Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Puchar cz.4 (biteme/nocheat)

Ziutek - Czw Lis 27, 2003 11:35 pm
Temat postu: Puchar cz.4 (biteme/nocheat)
Kolejna kontrowersyjna sprawa... coz... to tez zalezy od was... pytanie jest proste. Zobaczymy jakie beda wyniki tej ankiety.
Grzdyl - Czw Lis 27, 2003 11:45 pm

i jedno i drugie... wiadomo ze tajmery pomagaja w kontrolowaniu cauej mapy... gra bedzie dzieki temu ciekawsza... a noczit jest za bardzo rozreklamowany... nie suyszauem zeby na biteme byuy nakuadki umozliwiajace oszukiwanie... a ze na noczicie mozna czitowac juz suyszelismy...
biteme i noczit...

Ziutek - Czw Lis 27, 2003 11:49 pm

grzdyl imo mozna cheatowac zarowno na biteme jak i na nc... moge sie mylic, bo nigdy nie przykladalem do tego uwagi. mam nadzieje ze ktos tutaj da nam jakies dobre argumenty/dowody, ktore pomoga nam zdecydowac...

i primo: nie chce tutaj rugania sie i prywatnych pojedynkow

Grzdyl - Czw Lis 27, 2003 11:56 pm

co do biteme to przed chwila pytauem sie kilku "doswiadczonych" kolesi na coolo i powiedzieli ze o nakuadkach biteme nie suyszeli a o nakuadkach noczit a i owszem... :wink:
Ziutek - Pią Lis 28, 2003 12:00 am

Cytat:
"doswiadczonych" kolesi

dokladniej:
adi, krib, john... tak?

Grzdyl - Pią Lis 28, 2003 12:07 am

ejjjj...
ziut... ty jestes z ABW? ;)
sprawdzam swoich informatorow... ;)

xman - Pią Lis 28, 2003 6:28 am

proste ze gramy na nc ... pierodle grac w tej lidze na biteme a w clanbase na NC ... Zawsze wolalem biteme niz ace albo nc , ale do nc juz sie przyzwyczailem ;p
Tur!n - Pią Lis 28, 2003 6:50 am

BiteMe! RUUULLAA!
tZ - Pią Lis 28, 2003 9:26 am

heeh nc dla mnie rox ale troszku przypal bo mozna grac na bitme albo spame i wyskakuje echo nc . ale dobze ze nie wiele osub to umie;d
Ziutek - Pią Lis 28, 2003 9:29 am

Cytat:

Taz:
heeh nc dla mnie rox ale troszku przypal bo mozna grac na bitme albo spame i wyskakuje echo nc . ale dobze ze nie wiele osub to umie;d


Zawsze imponowala mi twoja wrodzona skromnosc :)

vitez - Pią Lis 28, 2003 3:01 pm

Cytat:
co do biteme to przed chwila pytauem sie kilku "doswiadczonych" kolesi na coolo i powiedzieli ze o nakuadkach biteme nie suyszeli a o nakuadkach noczit a i owszem... :wink:


Mnie sie nie pytales... a moge ci od reki podeslac "nakladke" , a dokladniej czita udajacego najnowsze Biteme dosc skutecznie. I co? Szczeka opadnie?
Za to o nakuadkach na najnowszy noczit wielu slyszalo (wielka plota ze nareszcie najnowszy noczit zlamany) a nikt nie ma... ciekawe...

