Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Puchar, kwestia demek...

Ziutek - Wto Gru 16, 2003 12:45 am
Temat postu: Puchar, kwestia demek...
Witam... dzis genialny rejv oswiecil moja ciemna glowe ;) coz... bywa i tak ze czlowiek nie widzi nawet najprostrzego rozwiazania, mimo iz ma je przed oczyma...
rejv zasugerowal wykorzystanie Demosquadu do celow skladowania dem (takze tych z pov'ow graczy z Biteme). Obiecal ze pogada z Clayem o tym by stworzyl nowy dzial (Puchar q2ctf or smth, nazwa sie ustali). Tam tez trzeba bedzie wrzucac demka (ktos je popchnie, kilka osob ma dostep z tego co wiem to rejv i mkuh, wiec loozna guma). Mysle ze te rozwiazanie jest najprostrze, najlatwiejsze i najprzyjemniejsze dla obu stron. Sir Grzdyl "od dem" zajmie sie ogladanie wszystkich dem (no moze przesadzam, ale jestem pewien ze nie przegapi osob podejrzanych) i wycena ich autentycznosci (uprzedzajac pytanie dodam ze jego dema obejrze sam;p).
Ponadto prosilby CLi klanow o podanie przyblizonej listy graczy, ktorzy uzywac beda biteme. Dla ulatwienia oto obecne squady klanow:

ewc: xman ziutek bogi duke kazmi koza
(na dzien dzisiejszy nikt nie bedzie korzystal z biteme)

ews: puch brzoza magnus hammer icer fear z-factor
(...)

-zim-: omen taz rejv dizz kurz luz szyna blade
(...)

[s]: adolf kribol warrior pyz nail kat zeus porti jigsaw trigger scooby
(...)

[RoA]: kazwa wspolnik wegorz mkuh bre grimlok
(...)

[STa]: al_bundy cichy_bob cienki cr3w k2 oficerrr orlan ozzy pielucha r3!we3n spidi venit aron frozen morti osiolek rezor
(...)

[PKS]: grzdyl turin smok boro odi budziu pooh vidmo german ryhu
(...)

[3m]: score kfak cube dzidzia szczeniak shinzan blazejas kreigus sz4dy c0nan ryq j@zzman
(...)

[M]: hype gac chrom kileros +one smoke hunter ez timmy
(...)

x|M: nuclear noname sensei marx emt
(...)

szyna^ - Wto Gru 16, 2003 5:02 pm

Ja nie wiem czy bede z BiteMe! ;S ale raczej ine .....
tZ - Wto Gru 16, 2003 9:43 pm

wsumie co te temka dadza ziutek wiez sam jak mozna wszystko latwo obejsc:P juz szybciej by sie przydalo screeny wrzucane do 15 min po meczu i to z 3 na mape:P
ryq - Wto Gru 16, 2003 11:59 pm

no screeny to jest ciekawy pomysl ;]
omen - Sro Gru 17, 2003 7:42 am

hm nie czaje, a jak wykumasz po screenie ze typek ma bot? albo cos innego? ;>
tZ - Sro Gru 17, 2003 8:36 am

intuicja:| mi nie chodzi zbytnio o zboty tylko o prostrze ulatwienia takie jak modele rakiet
bOGI - Sro Gru 17, 2003 2:03 pm

Przez to biteme puchar straci na wartosci :) czuje to 8)
Tur!n - Sro Gru 17, 2003 2:23 pm

no i l00z BiteME!rulez! :)
Ziutek - Sro Gru 17, 2003 3:54 pm

Cytat:
wsumie co te temka dadza ziutek wiez sam jak mozna wszystko latwo obejsc:P juz szybciej by sie przydalo screeny wrzucane do 15 min po meczu i to z 3 na mape:P


co niby chcesz z nich wyczytac? ponadto podpowiem: mozesz zrobic screeny nawet ogladajac demo x czasu po meczu, wiec chyba nie ma co rozwijac sie nad tym watkiem.

