Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Dlaczego vitez ma admina??

Diax - Sob Lis 22, 2003 4:29 pm
Temat postu: Dlaczego vitez ma admina??
Vitez wpierdalasz sie we wszystko a przeciez nie grasz zadnej ligi bo nie masz klanu nie jest zadnym CL wiec nie powinienes miec admina!!!takie jest moje zdanie!!
Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 5:25 pm

diax wkoncu napisales cos modrego moj chlopak :D
vitez - Sob Lis 22, 2003 5:35 pm

1. Mam stanowisko wspolzarzadzajacego Coolnetem do spraw cziterow i ich usuwania
2. Udalo mi sie wkrecic jakims cudem w organizacje najnowszego Pucharu ewc ;)
3. Pomidor

Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 5:38 pm

diax beda z ciebie ludzie a z tego pedała viteza ...... czitera ani jednego na qlnecie nie widziałem od ohohoh :D a lig ostatnio mało jest i siorpaj 8)
Diax - Sob Lis 22, 2003 5:51 pm

Hmm Vitez z tego co przeczytalem z regulaminu adminów trzeba miec przynależność do klanu lub CL a ty nie spelniasz zadnej z tych opcji wiec po to zrobilem ten topic!!!
Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 6:25 pm
Temat postu: ;p
vitez zapierdalaj do obory ogarniac swinie :?
Kala - Sob Lis 22, 2003 6:52 pm
Temat postu: eh
Popieram Diaxa nie temu ze jest moim kolega , ale co do Viteza nie jest zadnym CL'em klanu ani nic z tych rzeczy , a admina ma i ma miec nadal ? Vote NO !!!
Xerot^ - Sob Lis 22, 2003 7:11 pm

ten devil viotez to ma i admina i rcona wiec wasze modły sie nie spełnią :D
vitez - Sob Lis 22, 2003 7:26 pm

Cytat:
Hmm Vitez z tego co przeczytalem z regulaminu adminów trzeba miec przynależność do klanu lub CL a ty nie spelniasz zadnej z tych opcji wiec po to zrobilem ten topic!!!


Przeczytaj DOKLADNIE regulamin adminow, szczegolnie punkt odnosnie kopania innych adminow i przeczytaj sobie na glos kogo szczegolnie nie mozna kopac, moze to ci nieco wyjasni. Ale watpie.

ryq - Sob Lis 22, 2003 7:27 pm

widac ludzie nie maja kogo sie juz czepiac... ciekawe kto bedzie nastepny :p ja nic nie mam do viteza a z tego co pamiteam to on ma admina od zawsze i nic zlego na coolnecie nie robi (nie zmienia mapy w polowie trwania meczu oraz nie kicka ludzi kiedy mu sie podoba) wiec uwazam ze vitez powieniem miec admina
Diax - Sob Lis 22, 2003 7:36 pm

Vitez napisales ze ja kickam za to ze sie ktos do mnie zle odezwie i zacznie po mnie jechac tak?moge sie zalozyc iz jesli bym wyzwal od hujów i innych na bank bys mnie kicnol wiec co zlego robilem??
Grzdyl - Sob Lis 22, 2003 8:12 pm

vit... olej...

jak ktos sensowny zauozy topic to sie wypowiem...

Kala - Sob Lis 22, 2003 8:32 pm
Temat postu: kurwa ;/
Ta ? bez regunia sie ? Pewnej nocy taki madry Vitez mnie nie kicknol , tylko zbanowal KURWA ,a za co ? Za to ze nie umie przegrywac , niezdarzylem slowa do niego napisac chodz juz pisalem pewien tekscik , bo mnie wkurwil a tu nagle booomm i huj grac nie moglem :) "Your adress IP is baned" I zeby nie to zajscie to bym nic do Vitka nie mial , ale tym mnie wkurwil, i temu w takich glupich topickach sie wypowiadam. Potem musialem Orlanaów prosic zeby mi odbanowal IP , a ten z tekstem Vitez dal Vitez zdejmie pffff. To musialem dla szyny zawracac dupe zeby pogadal z Orlanem. Ale jednak zdja i jest Ok !.
vitez - Sob Lis 22, 2003 9:04 pm

Kala - nocheat nie miales, proste :P
omen - Sob Lis 22, 2003 9:22 pm

vitez - ma i powinien miec admina, koniec? (moze troszku za duzo sie do wszytkiego wtraca, ale on juz taki jesti nie zmieni sie go? co nie?)
brzoza - Sob Lis 22, 2003 9:27 pm

vitez && admin == true

... nastepny chwalebnie nabity post ! yea :)

omen - Sob Lis 22, 2003 9:30 pm

aj tam ;)
Kala - Sob Lis 22, 2003 9:37 pm

heh ta ? nocheat (q2ace POWER) i tak ace jest lepsze niz nocheat !. :)
qwisacz - Sob Lis 22, 2003 9:43 pm

brzoza czy ty aby nie masz niz wspolnego z C lub C++ ? ;)
duke - Sob Lis 22, 2003 11:59 pm

Brzoza to hackier ;] wiec ciiii.
Kribol - Nie Lis 23, 2003 1:50 am

votez i tak nie straci admina bo jest tak samo nienormalny jak oral..
brzoza - Nie Lis 23, 2003 2:12 am

C, C++, C#, Java, PHP, ASP.NET... i jeszcze troche tego jest .. a co chcesz mnie zatrudnic ? :D
vitez - Nie Lis 23, 2003 4:17 am

Cytat:
C, C++, C#, Java, PHP, ASP.NET... i jeszcze troche tego jest .. a co chcesz mnie zatrudnic ? :D


Potwierdzam, zna sie... ale jest leniwy ;) (piwa nie przyniosl to musze mu antyreklame zrobic ;) ).