Jednakze nawet mimo plotek ze i najnowszy nocheat moze byc udawany to zdecydowanie tylko NoCheat. Dlaczego?
Bo Biteme w zadnej swojej wersji nie sprawdza prawie nic po stronie gracza (poza jakimis tam zmienionymi modelami) - nocheat sprawdza 10 razy lepiej czy ktos czituje. Po drugie raczej nie bedzie nowej wersji Biteme, a nowa wersja NoCheat raczej bedzie, i NoCheat sie sam updejtuje przy wejsciu na dowolny serwer publiczny, czyli wszyscy ze starszym NoCheat niz najnowszy automatycznie sa podejrzani o czita udajacego starsza wersje (moge z takim wejsc, udajacym wersje 2.32 na przyklad).
Btw wlasnie zajrzalem na forum NoCheat... potwierdza sie plotka ze jest hack udajacy NoCheat 2.34, jak rowniez potwierdza sie wiadomosc ze trwaja prace nad nowa wersja (o ile ktos w koncu podeslal najnowszego udajacego czita dla autora NoCheat - Bryce aka NiceAss) - spodziewamy termin to grudzien/styczen.

kozako - Pią Lis 28, 2003 3:05 pm

ee moim zdaniem gra z nc jest ciekawsza, bo musisz wyczuc tego quada jeszcze a nie widziec te cyferki ;] pierdole glupoty tak naparde to juz sie przyzwyczailem do nc i jezeli ja uzywam to wy tez pownniscie, naprawde moze bardzo latwo sie przyzwyczaic do wavow, badzcie otwarci na nowosci !
a i chyba orlan nie powzowala bez nc na cool wchodzic( moze sie myle )
niach niach :)

Kiler - Pią Lis 28, 2003 3:13 pm

Cytat:
mozna cheatowac zarowno na biteme jak i na nc... moge sie mylic, bo nigdy nie przykladalem do tego uwagi. mam nadzieje ze ktos tutaj da nam jakies dobre argumenty/dowody, ktore pomoga nam zdecydowac...


na nc mozna jechac na 3 cheatach
na bitme na jakichś kilkunastu czy jakos tak

Kumanus - Pią Lis 28, 2003 3:22 pm

ja cale zycie uzywalem wavof. i jakos jest dobrz. cyferek nigdy nie widzialem wiec mnie to nie przeszkadza, A w nc jest zajebist rail trail co nie zabiera tylu fps'of co jest niezwykle cenne.
oglonie jestem za nc.
w ankiecie glosowalem za 1 i 2 ale zastanawiam sie czy samo nc nie wystarczy ;)

Diax - Pią Lis 28, 2003 4:23 pm

Vitez po co ty wogle grasz w gry skoro do kazdej gry sa czity :>moze wez zrezygnuj z grania i wszyscy beda zadowoleni
Blade - Pią Lis 28, 2003 4:44 pm

Tylko nc, jak taz powiedzial nie ma sensu grac w Polsce na bietme a w cb na nc. Duze LOL ;]
Wspolnik - Pią Lis 28, 2003 9:44 pm

[quote="vitez"]
Cytat:
Za to o nakuadkach na najnowszy noczit wielu slyszalo (wielka plota ze nareszcie najnowszy noczit zlamany) a nikt nie ma... ciekawe...


Chcialem tutaj podkreslic to co napisales Vitez (a nikt nie ma) bo jeszcze chyba nie dokonca opadly emocje po towim niedawnym spieciu z Kribem i towim tlumaczeniu ze podejrzewales fejka o nowego czita trata tata... a teraz nie wiem moze zle to odbieram ale w troche smiesznym swietle stawia te twoja tluamczenia :wink:

[quote="vitez"]
Cytat:
1. Fejk za dobrze gral + wiadomosci o nowych czitach udajacych nocheat = zagrozenie


[quote="vitez"]
Cytat:
Wyszly dwa nowe czity ktore udaja nocheat, dopoki nie wyjdzie nowa wersja nocheat , dopoki nie wyjdzie nowa wersja nocheat tym bardziej ostroznie trzeba traktowac graczy ktorzy "smierdza"


To niektore twoje cytaty :wink:

"...tam gdzie dominuja poszlaki a nie fakty..." chyba jedny komentarz jaki mi sie nasuwa :wink:

A tak wogole to czemu tamten topic jest zamkniety i nie da sie nic juz tam napisac ?? :D magiczne moce Adminow chyba jednak dzialaja :D

Kribol - Pią Lis 28, 2003 9:55 pm

Dlatego ze mookee go zamknal bo go o to poprosilem.. nie bylo juz sensu dalej rozmawiac na ten temat.. mysle ze pokazalam ze Vitez wykorzystuje admina do wlasnych porachunkow i zachcianek a cheaty to jest tylko pretekst.. A w tym momencie Wspolnik mi to pomogl jeszzce bardziej udowodnic..

