Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Puchar, ostatnie przygotowania ;p

Ziutek - Czw Gru 04, 2003 6:33 pm
Temat postu: Puchar, ostatnie przygotowania ;p
1 grupa: [ewc][s] [RoA] [STa] [m]

1 runda
[ewc] vs [RoA]
[STa] vs [M]
pauza [S]

2 runda
[ewc] vs [STa]
[S] vs [M]
pauza [RoA]

3 runda
[S] vs [STa]
[RoA] vs [M]
pauza [ewc]

4 runda
[ewc] vs [S]
[RoA] vs [STa]
pauza [M]

5 runda
[ewc] vs [M]
[S] vs [RoA]
pauza [STa]

2 grupa: -zim- [PKS] [3m] [ews] [x|M]

1 runda
-zim- vs -3m-
[ews] vs X|M
pauza [PKS]

2 runda
-zim- vs X|M
[PKS] vs -3m-
pauza [ews]

3 runda
-zim- vs [ews]
[PKS] vs X|M
pauza -3m-

4 runda
-zim- vs [PKS]
-3m- vs [ews]
pauza X|M

5 runda
[PKS] vs [ews]
-3m- vs X|M
pauza -zim-

puchar ruszy za max 2 tygodnie ;] tak wiec radze juz zbierac sie do kupy...

ryq - Czw Gru 04, 2003 6:37 pm

no uwazam ze grupy zostaly dobrze rozlosowane ;] good job ziut :wink:
omen - Czw Gru 04, 2003 6:41 pm

heh, smieszne grupy ;>
vitez - Czw Gru 04, 2003 6:42 pm

Hehe, ciekawie rozlozone grupy. W drugiej zim zdecydowanie wybija sie poziomem wiec nie ma problemu kto wygra w tej grupie. W pierwszej prawie rowny poziom, nie powiem kto sie wybija ponizej poziomu zeby sie nie obrazili ;) .
Btw Ziutek specjalnie napisales "palza" ? Bo pisze sie "pauza" ...

Ziutek - Czw Gru 04, 2003 6:52 pm

[quote="vitez"]Hehe, ciekawie rozlozone grupy. W drugiej zim zdecydowanie wybija sie poziomem wiec nie ma problemu kto wygra w tej grupie. W pierwszej prawie rowny poziom, nie powiem kto sie wybija ponizej poziomu zeby sie nie obrazili ;) .
Btw Ziutek specjalnie napisales "palza" ? Bo pisze sie "pauza" ...[/quote]

hehe ;p proste ze specjalnie ;] przeciez nie jest anfabetom?!?! ;) zmienie, zeby bylo lepiej ;]

a oto 9 (niestety siedmiu to za malo) wspanialych ;p
ziut [ewc] - organizator
vitez - organizator
grzdyl [pks] - organizator
xman [ewc] - sedzia/webmajster
brzoza [ews] - sedzia/webmajster
kribol [s] - sedzia
blade [roa] - sedzia
omen -zim- - sedzia
ryq -3m- - sedzia

i jeszcze jedna sprawa... po rozgrywkach grupowych do playoffow awansuja po 3 klany z kazdej grupy... a potem:

b2 vs a3 -> c1
a1 vs c1 -> d1

a2 vs b3 -> c2
b1 vs c2 -> d2

d1 vs d2 -> winner ;)

fr0z3n - Czw Gru 04, 2003 7:01 pm

no troche fajne grupy mamy totalnie przejebane :| ~~
btw zuit chcialbym zobaczyc pelen zapis losowania na kasecie VHS, mam nadzieje ze wszystko bylo fair ~~ z pileczkami, mieszaniem w koszykach etc :)

Ziutek - Czw Gru 04, 2003 7:02 pm

coz, sa rowno (staralem sie) rozlozone... to juz nie jest 1/2 liga... puchar to puchar... dacie rade ;]

a i jeszcze jedna wazna sprawa...
Otoz na dzien dzisiejszy Nocheat bedzie jedynym programem dopuszczanym w lidze! (stan glosowania: 22/17)

Grzdyl - Czw Gru 04, 2003 8:09 pm

po wnikliwej analizie wszelkich oddanych guosow doszlismy do wniosku ze maplista w pucharze bedzie wygladaua nastepujaco...
q2ctf1,q2ctf2,q2ctf3,q2ctf5,lfctf1,lfctf4,lfctf7,lfctf10,sumactf6,q2ctf05b...

co do lf4 sprawa sie wyjasni po skonczeniu ankiety...
co do ctf3 i innych map team ktory wybiera mape wybiera baze...

Grzdyl - Czw Gru 04, 2003 8:11 pm

noszit... boze... zfauszujmy wyniki guosowania... ;)
Adolf - Czw Gru 04, 2003 8:24 pm

grzdyl to sie da zrobic :)
kurz - Czw Gru 04, 2003 9:02 pm

[quote="Grzdyl"]po wnikliwej analizie wszelkich oddanych guosow doszlismy do wniosku ze maplista w pucharze bedzie wygladaua nastepujaco...
q2ctf1,q2ctf2,q2ctf3,q2ctf5,lfctf1,lfctf4,lfctf7,lfctf10,sumactf6,q2ctf05b...
quote]

... po kij tyle map :shock: :shock: :shock: :shock: o ja ... :?

Kiler - Czw Gru 04, 2003 9:09 pm

nie marudz, przeciez systkich grac nei bedziesz;]
jeszcze jedno: kurza patrząc na avatara to musisz się uczesać :wink:

AL_BUNDY - Czw Gru 04, 2003 9:10 pm

oj :/
a moze by nas wciasnac za kogos do 2 grupy ? :)
porazka :/

szyna^ - Czw Gru 04, 2003 9:42 pm

Lol Al ;]
Ziuta great job! Po raz kolejny pokazales rulz. Respect ;] for white satan :D

Ziutek - Czw Gru 04, 2003 11:05 pm

Cytat:

Szyna:
Ziuta great job! Respect ;]


nie zapominaj o grzdylu, vitezie, xmanie i brzozie ;]

Grzdyl - Czw Gru 04, 2003 11:16 pm

hihi...
no i teraz chodze dupny jak (pif) paw... 8)

vitez - Pią Gru 05, 2003 3:51 am

Cytat:
... po kij tyle map :shock: :shock: :shock: :shock: o ja ... :?