Magnus - Nie Lis 23, 2003 9:03 am

Swego czasu Vitez ostro dokuczał, kickał/banował za celne trefienie z rejla w jego osobe i takie tam bzdety, ale ostatnio sie uspokojił i jest ok.Więc dać mu szanse...
Diax - Nie Lis 23, 2003 10:37 am

Magnus Xerot tez banowal i co dostal bana a Vitez ?dla Viteza jak i cichego boba nic nie zrobi sie because prosty powód Orlan nic wiecej!!
qwisacz - Nie Lis 23, 2003 12:09 pm

Po prostu nie podejrzewalem, ze w q2ctf moze grac jakis programista oprocz mnie ;)
szyna^ - Nie Lis 23, 2003 12:30 pm

Vitez ma bo ma :D
fr0z3n - Nie Lis 23, 2003 4:12 pm

diax nie porownoj Viteza do Xerota ~~
vitez - Nie Lis 23, 2003 4:21 pm

Diax ty sie lepiej nie odzywaj bo sam uzywales nielegalnego admina, banowales jak ktos cie smial bluznac i jestes na czarnej liscie a jeszcze smiesz dyskutowac? Malo ci? Chyba zdajesz sobie sprawe ze po Xerocie ty jestes nastepny do bana na forum (z tego samego powodu co Xerot: poziom wypowiedzi i ilosc kurw i chujow w nich ;) ), wiec ja bym ci radzil bys przytemperowal sie troche zanim do konca nie bedziesz mial przesrane.
vitez - Nie Lis 23, 2003 4:24 pm

Cytat:
Po prostu nie podejrzewalem, ze w q2ctf moze grac jakis programista oprocz mnie ;)


A jest ich troche... ja wprawdzie programowania nie lubie ale bardzo blisko ;)

Kumanus - Nie Lis 23, 2003 7:06 pm

vitez przynajmniej pilnuje jakiegos porzadq i ladu . dzieki niemu nie ma syfu itd.
A ze czasem banuje .. no coz w koncu jest czlowiekiem :)

Grzdyl - Nie Lis 23, 2003 8:01 pm

to co kumanus + ... on juz za dlugo gra w ta gre zeby jego zaangazowanie w polska scene ctfa nei byuo docenione...

btw. jak umiem programowac mikrofalowke to tez jestem programista? :lol:

qwisacz - Nie Lis 23, 2003 8:02 pm

heh... w pewnym sensie tak :D
Grzdyl - Nie Lis 23, 2003 8:08 pm

jeeee.... jestem programista... ;)

to od razu podnisuo moja samoocene... :wink:

szyna^ - Nie Lis 23, 2003 11:00 pm

LOL ..... Kumanus cos sie z Toba stalo tylko nie wiem co ....... zachowujesz sie ostatnio jak przydupas (sorki za szczerosc)
brzoza - Pon Lis 24, 2003 12:59 am

Cytat:
A jest ich troche... ja wprawdzie programowania nie lubie ale bardzo blisko ;)


... vitez i programowanie to tak jak xerot i intelekt ;P

a co do mikrofalowek ... ja mam z tym problemy .. ale jedynym uzadzeniem ktorego nie oprogramuje jest pralka... to scierwo jest nie do zlamania :D .. a jakie kiepskie manuale ...

Kumanus - Pon Lis 24, 2003 2:16 pm

Cytat:
LOL ..... Kumanus cos sie z Toba stalo tylko nie wiem co ....... zachowujesz sie ostatnio jak przydupas (sorki za szczerosc)

nic po prostu ja szanuje viteza za to co robi .. i prawie zawsze moge sie z nim zgodzic

Grzdyl - Pon Lis 24, 2003 3:29 pm

a szyna sie czepia... :p i nabija posty... :p

brzozik...z programowaniem odkurzacza tez sa problemy ;) ...
a w ogole zaprogramowac babe zeby robiua co do niej nalezy... to juz szczyt moich marzen... ;)

szyna^ - Pon Lis 24, 2003 5:53 pm

Kumanus on tak pilnuje serva ze daj spokoj ........ przez takich jak On odechciewa mi sie grac .......
Kumanus - Pon Lis 24, 2003 8:35 pm

nie no szyna ..prosze cie. Sam wiesz jak jest , A czy ciebi vitez kiedys kopnol/wqrwil jak grales ? bez kitu .. teraz to sie sugerujesz tylko i wylącznie wypowiedziami innych na tym forum ... jak bys ich nie czytal to na 100% napisal bys co innego ...
Kumanus - Pon Lis 24, 2003 8:37 pm

nie no szyna ..prosze cie. Sam wiesz jak jest , A czy ciebi vitez kiedys kopnol/wqrwil jak grales ? bez kitu .. teraz to sie sugerujesz tylko i wylącznie wypowiedziami innych na tym forum ... jak bys ich nie czytal to na 100% napisal bys co innego ...
btw. ja pamietam jak kiedys gralismy cop'a (ze tak to nazwe) i gral "szyna,vitez,agent(djseba), me of course, i ktos jeszcze przeciwko jakiemus klanowi .. i all bylo ql ... wiec moze przestaniecie sie klucic i spierac bo jak znam zycie do niczego to nie doprowadzi ....