Cytat:
Btw wlasnie zajrzalem na forum NoCheat... potwierdza sie plotka ze jest hack udajacy NoCheat 2.34


Vitez nie tlumacz sie tym chociaz (na post Wspolnika), bo dopiero sie o tym dowiedziales a podczas incydentu ze mna byla to tylko plotka..
Sam nam pokazales ze cheaty to tylko ubzdurany pretekst... ktory wykorzystujesz jak ci cos nie pasuje.


Wracajac do tematu: :) jestem ogolnie za biteme tylko.. ale skoro nie ma takiej mozliwosci to oddalem glos na biteme i nc.

Wspolnik - Pią Lis 28, 2003 10:23 pm

No tak zapomnialem o glownym watku. Powiem tylko tyle ze do NC trzeba sie przyzwyczaic bo i tak nie mamy chyba wyboru :) np. na cool [po czesci-jak cie Orlan nie dorwei to fart :D ] albo na game point [calkowice-kopie po 5 sekundach :cry: ] (chociaz dobre Bite me! nie jest zle :D ) @ A jak komus brakuje w NC cyferek to polecam cl_drawtime 1 ------> czaly czas sekundy leca ! :wink:
vitez - Sob Lis 29, 2003 12:19 am

Cytat:
Cytat:
Za to o nakuadkach na najnowszy noczit wielu slyszalo (wielka plota ze nareszcie najnowszy noczit zlamany) a nikt nie ma... ciekawe...


a teraz nie wiem moze zle to odbieram ale w troche smiesznym swietle stawia te twoja tluamczenia


Gdybys najpierw pomyslal a potem napisal to bys dobrze odebral. "A nikt nie ma" = "nikt kogo ja znam i od kogo mialem poprzednie czity, nie ma" . Ale coz, jak ktos koniecznie chce sie przyczepic to zawsze zrobi nadinterpretacje albo antyinterpretacje - byle poprzekrecac po swojemu.

vitez - Sob Lis 29, 2003 12:23 am

Cytat:
mysle ze pokazalam ze Vitez wykorzystuje admina do wlasnych porachunkow i zachcianek a cheaty to jest tylko pretekst..


Jakby to delikatnie ujac... "zdaje ci sie bo rosniesz" . Mysl sobie co chcesz, a ci co umieja czytac niech po swojemu zrozumieja to co dwukrotnie wypisalem w tamtym watku - raz opisowo, raz w punktach. I ci wlasnie, co rozumieja o co w tym biega rowniez maja antywirusa na kompie, a pozostali naiwniacy zarowno formatuja dyski po wirusach jak i psiocza ze "Vitez kopie za nic bo cziterow nie ma" . Mysle ze naiwniakom pokazales jaki to Vitez jest zly, a tym ktorzy nie chca cziterow na serwie (niestety jest ich zdecydowana mniejszosc, pozostala woli tylko "porozwalac lby" niezaleznie z kim i jak gra) pokazales jak to dumny Polak-egoista nie poda real nicka "BO NIE" , bo woli z wlasnej glupoty dostac kicka i potem robic z siebie meczennika niz zmarnowac pare sekund na uniewinnienie siebie.

Kribol - zmien nicka na Jezus, bos biedactwo sie tak poswiecil...

Sensei - Sob Lis 29, 2003 1:46 am

Oj Viciu Viciu. Najpierw piszesz ze wyszly nakładki na nochit potem ze nikt niema (jak sam piszesz "wielka plotka") a teraz znowu dodajesz ze chodzilo ci o tych co znasz?
Juz sam sie gubisz w swoch "madrych" wypowiedziach!
Ale niestety winny sie zawsze tlumaczy :D

Kumanus - Sob Lis 29, 2003 9:16 am

Sprobojcie doprowadzic 1 temat do konca ?
Nie wpierdalajcie sie do innego tematu z swoja klutnia .... wspolnik to twoja wina ;)
a teraz na serio: skonczcie juz :>

vitez - Sob Lis 29, 2003 4:19 pm

Cytat:

Juz sam sie gubisz w swoch "madrych" wypowiedziach!