Lepiej miec wiekszy wybor niz za malo :P . Ale juz pisalem na jakie trzy stawiam ze beda najczesciej grane ;) (q2ctf1, q2ctf2, lfctf1).

xman - Pią Gru 05, 2003 8:22 am

http://kubus.rulez.pl/~heiz/pplq2ctf/

nowy adres strony ;]

Ziutek - Pią Gru 05, 2003 9:00 am

slawa heiz!
ryq - Pią Gru 05, 2003 11:06 am

no stronka calkiem calkiem ;]
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 1:15 pm

No calkiem przyjemna
Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 3:09 pm

no widze ze pan sie postarau... ;)
xman stawiasz wszystkim piwko za to ze moges zrobic nam taka wspaniaua strone :D

ryq - Pią Gru 05, 2003 7:12 pm

ja tesh dostane? :D
xman - Pią Gru 05, 2003 7:58 pm

ta ...
ale kostke smalcu :P

Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 9:18 pm

xman kupie ci masc rozgrzewajaca na twoje obolaue palce ;D plus 10 prezerwatym ze srodkiem nawilzajacym dla kazdego z osobna ;)
twoje posiwcenie zostauo wpisane do kanonow historii... ;)

kurz - Pią Gru 05, 2003 9:41 pm

:shock: :evil: :evil: strona mi sie dlugo laduje :evil:
Grzdyl - Pią Gru 05, 2003 10:02 pm

bo cos kubus paduu... :/
na stara strone ligi tez nie wejdziesz...

Ziutek - Pią Gru 05, 2003 10:39 pm

ejo!
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:01 pm

Ejo :P
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:11 pm

nabijacze postow :P :P
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:15 pm

Japan Ty nabijaczu ;O
kurz - Pią Gru 05, 2003 11:16 pm

ta, wlasnie widac :lol: :twisted:
szyna^ - Pią Gru 05, 2003 11:21 pm

Oj kurzu kurzu ;D nic juz nie powiem :?
omen - Pią Gru 05, 2003 11:32 pm

hihih spamer!!! :)
tZ - Sob Gru 06, 2003 10:03 am

;p ha
szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:47 am

ale mnie noga swedzi ;/
ryq - Sob Gru 06, 2003 11:56 am

a myles sie przez ostatni tydzien? :lol:
Ziutek - Sob Gru 06, 2003 12:48 pm

dobra, spokojnie... juz starczy, uuu jureczku.
szyna^ - Sob Gru 06, 2003 11:27 pm

RyQ nie dygaj o mnie, myj siura ;}
ryq - Nie Gru 07, 2003 12:10 am

mi wystarczy jedno-tygodniowe wietrzenie :lol:
kozako - Nie Gru 07, 2003 12:40 am

mamo dostalem medal !! kozako mowi ejo !! spokojnie, spokojnie, obdzie sie bez zadymy ;]
p.s.
tak fajne mapy

szyna^ - Nie Gru 07, 2003 9:51 am

Koza ? Ty ni w chuj ni w nic sie odezwales :P
Kiler - Nie Gru 07, 2003 12:35 pm

taa;]
Ziutek - Nie Gru 07, 2003 2:20 pm

puchar.ctf.pl

juz dziala ;p

ryq - Nie Gru 07, 2003 3:20 pm

eee fajnie ;]
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 3:23 pm

Puchar ? to niezle ;D
ryq - Nie Gru 07, 2003 5:04 pm

a druzyna ktora wygra rozgrywki dostanie jakis puchar? :D
szyna^ - Nie Gru 07, 2003 5:16 pm

Ta cala mase ;] a w srodku Piwo ;]
Wspolnik - Nie Gru 07, 2003 5:23 pm

A jak juz jestesmy przy pucharach czy ktos wie co sie ostanio ( ze 2 tyg. temu) dzialo ?? Jakie zawody byly rogrywane ??

Pewnie nie wiecie :D
To sa zwyciescy :D tego pucharu :wink:

http://www.hightimes.com/...3&tpage=1&cmnt=

A tu mozecie sobie zarezerwowac miejsce na natepny puchar w przyslym roku :D (mozna sie rowniez dowiedziec troche histori i jescze innych wielu ciekawych rzeczy :D )

http://www.420tours.com/420welcome.html

Jak dobrze poszukacie to znajdziecie gdzies w necie tez zapisy na sedziow ! :D Potem tylko fart w losowaniu i Bogi Panowie nie ma to tamto

:D :) :P 8)

Ziutek - Pon Gru 08, 2003 11:19 pm

1 runda:
15.12.03 - 21.12.03

2 runda:
22.12.03 - 28.12.03

3 runda:
29.12.03 - 04.01.04

4 runda:
05.01.04 - 11.01.04

5 runda:
12.01.04 - 18.01.04

mecze o polfinal (2vs3 i 3vs2)
19.01.04 - 25.01.04

polfinaly
26.01.04 - 01.02.04

final
02.02.04 - 08.02.04

mozliwe ze polfinaly i final zostana rozegrane na zjezdzie w wawie, who knows? ;)

Wlasnie zakonczylem prace nad regulaminem ;] teraz czeka go magiel, a dokladniej vit i grzydl musza go przeczytac i zaakceptowac ;) no coz ;p ja swoje zrobilem ;p

vitez - Wto Gru 09, 2003 2:37 am

Cytat:
no coz ;p ja swoje zrobilem ;p


A my cie tylko poszturchiwalismy "zrob to, zrob tamto" ;)

Kiler - Wto Gru 09, 2003 6:51 am

Cytat:

2 runda:
22.12.03 - 28.12.03

3 runda:
29.12.03 - 04.01.04



nie wiem czy bedzie to pasowało ludziom bo moga wyjeżdżac na święta/sylwka...