pyz - Sro Gru 17, 2003 4:41 pm

Ej halo puchar juz ruszyl, takze zmianek w regulaminie byc nie moze ;d

btw.
ziut tzn ze niepotrzebnie organizowalem miejsce na serverze?

pH - Sro Gru 17, 2003 4:59 pm

puszek bedzie gral na biteme ;) zapisac !
AL_BUNDY - Sro Gru 17, 2003 5:26 pm

[STa]: AL_BUNDY - w zaleznosci czego bedzie uzywal przeciwnik :)
vitez - Sro Gru 17, 2003 8:02 pm

Cytat:
ziut tzn ze niepotrzebnie organizowalem miejsce na serverze?


Moglbys tam wrzucic download.ctf.pl :> odciazyloby to moje konto o pareset mega :D

szyna^ - Sro Gru 17, 2003 8:15 pm

Wlasnie ciez mozna na cerona wrzucac demka ;D
ryq - Sro Gru 17, 2003 10:22 pm

mozecie to do mnie na kompa wrzucac :D mam dysk 2 giga :D
vitez - Czw Gru 18, 2003 7:41 pm

Cytat:
Wlasnie ciez mozna na cerona wrzucac demka ;D


Nie mozna, nie mam juz miejsca :(

kfak - Czw Gru 18, 2003 10:50 pm

no dobra wlasnie jestem po meczu 3m z pks, gralem na biteme, demka mam w jednym pliku [zip] i powiedzcie mi ludu bozy gdzie mam to wrzucic ?

thx

ryq - Czw Gru 18, 2003 11:28 pm

wyslac sedziemu ktory sedziowac mecz? ;]
szyna^ - Pią Gru 19, 2003 5:21 pm

Kfaku szynazzz@o2.pl ;]
Grzdyl - Pią Gru 19, 2003 9:01 pm

przegralismy z 3m... nie bede komentowal tej walki bo poleca gromy z juz nie jasnego nieba... jak przegralismy to tez mam wysylac demko? nic godnego polecenia bo gralem bez textur... (caua mapa na czerwono)... a 3m nie chcialo przesunac walki... ;)
kfak - Pią Gru 19, 2003 10:41 pm

3m jak juz to nie chcialo przesuwac 2giej mapy...

grzdyl wez sie zastanow. umawiasz mecz na 22...(TWOJA PROPOZYCJA) wybierasz server z ktorego kickuje,... dziwisz sie ze polowe wyjebalo (mowisz ze specjalnie wyszlismy bo przegrywalismy... [wywalilo nas jeszcze przy stanie 0:0]), chwila rozterek nad zmiana servera i twoi ludzie wychodza... bo musza...
bylo nie umawiac tak pozno, a wczesniej. sam jestes sobie winny. i tak poszlismy wam na reke. [jak vidmo wypadl szady wyszedl] i gralismy 4v4 na ctf1 :S

wiec prosze nie chrzan glupot.

kurz - Pią Gru 19, 2003 11:16 pm

:? No w sumie kubus i coolnet nie nadaja sie do walk :P
ja jestem za XS lub cos podobnego :P :P:P:P

Kribol - Sob Gru 20, 2003 1:53 am

na te święta zjem se kaczke
pyz - Sob Gru 20, 2003 5:36 am

dzien dobry, czy zastalem Jolke ? ;)
omen - Sob Gru 20, 2003 7:54 am

Jolki nie ma, ale tez jest zajebiscie ;)
Kiler - Sob Gru 20, 2003 8:02 am

Jolka
- co
jakis wariat do ciebie
- maurycy?
....
[ich 10]

szyna^ - Sob Gru 20, 2003 12:36 pm

Ja tam wole agnieszke :P
Kiler - Sob Gru 20, 2003 1:29 pm

agnieszka juz dawno tutaj nei mieszka
o je je je :D :D :D

Kumanus - Sob Gru 20, 2003 1:54 pm

i uciekla przez osrany kibel ;)
kfak - Sob Gru 20, 2003 4:20 pm

[quote="Kribol"]na te święta zjem se kaczke[/quote]