Zdarza sie kazdemu, czasem trzeba tlumaczyc na szybko napisana wypowiedz jesli ktos mniej kumaty nie zrozumial :>

Kribol - Sob Lis 29, 2003 8:43 pm

Kiedy sie konczy ankieta? i czy od tej ankiety naprawde zalezy z czym bedzie mozna grac..?

btw. votez nie bede juz dalej brnal w ten temat, bo to nie ma sensu.

Wspolnik - Sob Lis 29, 2003 9:51 pm

Vitez... ja tez to zostawiam, ale jest tak jak napisalem kiedys wczesniej brniesz w zaparte stary... :wink: I tylko ty masz racje 8)
Ziutek - Nie Lis 30, 2003 2:51 am

Cytat:

Kribol:
Kiedy sie konczy ankieta? i czy od tej ankiety naprawde zalezy z czym bedzie mozna grac..?

btw. votez nie bede juz dalej brnal w ten temat, bo to nie ma sensu.


Jeszcze mamy czas... a napewno bedzie to mialo wplyw.

ziuum - Nie Lis 30, 2003 2:20 pm

Cytat:

Gdybys najpierw pomyslal a potem napisal to bys dobrze odebral. "A nikt nie ma" = "nikt kogo ja znam i od kogo mialem poprzednie czity, nie ma" . Ale coz, jak ktos koniecznie chce sie przyczepic to zawsze zrobi nadinterpretacje albo antyinterpretacje - byle poprzekrecac po swojemu.


dziwne... jakby sam o sobie pisal...

ziuum - Nie Lis 30, 2003 2:23 pm

Cytat:

Zdarza sie kazdemu, czasem trzeba tlumaczyc na szybko napisana wypowiedz jesli ktos mniej kumaty nie zrozumial :>


o, i znowu... tlumaczy sie ale do innych ma za to pretensje...

ale coz, pewnie znowu nie mam racji

Sensei - Nie Lis 30, 2003 5:47 pm

Chyba wszyscy kumaja baze tylko Viciu cos nie bardzo. Biedaczek :)
pyz - Nie Lis 30, 2003 6:12 pm

Nie chcialo mi sie wszystkiego czytac, ale.. xman, taz, blade .. czy Wy umiecie czytac ? Napisane jest "nocheat i biteme" a nie "biteme tylko" .. Wasza argumentacja jest gorzej niz smieszna

Vitez, czy uwazasz, ze gracze jak np. luz czy kat, lub ktokolwiek inny ktory gra juz dobre kilka lat, bawilby sie w cheaty? Mi osobiscie to nawet zal czasu by bylo na szukanie takich gowien.. A tak btw - wszystko mozna podrobic i wszystko mozna obejsc, trzeba tylko pomyslec ;)

vitez - Nie Lis 30, 2003 8:11 pm

Cytat:
Vitez, czy uwazasz, ze gracze jak np. luz czy kat, lub ktokolwiek inny ktory gra juz dobre kilka lat, bawilby sie w cheaty?