Ziutek - Wto Gru 09, 2003 8:15 am

wroca :] nie ma co sie opierdalac, bo jak to rozciagniemy to nigdy nie zakonczymy tego pucharu :)

A oto pierwsza wersja regulaminu:

I. Przebieg rozgrywek:
1. Eliminacje grupowe:
a) klany rodzielone zostaly do dwoch grup po 5 w kazdej (wiecej dzial "grupy");
b) w kazdej z grup mecze rozgrywane bede w kolejnosci podanej w dziale "terminarz";
c) ramy czasowe w ktorych nalezy rozegrac poszczegolne spotkania takze zostaly umieszczone w dziale "terminarz";
d) wiecej informacji o tym jakie konsekwencje bedzie mialo nierozegranie walki w terminie z winy klanu znajduje sie w punkcie III (podpunkt 4);
e) z kazdej z grup do playoffow awansuja 3 pierwsze klany;
2. Playoffy
a) playoffy rozgrywane beda systemem zaczerpnietym z pucharow q2ctf w Clanbase (wiecej dzial "playoffy");
b) zasady rozgrywania meczy w playoffach beda nieco inne niz w meczach grupowych (wiecej punkt III, podpunkt 2);

II. Sedziowie i ich obowiazki:
1. Obecny squad sedziowski:
a) organizatorzy: Ziutek, Grzdyl, Vitez;
b) sedziowie: Xman, Brzoza, Kribol, Blade, Omen, Ryq;
2. Obowiazki:
a) kazdy sedzia musi(!) byc bezstronny;
b) kazdy sedzia musi(!) po walce ktora mial przyjemnosc prowadzic umiescic na www pucharu 4 rzeczy:
- wynik meczu, z podzialem na poszczegolne mapy;
- screenshoty z wynikami;
- dema;
- raport, zawierajacy krotkie opisy poszczegolnych map i podsumowanie calej walki;
c) nie nalezy duskotowac z sedzia;
d) kazdy sedzia ponosi odpowiedzialnosc za podjete decyzje, ktore wykraczaja poza ramy tego regulaminu;

III. Mecze:
1. Zasady ogolne:
a) puchar rozgrywany jest na mapach: q2ctf1, q2ctf2, q2ctf3, q2ctf5, lfctf1, lfctf4 (z quadem), lfctf7, lfctf10, sumactf6, q2ctf05b;
b) za kazda wygrana mape klan otrzymuje 2 punkty;
c) remis oznacza rowny podzial punktow (1:1);
d) na kazdym meczu moze znajdowac sie maksymalnie dwoch(!) sedziow;
e) kazdy klan moze posiadac jednego speca na kazdej z map;
f) kazdy klan zobowiazany jest dostarczyc organizatorom po jednym demie z kazdej wygranej mapy (z oczu ktoregos z graczy) + dema ewentulanych specow (to tyczy sie takze druzyny przegranej!);
g) przed i w trakcie meczu tylko(!) CL klanu moze korzystac z komendy "say", reszta graczy zobowiazana jest korzystac z "steam" (teksty innych graczy beda ignorowane, a w ostatecznosci osoby przeszkadzajace beda shutupowane);
h) w calym pucharze obowiazuje zasada: ten kto wybiera mape wybiera takze i kolor teamu, w ktorym bedzie grac;
i) ustawienia servera:
- mset dmflags 411156;
- mset weaponflags 1025;
- mset spawnprotect 2;
- mset timelimit 20;
- mset capturelimit 0;
- mset mercylimit 0;
- mset ot_style 0;
j) kazdy gracz zobowiazany jest do posiadania zainstalowanego na swym q2 najnowszego NoCheat (gracze bez NC nie beda dopuszczeni do gry!);

2. Zasady dotyczace tylko rozgrywek grupowych:
a) kazdy klan wybiera jedna mape z listy;
b) klany moga wybrac ta sama mape;
c) o tym ktora mapa zostanie rozegrana jako pierwsza decyduje los (sedzia rzuca moneta);
d) mecze rozgrywane sa do dwoch wygranych map, badz tez do jednej wygranej i remisu;
e) jesli po dwoch pierwszy mapach mamy remis rozgrywana jest 3;
f) 3 mape wybiera sie poprzez eliminacje:
- sedzia podaje liste map ktore do tej pory nie byly grane;
- odrzucanie map rozpoczyna klan ktory do tej pory zdobyl wiecej flag (jesli oba klany maja po tyle samo flag o tym kto pierwszy odrzuci mape decyduje sedzia, oczywiscie rzutem monety);

3. Zasady dotyczace tylko playoffow:
a) kazdy klan wybiera dwie mapy z listy;
b) klany moga wybrac ta sama mape, aczkolwiek nie moga dwa razy wybrac tej samej mapy;
c) mapy wybrane przez oba klany grane sa naprzemian;
d) o tym czyja mapa zostanie rozegrana jako pierwsza decyduje los (sedzia rzuca moneta);
e) mecze rozgrywane sa do trzech wygranych map, badz tez do dwoch wygranych map i remius lub do jednej wygranej i trzech remisow;
f) jesli po 4 mapach mamy remis rozgrywana jest 5;
g) 5 mape wybiera sie poprzez eliminacje:
- sedzia podaje liste map ktore do tej pory nie byly grane;
- odrzucanie map rozpoczyna klan ktory do tej pory zdobyl wiecej flag (jesli oba klany maja po tyle samo flag o tym kto pierwszy odrzuci mape decyduje sedzia, oczywiscie rzutem monety);