A UDLAAAAW SIE KRIB :*

Kribol - Sob Gru 20, 2003 5:21 pm

Dzieki

Również życze Ci wesołych świąt

kfak - Sob Gru 20, 2003 7:50 pm

Wzajemnie krib ;)
szyna^ - Nie Gru 21, 2003 12:26 pm

Krib zrzuta na kaczora ;] i jemy ;]
Nuclear - Nie Gru 21, 2003 3:57 pm

Podli jestescie, kaczka tez czlowiek :P
FireBird! - Nie Gru 21, 2003 11:57 pm

[quote="Nuclear"]Podli jestescie, kaczka tez czlowiek :P [/quote]

Nuclear, Sensei itp. "idzcie sobie" stad bo nie dosc, ze wasze osty nie wnosza nic do tematu to tylko zasmiecaja boarda...

Sensei - Pon Gru 22, 2003 1:06 am

FireBird a widzisz zeby tu ktokolwiek pisal cos na temat? Moze z 5 pierwszych postow byla na temat a reszta niema żadnego zwiazku z topikiem.
vitez - Pon Gru 22, 2003 12:09 pm

Cytat:
Nuclear, Sensei itp. "idzcie sobie" stad bo nie dosc, ze wasze osty nie wnosza nic do tematu to tylko zasmiecaja boarda...


Spoooko. Olac. Znudzi im sie to przestana. W koncu ilez razy mozna w kolko pisac "a nabije se posta" ? ;>

Sensei - Pon Gru 22, 2003 1:54 pm

Cytat:
Spoooko. Olac. Znudzi im sie to przestana. W koncu ilez razy mozna w kolko pisac "a nabije se posta" ? ;>

Viciu a widziales zebym kiedys tak pisal?

vitez - Pon Gru 22, 2003 6:35 pm

Chodzilo o sens i zawartosc merytoryczna wypowiedzi a nie doslowny cytat...
Sensei - Pon Gru 22, 2003 7:26 pm

Topik jak topik ja wlaczam sie zawsze w rozmowe ktora jest prowadzona nie zawsze koniecznie na temat gdyz jak pisalem tylko pare pierwszych postow jest prawie zawsze i wylacznie na temat . Moge sie pochwalic ze w kawalach zawsze pisze na temat :D
tZ - Wto Gru 23, 2003 2:22 pm

Nuclear, Sensei
mam pytanie kto to wogle jest:P

Nuclear - Wto Gru 23, 2003 2:31 pm

[quote="tZ"]Nuclear, Sensei
mam pytanie kto to wogle jest:P[/quote]

Twoi rodzice 8)

qwisacz - Wto Gru 23, 2003 2:54 pm

kto jest matka? a moze obaj homoseksualisci? :) ))
vitez - Wto Gru 23, 2003 7:44 pm

Cytat:
Cytat:
(taz)Nuclear, Sensei
mam pytanie kto to wogle jest:P

(Nuclear)
Twoi rodzice 8)


Brawa za inteligencje, qwisacz ladnie podsumowal glupote takiej "luzackiej" odzywki 8)

kfak - Wto Gru 23, 2003 7:56 pm

kat, zjedz se sianka ;) kiedys przestana i jak za jakis czas przeczytaja co pisali to bedzie im wstyd ;)

eh ta dzisiejsza mlodziez (c) szatniarka

FireBird! - Wto Gru 23, 2003 11:05 pm

[quote="kfak"]kat, zjedz se sianka ;) kiedys przestana i jak za jakis czas przeczytaja co pisali to bedzie im wstyd ;)

eh ta dzisiejsza mlodziez (c) szatniarka[/quote]

Poprostu nie chce mi sie czytac kazdej ich wypowiedzi, ktora jest pisana tylko po to, zeby zmienila sie cyferka pod ich xywa

Sensei - Sro Gru 24, 2003 2:18 am

Cytat:
Poprostu nie chce mi sie czytac kazdej ich wypowiedzi, ktora jest pisana tylko po to, zeby zmienila sie cyferka pod ich xywa

Nie musisz czytac. Nikt ci nie kaze. Tylko dlaczego wszyscy maja cos do nas a jest pelno osob ktore pisza "musze nabic sobie posta" i nic nie mowicie? To ze graja dlugo w ctf'a albo sa dluzej na forum to ich usprawiedliwia?
Cytat:
Twoi rodzice

Tego ja nie pisalem. Niech Nuc sie tlumaczy :wink:
Cytat:
Nuclear, Sensei
mam pytanie kto to wogle jest:P

Jak chcesz sie dowiedziec to zacznij grac w nocy bo najczesciej wtedy jestesmy na servach.