Popatrz na zgloszone sklady. Gdyby 100% graczy bylo takich ktorych znam od lat to powiedzialbym "olac nocheat" . I tyle.

eX3 - Wto Gru 02, 2003 1:40 pm

imo bezsensu.. tylko nocheat bez 2 zdan, dlaczego ?
1 pod bitme jest cala nakladka ze zbotem, wallhackiem, zmienionymi modelami i chuj wie czym jeszcze
2 nocheat 2.34 jest niby hakniety, ale jezeli nawet jest to prawada, nikt z PL nie ma dostepu do niego powod ? nikt nas nie lubi :D
3 owszem ludzie ktorych Wy znacie z reala, graja dlugo cos znacza na scenie, nic z tych rzeczy by nie zrobili.. ale na pewno znajda sie i tacy ktorzy chcac cos znaczyc na scenie beda probowali oszukiwac.. w dm'a byli tacy ludzie.. grajacy kolo 2,3 lat.. zreszta jeden z nich w ctf'a tez probowal i byl w dobrym klanie :)

Kala - Wto Gru 02, 2003 4:00 pm
Temat postu: ...biteme i nocheat.
...biteme i nocheat. szczerze powiedziawszy ;)
kurz - Wto Gru 02, 2003 10:37 pm

:shock: ostatni timer jaki uzywalem to KFK Timer (hoho kiedy to bylo... ze 2 lata moze wiecej :shock: :shock: :shock: , a pozniej wavy rulz :twisted: wavy sa bardzo dokladne (jesli wcisniesz w odpowiednim momencie :P ), do biteme nic nie mam, ale wole zeby wszyscy grali NC, zeby bylo sprawiedliwie i ciekawiej :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol:
fr0z3n - Sro Gru 03, 2003 6:05 pm

only nocheat.
Adolf - Sro Gru 03, 2003 6:17 pm

only biteme, ankieta jest nieuczciwa, bo zawsze jest nocheat
nie popadajmy w paranoje, w tym pucharze bedzie zdecydowanie latwiej kontrolowac zawodnikow niz w normalnej grze na serverze, gdzie 90% to "inne nicki roznych graczy"... poza tym nie widze sensu zebym nie gral na czyms, co mi zdecydowanie pomaga w grze (timer) - nie lubie s&m niestety, w przeciwienstwie do niektorych zapalencow noszita
druga sprawa to clanbase .. za przeproszeniem, ale co to ma kurwa za znaczenie na czym tam graja ? ja nie gram w clanbase i jakos ten argument do mnie nie dociera .. chcesz grac ? to sie trudz ze zmienianiem biteme na noszita :P - pamietajcie tylko o tym, ze nocheat w clanbase jest obowiazkowy przez polakow :P , bo wiadomo, ze mamy naturalna sklonnosc do uzywania czitow i podszywania sie pod innych graczy (to nie jest aluzja do nikogo)...

tZ - Sro Gru 03, 2003 6:59 pm

nc rox:P :P
szwej_gej - Sro Gru 03, 2003 9:25 pm

Vitez co do ciebie (pisze "ciebie" z małej litery bo cie wcale nie szanuje) to byś wyłaćżył ten komputer bo ci te malutką resztke mózgu wypaliło, poprostu chyba pod transformatorem sie wychowywales - dajesz bana kicka ludzia za nic bo masz takie widzimise i dolanczasz sie tylko do wygranych jest tak od zawsze na innych serwerach udajesz ze nie slyszysz jak ci jada ludzie po gaciach, bo wiesz ze nie masz tam zadnej wladzy (tylko tu na COOLU wylizaleś z rowa komu trzeba i udajesz wielkiego pana). A jak ci jakis koles 3 dni temu na serwie XS jechal po majtach i smial ci sie w twrz to siedziales cicho zeby czasem nie pokazac ze to czytasz. Prawda jest taka jestes FRAJEREM WIELKIM I KAZDY CI TO POWIE. WŁAŚCIWIE WYWALCIE TO TO OBORY, A JAK TO SKASUJECIE TO BEDZIE WIDAC ZE PRAWDA NAPIERDALA PO OCZACH. SORY ZA BLUZGI CO BY POPEŁNIŁO U NIEKTÓRYCH ZNIESMACZENIE, ALE NIESMAK MA TERAZ VITEZ JAK TO CZYTA, A POZATYM NIESMAK MA PO GOWWNIE PO LIZANIU DUPSKA CO NIEKTORYM. KURFA ILE TEXTU NAWALILEM. SRAM NA TO.
--------
-A teraz "najkrótszy" i najśmieszniejszy kawał na świecie:
-Penis VITEZA
--------
-Troche dłuższy kawał ale wyjątkowo "głupi"
-Vitez ma mózg
--------
have nice day Vitez_geyu
:P