4. Termin walki:
a) klany zobowiazane sa do rozgrania walki w terminie podanym przez lige (jest to zawsze 7 dni);
b) jesli klany maja problem z ustaleniem daty walki musza koniecznie poinformowac o tym organizatrow, ci zas roztrzygna spor;
c) jesli dany klan jest nieosiagalny lub tez nie chce/nie moze rozegrac meczu w terminie wyznaczonym przez lige dostaje zolta kartke. Zas mecz uznawany jest za walkover (w rozgrywkach grupowych 4:0 w punktach, w playoffach 6:0). Oczywiscie jesli np. polowa klanu lezy w szpitalu, bo ich autobus mial wypadek w drodze na mecz, mozliwe jest przesuniecie terminu. Jednak o tym czy dany powod jest wystarczajacy decydowac beda organizatorzy;
d) jesli dwa klany nie umowia sie na walke w podanym przez organizatorow tygodniu, to zostaje ona automatycznie ustawiana na poniedzialek nastepnego tygodnia. W praktyce sprawa ma sie tak: jesli klan A i klan B nie umowily sie na walke miedzy 12.01.04 a 18.01.04 (tydzien podany przez organizatorow), poniewaz oba klany nie mialy 'ochoty', to walka ta automatycznie zostaje przesunieta na poniedzialek 19.01.04 (na godzine 20,21 lub 22, to zalezy od ilosci zaleglych walk). Jesli oba klany nie stawia sie w wymuszony przez lige terminie mecz zostaje uznany za niewazny i zaden klan nie otrzymuje punktow. Oba klany dostaja jedna zolta kartke.
e) dwie zolte kartki to nic wiecej jak 'papa' i kop w dupe ;) jesli wy olewacie puchar, to puchar olewa was, proste;

IV. Kary etc.
1. Grzechy smiertelne:
a) fejk - zolta kartka, mecz uznany zostaje za walkover na niekorzysc klanu, ktory oszukiwal, zas gracz wykluczony zostaje z dalszych rozgrywek;
b) zboty i inneje cheaty - zolta kartka, mecz uznany zostaje za walkover na niekorzysc klanu, ktory oszukiwal, zas gracz wykluczony zostaje z dalszych rozgrywek. Ponadto cala scena publicznie bluzga delikwenta na forum ctf.pl =];
2. Zakonczenie
a) wszystkie sytuacje nie opisane w powyzszym regulaminie beda roztrzygane przez organizatorow;

kurz - Wto Gru 09, 2003 8:47 am

dopisz jeszcze ze klan ma do wyboru swoj server =D
pyz - Wto Gru 09, 2003 9:25 am

"j) kazdy gracz zobowiazany jest do posiadania zainstalowanego na swym q2 najnowszego NoCheat (gracze bez NC nie beda dopuszczeni do gry!);"

prosze zatem o wykreslenie mnie z listy zawodnikow [S] na ten puchar ;)

p.s.
idzcie wszyscy trzej tworcy regulaminu do Orlana pod stol i ssijcie mu ile wlezie, bo tylko wsparliscie w ten sposob jego akcje "Narzucmy wszystkim NoCheat!" .. a potem idzcie sie powiesic

Wspolnik - Wto Gru 09, 2003 9:39 am

Ty pyz ale taka sytuacja wyszla chyba z Ankiety :cry: i mozesz chyba podziekowac tym co glosowali na tylko na NC (nie wiem dobrze mowie ?? Ziutek cos tam o tym pisal)
Wspolnik - Wto Gru 09, 2003 9:52 am

dobra krib juz widzialem :D ze jest 22/22 wiec nie wiem na jakiej podstawie jest tylko NC :D
Kribol - Wto Gru 09, 2003 9:56 am

hehe :) poczta pantoflowa
Adolf - Wto Gru 09, 2003 12:25 pm

1. Nie wiem czy slyszeliscie o tej nagonce milicji na piratuf .. no wiec wlasnie dzisiaj odwiedzili mnie i mi skasowali mojego nie-oryginalnego windowsa ! Teraz nie mam tego systemu i musze uzywac linuxa, a co za tym idzie, nie moge uzywac nocheat :(
2. Ziutek dopisz do skladu [S] Scooby'ego i Triggera.
3. Odpisz [S] z pucharu.
kthx

Wspolnik - Wto Gru 09, 2003 12:44 pm

Ej Adolf a gdzie ty mieszkasz ?? Na Polnocy gdzies ?? A co mowili jak sie wbijali do chaty ?? Mieli jakis nakaz ?? Albo wogole jakis swistek ?? Ja slyszalem ze to wszystko na Slasku (chyba) sie dzialo ale mieli przenisc na cala Polske. Dlatego ja trzyamm drzwi zawsze zamkniete i lukam przez wizjer :D
Adolf - Wto Gru 09, 2003 12:47 pm

No wlasnie ja mieszkam na Slasku.. Ale nie boj sie, dam ci znac, bedziemy wspolpracowac :P
pyz - Wto Gru 09, 2003 1:28 pm

To ja moze profilaktycznie tez zainstaluje sobie Linuxa tak na 2 miesiace chociaz? ;)
szyna^ - Wto Gru 09, 2003 1:37 pm

No ladnie. [S] dajcie spokoj ......
Jebac noczita!

Ziutek - Wto Gru 09, 2003 7:56 pm

Cytat:

pyz:
prosze zatem o wykreslenie mnie z listy zawodnikow [S] na ten puchar ;)


Wielka szkoda pyza, ale coz, wasza decyzja...

Cytat:

pyz:
idzcie wszyscy trzej tworcy regulaminu do Orlana pod stol i ssijcie mu ile wlezie, bo tylko wsparliscie w ten sposob jego akcje "Narzucmy wszystkim NoCheat!" ..


stary, skoro tak uwazasz to juz twoja sprawa...

Cytat:

pyz:
a potem idzcie sie powiesic


Wybacz ale nie skorzystam...

