Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - protest...

Grzdyl - Pią Lis 21, 2003 5:50 pm
Temat postu: protest...
kto sie nie zgadza zeby Cichy_bob z STa miau admina na coolnet niech sie tutaj wpisze i wezmie udziau w ankiecie......

czemu protest?
jezeli nie wiecie to przeczytajcie topic zauozony przez orlana....

nie jest to forma tepienia kolesia tylko NIEZGODA na to zeby miau on wiecej praw od innych... czemu? j.w.

najbardziej licze na wsparcie ewentualnych adminow coolnetu...
moze cos z tego wyjdzie... a moze nie... ale gdybym nie sprobowau to plul bym sobie w brode...

Adolf - Pią Lis 21, 2003 6:24 pm

Podpisuje sie pod tym oczywiscie. Bobek to jest jakis paranoik. Procz tego ze nie potrafi dobrze uzywac admina, to jeszcze jest osoba zupelnie nieodpowiedzielna... kickuje, zmienia mapy bez pytania, a co najgorsze jest malym pyskatym szczylem, ktory nie liczy sie ze slowami nigdy.
Dlatego albo Orlan mu zabierze tego admina albo my to zrobimy :P Jak ? Nie wiem, ale zrobimy.

omen - Pią Lis 21, 2003 6:44 pm

aaaa nie to co trzeba zaznaczylem, kurwa! ...
- bobek bez admina! ;>

Icer - Pią Lis 21, 2003 7:52 pm

omen wyłamałes sie ! a idz ty :P
Rezor - Pią Lis 21, 2003 9:00 pm
Temat postu: ehehe
sorki ale przez przypadek dalem w ankiecie ze cichy ma miec admina a to ma bvyc a odwrut chce zeby cichy nie mial admina na qlnet :lol: 8) :D
Xerot^ - Pią Lis 21, 2003 9:37 pm

ej kurwa grzydl odpierdol sie od cichego jebany narkomanie ! zaraz zrobie ankiete czy ty nie powinienes miec bana za zmienianie map w połowie meczu lud mowi q2ctf1 to daje lctf2 8)
Xerot^ - Pią Lis 21, 2003 9:38 pm

cichy to przynajmniej spoko ziomek a nie taka kurwa narkomanska jak ty :?
Kumanus - Pią Lis 21, 2003 9:42 pm

normalnie nie mam pytan .......
Kala - Pią Lis 21, 2003 9:50 pm

bauhaua Narkomanska ? , a on wogole wie co to jest thc ,lsd ,xtc, (najczesciej uzywane) ;) ? LOL kurwa
Xerot^ - Pią Lis 21, 2003 9:53 pm

:DDDD bez komentarza
Xerot^ - Pią Lis 21, 2003 9:54 pm

jedyne co mi pozostalo to sie z was brehtac 8) grzydl zapomnialem sie spytac za ile hasz opychasz ?
Kala - Pią Lis 21, 2003 9:56 pm
Temat postu: pff
przestan, jak on nie wiem co to jest wogole o czym ty piszesz ? Jak to taki chlopak, a nie inny ( NIE KUMATY ) ej nie wiem czemu wy mowicie ze on narkoman bauhaua Nie bronie go , wrecz przeciwnie ;)
Xerot^ - Pią Lis 21, 2003 10:01 pm

GRZYL SMIECIU IDZ SOBIE TRAWKI ZAPAL NARKOMANSKA SZUMOWINO!
ODPIERDOL SIE NARKOMANIE! ZA DUZO SIE RZADZISZ! MOGLEM CI WPIERDOLIC NA PRZYSTANKU JAK BYLEM Z KOLESIAMI! SKURWYSYNU!