vitez - Pon Lis 24, 2003 10:46 pm

Szyna mnie ne lubi bo smiem twierdzic ze on nie umie grac teamplaya, ze za bardzo kozaczy i gra zbyt indywidualne przez co sie nie nadaje do RP. Coz - takie moje prawo tak oceniac, a ze szynie sie to nie podoba ze smiem go krytykowac to i sie podlacza do roznych krytyk na moj temat by nie byc dluznym. Prosta zasada "oko za oko" .
ziuum - Wto Lis 25, 2003 7:40 am

co wy chcecie dla viteza admina zabrac ?
przeciez to jego cale zycie i sens jego istnienia [;
mysle ze jakby nie mial swoich uprawnien to nawet by nie wchodzil na server
prawda jest taka ze ssie na servach i kopie tych co mu np. techa podjebali
pod pretekstem podejrzenia o czity


:arrow:

KaZmI - Wto Lis 25, 2003 8:09 am

nie chce nic mowic ale to viteź psuł(i psuje dalej zapewne ;] ) zawsze wiekszosc topicow na tym forum piszac swoje mega swietnie wypowiedzi i przypierdalajac sie do wszystkiego ... gre ludziom tez psul na coolnecie kickajac za swoj wydzimiś ...

i za to wlasnie nalezy go szanowac kumanus !
vitez prezydentem!!!

m^ - Wto Lis 25, 2003 10:31 am

;]
szyna^ - Wto Lis 25, 2003 4:42 pm

Vitez na prawde sadzisz ze Cie nie lubie ? Lubie Cie a czasem nawet cos madrego powiesz. Czasem poprostu gadasz glupoty ..... nie chodzi o mnie i RP czy cos.
omen - Wto Lis 25, 2003 5:01 pm

cześć szynka ;* , cześć mag ;*
szyna^ - Wto Lis 25, 2003 5:41 pm

No hej Los panczito el amigo don perdo le OMENO! :D
FireBird! - Wto Lis 25, 2003 7:03 pm

[quote="szyna^"]Vitez na prawde sadzisz ze Cie nie lubie ? Lubie Cie a czasem nawet cos madrego powiesz. Czasem poprostu gadasz glupoty ..... nie chodzi o mnie i RP czy cos.[/quote]

Klamiesz. Vitez wie lepiej.

szyna^ - Wto Lis 25, 2003 9:06 pm

No ba.... ;]
vitez - Sro Lis 26, 2003 12:15 am

Cytat:
Cytat:
Vitez na prawde sadzisz ze Cie nie lubie ? Lubie Cie a czasem nawet cos madrego powiesz. Czasem poprostu gadasz glupoty ..... nie chodzi o mnie i RP czy cos.


Klamiesz. Vitez wie lepiej.


Wlasnie, i tak mnie szyna nie lubisz tylko cos sie nagle podlizywac znienacka zaczales ;) ;]

szyna^ - Sro Lis 26, 2003 4:14 pm

Teraz Vitez to mnie rozjebales normalnie. Unikne komentarzu.
Jimi - Sro Lis 26, 2003 7:20 pm

Tak wiec na poczatku chcialbym zaznaczyc ze nie mam "zadnego problemu" do osoby pana Vitezia i do faktu posiadania przez niego admina, postaram sie uswiadomic dla DiaXa to co widzi i wie a czego prawdopodobnie nie rozumie (wniosek: powstaly topic).
Vitez poraz kolejny staje sie tematem sprzeczek (jego zwolennikow i przeciwnikow) oraz pytan o motywacje do dzialan i wypowiedzi (badz co badz roznych i nie karzdemu odpowiadajacych). Jest On osoba ktora bierze czynny udzial w zyciu "internetowej spolecznosci swiatka q2", posiada dostep do wolnych MB`ajtow w internecie ktore udostepnia dla "ogulu", jest troche od Ciebie starszy :> (co oczywiscie o niczym nie swiadczy) i potrafi sie dogadac z tymi co "stoja tu najwyzej" (wykonuje to o co zostanie poproszony na swoj sposob), oraz spelnia wiekrzosc (choc nie wszystkie) ptk. w regulaminie i w ankiecie dla ubiegajacych sie o uprawnienia administracyjne.Przeszkadza dla niektorych to ze odpiera On wszelakiego rodzaju oskarzenia i ataki pod swoim adresem... jak cos cichnie do okola Niego (choc taka sytuacja nie zdaza sie czasto) to wypowiada sie na wszelkie tematy w sposob bardzo zaczepny oswiadczajac ze ma do tego prawo (i tak jest) ... Powiem krotko DiaX: Vitez dopasowal sie do srodowiska i potrafi wykozystac to co posiada (wiedze,zasoby) by miec wiekrze uprawnienia niz reszta ludziskow a to ze powstaja kolejne Topicki na jego temat pomaga mu w utrzymaniu tego co ma i ani ja, ani Ty nie zamienimy tego.



----- " otl" laczy, " otl" rozdziera ----- czujesz WSZYSTKO gdy Twe cialo umiera -----

vitez - Sro Lis 26, 2003 7:33 pm

Cytat:
Teraz Vitez to mnie rozjebales normalnie. Unikne komentarzu.


Mam nadzieje ze zauwazyles i zrozumiales smileye w mojej wypowiedzi?