Ziutek - Wto Gru 09, 2003 7:57 pm

Cytat:

Adolf:
1. Nie wiem czy slyszeliscie o tej nagonce milicji na piratuf .. no wiec wlasnie dzisiaj odwiedzili mnie i mi skasowali mojego nie-oryginalnego windowsa ! Teraz nie mam tego systemu i musze uzywac linuxa, a co za tym idzie, nie moge uzywac nocheat :(


tutaj masz wersje dla linuxa:
http://www.clanbase.com/c...ux-glibc.tar.gz
mam nadzieje ze zadziala

Cytat:

Adolf:
2. Ziutek dopisz do skladu [S] Scooby'ego i Triggera.


Ok, zaraz dam cynk xmanowi...

Cytat:

Adolf:
3. Odpisz [S] z pucharu.


Szkoda...

ps: ale jak to mawia magnus: "szkoda to jest jest jak swinia w zyto pojdzie"... kazdy ma prawo do dowolnej interpretacji tych slow...

pyz - Wto Gru 09, 2003 8:36 pm

ziut, po ch*j byla sonda i ta cala zbedna dyskusja? wynik jest 22 do 22, a Wy narzucacie i tak NoCheat .. szczerze? paranoja ..
Ziutek - Wto Gru 09, 2003 8:44 pm

Cytat:

Pyz:
ziut, po ch*j byla sonda i ta cala zbedna dyskusja? wynik jest 22 do 22,


Jak narazie to tylko ty i Adolf (reprezentujac klan [s]) macie do nas o to pretensje...
-edit-
wynik 50/50 wskazuje na to, ze scena jest podzielona... pamietaj tez pyz, ze ankieta byla wskazowka dla nas, a nie decyzja, gdyby wynik byl inny uszanowalibysmy go, aczkolwiek tak sie nie stalo.
-edit-

Cytat:

Pyz:
a Wy narzucacie i tak NoCheat .. szczerze? paranoja ..


pyz, popatrz na siebie i swoja postawe, szczerze? paranoja...

-edit 2-
ktos tutaj (lub na gg) mowil o tym ze w regulaminie nie ma ani slowa o tym co moze robic spec podczas meczu... dlatego tez punkt III 1) e) wygaldac bedzie tak:
"e) kazdy klan moze posiadac jednego speca na kazdej z map. Musi on w czasie trawania meczu cheasowac graczy swojego klanu (zlamanie tej zasady grozi uznaniem mapy za walkover na korzysc druzyny przeciwej);"
Czekam na dalsze opinie
-edit 2-

AL_BUNDY - Wto Gru 09, 2003 10:47 pm

STa$ki akceptuja regulamin :) jedynie mozna dopisac (jak juz kurz pisal) info o serwerach na ktorych mozna grac... zeby nie bylo sytuacji ze ktos postawi serwer i bedzie tam mial lana :)
Kribol - Wto Gru 09, 2003 11:23 pm

Cytat:
"Telegram dla Viteza od jego mamy: synu, skoncz te wyglupy i wracaj do domu"


ROTFL !

Ziutek - Wto Gru 09, 2003 11:51 pm

nowe punkty (tyczace sie serverow):

III. Mecze:
1. Zasady ogolne:
...
i) mecze powinny byc rozgrywane na neutralnym serverze zapewniajacym obu klanom dogone warunki do gry;
j) jesli ustalenie takowego servera nie jest mozliwe i roznica ping ratingow pomiedzy klanami jest wieksza niz 50, to klan ktory ma wiekszy p.r. moze zaproponowac rozegranie meczu na dwoch serverach (oczywiscie drugi server musi spelniac podane wyzej warunki);
k) o tym czy servery sa 'uczciwe' decyduje sedzia;
l) trzecia/piata mapa w przypadku meczu dwu serverowego rozgrywana jest na raty, 10 minut na pierwszym serverze i 10 minut na drugim;
...

Kumanus - Sro Gru 10, 2003 12:23 pm

i dpoisz .. ze kumanus moze byc specem na kazdym meczu .. ijest nie tykalny bo ma immunitet ;) :>
omen - Sro Gru 10, 2003 1:49 pm

nic szmiesznego ...
btw, ziut smarfastycznie ;o
PS. Srom Atack!!! ;)

tZ - Sro Gru 10, 2003 2:25 pm

hmmmm obalilismy komunizm ziuta prubuje obalic bitme:P hehe co ja wogle pisze:P ja chhhhccccciieccc ligi:P
szyna^ - Sro Gru 10, 2003 3:41 pm

Qpa z noczitem ;D
Ta no i Szyna (Nietykalny jak Orlan :S)

rejv - Sro Gru 10, 2003 5:16 pm

Fajne grupy.. Heh..
Tur!n - Sro Gru 10, 2003 5:27 pm

My chcemy batonow... My chcemy BATONUF!!znaczy BiteMe!:) plose PLOSE! :)
Ziutek - Sro Gru 10, 2003 5:30 pm

Ktos ma jeszcze jakies konkretne uwagi co do regulaminu? Zeby potem nie bylo: "O, a nie napisales o tym! ;p"
vitez - Sro Gru 10, 2003 6:29 pm

Cytat:
Zeby potem nie bylo: "O, a nie napisales o tym! ;p"

Cytat:
a) wszystkie sytuacje nie opisane w powyzszym regulaminie beda roztrzygane przez organizatorow


I styknie :twisted: . Jak cos sie nie bedzie podobac bo nie ma w regulaminie to odgornie mowimy "nie bo nie" albo "tak bo tak" i stfu :>

pyz - Sro Gru 10, 2003 9:56 pm

Turin dobrze gada. Pozatym Vitez AFAIK sam przyznal, ze ludziom jak Adolf, czy ja, mozna ufac w tej kwestii, a glownie my sie buntujemy ;> Rzadam aneksu do regulaminu, ze mnie i Adolf'a nie obowiazuje NoCheat :>
Ziutek - Sro Gru 10, 2003 10:34 pm