8) :D

omen - Pią Lis 21, 2003 10:54 pm

morda psie.
vitez - Pią Lis 21, 2003 11:16 pm

Xerot dostal bana na Coolnet i teraz sie slownie wyzywa na tych ktorzy mu sie nie podobaja... zaraz chyba zaloze ankiete by zbanowac Xerota z forum bo troche przegina z bluzgami i najazdami na innych :/
Grzdyl - Pią Lis 21, 2003 11:47 pm

vit... liczba postow 666...
Ty satanisto... :)
btw. good idea... moze ktos zrobi wreszcie porzadek z ta szemrana ekipa?

ryq - Sob Lis 22, 2003 12:12 am

[quote="vitez"]Xerot dostal bana na Coolnet i teraz sie slownie wyzywa na tych ktorzy mu sie nie podobaja... zaraz chyba zaloze ankiete by zbanowac Xerota z forum bo troche przegina z bluzgami i najazdami na innych :/[/quote]

popieram...

Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 1:02 am

ja na nikim nie jade tylko wyrazam swoja opinie :D
Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 1:03 am

szemrana ekipa czyli grzydl dilerzy i jego mafia :D na czele z cichym 8)
Kribol - Sob Lis 22, 2003 2:48 am

3 x NIE!

Nocheat mowimy NIE! (wole matrixa :) ).
Cichy_bob NIE!.
Xserot NIE! ma cie juz.

vitez - Sob Lis 22, 2003 7:34 am

Cytat:
vit... liczba postow 666...
Ty satanisto... :)
btw. good idea... moze ktos zrobi wreszcie porzadek z ta szemrana ekipa?


Staram sie jak moge, piszac nowe posty a zarazem kasujac swoje stare z jedynego forum gdzie mam moderatora (ligaq2.ctf.pl ).
Niestety bany zakladac moze tylko mookee albo kaszub, a obaj sa tu tak czesto ze zalamac sie mozna :/

Edit:
Xerot jest roznica pomiedzy wyrazaniem opinii a jechaniem na kogos. Ta roznica to glownie jakosc slownictwa. Rzucanie na kogos na prawo i lewo kurwami i wyzwiskami to nie wyrazanie opinii a wlasnie "jechanie po kims" . Jak zrozumiesz ta roznice to pewnie ban ci nie bedzie grozic, bo na razie po poziomie slownictwa i inteligencji twoich wypowiedzi mozna ci dac dostep jedynie do obory bys tam swoje brudy wrzucal.
Tak wiec sam zdecyduj - czy jestes swinia czy czlowiekiem.

Kolejny edit:
Kribol - wolisz Matrixa? Wpisz w quaku gl_nobind 1 :D

Rezor - Sob Lis 22, 2003 8:29 am
Temat postu: xerot zamknij pizde
xerot ty qrwa pizdo zajebana zamknij sie bo qrwa to ze masz bana na qlnet to nie znaczy ze bezdziesz sie tutaj na wszystkich wyzywal slownie :o a co do grzdyla to ja nic nie mam przeciwko zeby mial admina :) tylko ty xerot sie czepiasz spox ludzi a bronisz cichego ktorego nikt nie lubi :lol:
Icer - Sob Lis 22, 2003 8:48 am

o rezor zwracam respekt .. za to ankiete ... xerot i jak cos masznapiac to pisz w jednym poscie albo mozna zrobic edit wiesz ?a nie 3 posty pod ząd gadasz z samym soba.. ? chyba miales dziwne dziecinstwo!
Wspolnik - Sob Lis 22, 2003 10:01 am

[quote="vitez"]
Cytat:
Xerot dostal bana na Coolnet i teraz sie slownie wyzywa na tych ktorzy mu sie nie podobaja... zaraz chyba zaloze ankiete by zbanowac Xerota z forum bo troche przegina z bluzgami i najazdami na innych :/


Vitez ale po co ?? Ja sadze ze wszyscy sa zgodni co do tego i nie trzeba nawet takej ankiety robic ale skoro juz jest... mam nadzieje ze jak juz poswiece swoj cenny czas zeby zaglosowac przeciwko temu szczylowi to wynik tego glosowania (kazdy wie jaki) zostanie wizety pod uwage i od slow przejdziemy do czynow.