Na wszelki wypadek gdybys jednak nie zauwazyl/nie zrozumial: ZARTOWALEM! :P

ziuum - Sro Lis 26, 2003 8:48 pm

nie czytalem wczesniejszych postów ale mam tylko jedną sugestie..
chcem tylko powiedziec ze na coolnecie, ktory jest serverem publicznym, sa tez tacy ludzie (np. ja) ktorych mało obchodzi, a nawet wogole wasza "scena", a graja poprostu z przyjemnosci albo dla zabicia czasu, dlatego kickanie za to ze np ktos gra pod "fejkiem" , albo za nieprzestrzeganie osobistych zasad viteza jest jak dla mnie głupie i mija sie z celem tego servera, bo server jest stworzony dla graczy, ale co z tego jak ludzie grający są kopani bez podstaw przez osobę siedzącą tylko na specu..
"bo tak mi sie chciało, mam uprawnienia to z nich korzystam.." - co nie Vitez ?

vitez - Sro Lis 26, 2003 10:28 pm

Cytat:
nie czytalem wczesniejszych postów

A blad... chyba rowniez dawno nie grales tak a propo.

Cytat:
coolnecie, ktory jest serverem publicznym

Coolnet jest serwerem STa a nie publicznym - takie male sprostowanie. To ze jest dostepny dla wszystkich wcale nie znaczy ze nalezy do wszystkich :>
Cytat:
sa tez tacy ludzie (np. ja) ktorych mało obchodzi, a nawet wogole wasza "scena"

To wiele wyjasnia... skoro ty "nas" olewasz to czemu "my" mamy sie interesowac twoja wypowiedzia? - badz tego swiadom- olewanie powoduje kontrolewanie :> .

Cytat:
dlatego kickanie za to ze np ktos gra pod "fejkiem"
, albo za nieprzestrzeganie osobistych zasad viteza [...]"bo tak mi sie chciało, mam uprawnienia to z nich korzystam.." - co nie Vitez ?


W jakich ty czasach zyjesz? Dawno te czasy minely kiedy kopalem za fejka. A na serwerze obowiazuja nie moje zasady a Orlana - szczegolnie ta dotyczaca NoCheat. Nie masz NoCheat to w kazdej sekundzie mozesz sie spodziewac bana.
Co do tego cytatu - nie do mnie on, moze do Diaxa, Xerota czy Boba. Ja z uprawnien korzystam gdy jest potrzeba (brak Nocheat, podejrzenie o czita, nawet map nie zmieniam z maciupenkimi wyjatkami), a nie gdy mam ochote (w przeciwienstwie do niektorych...).

Ale coz... skoros sie tak zium znienacka z choinki urwal to trwaj sobie dalej w nieswiadomosci, graj dla zabawy po jakiejsc najebce i olewaj dalej "scene" - z takim podejsciem na pewno daleko zajdziesz 8) .

Kribol - Sro Lis 26, 2003 10:31 pm

Masz Nocheat tez mozesz sie w kazdej sekundzie tego spodziewac.. chyba ze Viteza albo Orlana nie ma na servie. (na szczescie czesto ich nie ma)
brzoza - Czw Lis 27, 2003 1:56 am

z vitezem jest tak ... on ma swoje zasady .. ja to szanuje,
ogolnie nie przesadza i jednak rozsadnie patrzy na to co sie dzieje
.. ale od czasu do czasu wychodzi jakas opcja ze kopnie/zbanuje kogos, chociaz mogl by sie powstrzymac.. no i wychodzi kaszana wszyscy sie kloca i jest sieka na maxa... a vitez zamiast skonczyc dyskusje powiedziec ze "sorry krib rzeczywiscie troche przegiolem" (chociaz zdaje sobie sprawe ze riposta viteza bedzie to ze mial racje bo gral za dobrze pod fejkiem no i jeszcze te crackowane nocheat'y...) no i to sie tak bedzie ciagnac w nieskonczonosc...

ja osobiscie (jezeli kogokolwiek to obchodzi) uwazam ze jak ktos chce grac pod fejkiem to prosze bardzo .. nie rozumiem tylko dlaczego nie mozna powiedziec vitezowi (na say_person) ze jestes ten a ten .. vitez wtedy sobie odpusci (bo jak nie to juz przegnie na maxa) ...

i dzieki takim rozwiazaniom nie bedzie wojen na swiecie i wogole...

poprostu jestesmy jakas tam "spolecznoscia" chcac badz nie .. i jedna i druga strona powinna potrfic nagiac karku zeby sie nam lepiej razem zylo/gralo :) ...
nie rozumiem sytuacji kiedy ktos idzie w zaparte (jedna i druga strona). Zawsze mozna znalezc wyjscie ktore kazdego zadowoli ... przy zalozeniu ze obie strony sa sklonne na kompromisy...

eehhh ten polski butny narod... nie potrafimy wspolparacowac.. oj nie potrafimy...

wiecej sie nie wtracam bo to sensu nie ma...
asta!

ryq - Czw Lis 27, 2003 10:15 am

i tu sie zgadzam z wypowiedzia brzozy :wink:
vitez - Czw Lis 27, 2003 2:17 pm

Cytat:
bo to sensu nie ma...