Cytat:

Pyz:
Turin dobrze gada. Pozatym Vitez AFAIK sam przyznal, ze ludziom jak Adolf, czy ja, mozna ufac w tej kwestii, a glownie my sie buntujemy ;> Rzadam aneksu do regulaminu, ze mnie i Adolf'a nie obowiazuje NoCheat :>


sam wiesz czym by sie to skonczylo... wiec po pisac takie rzeczy?

vitez - Sro Gru 10, 2003 10:45 pm

Nie ma wyjatkow bo bylby burdel. Dzieciarnia zaczelaby wrzeszczec "a czemu on moze a ja nie? maaaamooo". I co do tych wyjatkow to zacytuje Smolenia: "a to dziwne... kiedys norma byl ogol a nie marginess" :P
Ziutek - Czw Gru 11, 2003 12:20 am

rozmowe przenosze do:
Puchar (regulamin)
;p dzieki za uwage

szyna^ - Czw Gru 11, 2003 1:39 pm

Oki ;]
Magnus - Czw Gru 11, 2003 2:30 pm

Gościu nie ma sprawy. juz ide na inny topic :P
AL_BUNDY - Czw Gru 11, 2003 6:37 pm

[quote="rejv"]Fajne grupy.. Heh..[/quote]

rejv zamienimy sie? :)

rejv - Czw Gru 11, 2003 8:24 pm

Szczerze wolalbym byc w tej lepszej grupie.. ale to juz sprawa organizatorow..
Rezor - Czw Gru 11, 2003 8:33 pm
Temat postu: a
wlasnie rejv moze sie zamienimy :p :) mi ta 1 grupa zabaedzo nie odpowiada :) :lol:
kurz - Pią Gru 12, 2003 7:43 am

tak wtedy na pewno bedzie rowno ...imho wtedy 1A,2A czy nawet 3A by pojechalo 1B :P
rejv - Pią Gru 12, 2003 11:58 am

Moze i tak.. Ale czy ty widzisz jakies wyrownane mecze w B? Dlatego wolalbym zagrac w A i kazdym mecz grac na jakis rownych skillach a nie poprostu.. wejsc.. odjebac swoje i wyjsc..
szyna^ - Pią Gru 12, 2003 12:10 pm

Ta Rejv ma racjejszon ;D
kfak - Pią Gru 12, 2003 3:55 pm

tak rejv, tylko ze wtedy playoffy moga nie byc ciekawe...

ale z drugiej strony.. dlaczego? kto wie jak potocza sie play offy i jakie bedzie rozlosowanie...

vote yes za wyrownaniem poziomu grup.

vitez - Pią Gru 12, 2003 5:59 pm

Cytat:
vote yes za wyrownaniem poziomu grup.


To samo pisalem tuz po opublikowaniu grup. Zamiencie sie. Zim zdecydowanie wybija sie ponad reszte swojej grupy. Co do grupy pierwszej to uwazam ze M i STa chyba stoja na podobnym poziomie z lekka przewaga M (wiecej graja, wiecej ich widac). Dlatego zeby wyrownac w miare poziom zamiana STa i zim bylaby wskazana. I lac na playoffy, wtedy juz bedzie prawie wiadomo kto wygra ;) (po ilosci wygranych meczy i wynikach :> ).

Grzdyl - Pią Gru 12, 2003 6:02 pm

nie znacie sie... PKS po wszystkich przejedzie... ;)
AL_BUNDY - Pią Gru 12, 2003 7:55 pm

ziut napisz co o tym sadzisz bo nie wiem z kim mecz umawiac :)
kurz - Pią Gru 12, 2003 9:49 pm

i tak bedzie albo rybka albo akwarium :P
jak w jednej grupie postawicie "lepszych" to w playoffie beda grali z "gorszymi" :| wiec co za roznica na poczatku czy pozniej? :shock:

vitez - Pią Gru 12, 2003 11:09 pm

Cytat:
wiec co za roznica na poczatku czy pozniej? :shock:

A taka ze w playoffach bedzie mniej meczy. I beda grali z tymi najlepszymi z najgorszych wiec juz poziom lepszy. A nie beda psuc zabawe wszystkim w grupie w czasie normalnych rozgrywek grupowych rozjezdzajac ich 40:0 :/ albo i lepiej.

rejv - Sob Gru 13, 2003 1:56 am

Wlasnie o to mi chodzi, meczy grupowych jest wiecej .. potem moze i zagrasz ze slabszymi ale oni odpadna po 1 fazie playoffow i zostana Ci lepsi..

Zawsze tak bylo ze klany co dostawaly duzo to potem sie "nudzily" gra w lidze... itd

Ale robcie jak uwazacie.. cya

vitez - Sob Gru 13, 2003 2:12 am

Napisze to publicznie:

ZIUTEK! Mowie ci jak organizator do organizatora! ;) Zamien grupami zim z STa!
Oba klany tego chca a "neutralne" (w miare) osoby rowniez uwazaja, ze to sensowne.