No i oczywiscie glosujcie na II ankiete ktora w przeciwienstwie do I ma sens !! [Kazdy oczywiscie glosuje wedle wlasnego uznania :wink: kierujac sie emocjami jakie rozbudza w nim bob'ek] :)

Wspolnik - Sob Lis 22, 2003 10:03 am

ps.ps.

Ah no tak jescze widze ze wszyscy zapomnilismy o najwazniejszym (nieoficjalnym co prawda) glosowaniu "Wspolas vote yes".

http://ctf.pl/forum/viewt...er=asc&start=15

Jescze raz apeluje do ludzi dobrej woli o pomoc !!
Nie moge grac na coolnecie. Graczu Q2 twoj glos moze pomoc !!! Tylko zaglosuj :wink: . Sam zlicze glosy i gdy uzbiera sie odpowiednia liczba wystosuje do Orlana odpowiednie pismo :D

I w tym samym miejscu chcialem podziekowac za oddanie na mnie glosu: Reazor'owi, Icer'owi, Szynkos'owi, Kazwie, Turin'owi i Kurz'owi. Dzieki odwdziecze sie :D (jakos, nie wiem jak ale jakos napewno----> osczedze was jak bede mial raila i was na celowniku :D )

Magnus - Sob Lis 22, 2003 10:27 am

Jak widze wypowiedzi Xerota to berserkera dostaje przed kompem, jak można być aż tak tępym człowiekiem? Nic sie nie nauczył...
Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 12:05 pm

rezor w twojej ankiecie dalem vote yes :lol:
szyna^ - Sob Lis 22, 2003 2:04 pm

Lol "Narkomanska szumowino" BUehehhehehehe komedia normalnie.
Ja tam czasem lubie se zapalic :P i wiem ze niektorzy tez wiec nie wiem czemu tylko do Brzdyla sie czepiacie.

Ziutek - Sob Lis 22, 2003 3:09 pm

wiecie co... moze sam bob cos napisze? :)

szyna... na scenie sa tylko narkomani (ty i brzdyl) debile (...) maniacy (vitez, orlan, ziutek) pedofile (taz, omen) zoofile (brzoza i koza) homoseksualisci (ziutek, brzoza)... itd.
xerot czemu akurat grzdyla sie czepiasz ?:)

Wspolnik - Sob Lis 22, 2003 3:16 pm

[quote="Ziutek"]
Cytat:
wiecie co... moze sam bob cos napisze? :)

ziutek ale co ... juz chyba sam na siebie oddal glos w ankiecie (zeby miec admina :) ) a po drugei co ma napisac?? zakladam sie ze jezeli jescze nie widzial tego co sie tu dzieje, to jak wejdzie, zbluzga wszystkich nie przychylnych mu ludzi (cos na styl Xerota), wylize dupe tym przychylnym i znow zniknie...

brzoza - Sob Lis 22, 2003 3:19 pm

ziutek jestem jeszcze pedofilem..
Ziutek - Sob Lis 22, 2003 3:27 pm

heh... wybaczcie mi to ze tak glupio sie pytam, ale poprostu nie wiem, dlaczego chcecie mu zabrac tego admina? :) powaznie pytam.
Kala - Sob Lis 22, 2003 3:32 pm

ej ja tez nie wiem czemu chca zabrac admina ?
fr0z3n - Sob Lis 22, 2003 3:49 pm

"ja tu widze niezly burdel"

xerota zbanowac, nie wiem dlaczego jeszcze tego vitez nie zrobiles.
a ja myslalem ze z niego nawet normalny wariat jest...

Adolf - Sob Lis 22, 2003 4:06 pm

nie dyskutujcie z ziutkiem, bo to wasal orlana i bedzie bronil tego co orlan powie :/
duke - Sob Lis 22, 2003 4:12 pm

Jak Ziutek ma jakies powiazania z Orlanem, to ja jestem Ciocia Henia : p
Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 4:24 pm

ej ziutek powiedz mi 1 to moja wina ze grzydla nie dorobili i jest pedałem i woli chłopców i ćpać no powiedz.... grzydl babcia cie nie kocha a co do tego ze mam bana na qlnet to mi wisi. ziut do ciebie nic nie mam tak jak i do orlana trudno odjebałem cyrk trudno :?
vitez - Sob Lis 22, 2003 5:32 pm

Cytat:
xerota zbanowac, nie wiem dlaczego jeszcze tego vitez nie zrobiles.