Kala - Sro Gru 03, 2003 9:35 pm

Buhahah , ale wariat bauhauaua UuUuUuUu to pojechal z toba Vitez ^^
FireBird! - Sro Gru 03, 2003 11:10 pm

[quote="Kala"]Buhahah , ale wariat bauhauaua UuUuUuUu to pojechal z toba Vitez ^^[/quote]

No faktycznie strasznie mu pojechal... Kala ile ty masz lat, ze kilka bluzgow + niefajne teksty tak ci imponuja ?

szwej_gej twoja xywa wszystko tlumaczy. Udanego pozycia ze swoim chlopakiem.

btw. "NIESMAK MA PO GOWWNIE PO LIZANIU DUPSKA" zaloze sie, ze masz ten sam problem...

vitez - Czw Gru 04, 2003 1:39 am

Cytat:
A jak ci jakis koles 3 dni temu na serwie XS jechal po majtach i smial ci sie w twrz to siedziales cicho zeby czasem nie pokazac ze to czytasz.


Dwoja za znajomosc Q2. God bless komende ignore :)

Bartxxx - Czw Gru 04, 2003 2:35 am

Fakt jest taki, ze tylko dzieci nie umieja przegrywac i z nerwow wala glowa o podloge, albo rwa sobie wlosy z glowy. Zal mi cie viciu.
JEBAC PALANTOW I FRAJEROW !!!! :lol:

Sensei - Czw Gru 04, 2003 3:26 am

Cytat:
JEBAC PALANTOW I FRAJEROW !!!! :lol:

jeeee :D

Magnus - Czw Gru 04, 2003 1:04 pm

Ciekawe jaki ma prawdziwy nick ten Szwej_gey.,"byś podał reala a nie kozaczysz na fejku" :P :D :) Vitez urósł w moich oczach, nie dając głupiej riposty. :oops: :lol: :o
vitez - Czw Gru 04, 2003 6:30 pm

Cytat:
Vitez urósł w moich oczach, nie dając głupiej riposty. :oops: :lol: :o


A mi sie zdawalo ze dalem najglupsza z mozliwych ;)

Grzdyl - Czw Gru 04, 2003 7:21 pm

ej... usuncie szweja geja bo wypowiedz jest chyab nie na temat... prywatne porachunki na pm prostacy...
ryq - Czw Gru 04, 2003 7:23 pm

grzyb ma racje ;]
Grzdyl - Czw Gru 04, 2003 8:19 pm

ludzie... gusujcie na biteme i noczit... pojdzcie wiekszosci na reke... ;)
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:06 pm

:shock: co do no cheata ... czemu jest taki lipny? :shock: widzialem wiele serwerow (i wciaz sa), ktore wymagaja q2ace, jesli go nie masz (nawet jak masz NC) kick z gry automatyczny (a nie zadne adminowe kicki). Czyzby nie bylo podobnych rzeczy tyle ze z NoCheatem :?: :?: :evil: :evil:
vitez - Sob Gru 06, 2003 3:41 am

Cytat:
Czyzby nie bylo podobnych rzeczy tyle ze z NoCheatem :?: :?: :evil: :evil:


Nie ma.

mookee - Sob Gru 06, 2003 3:42 am

kurz bro ;)
<----

ryq - Sob Gru 06, 2003 4:49 am

rodzina? :D
cichy_bob - Sob Gru 06, 2003 4:32 pm

BiteMe moim skromnym zdaniem bylo by lepsze... Ale nie ja decyduje a oddaje jedynie glos... :)
Wspolnik - Sob Gru 06, 2003 4:49 pm