Sadze ze wiekszosc graczy tylko tyle zrozumie z twojej wypowiedzi :(

Icer - Czw Lis 27, 2003 3:02 pm

ej vitez powiedz mi jedno ktos czituje ja nie mam no cheat bo nie mam czasu ... wchodze se pogram z godz2 i spadam ... nie widizlem i nie slyszalem zeby ktos na zbocie albo na czyms tam gral..a ty sie wybierasz ze czity .. tio nie te lata i nie ta bajka ..boje takie zdanie... chyba ze dostane bana to mzoe zainstaluje to no cheat.. niewiem po co wogóle robią te no cheat itp .. jak nikt tweraz nie czituje.... chyba ze sie myle
Diax - Czw Lis 27, 2003 3:28 pm

Vitez dziwne ze ty jestes taki madry to czemu nie umiesz sie przyznac do bledu a bylo wiecej niz 1!!!!
wykaz sie swoja inteligencja kozaku

ziuum - Czw Lis 27, 2003 5:06 pm

vitez wiedzialem ze nie zrozumiesz nawet mojej wypowiedzi...
chociaz moze zrozumiales ale nie dajesz tego po sobie poznac bo przeciez ty zawsze musisz miec racje. Dlatego powtorze jeszcze raz ze wcale cie nie olewam, tylko nie istniejesz dla mnie, ani ty, ani twoj internetowy swiat zasad. Chcem tylko zeby to wkoncu do ciebie dotarlo ze niektorzy inaczej patrza na to wszystko i nie wczuwaja sie tak mocno, chca tylko spokojnie pograc, to wszystko.

edit: przeczuwam juz twoja odpowiedz "nie obchodza cie moje zasady to nie graj.."
odpusc se lepiej i uszanuj wkoncu to ze nie zawsze masz racje..

ziuum - Czw Lis 27, 2003 5:20 pm

[quote="Kribol"]Masz Nocheat tez mozesz sie w kazdej sekundzie tego spodziewac.. chyba ze Viteza albo Orlana nie ma na servie. (na szczescie czesto ich nie ma)[/quote]

widzisz, moze czesto ich nie ma, ale jak tylko wejda to cala przyjemnosc grania sie konczy... zarowno dla tych co zostaja wykopani z servera jak i dla tych co zostali, raz mialem taka sytuacje ze zajebiscie sie zgralem z jakims kolesiem na mapce(pozdrawiam) on z ampa, ja z dockiem, wszystko elegancko, gra idzie, az tu nagle *jeb* i nie ma go...
mowie "co jest kurwa?" i nagle *jeb* you are kicked from the game...

vitez - Czw Lis 27, 2003 5:20 pm

Cytat:
Dlatego powtorze jeszcze raz ze wcale cie nie olewam, tylko nie istniejesz dla mnie, ani ty, ani twoj internetowy swiat zasad.


I kto tu kogo nie zrozumial? Napisales ze olewasz scene CTF, a teraz pisze ze nie olewasz mnie, tylko dla ciebie nie istnieje.... hmmmm... ciebie sie nie da zrozumiec skoro sam sobie przeczysz. Zdecyduj sie czy piszesz o mnie czy o scenie CTF.

vitez - Czw Lis 27, 2003 5:24 pm

Cytat:
jak nikt tweraz nie czituje.... chyba ze sie myle


Tak jak porownalem gdzies indziej: tak samo teraz nikt nie czituje jak nikt wirusow nie rozsyla. Ale moze to i dla ciebie lepiej ze zyjesz w niewiedzy.

Icer - Czw Lis 27, 2003 6:10 pm

vitez poprostu nei siedze tak jak ty na serwerze i ze ktos nagle sprzeda ci reila to zaraz ze czituje kiedys widac bylo skalara itp .. speedboty itp .. a teraz ja naprzyklad nei widze tego ... i nie slyszalem ... wiec to chyba prawda a ze ty uwazasz inaczej to wiesz kazdy ma swoje zdanie ..ale ty przewaznie masz odmienne od wzystkich ..: :arrow:
vitez - Czw Lis 27, 2003 6:19 pm

Cytat:
ale ty przewaznie masz odmienne od wzystkich ..


[filozof mode on] Jakiz ten swiat bylby nudny gdybysmy byli tacy sami, gdybysmy wszyscy mysleli tak samo, wygladali tak samo [filozof mode off]

ziuum - Czw Lis 27, 2003 6:49 pm

dobra, nie wazne, widze ze jednak z toba sie nie da dogadac, myslalem ze zrozumiesz o co mi chodzi, ale jednak nie, jestes poprostu jebanym odmiencem i to wszystko.
Sensei - Czw Lis 27, 2003 7:10 pm

ziuum co ty w cuda wierzysz?
ziuum - Czw Lis 27, 2003 7:26 pm

Nie, ale myslalem ze wkoncu zrozumie ze jest debilem i da normalna odpowiedz, a nie kręci cos zeby tylko uniknac sedna sprawy.
Nie przecze sam sobie, poprostu chcialem ci to wyjasnic bardziej skoro nie zrozumiales wczesniejszego postu. I tak pewnie znowu zacytujesz mnie, wyjmiesz 3 wyrazy z kontekstu i napiszesz cos od rzeczy zeby tylko uniknac prawdy, jaką jest twoja beznadziejnosc.

fr0z3n - Czw Lis 27, 2003 7:39 pm

wniosek -> nie badz (nad)uczynnym adminem, bo cie pol sceny ctf znienawidzi :?
ziuum - Czw Lis 27, 2003 7:54 pm

przeszkadzanie w grze nazywasz uczynnością?
to ty tez jakis dziwny jestes..

fr0z3n - Czw Lis 27, 2003 8:00 pm

:arrow: (nad)uczynny
:?:
poza tym vitez nie przeszkadza non-stop, zdarza mu sie, ale przeciez jego praca nie jest w 100% do bani.
nie popadaj w skrajnosc...

vitez - Czw Lis 27, 2003 9:47 pm

Cytat:
:arrow: (nad)uczynny
:?:
poza tym vitez nie przeszkadza non-stop, zdarza mu sie, ale przeciez jego praca nie jest w 100% do bani.
nie popadaj w skrajnosc...