Bo tylko kaszub i mookee maja takie uprawnienia.

Grzdyl - Sob Lis 22, 2003 7:34 pm

jezeli ten prostak 2 posty wyzej bedzie sie tutaj dalej wpisywau to ja sobie znajde inna piaskownice...

ziut... wszystko jest napisane w poscie orlana "mapy i admini na coolnecie"... wejdz i przeczytaj.. nie ma sensu wszystkiego powtarzac...

Kiler - Sob Lis 22, 2003 9:26 pm

eejj no kuurwa mać tu sie robi cholernyy syf
Trza dać znać kaszubowi bo szkoda MB w mysql na takie syfy

Magnus - Sob Lis 22, 2003 10:00 pm

Królestwo za bana dla xerota niech ktos mu wkoncu zamknie ryja bo krew zalewa... :evil:
szyna^ - Nie Lis 23, 2003 12:35 pm

Mi tam wisi czy 1 ma bana czy 2gi admina ...... i tak chuj moje zdanie zmieni. Olran wie swoje itp.
Grzdyl - Nie Lis 23, 2003 8:03 pm

ORLAN...
wezmiesz pod uwage opinie sceny ctf'a czy coolnet dziaua na zasadzie monarchii absolutnej gdzie na (s)tronie siedzi krol ktory robi co mu sie podoba a wszystkich ma w dupie ... :?:

szyna^ - Nie Lis 23, 2003 11:04 pm

Ta wez i idz za wiekszoscia a nie przydupasami.
Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 3:52 pm

orlan mozesz odpowiedziec na pytanie?
twoja ignorancja jest wkurzajaca... :wink:
wyciagniesz jakies wnioski czy nie? bo na gg mnie unikasz i na forum widze tez... a jak juz sie pojawisz na coolnecie to ja jako pierwszy dostaje bana... czy to jest tak jak mowi vitez "oko za oko"?.. widze ze wuasnie tak bo nie probujesz dialogu tylko wykorzystujesz swoja pozycje...

Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 3:54 pm

orlan mozesz odpowiedziec na pytanie?
twoja ignorancja jest wkurzajaca... :wink:
wyciagniesz jakies wnioski czy nie? bo na gg mnie unikasz i na forum widze tez... a jak juz sie pojawisz na coolnecie to ja jako pierwszy dostaje bana... czy to jest tak jak mowi vitez "oko za oko"?.. widze ze wuasnie tak bo nie probujesz dialogu tylko wykorzystujesz swoja pozycje...

fr0z3n - Wto Lis 25, 2003 4:24 pm

grzdylu ty niezmordowany krzyzowcu w lsniacej zbroi daj sobie wreszcie siana i tak sam nie wygrasz z calym swiatem [czyt. z adminami] [:.
szyna^ - Wto Lis 25, 2003 4:30 pm

Brzydlu kij mozesz wskurac zrozum typie.......
Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 4:32 pm

cholera demokracja jest chyba nie??

to powinien dziad jeden z drugim sluchac wiekszosci... a nie twardo siedziec na swoim stoleczku i miec wszystkich w dupie... to juz zaczyna sie robic tak jak w naszej polityce... kolesie, ukuuady i wszystko w dupie... wiec nie gadajcie mi tu ze mam dac sobie spokoj... chce sie dowiedziec co orlan ma w tej sprawie do powiedzenia... bo tak jak juz napisauem UNIKA ODPOWIEDZI... a w naszym interesie to jest chyba... guosowaues? to chyba nie ma sz tego w dupie :?

fr0z3n - Wto Lis 25, 2003 4:36 pm

heh grzdylu...
muody jestes widac ze wierzysz jeszcze w szczytne ideauy...
"taki jest swiat".

