Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - opengl

ziuum - Sob Gru 13, 2003 9:54 pm
Temat postu: opengl
Instalowalem od nowa windowsa i teraz w quake2 nie moge grac na opengl tylko na software. mam windows xp i geforce2, jesli ktos wie jak to naprawic niech poda jakiegos linka albo cos. dziekuje.
Rezor - Sob Gru 13, 2003 10:24 pm

yyyy musisz zainstalowac sterowniki z karty graficznej??? :lol: 8) :wink:
tZ - Sob Gru 13, 2003 10:25 pm

kupic pralke automatyczna? z napedem na lachociag:P
ryq - Sob Gru 13, 2003 11:32 pm

nie smiejcie sie ;] on ma powazny problem :lol:
pyz - Nie Gru 14, 2003 2:45 am

Wez nie rob scen, Windows 98 SE sobie zainstaluj a nie jakiegos XP, to jest wlasnie powod dla ktorego nie mozesz grac, masz XP, jak "eXtremalny Problem" :P
Grzdyl - Nie Gru 14, 2003 2:58 am

radze zainstalowac queja od nowa...
albo pobawic sie w rejestrach...
albo spieprzyc cos i instalowac windousa od nowa... ;)

vitez - Nie Gru 14, 2003 4:30 am

1. wyrzuc win xp , wez chocby win2000 ale lepiej do quaka i innych gier 98SE
2. jesli koniecznie musisz xp to sproboj pulpit przestawic na 16 bit kolorow no i sterowniki jakies odpowiednie (niekoniecznie najnowsze).
3. Poza tym by miec odpowiednia ilosc fps do win xp poszukaj czegos takiego jak nvreffix i nie zapomnij o wylaczeniu synchronizacji pionowej.
4. A tak jeszcze poza tym to zapytaj brzozy bo on z uporem maniaka uzywa win XP mimo ze mu sie ciagle akceleracja myszy wlacza lol :D

ziuum - Nie Gru 14, 2003 8:42 am

mi tez sie ciagle akceleracja myszy wlacza.
nie chce mi sie juz instalowac innego wina, nawet nie mam instalki zadnej innej.
jak ktos wie to niech zapoda jakiegos linka, albo powie konkretnie co zrobic bo ja sie nie znam ani troche :roll:

:arrow:

ziuum - Nie Gru 14, 2003 8:47 am

dodam jeszcze ze mialem wczesniej XP na innej partycji C: i wszystko bylo wporządku.
i teraz zainstalowalem drugiego XP na partycji G: i wszystko jest tak jak bylo oprocz tego ze nie mam tego jebanego opengl..
help! bo dzisiaj z tego co mi grzdyl mowil to jakis mecz jest wieczorem ;]

Magnus - Nie Gru 14, 2003 9:08 am

Miałem ten sam problem, aczkolwiek pojawił się on ni stąd ni stamtąd( chyba), w każdym badz razie w moim przypadku tylko zainstalowanie ponowne qeja dało pozytywny rezultat, naczy naprawiło sie :lol: :D
Kiler - Nie Gru 14, 2003 9:17 am

ziuma czytnij post viteza on ci juz napisal co zrobic ;]
ziuum - Nie Gru 14, 2003 9:42 am

to nic nie daje, mam sterowniki zainstalowane.
a synchronizacji pionowej nie moge zmienic bo nawet nie mam tej zakladki ;]
w pulpit/ustawienia/zaawansowane/karta/wlasciwosci/ powinna byc zakladka OpenGl, u mnie tej zakladki nie ma ;/ wiem ze trzeba sciagnac do tego jaies tam drivery czy sterowniki ale nie wiem jakie, jezeli ktos wie nie poda wkoncu linka...