Ciii bo jeszcze ziuum zacznie rozumiec. Na razie rozumie tylko to ze ja go niby nie rozumiem, a nie rozumie tego ze sam czegos nie rozumie. Tak to jest - gdy ktos patrzy tylko na siebie to twierdzi ze inni go nie rozumieja, a sam nie proboje zrozumiec innych. Oczywiscie ziuum zaraz odkreci kota ogonem twierdzac ze to tekst o mnie, ale ja juz mam dosc slownych przepychanek - wyjasnilem dosc wyraznie w drugim podobnym topiku (juz zamknietym) dlaczego czasem "przeszkadzam" , i po raz bodajze czwarty pisze ze tylko naiwniaki mysla ze cziterow juz nie ma. Albo ci ktorzy graja praktycznie slepi, najebani byle tylko komus lby porozwalac na serwie nie patrzac na to co sie dzieje wokol nich. I po raz tez ktorys pisze - zazdroszcze czasami bycia takim ograniczonym - ilez to spokoju daje gdy martwimy sie tylko o siebie, wlasna dupe, gdy ta wlasna dupa zaboli to jedziemy na tych przez ktorych zabolala nie zastanawiajac sie nad przyczynami... tak, osoby ograniczone i egoistyczne maja takie latwe zycie.... (znowu filozofuje ;) ).

fr0z3n - Czw Lis 27, 2003 9:50 pm

vitez ale quake2 to tylko gra.
z definicji jest po to aby "byle tylko komus lby porozwalac na serwie"

fr0z3n - Czw Lis 27, 2003 9:50 pm

huh huh 5000 post na forum ctf.pl a moj 50 ~~
FireBird! - Czw Lis 27, 2003 11:07 pm

"VIPez" nie kopie sie ludzi za podejzenie o posiadanie czita ( Kribol ) ale za jego posiadanie. Take twoje tlumaczenie wydaje mi sie w tym momencie bez senu. " Dwoch innych graczy na specu tez potwierdzalo ze smierdzisz mimo nocheat ". Czlowieku to nie jest ankieta czy kolesia wykpoac czy nie, gdzie przewaza wieksza liczba glowsow. Jezeli nie masz pewnosci, ze typ czituje zostawiasz go na serverze. Nastepnym razem zastanow sie co robisz a napewno nie wyjdzie ci to na zle.
BTW teksty typu : "wiekszosc ludzi i tak pewnie nie zrozumie" zachowaj tylko i wylacznie dla siebie bo mysle, ze ludzie ci mimo "ortografii, interpunkcji, itp. tid, sa na wyzszym poziomie intelektualnym od ciebie.

Grzdyl - Czw Lis 27, 2003 11:51 pm

[quote="FireBird
Cytat:

BTW teksty typu : "wiekszosc ludzi i tak pewnie nie zrozumie" zachowaj tylko i wylacznie dla siebie bo mysle, ze ludzie ci mimo "ortografii, interpunkcji, itp. tid, sa na wyzszym poziomie intelektualnym od ciebie.


ale to juz byuo niepotrzebne... :?

Kiler - Pią Lis 28, 2003 1:49 pm

f bird ma racje
kicka sie nie za fejka ktory dobrze gra albo jest podejrzany o cheata
kicka sie cheatera

Kumanus - Pią Lis 28, 2003 2:29 pm

to moze zorganizujcie se dzien kicka!
kto w danym dniu wiecej kicknie wygrywa ... lol

vitez - Pią Lis 28, 2003 3:27 pm

Cytat:
vitez ale quake2 to tylko gra.
z definicji jest po to aby "byle tylko komus lby porozwalac na serwie"


Oczywiscie, podales dobra definicje, ale dodaj do niej specyfike Q2CTF (zwracam uwage na _CTF_ ) i wychodzi cos wiecej niz tylko rozwalanie lbow. I nie - nie chodzi mi o techy, haka, czy quada. A o myslenie, taktyke, zgranie i pomaganie sobie wzajemnie. A nie bieganie po paru browcach po mapie i strzelanie do wszystkiego co sie nawinie pod celownik. Jest pewna roznica nieprawdaz?

Kribol - Pią Lis 28, 2003 3:35 pm

ale CTF oznacza Capture the flag "zdobyc flage" gdzie tu jest mowa o jakiejs taktyce..
A wiec q2CTF oznacza rozwalanie lbow i zdobywanie flagi..

Sensei - Pią Lis 28, 2003 3:41 pm

Vitez ale serw jest po to zeby kazdy mogl sobie pograc niekoniecznie zgrywajac sie z innymi. Wzajemne zgrywanie, ustalanie taktyki, pomaganie sobie jest w klanach.
fr0z3n - Pią Lis 28, 2003 3:54 pm

...a zwykle servy ctf ffa sa wlasnie dla ludzi ktorzy preferuja "byle tylko komus lby porozwalac na serwie". co kto lubi i na co ma ochote ~~
Diax - Pią Lis 28, 2003 4:18 pm

Jak zwykle Vitez zaczynasz gadac od rzeczy ktos mowi o kickaniu a ty od razu zmieniasz temat ze ctf to gra na taktyke.Czy gdzies w regulaminie jest napisane ze nie mozesz grac jesli nie masz taktyki?nie bo widzisz Vitez mysle ze ty masz swój własny regulamin.a co do kickania to kickasz jezeli ktos gra lepiej od ciebie proste.Oto przykład wzorowego admina uczcie sie od niego ludzie!
P.S. po co trzeba miec NC skoro i tak Vitez ma swoje własne podejrzenia ze prawie wszyscy(oprócz tych co grają gorzej od niego samego) to czitery bo graja lepiej od niego
Wniosek :vitez naucz sie grac i wtedy mozesz kickac!!!!!!!