lol "brzydlu" rotfl a to dobre :lol:

Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 4:40 pm

1.nie muody tylko naiwny...
2.i wcale nie jestem ;)

mam cicha nadzieje ze dobro zwyciezy i ze caua historia bedzie z happy endem... no bo w takim razie po co te wszystkie guosowania i ankiety jezeli i tak jestesmy skazani na ich widzimisie?
to mi sie kojarzy z folwarkiem zwierzecym...

fr0z3n - Wto Lis 25, 2003 4:44 pm

Cytat:

mam cicha nadzieje ze dobro zwyciezy i ze caua historia bedzie z happy endem...

ty zmien xywe na 'rycerz' albo 'paladyn' bo brzydlu jakos do ciebie nie pasuje [;
ja tam wiem o co ci chodzi ale trzeba byc w jakims tam stopniu realista. life is life.

Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 4:48 pm

suuchaj mrozik... gdybym miau wszystko przyjmowac z usmiechem na twarzy to bym mogu sie smiauo nazwac popychaduem... a nie pozwole sobie na to... realista jest ten kto nie ma nadzieji i optymizmu... wiec jezeli chcesz mnie zniechecic to ci sie to nie uda...
Jimi - Wto Lis 25, 2003 4:51 pm

Zaglosowalem na NIE ... bo nigdy nie lubilem tego gowniaza bo byl arogancki i hamski i nie sadze zeby cos sie zmienilo od ostatniego czasu ... dobra to 1.
Teraz 2 sprawa ... w czasie przyszlym jak bedzie glosowanie czy dac bana dla xerota jestem ZA bo koles nie dosc ze ma niewypazona gebe to jeszcze straszy Grzdyla ze jego koledzy mu wpierdola...- kurwa zalosny jestes dzieciaq.

Panie Grzdylu, mam nadzieje ze sie Pan nie martwi takim gadaniem.



pozdroofka .... - i nie zapominajcie o smierci ...

Grzdyl - Wto Lis 25, 2003 5:02 pm

jimi... :D

kiedy wpadasz do wrocka :>
nekrofiluu ;)

Jimi - Wto Lis 25, 2003 5:17 pm

Hm ... wole byc nekrofilem niz narkomanem :] a do wrocka przyjade dopiero... hm ... jak sie uzadze i wypije kilka pivek z Kazmim w gdansku :]


dopra teraz :*** - uf jak doprze miec gdzie wracac ... :>

lecter - Wto Lis 25, 2003 5:26 pm

a czy ten X.. costam jest z wrocka? czy jak? wszedlem na forum i przeczytalem cos co osobicise mnei dotknelo... co ty masz do tzn "cpania"? wes sie lepeij doucz .. poczytaj na stronkach o tym jak trafka szkodzi na zdrowie a jak np alkohol... popacz na inne piekne kraje(kochane NL!!:*) gdzie pomimo tego ze tam ludzie "cpaja" to sa bardziej rozwinietym krajem nish pl? jesli dalej przystajesh przy sfoim i zaloze sie ze masz powiazania rodzinne z Lepperem;p


ps .. wiecie ile sie nameczylem zeby przypomniec sobie pass na forum? specjalnie po to aby dac vote no! ;) bobek jak gleboko wlazles w dupsko orlanowi ze dal ci tego admina? po kolana? po kostki? CALY???

ps2 .. jimi ruleZ szynek to tesh cpunek maly! ;D ;*

i wgoule to kto to jest ten X.. (qfa zapomnielem jego nika;/) to fejk czy on gral tak? moze w jakis klanie? bo jakos go nieqmam;/

szyna^ - Wto Lis 25, 2003 5:39 pm

Lecter ja to ja ;] ja od czasu do czasu i na turniejach na maxa :D pozdro dla Oskara z Wrocka wypas czlek ;] i dla Ciebie JakubQ ;]
Ps. Jimek to Ty juz w Gdansku ? grrr...... a mielismy isc na piwo ;?