Grzdyl - Sob Gru 13, 2003 3:55 am

moment moment...
o ile sie nie myle tez jestem organizatorem i tez mam prawo glosu...
ja tu widze ze wy znowu chcecie zrobic lige ktora byua wczesniej tylko jakos nie dotrwala do konca... a tu jest puchar... przypadkowo rozlosowane grupy i nie ma podziauu na silny/suaby tylko A/B... i jedni sie czegos naucza i drudzy... lepsi zgrania i lepszej kontroli mapy... a drudzy jak sprobowac przejac innicjatywe... ;)
wiec nie ma sensu zmieniac sie miejscami bo moim zdaniem z pierwszym squadem pojedziemy kazdego nawet zim czy ewc... 8)

dlatego nie pekajcie i zostawcie tak jak jest... ;)

szyna^ - Sob Gru 13, 2003 11:33 am

Grzdyl 3mam Cie za slowo ;]
w sumie to bez roznicy jakie grupy wazne zeby se pograc nie ?

vitez - Sob Gru 13, 2003 5:57 pm

Cytat:
mprzypadkowo rozlosowane grupy i nie ma podziauu na silny/suaby tylko A/B... i jedni sie czegos naucza i drudzy... lepsi zgrania i lepszej kontroli mapy... a drudzy jak sprobowac przejac innicjatywe... ;)


Ty sie najpierw puknij w glowe, pozniej spojrz na rozdzial grup, pozniej puknij sie jeszcze raz i zacznij myslec zanim znowu takie durnoty jak "i jedni sie naucza i drudzy" . Doswiadczenie w prowadzeniu Lig itp rozgrywek wskazuje ze gdy klan raz czy dwa dostaje wpierdol kilkadziesiat do zera to odchodzi z rozgrywek zamiast "uczyc sie dalej" . Widac tobie tego doswiadczenia Grzdyl brakuje, za to nie brakuje optymizmu. Ale problem jest taki ze zim rozwalajac prawie cala swoja grupe kilkadziesiat do zera moze cala ta grupe zlikwidowac (zniechecic) na dlugo przed zakonczeniem rozgrywek grupowych. A tu chodzi o zabawe a nie nauke na sile. Zadna to nauka ani zabawa dostawac wciry kilkadziesiat do zera, lepiej sie uczyc na sparingach z rownymi sobie, a nie pozniej miec zale "i po co bralismy udzial w tym glupim pucharze" .

Kribol - Sob Gru 13, 2003 6:11 pm

Ty wielce madry.. Ty to wiesz wszystko racja? Vitez powiedzial ze zim wszytkich grubo do 0 pojedzie.. wiec tak bedzie.. lol za wysoko siebie oceniasz.

A druga sprawa, wole zeby playofy byly bardziej wyrownane niz grupy.

ryq - Sob Gru 13, 2003 7:55 pm

no vitez ma racje i ja mysle zeby juz same grupy wyrownane bo w koncu kazdy chce se pograc ;]
Wspolnik - Sob Gru 13, 2003 9:08 pm

Ja wogole mam najlepszy plan niech Zwirki i Swirki sie zaminia z ROA :wink: a nie z STa. Vitez nie powiem ze nie masz czesciowo racji no ale przeciez chyba kazdy klan przystepujac do pucharu wiedzial czego moze sie spodziewac, znali sowje mozliwosci i chyba ci ktorzy maja dostac kilkadziesiat do zera nie liczyli na to ze im sie przyfarci i tu nagle opierdola wszystkich i wogole beda najlepsi. A nawet jak tak mysleli to mowie WAM tu i TERAZ tak nie bedzie a kazdy kto sie wycofa bo przegral jakis meczy (jak by co najmniej o zlote kalesony gral) to powinien zaczac sobie szachy trenowac i wiecej sie nie pokazywac (chyba ze sytuacja jest mega krytyczna i np. sklad sie rozpadl tuz przed startem , reszta ledwo sie jescze trzyma i nie wiadomo jak sie to potoczy.... ble ble ble 8) :? 8) ) a wiec zostawiamy tak jak jest albo kurwa ja chce jescze utworzenia grupy C, D i E :P i chce sobei wybrac w ktorej bede i kto tam bedzie grac ze mna :wink: , bo tak to zaczyna wygladac jak koncert zyczen a nie puchar. :evil: ci chca ci tez chca a ci trzeci to juz tak chca ze nie ma opcji tak robimy i to gramy
Grzdyl - Sob Gru 13, 2003 9:36 pm

vit nie zgadzam sie... wychodzisz z zalozenia ze tam gdzie sa gwiazdy tam beda wygrane... to ja ci przypomne historie pks-ow... ze starym squadem na wszystkich mapach dostawalismy ostro w dupsko... to nas nie zniechecilo tylko opracowalismy taktyke na nasza mape i jechalismy takie slawy jak 16v czy inne jakies tam klamki... zn sie klany... tu nie chodzi o gwiazdorstwo i o celnosc z rejla czy lepsze trickowanie na mapie... sztuka i podstawa ctfa jest zgranie... a jakie zgranie ma zim ktory jest zlepkiem graczy z roznych klanow? klan ktory istnieje miesiac i prawdopodobnie nie zagrali jeszcze ani jednego meczu...
poza tym tak jak juz wczesniej powiedizalem to jest puchar a nie liga... w zalozeniu bylo ze kazdy ma grac z kazdym wiec i tak nie daloby sie uniknac spotkania z najsilniejszymi... powstaly grupy... dobra... wbrew mojej woli no ale coz... ale jezeli podzielicie znowu klany n slabsze i gorsze to juz DOSLOWNIE NICZYM nie bedzie sie roznil ten puchar od poprzedniej ligi... a czemu tamta liga nie wypalila jezeli przeciez byly podzialy na lepszych i goszych i ci lepsi nie mogli zniechecic tych slabszych... powodzenie tego pucharu nie zalezy od skladow grup... tylko od konsekwentego przestrzegania regulaminu i od zmobilizowania klanow przez CL'ow... i nie mowcie mi ze jak slabszy gra z silniejszym to sie oba klany niczego nei naucza... :wink:

kurz - Sob Gru 13, 2003 9:58 pm

Brzdylos na prezydenta :!: :lol:

a tak w ogole to gralismy juz 1 mecz sparingowy :twisted:

ryq - Sob Gru 13, 2003 11:38 pm

co z tego ze sa niezgrani jak moim zdaniem sa jednymi z tych ktorzy z latwoscia moga siegnac po zwyciestwo i odrazu widac ze sa najlepsi w tej grupie wiec powinno sie ich zmienic z jakims innym slabszym klanem ;]
Ziutek - Nie Gru 14, 2003 1:00 am

Cytat:

kfak:
ale z drugiej strony.. dlaczego? kto wie jak potocza sie play offy i jakie bedzie rozlosowanie...

vote yes za wyrownaniem poziomu grup.


jakie rozlosowanie? ludzie, wy musicie chyba zaczac czytac regulamin, mysle ze to dobry pomysl na poczatek...

apropo wyrowniania grup napisze nizej

Ziutek - Nie Gru 14, 2003 1:07 am

dobra, teraz juz mnie pokurwiliscie (albo godzina taka jest ze zly jestem, wsio ryba, tak czy siak pisze)...