Cytat:
Kurz: Czyzby nie bylo podobnych rzeczy tyle ze z NoCheatem


Kurz ale jakich. Aotomatic kick z serwera za brak NoChita ?? Ja sie spotkalem na Gamepoincie (railgun arena). Dostajesz kicak po 5 sekundach :D ale nie wiem czy o to ci chodzi

sliw - Sob Gru 06, 2003 6:55 pm

Udziele sie troche w obronie Viteza, jesli pozwolicie. Nie znam sie bardzo na quejku (lamie od dluzszego czasu), ale znam sie na komputerach. I jak dla mnie przejscie zabezpieczen no cheat nie stanowi problemu. Znam jakies 7 sposobow dzieki ktorym moge miec wallhacka, badz aim'a a nocheat pokaze sowj numerek, i to niezaleznie od wersji. A nie jestem super hakierem (znam leprzych), ba nawet nie jestem hakierem.

Nie wiem czy sa w dzisiejszych czasach zboty na coolu czy nie, ale jakos przedwczoraj mnie wkurzal koles ktory strzelil we mnie z raile'a z 40 razy za kazdym razem trafiajac. I naprawde sie zastanawialem czy kolesiowi cos pomagalo czy nie.

wiec mam takie uwagi:
- odpusccie Vitezowi bo mimo, ze czasem sie myli, stanowi ostatni bastion obrony przed hackami. A sadze ze moglby robic cos innego niz uzerac sie z dzieciarnia.

- jakby co dla viteza, i jego znajomych moge odpalic proxy z hackami do ktorych wiekszosc nie mialaby dostepu. Sadze ze szybko ta wiekszosc by zmienila zdanie, bo naprawde marnie sie gra vs. zbotom.

- Vitez i mnie kiedys zbanowal poniewaz "za slabo gram" i przeszkadzam innym. Mialem ochote mu zablokowac queja co nawet bylem w stanie zrobic. Ale przeczekalem jeden dzien i ban se poszedl.

zdrowka
Sliw

ps. Lepiej nocheat i BiteMe (no cheat jeszcze nie dziala pod linuksem). A niektorzy sadze zeby chciali pograc pod tym jedynym wlasciwym systemem.

Bartxxx - Sob Gru 06, 2003 9:56 pm

Viciu sam powienien od czasu do czasu dostac kicka, wtedy przestalby robic takie rzeczy. Co to za wytlumaczenie ze ktos gra za slabo lub cos mu za dobrze wyszlo? Szanujacy sie admin nie robi takich rzeczy.
Kiler - Sob Gru 06, 2003 10:10 pm

sliw wszedl na forum zakozaczyl i wyszedl ;]
dajac do myslenia...

Adolf - Sob Gru 06, 2003 10:39 pm

Sliw tez jest paranoikiem, ale zaglosowal na biteme, wiec go lubie :P
szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:29 pm

BUeh! lubie ;D
Wiedzialem ze Kurz ma jakas rodzina :D ale nie wiedzialem ze Mooke :DDDDDDDDD

kurz - Nie Gru 07, 2003 12:40 am

:D :D mookee starszy bracie :shock: :lol:
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 3:27 pm

Kurz jest ladniejszy jak na moje oko ;D
pyz - Nie Gru 07, 2003 4:09 pm

O w koncu ktos madry sie wypowiedzial, brawo Sliw. I nie chodzi mi o obrone Vitez'a a o to, ze NoCheat rowniez mozna oszukac. Jesli mam byc szczery - nie wiem jak i mam to w dupie, zal mi na to czasu, ale wiem, ze wszystko mozna podrobic ;) Zwlaszcza polacy (np. jednego polaka w USA zwineli za podrabianie pieniedzy, jego podrobki byly lepsze od oryginalow, dlatego sie skapli :> - dosc glosna sprawa na poczatku ubieglego obecnego roku o ile sie nie myle) sa do takich rzeczy zdolni ;] Dlatego narzuczanie NoCheat jest paranoja ! Zwlaszcza jesli chodzi o "starych graczy" - Adolf dobrze gada, to nie s&m, gra powinna sprawiac przyjemnosc a nie ze mamy rezygnowac z naszych udogodnien [wizualny timer rules! ;) bo czasami nosound sie gra..] bo komus nie pasuje, ze jakas kur*a wejdzie ze zbotem .. polecam sie w takim razie nauczyc rozpoznawac, dac kilku osobom ktore sie znaja na tym mozliwosc kopania, albo p_vote kick kiedys bylo, bwadmin to mial o ile pamietam, src bwadmina sa dostepne na necie, nie wiem jak q2admina, ale mozna by to pvote po prostu zerznac i do q2admin wrzucic i spokoj, juz mozna bedzie bez rozdawania adminow usuwac cheaterow a nie narzucac wszystkim cos z gory - to przypomina troche despotyzm, a chyba nie o to chodzi ? (p.s. orlan wlasnie dlatego ludzie Cie nie lubia ;D)

