zeus, Brzoza
up^
cl: omen
squad (12): omen, dizzy, acinom, kurzawa, rejv, alien3, sub, luz, magniesis, pukki, buch3r, sz4dy
[STa]
cl: AL_BUNDY
squad (18): AL_BUNDY, cichy_bob, CiEnKi, cr3w, k2, Officerrr, Orlan, ozzy, PIELUCHA, r3!W3n, Spidi, Venit, aron, frozen, morti, osiolek, Xerot, Rezor

Czekamy jeszcze na 2...

Ponadto grupa osob organizujacych puchar powiekszyla sie do 3. Dla niektorych osob squad tej trojcy moze wydac sie szokujacy, jednak jest prawdziwy: Ziutek, Grzdyl, Vitez. Miejmy nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie owocna. Ponadto wybrany juz zostal jeden sedzia: Brzoza. Bedziemy jeszcze potrzebowali kilku pomocnikow, prosze sie zglaszac, ale bez przesady! (nie chce miec 40 postow o tym) :)

vitez - Pon Lis 17, 2003 11:28 pm

Cytat:
[STa]
squad (18)


No smialo... kto da wiecej? RoA? Smialo, smialo ;) . Czy slysze 20? :D

Brzoza: moze postawisz w koncu ten swoj serv? :P Mialbys wtedy admina... ;)

brzoza - Wto Lis 18, 2003 12:08 am

vitek .. na passnecie mimo ze maja teraz 6mbps se wareza postawili i jest ping non-stop 400 ...
a na atmanie .. no coz to jest wykonalne pewnie z wybitnym pingiem ale musze pogadac .. zalatwic i wogole .. "no i ileee to trzeeba rooobic"...

pzdr

vitez - Wto Lis 18, 2003 1:17 am

Cytat:
a na atmanie .. no coz to jest wykonalne pewnie z wybitnym pingiem ale musze pogadac .. zalatwic i wogole .. "no i ileee to trzeeba rooobic"...

To kiedy idziemy na piwo? ;)

Kumanus - Wto Lis 18, 2003 1:33 pm

no nareszcie ;) ..
btw.kto chce mnie do klanu ;p :>

Grzdyl - Wto Lis 18, 2003 3:42 pm

czekamy 2 tygodnie az kazdy z nas zakonczy wszelkie sprawy zwiazane z klanami i innymi pierdouami... prawdopodobnie bedzie miaua miejsce przerwa swiateczna w tym turnieju poniewaz watpie zebysmy zdazyli wszystkie mecze rozegrac do tego czasu... ale bedzie to okazja na to zeby wyciagnac wnioski i ustawic nowa taktyke... itd...

co do NC... ja wierze w uczciwosc graczy na polskiej scenie i mam cicha nadzieje ze era skalara juz sie skonczyua...

brzozik... nie wyobrazam sobie pucharu bez S... dlatego mobilizuj oldbojow... a jak chcecie od nas dostac w dupe albo zremisowac na ctf1 1:1 to czekamy :D

i jeszcze jedno... w PKS NIE MA CL'a wiec skonczcie pieprzyc ze ja jestem bo autobusy sie na mnie wkurza... :wink:

szyna^ - Wto Lis 18, 2003 3:57 pm

Vitez a co Ty sie czepiasz ? ciagle jakies bunty jak nie do mnie to do r0a, nic Ci do tego ile osob mam w klanie .... po 1sze to nie kazdy gra a po 2gie to nie kazdy zawsze ma czas wiec mam tyle osob ile mam.
A Ziutek ja nie jestem Cl r0a tylko Grimlok. (Ja mu tylko pomagam)

szyna^ - Wto Lis 18, 2003 3:58 pm

A no Ziuta kiedy sie zaczyna ta Liga ?
brzoza - Wto Lis 18, 2003 4:37 pm

grzdylik... mobilizuje mobilizuje .. ale wiesz ile geriavit kosztuje ? i doppelhertz :) o viagrze juz nie wspomne...
Kribol - Wto Lis 18, 2003 4:43 pm

Jestem chetny na sedziego.

Mlody, przystojny, kulturalny, z poczuciem humoru, wyrozumialy, sprawiedliwy.. poprostu ideal sedziego. (nie to co Brzoza :) )

Kumanus - Wto Lis 18, 2003 5:10 pm

no to i ja chce byc sedia ;p .. wezme pare lekcji od viteaz (czy tez innego sedziego) .. :D mam duzo czasu na q2 wiec mysle ze sie nadam ;p
Kribol - Wto Lis 18, 2003 8:09 pm

masz nietolerancyjny avard wiec odpadasz :(
szyna^ - Wto Lis 18, 2003 8:25 pm

BUeh! Dobre Krib :D
Tur!n - Wto Lis 18, 2003 8:28 pm

a ja chce byc playerem moge, moge, moge???.........ploszeeeeeeeeee :P :P :P :P :P :P
Kribol - Wto Lis 18, 2003 8:37 pm

szyna ostatnio nam sie rozgadales na forum.. wylwalili z uczelni? :)
vitez - Wto Lis 18, 2003 10:58 pm

Cytat:
Vitez a co Ty sie czepiasz ? ciagle jakies bunty jak nie do mnie to do r0a, nic Ci do tego ile osob mam w klanie


Idz poszukac swojego poczucia humoru :P . Bardziej sie czepialem STa niz RoA i to tylko dowcipnie, rzadko sie zdarza widziec tylu zapisanych graczy co w STa (a na servach tak malo... ).