szyna^ - Nie Gru 14, 2003 10:07 am

Ziuuuum to masz mUa :D
ziuum - Nie Gru 14, 2003 10:25 am

no co ty
kurz - Nie Gru 14, 2003 11:07 am

:shock: e tam gadacie wyrzuc XP... ja gram na xp i jest wporzo :b To pewnie sprawa xp orginalnego czy nie :P bo ja mam orginalny i dziala dopshe :P
co do karty - instalujesz nowe stery i wlaczasz nocheata ustawiasz defeault opengl w settings, a jak nie dziala to skopiuj open32gl z katalogu windows/system32 do quake2 czy tam quake2/baseq2 :twisted:

ryq - Nie Gru 14, 2003 11:08 am

ja tez mam xp i nie marudze chociasz moj nie orginalny :D
Rezor - Nie Gru 14, 2003 1:03 pm

ja tez nie ma orginalnego i dziala wszystko tylko jak daje alt+tab to mi z queja wychodzi .To jest tylko jedna wada 8)
Blade - Nie Gru 14, 2003 1:37 pm

ja mam original xp i dobrze dziala :D
Grzdyl - Nie Gru 14, 2003 1:53 pm

a ja mam specjalne majtki z kieszonka i tez wszystko dobrze dziala... ;)

pierdu pierdu a ziuum dalej gra na softwerze... ja wiem... to jest zmowa... nie chcecie zebysmy wam pokrzyzowali plany awansu do playoffow... i tak nie macie szans... pogadam z orlanem i on was wszystkich zbanuje... :)

kozako - Nie Gru 14, 2003 2:28 pm

ziuum wejdz na strone nvidia.com i tam sa drivery zainstaluj, potem poszukaj w wyszukiwarce "NVRefreshTool 2.1" i to sciganij , zainstaluj i wsyztko powinno byc dobrze ;]
sliw - Nie Gru 14, 2003 4:33 pm

[quote="ziuum"]to nic nie daje, mam sterowniki zainstalowane.
a synchronizacji pionowej nie moge zmienic bo nawet nie mam tej zakladki ;]
w pulpit/ustawienia/zaawansowane/karta/wlasciwosci/ powinna byc zakladka OpenGl, u mnie tej zakladki nie ma ;/ wiem ze trzeba sciagnac do tego jaies tam drivery czy sterowniki ale nie wiem jakie, jezeli ktos wie nie poda wkoncu linka...[/quote]
podejrzewam ze masz drivery bardzo wczesne albo cos co xp zainstalowalo, albo nie wiem co. Sprobuj z nowym detonatorem:
http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp
(choc nowy ponoc jest do bani, bo cos psuje w trybie pelnego ektranu).
ja mam detonatora 4403 i nie mam z nimi wiekszych klopotow.

Obsluga openGL jest zawarta w jednym pliku opengl32.dll (najczesciej). Albo masz zly ten sterownik, albo go wogole nie masz.

Powodzenia...
Sliw

kozako - Nie Gru 14, 2003 5:20 pm

Sliw ja znalazlem 44.03 tylko do Win9x ty masz do xp ? mozesz mi jakos przeslac lu podac linka bo na tych nowych u mnie sie q2 tnie troszq mam teraz 43.45_win2kxp_english i juz jakos chodzi a na tych najnowszych to mama zwalone odswirzanie i nvidia refresh nic nie daje

Edit:
ok juz nie trzeba ;] ziuum masz linka http://www.ausgamers.com/...ame/html/10/150 tu sa detonatory i jest 44.03 ;]

ziuum - Nie Gru 14, 2003 6:02 pm

oo
eta charoszy link
spasiba :arrow:

szyna^ - Nie Gru 14, 2003 6:25 pm

zium ja to by wyrzucil kompa za okno ;P na Twoim miejscu ;d
Grzdyl - Nie Gru 14, 2003 11:28 pm

daj cynk kiedy... pojde uapac... ;)

to sie nazywa ctf-owska solidarnosc... kolega ma problem a ludzie mu w tym pomagaja... czyli jest dobrze... ;)

Diax - Nie Gru 14, 2003 11:46 pm

a ja chcialbym powiedziec że winXp nie jest do grania w żadną gre because wszystko tam jest prawie dobrze zrobione ale o mysze to nie pomysleli ziuum pisz maila do billa gates'a może on ci pomoże hehe
kozako - Pon Gru 15, 2003 4:20 pm

ja mam pilota logitecha opytcznego i zainstalowane sterowniki i ANI razu nie wlaczyla mi sie akceleracja myszy !
omen - Pon Gru 15, 2003 5:44 pm

bo masz mojego wina? :)
kozako - Pon Gru 15, 2003 8:41 pm

nie mam twojego wina i co to za roznica czy twoj czy nie twoj ? ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group