p.s.
votez fest sie musiales wkurwic, ze bootfullbana mi dales :) hehe, kocham Cie stary poprostu .. wsiadaj na swojego konia rycerzy, jedz do zamku krola (orlana ;d), oddaj mu hold i przyzeknij wiernosc na zawsze .. i nie zapomnij o wstedze Twej niewiasty rycerzu .. jak chcesz moge Ci pozyczyc helm, koles ostatnio jakis stary dziurawy piecyk znalazl, powinienes tam zmiescic swoja glowke, otwor ma z przodu, w sam raz jak helm rycerza XXI wieku ! ;)

pyz - Nie Gru 07, 2003 4:09 pm

btw. kurz => http://pyzmen.kam.pl/fun/aleocochodzi.jpg ;)
ryq - Nie Gru 07, 2003 5:12 pm

w powiekszeniu zajebiscie wyglada :D hehe :D dobre pyz :lol:
Kiler - Nie Gru 07, 2003 6:36 pm

kurza ma tylko "jedynki" :DDD
tak pozatym to jakiego żelu do wlosow uzywasz?

AL_BUNDY - Nie Gru 07, 2003 6:45 pm

jak dobrze pojdzie to na coolu i kubusiu bedzie only nocheat tak jak to bylo z q2ace wiec radze wszystkim spoznialskim wziasc sie za instalcje i zmiane bindow :)
vitez - Nie Gru 07, 2003 7:34 pm

Cytat:
p_vote kick kiedys bylo, bwadmin to mial o ile pamietam, src bwadmina sa dostepne na necie, nie wiem jak q2admina


O a powinienes wiedziec... jest w q2adminie, nawet dziala na ceronie.

kurz - Nie Gru 07, 2003 10:40 pm

tylko ze malo osob gra na ceronie :P
pyz - Nie Gru 07, 2003 11:21 pm

BUNDY, ROTFL ... Nie mam pytan ..
vitez - Nie Gru 07, 2003 11:35 pm

Cytat:
tylko ze malo osob gra na ceronie :P


Ale jak sie uprzemy mozemy przycisnac Orlana by wprowadzil vote kick na Coolnecie, skoro sie da na q2adminie.

Kiler - Pon Gru 08, 2003 6:04 am

oo vote yes dla vote kick!!
za duzo glupoli gra zeby się z nimi wszystkimi uzerc w czasie gry :s

eX3 - Pon Gru 08, 2003 12:48 pm

vote kick do kopania cheaterow ? rotfl.
kazdy normalny kombajn cheatowy ma anty kicka.. i nie da sie goscia wyjebac ani przez vote, ani w normalny sposob.. conajwyzej mozna zbanowac i jak sie znudzi mu i pojdzie to juz nie wroci.. no chyba ze ma zmienne ip..

fear - Pon Gru 08, 2003 12:59 pm

cz3 eX3 :o
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 1:43 pm

Al przesadzasz.......
Adolf - Wto Gru 09, 2003 1:52 pm

vote kick eX3
Icer - Wto Gru 09, 2003 5:36 pm

robiecie takie zameiszanei z tym ni cheat jak by co 2 osoba grająca czitowała ... nie ma cie sie juz czym zajmowac ??

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group