cichy_bob - Wto Lis 25, 2003 6:34 pm

Eee... Ja tam jestem bez zdania. Nie masz sie czego czepiac czlowieku to zaraz sie o to dopierdalasz. Znajdz sobie jakie zajecie, przestan ćpać moze cos jeszcze z ciebie bedzie. Ja sie do ciebie nie wpierdalam i do twojego klanu to ty sie odpierdol ode mnie i od mojego. Rozumiesz czlowieku?
fr0z3n - Wto Lis 25, 2003 7:09 pm

brzydlu ja cie nie chce zniechecac pod zadnym pozorem tylko zdaje sobie sprawe z mozliwosci.
imo najlepszym wyjsciem jest postawienie tam u was pks'ow wlasnego serva. czasami gra na coolu jest chujowa a brakuje serva/ludzi na innych pl servach, to nie ma gdzie grac - to dobry pomysl jest pogadaj tam z prezesami polskiej komunikacji samochodowej ~~
bo imo szkoda nervov i tak nic konkretnego nie zwojujesz.
btw chodzi ci tylko o zabranie cichemu admina czy o cos wiecej? bo dajesz do zrozumienia jakbys chcial cala scene ctf zbawic ~~ odstaw na troche prochy or sth ~~

vote...

szyna^ - Wto Lis 25, 2003 9:08 pm

LoL Frozen wez sie nie udzielaj prosze.... bo nie wiesz ze Brzdyl tylko pali.
fr0z3n - Wto Lis 25, 2003 9:15 pm

oohhhh to straszne nie daruje sobie jak ja moglem jak ~~
co ty szynkanie studiujesz ze taki dokladny jestes ^^

omen - Wto Lis 25, 2003 9:59 pm

frozen z szacunkiem do szyny, a tak btw to skad ty sie wziales?
Kumanus - Sro Lis 26, 2003 8:10 am

z choinki sie urwal .... :D ;)
Grzdyl - Sro Lis 26, 2003 3:03 pm

napisauem ze chce usuyszec jakie orlan ma argumenty za tym zeby bob miau admina... sytuacja jest oczywista... pytanie tez... ale kogos tutaj zuapau cykor...
frozen... a ja cauy czas mam wrazenie ze ty bronisz qumpla z klanu... wiesz... godna pochwauy jest taka postawa... ale zadaj sobie pytanie czy warto narazac swoja reputacje na poprawienie wizerunku drugiej osoby?..
Cytat:


...Mi juz wiele w q2 nie zostalo. Wiec daj mi spokoj... Ja do ciebie sie nie czepiam i ty do mnie. peace?



to jest fragment wiadomosci boba do mnie... fragment bo cauej nie byuo sensu a pozostaua czasc nie uaczy sie z ta ktora tutaj wyQUOTEowauem...

To wuasciwie po co mu ten admin jezeli on juz praktycznei nei bedzie grau dalej? to ja juz nie rozumiem czego ci ludzie tak walecznie bronia...

fr0z3n - Sro Lis 26, 2003 4:39 pm

no no to ja szyny nie szanuje ~~ wyluzuj omen.
skad sie wzialem ~~

brzydlu... jaki cykor lol? bosh zacytuj mnie chociaz raz gdzie bronilem boba bo jakos sobie nie przypominam...
Cytat:
zadaj sobie pytanie czy warto narazac swoja reputacje na poprawienie wizerunku drugiej osoby?..

?.?.?
a to ciekawe milo wiedziec ze wlasnie narazam swoja reputacje ^^^^ nie mowiac juz ze nie bronie boba no ale ty wmawiasz mi ze jednak bronie to ja w koncu nie wiem czy bronie czy nie ~~ wez wyluzuj i tak orlan ma to wszystko w wielkim powazaniu i nie dziwie mu sie bo to on jest szefem serva i ludzie i tak i tak beda grali na coolnet STa-q2ctf i to jego sprava kto bedzie mial admina a kto nie. ja tylko wyglaszam swoja opinie, zreszta zgadzam sie z szynkanem, i tak moja opinia jest gowno warta wiec sobie daruje brzydlu i sie juz nie mieszam w 'nie-swoje-sprawy'.