ryq - Pią Lis 28, 2003 6:00 pm

dobra zostawcie juz viteza bo biedak sie jeszcze kiedys wqshy i bedziecie mieli wjazd na chate :D
Sensei - Sob Lis 29, 2003 1:58 am

uuu juz sie boje :wink:
ziuum - Sob Lis 29, 2003 9:43 am

vitez to cipa
kfak - Sob Lis 29, 2003 5:24 pm

diax = hardcore ?

przestancie dzieci ;)

fr0z3n - Sob Lis 29, 2003 8:51 pm

przestan dziecko ^^
ryq - Nie Lis 30, 2003 2:03 am

moze zrobic ankiete na forum kto ile ma lat? :wink:
Sensei - Nie Lis 30, 2003 6:28 pm

Mozna by zrobic. Pewnie srednia wieku nie przekroczyla by 16 :wink:
szyna^ - Sro Gru 03, 2003 3:43 pm

Te Sensei a kto Ty w ogole jestes typie ;S
Icer - Sro Gru 03, 2003 4:24 pm

a no własnie ?
Sensei - Czw Gru 04, 2003 2:42 am

No co nie znacie mnie? A moze chcecie poznac!!! :lol:
Kiler - Czw Gru 04, 2003 7:29 am

jaki lol :lol:
Kumanus - Czw Gru 04, 2003 3:15 pm

no coz .. sa kolesie zajebisci i dzieci z autyzmem :D
szyna^ - Czw Gru 04, 2003 3:21 pm

Pfffff..... jaki typ.....
Sensei - Czw Gru 04, 2003 3:54 pm

No co nie chcecie mnie poznac? :D Ale widze ze troche dupowlazow szynie jest. Az wazelinka zajechalo :o
Szyna respekt. Ale lizusow nielubie :evil:

fr0z3n - Czw Gru 04, 2003 6:58 pm

lol
ryq - Czw Gru 04, 2003 7:17 pm

poryte
Kumanus - Czw Gru 04, 2003 9:01 pm

rotfl.. koles po prostu rządzi :D
szyna^ - Czw Gru 04, 2003 9:44 pm

Ostro! ;S Czlowieku popieraja bo mam racje ;S nikt Cie nie zna to moze bys tam pare slow od siebie rzucil ;]
Ziutek - Pią Gru 05, 2003 12:33 am

- Dziendobry, mam na imie Michal...
- Czesc Michal...
- Nie pije juz od 3 tygodni...
<brawa na sali>

;p lolki z was

Sensei - Pią Gru 05, 2003 2:11 am

Szyna nie lubie jak ktos do mnie mowi "typie".
Odpowiedzialem ale widze ze nie zrozumieliscie moich intencji i odrazu pojechanki.
A tego tez nie lubie :x

Sensei - Pią Gru 05, 2003 10:54 am

A tak apropo Viteza. Dlaczego wczoraj w nocy mnie kopnales z coola jak odlozylem ostatnia flage? Jaki byl tego powod bo tym razem nie bylo podejrzenia o cheaty!!!
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 1:17 pm

Ziuta tylko chcialbym sie dowiedziec kto to jest .....
omen - Pią Gru 05, 2003 2:55 pm

szynka - spamer, post majster !!! ;-)
fr0z3n - Pią Gru 05, 2003 3:42 pm

eeee tam spamer ~~
Rezor - Pią Gru 05, 2003 4:06 pm

ten sensei jest z takiego zajebistego klanu zobaczcie sami wc.ctf.pl


podobno w ich klanie jest jakis EmT ktory zjedzie djsebe i levego :lol: normalnie szok :lol:

szyna^ - Pią Gru 05, 2003 4:08 pm

a niech se jedzie ;s
Rezor - Pią Gru 05, 2003 4:12 pm

[quote="szyna^"]a niech se jedzie ;s[/quote]

szyna masz racje niech se jedzie ale qrwa jak mi o tym powiedzial to myslalem ze jebne ze smiechu:-)wogole na serwach nie graja i gadaja pierdoly

fr0z3n - Pią Gru 05, 2003 4:16 pm

oh really!?
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 4:21 pm

Bueh! czuje ze ja musze :P (nabic posta :P )
Rezor - Pią Gru 05, 2003 4:23 pm

lol :lol: eheh
omen - Pią Gru 05, 2003 4:54 pm

da'szynka to spamer!!! ;>
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 7:24 pm

Omen cwaniaku Ty tam niby sie czegos doszukujesz a sam nabijasz nie lepiej :P
omen - Pią Gru 05, 2003 7:39 pm

ciii ;*
spamer!!! ;)

Bartxxx - Pią Gru 05, 2003 8:38 pm

Rezor! EmT jedzie cie jak chce wiec nie pierdol kto co mowil i nie zasłaniaj sie szyna (to bylo na privie). Napisz lepiej jak Ty lubisz sie przechwalac, jaki jestes dobry. Wyskocz z EmT i wtedy sie smiej pajacu. A od wc sie odpierdolcie bo to Wy pirwsi zaczeliscie sie przypierdalac na coolu. Gramy jak gramy i ch.. Wam do tego. Nuclear to nasz klanowy filozof i miejcie na to wzglad :wink:
Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 9:20 pm

koniec ze spamiami ;)
hihihi... ;)