FireBird! - Sro Gru 24, 2003 11:44 am

"Nie musisz czytac. Nikt ci nie kaze"

Jak wchodze na boarda to czytam wszystko majac nadzieje na znalezienie czegos "ciekawego". Niestety tak jak Votez napisal, wasze posty dotycza glownie niczego...


"Tylko dlaczego wszyscy maja cos do nas a jest pelno osob ktore pisza "musze nabic sobie posta" i nic nie mowicie? To ze graja dlugo w ctf'a albo sa dluzej na forum to ich usprawiedliwia?"

Przeczytaj ostatnie 100 postow z tego forum a pewnie polowa bedzie twoja i nuclear'a

Sensei - Sro Gru 24, 2003 12:36 pm

Widze ze nadal nie rozumiesz. To ze czesto sie odzywamy to znaczy ze jestesmy aktywni na forum :D Ale to nie my pierwsi schodzimy z tematu topika (przynajmniej nie ja) tylko wlaczamy sie do obecnych wypowiedzi. A ty ni z gruchy ni z pietruchy dowaliles sie do nas.
FireBird! - Sro Gru 24, 2003 2:53 pm

"Widze ze nadal nie rozumiesz. To ze czesto sie odzywamy to znaczy ze jestesmy aktywni na forum"

Aktywny... ? Czlowieku nie napisales tu prawie zadnego sensownego posta wiec IWP z wasza aktywnoscia.



"Ale to nie my pierwsi schodzimy z tematu topika "

To, ze ktos schodzi z tematu nie znaczy zeby sie wlaczac do ( zazwyczaj ) malo inteligentnych konwersacji.



"A ty ni z gruchy ni z pietruchy dowaliles sie do nas"

Dowalilem sie do was bo : "Przeczytaj ostatnie 100 postow z tego forum a pewnie polowa bedzie twoja i nuclear'a" (C) Ja

Sensei - Sro Gru 24, 2003 3:16 pm

Cytat:
To, ze ktos schodzi z tematu nie znaczy zeby sie wlaczac do ( zazwyczaj ) malo inteligentnych konwersacji.

Tzn. inni moga sie wlaczac w taka rozmowe tylko nie my? Na kazdym topiku jest przynajmniej 10 (jak nie wiecej) osob co nie pisza na temat ale ty masz cos tylko do nas. Nie tylko my tyle piszemy bo co chwila widze jak wejde na forum ze od gory do dolu ostatnie wiadomosci sa jednej osoby. I wszystko typu "no ba", "czuje ze musze nabic posta", " :D " itp.

Dobra ale ja juz nic nie mowie bo widze ze i tak sie nie dogadamy.

Kumanus - Sro Gru 24, 2003 3:21 pm

zamknac temat !
Kwestia demek zalatwoina wiec po co temat ma sie beznadziejnie rozwijac ?

vitez - Sro Gru 24, 2003 5:53 pm

I wzieli sie za lby i graja w pingponga bezsensownymi argumentami. Wez ktory zastosuj zasade "madry glupiemu ustepuje", albo "mowa jest srebrem ale milczenie zlotem" a jeszcze lepiej: "lepiej w ciszy i pokorze znosic oskarzenia o to, ze jest sie glupcem, niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci".
szyna^ - Czw Gru 25, 2003 1:08 am

O prosze jak Viciu ladnie powiedzial ! Tak Viciu zgadzam sie ! Full respecta ............................................ do tego posta :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group