Jimi - Sro Lis 26, 2003 6:39 pm

hehe Tu sie nic a nic nie zmienilo ... :> klutnie jak wczesniej ale w sumie nie ma o co ... :] to miala byc ankieta i ewentualne komentarze ... :> a nie "jazda" po jednostkach i po sobie nawzajem, prawda jest taka ze "spoleczenstwo swiatka ctf" chce degradacji bobka z rangi Administratora serveru coolnet. Tak sie prawdopodobnie stanie o ile Ten ktory takie wyroznienia nadaje bedzie respektowal glosy populacji ... +-. Widzisz bobek takie twoje "pierdolenie" do ogulu (bo nie znalazlem ptk.odniesienia do danej osoby w ostatnim wpisie) nie pomaga Ci wcale a spowoduje ze bedziesz mial w Rank`u wpisane to samo co X.... :]
Panie szynka jak ja moge opuscic bialystok bez wypicia z Panem piva ale majac na wzgledzie moja przyszla zone wymyslanie planow podrozy oraz rodzicow nalegajacych abym w rozsadnym czasie skonczyl jakas szkole wyzsza nie mialem glowy na karku by o tym pomyslec ... ;] co powiesz na pivo w Metrze w piatek :] - fajna potupajka tam poznym wieczorem jest ... -+





------ Wiem " otl" koi gdy dusza boli-------

Grzdyl - Sro Lis 26, 2003 10:43 pm

[quote="fr0z3n"]
Cytat:

brzydlu ja cie nie chce zniechecac pod zadnym pozorem tylko zdaje sobie sprawe z mozliwosci.

............ ...... .......... ............

bo imo szkoda nervov i tak nic konkretnego nie zwojujesz.
btw chodzi ci tylko o zabranie cichemu admina czy o cos wiecej?



no jak mnie nie chcesz zniechecic jak mowisz ze nie mam szans i zebym zapomniau o krucjacie...
i tak... chodzi tylko o zabranie cichyemu admina... czemu? pisauem to juz nie tylko ja ale i inni...

[By Me]
Cytat:

sytuacja jest oczywista... pytanie tez... ale kogos tutaj zuapau cykor...
frozen... a ja cauy czas mam wrazenie ze ty bronisz qumpla z klanu... wiesz...


wiesz... cykor dotyczyu orlana... a zaraz po cykorze i przed twoja xywa jest [enter]... poza tym rozpoczynam zupeunie nowy watek wiec nie wiem czemu to wszystko bierzesz do siebie...


jimi... ale my po sobie nie jedziemy... my tylko tak probujemy dojsc do wspolnego i zadowalajacego wszystkie strony wniosku... nic wiecej...
wniosek jest oczywisty ale tez oczywiste jest ze najwazniejsza osoba w tym cauym problemie na to nie reaguje...

ryq - Czw Lis 27, 2003 10:26 am

:arrow: tu sie syff robi czy mi sie zdaje?
Icer - Czw Lis 27, 2003 3:08 pm

zdaje ci sie bo rosniesz :D
Grzdyl - Czw Lis 27, 2003 11:55 pm

orlan... zabierzesz guos czy mozna to odebrac jako olewanie opinii publicznej?
Kumanus - Pią Lis 28, 2003 12:20 pm

zamknac topik
ryq - Pią Lis 28, 2003 3:38 pm

Cytat:
orlan... zabierzesz guos czy mozna to odebrac jako olewanie opinii publicznej?


olevka 8)

fr0z3n - Pią Lis 28, 2003 3:51 pm

eot.
Jimi - Pią Lis 28, 2003 4:17 pm

Proponowalbym powstrzymac sie bez komentarzy przez jeszcze jakis czas ... - nie kazdy sie wypowiedzial na ten temat i tym ktozy tego nie zrobili nalezy sie ta mozliwosc. Uwazam jednak ze czas nie gra tu juz roli bo o ile ankieta bedzie upelnoprawniona to Bob straci o co jak pamietam mocno walczyl. +/-



raz na gorze raz na na dole...