Rezor - Pią Gru 05, 2003 9:36 pm
Temat postu: bartxx
pajacem to se nazywaj swojego starego pizdo :)
kurz - Pią Gru 05, 2003 9:39 pm

same offtopic grr :P
Bartxxx - Pią Gru 05, 2003 9:56 pm

no comment ........
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 10:56 pm

Bartxxx ? Czego sie czepiasz Rezorka ? On ma 13 latek ..... wiec wyluzuj trochi.
Diax - Pią Gru 05, 2003 11:07 pm

Co wy chcecie od chłopaków z WC to są wariaty rozumiecie ??A ty rezor ty sie wogle nie udzielaj bo nie masz głosu !!!Buhaha ale zwyłem wy to umiecie gnilec zrobić




:twisted:

kurz - Pią Gru 05, 2003 11:10 pm

Szkoda, że ci z x|M malo graja na cool :) , chcialbym wiedziec jakim poziomem dysponuja :shock: :shock: moze trenuja ze soba po kryjomu ? :o
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:18 pm

No bankowo ;P
Bartxxx - Pią Gru 05, 2003 11:58 pm

wiadomo :P . A co do rezora to zaczales pierwszy i odwal sie od mojego starego ..........
duke - Sob Gru 06, 2003 12:53 am

rezor smieszny jest
vitez - Sob Gru 06, 2003 4:05 am

Cytat:
Szkoda, że ci z x|M malo graja na cool :), chcialbym wiedziec jakim poziomem dysponuja


Dzisiaj gralo ze dwoch... jakby ci kurz delikatnie opisac ich poziom - nie masz sie czego obawiac :D

szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:30 pm

Vitez sadzisz ze sa gorsi ? :P
Diax - Nie Gru 07, 2003 2:06 pm

Vitez moge sie założyć że przynajmniej 2 z tego klanu by cie pojechało 1v1!!!!!!!!!!
fear - Nie Gru 07, 2003 2:20 pm

no coz fejki to tez normalna sprawa :D
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 3:25 pm

Hehhe ;D
Kiler - Nie Gru 07, 2003 6:33 pm

iiasne ;]
szyna^ - Pon Gru 08, 2003 11:57 am

Mozna zamknac topic ? :/ poprosze.
omen - Pon Gru 08, 2003 1:03 pm

'peace'
Kumanus - Pon Gru 08, 2003 1:30 pm

cysty spam ;)
szyna^ - Pon Gru 08, 2003 1:50 pm

Omen pipo ! daj na luz :P i nie spamoj !
omen - Pon Gru 08, 2003 2:26 pm

spamerzy!!! ;) szynka spamer!!! =p
szyna^ - Pon Gru 08, 2003 3:55 pm

Omen pitol sie ! :S sam kurwa spamer.
Kiler - Pon Gru 08, 2003 4:28 pm

daj na "luz" :wink:
fr0z3n - Pon Gru 08, 2003 4:42 pm

lol jak tak mozna, bezczelnie spamowac.
omen - Pon Gru 08, 2003 4:44 pm

nananana spamerzy sa wsrod nas ;x
ryq - Pon Gru 08, 2003 5:24 pm

to ja tez chce ;]
kurz - Pon Gru 08, 2003 6:32 pm

wszyscy spamuja aaa nie spamowac :P
Kumanus - Pon Gru 08, 2003 11:01 pm

spam spam spam :) kto wiecej spamuje - ten ma wicej postow ;p a po co ?
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 1:09 am

SPAM
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 1:12 am

JEST
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 1:13 am

DOBRY
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 1:19 am

ZAWSZE
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 1:20 am

...i....
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 1:20 am

WSZEDZIE!
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 1:21 am

SETKA ;p rzadze ;p styka jak na dzis ;p nara boby;p pamietajcie mistrz czuwa ;p
Kiler - Wto Gru 09, 2003 6:52 am

rotfl :wink:
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 8:16 am

zabawa na 102 ;p lepiej poczytajcie regulamin pucharu ;p
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 1:41 pm

Ziuta osz Ty spamerze! :D
Kumanus - Wto Gru 09, 2003 4:37 pm

S....
Kumanus - Wto Gru 09, 2003 4:37 pm

P.....
Kumanus - Wto Gru 09, 2003 4:38 pm

A.....
Kumanus - Wto Gru 09, 2003 4:38 pm

M.....
Kumanus - Wto Gru 09, 2003 4:38 pm

E.....
Kumanus - Wto Gru 09, 2003 4:38 pm

R.....
Kiler - Wto Gru 09, 2003 9:50 pm

vote ban :s
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 9:51 pm

kiler widze ze lubisz ekstremalne rozwiazania
Kiler - Sro Gru 10, 2003 7:16 am

a jak!
trzeba byc tfardym a nie mientkim
życie to nie bajka nie drapie cie po jajkach!
8) 8) 8)
[zakozaczyl i poszedl...]

Magnus - Sro Gru 10, 2003 2:48 pm

no pewmie! a co!
szyna^ - Sro Gru 10, 2003 3:57 pm

;S nic nie powiem.
kurz - Pią Gru 12, 2003 8:45 am

:lol:
Kiler - Pią Gru 12, 2003 2:33 pm

"no co? :wink: "
(c)kurz

szyna^ - Sob Gru 13, 2003 11:37 am

Ostro. Zamknac topic i wiecej takich nie otwierac bo to bez sens.
Magnus - Sob Gru 13, 2003 11:46 am

tak :idea:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group