Kumanus: ty na sedziego? Jak nawet punktacji w CTF nie znasz ;) (w njusie z ankieta widac :P ).

Kumanus - Sro Lis 19, 2003 8:46 am

wszystkiego sie idzie nauczyc (btw. po co punktacja.. to nie dm tylko ctf i liczy sie tp ;p ) a ja i tak grac nie moge to dajcie aby posędziowac :)
A moj avatar jest piekny a wy mi po prostu zazdroscicie ;p ;> ;] ;)

szyna^ - Sro Lis 19, 2003 3:39 pm

Bueh ;S Kribu nie ;/ nie chca wyjebac :/ mam same A i B (oceny) ;P
Kribol - Sro Lis 19, 2003 6:34 pm

:)
szyna^ - Sro Lis 19, 2003 7:51 pm

Ej no kiedy sie ta liga zacznie moge wiedziec ?[url][/url][url][/url][url][/url]
Ziutek - Sro Lis 19, 2003 8:16 pm

planujmy ruszyc tuz po zakonczeniu sie wystepow polakow w CB ;] czyli mozliwe ze za tydzien (aczkolwiek licze na 1/2 finalu ;p)
Grzdyl - Sro Lis 19, 2003 10:03 pm

zrobi sie burdel... trzeba zakonczyc jedna impreze zeby mozna byuo pojsc na druga...

morau?
Jedna dupa na dwoch weselach nie dasz rady...

tydzien... moze dwa...

Icer - Czw Lis 20, 2003 3:38 pm

no grzdylku tu sie z toba zgodze :D
123456 - Pią Lis 21, 2003 7:32 pm

mój login jest nieaktywny wiec se zrobiłem qrwa nowy...
no dobra możecie [M] dopisac do pucharu ......:]]] sqad: bedzie sqad... nie dygajcie :PPP...

Diax - Pią Lis 21, 2003 9:08 pm

Hmmm ziutek nie zapomniales o kims czy juz mnie wyrzuciles z klanu co??
a co do [M] to moze tam ktos wypisze sqad bo ja tylko widze na serwach [m]+oNe noi [M]Gac!!!!!Ziut odezwij sie na gg 5007034 !!!!!

Xerot^ - Pią Lis 21, 2003 9:35 pm

dobry pomysl ziut :)
ryq - Sob Lis 22, 2003 12:20 am

xerot nie liz dupy bo i tak to ci nie pomoze.
Icer - Sob Lis 22, 2003 8:49 am

diax czemu ziutek ma cie wyzucac jak cie nie przyjął ? taz cie przyjął a taz nie jest w ewc wiec chyba sprawa wyjasniona:P
Diax - Sob Lis 22, 2003 1:57 pm

Icer nie ciebie sie pytam tylko ziutka wiec sie nie wpierdalaj w nie swoje sprawy!!!!
Icer - Nie Lis 23, 2003 8:40 am

po czesci to tez moja sprawa ... chcialem porostu wyjasnic ci o co chodzi ..a ty od razu sie zucasz .
Diax - Nie Lis 23, 2003 10:31 am

Icer nie rzucam sie tylko chcialem wyjasnic ta sprawe z ziutkiem ,a nie lubie jak inni od razu sie wtrącają!!
szyna^ - Nie Lis 23, 2003 12:31 pm

Spokoj :S kozaki ;P
123456 - Nie Lis 23, 2003 4:47 pm

macie :pppp
sqad [M] jest taki:
hype, gac, chrom, kileros, +one, smoke, hunter, Ez!, timmy[nie wiem jak narazie czy on bedzie]
zadowoleni??? :]]]

Kumanus - Nie Lis 23, 2003 7:00 pm

diax. to jest forum .. wiec kazdy moze sie tu wypowiadac . jak chcesz gadac z ziutkiem to jest od tego gg/icq/mail :>
szyna^ - Wto Lis 25, 2003 5:48 pm

Komedia melodramat.
Icer - Sro Lis 26, 2003 9:45 am

tasiemiec
123456 - Sro Lis 26, 2003 6:17 pm

To kiedy ten PUCHAR bedzie bo qrwa juz nie wiem co i jak ....... zresztą .... jak nie bedzie to nie tylko ja bede wqrwiony :D więc niech ktos cos rozsądnego tu napisze ... 8)
ryq - Sro Lis 26, 2003 6:30 pm

no ja tez nie moge doczekac sie pucharu :?
kurz - Czw Gru 04, 2003 10:35 pm

lol jakie pytanie ;p czy twoj klan blablabla .. ?
a jakie odpowiedzi: MAM, blabla <- :lol: ale sformulowane pytanie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group