Jimi - Pią Lis 28, 2003 4:18 pm

Proponowalbym powstrzymac sie bez komentarzy przez jeszcze jakis czas ... - nie kazdy sie wypowiedzial na ten temat i tym ktozy tego nie zrobili nalezy sie ta mozliwosc. Uwazam jednak ze czas nie gra tu juz roli bo o ile ankieta bedzie upelnoprawniona to Bob straci o co jak pamietam mocno walczyl. +/-



raz na gorze raz na na dole...

szyna^ - Nie Lis 30, 2003 6:39 pm

Frozen czy Ty cos do mnie masz ? ;S
Omen full respekta! :)
Jimek grrrrr..... wez wejdz kiedy na gg i napisz co jak gdzie i kiedy.

fr0z3n - Nie Lis 30, 2003 7:59 pm

no jak to szyna jak cos mialbym do ciebie~~
kiedys gralismy razem w jednym team'ie ligowke w tdm ;]

szyna^ - Nie Lis 30, 2003 11:20 pm

Nie czaje Cie Frozen.
Kala - Pon Gru 01, 2003 1:01 am

Hyhy szyna :x
fr0z3n - Pon Gru 01, 2003 1:10 pm

jak bardzo chcesz wiedziec to na priv/gg, bo to bylo nie-do-konca-legalnie ~~
szyna^ - Pon Gru 01, 2003 2:55 pm

Co legalne ? ;S
I skad mam wziasc Twoja GG ? ;S

Grzdyl - Wto Gru 02, 2003 6:44 am

ejjjjjj...
nabijaczom postow mowimy NIE...
no i do jasnej cholery Orlan juz oleje sprawe maxymalnie...
zamknac topic...
ale mam nadzieje ze dauo to komus do myslenia...

fr0z3n - Wto Gru 02, 2003 4:10 pm

poczkajcie nie zamykac jeszcze!
tylko sobie posta nabije ~~
...

no, juz mozna zamknac ~~

Grzdyl - Wto Gru 02, 2003 4:35 pm

dziaduuuuu...
jak sie spotkamy to ci takiego posta nabije... <joke> ;)

szyna^ - Sro Gru 03, 2003 3:43 pm

Grzdylu jest niezly :D
tZ - Sro Gru 03, 2003 7:08 pm

hehehe po co dla boba admin jeszce sobie krzywde zrobi:P
Kiler - Sro Gru 03, 2003 9:28 pm

tak wogóle to te topicki like "czemu vit ma admina, czemu bob ma admina" są bez sensu
bo demokracja panuje teoretycznie
a orlan czy tam kto inny ma w **** co wy o tym sądzicie [takie jest moje zdanie] bo polowa z was go jedzie a pozniej mowi zeby jednemu zabral drugiemu dal.
Z tego co mi sie wydaje to onj sra na większośc z nas/was bo ma do tego prawo :s
nom to koniec
ide spać bo mam troshke w bani

szyna^ - Czw Gru 04, 2003 3:31 pm

No jawnie ...... bez kitu ;]
tZ - Czw Gru 04, 2003 3:52 pm

moze i sa bez sensu :P ale na forum pumlicznym :P moze zludzi pognic;d jacy oni sa';d
Grzdyl - Czw Gru 04, 2003 7:13 pm

prosze...
nie porownuj boba do vita... to nie ma sensu...
i prosze po raz 2 o zamkniecie tego topica...

szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:05 pm

Ta 3ba zamknac topic ;/ bo tu spamery grasuja ;D
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:06 pm

ta ;p np taki szyna :* :twisted: :twisted:
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:11 pm

Japan :********
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:12 pm

tia :twisted:
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:13 pm

:) i love that guy :F :twisted: :twisted: :twisted:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group