1 grupa: [ewc][s] [RoA] [STa] [m]
2 grupa: -zim- [PKS] [3m] [ews] [x|M]

[ewc] = -zim-
wszyscy przeciez pisza, ze -zim- sie zgra i pojedzie, pozatym maja naprawde dobry squad ktory juz defakto jest zgrany, wiec chyba nie musze wam tego dalej tlumaczyc...
[s] = [PKS]
swiadczy o tym chociazby ostatni mecz... prawda grzdyl?
[RoA] = [3m]
RoA stracilo wielu graczy, nadal jednak moze dobrze zagrac... 3m to 3m... tak ich wyceniam...
[STa] = [ews]
ews, nowy klan zlozony z ludzi, ktorzy nie sa do konca zgrani... tak wiec nie spodziewalbym sie rewelacji... nie oszukujmy sie STa nie blyszczy, mysle ze te klany sa na rowny poziomie
[M] = [X|M]
tutaj [M] jest nieco lepsze, aczkolwiek nikt nie widzial X|M w akcji, wiec ciezko nam oceniac...

No i teraz mam pytanie, gdzie wy tutaj macie nierowne grupy? Do chuja waclawa... przejzyjcie na oczy i skupcie sie na umawianiu meczy... dziekuje za uwage...

Grzdyl - Nie Gru 14, 2003 2:54 am

Dobre podsumowanie... Ziutek ma tu naprawde racje z porownaniem klanow w obu grupach... Sily sa wyrownane...

No to od niedzieli Puchar rusza... ;)
Czyj mecz bedzie inauguracyjny?

edited:
damn minstake... ;)

pyz - Nie Gru 14, 2003 2:57 am

Ale pierdolicie smuty, grac w tych grupach albo spierdalac do CB i tam marudzic ;)
brzoza - Nie Gru 14, 2003 3:17 am

STFU n00b ;)
vitez - Nie Gru 14, 2003 4:35 am

Cytat:
wychodzisz z zalozenia ze tam gdzie sa gwiazdy tam beda wygrane...

Nie Grzdylku, zim to praktycznie up... wychodze z takiego zalozenia na podstawie wynikow up w Clanbase, a te chyba znasz?
Podsumowanie Ziutka w miare dobre i oby sie sprawdzilo ale co do PKS vs S to sie nie zgodze... zagracie pierwszy mecz pucharowy na Coolnecie przy wtykach rzedu 60-80% pl a zobaczycie ze poziom nawet Wc vs ewc moglby byc wyrownany ;) . O przypomnieli mi... ja mam demka z tego sparingu :D . Za pare godzin beda.

Magnus - Nie Gru 14, 2003 9:04 am

No właśnie nie róbmy z pucharu ligi z podziałem na 1 i 2 :lol: :shock:
Wspolnik - Nie Gru 14, 2003 10:22 am

Bravo, bravo, bravo ziutek. Dobrze gada dobrze jest. Nie ma co mieszac.
szyna^ - Nie Gru 14, 2003 10:23 am

Ziuta bosh jaki Ty madry :*
xman - Nie Gru 14, 2003 10:58 am

prawie jak ja :D ale jeszcze mu troche brakuje ;ppp
xman - Nie Gru 14, 2003 11:00 am

a tak apropo ;]
pyz : ziut mowil ze ci ludzie od ktorych bedziesz mial ftp'a na demka chca umieszczenia swojego loga na stronie ... wes podrzuc mi te logo na meila [ maykos@o2.pl ] bo bede musial je wstaic gdzies na stronie ;]

pyz - Nie Gru 14, 2003 11:00 am

brzoza, morda lamuchu spruchnialy z lesnej ferajny ;) hehehe

Votez, nie udostepniaj nikomu tych dem, byl to mecz nieoficjalny i jakos niespecjalnie (bynajmniej z mojego punktu widzenia) dema powinny trafic na publike .. w ogole Rycerz Ty zawsze tylko komentowac potrafiles bo grac to e tam :] wiec zostaw nam granie a komentowanie zrob sobie "madrosci voteza" topic .. bo kur*a za duzo tekstu musi mi sie ladowac przez Twoje posty ;)

szynek a Ty nie wchodz na forum z rana bo wszystkie topici zawalasz postami :) hehe

ryq - Nie Gru 14, 2003 11:00 am

xman jaka wysoka samoocena :D
xman - Nie Gru 14, 2003 11:01 am

jaka ona wysoka :D ja skromny jestem :P
Ziutek - Nie Gru 14, 2003 2:54 pm

eh... idzcie sie umawiac i dajcie mi zyc
szyna^ - Nie Gru 14, 2003 3:14 pm

Ziuta pipka jestes ...
Ziutek - Nie Gru 14, 2003 3:17 pm

Cytat:

szyna:
Ziuta pipka jestes ...


pasjonujace... mam to traktowac jako zart czy obraze? (czy tez moge wybrac?)

szyna^ - Nie Gru 14, 2003 3:22 pm

Ziuta bo Cie wczoraj nie bylo ;/
Ziutek - Wto Gru 16, 2003 12:30 am

ok... wio do topicu: Puchar, kwestia demek...
ryq - Wto Gru 16, 2003 6:54 pm

roger

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group